Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO

Tek Tekma:1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO Datum:15.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas _empty_ Licenca
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 422 BEDRAČ MAKSIM LARA Ženski SLO OŠ Ivana Kavčiča Izlake 0.0056481481481481
2 . 428 Žagar Neža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0059259259259259
3 . 434 UČAKAR Alina Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0065856481481481
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 420 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0044791666666667
2 . 426 Česen Nal Moški SLO / 0.0047337962962963
3 . 431 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0049421296296296
4 . 433 ZBIČAJNIK Črt Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0049884259259259
5 . 425 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0.005 100 176 028 54
6 . 438 Černelič Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 0.0050925925925926 2018TZS266
7 . 430 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.005474537037037
8 . 435 HOMOVEC Aleksander Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0060763888888889
9 . 437 KLADNIK Anej Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0068865740740741
KP - DEKLICE-Ž
1 . 427 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0048958333333333
2 . 421 Podgoršek Ana Ženski SLO AK MEDVODE 0.0051273148148148
KP - DEčKI-M
1 . 416 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0044675925925926
2 . 429 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0.0053472222222222
3 . 436 LUKMAN ENEJ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0065740740740741
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 418 TREBUŠAK Žan Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0041782407407407
2 . 417 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0.0044212962962963
3 . 432 HUBERŠEK Žan Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0044791666666667
5 . 423 Ločniškar Drejc Moški SLO OŠ Frana Albrehta 0.0070717592592593 0
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 424 ŽNIDARŠIČ Kaja Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.0070833333333333
KP - MLADINCI-M
1 . 16 Avbelj Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:19:17
KP - ČLANICE-Ž
1 . 23 Ahačič Dominika Ženski SLO GiBit 0.017280092592593
2 . 19 Marolt Katja Ženski SLO TSK JUB DOL 0.017673611111111
3 . 38 Dimnik Ana Ženski SLO Brez kluba 0:26:47 -
4 . 37 Knez Tadeja Ženski SLO 0:28:07
5 . 40 Bolta Mirjam Ženski SLO Šola teka 0:28:15
6 . 41 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 0:30:52
7 . 39 Božeglav Helena Ženski SLO Šola teka 0:32:09
8 . 34 Kuhar Sonja Ženski SLO Šola teka 0:32:56
9 . 36 Kotnik Mojca Ženski SLO Šola teka 0:33:11
10 . 17 Štanfel Urša Ženski SLO OK Azimut 0:35:15
11 . 18 Miklič Tanja Ženski SLO Šola teka 0:38:26
12 . 35 Kuhar Spela Ženski SLO Modra šola teka 0:40:49
KP - ČLANI A-M
1 . 2 Štanfel Matjaž Moški SLO OK Azimut 0:19:10
3 . 13 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:19:32
4 . 11 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:20:55
6 . 14 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:22:21
7 . 12 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:22:39
9 . 8 Goropečnik Simon Moški SLO 0:22:50
10 . 60 PAVLIČ Urban Moški SLO 0:24:29
12 . 58 HOČEVAR Klemen Moški SLO 0:24:31
13 . 5 Modrej Peter Moški SLO Šola teka 0:24:35
15 . 7 Gregorc Marko Moški SLO 0:25:06
16 . 10 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:25:10
18 . 4 Piskar Luka Moški SLO 0:25:28
19 . 59 RODE Jan Moški SLO 0:27:55
21 . 66 Stele Gregor Moški SLO Šola teka 0:29:59
22 . 15 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:31:27
24 . 9 Brelih Tilen Moški SLO 0:33:28
KP - ČLANI B-M
1 . 30 Globočnik Dušan Moški SLO 0:18:52
2 . 32 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:20:18
3 . 31 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:20:30
4 . 27 Iglič Robert Moški SLO ŠD Preserje pri Radomljah 0:24:02
5 . 29 Bičanič Drago Moški SLO 0:27:41
6 . 26 Končar Boštjan Moški SLO 0:30:08
7 . 25 Kuhar Igor Moški SLO Šola teka 0:31:09
KP - VETERANI A-M
1 . 65 ŠKERLEP MARKO Moški SLO 0:21:45
2 . 45 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:21:52
3 . 46 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:22:35
4 . 62 Sušnik Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:23:31
5 . 61 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:25:15
6 . 48 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:25:21
7 . 47 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:25:29
8 . 64 ŽUŽEK Jože Moški SLO 0:27:09
9 . 42 Vrankar Lojze Moški SLO A smo, a nismo? 0:30:46
10 . 43 Kušar Vinko Moški SLO A smo, a nismo? 0:32:01
KP - VETERANI B-M
1 . 56 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:21:16
2 . 55 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:24:33
3 . 52 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 0:25:44
4 . 54 Mali Karol Moški SLO 0:26:27
5 . 63 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:30:35
6 . 53 Povše Brane Moški SLO DU KAMNIK 0:32:04
KP - VETERANKE-Ž
1 . 50 Bogataj Helena Ženski SLO 0:27:38
2 . 51 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 0:27:54
3 . 57 Cvišič Dragica Ženski SLO Ljubljanski tekači 0:28:47
4 . 49 Kušar Andreja Ženski SLO A smo, a nismo? 0:32:02

Komentarji