Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Ravne na Koroškem - PS mladi

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Ravne na Koroškem - PS mladi Datum:25.06.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Zaostanek krogov Najhitrejši krog
HOBI-M
1 . 37 Žnidar Aljoša Moški SLO Kolesarski klub Završnica 8 0:32:32
2 . 36 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 8 0:35:20
3 . 35 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7 0:32:09
4 . 31 Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7 0:33:26
5 . 32 Jagodič Zoran Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:31:53
6 . 33 Kranjec Frane Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:33:42
HOBI-Ž
1 . 34 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:33:04
MASTER 1-M
8 . 261 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 8 0:10:52
U17-M
1 . 1 Berger Matej Moški SLO Energijateam.com 9 0:48:10
2 . 3 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 9 0:48:39
3 . 2 Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 9 0:52:35
4 . 6 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 9 0:54:57
5 . 4 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 9 0:55:39
6 . 5 Žvan Grega Moški SLO Kolesarski klub Završnica 8 0:50:57
7 . 8 Čuk Žiga Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 7 0:43:05
U17-Ž
1 . 21 Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7 54:48:00
U15-M
1 . 51 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 9 0:31:36
2 . 52 Zupan Ciril Moški SLO KRK SOVA KRANJ 9 0:33:02
3 . 53 Mrak Nejc Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 9 0:34:58
4 . 58 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 9 0:36:21
5 . 54 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com 8 0:32:08
6 . 55 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 8 0:32:29
7 . 57 Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT 8 0:32:35
8 . 56 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 7 0:31:38
9 . 59 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE 7 0:33:41
U15-Ž
1 . 71 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7 0:34:35
2 . 72 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:33:01
3 . 73 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com 6 0:38:00
U13-M
1 . 102 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 5 0:20:04
2 . 101 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 5 0:21:18
3 . 103 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com 5 0:21:38
4 . 105 Anže Skok Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 5 0:21:43
5 . 107 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 5 0:22:48
6 . 106 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:23:11
7 . 108 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:23:44
8 . 115 Hvala Mark Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 5 0:24:36
9 . 110 Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com 5 0:24:41
10 . 113 Kuncic Beno Moški SLO Kolesarski klub Završnica 5 0:25:27
11 . 109 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 4 0:23:09
U13-Ž
1 . 153 Lahajnar Klara Ženski SLO KD SLOGA IDRIJA 5 0:24:49
2 . 151 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com 4 0:20:28
3 . 152 Čibej Barbara Ženski SLO KD SLOGA IDRIJA 4 0:22:20
4 . 154 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com 4 0:23:01
5 . 155 Prusnik Lotrič Ema Ženski SLO Energijateam.com 3 0:22:29
U11-M
1 . 201 Svetličič Peter Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 5 0:15:31
2 . 202 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:15:34
3 . 204 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 5 0:15:56
4 . 203 Žnidar Aljaž Moški SLO Kolesarski klub Završnica 5 0:17:00
5 . 206 Dolenšek Anže Moški SLO Kolesarski klub Završnica 5 0:17:25
6 . 205 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 5 0:18:15
7 . 207 Tratnik Jakob Moški SLO KK SLOGA IDRIJA 5 0:20:06
8 . 212 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 4 0:15:35
9 . 214 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 4 0:16:15
10 . 211 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:16:44
11 . 213 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 0:18:12
12 . 210 Langus Luka Moški SLO KK Završnica 2 0:15:42
U9-M
1 . 258 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 11 0:10:41
2 . 251 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11 0:10:53
3 . 253 Kerec Matej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 10 0:11:00
4 . 256 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA IDRIJA 10 0:11:04
5 . 252 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10 0:11:25
6 . 255 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10 0:11:52
7 . 254 Rupnik Žan Moški SLO ORBEA GEAX 9 0:10:44
9 . 260 Kordež Anže Moški SLO KK RAVNE 7 0:10:54
U9-Ž
1 . 281 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10 0:10:55
2 . 283 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10 0:11:43
3 . 284 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com 8 0:11:05
4 . 285 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com 8 0:12:05
5 . 282 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA IDRIJA 7 0:10:45
U7-M
1 . 41 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com 8 0:11:36
U7-Ž
1 . 42 Langus Ana Ženski SLO Kolesarski klub Završnica 7 0:10:47

Komentarji