Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 30. mekinjski kros 2018 - TPOK

Tek Tekma:30. mekinjski kros 2018 - TPOK Datum:27.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub št. krogov Time
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 469 brinovec alicija Ženski SLO ŽNK Radomlje 2007 1 0.00125
2 . 462 ŠERKEZI MARUŠA Tereza Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 2007 1 00:01:49
3 . 448 Plankar Ota Ženski SLO OŠ Šmartno 2009 1 00:01:59
4 . 468 UdoviČ Lia Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 2007 1 00:02:01
5 . 444 Osolnik Rubi Ženski SLO 2010 1 00:02:03
6 . 463 Baloh Tajda Ženski SLO OŠ Šmartno 2007 1 00:02:05
7 . 465 Žagar Neža Ženski SLO KGT Papež 2008 1 00:02:07
8 . 461 kočan tara Ženski SLO AD Kronos 2007 1 00:02:09
9 . 470 FEMC Klara Ženski SLO 2008 1 00:02:10
10 . 467 Kalan Urška Ženski SLO ŠKD Mekinje 2008 1 00:02:13
11 . 446 Uršič Alja Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 2010 1 00:02:14
12 . 464 Babnik Samanta Ženski SLO ŠKD Mekinje 2008 1 00:02:17
13 . 445 Žvokelj Lilija Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 2010 1 00:02:22
14 . 442 Golob Eva Ženski SLO ŠKD Mekinje 2010 1 00:02:27
15 . 441 Golob Ana Ženski SLO ŠKD Mekinje 2010 1 00:02:30
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 366 Česen Nal Moški SLO / 2007 1 00:01:41
2 . 365 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT Papež 2007 1 00:01:42
3 . 361 Pestotnik Alen Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 2008 1 00:01:43
4 . 371 SMOLNIKAR Ažbe Moški SLO ŠKD Mekinje 2008 1 00:01:43
5 . 342 Petek Luka Moški SLO KGT Papež 2010 1 00:01:50
6 . 364 Petek Nejc Moški SLO KGT Papež 2007 1 00:01:50
7 . 351 Krapež Jakob Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 2010 1 00:01:51
8 . 347 Janžekovič Erazem Moški SLO Telovadnica Janja 2010 1 00:01:54
9 . 369 PISEK Filip Moški SLO 2007 1 00:01:55
10 . 367 Bičanič Domen Moški SLO OK Kamnik 2007 1 00:01:56
11 . 368 Bičanič Tilen Moški SLO OK Kamnik 2007 1 00:01:57
12 . 348 Pisek Jakob Moški SLO Brez kluba 2009 1 00:01:58
13 . 346 Lavrinc Žan Moški SLO 2010 1 00:01:59
15 . 363 Cankar Nik Moški SLO ŠKD Mekinje 2008 1 00:02:01
16 . 350 GOLOB Jošt Moški SLO ŠKD Mekinje 2009 1 00:02:02
17 . 341 Cankar Tian Moški SLO ŠKD Mekinje 2010 1 00:02:03
18 . 352 Šinkovec Luka Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 2009 1 00:02:03
19 . 345 Lavrinc Ian Moški SLO 2010 1 00:02:05
20 . 362 Mali Urban Moški SLO Brez kluba 2008 1 00:02:09
21 . 354 DOLINŠEK Nik Moški SLO 2010 1 00:02:12
22 . 353 POGAČAR Anže Moški SLO 2010 1 00:02:25
23 . 349 Hočevar Cene Moški SLO Brez kluba 2010 1 00:02:28
24 . 343 POŽENEL ROBIN Teo Moški SLO ŠKTD Lom 2010 1 00:03:02
KP - DEKLICE-Ž
1 . 483 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT Papež 2006 1 00:03:54
2 . 481 Osolnik Lejla Ženski SLO KGT Papež 2006 1 00:03:57
3 . 488 MALI Meta Ženski SLO 2005 1 00:04:09
4 . 482 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT Papež 2005 1 00:04:11
5 . 485 Podgoršek Ana Ženski SLO AK Medvode 2005 1 00:04:11
6 . 487 Plankar Ula Ženski SLO OŠ Šmartno 2006 1 00:04:12
7 . 484 Podgoršek Ema Ženski SLO 2005 1 00:04:29
8 . 486 Pestotnik Tia Ženski SLO 2006 1 00:04:33
KP - DEčKI-M
1 . 384 SMOLNIKAR Tevž Moški SLO ŠKD Mekinje 2005 1 00:03:41
2 . 383 Romšak Nik Moški SLO KGT Papež 2006 1 00:03:53
3 . 382 Petek Jošt Moški SLO ŠD Šmartno 2006 1 00:04:10
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 102 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež 2003 1 00:07:02
2 . 106 Močnik Martin Moški SLO SK Ihan 2003 1 00:07:03
3 . 105 POŽENEL NATAN Maj Moški SLO ŠKTD Lom 2003 1 00:07:20
4 . 101 Golob Lovro Moški SLO ŠKD Mekinje 2004 1 00:08:56
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 191 Močnik Eva Ženski SLO SLO maraton team 2003 1 00:09:07
KP - MLADINKE-Ž
1 . 142 Mali Nuša Ženski SLO AK Domžale 2001 1 00:22:09
KP - MLADINCI-M
1 . 115 Hren Tine Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1999 1 00:19:56
2 . 112 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež 2001 1 00:20:12
3 . 113 Sušnik Rok Moški SLO KGT Papež 2001 1 00:20:13
4 . 114 Avbelj Domen Moški SLO KGT Papež 1999 1 00:21:16
KP - ČLANICE-Ž
1 . 163 Jelovšek Jasmina Ženski SLO KGT Papež 1985 1 00:21:10
2 . 141 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD Mekinje 1989 1 00:25:24
3 . 143 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO KGT Papež 1989 1 00:27:21
4 . 161 Hribar Jasmina Ženski SLO 1982 1 00:31:52
4 . 175 Knez Tadeja Ženski SLO 1976 1 00:28:07
5 . 174 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD Mekinje 1973 1 00:30:49
KP - ČLANI A-M
1 . 45 Bečan Timotej Moški SLO KGT Papež 1996 2 00:36:18
2 . 41 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 1990 2 00:36:46
3 . 42 Božič Aljaž Moški SLO KGT Papež 1996 2 00:40:38
4 . 44 Plaznik Matic Moški SLO CNC servis 1993 2 00:43:42
5 . 63 Osolnik Gregor Moški SLO Ambrož Team 1979 2 00:43:52
6 . 71 Hribar Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 1983 2 00:45:13
7 . 69 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD Mekinje 1988 2 00:46:48
8 . 65 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD Šmartno 1982 2 00:48:57
9 . 43 Plevnik Aljaž Moški SLO Postojna 1989 2 00:49:49
10 . 61 Mali Klemen Moški SLO KGT Papež 1982 2 00:50:30
11 . 68 Gregorc Marko Moški SLO 1985 2 00:52:31
12 . 66 Šerkezi Matjaž Moški SLO 1980 2 00:52:53
13 . 70 Svetec Luka Moški SLO ŠKD Mekinje 1984 2 00:53:33
14 . 67 Pestotnik Robert Moški SLO Ekipa MOJE-LECE.SI 1985 2 00:54:46
15 . 72 UGOVŠEK Jure Moški SLO 1985 2 01:11:02
KP - ČLANI B-M
1 . 85 Trojer Andrej Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 1971 2 00:41:40
2 . 89 Globočnik Dušan Moški SLO 1978 2 00:41:52
3 . 88 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT Papež 1971 2 00:42:07
4 . 87 BREGAR Metod Moški SLO KGT Papež 1969 2 00:42:59
5 . 86 Petek Tomo Moški SLO ŠD Šmartno 1970 2 00:44:41
6 . 81 Sitar Denis Moški SLO ŠKD Mekinje 1978 2 00:45:02
7 . 84 Pikel Jernej Moški SLO Brez kluba 1970 2 00:47:40
8 . 93 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML Team 1978 2 00:51:21
9 . 92 Spruk Marko Moški SLO KGT Papež 1973 2 00:51:26
10 . 91 Brinovec Aleš Moški SLO ŠD Polidom 1976 2 01:04:35
11 . 90 Iglič Robert Moški SLO ŠD Preserje pri Radomljah 1970 1 00:24:25
KP - VETERANI A-M
1 . 4 Teraž Franci Moški SLO KGT Papež 1962 2 00:41:54
2 . 1 Kveder Lado Moški SLO ŠKD Mekinje 1963 2 00:46:29
3 . 2 Bajec Herman Moški SLO ŠKD Mekinje 1965 2 00:47:41
4 . 3 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD Šmartno 1960 2 00:54:12
5 . 5 Sršen Rajko Moški SLO KGT Papež 1962 2 00:56:48
6 . 9 BALANČ Simon Moški SLO Kranj 1968 2 01:05:11
KP - VETERANI B-M
1 . 21 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD Mekinje 1958 2 00:45:22
2 . 23 Lešnik Štefan Moški SLO 1951 2 00:52:20
3 . 22 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD Mekinje 1955 2 00:52:44
4 . 24 Mali Karol Moški SLO 1954 2 00:57:21
5 . 27 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD Preserje pri Radomljah 1952 2 00:58:11
6 . 25 Petek Tone Moški SLO ŠKD Mekinje 1946 2 01:01:07
7 . 26 Povše Brane Moški SLO Upokojenci Kamnik 1952 2 01:06:41
8 . 28 Zvržina Bojan Moški SLO 1958 1 00:30:50
KP - VETERANKE-Ž
1 . 188 Bogataj Helena Ženski SLO 1967 1 00:27:27
2 . 186 žlogar Ivica Ženski SLO Ljubljana 1967 1 00:27:42
3 . 187 Meža Boža Ženski SLO TD Vzpon 1957 1 00:27:46
4 . 185 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD Mekinje 1961 1 00:28:13

Komentarji