Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 30. mekinjski kros 2018

Tek Tekma:30. mekinjski kros 2018 Datum:27.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub št. krogov Time Več
D1-Ž
1 . 405 POŽENEL LEILA Ema
ŠKTD Lom
Ženski SLO ŠKTD Lom 1 00:02:07 >
Klub ŠKTD Lom
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:07
2 . 413 Mijatović Lara
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:08 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:08
3 . 404 Hribar Julija
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 1 00:02:09 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:09
4 . 415 KERMAUNER Kaja
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:12 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:12
5 . 421 GJINI ANA Isabela
Ženski SLO 1 00:02:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:17
6 . 409 Brumen Neli
Ženski SLO 1 00:02:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:22
7 . 400 Golob Tjaša
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:31 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:31
8 . 416 ŽELEZNIK Sara
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:38 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:38
9 . 403 Cankar Mia
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:40 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:40
10 . 412 PISEK REBEKA Marija
Ženski SLO 1 00:02:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:42
11 . 401 Golob Sanja
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:50 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:50
12 . 407 MANDELJ Eva
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:14 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:03:14
13 . 419 Pungertar Eva
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 1 00:03:16 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:03:16
14 . 411 Svetec ula
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:29 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:03:29
15 . 417 ŽELEZNIK Hana
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:31 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:03:31
16 . 402 Burja Lana
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:44 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:03:44
17 . 420 JAŠOVEC Julija
Ženski SLO 1 00:04:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:04:19
18 . 418 HRIBAR Miša
Ženski SLO 1 00:04:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:04:37
19 . 408 Burja Zala
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:06:14 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:06:14
D2-Ž
1 . 448 Plankar Ota
OŠ Šmartno
Ženski SLO OŠ Šmartno 1 00:01:59 >
Klub OŠ Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:01:59
2 . 444 Osolnik Rubi
Ženski SLO 1 00:02:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:03
3 . 446 Uršič Alja
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:14 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:14
4 . 445 Žvokelj Lilija
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:22 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:22
5 . 442 Golob Eva
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:27 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:27
6 . 441 Golob Ana
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:30 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:30
D3-Ž
1 . 469 brinovec alicija
ŽNK Radomlje
Ženski SLO ŽNK Radomlje 1 0.00125 >
Klub ŽNK Radomlje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 0.00125
2 . 462 ŠERKEZI MARUŠA Tereza
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:01:49 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:01:49
3 . 468 UdoviČ Lia
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:01 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:01
4 . 463 Baloh Tajda
OŠ Šmartno
Ženski SLO OŠ Šmartno 1 00:02:05 >
Klub OŠ Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:05
5 . 465 Žagar Neža
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1 00:02:07 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:07
6 . 461 kočan tara
AD Kronos
Ženski SLO AD Kronos 1 00:02:09 >
Klub AD Kronos
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:09
7 . 470 FEMC Klara
Ženski SLO 1 00:02:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:10
8 . 467 Kalan Urška
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:13 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:13
9 . 464 Babnik Samanta
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:17 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:02:17
D4-Ž
1 . 483 Dolinšek Viktorija
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1 00:03:54 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:03:54
2 . 481 Osolnik Lejla
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1 00:03:57 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:03:57
3 . 488 MALI Meta
Ženski SLO 1 00:04:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:04:09
4 . 482 Kranjec Zoja
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1 00:04:11 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:04:11
5 . 485 Podgoršek Ana
AK Medvode
Ženski SLO AK Medvode 1 00:04:11 >
Klub AK Medvode
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:04:11
6 . 487 Plankar Ula
OŠ Šmartno
Ženski SLO OŠ Šmartno 1 00:04:12 >
Klub OŠ Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:04:12
7 . 484 Podgoršek Ema
Ženski SLO 1 00:04:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:04:29
8 . 486 Pestotnik Tia
Ženski SLO 1 00:04:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:04:33
D5-Ž
1 . 191 Močnik Eva
SLO maraton team
Ženski SLO SLO maraton team 1 00:09:07 >
Klub SLO maraton team
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:09:07
F1-M
1 . 310 Podjed Lenart
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:00 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:00
2 . 301 Romšak Nejc
Moški SLO 1 00:02:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:06
3 . 305 Baloh Tadej
Moški SLO 1 00:02:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:06
4 . 302 Petek Bine
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 1 00:02:11 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:11
5 . 306 Hočevar Tine
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1 00:02:16 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:16
6 . 312 Gradišek Rok
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:20 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:20
7 . 307 Žvokelj Erik
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:29 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:29
8 . 318 KOŽLAKAR Marcel
Moški SLO 1 00:02:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:31
9 . 311 Pestotnik Tim
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:32 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:32
10 . 314 Udovič Taj
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:37 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:37
11 . 315 KLEMENC Urban
Moški SLO 1 00:02:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:46
12 . 313 MANDELJ Jaka
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:46 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:46
13 . 319 Pungertar Anže
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1 00:02:53 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:53
14 . 317 TOFF Filip
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:55 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:55
15 . 320 KOVAČ Žiga
Moški SLO 1 00:03:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:03:03
16 . 300 Golob Matija
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:10 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:03:10
F2-M
1 . 342 Petek Luka
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1 00:01:50 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:50
2 . 351 Krapež Jakob
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:01:51 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:51
3 . 347 Janžekovič Erazem
Telovadnica Janja
Moški SLO Telovadnica Janja 1 00:01:54 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:54
4 . 348 Pisek Jakob
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1 00:01:58 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:58
5 . 346 Lavrinc Žan
Moški SLO 1 00:01:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:59
7 . 350 GOLOB Jošt
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:02 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:02
8 . 352 Šinkovec Luka
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:03 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:03
9 . 341 Cankar Tian
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:03 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:03
10 . 345 Lavrinc Ian
Moški SLO 1 00:02:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:05
11 . 354 DOLINŠEK Nik
Moški SLO 1 00:02:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:12
12 . 353 POGAČAR Anže
Moški SLO 1 00:02:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:25
13 . 349 Hočevar Cene
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1 00:02:28 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:28
14 . 343 POŽENEL ROBIN Teo
ŠKTD Lom
Moški SLO ŠKTD Lom 1 00:03:02 >
Klub ŠKTD Lom
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:03:02
F3-M
1 . 366 Česen Nal
/
Moški SLO / 1 00:01:41 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:41
2 . 365 Pešovski Bužan Leon
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1 00:01:42 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:42
3 . 361 Pestotnik Alen
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:01:43 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:43
4 . 371 SMOLNIKAR Ažbe
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:01:43 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:43
5 . 364 Petek Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1 00:01:50 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:50
6 . 369 Mali Pisek Urša
Moški SLO 1 00:01:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:55
7 . 367 Bičanič Domen
OK Kamnik
Moški SLO OK Kamnik 1 00:01:56 >
Klub OK Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:56
8 . 368 Bičanič Tilen
OK Kamnik
Moški SLO OK Kamnik 1 00:01:57 >
Klub OK Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:01:57
9 . 363 Cankar Nik
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:01 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:01
10 . 362 Mali Urban
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1 00:02:09 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:02:09
F4-M
1 . 384 SMOLNIKAR Tevž
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:41 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:03:41
2 . 383 Romšak Nik
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1 00:03:53 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:03:53
3 . 382 Petek Jošt
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 1 00:04:10 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:04:10
F5-M
1 . 102 Prelovšek Aleš
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1 00:07:02 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:07:02
2 . 106 Močnik Martin
SK Ihan
Moški SLO SK Ihan 1 00:07:03 >
Klub SK Ihan
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:07:03
3 . 105 POŽENEL NATAN Maj
ŠKTD Lom
Moški SLO ŠKTD Lom 1 00:07:20 >
Klub ŠKTD Lom
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:07:20
4 . 101 Golob Lovro
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:08:56 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:08:56
F6-M
1 . 115 Hren Tine
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1 00:19:56 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:19:56
2 . 112 Uršič Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1 00:20:12 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:20:12
3 . 113 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1 00:20:13 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:20:13
4 . 114 Avbelj Domen
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1 00:21:16 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:21:16
ML. VETERANI -M
1 . 4 Teraž Franci
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2 00:41:54 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:41:54
2 . 1 Kveder Lado
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:46:29 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:46:29
3 . 2 Bajec Herman
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:47:41 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:47:41
4 . 3 Škrbinc Miran
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 2 00:54:12 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:54:12
5 . 5 Sršen Rajko
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2 00:56:48 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:56:48
6 . 9 BALANČ Simon
Kranj
Moški SLO Kranj 2 01:05:11 >
Klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 01:05:11
OPEN (MOšKI)-M
1 . 203 Strmšek Tilen
Canifit
Moški SLO Canifit 1 00:18:45 >
Klub Canifit
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:18:45
2 . 202 Zupanič Patrik
Canifit
Moški SLO Canifit 1 00:19:39 >
Klub Canifit
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:19:39
3 . 206 Mihelj Rok
Canifit
Moški SLO Canifit 1 00:19:42 >
Klub Canifit
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:19:42
4 . 201 Rink Aleš
Moški SLO 1 00:21:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:21:56
5 . 211 Bajželj Blaž
Moški SLO 1 00:22:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:22:59
6 . 209 Perko Mirko
Canifit
Moški SLO Canifit 1 00:23:05 >
Klub Canifit
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:23:05
7 . 204 Snedec Franci
Canifit
Moški SLO Canifit 1 00:24:48 >
Klub Canifit
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:24:48
8 . 208 Cör Darko
Moški SLO 1 00:26:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:26:55
OPEN (žENSKE)-Ž
1 . 220 Puc Lara
Canifit
Ženski SLO Canifit 1 00:22:23 >
Klub Canifit
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:22:23
2 . 227 Rink Barbara
ŠD Trzin
Ženski SLO ŠD Trzin 1 00:24:19 >
Klub ŠD Trzin
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:24:19
3 . 229 Kovačič Pšenica
Ženski SLO 1 00:24:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:24:23
4 . 221 Smolnikar Manca
Ženski SLO 1 00:25:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:25:15
5 . 222 Krajnc Katja
SKVVP
Ženski SLO SKVVP 1 00:28:22 >
Klub SKVVP
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:28:22
6 . 224 Skok Sara
Ženski SLO 1 00:28:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:28:22
7 . 231 LEBAR ALENKA Maček
Canifit
Ženski SLO Canifit 1 00:31:09 >
Klub Canifit
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:31:09
8 . 226 Šinigoj Barbara
Gibart.si
Ženski SLO Gibart.si 1 00:31:22 >
Klub Gibart.si
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:31:22
9 . 230 ŠKRBEC Katjuš
Ženski SLO 1 00:41:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:41:11
VETERANI-M
1 . 21 GALIN Bojan
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:45:22 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:45:22
2 . 23 Lešnik Štefan
Moški SLO 2 00:52:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:52:20
3 . 22 Klemenc Tone
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:52:44 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:52:44
4 . 24 Mali Karol
Moški SLO 2 00:57:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:57:21
5 . 27 Ručigaj Zdravc
ŠD Preserje pri Radomljah
Moški SLO ŠD Preserje pri Radomljah 2 00:58:11 >
Klub ŠD Preserje pri Radomljah
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:58:11
6 . 25 Petek Tone
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 2 01:01:07 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 01:01:07
7 . 26 Povše Brane
Upokojenci Kamnik
Moški SLO Upokojenci Kamnik 2 01:06:41 >
Klub Upokojenci Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 01:06:41
8 . 28 Zvržina Bojan
Moški SLO 1 00:30:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:30:50
VETERANKE-Ž
1 . 188 Bogataj Helena
Ženski SLO 1 00:27:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:27:27
2 . 186 Žlogar Ivica
Ljubljana
Ženski SLO Ljubljana 1 00:27:42 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:27:42
3 . 187 Meža Boža
TD Vzpon
Ženski SLO TD Vzpon 1 00:27:46 >
Klub TD Vzpon
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:27:46
4 . 185 Milič Marinka
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:28:13 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:28:13
Z1-Ž
1 . 142 Mali Nuša
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 1 00:22:09 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:22:09
2 . 141 Čelesnik Tamara
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:25:24 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:25:24
3 . 143 TERAŽ AMADEJA
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1 00:27:21 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:27:21
Z2-Ž
1 . 163 Jelovšek Jasmina
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1 00:21:10 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:21:10
2 . 161 Hribar Jasmina
Ženski SLO 1 00:31:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:31:52
Z3-Ž
1 . 175 Knez Tadeja
Ženski SLO 1 00:28:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:28:07
2 . 174 Žibert Darinka
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:30:49 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
št. krogov: 1
Time: 00:30:49
M1-M
1 . 45 Bečan Timotej
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2 00:36:18 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:36:18
2 . 41 Bregar Gašper
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2 00:36:46 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:36:46
3 . 42 Božič Aljaž
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2 00:40:38 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:40:38
4 . 44 Plaznik Matic
CNC servis
Moški SLO CNC servis 2 00:43:42 >
Klub CNC servis
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:43:42
5 . 43 Plevnik Aljaž
Postojna
Moški SLO Postojna 2 00:49:49 >
Klub Postojna
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:49:49
M2-M
1 . 63 Osolnik Gregor
Ambrož Team
Moški SLO Ambrož Team 2 00:43:52 >
Klub Ambrož Team
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:43:52
2 . 71 Hribar Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2 00:45:13 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:45:13
3 . 69 Potočnik Uroš
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:46:48 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:46:48
4 . 65 Škrbinc Sašo
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 2 00:48:57 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:48:57
5 . 61 Mali Klemen
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2 00:50:30 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:50:30
6 . 68 Gregorc Marko
Moški SLO 2 00:52:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:52:31
7 . 66 Šerkezi Matjaž
Moški SLO 2 00:52:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:52:53
8 . 70 Svetec Luka
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:53:33 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:53:33
9 . 67 Pestotnik Robert
Ekipa MOJE-LECE.SI
Moški SLO Ekipa MOJE-LECE.SI 2 00:54:46 >
Klub Ekipa MOJE-LECE.SI
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:54:46
10 . 72 UGOVŠEK Jure
Moški SLO 2 01:11:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 01:11:02
M3-M
1 . 85 Trojer Andrej
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 2 00:41:40 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:41:40
2 . 89 Globočnik Dušan
Moški SLO 2 00:41:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:41:52
3 . 88 Janjatovič Mirko
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2 00:42:07 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:42:07
4 . 87 BREGAR Metod
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2 00:42:59 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:42:59
5 . 86 Petek Tomo
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 2 00:44:41 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:44:41
6 . 81 Sitar Denis
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:45:02 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:45:02
7 . 84 Pikel Jernej
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 2 00:47:40 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:47:40
8 . 93 Žnidaršič Aljoša
ML Team
Moški SLO ML Team 2 00:51:21 >
Klub ML Team
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:51:21
9 . 92 Spruk Marko
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2 00:51:26 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 00:51:26
10 . 91 Brinovec Aleš
ŠD Polidom
Moški SLO ŠD Polidom 2 01:04:35 >
Klub ŠD Polidom
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 2
Time: 01:04:35
11 . 90 Iglič Robert
ŠD Preserje pri Radomljah
Moški SLO ŠD Preserje pri Radomljah 1 00:24:25 >
Klub ŠD Preserje pri Radomljah
Država SLO
Spol: Moški
št. krogov: 1
Time: 00:24:25

Komentarji

 

Mobile content