Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 30. mekinjski kros 2018

Tek Tekma:30. mekinjski kros 2018 Datum:27.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub št. krogov Time
D1-Ž
1 . 405 POŽENEL LEILA Ema Ženski SLO ŠKTD Lom 1 00:02:07
2 . 413 Mijatović Lara Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:08
3 . 404 Hribar Julija Ženski SLO TK Trisport Exoterm 1 00:02:09
4 . 415 KERMAUNER Kaja Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:12
5 . 421 GJINI ANA Isabela Ženski SLO 1 00:02:17
6 . 409 Brumen Neli Ženski SLO 1 00:02:22
7 . 400 Golob Tjaša Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:31
8 . 416 ŽELEZNIK Sara Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:38
9 . 403 Cankar Mia Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:40
10 . 412 PISEK REBEKA Marija Ženski SLO 1 00:02:42
11 . 401 Golob Sanja Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:50
12 . 407 MANDELJ Eva Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:14
13 . 419 Pungertar Eva Ženski SLO Brez kluba 1 00:03:16
14 . 411 Svetec ula Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:29
15 . 417 ŽELEZNIK Hana Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:31
16 . 402 Burja Lana Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:44
17 . 420 JAŠOVEC Julija Ženski SLO 1 00:04:19
18 . 418 HRIBAR Miša Ženski SLO 1 00:04:37
19 . 408 Burja Zala Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:06:14
D2-Ž
1 . 448 Plankar Ota Ženski SLO OŠ Šmartno 1 00:01:59
2 . 444 Osolnik Rubi Ženski SLO 1 00:02:03
3 . 446 Uršič Alja Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:14
4 . 445 Žvokelj Lilija Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:22
5 . 442 Golob Eva Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:27
6 . 441 Golob Ana Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:30
D3-Ž
1 . 469 brinovec alicija Ženski SLO ŽNK Radomlje 1 0.00125
2 . 462 ŠERKEZI MARUŠA Tereza Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:01:49
3 . 468 UdoviČ Lia Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:01
4 . 463 Baloh Tajda Ženski SLO OŠ Šmartno 1 00:02:05
5 . 465 Žagar Neža Ženski SLO KGT Papež 1 00:02:07
6 . 461 kočan tara Ženski SLO AD Kronos 1 00:02:09
7 . 470 FEMC Klara Ženski SLO 1 00:02:10
8 . 467 Kalan Urška Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:13
9 . 464 Babnik Samanta Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:17
D4-Ž
1 . 483 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT Papež 1 00:03:54
2 . 481 Osolnik Lejla Ženski SLO KGT Papež 1 00:03:57
3 . 488 MALI Meta Ženski SLO 1 00:04:09
4 . 482 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT Papež 1 00:04:11
5 . 485 Podgoršek Ana Ženski SLO AK Medvode 1 00:04:11
6 . 487 Plankar Ula Ženski SLO OŠ Šmartno 1 00:04:12
7 . 484 Podgoršek Ema Ženski SLO 1 00:04:29
8 . 486 Pestotnik Tia Ženski SLO 1 00:04:33
D5-Ž
1 . 191 Močnik Eva Ženski SLO SLO maraton team 1 00:09:07
F1-M
1 . 310 Podjed Lenart Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:00
2 . 301 Romšak Nejc Moški SLO 1 00:02:06
3 . 305 Baloh Tadej Moški SLO 1 00:02:06
4 . 302 Petek Bine Moški SLO ŠD Šmartno 1 00:02:11
5 . 306 Hočevar Tine Moški SLO Brez kluba 1 00:02:16
6 . 312 Gradišek Rok Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:20
7 . 307 Žvokelj Erik Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:29
8 . 318 KOŽLAKAR Marcel Moški SLO 1 00:02:31
9 . 311 Pestotnik Tim Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:32
10 . 314 Udovič Taj Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:37
11 . 315 KLEMENC Urban Moški SLO 1 00:02:46
12 . 313 MANDELJ Jaka Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:46
13 . 319 Pungertar Anže Moški SLO Brez kluba 1 00:02:53
14 . 317 TOFF Filip Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:55
15 . 320 KOVAČ Žiga Moški SLO 1 00:03:03
16 . 300 Golob Matija Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:10
F2-M
1 . 342 Petek Luka Moški SLO KGT Papež 1 00:01:50
2 . 351 Krapež Jakob Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:01:51
3 . 347 Janžekovič Erazem Moški SLO Telovadnica Janja 1 00:01:54
4 . 348 Pisek Jakob Moški SLO Brez kluba 1 00:01:58
5 . 346 Lavrinc Žan Moški SLO 1 00:01:59
7 . 350 GOLOB Jošt Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:02
8 . 352 Šinkovec Luka Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:02:03
9 . 341 Cankar Tian Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:03
10 . 345 Lavrinc Ian Moški SLO 1 00:02:05
11 . 354 DOLINŠEK Nik Moški SLO 1 00:02:12
12 . 353 POGAČAR Anže Moški SLO 1 00:02:25
13 . 349 Hočevar Cene Moški SLO Brez kluba 1 00:02:28
14 . 343 POŽENEL ROBIN Teo Moški SLO ŠKTD Lom 1 00:03:02
F3-M
1 . 366 Česen Nal Moški SLO / 1 00:01:41
2 . 365 BUŽAN LEON Pešovski Moški SLO KGT Papež 1 00:01:42
3 . 361 Pestotnik Alen Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 1 00:01:43
4 . 371 SMOLNIKAR Ažbe Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:01:43
5 . 364 Petek Nejc Moški SLO KGT Papež 1 00:01:50
6 . 369 PISEK Filip Moški SLO 1 00:01:55
7 . 367 Bičanič Domen Moški SLO OK Kamnik 1 00:01:56
8 . 368 Bičanič Tilen Moški SLO OK Kamnik 1 00:01:57
9 . 363 Cankar Nik Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:02:01
10 . 362 Mali Urban Moški SLO Brez kluba 1 00:02:09
F4-M
1 . 384 SMOLNIKAR Tevž Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:03:41
2 . 383 Romšak Nik Moški SLO KGT Papež 1 00:03:53
3 . 382 Petek Jošt Moški SLO ŠD Šmartno 1 00:04:10
F5-M
1 . 102 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež 1 00:07:02
2 . 106 Močnik Martin Moški SLO SK Ihan 1 00:07:03
3 . 105 POŽENEL NATAN Maj Moški SLO ŠKTD Lom 1 00:07:20
4 . 101 Golob Lovro Moški SLO ŠKD Mekinje 1 00:08:56
F6-M
1 . 115 Hren Tine Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1 00:19:56
2 . 112 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež 1 00:20:12
3 . 113 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1 00:20:13
4 . 114 Avbelj Domen Moški SLO KGT Papež 1 00:21:16
ML. VETERANI -M
1 . 4 Teraž Franci Moški SLO KGT Papež 2 00:41:54
2 . 1 Kveder Lado Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:46:29
3 . 2 Bajec Herman Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:47:41
4 . 3 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD Šmartno 2 00:54:12
5 . 5 Sršen Rajko Moški SLO KGT Papež 2 00:56:48
6 . 9 BALANČ Simon Moški SLO Kranj 2 01:05:11
OPEN (MOšKI)-M
1 . 203 Strmšek Tilen Moški SLO Canifit 1 00:18:45
2 . 202 Zupanič Patrik Moški SLO Canifit 1 00:19:39
3 . 206 Mihelj Rok Moški SLO Canifit 1 00:19:42
4 . 201 Rink Aleš Moški SLO 1 00:21:56
5 . 211 Bajželj Blaž Moški SLO 1 00:22:59
6 . 209 perko mirko Moški SLO Canifit 1 00:23:05
7 . 204 Snedec Franci Moški SLO Canifit 1 00:24:48
8 . 208 Cör Darko Moški SLO 1 00:26:55
OPEN (žENSKE)-Ž
1 . 220 Puc Lara Ženski SLO Canifit 1 00:22:23
2 . 227 Rink Barbara Ženski SLO ŠD Trzin 1 00:24:19
3 . 229 Kovačič Pšenica Ženski SLO 1 00:24:23
4 . 221 Smolnikar Manca Ženski SLO 1 00:25:15
5 . 222 Krajnc Katja Ženski SLO SKVVP 1 00:28:22
6 . 224 Skok Sara Ženski SLO 1 00:28:22
7 . 231 LEBAR ALENKA Maček Ženski SLO Canifit 1 00:31:09
8 . 226 Šinigoj Barbara Ženski SLO Gibart.si 1 00:31:22
9 . 230 ŠKRBEC Katjuš Ženski SLO 1 00:41:11
VETERANI-M
1 . 21 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:45:22
2 . 23 Lešnik Štefan Moški SLO 2 00:52:20
3 . 22 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:52:44
4 . 24 Mali Karol Moški SLO 2 00:57:21
5 . 27 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD Preserje pri Radomljah 2 00:58:11
6 . 25 Petek Tone Moški SLO ŠKD Mekinje 2 01:01:07
7 . 26 Povše Brane Moški SLO Upokojenci Kamnik 2 01:06:41
8 . 28 Zvržina Bojan Moški SLO 1 00:30:50
VETERANKE-Ž
1 . 188 Bogataj Helena Ženski SLO 1 00:27:27
2 . 186 žlogar Ivica Ženski SLO Ljubljana 1 00:27:42
3 . 187 Meža Boža Ženski SLO TD Vzpon 1 00:27:46
4 . 185 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:28:13
Z1-Ž
1 . 142 Mali Nuša Ženski SLO AK Domžale 1 00:22:09
2 . 141 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:25:24
3 . 143 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO KGT Papež 1 00:27:21
Z2-Ž
1 . 163 Jelovšek Jasmina Ženski SLO KGT Papež 1 00:21:10
2 . 161 Hribar Jasmina Ženski SLO 1 00:31:52
Z3-Ž
1 . 175 Knez Tadeja Ženski SLO 1 00:28:07
2 . 174 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD Mekinje 1 00:30:49
M1-M
1 . 45 Bečan Timotej Moški SLO KGT Papež 2 00:36:18
2 . 41 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 2 00:36:46
3 . 42 Božič Aljaž Moški SLO KGT Papež 2 00:40:38
4 . 44 Plaznik Matic Moški SLO CNC servis 2 00:43:42
5 . 43 Plevnik Aljaž Moški SLO Postojna 2 00:49:49
M2-M
1 . 63 Osolnik Gregor Moški SLO Ambrož Team 2 00:43:52
2 . 71 Hribar Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2 00:45:13
3 . 69 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:46:48
4 . 65 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD Šmartno 2 00:48:57
5 . 61 Mali Klemen Moški SLO KGT Papež 2 00:50:30
6 . 68 Gregorc Marko Moški SLO 2 00:52:31
7 . 66 Šerkezi Matjaž Moški SLO 2 00:52:53
8 . 70 Svetec Luka Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:53:33
9 . 67 Pestotnik Robert Moški SLO Ekipa MOJE-LECE.SI 2 00:54:46
10 . 72 UGOVŠEK Jure Moški SLO 2 01:11:02
M3-M
1 . 85 Trojer Andrej Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 2 00:41:40
2 . 89 Globočnik Dušan Moški SLO 2 00:41:52
3 . 88 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT Papež 2 00:42:07
4 . 87 BREGAR Metod Moški SLO KGT Papež 2 00:42:59
5 . 86 Petek Tomo Moški SLO ŠD Šmartno 2 00:44:41
6 . 81 Sitar Denis Moški SLO ŠKD Mekinje 2 00:45:02
7 . 84 Pikel Jernej Moški SLO Brez kluba 2 00:47:40
8 . 93 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML Team 2 00:51:21
9 . 92 Spruk Marko Moški SLO KGT Papež 2 00:51:26
10 . 91 Brinovec Aleš Moški SLO ŠD Polidom 2 01:04:35
11 . 90 Iglič Robert Moški SLO ŠD Preserje pri Radomljah 1 00:24:25

Komentarji