Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK

Tek Tekma:13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK Datum:27.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 4 Rotar Nina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 5 Gorenčič Eliza
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 6 Gorenčič Mirjam
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 101 POLJANŠEK Laura
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
5 . 2 brinovec alicija
ŽNK RADOMLJE
Ženski SLO ŽNK RADOMLJE -- >
Klub ŽNK RADOMLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
6 . 3 Žagar Neža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
7 . 108 ZAKONŠEK Jerca
ŠD MOTNIK
Ženski SLO ŠD MOTNIK -- >
Klub ŠD MOTNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
8 . 1 Osolnik Rubi
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
9 . 102 PIŠEK Reza
NK RADOMLJE
Ženski SLO NK RADOMLJE -- >
Klub NK RADOMLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
KP - MLAJšI DEčKI-Ž
1 . 110 Krašovec Timotej
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
KP - MLAJšI DEčKI-M
2 . 39 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 36 Trček Luka
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 37 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 38 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 40 Pačnik Jaka
AK RADOVLJICA
Moški SLO AK RADOVLJICA -- >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
KP - MLAJšI DEčKI-Ž
7 . 105 JEMEC Tim
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
KP - DEKLICE-Ž
1 . 8 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 111 Slapšak Živa
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 104 Osolnik Lejla
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 9 Podgoršek Ana
AK MEDVODE
Ženski SLO AK MEDVODE -- >
Klub AK MEDVODE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
KP - DEčKI-M
1 . 41 Fatur Tanej
OŠ RIBNICA
Moški SLO OŠ RIBNICA -- >
Klub OŠ RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 43 Šubic Žan
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 44 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 112 Bajc Tomi
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 42 Petek Jošt
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNF6 . 45 češnovar Jure
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:12:00 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:12:00
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 48 Erznožnik Drejc
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 46 Močnik Martin
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 49 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 47 Velkavrh Jon
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 50 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 12 Rotar Loti
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 14 Medja Lucija
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA -- >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 10 Levec Zoja
AK POSTOJNA
Ženski SLO AK POSTOJNA -- >
Klub AK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 11 Močnik Eva
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
5 . 13 Pačnik Eva
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA -- >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
KP - MLADINKE-Ž
1 . 17 Podobnik Katja
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 15 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 16 Durn Sara
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
KP - MLADINCI-M
1 . 52 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 53 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 57 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 56 Trontelj Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 55 Avbelj Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 51 Luznar Aljaž
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 54 Habjan Tine
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
KP - ČLANICE-Ž
1 . 22 Jelovšek Jasmina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 24 Kozjek Tina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 23 Vrečar Ana
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 18 Klinar Tina
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
5 . 25 Ferlin Katarina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
6 . 30 Trontelj Marija
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
7 . 19 Zupan Špela
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
8 . 20 TERAŽ AMADEJA
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
9 . 27 Knez Tadeja
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
10 . 26 Lotrič Dolinar Aleša
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
11 . 28 Hlastec Vodlan Martina
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
DNF 29 Godec Andreja
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
KP - ČLANI A-M
1 . 68 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 66 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 60 Kramarič Luka
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 70 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 69 Rezai Bashir
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 100 Žitnik Urban
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 67 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
8 . 61 Bajde Matej
-
Moški SLO - -- >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
9 . 95 Saksida Marko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
10 . 62 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
11 . 59 Kveder Miha
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
12 . 63 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
13 . 65 Dolinšek David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNF 58 Osolnik Gregor
AMBROž TEAM
Moški SLO AMBROž TEAM -- >
Klub AMBROž TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNF 64 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
KP - ČLANI B-M
1 . 75 Bregar Metod
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 98 Pintar Boštjan
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 76 Krnc Matjaž
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 73 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 74 Vodlan Martin
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 99 Iglič Robert
ŠD PRESERJE
Moški SLO ŠD PRESERJE -- >
Klub ŠD PRESERJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 71 Jercic Vasja
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD -- >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
8 . 106 Lindič Mih
PGD MOTNIK
Moški SLO PGD MOTNIK -- >
Klub PGD MOTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
9 . 72 Glogovšek Robert
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
10 . 93 Železnik Franci
ŠD ČEŠNJICE
Moški SLO ŠD ČEŠNJICE -- >
Klub ŠD ČEŠNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
11 . 107 ZAKONŠEK Matej
ŠD MOTNIK
Moški SLO ŠD MOTNIK -- >
Klub ŠD MOTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
KP - VETERANI A-M
1 . 79 Cvet Miran
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 77 Vivod Milan
ŠD TEAM MOZIRJE
Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE -- >
Klub ŠD TEAM MOZIRJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 81 Krasovec Dusan
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 82 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 97 Videčnik Anton
Td Vzpon 2
Moški SLO Td Vzpon 2 -- >
Klub Td Vzpon 2
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 83 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 86 Vrečar Branko
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
8 . 80 Cvelbar Igor
AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK
Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK -- >
Klub AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
9 . 85 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
10 . 84 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
KP - VETERANI B-M
1 . 96 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 92 Ručigaj Zdravc
ŠD PRESERJE
Moški SLO ŠD PRESERJE -- >
Klub ŠD PRESERJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 94 Derganc Anton
REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ NM
Moški SLO REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ NM -- >
Klub REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ NM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 91 Papič Milivoj
KD LPP
Moški SLO KD LPP -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 90 Meza Stane
TD VZPON
Moški SLO TD VZPON -- >
Klub TD VZPON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNF 87 Mali Karol
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
KP - VETERANKE-Ž
1 . 34 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 32 Bogataj Helena
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 31 Žlogar Ivica
PRIPRAVE LJUBLJANA
Ženski SLO PRIPRAVE LJUBLJANA -- >
Klub PRIPRAVE LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 35 Meža Boža
TOP ATLET
Ženski SLO TOP ATLET -- >
Klub TOP ATLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content