Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK

Tek Tekma:19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK Datum:29.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 321 Bilban Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
2 . 318 Rotar Nina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
3 . 319 Gorenčič Eliza
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
4 . 320 Gorenčič Mirjam
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
5 . 334 Leban Jež VITA
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 301 Krašovec Timotej
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
2 . 303 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
3 . 302 Trček Luka
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
4 . 337 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
5 . 336 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
6 . 333 WHITWORTH Tilen
HOPE VALLEY HURRICANES
Moški HOPE VALLEY HURRICANES -- >
Klub HOPE VALLEY HURRICANES
Država
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
KP - DEKLICE-Ž
1 . 335 Leban Jež Gaja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
2 . 324 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
3 . 325 Podgoršek Ana
AK MEDVODE
Ženski SLO AK MEDVODE -- >
Klub AK MEDVODE
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
4 . 323 Kermc Julija
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
5 . 322 Vencelj Iza
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
KP - DEčKI-M
1 . 305 Fatur Tanej
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
2 . 309 Šubic Žan
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
3 . 306 Bajc Tomi
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
4 . 310 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
5 . 311 Pritržnik Jon
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA -- >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
6 . 304 Rakowski Oliver
INDEPENDENT
Moški INDEPENDENT -- >
Klub INDEPENDENT
Država
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 314 Erznožnik Drejc
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
2 . 317 Pritržnik Maj
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA -- >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
3 . 313 Velkavrh Jon
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
4 . 316 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
5 . 315 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 329 Rotar Loti
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
2 . 328 Zupanc Korošec Klara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
3 . 330 Medja Lucija
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA -- >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
4 . 327 Levec Zoja
AK POSTOJNA
Ženski SLO AK POSTOJNA -- >
Klub AK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
KP - MLADINKE-Ž
1 . 257 Gonza Špela
AD ŠTAJERSKA
Ženski SLO AD ŠTAJERSKA -- >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
2 . 259 Podobnik Katja
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
3 . 258 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
KP - MLADINCI-M
1 . 251 ŠPANRING Klemen
AD SLOVENSKA BISTRICA
Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA -- >
Klub AD SLOVENSKA BISTRICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
2 . 253 Luznar Aljaž
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
3 . 256 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
4 . 255 Avbelj Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
5 . 254 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
6 . 260 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
KP - ČLANICE-Ž
1 . 199 Koligar Mojca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
2 . 186 Trunkelj Barbara
KinVital
Ženski SLO KinVital -- >
Klub KinVital
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
3 . 195 Belušić Barbara
AK ISTRA PULA
Ženski CRO AK ISTRA PULA -- >
Klub AK ISTRA PULA
Država CRO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
4 . 190 Klinar Tina
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
5 . 191 Klančnik Pobežin Karmen
TEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLO
Ženski SLO TEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLO -- >
Klub TEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
6 . 223 Wernig Martina
SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA
Ženski AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA -- >
Klub SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA
Država AUT
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
7 . 196 Marukić Maja
ADCLUB BIKESPEAK
Ženski CRO ADCLUB BIKESPEAK -- >
Klub ADCLUB BIKESPEAK
Država CRO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
8 . 198 Zupan Špela
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
9 . 192 Evangelist Julia
ALPINX
Ženski AUT ALPINX -- >
Klub ALPINX
Država AUT
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
10 . 201 Švigelj Marta
Primorski gorski teki
Ženski SLO Primorski gorski teki -- >
Klub Primorski gorski teki
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
11 . 208 Delingerová Marie
SKI FORTEX MORAVSKý BEROUN
Ženski CZE SKI FORTEX MORAVSKý BEROUN -- >
Klub SKI FORTEX MORAVSKý BEROUN
Država CZE
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
12 . 202 Race Petra
AD MASS LJ
Ženski SLO AD MASS LJ -- >
Klub AD MASS LJ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
13 . 209 Trontelj Marija
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
14 . 205 Kosec Nataša
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
15 . 204 Krašovec Bogdana
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
16 . 187 Munih Jasmina
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
17 . 206 Kaplan Rakowski Regina
KMF
Ženski KMF -- >
Klub KMF
Država
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
18 . 197 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
19 . 189 Marolt Katja
TSK JUB DOL
Ženski SLO TSK JUB DOL -- >
Klub TSK JUB DOL
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
20 . 203 Lotrič Dolinar Aleša
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
21 . 185 Zampieri Stefania
TRIESTE ATLETICA
Ženski ITA TRIESTE ATLETICA -- >
Klub TRIESTE ATLETICA
Država ITA
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
22 . 194 Bizmana Amina
TRIESTE ATLETICA
Ženski ITA TRIESTE ATLETICA -- >
Klub TRIESTE ATLETICA
Država ITA
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
KP - ČLANI A-M
1 . 1 Kuhar Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
2 . 65 Mihelič Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
3 . 71 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
4 . 227 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
5 . 225 Döcke Max
ASKOE VILLACH
Moški AUT ASKOE VILLACH -- >
Klub ASKOE VILLACH
Država AUT
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
6 . 4 Zewe Philipp
Moški HUN -- >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
7 . 3 Žitnik Urban
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
8 . 38 Kersnik Matevž
AO RADOVLJICA
Moški SLO AO RADOVLJICA -- >
Klub AO RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
9 . 73 Delavec Primož
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
10 . 77 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
11 . 222 DELLA GIUSEPPE MEA
ALDO MERO
Moški ITA ALDO MERO -- >
Klub ALDO MERO
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
12 . 62 Potočnik Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
13 . 219 ŠPOLJAR Nikola
AK ZABOK
Moški CRO AK ZABOK -- >
Klub AK ZABOK
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
14 . 72 Ambrožič Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
15 . 74 Kožar Uroš
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL -- >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
16 . 44 Florjanič Marko
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE -- >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
17 . 32 Lajevec Miha
KŠD PEčE
Moški SLO KŠD PEčE -- >
Klub KŠD PEčE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
18 . 27 Markuš Klemen
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
19 . 64 Mlakar Gregor
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
20 . 2 Zupan Primož
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
21 . 75 Ulbl Denis
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
22 . 20 Rudan Igor
Moški CRO -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
23 . 18 Saksida Marko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
24 . 36 Kovač Marko
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
25 . 43 Gračan Vedran
HOKA EGS
Moški CRO HOKA EGS -- >
Klub HOKA EGS
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
26 . 220 Špehar Luka
SPORTSKO DRUŠTVO LASTAVICA ZLATAR
Moški CRO SPORTSKO DRUŠTVO LASTAVICA ZLATAR -- >
Klub SPORTSKO DRUŠTVO LASTAVICA ZLATAR
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
27 . 14 Sobočan Anže
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
28 . 48 Čačulovič Matic
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
29 . 28 Markuš Rok
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
30 . 221 SCHREIER Markus
KELAG ENERGY
Moški AUT KELAG ENERGY -- >
Klub KELAG ENERGY
Država AUT
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
31 . 6 Wernig Stefan
SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA
Moški AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA -- >
Klub SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA
Država AUT
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
32 . 80 Kolar Aljaž
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA -- >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
33 . 70 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
34 . 23 Pogačnik Nejc
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
35 . 81 Vovk Samo
ŠD KOTREDEž
Moški SLO ŠD KOTREDEž -- >
Klub ŠD KOTREDEž
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
36 . 37 Kočevar Simon
SK LOŠKA DOLINA
Moški SLO SK LOŠKA DOLINA -- >
Klub SK LOŠKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
37 . 15 Škulj Miha
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
38 . 31 Lajič Dalibor
THERMOWAVE
Moški SLO THERMOWAVE -- >
Klub THERMOWAVE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
39 . 54 Bajde Matej
GAMA
Moški SLO GAMA -- >
Klub GAMA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
40 . 79 Golob Nejc
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI -- >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
41 . 33 Kulstrunk Matthias
TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR -- >
Klub TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
42 . 45 Deželak Iztok
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
43 . 58 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
44 . 57 Maraž žiga
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA -- >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
45 . 226 Laj Gregor
TKD BELA KRAJINA
Moški SLO TKD BELA KRAJINA -- >
Klub TKD BELA KRAJINA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
46 . 35 Kreber Domagoj
KCIPT SAMOBOR
Moški CRO KCIPT SAMOBOR -- >
Klub KCIPT SAMOBOR
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
47 . 66 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
48 . 24 Podbregar Grega
RAVNSKI STROJI
Moški SLO RAVNSKI STROJI -- >
Klub RAVNSKI STROJI
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
49 . 52 Benčina Boštjan
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
50 . 67 Kožuh Aljaž
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
51 . 49 Bokal Jure
TAPETNIšTVO ZOFA
Moški SLO TAPETNIšTVO ZOFA -- >
Klub TAPETNIšTVO ZOFA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
52 . 61 Razpotnik Simon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
53 . 40 Kajfeš Ivan
CROSSLIFTGYM/TROJAN GYM
Moški CRO CROSSLIFTGYM/TROJAN GYM -- >
Klub CROSSLIFTGYM/TROJAN GYM
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
54 . 59 Kovač Darko
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
55 . 82 Kolenc Samo
ŠD KOTREDEž
Moški SLO ŠD KOTREDEž -- >
Klub ŠD KOTREDEž
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
56 . 46 čufer Matija
SLADKI POWHI
Moški SLO SLADKI POWHI -- >
Klub SLADKI POWHI
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
57 . 30 Lesičar Nikola
SD LASTAVICA
Moški CRO SD LASTAVICA -- >
Klub SD LASTAVICA
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
58 . 9 Tajnik Dejan
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
59 . 17 Bizjak Manca
ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA
Moški SLO ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA -- >
Klub ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
60 . 5 Zajc Robert
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
61 . 7 Vuković Ante
TK.DO.PUNTE
Moški CRO TK.DO.PUNTE -- >
Klub TK.DO.PUNTE
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
62 . 39 Kapušin Jani
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
63 . 41 Irt Iztok
MARATHON NOVO MESTO
Moški SLO MARATHON NOVO MESTO -- >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
64 . 21 Rizzetto Gino
ASD TRIESTE ATLETICA
Moški ITA ASD TRIESTE ATLETICA -- >
Klub ASD TRIESTE ATLETICA
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
65 . 10 Tacar Pino
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
66 . 60 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
67 . 42 Hamar Balint
Moški HUN -- >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
68 . 12 Suchánek Lukáš
KHB RADEGAST
Moški CZE KHB RADEGAST -- >
Klub KHB RADEGAST
Država CZE
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
69 . 230 Kosmac Metod
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
70 . 47 Černe Aljaž
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
71 . 78 Bernat Robert
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME -- >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
72 . 22 Porčić Muris
TK MARATON KRAPINA
Moški CRO TK MARATON KRAPINA -- >
Klub TK MARATON KRAPINA
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
73 . 25 Petrovič Denis
TRAILLAKERS
Moški SLO TRAILLAKERS -- >
Klub TRAILLAKERS
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
KP - ČLANI B-M
1 . 128 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
2 . 104 Manning Tommy
Moški -- >
Klub
Država
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
3 . 133 Globočnik Dušan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
4 . 100 Pintar Boštjan
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
5 . 129 Slapar Bojan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
6 . 134 Bregar Metod
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
7 . 124 Arbajter Iztok
ŠPORTNA ENOTA SV
Moški SLO ŠPORTNA ENOTA SV -- >
Klub ŠPORTNA ENOTA SV
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
8 . 229 Jazbec Matija
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
9 . 91 Štiglic Boštjan
Turni smučarji
Moški SLO Turni smučarji -- >
Klub Turni smučarji
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
10 . 139 Pritržnik Robert
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA -- >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
11 . 111 Juvan Miha
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK -- >
Klub ŠD METEK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
12 . 88 Tremolada Roberto
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
13 . 87 Tursic Tom
BRICALP
Moški SLO BRICALP -- >
Klub BRICALP
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
14 . 108 Kosec Sebastjan
SVETA VALBURGA
Moški SLO SVETA VALBURGA -- >
Klub SVETA VALBURGA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
15 . 103 Mihelič Blaž
HARE KRIŠNA
Moški SLO HARE KRIŠNA -- >
Klub HARE KRIŠNA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
16 . 130 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
17 . 131 Trobevšek Tadej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
18 . 231 JAKOME Matjaž
VALINA
Moški SLO VALINA -- >
Klub VALINA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
19 . 89 Thaler Matjaž
KARANTANIJA
Moški SLO KARANTANIJA -- >
Klub KARANTANIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
20 . 85 Verčič Klemen
FORCH
Moški SLO FORCH -- >
Klub FORCH
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
21 . 107 Kosirnik Janez
CZR Domžale
Moški SLO CZR Domžale -- >
Klub CZR Domžale
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
22 . 119 Dolinar Gregor
GRS KRANJ
Moški SLO GRS KRANJ -- >
Klub GRS KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
23 . 136 Ferbežar Gregor
SLOVENSKA VOJSKA
Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA -- >
Klub SLOVENSKA VOJSKA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
24 . 110 Kereži Robert
ULTRAROBERT.SI
Moški SLO ULTRAROBERT.SI -- >
Klub ULTRAROBERT.SI
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
25 . 112 Jusić Esmir
TEKAšKA SKUPINA JESENICE
Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE -- >
Klub TEKAšKA SKUPINA JESENICE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
26 . 101 Mlakar Vojko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
27 . 97 Rupar Robert
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
28 . 83 Žnidaršič Aljoša
ML TEAM
Moški SLO ML TEAM -- >
Klub ML TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
29 . 109 Klančnik Tomislav
UTVV
Moški SLO UTVV -- >
Klub UTVV
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
30 . 138 Ortynski Aleksandar
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME -- >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
31 . 84 Whitworth Mark
DARK PEAK FELL RUNNERS
Moški DARK PEAK FELL RUNNERS -- >
Klub DARK PEAK FELL RUNNERS
Država
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
32 . 90 Šuler Renato
TEKAšKA SKUPINA JESENICE
Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE -- >
Klub TEKAšKA SKUPINA JESENICE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
33 . 121 Breznik Iztok
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
34 . 215 Vukovic Elmin
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA -- >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
35 . 125 MALI Anton
ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Moški SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU -- >
Klub ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
36 . 102 Mlakar Boštjan
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE -- >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
37 . 92 Špunt Marjan
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
38 . 86 Valas Luka
LEPA
Moški CHE LEPA -- >
Klub LEPA
Država CHE
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
39 . 116 Glogovšek Robert
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
40 . 115 Hlade Branko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
41 . 113 Jercic Vasja
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD -- >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
42 . 106 Ličen Viktor
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
43 . 99 Rakowski David
INDEPENDENT
Moški INDEPENDENT -- >
Klub INDEPENDENT
Država
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
44 . 224 ŠPIK Janez
P.D. CEMPIN
Moški SLO P.D. CEMPIN -- >
Klub P.D. CEMPIN
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
45 . 98 Rauter Dušan
AO KOZJAK MARIBOR
Moški SLO AO KOZJAK MARIBOR -- >
Klub AO KOZJAK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
46 . 94 Špehar Marko
Moški CRO -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
KP - VETERANI A-M
1 . 140 Vivod Milan
ŠD TEAM MOZIRJE
Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE -- >
Klub ŠD TEAM MOZIRJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
2 . 149 Močnik Metod
SLO ODLO MARATON TEAM
Moški SLO SLO ODLO MARATON TEAM -- >
Klub SLO ODLO MARATON TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
3 . 151 Lotrič Stane
AGP PRO
Moški SLO AGP PRO -- >
Klub AGP PRO
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
4 . 162 Krasovec Dusan
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
5 . 169 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
6 . 218 Šebenik Marjan
TEAM GRMADA
Moški SLO TEAM GRMADA -- >
Klub TEAM GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
7 . 156 Čufer Mirko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
8 . 164 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
9 . 161 Kralj Vane
IRT3000
Moški SLO IRT3000 -- >
Klub IRT3000
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
10 . 144 Šnevajs Radomír
KHB RADEGAST
Moški CZE KHB RADEGAST -- >
Klub KHB RADEGAST
Država CZE
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
11 . 159 Bavdek Dare
TEAM GRMADA
Moški SLO TEAM GRMADA -- >
Klub TEAM GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
12 . 146 Pustovrh Niko
KNAUFINSULATION-PD CEMPIN
Moški SLO KNAUFINSULATION-PD CEMPIN -- >
Klub KNAUFINSULATION-PD CEMPIN
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
13 . 160 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE -- >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
14 . 145 Šipec Robert
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
15 . 167 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
16 . 166 Sušnik Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
17 . 154 Korošec Janez
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD -- >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
18 . 155 Gelletti Marco
Moški ITA -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
19 . 150 Miholić Ranko
S.D.LASTAVICA
Moški CRO S.D.LASTAVICA -- >
Klub S.D.LASTAVICA
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
20 . 165 Ferbežar Boštjan
KLUB POLET
Moški SLO KLUB POLET -- >
Klub KLUB POLET
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
21 . 147 Pirc Franci
TEKAšKI FORUM
Moški SLO TEKAšKI FORUM -- >
Klub TEKAšKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
22 . 168 Kramar Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
23 . 141 Toplak Slavko
MAJSTRI LENART
Moški SLO MAJSTRI LENART -- >
Klub MAJSTRI LENART
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
24 . 157 Čadež Milan
ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN -- >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
25 . 228 Maraž Klavdij
DLT FILIPIDES
Moški SLO DLT FILIPIDES -- >
Klub DLT FILIPIDES
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
26 . 163 Čufer Damijan
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA -- >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
27 . 152 Lemajič Gorazd
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
28 . 158 Becht Lothar
Moški DEU -- >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
KP - VETERANI B-M
1 . 217 PRAGER XAVER Franz
LG PASSAU
Moški LG PASSAU -- >
Klub LG PASSAU
Država
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
2 . 177 Čufer Stanko
PGT
Moški SLO PGT -- >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
3 . 183 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
4 . 176 Drole Boris
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
5 . 175 Jesenko Andrej
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
6 . 184 Papič Milivoj
KD LPP
Moški SLO KD LPP -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
7 . 174 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA -- >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
8 . 181 Pudgar Danilo
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA -- >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
9 . 179 Alič Anton
PGD HOTAVLJE
Moški SLO PGD HOTAVLJE -- >
Klub PGD HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
10 . 180 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
11 . 173 Maksimović Vitomir
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:00:00
KP - VETERANKE-Ž
1 . 213 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
2 . 211 Jelovčan Ana
-
Ženski SLO - -- >
Klub -
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
3 . 214 Meža Boža
TOP ATLET
Ženski SLO TOP ATLET -- >
Klub TOP ATLET
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00
4 . 210 Žlogar Ivica
PRIPRAVE LJUBLJANA
Ženski SLO PRIPRAVE LJUBLJANA -- >
Klub PRIPRAVE LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content