Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 18. Miklavžev tek 2018 - TPOK

Tek Tekma:18. Miklavžev tek 2018 - TPOK Datum:02.12.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Absolutno Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 267 Blatnik Kiara
OŠ BLANCA
Ženski SLO OŠ BLANCA 00:07:56.2 16 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:56.2
Absolutno: 16
2 . 294 Poljanšek Jana
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:08:25.9 25 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:25.9
Absolutno: 25
3 . 192 Radej Nika
OŠ BLANCA
Ženski SLO OŠ BLANCA 00:08:50.4 33 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:50.4
Absolutno: 33
4 . 289 Dimec Neža
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:34.1 50 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:34.1
Absolutno: 50
5 . 208 Jerala Ana
LET'S DANCE
Ženski SLO LET'S DANCE 00:09:48.3 57 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:48.3
Absolutno: 57
6 . 106 Oblak Hana
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:09:58.3 61 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:58.3
Absolutno: 61
7 . 136 HRIBAR AJDA
PIRŠEVO
Ženski SLO PIRŠEVO 00:10:18.0 69 >
Klub PIRŠEVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:18.0
Absolutno: 69
8 . 188 Soklič Ana
ŠENTURŠKI OKTET
Ženski SLO ŠENTURŠKI OKTET 00:10:28.7 72 >
Klub ŠENTURŠKI OKTET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:28.7
Absolutno: 72
9 . 465 Žagar Neža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:10:29.5 73 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:29.5
Absolutno: 73
10 . 409 Dolenc Neja
KISOVEC
Ženski SLO KISOVEC 00:10:31.9 74 >
Klub KISOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:31.9
Absolutno: 74
11 . 293 Slapnik Hana
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:37.2 75 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:37.2
Absolutno: 75
12 . 302 Dimec Eva
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:40.3 76 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:40.3
Absolutno: 76
13 . 399 Šubic Maruša
TIMING POLJANE
Ženski SLO TIMING POLJANE 00:10:46.0 77 >
Klub TIMING POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:46.0
Absolutno: 77
14 . 120 Vrankar Zala
A SMO, A NISMO?
Ženski SLO A SMO, A NISMO? 00:10:52.2 79 >
Klub A SMO, A NISMO?
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:52.2
Absolutno: 79
15 . 379 Svetic Pia
VRHPOLJE
Ženski SLO VRHPOLJE 00:10:57.5 82 >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:57.5
Absolutno: 82
16 . 295 Plankar Ota
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:11:10.3 86 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:10.3
Absolutno: 86
17 . 215 Frlan Brina
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 00:11:12.6 88 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:12.6
Absolutno: 88
18 . 246 Korenjak Gobbo Moeti
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:11:34.4 89 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:34.4
Absolutno: 89
19 . 247 Kitanović Dunja
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:11:36.9 91 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:36.9
Absolutno: 91
20 . 144 Souidi Veronika
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:11:42.5 92 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:42.5
Absolutno: 92
21 . 384 Svetic Teja
VRHPOLJE
Ženski SLO VRHPOLJE 00:12:01.8 94 >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:01.8
Absolutno: 94
22 . 141 Podbevšek Sabina
DRAŽEVNIK
Ženski SLO DRAŽEVNIK 00:12:06.4 95 >
Klub DRAŽEVNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:06.4
Absolutno: 95
23 . 304 Berlec Taja
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:12:27.9 97 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:27.9
Absolutno: 97
24 . 303 Burja Karin
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:12:28.1 99 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:28.1
Absolutno: 99
25 . 292 Štrajhar Klara
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:12:28.4 98 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:28.4
Absolutno: 98
26 . 291 Šuštar Viktorija
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:12:30.4 100 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:30.4
Absolutno: 100
27 . 84 JERIČ AJDA
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:13:02.2 101 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:02.2
Absolutno: 101
28 . 171 Bilban Eva
TURNOVŠE
Ženski SLO TURNOVŠE 00:14:16.1 102 >
Klub TURNOVŠE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:14:16.1
Absolutno: 102
29 . 213 Frlan Zarja
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 00:15:04.8 104 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:15:04.8
Absolutno: 104
DNS 287 Štupar Irena
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO -- >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 140 Kladnik Ana
DRAŽEVNIK
Ženski SLO DRAŽEVNIK -- >
Klub DRAŽEVNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 373 Klemen Kristina
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 194 Radej Anja
OŠ BLANCA
Ženski SLO OŠ BLANCA -- >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 300 Levec Erika
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO -- >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 299 Levec Maja
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO -- >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 2 Rehar Zupan Tia
AK VELENJE
Ženski SLO AK VELENJE -- >
Klub AK VELENJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 193 Radej Tjaša
OŠ BLANCA
Ženski SLO OŠ BLANCA -- >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 222 Česen Nal
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:07:19.8 4 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:19.8
Absolutno: 4
2 . 485 Pešovski Bužan Leon
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:07:24.7 5 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:24.7
Absolutno: 5
3 . 164 Klemenc Karel
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:07:26.8 6 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:26.8
Absolutno: 6
4 . 272 Slemenšek Urban
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 00:07:26.9 7 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:26.9
Absolutno: 7
5 . 314 Korošec Žiga
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:07:30.5 8 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:30.5
Absolutno: 8
6 . 271 Slemenšek David
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 00:07:34.8 10 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:34.8
Absolutno: 10
7 . 418 Slapničar Matija
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:07:45.3 12 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:45.3
Absolutno: 12
8 . 361 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:50.0 14 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:50.0
Absolutno: 14
9 . 360 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:06.7 19 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:06.7
Absolutno: 19
10 . 362 Stražar Andraž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:08:24.7 23 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:24.7
Absolutno: 23
11 . 480 Juteršek Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:25.7 24 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:25.7
Absolutno: 24
12 . 439 Avšič Tobija
REČICA OB PAKI
Moški SLO REČICA OB PAKI 00:08:28.8 26 >
Klub REČICA OB PAKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:28.8
Absolutno: 26
13 . 438 Avšič Daniel
REČICA OB PAKI
Moški SLO REČICA OB PAKI 00:08:36.5 29 >
Klub REČICA OB PAKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:36.5
Absolutno: 29
14 . 206 Berlec Oskar
DOBENO
Moški SLO DOBENO 00:08:38.1 30 >
Klub DOBENO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:38.1
Absolutno: 30
15 . 129 Janžekovič Erazem
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:09:07.1 35 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:07.1
Absolutno: 35
16 . 143 Černe David
DVA OGENJČKA
Moški SLO DVA OGENJČKA 00:09:09.8 36 >
Klub DVA OGENJČKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:09.8
Absolutno: 36
17 . 185 Ahčin Ažbe
LOKE
Moški SLO LOKE 00:09:09.8 37 >
Klub LOKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:09.8
Absolutno: 37
18 . 65 ŽNIDAR Taj
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:14.5 40 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:14.5
Absolutno: 40
19 . 68 Dolinar Jaka
ZELENICA
Moški SLO ZELENICA 00:09:15.8 41 >
Klub ZELENICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:15.8
Absolutno: 41
20 . 119 Podjed Žiga
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:20.9 43 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:20.9
Absolutno: 43
21 . 385 Mali Urban
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 00:09:24.7 46 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:24.7
Absolutno: 46
22 . 242 Kugler Matej
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:09:25.6 48 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:25.6
Absolutno: 48
23 . 310 Štupar Gregor
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:31.7 49 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:31.7
Absolutno: 49
24 . 148 Souidi Martin
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:09:41.9 52 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:41.9
Absolutno: 52
25 . 317 Bizjak Matevž
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:42.6 53 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:42.6
Absolutno: 53
26 . 316 Boštaj Vid
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:47.5 55 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:47.5
Absolutno: 55
27 . 77 KALUDER Lovro
GORIČICA PRI MORAVČAH
Moški SLO GORIČICA PRI MORAVČAH 00:09:53.5 59 >
Klub GORIČICA PRI MORAVČAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:53.5
Absolutno: 59
28 . 91 Pulin Anže
VELIKI RAKITOVEC
Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 00:09:55.5 60 >
Klub VELIKI RAKITOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:55.5
Absolutno: 60
29 . 88 KANIŽAR MARK
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:10:02.6 62 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:02.6
Absolutno: 62
30 . 422 Sporiš Anže
ŠD HOMEC
Moški SLO ŠD HOMEC 00:10:04.0 63 >
Klub ŠD HOMEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:04.0
Absolutno: 63
31 . 153 Bajec Aljaž
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:10:14.7 67 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:14.7
Absolutno: 67
DNS 311 Pirš Anže
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO -- >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 14 Klemen Blatnik Ian
ROŽIČNO
Moški SLO ROŽIČNO -- >
Klub ROŽIČNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 395 Grohar Črt
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA -- >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 324 Hiršman Leon
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO -- >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 315 Hiršman Svit
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO -- >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
KP - DEKLICE-Ž
1 . 298 Pančur Zarja
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:07:32.5 9 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:32.5
Absolutno: 9
2 . 70 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:52.5 15 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:52.5
Absolutno: 15
3 . 79 Podgoršek Ana
AK MEDVODE
Ženski SLO AK MEDVODE 00:08:14.2 20 >
Klub AK MEDVODE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:14.2
Absolutno: 20
4 . 94 Osolnik Lejla
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:08:23.2 22 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:23.2
Absolutno: 22
5 . 145 Souidi Kristina
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:08:42.1 32 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:42.1
Absolutno: 32
6 . 262 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:17.8 42 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:17.8
Absolutno: 42
7 . 305 Bajde Lucija
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:21.6 44 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:21.6
Absolutno: 44
8 . 301 Jerič Manja
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:08.2 65 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:08.2
Absolutno: 65
9 . 477 Skvarča Neža
GODIČ
Ženski SLO GODIČ 00:10:54.7 80 >
Klub GODIČ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:54.7
Absolutno: 80
10 . 296 Plankar Ula
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:11:10.3 87 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:10.3
Absolutno: 87
11 . 214 Frlan Mina
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 00:15:04.9 105 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:15:04.9
Absolutno: 105
DNS 297 Pirš Tjaša
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO -- >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
KP - DEčKI-M
1 . 73 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:08.6 3 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:08.6
Absolutno: 3
2 . 161 Zdovc Kralj Nejc
NOGOMETNI KLUB KAMNIK
Moški SLO NOGOMETNI KLUB KAMNIK 00:07:41.3 11 >
Klub NOGOMETNI KLUB KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:41.3
Absolutno: 11
3 . 212 Jerala Jakob
LET'S DANCE
Moški SLO LET'S DANCE 00:07:45.3 13 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:45.3
Absolutno: 13
4 . 306 Učakar Domen
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:07:59.8 17 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:59.8
Absolutno: 17
5 . 312 Petek Jošt
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:08:02.7 18 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:02.7
Absolutno: 18
6 . 421 Sporiš Blaž
ŠD HOMEC
Moški SLO ŠD HOMEC 00:08:14.4 21 >
Klub ŠD HOMEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:14.4
Absolutno: 21
7 . 308 Drolec Kristjan
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:08:30.3 27 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:30.3
Absolutno: 27
8 . 138 HRIBAR MATEVŽ
PIRŠEVO
Moški SLO PIRŠEVO 00:09:46.9 54 >
Klub PIRŠEVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:46.9
Absolutno: 54
9 . 478 Skvarca Jaša
GODIČ
Moški SLO GODIČ 00:10:04.5 64 >
Klub GODIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:04.5
Absolutno: 64
10 . 313 Majdič Luka
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:10.0 66 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:10.0
Absolutno: 66
11 . 173 Bilban Žan
TURNOVŠE
Moški SLO TURNOVŠE 00:16:50.1 107 >
Klub TURNOVŠE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:16:50.1
Absolutno: 107
DNS 430 Globočnik Tim
ZAGORICA PRI ROVAH
Moški SLO ZAGORICA PRI ROVAH -- >
Klub ZAGORICA PRI ROVAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 117 Berlec Alen
NK KAMNIK
Moški SLO NK KAMNIK -- >
Klub NK KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DSQ 176 Bohorč Bor
RADOMLJE
Moški SLO RADOMLJE 00:35:44.2 168 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:44.2
Absolutno: 168
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 474 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:17.4 1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:17.4
Absolutno: 1
2 . 265 Dacar Luka
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:06:32.8 2 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:32.8
Absolutno: 2
3 . 309 Bajde Samo
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:11.1 38 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:11.1
Absolutno: 38
4 . 264 Dacar Jaka
VRHPOLJE
Moški SLO VRHPOLJE 00:09:12.7 39 >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:12.7
Absolutno: 39
5 . 307 Jerič Luka
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:24.8 70 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:24.8
Absolutno: 70
6 . 211 Jerala Filip
LET'S DANCE
Moški SLO LET'S DANCE 00:27:44.1 38 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:44.1
Absolutno: 38
DNS 372 Močnik Martin
SLO MARATON
Moški SLO SLO MARATON -- >
Klub SLO MARATON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 146 Souidi Katarina
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:08:34.2 28 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:34.2
Absolutno: 28
2 . 190 Soklič Neža
ŠENTURŠKI OKTET
Ženski SLO ŠENTURŠKI OKTET 00:09:47.9 56 >
Klub ŠENTURŠKI OKTET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:47.9
Absolutno: 56
DNS 252 Žibert Klara
LASENO
Ženski SLO LASENO -- >
Klub LASENO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
KP - MLADINKE-Ž
1 . 507 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 00:27:35.3 36 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:35.3
Absolutno: 36
2 . 239 Rihtaršič Nika
ŠKOFJA LOKA
Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:39:11.7 229 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:11.7
Absolutno: 229
DNS 132 Ravnihar Nina
VIRMAŠE
Ženski SLO VIRMAŠE -- >
Klub VIRMAŠE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
KP - MLADINCI-M
1 . 405 ŠPANRING Klemen
AD SLOVENSKA BISTRICA
Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA 00:25:11.1 10 >
Klub AD SLOVENSKA BISTRICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:11.1
Absolutno: 10
2 . 482 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:25.5 13 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:25.5
Absolutno: 13
3 . 444 Avbelj Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:30.9 15 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:30.9
Absolutno: 15
4 . 470 Ravnikar Žan
MOSTE
Moški SLO MOSTE 00:25:38.4 16 >
Klub MOSTE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:38.4
Absolutno: 16
5 . 457 Jeretina Marko
ROG AS
Moški SLO ROG AS 00:26:34.9 26 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:34.9
Absolutno: 26
6 . 359 Krkoč Urban
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:27:21.3 33 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:21.3
Absolutno: 33
7 . 375 Stražar Uroš
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:34:21.7 139 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:21.7
Absolutno: 139
8 . 17 Radosavljević Peter
POSTOJNA
Moški SLO POSTOJNA 00:37:37.5 201 >
Klub POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:37.5
Absolutno: 201
KP - ČLANICE-Ž
1 . 504 Koligar Mojca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:29.0 23 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:26:29.0
Absolutno: 23
2 . 506 Dolinar Majdič Simona
TRIATLON KLUB RIBNICA
Ženski SLO TRIATLON KLUB RIBNICA 00:27:19.0 32 >
Klub TRIATLON KLUB RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:19.0
Absolutno: 32
3 . 110 Klinar Tina
Ženski SLO 00:27:59.5 41 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:59.5
Absolutno: 41
4 . 230 Klančnik Pobežin Karmen
ŠD NAKLO
Ženski SLO ŠD NAKLO 00:28:36.1 52 >
Klub ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:28:36.1
Absolutno: 52
5 . 326 Skube Nives
SLO MARATON & PROGLAS
Ženski SLO SLO MARATON & PROGLAS 00:29:04.4 56 >
Klub SLO MARATON & PROGLAS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:29:04.4
Absolutno: 56
6 . 429 Radej Alenka
BLANCA
Ženski SLO BLANCA 00:29:34.7 62 >
Klub BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:29:34.7
Absolutno: 62
7 . 34 Drnovšek Monja
SLO MARATON & PROGLAS
Ženski SLO SLO MARATON & PROGLAS 00:30:44.5 75 >
Klub SLO MARATON & PROGLAS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:44.5
Absolutno: 75
8 . 228 Oblak Darja
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:31:07.0 83 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:07.0
Absolutno: 83
9 . 191 Zupan Špela
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:31:11.5 85 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:11.5
Absolutno: 85
10 . 205 Berlec Barbara
DOBENO
Ženski SLO DOBENO 00:31:49.0 92 >
Klub DOBENO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:49.0
Absolutno: 92
11 . 90 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:32:19.0 100 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:19.0
Absolutno: 100
12 . 54 Knez Tadeja
DOB
Ženski SLO DOB 00:32:20.7 103 >
Klub DOB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:20.7
Absolutno: 103
13 . 59 Kos Kaja
JUNIJKA 2017
Ženski SLO JUNIJKA 2017 00:32:30.6 107 >
Klub JUNIJKA 2017
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:30.6
Absolutno: 107
14 . 209 Jerala Marjeta
LET'S DANCE
Ženski SLO LET'S DANCE 00:32:38.6 111 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:38.6
Absolutno: 111
15 . 46 Grm Ksenija
KINVITAL
Ženski SLO KINVITAL 00:32:44.7 113 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:44.7
Absolutno: 113
16 . 38 Baloh Janja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:32:51.9 115 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:51.9
Absolutno: 115
17 . 432 Žerjav Andreja
JURIŠNA VAS
Ženski SLO JURIŠNA VAS 00:33:23.1 123 >
Klub JURIŠNA VAS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:23.1
Absolutno: 123
18 . 133 Dobrotinšek Anita
AD ŠTAJERSKA
Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 00:33:43.1 128 >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:43.1
Absolutno: 128
19 . 53 Perc Veronika
ŠD AD-VENTURE.SI
Ženski SLO ŠD AD-VENTURE.SI 00:33:53.6 130 >
Klub ŠD AD-VENTURE.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:53.6
Absolutno: 130
20 . 203 Dacar Darja
TOPOLE
Ženski SLO TOPOLE 00:34:06.3 135 >
Klub TOPOLE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:06.3
Absolutno: 135
21 . 25 Urbanc Eva
ŠD DIVJI ZAJCI
Ženski SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:34:11.1 136 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:11.1
Absolutno: 136
22 . 456 Jeretina Katja
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 00:34:20.0 138 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:20.0
Absolutno: 138
23 . 158 Lušina Manja
ŠD DRAŽGOŠE
Ženski SLO ŠD DRAŽGOŠE 00:34:25.9 140 >
Klub ŠD DRAŽGOŠE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:25.9
Absolutno: 140
24 . 237 TERAŽ AMADEJA
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:34:33.3 144 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:33.3
Absolutno: 144
25 . 226 Kuhar Mateja
RAVNE PRI ŠMARTNEM
Ženski SLO RAVNE PRI ŠMARTNEM 00:34:46.3 148 >
Klub RAVNE PRI ŠMARTNEM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:46.3
Absolutno: 148
26 . 330 Mali Karmen
ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA 00:34:50.8 151 >
Klub ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:50.8
Absolutno: 151
27 . 416 Šipelj Špela
PULZ ŠPORT
Ženski SLO PULZ ŠPORT 00:34:59.2 155 >
Klub PULZ ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:59.2
Absolutno: 155
28 . 427 Keržan Brigita
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 00:35:18.4 160 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:18.4
Absolutno: 160
29 . 263 Mazovec Maruša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:35:52.5 172 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:52.5
Absolutno: 172
30 . 335 Štiftar Gabrijela
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:35:53.7 174 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:53.7
Absolutno: 174
31 . 37 Kanižar Joži
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:36:02.9 177 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:02.9
Absolutno: 177
32 . 174 Bohorč Saša
RADOMLJE
Ženski SLO RADOMLJE 00:36:24.2 180 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:24.2
Absolutno: 180
33 . 463 Grum Petra
LJUBLJANA-POLJE
Ženski SLO LJUBLJANA-POLJE 00:36:30.9 182 >
Klub LJUBLJANA-POLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:30.9
Absolutno: 182
34 . 435 Krpič Urša
ŠKOFJA LOKA
Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:36:34.4 183 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:34.4
Absolutno: 183
35 . 63 MALI BARBARA
ZNOJILE
Ženski SLO ZNOJILE 00:36:42.4 186 >
Klub ZNOJILE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:42.4
Absolutno: 186
36 . 280 Lužovec Minka
PRIPRAVE
Ženski SLO PRIPRAVE 00:36:56.3 188 >
Klub PRIPRAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:56.3
Absolutno: 188
37 . 36 Žnidar Nina
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:00.1 189 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:00.1
Absolutno: 189
38 . 130 Poljanšek Nuša
SREDNJA VAS
Ženski SLO SREDNJA VAS 00:37:54.2 207 >
Klub SREDNJA VAS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:54.2
Absolutno: 207
39 . 337 Škafar Novak Urška
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:37:56.0 209 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:56.0
Absolutno: 209
40 . 147 Marinović Sara
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:38:00.7 210 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:00.7
Absolutno: 210
41 . 182 Kreft Tjaša
VRH NAD KRAŠNJO
Ženski SLO VRH NAD KRAŠNJO 00:38:08.0 212 >
Klub VRH NAD KRAŠNJO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:08.0
Absolutno: 212
42 . 253 žibert renata
LASENO
Ženski SLO LASENO 00:38:49.5 220 >
Klub LASENO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:49.5
Absolutno: 220
43 . 101 Krašovec Bogdana
TRZIN
Ženski SLO TRZIN 00:38:55.0 222 >
Klub TRZIN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:55.0
Absolutno: 222
44 . 85 Jerič Mateja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:02.4 225 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:02.4
Absolutno: 225
45 . 204 Švigel Klavdija
VRHNIKA
Ženski SLO VRHNIKA 00:39:27.5 232 >
Klub VRHNIKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:27.5
Absolutno: 232
46 . 172 Bilban Saša
URBANI TEKAČI
Ženski SLO URBANI TEKAČI 00:39:27.8 233 >
Klub URBANI TEKAČI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:27.8
Absolutno: 233
47 . 75 KALUDER Saša
PRIPRAVE LJMARATON
Ženski SLO PRIPRAVE LJMARATON 00:39:36.2 235 >
Klub PRIPRAVE LJMARATON
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:36.2
Absolutno: 235
48 . 154 Kajzer Maja
BIZGECI
Ženski SLO BIZGECI 00:40:04.7 242 >
Klub BIZGECI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:04.7
Absolutno: 242
49 . 275 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:40:20.8 244 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:20.8
Absolutno: 244
50 . 224 Grkman Nina
PODSTUDENEC
Ženski SLO PODSTUDENEC 00:40:57.8 251 >
Klub PODSTUDENEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:57.8
Absolutno: 251
51 . 281 Lunar Mateja
HUDI GRABEN
Ženski SLO HUDI GRABEN 00:41:04.1 252 >
Klub HUDI GRABEN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:04.1
Absolutno: 252
52 . 440 Božič Nataša
RADOMLJE
Ženski SLO RADOMLJE 00:41:14.6 253 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:14.6
Absolutno: 253
53 . 434 Jakšič Petra
PODLUBNIK
Ženski SLO PODLUBNIK 00:41:39.6 259 >
Klub PODLUBNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:39.6
Absolutno: 259
54 . 115 Bradač Irena
TK TRISPORT EXOTERM
Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:41:50.7 260 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:50.7
Absolutno: 260
55 . 249 Gobbo Živa
TEKAČI 1107
Ženski SLO TEKAČI 1107 00:42:10.8 263 >
Klub TEKAČI 1107
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:10.8
Absolutno: 263
56 . 139 Keuc Bernarda
POTOČE
Ženski SLO POTOČE 00:42:17.7 265 >
Klub POTOČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:17.7
Absolutno: 265
57 . 178 Dekleva Lea
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:42:24.9 266 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:24.9
Absolutno: 266
58 . 448 Thuma Polona
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:42:31.5 269 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:31.5
Absolutno: 269
59 . 22 Mohorič Mateja
SELCA
Ženski SLO SELCA 00:42:50.2 273 >
Klub SELCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:50.2
Absolutno: 273
60 . 327 Redžić Medina
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:43:06.1 276 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:06.1
Absolutno: 276
61 . 128 Janžekovič Mojca
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:18.8 279 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:18.8
Absolutno: 279
62 . 333 Rodić željka
ŽELJKA TEAM
Ženski SLO ŽELJKA TEAM 00:43:27.6 281 >
Klub ŽELJKA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:27.6
Absolutno: 281
63 . 50 Rems Anita
ŠENČUR
Ženski SLO ŠENČUR 00:43:45.5 283 >
Klub ŠENČUR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:45.5
Absolutno: 283
64 . 179 Ašanin Renata
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:43:59.5 287 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:59.5
Absolutno: 287
65 . 162 skvarča janja
GODIČ
Ženski SLO GODIČ 00:44:15.4 289 >
Klub GODIČ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:15.4
Absolutno: 289
66 . 269 Bošković Ribarski Marija
BREG PRI BOROVNICI
Ženski SLO BREG PRI BOROVNICI 00:44:15.7 290 >
Klub BREG PRI BOROVNICI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:15.7
Absolutno: 290
67 . 223 Seljak Janja
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:45:27.8 297 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:27.8
Absolutno: 297
68 . 248 Kitanović Nudžejma
TEKAČI 1107
Ženski SLO TEKAČI 1107 00:46:08.7 300 >
Klub TEKAČI 1107
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:08.7
Absolutno: 300
69 . 254 Rajh Tjaša
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 00:46:09.7 301 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:09.7
Absolutno: 301
70 . 413 Pangeršič Katarina
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:46:16.3 302 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:16.3
Absolutno: 302
71 . 403 šerbec Tinka
POGUMNA
Ženski SLO POGUMNA 00:47:34.3 306 >
Klub POGUMNA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:34.3
Absolutno: 306
72 . 55 Gerič Nataša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:47:48.1 308 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:48.1
Absolutno: 308
73 . 334 Novak Helena
MORAVČE
Ženski SLO MORAVČE 00:47:52.9 309 >
Klub MORAVČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:52.9
Absolutno: 309
74 . 404 Amigoni Maja
ŠKOFJA LOKA
Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:48:05.9 310 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:05.9
Absolutno: 310
75 . 93 MALI IRENA
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:48:39.5 312 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:39.5
Absolutno: 312
76 . 92 Mali Urša
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:50:19.6 318 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:50:19.6
Absolutno: 318
77 . 468 Zabret Polona
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 00:50:49.3 319 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:50:49.3
Absolutno: 319
78 . 198 VELENŠEK Alenka
DMSBZT CELJE
Ženski SLO DMSBZT CELJE 00:51:03.1 320 >
Klub DMSBZT CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:51:03.1
Absolutno: 320
79 . 331 Milanovič Anuša
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:53:33.1 321 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:53:33.1
Absolutno: 321
80 . 329 Pavlović Ivana
ŽELJKA TEAM
Ženski SLO ŽELJKA TEAM 00:54:33.3 322 >
Klub ŽELJKA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:54:33.3
Absolutno: 322
81 . 328 Šolaja Ksenija
ŽELJKA TEAM
Ženski SLO ŽELJKA TEAM 00:54:33.4 323 >
Klub ŽELJKA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:54:33.4
Absolutno: 323
82 . 229 Oplotnik Lucija
ČEČE
Ženski SLO ČEČE 00:55:10.5 325 >
Klub ČEČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:55:10.5
Absolutno: 325
DNS 376 Bavčar Alja
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK -- >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 167 Fabjan Tanja
PODKRAJ PRI VELENJU
Ženski SLO PODKRAJ PRI VELENJU -- >
Klub PODKRAJ PRI VELENJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 166 Repenšek Andreja
TIROSE
Ženski SLO TIROSE -- >
Klub TIROSE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 7 Nemec Klara
SLOVENIJA
Ženski SLO SLOVENIJA -- >
Klub SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 218 Železnikar Sara
TORTILJE
Ženski SLO TORTILJE -- >
Klub TORTILJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 336 Slemenšek Goličnik Katja
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. -- >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 1 Podpečan Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 181 Boštaj Jožica
ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO ŠMARTNO V TUHINJU -- >
Klub ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 383 Berlec Svetic Brigita
VRHPOLJE
Ženski SLO VRHPOLJE -- >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 219 Meglič Nika
TORTILJE
Ženski SLO TORTILJE -- >
Klub TORTILJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 332 Svjetličić Jasminka
ŽELJKA TEAM
Ženski SLO ŽELJKA TEAM -- >
Klub ŽELJKA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 266 Smolič Mateja
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA -- >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Absolutno:
KP - ČLANI A-M
1 . 501 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:06.2 1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:06.2
Absolutno: 1
2 . 503 Porenta Primož
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK 00:23:03.5 2 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:03.5
Absolutno: 2
3 . 502 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:23:07.1 3 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:07.1
Absolutno: 3
4 . 278 Dolinar Grega
TK RIBNICA
Moški SLO TK RIBNICA 00:24:14.9 5 >
Klub TK RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:14.9
Absolutno: 5
5 . 256 Obreza Anže
AD HITROST
Moški SLO AD HITROST 00:24:59.2 7 >
Klub AD HITROST
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:59.2
Absolutno: 7
6 . 109 Bajde Matej
SENOŽETI
Moški SLO SENOŽETI 00:25:12.6 11 >
Klub SENOŽETI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:12.6
Absolutno: 11
7 . 114 Žitnik Urban
TRŽIČ
Moški SLO TRŽIČ 00:25:15.7 12 >
Klub TRŽIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:15.7
Absolutno: 12
8 . 464 Korošec Rok
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:49.9 17 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:49.9
Absolutno: 17
9 . 484 GRENIER Sebastien
CA Possesion
Moški FRA CA Possesion 00:25:51.7 18 >
Klub CA Possesion
Država FRA
Spol: Moški
Čas: 00:25:51.7
Absolutno: 18
10 . 417 Koželj Simon
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:25:59.2 19 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:59.2
Absolutno: 19
11 . 389 Hafner Boris
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:26:24.7 22 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:24.7
Absolutno: 22
12 . 95 Osolnik Gregor
AMBROŽ TEAM
Moški SLO AMBROŽ TEAM 00:26:32.8 25 >
Klub AMBROŽ TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:32.8
Absolutno: 25
13 . 466 Vidmar Mitja
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 00:27:11.3 31 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:11.3
Absolutno: 31
14 . 186 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:27:25.4 34 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:25.4
Absolutno: 34
15 . 69 Orehek Jure
STEGNE
Moški SLO STEGNE 00:28:04.1 42 >
Klub STEGNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:04.1
Absolutno: 42
16 . 284 Bitenc Jure
AMFIBIJA
Moški SLO AMFIBIJA 00:28:10.5 46 >
Klub AMFIBIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:10.5
Absolutno: 46
17 . 89 Oman Tomaž
LTH AKTIV
Moški SLO LTH AKTIV 00:28:10.8 47 >
Klub LTH AKTIV
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:10.8
Absolutno: 47
18 . 420 Voglar Jure
NAKLO
Moški SLO NAKLO 00:28:12.2 48 >
Klub NAKLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:12.2
Absolutno: 48
19 . 381 Bergant Nikolaj
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL 00:28:37.6 53 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:37.6
Absolutno: 53
20 . 29 Čarman Matej
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:28:53.4 54 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:53.4
Absolutno: 54
21 . 366 Mir Rok
RADENSKA-RONI TEAM
Moški SLO RADENSKA-RONI TEAM 00:28:54.3 55 >
Klub RADENSKA-RONI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:54.3
Absolutno: 55
22 . 52 Brankovič Matej
CERKLJE
Moški SLO CERKLJE 00:29:16.7 57 >
Klub CERKLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:16.7
Absolutno: 57
23 . 30 Cevec Mirko
VEGAN.SI
Moški SLO VEGAN.SI 00:29:20.2 58 >
Klub VEGAN.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:20.2
Absolutno: 58
24 . 216 Frlan Rok
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:29:31.2 60 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:31.2
Absolutno: 60
25 . 386 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:29:32.1 61 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:32.1
Absolutno: 61
26 . 243 Birk Simon
ŠD JAVORŠICA
Moški SLO ŠD JAVORŠICA 00:29:57.1 64 >
Klub ŠD JAVORŠICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:57.1
Absolutno: 64
27 . 447 Golob Urban
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:30:22.2 69 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:22.2
Absolutno: 69
28 . 48 Bizjak Manca
ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA
Moški SLO ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA 00:30:31.6 71 >
Klub ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:31.6
Absolutno: 71
29 . 16 Radosavljević Uroš
POSTOJNA
Moški SLO POSTOJNA 00:30:35.7 72 >
Klub POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:35.7
Absolutno: 72
30 . 268 Stare Luka
SP. BRNIK
Moški SLO SP. BRNIK 00:30:42.8 74 >
Klub SP. BRNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:42.8
Absolutno: 74
31 . 19 Pivk Miha
SOPOTNICA
Moški SLO SOPOTNICA 00:30:45.4 76 >
Klub SOPOTNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:45.4
Absolutno: 76
32 . 388 Pokovec Jurij
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:30:53.2 79 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:53.2
Absolutno: 79
33 . 354 Stražar Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:30:59.5 81 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:59.5
Absolutno: 81
34 . 195 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:08.7 84 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:08.7
Absolutno: 84
35 . 45 Galin Rok
MODRIJAN AM
Moški SLO MODRIJAN AM 00:31:57.4 93 >
Klub MODRIJAN AM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:57.4
Absolutno: 93
36 . 102 Razboršek Rok
TROJANE
Moški SLO TROJANE 00:31:58.9 94 >
Klub TROJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:58.9
Absolutno: 94
37 . 47 Grm Žan
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL 00:32:19.7 101 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:19.7
Absolutno: 101
38 . 390 Vodnik Iztok
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:32:30.1 106 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:30.1
Absolutno: 106
39 . 358 Božič Primož
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:33:09.5 119 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:09.5
Absolutno: 119
40 . 368 Benedičič Žiga
TS RADENSKA
Moški SLO TS RADENSKA 00:33:13.9 121 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:13.9
Absolutno: 121
41 . 392 Osenar Sašo
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:33:19.0 122 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:19.0
Absolutno: 122
42 . 3 Primožič Matjaž
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:33:37.0 124 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:37.0
Absolutno: 124
43 . 234 Barbo Sebastjan
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:33:39.7 126 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:39.7
Absolutno: 126
44 . 251 Kitanović Aleksandar
TEKAČI 1107
Moški SLO TEKAČI 1107 00:33:48.2 129 >
Klub TEKAČI 1107
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:48.2
Absolutno: 129
45 . 159 Lušina Mitja
ŠD DRAŽGOŠE
Moški SLO ŠD DRAŽGOŠE 00:34:01.3 133 >
Klub ŠD DRAŽGOŠE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:01.3
Absolutno: 133
46 . 233 Udrih Matic
SPORTNI FENOMEN
Moški SLO SPORTNI FENOMEN 00:34:04.8 134 >
Klub SPORTNI FENOMEN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:04.8
Absolutno: 134
47 . 235 Klančnik Gregor
SPODNJE DUPLJE
Moški SLO SPODNJE DUPLJE 00:34:30.6 143 >
Klub SPODNJE DUPLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:30.6
Absolutno: 143
48 . 220 Peterka Jernej
TORTILJE
Moški SLO TORTILJE 00:34:37.6 145 >
Klub TORTILJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:37.6
Absolutno: 145
49 . 71 Dolinšek David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:34:48.3 150 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:48.3
Absolutno: 150
50 . 107 Razboršek Matej
JELENK
Moški SLO JELENK 00:34:51.0 152 >
Klub JELENK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:51.0
Absolutno: 152
51 . 353 Kveder Borut
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:35:46.8 171 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:46.8
Absolutno: 171
52 . 232 Zagoričnik Primož
ŽLAHTNA KAPLJICA
Moški SLO ŽLAHTNA KAPLJICA 00:35:57.7 175 >
Klub ŽLAHTNA KAPLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:57.7
Absolutno: 175
54 . 13 Blatnik Davor
ROŽIČNO
Moški SLO ROŽIČNO 00:37:40.8 204 >
Klub ROŽIČNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:40.8
Absolutno: 204
55 . 163 sporn jakob
GODIČ
Moški SLO GODIČ 00:37:51.8 206 >
Klub GODIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:51.8
Absolutno: 206
56 . 357 Takač Matevž
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:38:35.2 216 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:35.2
Absolutno: 216
57 . 51 Rems Mitja
ŠENČUR
Moški SLO ŠENČUR 00:38:51.1 221 >
Klub ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:51.1
Absolutno: 221
58 . 221 HABJAN Rok
TORTILJE
Moški SLO TORTILJE 00:38:57.8 223 >
Klub TORTILJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:57.8
Absolutno: 223
59 . 250 Sečan Milivoj
TEKAČI 1107
Moški SLO TEKAČI 1107 00:38:58.3 224 >
Klub TEKAČI 1107
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:58.3
Absolutno: 224
60 . 355 Klemenc Miro
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:25.4 245 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:25.4
Absolutno: 245
61 . 103 Vetršek Lovro
BREZJE - ČEMŠENIK
Moški SLO BREZJE - ČEMŠENIK 00:40:45.9 249 >
Klub BREZJE - ČEMŠENIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:45.9
Absolutno: 249
62 . 351 Hribernik Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:48.2 250 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:48.2
Absolutno: 250
63 . 137 HRIBAR TOMAŽ
PIRŠEVO
Moški SLO PIRŠEVO 00:41:57.4 261 >
Klub PIRŠEVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:57.4
Absolutno: 261
64 . 424 Smodič Marko
STUDENEC
Moški SLO STUDENEC 00:42:08.6 262 >
Klub STUDENEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:08.6
Absolutno: 262
65 . 274 Petrušič Rok
JELES
Moški SLO JELES 00:43:06.2 277 >
Klub JELES
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:06.2
Absolutno: 277
66 . 349 Lapaš Igor
ŽELJKA TEAM
Moški SLO ŽELJKA TEAM 00:43:25.0 280 >
Klub ŽELJKA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:25.0
Absolutno: 280
67 . 363 Kapl Goran
RADENSKA RONI TEAM
Moški SLO RADENSKA RONI TEAM 00:43:58.4 286 >
Klub RADENSKA RONI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:58.4
Absolutno: 286
68 . 446 Grčar Matej
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 00:44:10.7 288 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:10.7
Absolutno: 288
69 . 367 Belak Hieronim
RADENSKA - RONI TEAM
Moški SLO RADENSKA - RONI TEAM 00:45:08.5 293 >
Klub RADENSKA - RONI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:08.5
Absolutno: 293
70 . 255 železnikar Blaž
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 00:45:26.1 296 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:26.1
Absolutno: 296
71 . 356 Jeras Borut
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:55:27.1 326 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:27.1
Absolutno: 326
DNS 393 Steinbach Mitja
ŠD SAO RAVNO
Moški SLO ŠD SAO RAVNO -- >
Klub ŠD SAO RAVNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 419 Urbanija Blaž
SERJUČE
Moški SLO SERJUČE -- >
Klub SERJUČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 364 Avbelj Luka
SV. ANDREJ
Moški SLO SV. ANDREJ -- >
Klub SV. ANDREJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 157 CERAR Nejc
MODRI DIRKAČI RODEX
Moški SLO MODRI DIRKAČI RODEX -- >
Klub MODRI DIRKAČI RODEX
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 455 Krajnik Aleš
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 202 Brodar Toni
KŠD PEČE
Moški SLO KŠD PEČE -- >
Klub KŠD PEČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 352 Toman Matej
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. -- >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 350 Mali Primož
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 9 Karič Damir
SLOVENIJA
Moški SLO SLOVENIJA -- >
Klub SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 476 Vasiljević Nenad
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA -- >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 472 Grmšek Jure
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 365 Pisklak Martin
NOVI JINČIN -CZECH REPUBLIC
Moški NOVI JINČIN -CZECH REPUBLIC -- >
Klub NOVI JINČIN -CZECH REPUBLIC
Država
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
KP - ČLANI B-M
1 . 189 Soklič Tomaž
ŠENTURŠKI OKTET
Moški SLO ŠENTURŠKI OKTET 00:24:01.2 4 >
Klub ŠENTURŠKI OKTET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:01.2
Absolutno: 4
2 . 431 Globočnik Dušan
KD PAPEZ
Moški SLO KD PAPEZ 00:24:49.1 6 >
Klub KD PAPEZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:49.1
Absolutno: 6
3 . 83 Juvan Miha
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK 00:25:06.8 8 >
Klub ŠD METEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:06.8
Absolutno: 8
4 . 346 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:26.2 14 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:26.2
Absolutno: 14
5 . 231 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:26:08.8 20 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:08.8
Absolutno: 20
6 . 210 Jerala Borut
LET'S DANCE
Moški SLO LET'S DANCE 00:26:38.7 27 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:38.7
Absolutno: 27
7 . 397 Osolnik Damjan
ČEPLJE
Moški SLO ČEPLJE 00:27:05.5 30 >
Klub ČEPLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:05.5
Absolutno: 30
8 . 35 Jerič Robert
JUNAKI KRVAVCA
Moški SLO JUNAKI KRVAVCA 00:27:35.1 35 >
Klub JUNAKI KRVAVCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:35.1
Absolutno: 35
9 . 257 Pikel Jernej
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 00:27:39.1 37 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:39.1
Absolutno: 37
10 . 32 Hudernik Aleš
CELJE
Moški SLO CELJE 00:27:45.9 39 >
Klub CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:45.9
Absolutno: 39
11 . 382 Vukovic Elmin
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:27:49.5 40 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:49.5
Absolutno: 40
12 . 31 Eržen Igor
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:28:04.5 43 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:04.5
Absolutno: 43
13 . 458 Jeretina Primož
KOLESARJI MENGEŠ
Moški SLO KOLESARJI MENGEŠ 00:28:10.5 45 >
Klub KOLESARJI MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:10.5
Absolutno: 45
14 . 475 Žnidaršič Aljoša
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:28:32.2 51 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:32.2
Absolutno: 51
15 . 113 Juteršek Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:29:30.0 59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:30.0
Absolutno: 59
16 . 454 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:29:58.5 65 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:58.5
Absolutno: 65
17 . 396 Grohar Gregor
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:30:04.1 66 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:04.1
Absolutno: 66
18 . 126 Groznik Franci
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:30:17.4 68 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:17.4
Absolutno: 68
19 . 451 Ličen Viktor
AJDOVŠČINA
Moški SLO AJDOVŠČINA 00:30:24.3 70 >
Klub AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:24.3
Absolutno: 70
20 . 24 Iglič Robert
RADOMLJE
Moški SLO RADOMLJE 00:30:36.7 73 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:36.7
Absolutno: 73
21 . 461 Kostanjevec Stojan
PEDAGOŠKA FAKULTETA
Moški SLO PEDAGOŠKA FAKULTETA 00:30:49.7 78 >
Klub PEDAGOŠKA FAKULTETA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:49.7
Absolutno: 78
22 . 425 Gril Andrej
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:31:16.1 86 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:16.1
Absolutno: 86
23 . 481 Firm Aljaž
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 00:31:48.9 91 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 00:31:48.9
Absolutno: 91
24 . 142 Černe Andrej
DVA OGENJČKA
Moški SLO DVA OGENJČKA 00:32:08.7 96 >
Klub DVA OGENJČKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:08.7
Absolutno: 96
25 . 244 Štembal Mitja
PENZION MOJCA
Moški SLO PENZION MOJCA 00:32:20.2 102 >
Klub PENZION MOJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:20.2
Absolutno: 102
26 . 227 Gašperšič Gregor
TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC
Moški SLO TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC 00:32:23.2 104 >
Klub TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:23.2
Absolutno: 104
27 . 64 MALI Anton
ŠKD SELA
Moški SLO ŠKD SELA 00:32:31.7 108 >
Klub ŠKD SELA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:31.7
Absolutno: 108
28 . 380 Svetic Franci
VRHPOLJE
Moški SLO VRHPOLJE 00:32:34.8 109 >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:34.8
Absolutno: 109
29 . 122 Hribar Darko
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:32:37.4 110 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:37.4
Absolutno: 110
30 . 12 Grčar Jože
ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:32:42.4 112 >
Klub ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:42.4
Absolutno: 112
31 . 20 Železnik Franci
ŠD ČEŠNJICE
Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 00:32:47.8 114 >
Klub ŠD ČEŠNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:47.8
Absolutno: 114
32 . 187 Kern Marko
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:32:58.7 116 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:58.7
Absolutno: 116
33 . 169 Urh Anton
SNOVIK
Moški SLO SNOVIK 00:33:09.4 118 >
Klub SNOVIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:09.4
Absolutno: 118
34 . 398 Dacar Srečo
GABROVNICA
Moški SLO GABROVNICA 00:33:41.7 127 >
Klub GABROVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:41.7
Absolutno: 127
35 . 423 Sporiš Matjaž
ŠD HOMEC
Moški SLO ŠD HOMEC 00:33:55.4 131 >
Klub ŠD HOMEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:55.4
Absolutno: 131
36 . 175 Bohorč Miha
RADOMLJE
Moški SLO RADOMLJE 00:33:56.3 132 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:56.3
Absolutno: 132
37 . 26 Vukotič Dejan
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:34:11.3 137 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:11.3
Absolutno: 137
38 . 391 Vodnik Brane
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:34:29.8 141 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:29.8
Absolutno: 141
39 . 270 Štiftar Jurij
PRIPRAVE
Moški SLO PRIPRAVE 00:34:44.8 147 >
Klub PRIPRAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:44.8
Absolutno: 147
40 . 116 Podjed Samo
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:35:07.3 158 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:07.3
Absolutno: 158
41 . 370 Hočevar Milan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:35:32.9 163 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:32.9
Absolutno: 163
42 . 61 Gorjup Armin
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:35:40.2 166 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:40.2
Absolutno: 166
43 . 406 Polanec Primož
TRENERT
Moški SLO TRENERT 00:35:46.5 170 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:46.5
Absolutno: 170
44 . 348 Jerič Janez
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:37:10.8 192 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:10.8
Absolutno: 192
45 . 276 Kancilija Marjan
GABROVNICA
Moški SLO GABROVNICA 00:37:24.2 197 >
Klub GABROVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:24.2
Absolutno: 197
46 . 8 Zdolsek Ivan
ZALOŽE
Moški SLO ZALOŽE 00:37:50.9 205 >
Klub ZALOŽE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:50.9
Absolutno: 205
47 . 104 Oblak Janez
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Moški SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:38:45.5 219 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:45.5
Absolutno: 219
48 . 5 Rauch Robert
KRANJ
Moški SLO KRANJ 00:39:04.9 226 >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:04.9
Absolutno: 226
49 . 259 Prešeren Matjaž
PODBORŠT
Moški SLO PODBORŠT 00:39:47.7 239 >
Klub PODBORŠT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:47.7
Absolutno: 239
50 . 155 Kajzer Janez
BIZGECI
Moški SLO BIZGECI 00:39:50.3 240 >
Klub BIZGECI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:50.3
Absolutno: 240
51 . 236 Lukan Gorazd
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:40:11.2 243 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:11.2
Absolutno: 243
52 . 245 Anžin Jurij
PENZION MOJCA
Moški SLO PENZION MOJCA 00:40:44.1 248 >
Klub PENZION MOJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:44.1
Absolutno: 248
53 . 282 Vajs Gregor
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 00:41:18.2 254 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:18.2
Absolutno: 254
54 . 347 Petek Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:42:15.3 264 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:15.3
Absolutno: 264
55 . 76 KALUDER Kristjan
GORIČICA PRI MORAVČAH
Moški SLO GORIČICA PRI MORAVČAH 00:42:26.5 267 >
Klub GORIČICA PRI MORAVČAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:26.5
Absolutno: 267
56 . 23 Fajfer Boris
RADEČE
Moški SLO RADEČE 00:42:49.9 272 >
Klub RADEČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:49.9
Absolutno: 272
57 . 345 Rade Saša
ŽELJKA TEAM
Moški SLO ŽELJKA TEAM 00:43:47.9 284 >
Klub ŽELJKA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:47.9
Absolutno: 284
DNS 415 Cvetković Dragan
SV 157 .LOGP
Moški SLO SV 157 .LOGP -- >
Klub SV 157 .LOGP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 369 Klemen Damjan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 453 Bertoncelj Uroš
ŠD KOLOKA
Moški SLO ŠD KOLOKA -- >
Klub ŠD KOLOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 33 Letnar Matjaž
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI -- >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 240 Varlec Grega
DOBENO
Moški SLO DOBENO -- >
Klub DOBENO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
KP - VETERANI A-M
1 . 442 Vivod Milan
ŠD TEAM
Moški SLO ŠD TEAM 00:25:08.3 9 >
Klub ŠD TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:08.3
Absolutno: 9
2 . 459 Močnik Metod
TEAM SLO MARATON
Moški SLO TEAM SLO MARATON 00:26:13.3 21 >
Klub TEAM SLO MARATON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:13.3
Absolutno: 21
3 . 135 Mraz Zdenko
PROGLAS
Moški SLO PROGLAS 00:26:29.3 24 >
Klub PROGLAS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:29.3
Absolutno: 24
4 . 156 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:26:41.5 28 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:41.5
Absolutno: 28
5 . 443 Adamič Marko
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:26:48.8 29 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:48.8
Absolutno: 29
6 . 410 Vrhunc Matjaž
SLOVENSKA VOJSKA
Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 00:28:09.2 44 >
Klub SLOVENSKA VOJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:09.2
Absolutno: 44
7 . 441 Božič Ivan
ŠD ZVD
Moški SLO ŠD ZVD 00:28:18.7 49 >
Klub ŠD ZVD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:18.7
Absolutno: 49
8 . 58 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:30:08.5 67 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:08.5
Absolutno: 67
9 . 378 Opetnik Siegfried
HSV KLAGENFURT
Moški AUT HSV KLAGENFURT 00:30:46.4 77 >
Klub HSV KLAGENFURT
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 00:30:46.4
Absolutno: 77
10 . 436 Pustovrh Niko
KNAUF INSULATION
Moški SLO KNAUF INSULATION 00:31:03.1 82 >
Klub KNAUF INSULATION
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:03.1
Absolutno: 82
11 . 99 Zupančič Silvo
BEVKE
Moški SLO BEVKE 00:31:18.4 87 >
Klub BEVKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:18.4
Absolutno: 87
12 . 196 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:33.5 88 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:33.5
Absolutno: 88
13 . 150 SeniČar Zdravko
DRAMLJE
Moški SLO DRAMLJE 00:32:03.3 95 >
Klub DRAMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:03.3
Absolutno: 95
14 . 97 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:32:14.9 98 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:14.9
Absolutno: 98
15 . 134 Polajžer Zlatko
HROVAČA
Moški SLO HROVAČA 00:32:15.2 99 >
Klub HROVAČA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:15.2
Absolutno: 99
16 . 467 Sikošek Edo
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:33:38.8 125 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:38.8
Absolutno: 125
17 . 100 Breznik Andrej
DOB
Moški SLO DOB 00:35:03.1 157 >
Klub DOB
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:03.1
Absolutno: 157
18 . 121 Vrankar Lojze
A SMO, A NISMO?
Moški SLO A SMO, A NISMO? 00:35:15.4 159 >
Klub A SMO, A NISMO?
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:15.4
Absolutno: 159
19 . 473 Senegačnik Marjan
KRANJ
Moški SLO KRANJ 00:35:22.4 161 >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:22.4
Absolutno: 161
20 . 445 Uršič Miran
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:35:26.7 162 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:26.7
Absolutno: 162
21 . 402 Nagode Mitja
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:35:36.8 165 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:36.8
Absolutno: 165
22 . 460 Korošec Tone
SP.BREŽNICA
Moški SLO SP.BREŽNICA 00:35:43.4 167 >
Klub SP.BREŽNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:43.4
Absolutno: 167
23 . 371 Jerič Jure
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:36:11.3 178 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:11.3
Absolutno: 178
24 . 151 Snedec Franci
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 00:36:37.5 184 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:37.5
Absolutno: 184
25 . 4 Pirc Franci
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 00:36:42.1 187 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:42.1
Absolutno: 187
26 . 60 Dzamastagic Senad
JESENICE
Moški SLO JESENICE 00:37:01.2 190 >
Klub JESENICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:01.2
Absolutno: 190
27 . 273 Valant Rajko
TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC
Moški SLO TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC 00:37:02.9 191 >
Klub TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:02.9
Absolutno: 191
28 . 462 šmid Peter
SREDNJE BITNJE
Moški SLO SREDNJE BITNJE 00:37:33.0 199 >
Klub SREDNJE BITNJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:33.0
Absolutno: 199
29 . 184 Kreft Zdravko
VRH NAD KRAŠNJO
Moški SLO VRH NAD KRAŠNJO 00:38:08.0 211 >
Klub VRH NAD KRAŠNJO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:08.0
Absolutno: 211
30 . 426 Kepic Rajko
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:38:16.5 213 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:16.5
Absolutno: 213
31 . 412 Lestan Darko
LJUBJANA
Moški SLO LJUBJANA 00:38:32.2 215 >
Klub LJUBJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:32.2
Absolutno: 215
32 . 67 Kušar Vinko
A SMO, A NISMO?
Moški SLO A SMO, A NISMO? 00:38:43.7 218 >
Klub A SMO, A NISMO?
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:43.7
Absolutno: 218
33 . 165 Urbanc Franci
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:39:11.2 228 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:11.2
Absolutno: 228
34 . 15 Radosavljević Miro
POSTOJNA
Moški SLO POSTOJNA 00:39:14.9 230 >
Klub POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:14.9
Absolutno: 230
35 . 81 Srečnik Drago
GC TRŽIČ
Moški SLO GC TRŽIČ 00:39:22.3 231 >
Klub GC TRŽIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:22.3
Absolutno: 231
36 . 344 Vrankar Robert
VGVRANKAR
Moški SLO VGVRANKAR 00:39:34.2 234 >
Klub VGVRANKAR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:34.2
Absolutno: 234
37 . 452 Ereiz Ivo
SERJUČE
Moški SLO SERJUČE 00:39:38.4 237 >
Klub SERJUČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:38.4
Absolutno: 237
38 . 177 Štalec Vladimir
AK ŽELEZNIKI
Moški SLO AK ŽELEZNIKI 00:39:40.1 238 >
Klub AK ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:40.1
Absolutno: 238
39 . 118 Kmetič Miran
KISOVEC
Moški SLO KISOVEC 00:41:20.8 255 >
Klub KISOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:20.8
Absolutno: 255
40 . 108 Oitzl Nikolaj
ZGORNJE RUTE
Moški SLO ZGORNJE RUTE 00:43:12.2 278 >
Klub ZGORNJE RUTE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:12.2
Absolutno: 278
41 . 96 Stele Vladimir
4X4 OFF-ROAD CLUB
Moški SLO 4X4 OFF-ROAD CLUB 00:46:20.6 303 >
Klub 4X4 OFF-ROAD CLUB
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:20.6
Absolutno: 303
DNS 27 Stopar Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ -- >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 479 Suljič Jasmin
VRHNIKA
Moški SLO VRHNIKA -- >
Klub VRHNIKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
DNS 408 Bregar Drago
TERME SNOVIK
Moški SLO TERME SNOVIK -- >
Klub TERME SNOVIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Absolutno:
KP - VETERANI B-M
1 . 18 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:28:29.8 50 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:29.8
Absolutno: 50
2 . 343 Jesenko Andrej
STARA LOKA
Moški SLO STARA LOKA 00:29:54.3 63 >
Klub STARA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:54.3
Absolutno: 63
3 . 261 RIHTARIČ MARJAN
ŠD RIKITEAM-MARIBOR
Moški SLO ŠD RIKITEAM-MARIBOR 00:30:59.1 80 >
Klub ŠD RIKITEAM-MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:59.1
Absolutno: 80
4 . 168 Papič Milivoj
KD LPP
Moški SLO KD LPP 00:31:33.6 89 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:33.6
Absolutno: 89
5 . 285 Debenec Bojan
TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA
Moški SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 00:32:12.1 97 >
Klub TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:12.1
Absolutno: 97
6 . 377 Valant Frenk
AVTOMEHANIKA VALANT
Moški SLO AVTOMEHANIKA VALANT 00:32:29.7 105 >
Klub AVTOMEHANIKA VALANT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:29.7
Absolutno: 105
7 . 6 Ručigaj Zdravc
ŠD PRESERJE
Moški SLO ŠD PRESERJE 00:33:00.1 117 >
Klub ŠD PRESERJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:00.1
Absolutno: 117
8 . 127 Rožman Franc
OKOSLAVCI
Moški