Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 7. VN občine Komenda

Cestno kolesarstvo Tekma:7. VN občine Komenda Datum:25.05.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje zaostanek Več
AMATER-M
2 . 57 KRAVOS Matej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
4 . 50 ČESEN Luka
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
5 . 75 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
6 . 94 Plank Marko
BikeRepublic, kolesarski klub
Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub >
Klub BikeRepublic, kolesarski klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
7 . 49 Hrovat Jan
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
8 . 8 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
11 . 97 KULIŠIČ Borislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
13 . 10 Lozar Rok
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
ARNATER-M
3 . 87 BRINC Uroš
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
9 . 92 Kurent Simon
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
10 . 96 Petovar Jernej
KK Bike-EK Haloze 2002
Moški SLO KK Bike-EK Haloze 2002 >
Klub KK Bike-EK Haloze 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
14 . 89 TAJČMAN Simon
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
MASTER A-M
1 . 58 CURK Tomi
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 57:14 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 57:14
zaostanek:
2 . 46 VENE Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
3 . 98 KAVČNIK Jure
NA KOLO ZA ZDRAVO TELO
Moški SLO NA KOLO ZA ZDRAVO TELO >
Klub NA KOLO ZA ZDRAVO TELO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
4 . 99 LAZIČ Dejan
NA KOLO ZA ZDRAVO TELO
Moški SLO NA KOLO ZA ZDRAVO TELO >
Klub NA KOLO ZA ZDRAVO TELO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
5 . 88 DULAR Jernej
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
ŽENSKE A-Ž
1 . 42 Voglar Irena
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 43:59 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 43:59
zaostanek:
2 . 1 KONCILIJA Tanja
RADENSKA KD ŽIVLJENJE
Ženski SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE >
Klub RADENSKA KD ŽIVLJENJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje:
zaostanek:
3 . 90 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje:
zaostanek:
4 . 32 KOMEL Tadea
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje:
zaostanek:
ŽENSKE B-Ž
1 . 84 Ceglar Vida
Bicikel.com
Ženski SLO Bicikel.com 2 kroga >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 2 kroga
zaostanek:
ŽENSKE C-Ž
1 . 27 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 2 kroga >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 2 kroga
zaostanek:
2 . 62 URŠIČ Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje:
zaostanek:
3 . 59 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje:
zaostanek:
AMATER-M
1 . 77 Sikošek Gregor
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 57:14 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 57:14
zaostanek:
MASTER B-M
1 . 12 Hančič Klemen
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 57:14 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 57:14
zaostanek:
2 . 34 Zupanič Janez
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
3 . 67 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
4 . 81 FILIPČIČ Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
5 . 101 PUSTOSLEMŠEK Luka
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
6 . 3 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
7 . 104 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
MASTER C-M
1 . 40 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 57:14 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 57:14
zaostanek:
2 . 71 POGLAVC AIOJZ
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
3 . 52 KRAPEŽ Aleš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
4 . 100 Uroš Oven
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
5 . 65 Kovač Marjan
4MK
Moški SLO 4MK >
Klub 4MK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
6 . 95 ŽUČKO Matej
BikeRepublic, kolesarski klub
Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub >
Klub BikeRepublic, kolesarski klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
7 . 72 CESAR Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
MASTER D-M
1 . 43 PREMRN Lucian
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 40:51 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:51
zaostanek:
2 . 2 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
3 . 17 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
4 . 44 ŽAKELJ Vladimir
BAM. BI
Moški SLO BAM. BI >
Klub BAM. BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
5 . 83 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
6 . 69 ŠPILJAK Dragutin
BK STUBAKI
Moški SLO BK STUBAKI >
Klub BK STUBAKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
7 . 76 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
8 . 30 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
9 . 39 BAJEC France
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
10 . 86 Sesek Uros
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
MASTER E-M
1 . 79 BOJANC Branko
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 40:51 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:51
zaostanek:
2 . 73 Zagorec Ivan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
3 . 74 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
4 . 80 DETIČEK Edvard
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
5 . 85 NOVAK Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
6 . 25 Rožič Darko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
7 . 91 KUTNAR BRANE
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
8 . 16 BRATINA Marian
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
MASTER F-M
1 . 13 Slak Boštjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 40:51 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:51
zaostanek:
2 . 70 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
3 . 41 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
4 . 61 Suhadolnik Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
5 . 66 ČUDEN Marian
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
6 . 4 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
7 . 60 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
8 . 29 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
9 . 33 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
10 . 103 JERAJ Rudi
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
MASTER G-M
1 . 37 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 43:00 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:00
zaostanek:
2 . 5 MIHOVILOVlČ Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
3 . 28 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
4 . 38 PREŠERN Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
5 . 31 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
6 . 93 STREHOVEC Franc
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
MASTER H-M
1 . 78 Lampe Bojan
SD TURBO M
Moški SLO SD TURBO M 43:59 >
Klub SD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:59
zaostanek:
2 . 19 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
3 . 64 OBLAK Alojz
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
4 . 7 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
5 . 15 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
MASTER I-M
6 . 68 Kotnik Herbert
0
Moški SLO 0 45:54 >
Klub 0
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:54
zaostanek:
7 . 6 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:
8 . 9 Hafner Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
zaostanek:

Komentarji

 

Mobile content