Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Istarsko Prolječe - Istrian Spring Trophy 08-11.3.2018 UCI2.2 - 3.etapa

Cestno kolesarstvo Tekma:Istarsko Prolječe - Istrian Spring Trophy 08-11.3.2018 UCI2.2 - 3.etapa Datum:11.03.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licence code Time Gap
ELITE-M
1 . 87 LIEPINS Emils Moški One Pro Cycling 10007527584 ONE 03:39:50
2 . 27 FORTIN Filippo Moški ITA Team Felbermayr Simplon Wels 10006547884 RSW '' - '' +0:00
3 . 81 KANTER Max Moški DEU Development Team Sunweb 10010173563 DSU '' - '' +0:00
4 . 79 EEKHOFF Nils Moški Development Team Sunweb 10014842394 DSU '' - '' +0:00
5 . 4 Korošec Rok Moški SLO My Bike Stevens 10007386128 MBS '' - '' +0:00
6 . 120 HAGEN Krister Moški Team Coop 10008114234 TCO '' - '' +0:00
7 . 37 AUER Daniel Moški AUT WSA Pushbikers 10008651976 WSA '' - '' +0:00
8 . 62 Pogačar Tadej Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014972740 LJU '' - '' +0:00
9 . 108 TAMINIAUX Lionel Moški Ago - Aqua Service 10009136168 AAS '' - '' +0:00
10 . 113 STALLAERT Joeri Moški Team Vorarlberg Santic 10006882334 VOL '' - '' +0:00
11 . 132 ASGREEN Kasper Moški Team Virtu Cycling 10009743733 TVC '' - '' +0:00
12 . 82 MOBACH Jarno Moški Development Team Sunweb 10014918378 DSU '' - '' +0:00
13 . 118 AASVOLD Kristian Moški Team Coop 10008659353 TCO '' - '' +0:00
14 . 73 BIBBY Ian Moški JLT Condor 10003471873 JLT '' - '' +0:00
15 . 85 DOMAGALSKI Karol Moški POL One Pro Cycling 10006142003 ONE '' - '' +0:00
16 . 63 Jerman Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 LJU '' - '' +0:00
17 . 102 BEN YUVAL MOSHE Moški Israel Cycling Academy 10011042018 OE2 '' - '' +0:00
18 . 117 AALRUST LUNDER H?kon Moški Team Coop 10010611477 TCO '' - '' +0:00
19 . 28 KRIZEK Matthias Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10004635166 RSW '' - '' +0:00
20 . 138 ČAPEK Tomáš Moški CZE Topforex Lapierre 10010182556 O10 '' - '' +0:00
21 . 133 HONORÉ FR?LICH Mikkel Moški Team Virtu Cycling 10009637033 TVC '' - '' +0:00
22 . 31 BENNETT Sean Moški USA U23 National Team 10008862346 USA '' - '' +0:00
23 . 124 Pajek Luka Moški SLO KK Bled 10014894736 OE4 '' - '' +0:00
24 . 39 Salzmann Jodok Moški AUT WSA Pushbikers 10008145960 WSA '' - '' +0:00
25 . 47 OBERSTEINER Florian Moški DEU Herrmann Radteam 10011127092 OE1 '' - '' +0:00
26 . 70 SCHINNAGEL Johannes Moški DEU Tirol Cycling Team 10009782533 TIR '' - '' +0:00
27 . 67 KNAPP Daniel Moški AUT Tirol Cycling Team 10014640920 TIR '' - '' +0:00
28 . 104 PESTIAUX Yann Moški Ago - Aqua Service 10015290517 AAS '' - '' +0:00
29 . 56 Maltar Bruno Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT '' - '' +0:00
30 . 2 Kuen Maximilian Moški AUT My Bike Stevens 10007510612 MBS '' - '' +0:00
31 . 19 KOCH MAXIMILIAN Christian Moški DEU LKT Team Brandenburg 10045481462 LKT '' - '' +0:00
32 . 171 DINA Márton Moški HUN Pannon Cycling Team 10008816775 PNN '' - '' +0:00
33 . 169 Dina Dániel Moški HUN Pannon Cycling Team 10009659968 PNN '' - '' +0:00
34 . 14 ČERNÝ Josef Moški CZE Elkov - Author 10007523241 ELA '' - '' +0:00
35 . 36 HERNANDEZ Michael Moški USA U23 National Team 10014449243 USA '' - '' +0:00
36 . 168 Valter Attila Moški HUN Pannon Cycling Team 10009820727 PNN '' - '' +0:00
37 . 110 FRIESECKE Gian Moški Team Vorarlberg Santic 10008673093 VOL '' - '' +0:00
38 . 156 GRUBER Pavel Moški CZE CK Příbram Fany Gastro 10009503758 O11 '' - '' +0:00
39 . 155 BOUBAL Martin Moški CZE CK Příbram Fany Gastro 10002832481 O11 '' - '' +0:00
40 . 105 TASSET Marvin Moški Ago - Aqua Service 10010976845 AAS '' - '' +0:00
41 . 130 Primožič Jaka Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE5 '' - '' +0:00
42 . 154 Čibej Simon Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10010186802 OE9 '' - '' +0:00
43 . 17 KONWA Piotr Moški POL Elkov - Author 10007951657 ELA '' - '' +0:00
44 . 57 Rumac Josip Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822729 MKT '' - '' +0:00
45 . 7 Rogina Radoslav Moški CRO Adria Mobil 10001299174 ADR '' - '' +0:00
46 . 94 PAKALSKI Henrik Moški DEU KED-Stevens Radteam Berlin 10015765514 OE3 '' - '' +0:00
47 . 161 ZECHMEISTER Tomáš Moški CZE TJ Favorit Brno 10007182832 OE7 '' - '' +0:00
48 . 129 Lavrič Martin Moški SLO KK Kranj 10015081662 OE5 '' - '' +0:00
49 . 64 Penko Izidor Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 LJU '' - '' +0:00
50 . 112 SCHELLING Patrick Moški Team Vorarlberg Santic 10006469072 VOL '' - '' +0:00
51 . 72 BAYER Tobias Moški AUT Tirol Cycling Team 10011072229 TIR '' - '' +0:00
52 . 143 DINKLER Jonathan Moški DEU P&S-Team-Thüringen 10009041895 OE6 '' - '' +0:00
53 . 45 HATZ Christopher Moški DEU Herrmann Radteam 10008725435 OE1 '' - '' +0:00
54 . 90 WILLIAMS Peter Moški One Pro Cycling 10003261911 ONE '' - '' +0:00
55 . 149 Jenko Robi Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10006686718 OE9 '' - '' +0:00
56 . 103 MONIQUET Sylvain Moški Ago - Aqua Service 10015290416 AAS '' - '' +0:00
57 . 68 ADAMIETZ Johannes Moški DEU Tirol Cycling Team 10015141781 TIR '' - '' +0:00
58 . 163 SEKANINA Adam Moški CZE TJ Favorit Brno 10008129489 OE7 '' - '' +0:00
59 . 13 BÁRTA Jan Moški CZE Elkov - Author 10003245945 ELA '' - '' +0:00
60 . 23 BANUSCH Richard Moški DEU LKT Team Brandenburg 10010184677 LKT '' - '' +0:00
61 . 46 MÜLLER Robert Moški DEU Herrmann Radteam 10048232323 OE1 '' - '' +0:00
62 . 111 ORRICO Davide Moški ITA Team Vorarlberg Santic 10007881737 VOL '' - '' +0:00
63 . 76 SLATER Alistair Moški JLT Condor 10007582350 JLT '' - '' +0:00
64 . 32 BARTA WILLIAM Moški USA U23 National Team 10010089596 USA '' - '' +0:00
65 . 164 HAMPL Petr Moški CZE TJ Favorit Brno 10007181115 OE7 '' - '' +0:00
66 . 52 MAYER Yannick Moški DEU Veloclub Ratisbona 10006656002 OE8 '' - '' +0:00
67 . 6 Bajc Andi Moški SLO My Bike Stevens 10004610312 MBS '' - '' +0:00
68 . 142 PETRUŠ Jirí Moški CZE Topforex Lapierre 10009338656 O10 '' - '' +0:00
69 . 139 GAVENDA Jan Moški CZE Topforex Lapierre 10010946432 O10 '' - '' +0:00
70 . 18 ZAHÁLKA Matej Moški CZE Elkov - Author 10008708560 ELA '' - '' +0:00
71 . 78 MCCARTHY Robert-Jon Moški JLT Condor 10007810096 JLT '' - '' +0:00
72 . 88 MCCORMICK Hayden Moški One Pro Cycling 10007809692 ONE '' - '' +0:00
73 . 38 LEOPOLD Hans-Jörg Moški AUT WSA Pushbikers 10002727401 WSA '' - '' +0:00
74 . 136 SCHULTZ Jesper Moški Team Virtu Cycling 10010964721 TVC '' - '' +0:00
75 . 116 LUKKEDAL ?ivind Moški Team Coop 10052043312 TCO '' - '' +0:00
76 . 24 APPELT Leo Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009346538 LKT '' - '' +0:00
77 . 135 KRAGH ASBJ?RN ANDERSEN Moški Team Virtu Cycling 10007514652 TVC '' - '' +0:00
78 . 33 BROWN Jonathan Moški USA U23 National Team 10011108807 USA '' - '' +0:00
79 . 40 TRETTWER Helmut Moški DEU WSA Pushbikers 10007740984 WSA '' - '' +0:00
80 . 55 Kišerlovski Emanuel Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT '' - '' +0:00
81 . 86 LATHAM Christopher Moški One Pro Cycling 10008681177 ONE '' - '' +0:00
82 . 11 Grošelj Žiga Moški SLO Adria Mobil 10007973178 ADR '' - '' +0:00
83 . 71 ZIMMERMANN Georg Moški DEU Tirol Cycling Team 10010966842 TIR '' - '' +0:00
84 . 29 LEHNER Daniel Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008653188 RSW '' - '' +0:00
85 . 15 KUKRLE Michael Moški CZE Elkov - Author 10008680470 ELA '' - '' +0:00
86 . 166 ANDĚL Jan Moški CZE TJ Favorit Brno 10011196612 OE7 03:41:00 +1:10
87 . 122 Ramšak Borut Moški SLO KK Bled 10005531711 OE4 '' - '' +1:10
88 . 151 Repse Uros Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10008692190 OE9 03:39:50 +0:00
89 . 150 Pavlič Marko Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10007974087 OE9 03:41:00 +1:10
90 . 58 Jabuka David Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009416458 MKT 03:39:50 +0:00
91 . 153 HOČEVAR Kristjan Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10017629025 OE9 '' - '' +0:00
92 . 123 Černe Gregor Matija Moški SLO KK Bled 10014860077 OE4 '' - '' +0:00
93 . 66 Finkšt Tilen Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 LJU '' - '' +0:00
94 . 109 BADILATTI Matteo Moški Team Vorarlberg Santic 10014093979 VOL '' - '' +0:00
95 . 54 KASPERA CHRISTOPH Moški DEU Veloclub Ratisbona 10014392659 OE8 03:41:00 +1:10
96 . 43 BRÜCK Victor Moški DEU Herrmann Radteam 10013650308 OE1 03:39:50 +0:00
97 . 84 GALL Felix Moški AUT Development Team Sunweb 10015092574 DSU '' - '' +0:00
98 . 51 HERDEN Benjamin Moški DEU Veloclub Ratisbona 10036349621 OE8 03:41:00 +1:10
99 . 3 FIDLER Gerd Moški AUT My Bike Stevens 10009781927 MBS '' - '' +1:10
100 . 170 SIMON Péter Moški HUN Pannon Cycling Team 10007157974 PNN 03:39:50 +0:00
101 . 41 VERGAERDE Otto Moški WSA Pushbikers 10007749775 WSA '' - '' +0:00
102 . 93 MAGDEBURG Tobias Moški DEU KED-Stevens Radteam Berlin 10010178213 OE3 '' - '' +0:00
103 . 119 LUDVIGSSON Fredrik Moški Team Coop 10008683706 TCO '' - '' +0:00
104 . 141 NEUMAN Dominik Moški CZE Topforex Lapierre 10009488806 O10 '' - '' +0:00
105 . 16 POLNICKÝ Jirí Moški CZE Elkov - Author 10004771976 ELA '' - '' +0:00
106 . 127 Čemažar Nik Moški SLO KK Kranj 10015332246 OE5 '' - '' +0:00
107 . 89 ORAM James Moški One Pro Cycling 10008088467 ONE '' - '' +0:00
108 . 159 MÁLIK Róbert Moški SVK CK Příbram Fany Gastro 10007767963 O11 03:41:35 +1:45
109 . 131 VALJAVEC Tadej Moški SLO KK Kranj 10001189949 OE5 03:39:50 +0:00
110 . 65 Grošelj Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 LJU '' - '' +0:00
111 . 77 STEWART Thomas Moški JLT Condor 10008826778 JLT '' - '' +0:00
112 . 75 MOSES Thomas Moški JLT Condor 10007063604 JLT '' - '' +0:00
113 . 137 FL?TTEN BREKKE Audun Moški Team Virtu Cycling 10007153631 TVC '' - '' +0:00
114 . 83 SALMON ALEXANDER Martin Moški DEU Development Team Sunweb 10053551660 DSU '' - '' +0:00
115 . 26 EIBEGGER Markus Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10002727195 RSW '' - '' +0:00
116 . 25 RABITSCH Stephan Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10007168684 RSW '' - '' +0:00
117 . 8 Golčer Jure Moški SLO Adria Mobil 10002618980 ADR '' - '' +0:00
118 . 9 Rajović Dušan Moški SRB Adria Mobil 10009436262 ADR '' - '' +0:00
119 . 10 Katrašnik Gašper Moški SLO Adria Mobil 10008678349 ADR '' - '' +0:00
120 . 128 Drinovec Matej Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE5 03:43:40 +3:50
121 . 145 JÄGELER Robert Moški DEU P&S-Team-Thüringen 10009172847 OE6 03:39:50 +0:00
122 . 22 BOKELOH Jonas Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009817289 LKT '' - '' +0:00
123 . 21 DIETEREN Jan Moški DEU LKT Team Brandenburg 10007622564 LKT '' - '' +0:00
124 . 114 MEILER Lukas Moški DEU Team Vorarlberg Santic 10008624896 VOL 03:43:54 +4:04
125 . 80 HIRSCHI Marc Moški Development Team Sunweb 10011144068 DSU 03:39:50 +0:00
126 . 12 Horvat Žiga Moški SLO Adria Mobil 10014992140 ADR 03:43:54 +4:04
127 . 106 WIRTGEN Tom Moški Ago - Aqua Service 10009127680 AAS '' - '' +4:04
128 . 107 FREHEN Jérémy Moški Ago - Aqua Service 10015825734 AAS '' - '' +4:04
129 . 35 GARRISON Ian Moški USA U23 National Team 10015311028 USA '' - '' +4:04
130 . 34 DAVIS Cole Moški USA U23 National Team 10015507250 USA '' - '' +4:04
131 . 49 BRANDLMEIER Stefan Moški DEU Veloclub Ratisbona 10013842486 OE8 '' - '' +4:04
132 . 144 FRANZ Toni Moški DEU P&S-Team-Thüringen 10014481171 OE6 '' - '' +4:04
133 . 148 KÄßMANN Fabian Moški DEU P&S-Team-Thüringen 10050636509 OE6 '' - '' +4:04
134 . 61 Ručigaj Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 LJU '' - '' +4:04
135 . 162 CIHLÁŘ Adam Moški CZE TJ Favorit Brno 10047345680 OE7 '' - '' +4:04
136 . 74 LAVERACK Edward Moški JLT Condor 10008635307 JLT '' - '' +4:04
137 . 160 MODLITBA Vojtech Moški CZE CK Příbram Fany Gastro 10009892667 O11 '' - '' +4:04
138 . 20 RUDYS Paul Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015141478 LKT '' - '' +4:04
139 . 167 FILUTÁS Viktor Moški HUN Pannon Cycling Team 10009520532 PNN '' - '' +4:04
140 . 1 Mugerli Matej Moški SLO My Bike Stevens 10002070023 MBS '' - '' +4:04
141 . 44 ECHTERMANN Leon Moški DEU Herrmann Radteam 10014590093 OE1 03:39:50 +0:00
DNF142 . 30 KIERNER Florian Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10015765110 RSW -- DNF
DNF143 . 53 GÖTZENBERGER Tobias Moški DEU Veloclub Ratisbona 10051846278 OE8 -- DNF
DNF144 . 95 THIELEBEULE Willi Moški DEU KED-Stevens Radteam Berlin 10015900506 OE3 -- DNF
DNF145 . 97 HASON Ofek Moški Israel Cycling Academy 10008675521 OE2 -- DNF
DNF146 . 98 EINHORN Itamar Moški Israel Cycling Academy 10011044442 OE2 -- DNF
DNF147 . 99 ABU-FARES Saned Moški Israel Cycling Academy 10063114244 OE2 -- DNF
DNF148 . 134 KAMP Alexander Moški Team Virtu Cycling 10007514450 TVC -- DNF
DNF149 . 50 SONNLEITNER Jonas Moški DEU Veloclub Ratisbona 10015870392 OE8 -- DNF
DNF150 . 42 PÖLL Stefan Moški AUT WSA Pushbikers 10005862824 WSA -- DNF
DNF151 . 121 Koželj Martin Moški SLO KK Bled 10017610332 OE4 -- DNF
DNF152 . 146 WILLE Markus Moški DEU P&S-Team-Thüringen 10036442779 OE6 -- DNF
DNF153 . 60 RABOTTINI Matteo Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT -- DNF

Komentarji