Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Duatlon Logatec 2018 - SUPER POKAL

Super pokal Tekma:Duatlon Logatec 2018 - SUPER POKAL Datum:02.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Time Več
MOšKI-M
1 . 160 Planko Matevž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:15:21 (0:19) 0:30:59 (0:18) 0:07:59 0:54:58 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:21 (0:19) 0:30:59 (0:18) 0:07:59
Time: 0:54:58
2 . 121 Cebin Bojan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:15:22 (0:19) 0:31:00 (0:18) 0:08:07 0:55:08 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:22 (0:19) 0:31:00 (0:18) 0:08:07
Time: 0:55:08
3 . 116 Lavrenčič Tine
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:15:23 (0:22) 0:30:55 (0:21) 0:08:21 0:55:24 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:23 (0:22) 0:30:55 (0:21) 0:08:21
Time: 0:55:24
4 . 153 Bojanc Klemen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:15:23 (0:20) 0:30:58 (0:22) 0:08:24 0:55:29 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:23 (0:20) 0:30:58 (0:22) 0:08:24
Time: 0:55:29
5 . 162 Škrjanc Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:15:24 (0:20) 0:30:57 (0:17) 0:08:48 0:55:48 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:24 (0:20) 0:30:57 (0:17) 0:08:48
Time: 0:55:48
6 . 144 Klenovšek Urh
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:15:24 (0:18) 0:31:00 (0:22) 0:08:43 0:55:50 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:24 (0:18) 0:31:00 (0:22) 0:08:43
Time: 0:55:50
7 . 111 Ljubič Luka
ŠD Team Turbo Tropovci
Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci TZS 0:15:22 (0:21) 0:30:58 (0:24) 0:08:43 0:55:51 >
Klub ŠD Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:22 (0:21) 0:30:58 (0:24) 0:08:43
Time: 0:55:51
8 . 184 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:16:28 (0:20) 0:31:13 (0:23) 0:09:20 0:57:46 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:28 (0:20) 0:31:13 (0:23) 0:09:20
Time: 0:57:46
9 . 181 Močnik Matic
ŠD Posavje
Moški SLO ŠD Posavje TZS 0:16:11 (0:22) 0:31:30 (0:25) 0:09:37 0:58:07 >
Klub ŠD Posavje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:11 (0:22) 0:31:30 (0:25) 0:09:37
Time: 0:58:07
10 . 148 Mori Mitja
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:16:29 (0:20) 0:31:41 (0:23) 0:09:28 0:58:23 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:29 (0:20) 0:31:41 (0:23) 0:09:28
Time: 0:58:23
11 . 147 Medved Jakob
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:15:30 (0:18) 0:32:43 (0:20) 0:09:41 0:58:34 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:30 (0:18) 0:32:43 (0:20) 0:09:41
Time: 0:58:34
12 . 158 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:16:09 (0:20) 0:31:34 (0:20) 0:10:12 0:58:36 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:09 (0:20) 0:31:34 (0:20) 0:10:12
Time: 0:58:36
13 . 123 Dolinar Grega
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:15:30 (0:26) 0:33:26 (0:23) 0:08:57 0:58:44 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:30 (0:26) 0:33:26 (0:23) 0:08:57
Time: 0:58:44
14 . 163 Mandič Mark
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip TZS 0:15:24 (0:19) 0:34:08 (0:21) 0:09:15 0:59:29 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:15:24 (0:19) 0:34:08 (0:21) 0:09:15
Time: 0:59:29
15 . 128 Škufca Elias Moritz
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:16:11 (0:19) 0:32:02 (0:23) 0:10:34 0:59:31 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:11 (0:19) 0:32:02 (0:23) 0:10:34
Time: 0:59:31
16 . 133 Fluher Boris
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec TZS 0:16:29 (0:23) 0:33:00 (0:26) 0:09:31 0:59:50 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:29 (0:23) 0:33:00 (0:26) 0:09:31
Time: 0:59:50
17 . 151 Suhadolnik Luka
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:16:09 (0:22) 0:33:21 (0:24) 0:09:46 1:00:04 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:09 (0:22) 0:33:21 (0:24) 0:09:46
Time: 1:00:04
18 . 155 Hribar Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:17:09 (0:26) 0:32:15 (0:39) 0:09:48 1:00:17 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:09 (0:26) 0:32:15 (0:39) 0:09:48
Time: 1:00:17
19 . 129 Škufca Maks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:16:10 (0:19) 0:33:23 (0:22) 0:10:04 1:00:20 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:10 (0:19) 0:33:23 (0:22) 0:10:04
Time: 1:00:20
20 . 109 Cipot Boštjan
ŠD Team Turbo Tropovci
Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci TZS 0:16:50 (0:41) 0:32:23 (0:29) 0:09:57 1:00:23 >
Klub ŠD Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:50 (0:41) 0:32:23 (0:29) 0:09:57
Time: 1:00:23
21 . 141 Adamič Marko
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:17:29 (0:22) 0:32:00 (0:26) 0:10:08 1:00:27 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:29 (0:22) 0:32:00 (0:26) 0:10:08
Time: 1:00:27
22 . 146 Mavrič Mrak Filip
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:17:32 (0:26) 0:31:55 (0:27) 0:10:08 1:00:31 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:32 (0:26) 0:31:55 (0:27) 0:10:08
Time: 1:00:31
23 . 166 Harnold Peter
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport TZS 0:16:21 (0:20) 0:34:59 (0:22) 0:09:21 1:01:25 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:21 (0:20) 0:34:59 (0:22) 0:09:21
Time: 1:01:25
24 . 157 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:16:52 (0:23) 0:34:23 (0:17) 0:09:39 1:01:36 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:52 (0:23) 0:34:23 (0:17) 0:09:39
Time: 1:01:36
25 . 156 Kotnik Gregor
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:16:51 (0:27) 0:34:22 (0:21) 0:09:45 1:01:48 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:51 (0:27) 0:34:22 (0:21) 0:09:45
Time: 1:01:48
26 . 143 Gašparič Nande
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:16:28 (0:23) 0:33:01 (0:25) 0:12:04 1:02:23 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:16:28 (0:23) 0:33:01 (0:25) 0:12:04
Time: 1:02:23
27 . 161 Podbevšek Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:17:33 (0:20) 0:33:34 (0:20) 0:10:43 1:02:32 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:33 (0:20) 0:33:34 (0:20) 0:10:43
Time: 1:02:32
28 . 113 Temlin Matej
ŠD Team Turbo Tropovci
Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci TZS 0:17:31 (0:28) 0:33:42 (0:27) 0:10:30 1:02:41 >
Klub ŠD Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:31 (0:28) 0:33:42 (0:27) 0:10:30
Time: 1:02:41
29 . 150 Repše Maks
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:17:32 (0:21) 0:33:45 (0:27) 0:11:29 1:03:35 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:32 (0:21) 0:33:45 (0:27) 0:11:29
Time: 1:03:35
30 . 110 Ketiš Dominik
ŠD Team Turbo Tropovci
Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci TZS 0:18:39 (0:28) 0:33:08 (0:25) 0:11:05 1:03:46 >
Klub ŠD Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:39 (0:28) 0:33:08 (0:25) 0:11:05
Time: 1:03:46
31 . 159 Pilih Tomaž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:19:04 (0:24) 0:34:14 (0:29) 0:10:19 1:04:33 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:04 (0:24) 0:34:14 (0:29) 0:10:19
Time: 1:04:33
32 . 122 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:17:32 (0:20) 0:35:29 (0:21) 0:10:50 1:04:34 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:32 (0:20) 0:35:29 (0:21) 0:10:50
Time: 1:04:34
33 . 114 Gajser Leon
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM TZS 0:17:52 (0:36) 0:34:52 (0:42) 0:10:38 1:04:41 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:17:52 (0:36) 0:34:52 (0:42) 0:10:38
Time: 1:04:41
34 . 106 Balabanič Damjan
ŠD Posavje
Moški SLO ŠD Posavje TZS 0:18:36 (0:34) 0:34:08 (0:24) 0:11:03 1:04:47 >
Klub ŠD Posavje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:36 (0:34) 0:34:08 (0:24) 0:11:03
Time: 1:04:47
35 . 132 Dolinar Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 0:18:38 (0:22) 0:34:18 (0:20) 0:11:15 1:04:55 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:38 (0:22) 0:34:18 (0:20) 0:11:15
Time: 1:04:55
36 . 115 Bone Marko
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:19:09 (0:23) 0:34:14 (0:25) 0:10:45 1:04:57 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:09 (0:23) 0:34:14 (0:25) 0:10:45
Time: 1:04:57
37 . 139 Rozman Marko
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:18:25 (0:35) 0:34:18 (0:22) 0:11:20 1:05:02 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:25 (0:35) 0:34:18 (0:22) 0:11:20
Time: 1:05:02
38 . 119 Medvedec Uroš
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:19:09 (0:24) 0:34:12 (0:24) 0:10:55 1:05:07 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:09 (0:24) 0:34:12 (0:24) 0:10:55
Time: 1:05:07
39 . 154 Gerič Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:18:24 (0:26) 0:37:07 (0:27) 0:10:24 1:06:50 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:24 (0:26) 0:37:07 (0:27) 0:10:24
Time: 1:06:50
40 . 134 Ložnar Enej
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec TZS 0:19:50 (0:39) 0:35:05 (0:29) 0:11:26 1:07:31 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:50 (0:39) 0:35:05 (0:29) 0:11:26
Time: 1:07:31
41 . 137 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec TZS 0:19:04 (0:30) 0:36:37 (0:30) 0:10:51 1:07:34 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:04 (0:30) 0:36:37 (0:30) 0:10:51
Time: 1:07:34
42 . 107 Petrič Slavko
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE TZS 0:19:59 (0:33) 0:35:11 (0:38) 0:11:39 1:08:02 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:59 (0:33) 0:35:11 (0:38) 0:11:39
Time: 1:08:02
43 . 142 Dolgan Boštjan
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:18:32 (0:27) 0:37:04 (0:24) 0:11:41 1:08:10 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:18:32 (0:27) 0:37:04 (0:24) 0:11:41
Time: 1:08:10
44 . 182 HUDOKLIN Slavko
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec TZS 0:19:58 (0:47) 0:36:10 (0:38) 0:11:35 1:09:11 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:58 (0:47) 0:36:10 (0:38) 0:11:35
Time: 1:09:11
45 . 112 Rac Radovan
ŠD Team Turbo Tropovci
Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci TZS 0:20:25 (0:53) 0:35:49 (0:49) 0:11:45 1:09:44 >
Klub ŠD Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:20:25 (0:53) 0:35:49 (0:49) 0:11:45
Time: 1:09:44
46 . 117 Lulik Dimitrij
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:21:39 (0:30) 0:35:02 (0:32) 0:12:06 1:09:51 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:21:39 (0:30) 0:35:02 (0:32) 0:12:06
Time: 1:09:51
47 . 183 Suhadolnik Jani
BTS Company
Moški SLO BTS Company TZS 0:21:28 (0:43) 0:34:59 (0:57) 0:12:27 1:10:35 >
Klub BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:21:28 (0:43) 0:34:59 (0:57) 0:12:27
Time: 1:10:35
48 . 108 Buzeti Štefan
ŠD Team Turbo Tropovci
Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci TZS 0:19:10 (0:45) 0:38:55 (0:44) 0:11:06 1:10:41 >
Klub ŠD Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:10 (0:45) 0:38:55 (0:44) 0:11:06
Time: 1:10:41
49 . 120 Vidmar Denis
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:21:42 (0:35) 0:35:20 (0:32) 0:13:21 1:11:32 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:21:42 (0:35) 0:35:20 (0:32) 0:13:21
Time: 1:11:32
50 . 136 Rant Domen
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec TZS 0:19:25 (0:42) 0:39:57 (0:48) 0:11:50 1:12:44 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:19:25 (0:42) 0:39:57 (0:48) 0:11:50
Time: 1:12:44
51 . 130 Žagar Toni
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:21:03 (0:37) 0:41:10 (0:35) 0:11:44 1:15:10 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:21:03 (0:37) 0:41:10 (0:35) 0:11:44
Time: 1:15:10
52 . 138 Črešnar Rok
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:20:56 (0:36) 0:41:31 (0:22) 0:12:36 1:16:04 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:20:56 (0:36) 0:41:31 (0:22) 0:12:36
Time: 1:16:04
53 . 135 Pozvek Jože
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec TZS 0:21:37 (0:59) 0:40:49 (1:06) 0:13:07 1:17:40 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:21:37 (0:59) 0:40:49 (1:06) 0:13:07
Time: 1:17:40
54 . 104 VIDNAR Rok
KK Tropovci
Moški SLO KK Tropovci TZS 0:22:11 (1:02) 0:43:45 (1:22) 0:14:25 1:22:48 >
Klub KK Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: 0:22:11 (1:02) 0:43:45 (1:22) 0:14:25
Time: 1:22:48
DNF55 . 124 Majdič Tomaž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS (0:21) () DNF >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Časi: (0:21) ()
Time: DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 125 Dolinar Majdič Simona
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:17:51 (0:25) 0:36:32 (0:24) 0:09:53 1:05:07 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:17:51 (0:25) 0:36:32 (0:24) 0:09:53
Time: 1:05:07
2 . 140 Seliškar Ana
TK Novo mesto
Ženski SLO TK Novo mesto TZS 0:18:26 (0:27) 0:34:41 (0:38) 0:11:26 1:05:41 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:18:26 (0:27) 0:34:41 (0:38) 0:11:26
Time: 1:05:41
3 . 186 Hočevar Katja
TK Telemach Ljubljana
Ženski SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:18:45 (0:25) 0:36:05 (0:25) 0:10:42 1:06:23 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:18:45 (0:25) 0:36:05 (0:25) 0:10:42
Time: 1:06:23
4 . 105 Mandl Nina
Multisport Krško
Ženski SLO Multisport Krško TZS 0:18:42 (0:31) 0:36:53 (0:25) 0:10:23 1:06:56 >
Klub Multisport Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:18:42 (0:31) 0:36:53 (0:25) 0:10:23
Time: 1:06:56
5 . 149 Pluško Lana
TK Telemach Ljubljana
Ženski SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:18:46 (0:23) 0:36:58 (0:22) 0:10:51 1:07:22 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:18:46 (0:23) 0:36:58 (0:22) 0:10:51
Time: 1:07:22
6 . 152 Ahačič Ajda
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:19:54 (0:24) 0:36:38 (0:22) 0:11:28 1:08:48 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:19:54 (0:24) 0:36:38 (0:22) 0:11:28
Time: 1:08:48
7 . 126 Pevec Hanah
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:18:46 (0:25) 0:38:47 (0:25) 0:11:37 1:10:02 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:18:46 (0:25) 0:38:47 (0:25) 0:11:37
Time: 1:10:02
8 . 127 Podrecca Tea
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:21:21 (0:40) 0:42:24 (0:35) 0:11:56 1:16:58 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:21:21 (0:40) 0:42:24 (0:35) 0:11:56
Time: 1:16:58
9 . 118 Lulik Ana
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:21:58 (0:56) 0:40:38 (0:58) 0:12:49 1:17:20 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: 0:21:58 (0:56) 0:40:38 (0:58) 0:12:49
Time: 1:17:20
DNF10 . 164 Pogačar Neža
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip TZS (0:22) () DNF >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Časi: (0:22) ()
Time: DNF

Komentarji

 

Mobile content