Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Prvomajski Novigradski XCM 2018 - kraća staza

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:Prvomajski Novigradski XCM 2018 - kraća staza Datum:01.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Time Več
IMK-JUNIORI-M
1 . 163 Ruba Marko
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 01:52:26 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:52:26
2 . 179 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 01:55:18 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:55:18
3 . 166 Bertović Noa
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 01:59:57 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:59:57
4 . 165 Baldas Paolo
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1 02:06:57 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:06:57
IMK-U30-M
1 . 182 Leskovšek Timotej
KD HRASNIK
Moški SLO KD HRASNIK 1 01:50:00 >
Klub KD HRASNIK
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:50:00
2 . 128 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1 01:51:01 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:51:01
3 . 173 Brajković Manuel
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 01:58:05 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:58:05
4 . 181 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1 02:04:19 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:04:19
5 . 143 IliČiĆ Marko
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:08:45 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:08:45
6 . 164 Lučić Hrvoje
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:11:54 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:11:54
7 . 115 Sabol Andrej
BK PULA
Moški CRO BK PULA 1 02:13:27 >
Klub BK PULA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:13:27
8 . 168 PAHOVIĆ FRANKO
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 03:32:41 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 03:32:41
IMK-U45-M
1 . 110 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1 01:45:13 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:45:13
2 . 175 Kučan Tomaž
KD RAJD
Moški CRO KD RAJD 1 01:51:48 >
Klub KD RAJD
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:51:48
3 . 180 Vidovic Sasa
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 01:54:14 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:54:14
4 . 171 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 01:55:15 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:55:15
5 . 145 KRASTIĆ KRISTIAN
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 01:57:11 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:57:11
6 . 159 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 01:58:57 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:58:57
7 . 148 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1 01:59:58 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:59:58
8 . 107 GRBAC DORIJAN
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:00:17 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:00:17
9 . 121 Radeticchio Daniel
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 02:00:22 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:00:22
10 . 108 Rudež Vice
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:02:34 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:02:34
11 . 184 Starman Jan
CALCIT TEAM
Moški SLO CALCIT TEAM 1 02:02:42 >
Klub CALCIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:02:42
12 . 177 VOLF Tomaž
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:03:08 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:03:08
13 . 133 Vitasović Vedran
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 02:07:54 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:07:54
14 . 131 JACIN DENIS
BK BUJŠTINA
Moški CRO BK BUJŠTINA 1 02:08:19 >
Klub BK BUJŠTINA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:08:19
15 . 136 Vošćon Kristijan
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:08:25 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:08:25
16 . 152 Šmid Miran
INDIVIDUAL
Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:08:55 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:08:55
17 . 154 Kiš Albert
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1 02:09:22 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:09:22
18 . 176 SLADONJA DRAGAN
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 1 02:09:49 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:09:49
19 . 167 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 02:09:51 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:09:51
20 . 172 Horvat Igor
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:11:09 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:11:09
21 . 135 MRAK ANDREJ
INDIVIDUAL
Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:11:25 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:11:25
22 . 125 Atanasić Andrej
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1 02:11:50 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:11:50
23 . 109 Corelli Edi
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:14:21 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:14:21
24 . 146 KENDA BOŠTIJAN
INDIVIDUAL
Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:14:56 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:14:56
25 . 157 Orzan Michele
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 02:18:38 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:18:38
26 . 174 Tončić Marko
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:18:59 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:18:59
27 . 153 Podlesnik Blaz
INDIVIDUAL
Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:29:44 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:29:44
28 . 147 Ban Tom
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1 02:32:54 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:32:54
29 . 120 Sambt Goran
KD RAKETA
Moški SLO KD RAKETA 1 02:34:59 >
Klub KD RAKETA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:34:59
30 . 183 MAMULA ZORAN
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 02:36:45 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:36:45
31 . 141 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 02:37:46 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:37:46
32 . 102 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 02:40:39 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:40:39
33 . 116 Koglot Denis
INDIVIDUAL
Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:47:25 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:47:25
34 . 155 Hrncic Vjekoslav
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 02:50:22 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:50:22
35 . 117 Sulic Mitja
INDIVIDUAL
Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:51:18 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:51:18
36 . 124 Rupnik Gaber
INDIVIDUAL
Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:51:22 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:51:22
37 . 113 Riha Zeljko
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 03:46:36 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 03:46:36
38 . 114 ULJEŠIĆ NEBOJŠA
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 03:48:02 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 03:48:02
39 . 156 Vigini Manuel
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 04:09:30 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 04:09:30
IMK-U45+-M
1 . 129 BENIC ALFREDO
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 1 01:58:09 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:58:09
2 . 140 Bonas Drago
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 01:58:24 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 01:58:24
3 . 139 Bilić Loris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 02:00:23 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:00:23
4 . 111 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 1 02:02:44 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:02:44
5 . 122 Benčić Roberto
INDVIDUAL
Moški CRO INDVIDUAL 1 02:03:51 >
Klub INDVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:03:51
6 . 178 Peruško Serđo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 02:06:05 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:06:05
7 . 104 Brozic Matteo
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 1 02:09:02 >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:09:02
8 . 138 ČakareviĆ Rade
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:11:06 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:11:06
9 . 162 Petropoli Željko
TEAM RODEO
Moški CRO TEAM RODEO 1 02:14:23 >
Klub TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:14:23
10 . 137 Radović Bazilio
ISTRA BIKE LABIN
Moški CRO ISTRA BIKE LABIN 1 02:16:49 >
Klub ISTRA BIKE LABIN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:16:49
11 . 123 Duić Tomislav
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:18:40 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:18:40
12 . 132 Srblin Aldo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 02:22:53 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:22:53
13 . 106 GRBAC VIKTOR
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:24:46 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:24:46
14 . 151 MONSTRAGELO ALBERTO
SC. COTTUR A.S.D.
Moški ITA SC. COTTUR A.S.D. 1 02:30:08 >
Klub SC. COTTUR A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:30:08
15 . 127 ALTIN MARČELO
BK GROŽNJAN
Moški CRO BK GROŽNJAN 1 02:30:25 >
Klub BK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:30:25
16 . 118 Sepic Ervin
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:34:17 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:34:17
17 . 103 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 1 02:36:01 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 02:36:01
18 . 100 TOBIAS BOGDAN
INDIVIDQUAL
Moški SLO INDIVIDQUAL 1 03:29:50 >
Klub INDIVIDQUAL
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 03:29:50
19 . 170 PRCAČ MILENKO
INDIVIDUAL
Moški SLO INDIVIDUAL 1 04:07:30 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 04:07:30
20 . 160 SMOLIČ ANDREJ
INDIVIDUAL
Moški SLO INDIVIDUAL 1 04:09:27 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Time: 04:09:27
IMK-ŽENSKE-Ž
1 . 149 Podpečan Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1 02:06:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Time: 02:06:19
2 . 112 Zupan Maja
BLED BIKE FESTIVAL
Ženski SLO BLED BIKE FESTIVAL 1 02:09:48 >
Klub BLED BIKE FESTIVAL
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Time: 02:09:48
3 . 150 Cosliani Donatella
SC. COTTUR A.S.D.
Ženski ITA SC. COTTUR A.S.D. 1 02:30:10 >
Klub SC. COTTUR A.S.D.
Država ITA
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Time: 02:30:10
4 . 130 Marušić Romina
INDIVIDUAL
Ženski CRO INDIVIDUAL 1 02:32:03 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Time: 02:32:03
5 . 142 Kuhar Barbara
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 1 02:37:44 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Time: 02:37:44
6 . 126 KRIŽNIČ ANDREJA
INDIVIDUAL
Ženski SLO INDIVIDUAL 1 02:46:25 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Time: 02:46:25
7 . 169 SOTENŠEK JASMINA
INDIVIDUAL
Ženski SLO INDIVIDUAL 1 04:07:29 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Time: 04:07:29
8 . 161 SMOLIĆ TANIA
INDIVIDUAL
Ženski SLO INDIVIDUAL 1 04:09:28 >
Klub INDIVIDUAL
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Time: 04:09:28

Komentarji

 

Mobile content