Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Extravergine maraton Vodnjan 2018 - kratka staza

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:Extravergine maraton Vodnjan 2018 - kratka staza Datum:03.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Gap Več
IMK-JUNIORI-M
1 . 143 Kernjus Deni
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad -- - >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 102 Pilat Noel
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES -- +04:47 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +04:47
3 . 100 Ruba Marko
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:01:24 +10:56 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:01:24
Gap: +10:56
IMK-U30-M
1 . 104 Kajfeš Ivan
Individual
Moški CRO Individual -- - >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 105 Sabol Andrej
BK PULA
Moški CRO BK PULA -- +01:59 >
Klub BK PULA
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +01:59
3 . 106 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1:00:13 +09:06 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:00:13
Gap: +09:06
DNF 103 Stojković Robert
Individual
Moški CRO Individual DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Time: DNF
Gap:
IMK-U45-M
1 . 142 Bruni Mauro
XC Team Trieste
Moški ITA XC Team Trieste -- - >
Klub XC Team Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 121 Milosevic Manuel
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad -- +02:08 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +02:08
3 . 117 Zec Milko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan -- +05:03 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +05:03
4 . 141 Šumberac Aldo
Individual
Moški CRO Individual -- +05:45 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +05:45
5 . 151 Chiavalon Antonio
SRK Puls
Moški CRO SRK Puls -- +06:18 >
Klub SRK Puls
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +06:18
6 . 111 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ -- +09:00 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +09:00
7 . 107 Širca Klemen
Individual
Moški SLO Individual -- +11:13 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +11:13
8 . 119 Orzan Michele
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 1:00:13 +11:53 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:00:13
Gap: +11:53
9 . 120 Hrncic Vjekoslav
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 1:01:17 +12:57 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:01:17
Gap: +12:57
10 . 150 Benazić Dean
ISTRA BIKE Labin
Moški CRO ISTRA BIKE Labin 1:02:11 +13:51 >
Klub ISTRA BIKE Labin
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:02:11
Gap: +13:51
11 . 144 JUHAS Tomislav
Individual
Moški CRO Individual 1:04:05 +15:45 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:04:05
Gap: +15:45
12 . 108 Hrlić Nenad
Individual
Moški CRO Individual 1:04:15 +15:55 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:04:15
Gap: +15:55
13 . 113 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1:10:17 +21:57 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:10:17
Gap: +21:57
14 . 115 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1:12:50 +24:30 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:12:50
Gap: +24:30
15 . 112 ZOHIL Tomislav
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 1:14:54 +26:34 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:14:54
Gap: +26:34
16 . 116 Ban Tom
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1:15:38 +27:18 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:15:38
Gap: +27:18
17 . 118 Vigini Manuel
BBK Grožnjan
Moški SLO BBK Grožnjan 1:16:35 +28:15 >
Klub BBK Grožnjan
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:16:35
Gap: +28:15
18 . 145 MILJANOVIĆ Saša
Individual
Moški CRO Individual 1:23:32 +35:12 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:23:32
Gap: +35:12
19 . 153 BENČIĆ Kristijan
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 1:25:19 +36:59 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:25:19
Gap: +36:59
IMK-U45+-M
1 . 128 Margiotta Remo
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD -- - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 124 Brozic Matteo
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE -- +02:01 >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +02:01
3 . 123 ČakareviĆ Rade
Individual
Moški CRO Individual -- +02:59 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +02:59
4 . 148 Benčić Roberto
TEAM MAMILS
Moški CRO TEAM MAMILS -- +03:41 >
Klub TEAM MAMILS
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +03:41
5 . 129 Petropoli Željko
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO -- +04:16 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +04:16
6 . 131 BENIC ALFREDO
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO -- +05:38 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +05:38
7 . 126 Radović Bazilio
BBK ISTRA BIKE Labin
Moški CRO BBK ISTRA BIKE Labin -- +06:09 >
Klub BBK ISTRA BIKE Labin
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +06:09
8 . 127 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD -- +06:19 >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +06:19
9 . 133 Crismanich Gian Andrea
XC Team Trieste
Moški ITA XC Team Trieste -- +07:19 >
Klub XC Team Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +07:19
10 . 147 Srblin Aldo
Individual
Moški CRO Individual -- +08:21 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Gap: +08:21
11 . 130 Rosini Giuliano
TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 1:00:13 +09:07 >
Klub TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 1:00:13
Gap: +09:07
12 . 149 MRĐEN Ranko
Individual
Moški CRO Individual 1:02:21 +11:15 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:02:21
Gap: +11:15
13 . 132 Fabac Patrik
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 1:13:08 +22:02 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:13:08
Gap: +22:02
14 . 122 IERACI Giuseppe
Individual
Moški SLO Individual 1:14:02 +22:56 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:14:02
Gap: +22:56
15 . 125 Memedović Boban
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1:17:41 +26:35 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:17:41
Gap: +26:35
16 . 152 BELUŠIĆ Mario
Individual
Moški CRO Individual 1:52:22 +1:01:16 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Time: 1:52:22
Gap: +1:01:16
IMK-ŽENSKE-Ž
1 . 137 Cosliani Donatella
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD -- - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 135 Marušić Romina
Individual
Ženski CRO Individual 1:04:32 +07:07 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Time: 1:04:32
Gap: +07:07
3 . 136 Kuhar Barbara
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 1:10:17 +12:52 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
Time: 1:10:17
Gap: +12:52
4 . 138 Cherin Silvana
TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Ženski ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 1:12:23 +14:58 >
Klub TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Time: 1:12:23
Gap: +14:58
5 . 139 PERKOVIĆ Vesna
ADRENALINA MTB TEAM
Ženski CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:12:24 +14:59 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Time: 1:12:24
Gap: +14:59
6 . 134 Mrak Širca Jerca
Individual
Ženski SLO Individual 1:22:03 +24:38 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 1:22:03
Gap: +24:38
7 . 146 KRIZMAN TANJA MILJANOVIĆ
Individual
Ženski CRO Individual 1:23:30 +26:05 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Time: 1:23:30
Gap: +26:05

Komentarji

 

Mobile content