Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon Kočevje 2018 - SUPER POKAL

Super pokal Tekma:Triatlon Kočevje 2018 - SUPER POKAL Datum:09.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Rezultat Licenca Več
MOšKI-M
1 . 111 Meden Matija
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM -- 1:03:06 2018TZS457 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:03:06
Licenca: 2018TZS457
2 . 31 Škrjanc Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:03:49 2018TZS236 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:03:49
Licenca: 2018TZS236
3 . 121 Močnik Matic
ŠDP
Moški SLO ŠDP -- 1:04:18 2018TZS051 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:04:18
Licenca: 2018TZS051
4 . 136 Bojanc Klemen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:04:50 2018TZS230 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:04:50
Licenca: 2018TZS230
5 . 135 Klenovšek Urh
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:05:01 2018TZS554 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:05:01
Licenca: 2018TZS554
6 . 202 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:05:25 2018TZS072 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:05:25
Licenca: 2018TZS072
7 . 143 Cebin Bojan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:06:01 2018TZS059 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:06:01
Licenca: 2018TZS059
8 . 156 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:06:10 2018TZS233 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:06:10
Licenca: 2018TZS233
9 . 61 Mandič Mark
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip -- 1:07:05 2018TZS373 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:07:05
Licenca: 2018TZS373
9 . 60 Medved Jakob
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:07:05 2018TZS572 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:07:05
Licenca: 2018TZS572
11 . 199 Škufca Maks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:07:20 2018TZS083 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:07:20
Licenca: 2018TZS083
12 . 20 Škufca Elias Moritz
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:07:25 2018TZS082 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:07:25
Licenca: 2018TZS082
13 . 142 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:08:11 2018TZS061 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:08:11
Licenca: 2018TZS061
14 . 184 Kit Mitja
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM -- 1:08:14 2018TZS450 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:08:14
Licenca: 2018TZS450
15 . 206 Fluher Boris
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec -- 1:08:16 2018TZS154 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:08:16
Licenca: 2018TZS154
16 . 194 Povše Vasja
ŠRK Celje
Moški SLO ŠRK Celje -- 1:08:27 2018TZS021 >
Klub ŠRK Celje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:08:27
Licenca: 2018TZS021
17 . 153 Berlec Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:08:48 2018TZS237 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:08:48
Licenca: 2018TZS237
18 . 161 Petelinšek Amadej
74. PEHP
Moški SLO 74. PEHP -- 1:09:25 2018TZS459 >
Klub 74. PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:09:25
Licenca: 2018TZS459
19 . 22 Kromar Damijan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:09:33 2018TZS068 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:09:33
Licenca: 2018TZS068
20 . 112 Meden Sašo
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM -- 1:09:37 2018TZS458 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:09:37
Licenca: 2018TZS458
21 . 97 Planko Matevž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:09:47 2018TZS232 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:09:47
Licenca: 2018TZS232
22 . 181 Rizmal Jurij
TK Krško
Moški SLO TK Krško -- 1:09:53 2018TZS312 >
Klub TK Krško
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:09:53
Licenca: 2018TZS312
23 . 201 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:09:57 2018TZS227 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:09:57
Licenca: 2018TZS227
24 . 116 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:10:07 2018TZS078 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:10:07
Licenca: 2018TZS078
25 . 137 Mavrič Mrak Filip
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:10:31 2018TZS570 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:10:31
Licenca: 2018TZS570
26 . 157 Suhadolnik Luka
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:10:43 2018TZS603 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:10:43
Licenca: 2018TZS603
27 . 3 Mihelič Dejan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:11:00 2018TZS074 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:11:00
Licenca: 2018TZS074
28 . 115 Paradiž Matej
PU Koper
Moški SLO PU Koper -- 1:11:01 2018TZS350 >
Klub PU Koper
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:11:01
Licenca: 2018TZS350
29 . 182 Gašparič Nande
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:12:34 2018TZS538 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:12:34
Licenca: 2018TZS538
30 . 4 Šilc Franci
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:12:40 2018TZS080 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:12:40
Licenca: 2018TZS080
31 . 155 Lavrič Miha
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:12:59 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:12:59
Licenca:
32 . 180 Korelc Matej
ŠD Akson
Moški SLO ŠD Akson -- 1:13:05 2018TZS144 >
Klub ŠD Akson
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:13:05
Licenca: 2018TZS144
33 . 64 Mandič Pero
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip -- 1:14:18 2018TZS370 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:14:18
Licenca: 2018TZS370
34 . 105 KOMPAN ZLATKO
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:14:25 2018TZS198 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:14:25
Licenca: 2018TZS198
35 . 152 Štrus Luka
15. PVL
Moški SLO 15. PVL -- 1:14:33 >
Klub 15. PVL
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:14:33
Licenca:
36 . 148 Velepec Jure
ŠPE
Moški SLO ŠPE -- 1:14:45 >
Klub ŠPE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:14:45
Licenca:
37 . 139 Šekoranja Janez
ŠD Akson
Moški SLO ŠD Akson -- 1:14:50 2018TZS149 >
Klub ŠD Akson
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:14:50
Licenca: 2018TZS149
38 . 173 Gostinčar Robert
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM -- 1:15:13 2018TZS447 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:15:13
Licenca: 2018TZS447
39 . 50 Medvedec Uroš
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 1:15:22 2018TZS476 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:15:22
Licenca: 2018TZS476
40 . 154 Lavrič Rok
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:15:31 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:15:31
Licenca:
41 . 52 Lulik Dimitrij
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 1:15:49 2018TZS490 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:15:49
Licenca: 2018TZS490
42 . 134 Adamič Marko
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:15:57 2018TZS517 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:15:57
Licenca: 2018TZS517
43 . 147 Arbajter Iztok
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:16:03 2018TZS674 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:16:03
Licenca: 2018TZS674
44 . 183 Jazbec Matija
ESD
Moški SLO ESD -- 1:16:41 >
Klub ESD
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:16:41
Licenca:
45 . 170 Jamšček Nejc
CVŠ
Moški SLO CVŠ -- 1:16:43 >
Klub CVŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:16:43
Licenca:
46 . 6 Škulj Miha
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:16:52 2018TZS088 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:16:52
Licenca: 2018TZS088
47 . 198 Lovšin Marko
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:17:03 2018TZS071 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:17:03
Licenca: 2018TZS071
48 . 99 Petrič Slavko
ŠD Posavje
Moški SLO ŠD Posavje -- 1:17:13 2018TZS047 >
Klub ŠD Posavje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:17:13
Licenca: 2018TZS047
49 . 166 Majcen Boris
CVŠ
Moški SLO CVŠ -- 1:17:28 >
Klub CVŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:17:28
Licenca:
50 . 144 Poljšak Benjamin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL -- 1:17:37 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:17:37
Licenca:
51 . 54 KAJTAZOVIČ Edin
Kočevje
Moški SLO Kočevje -- 1:18:42 >
Klub Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:18:42
Licenca:
52 . 192 Eržen Gregor
VZE
Moški SLO VZE -- 1:18:55 >
Klub VZE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:18:55
Licenca:
53 . 165 Kostanjevec Matej
CVŠ
Moški SLO CVŠ -- 1:18:59 >
Klub CVŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:18:59
Licenca:
54 . 186 Štabuc Roman
ŠK Triatlon Lajf
Moški SLO ŠK Triatlon Lajf -- 1:19:31 2018TZS040 >
Klub ŠK Triatlon Lajf
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:19:31
Licenca: 2018TZS040
55 . 174 Rajh Marko
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM -- 1:19:34 2018TZS460 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:19:34
Licenca: 2018TZS460
56 . 207 Križan Peter
TKD Bela Krajina
Moški SLO TKD Bela Krajina -- 1:20:03 >
Klub TKD Bela Krajina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:20:03
Licenca:
57 . 126 Pezdir Roman
Trenert ŠD
Moški SLO Trenert ŠD -- 1:20:40 2018TZS431 >
Klub Trenert ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:20:40
Licenca: 2018TZS431
58 . 81 Hojnik Damir
PU CELJE PP ŽALEC
Moški SLO PU CELJE PP ŽALEC -- 1:21:00 >
Klub PU CELJE PP ŽALEC
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:21:00
Licenca:
59 . 51 Vidmar Denis
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 1:21:16 2018TZS486 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:21:16
Licenca: 2018TZS486
60 . 205 MRAMOR MARJAN
ŠD Turbo M
Moški SLO ŠD Turbo M -- 1:21:49 2018TZS115 >
Klub ŠD Turbo M
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:21:49
Licenca: 2018TZS115
61 . 197 Verbajs Matej
TK Povodni mož
Moški SLO TK Povodni mož -- 1:21:54 >
Klub TK Povodni mož
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:21:54
Licenca:
62 . 109 Egart Janez
DISCOGROUP
Moški SLO DISCOGROUP -- 1:22:21 >
Klub DISCOGROUP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:22:21
Licenca:
63 . 92 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec -- 1:22:38 2018TZS150 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:22:38
Licenca: 2018TZS150
64 . 5 BRADASCHIA Maurizio
Pool Sport Trieste
Moški ITA Pool Sport Trieste -- 1:22:49 >
Klub Pool Sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:22:49
Licenca:
65 . 128 LASIČ Martin
ŠD Riba
Moški SLO ŠD Riba -- 1:23:24 >
Klub ŠD Riba
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:23:24
Licenca:
66 . 187 Unger Ivan
74. PEHP
Moški SLO 74. PEHP -- 1:24:37 >
Klub 74. PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:37
Licenca:
67 . 163 Ivanović Ivan
Moški SLO -- 1:24:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:49
Licenca:
68 . 177 Kolman Miran
LOGBR / POV
Moški SLO LOGBR / POV -- 1:24:51 >
Klub LOGBR / POV
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:24:51
Licenca:
69 . 146 GRGURIČ Miha
Moški SLO -- 1:25:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:25:19
Licenca:
70 . 114 MAVRIN HUKY Mircho
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:25:24 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:25:24
Licenca:
71 . 65 SCHIAVON Giacomo
Triathlon Trieste
Moški ITA Triathlon Trieste -- 1:25:26 >
Klub Triathlon Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:25:26
Licenca:
72 . 189 Žagar Toni
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:25:29 2018TZS087 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:25:29
Licenca: 2018TZS087
73 . 188 ČRNČEC Mitja
74. PEHP
Moški SLO 74. PEHP -- 1:26:13 >
Klub 74. PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:26:13
Licenca:
74 . 8 Pleše Goran
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:26:35 2018TZS092 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:26:35
Licenca: 2018TZS092
75 . 162 Petelinšek Karl
GPU UPS OKC
Moški SLO GPU UPS OKC -- 1:27:43 >
Klub GPU UPS OKC
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:27:43
Licenca:
76 . 125 Košmrlj Andraž
ESD
Moški SLO ESD -- 1:28:21 >
Klub ESD
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:28:21
Licenca:
77 . 100 Rogan Franc
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje -- 1:30:34 2018TZS414 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:30:34
Licenca: 2018TZS414
78 . 91 Črešnar Rok
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 1:30:52 2018TZS171 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:30:52
Licenca: 2018TZS171
79 . 120 Erhovnic Tomaž
ŠD Turbo M
Moški SLO ŠD Turbo M -- 1:31:37 2018TZS110 >
Klub ŠD Turbo M
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:31:37
Licenca: 2018TZS110
80 . 195 Pozvek Jože
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec -- 1:33:53 2018TZS155 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:33:53
Licenca: 2018TZS155
81 . 203 BENKO Robert
Moški SLO -- 1:35:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:35:44
Licenca:
82 . 169 Knap Bojan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:41:05 2018TZS192 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:41:05
Licenca: 2018TZS192
83 . 172 Kabaj Milan
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM -- 2:07:25 2018TZS449 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 2:07:25
Licenca: 2018TZS449
DNF84 . 69 Perc Jan
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje -- DNF 2018TZS410 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: DNF
Licenca: 2018TZS410
ŽENSKE-Ž
1 . 113 Vrtačič Tjaša
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 1:13:19 2018TZS234 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:13:19
Licenca: 2018TZS234
2 . 138 Hočevar Katja
TK Telemach Ljubljana
Ženski SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:15:17 2018TZS546 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:15:17
Licenca: 2018TZS546
3 . 110 Mandl Nina
MULTISPORT KRšKO
Ženski SLO MULTISPORT KRšKO -- 1:15:26 2018TZS470 >
Klub MULTISPORT KRšKO
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:15:26
Licenca: 2018TZS470
4 . 78 Seliškar Ana
TK Novo mesto
Ženski SLO TK Novo mesto -- 1:15:35 2018TZS168 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:15:35
Licenca: 2018TZS168
5 . 159 Marič Alja
TK Telemach Ljubljana
Ženski SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:16:13 2018TZS567 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:16:13
Licenca: 2018TZS567
6 . 119 Pogačar Neža
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip -- 1:16:55 2018TZS363 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:16:55
Licenca: 2018TZS363
7 . 193 Ahačič Ajda
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 1:17:25 2018TZS235 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:17:25
Licenca: 2018TZS235
8 . 124 Pevec Hanah
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:17:49 2018TZS100 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:17:49
Licenca: 2018TZS100
9 . 118 Bedene Pia
TK Novo mesto
Ženski SLO TK Novo mesto -- 1:22:17 2018TZS165 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:22:17
Licenca: 2018TZS165
10 . 164 Podrecca Tea
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:25:41 2018TZS098 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:25:41
Licenca: 2018TZS098
11 . 171 Maček Mateja
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM -- 1:25:54 2018TZS456 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:25:54
Licenca: 2018TZS456
12 . 150 Švajger Tamara
ŠPE
Ženski SLO ŠPE -- 1:25:57 >
Klub ŠPE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:25:57
Licenca:
13 . 70 Perc Jana
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje -- 1:29:15 2018TZS413 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:29:15
Licenca: 2018TZS413
14 . 140 šekoranja marija
ŠD Akson
Ženski SLO ŠD Akson -- 1:31:00 >
Klub ŠD Akson
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:31:00
Licenca:
15 . 200 Flerin Mojca
132. GORP
Ženski SLO 132. GORP -- 1:33:20 >
Klub 132. GORP
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:33:20
Licenca:
16 . 149 Bradač Irena
EEB
Ženski SLO EEB -- 1:36:11 >
Klub EEB
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:36:11
Licenca:
17 . 176 Kobentar Katja
LOGBR
Ženski SLO LOGBR -- 1:39:41 >
Klub LOGBR
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 1:39:41
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content