Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Samobor 2018 UCI C1 - SLOXCUP Elite+U23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Samobor 2018 UCI C1 - SLOXCUP Elite+U23 Datum:17.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca No. Laps Čas vožnje Zaostanek
ELITE+U23-M
1 . 5 Braidot Daniele Moški ITA CS CARABINIERI 10006444723 6 1h22'19" 00"
2 . 1 Braidot Luca Moški ITA CS CARABINIERI 10006120074 6 1h22'21" 02"
3 . 3 Parti András Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10004031140 6 1h22'51" 32"
4 . 29 Schuermans Jens Moški BEL Scott Creuse Oxygene Guéret 10007338133 6 1h23'28" 01'09"
5 . 4 Tabacchi Mirko Moški ITA CS CARABINIERI 10006914060 6 1h24'02" 01'43"
6 . 26 PANHUYZEN Kevin Moški BEL HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM 10007672781 6 1h24'28" 02'09"
7 . 36 Valter Attila Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10009820727 6 1h24'47" 02'28"
8 . 12 Righettini Andrea Moški ITA TREK SELLE SAN MARCO- TONELLO 10006806552 6 1h24'59" 02'40"
9 . 2 FUMIC Manuel Moški DEU Cannondale Factory Racing XC 10002455700 6 1h25'00" 02'41"
10 . 7 Dina Márton Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10008816775 6 1h25'37" 03'18"
11 . 8 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 6 1h26'39" 04'20"
12 . 34 THIBAULT Daniel Moški FRA VELOROC BMC 10009545386 6 1h27'16" 04'57"
13 . 37 VIŠŇOVSKÝ Tomáš Moški SVK Slovak National Team 10008821526 6 1h27'48" 05'29"
14 . 6 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 6 1h28'48" 06'29"
15 . 38 VOLODYMYR KOZLOVSKYY Moški UKR Ukraine national team 10009839420 6 1h29'01" 06'42"
16 . 20 Benjamin Le Ny Moški FRA Creuse oxygene 10011010389 6 1h30'18" 07'59"
17 . 41 DMYTRO TITARENKO Moški UKR Ukraine national team 10006764722 6 1h30'41" 08'22"
18 . 9 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 6 1h31'10" 08'51"
19 . 19 LANGLAIS Alexandre Moški FRA Team xc Radon France 10015694479 6 1h32'34" 10'15"
20 . 11 CHAMPION Thomas Moški FRA Team xc Radon France 10015494520 6 1h32'34" ' '
21 . 16 GLAJZA Ondrej Moški SVK Slovak National Team 10007582855 6 1h33'46" 11'27"
22 . 13 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 6 1h33'55" 11'36"
23 . 23 LOGIGAN Lucian Moški Romanian National Team 10054100116 6 1h34'10" 11'51"
24 . 25 Palumby Zsombor Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10008821223 6 1h35'23" 13'04"
25 . 17 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 6 1h36'33" 14'14"
26 . 28 Roberto Burta Moški Romanian National Team 10060875564 6 1h37'18" 14'59"
27 . 24 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton Beciklin 10010720201 6 1h38'46" 16'27"
28 . 22 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 6 1h38'46" ' '
29 . 32 Skuzin Matej Moški CRO BBK Požega 10008607015 6 1h42'31" 20'12"
30 . 21 LIMOUSIN Maxime Moški FRA Team xc Radon France 10015698220 6 1h44'02" 21'43"
31 . 40 SHEVSTOV Artem Moški UKR Ukraine national team 10007673387 5 1h24'31" 1 Lap
32 . 15 DUMITRESCU Gerhard-Cristian Moški Romanian National Team 10063375538 5 1h25'09" ' '
33 . 18 MALNASI ATTILA Jozsef Moški Romanian National Team 10056601605 5 1h26'22" ' '
34 . 35 Toljan Josip Moški CRO BBK Orlov krug 10059240914 4 1h10'05" 2 Laps
35 . 30 Jeftinić Saša Moški CRO BGK Tuškanac 10010663213 4 1h27'07" ' '
36 . 39 Lukan Pavlo Moški UKR Ukraine national team 10011083040 3 55'28" 3 Laps
DNF 27 De cosmo Gioele Moški ITA TREK SELLE SAN MARCO- TONELLO 10009823858 02" ' '
DNF 10 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 03" ' '
DNS 31 SERVETTAZ Martin Moški FRA CAC 10015698826 01" ' '

Komentarji