Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Kronometer v Idrijsko Belo 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:Kronometer v Idrijsko Belo Datum:22.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Več
MASTER A-M
1 . 99 Stubelj Aleš
Moški SLO 0:08:17,11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:17,11
2 . 105 Ribič Zoran
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:08:38,27 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:38,27
3 . 101 MELINC MATEVŽ
Moški SLO 0:08:49,85 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:49,85
4 . 100 Poljanec Dejan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:09:49,02 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:49,02
5 . 102 Klanjšček Erik
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:01,47 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:01,47
ŽENSKE A-Ž
1 . 8 Voglar Irena
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:09:53,25 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:09:53,25
2 . 10 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:55,90 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:10:55,90
3 . 12 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:11:08,89 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:11:08,89
4 . 9 Skočir Nika
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:01,05 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:12:01,05
ŽENSKE B-Ž
1 . 124 Ceglar Vida
Bicikel.com
Ženski SLO Bicikel.com 0:10:33,53 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:10:33,53
ŽENSKE C-Ž
1 . 5 ŠLERLJ IVANKA
KD BRDA
Ženski SLO KD BRDA 0:10:46,46 >
Klub KD BRDA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:10:46,46
2 . 6 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 0:10:52,08 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:10:52,08
3 . 1 URŠIČ VIDA
ŠD BAMBI
Ženski SLO ŠD BAMBI 0:11:26,98 >
Klub ŠD BAMBI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:11:26,98
4 . 7 VRBANČIČ SAŠA
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:11:53,20 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:11:53,20
5 . 3 Skočir Mira
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:05,24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:13:05,24
6 . 2 Veršnik Zdenka
KD PAPEŽ PODGORJE
Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:15:23,91 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:15:23,91
AMATERJI -M
1 . 113 ŠULER NIK
KD ROG
Moški SLO KD ROG 0:08:11,05 >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:11,05
2 . 106 Hrovat Jan
UNI TEAM CULT
Moški SLO UNI TEAM CULT 0:08:12,71 >
Klub UNI TEAM CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:12,71
3 . 109 Sikošek Gregor
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:08:28,86 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:28,86
4 . 112 ROK MITJA
Moški SLO 0:08:49,34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:49,34
5 . 114 GROŠELJ MATIC
IDRIJA
Moški SLO IDRIJA 0:09:18,26 >
Klub IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:18,26
6 . 107 KOREN GAŠPER
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:09:22,26 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:22,26
7 . 115 MRAK PRIMOŽ
SLOGA 1902
Moški SLO SLOGA 1902 0:10:10,80 >
Klub SLOGA 1902
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:10,80
MASTER B-M
1 . 86 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:08:07,48 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:07,48
2 . 89 Hančič Klemen
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:08:10,18 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:10,18
3 . 122 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:08:19,23 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:19,23
4 . 87 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:08:31,50 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:31,50
5 . 97 BRATUŠ DEAN
SLOGA 1902
Moški SLO SLOGA 1902 0:08:53,33 >
Klub SLOGA 1902
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:53,33
6 . 93 Primožič Peter
Moški SLO 0:08:55,64 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:55,64
7 . 91 OTONIČAR DOMEN
Moški SLO 0:09:06,73 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:06,73
8 . 94 ŽGAVEC BOŠTJAN
Moški SLO 0:09:10,96 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:10,96
9 . 88 ŠVALJ IVAN
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 0:09:56,93 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:56,93
10 . 90 PERMOZER SIMON
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:09:58,37 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:58,37
MASTER C-M
1 . 79 POGLAVEC ALOJZ
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:08:13,92 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:13,92
2 . 78 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:08:14,64 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:14,64
3 . 82 Ukmar Aleš
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:08:37,63 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:37,63
4 . 81 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:08:40,18 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:40,18
5 . 123 LAPAJNE ALEXANDER
CK RINGEN-SWE
Moški SLO CK RINGEN-SWE 0:09:15,67 >
Klub CK RINGEN-SWE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:15,67
6 . 80 Žgavec Milan
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 0:10:26,72 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:26,72
MASTER D-M
1 . 65 PREMRN LUCIJAN
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 0:08:16,75 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:16,75
2 . 73 SuliČ Andrej
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:08:27,54 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:27,54
3 . 75 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:08:28,34 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:28,34
4 . 66 Brelih Branko
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:08:46,27 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:46,27
5 . 69 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:08:48,51 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:48,51
6 . 71 Bonča Valter
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:00,66 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:00,66
7 . 95 BAJEC FRANC
Moški SLO 0:09:01,30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:01,30
8 . 64 KREJAN SIMON
KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO
Moški SLO KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 0:09:08,11 >
Klub KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:08,11
9 . 68 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:10,20 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:10,20
10 . 76 Pezdir Roman
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:09:10,46 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:10,46
11 . 74 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:10,98 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:10,98
12 . 72 Trampuž Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:29,21 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:29,21
13 . 70 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:45,81 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:45,81
MASTER E-M
1 . 52 Debeljak Janez
Moški SLO 0:08:23,62 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:23,62
2 . 53 Brecelj Miloš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:08:26,25 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:26,25
3 . 61 BOJANC BRANKO
Moški SLO 0:08:58,02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:58,02
4 . 58 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:11,75 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:11,75
5 . 59 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:28,44 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:28,44
6 . 50 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:09:32,98 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:32,98
7 . 60 Rožič Darko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:42,04 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:42,04
8 . 62 DETIČEK EDVARD
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:09:47,20 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:47,20
9 . 49 JUG SERGEJ
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 0:10:14,96 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:14,96
10 . 51 Hadžić Muradif
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:10:23,41 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:23,41
MASTER F-M
1 . 41 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:08:34,71 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:34,71
2 . 45 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:08:59,85 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:59,85
3 . 39 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:09:20,30 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:20,30
4 . 42 Suhadolnik Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:09:20,86 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:20,86
5 . 47 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:09:25,16 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:25,16
6 . 46 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:10:22,34 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:22,34
7 . 43 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:52,11 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:52,11
8 . 44 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:11:09,50 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:11:09,50
9 . 48 ALEŠ MIRAN
BVG GULČ BTS COMPANY
Moški SLO BVG GULČ BTS COMPANY 0:12:44,28 >
Klub BVG GULČ BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:12:44,28
MASTER G-M
1 . 30 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:08:56,89 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08:56,89
2 . 37 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:09:56,54 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:56,54
3 . 34 Samokec Miran
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:05,96 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:05,96
4 . 31 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:10:06,43 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:06,43
5 . 32 Prešeren Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:10:08,05 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:08,05
6 . 33 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:10,43 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:10,43
7 . 38 Govekar Ivan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:10:17,17 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:17,17
8 . 35 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:36,71 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:36,71
9 . 36 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:41,78 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:41,78
MASTER H-M
1 . 29 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:09:09,85 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:09,85
2 . 22 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:26,73 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:26,73
3 . 20 OTONIČAR JANEZ
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:09:37,73 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:37,73
4 . 28 OBLAK LOJZE
ŠD BAMBI
Moški SLO ŠD BAMBI 0:09:55,98 >
Klub ŠD BAMBI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:55,98
5 . 21 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:56,17 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:56,17
6 . 26 Končina Rafael
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 0:10:04,58 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:04,58
7 . 27 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:10:42,01 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:42,01
8 . 23 Čopi Miran
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:45,98 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:45,98
9 . 24 Zuccon Sergio
KD BRDA
Moški SLO KD BRDA 0:10:59,47 >
Klub KD BRDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:59,47
MASTER I-M
1 . 16 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:09:48,62 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:48,62
2 . 13 Hafner Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:58,48 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09:58,48
3 . 19 BAHAR MIRAN
Moški SLO 0:10:44,02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10:44,02
4 . 14 Danevčič Anton
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:11:41,57 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:11:41,57

Komentarji

 

Mobile content