Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Javornik - DP

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Javornik - DP Datum:22.07.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Zaostanek Čas Vožnje Zaostanek krogov Najhitrejši krog Več
HOBI-M
1 . Žagar Luka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:43:31.65 6:32.61 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:43:31.65
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 6:32.61
2 . Babnik Primož
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 00:36:29.95 1Lp. 6:57.28 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:36:29.95
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 6:57.28
3 . Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 00:39:00.71 1Lp. 7:12.55 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:39:00.71
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 7:12.55
4 . Makuc Aleš
PEDAL CULT TEAM
Moški SLO PEDAL CULT TEAM 1Lp. 00:42:01.72 1Lp. 7:34.99 >
Klub PEDAL CULT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:42:01.72
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 7:34.99
5 . Jagodič Zoran
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2Lp. 00:40:27.46 2Lp. 9:34.47 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2Lp.
Čas Vožnje: 00:40:27.46
Zaostanek krogov: 2Lp.
Najhitrejši krog: 9:34.47
DNF6 . Ločnikar Bojan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
HOBI-Ž
1 . Kranjec Žagar Mira
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:37:19.25 8:43.43 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:37:19.25
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 8:43.43
ELITE-M
1 . Budin Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 01:26:26.69 11:33.06 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 01:26:26.69
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 11:33.06
2 . Lovše Matej
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 2:00.15 01:28:26.84 11:31.71 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2:00.15
Čas Vožnje: 01:28:26.84
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 11:31.71
3 . Rudolf Borut
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 2:16.33 01:28:43.02 11:45.23 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2:16.33
Čas Vožnje: 01:28:43.02
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 11:45.23
4 . Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3:46.01 01:30:12.70 11:51.56 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3:46.01
Čas Vožnje: 01:30:12.70
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 11:51.56
5 . Pristovnik Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5:39.46 01:32:06.15 11:57.98 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5:39.46
Čas Vožnje: 01:32:06.15
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 11:57.98
6 . Černilogar Nejc
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 6:42.92 01:33:09.61 12:43.29 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 6:42.92
Čas Vožnje: 01:33:09.61
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 12:43.29
8 . Borut Ramšak
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 11:00.39 01:37:27.08 13:27.22 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 11:00.39
Čas Vožnje: 01:37:27.08
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:27.22
9 . Vogrin David
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 11:59.53 01:38:26.22 12:57.42 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 11:59.53
Čas Vožnje: 01:38:26.22
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 12:57.42
10 . Ramšak Borut
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 1Lp. 01:27:17.36 1Lp. 13:36.18 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 01:27:17.36
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 13:36.18
11 . Blaž Podričnik
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 1Lp. 01:30:13.76 1Lp. 14:08.87 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 01:30:13.76
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 14:08.87
12 . Vodopivec Luka
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 1Lp. 01:30:39.45 1Lp. 14:01.39 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 01:30:39.45
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 14:01.39
13 . Lavtar Boštjan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3Lp. 01:26:30.19 3Lp. 15:47.38 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3Lp.
Čas Vožnje: 01:26:30.19
Zaostanek krogov: 3Lp.
Najhitrejši krog: 15:47.38
DNF14 . Mlinarič Aleš
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 6Lp. 00:19:07.03 6Lp. 18:53.49 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 6Lp.
Čas Vožnje: 00:19:07.03
Zaostanek krogov: 6Lp.
Najhitrejši krog: 18:53.49
DNF15 . Krivonog Luka
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 7Lp. 00:00:08.86 7Lp. >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 7Lp.
Čas Vožnje: 00:00:08.86
Zaostanek krogov: 7Lp.
Najhitrejši krog:
ELITE-Ž
1 . PINTARIČ Blaža
FELT OTZTAL X-BIONIC
Ženski SLO FELT OTZTAL X-BIONIC 01:08:44.79 13:03.90 >
Klub FELT OTZTAL X-BIONIC
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 01:08:44.79
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:03.90
2 . Žakelj Tanja
SALCANO FACTORY Team
Ženski SLO SALCANO FACTORY Team 5:56.18 01:14:40.97 13:56.82 >
Klub SALCANO FACTORY Team
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5:56.18
Čas Vožnje: 01:14:40.97
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:56.82
3 . Tancik Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 16:24.20 01:25:08.99 16:23.24 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek: 16:24.20
Čas Vožnje: 01:25:08.99
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 16:23.24
U23-M
1 . Ferenčak Urban
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 01:30:36.41 11:52.44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 01:30:36.41
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 11:52.44
2 . Korošec Rok
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4:49.16 01:35:25.57 12:17.53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 4:49.16
Čas Vožnje: 01:35:25.57
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 12:17.53
3 . Uršič Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 9:25.00 01:40:01.41 13:28.56 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 9:25.00
Čas Vožnje: 01:40:01.41
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:28.56
4 . Vrankar Luka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11:48.66 01:42:25.07 12:56.86 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 11:48.66
Čas Vožnje: 01:42:25.07
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 12:56.86
5 . Nejc Valentinčič
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 Lp. 01:28:24.23 3 Lp. 13:14.60 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3 Lp.
Čas Vožnje: 01:28:24.23
Zaostanek krogov: 3 Lp.
Najhitrejši krog: 13:14.60
6 . Vogrin Domen
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 Lp. 01:28:31.85 3 Lp. 13:31.95 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3 Lp.
Čas Vožnje: 01:28:31.85
Zaostanek krogov: 3 Lp.
Najhitrejši krog: 13:31.95
7 . Drašler Aleš
KD RAJD TREK
Moški SLO KD RAJD TREK 3 Lp. 01:36:52.02 3 Lp. 14:20.05 >
Klub KD RAJD TREK
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3 Lp.
Čas Vožnje: 01:36:52.02
Zaostanek krogov: 3 Lp.
Najhitrejši krog: 14:20.05
DNF8 . Zelenko Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
DNF9 . Gams Primož
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 4Lp. 00:44:52.78 4Lp. 13:39.98 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 4Lp.
Čas Vožnje: 00:44:52.78
Zaostanek krogov: 4Lp.
Najhitrejši krog: 13:39.98
DNF10 . Šimnovec Klemen
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 5Lp. 00:30:50.09 5Lp. 13:03.23 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5Lp.
Čas Vožnje: 00:30:50.09
Zaostanek krogov: 5Lp.
Najhitrejši krog: 13:03.23
U19-M
1 . Dimic Gregor
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 01:09:17.13 12:49.57 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 01:09:17.13
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 12:49.57
2 . Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:43.01 01:11:00.14 12:51.13 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1:43.01
Čas Vožnje: 01:11:00.14
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 12:51.13
3 . Kadivec Blaž
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 6:00.39 01:15:17.52 13:30.56 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 6:00.39
Čas Vožnje: 01:15:17.52
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:30.56
4 . Tepina Rok
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 11:11.10 01:20:28.23 14:18.12 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 11:11.10
Čas Vožnje: 01:20:28.23
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 14:18.12
5 . Mihalič Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 3 Lp. 01:10:41.14 3 Lp. 16:42.56 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3 Lp.
Čas Vožnje: 01:10:41.14
Zaostanek krogov: 3 Lp.
Najhitrejši krog: 16:42.56
DNF6 . Kotnik Tomaž
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
DNF7 . Pušnik Luka
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
DNF8 . Zorjan Luka
PEDAL CULT TEAM
Moški SLO PEDAL CULT TEAM >
Klub PEDAL CULT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
AMATERJI-M
1 . Kukovec Tit
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:57:36.51 13:14.50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:57:36.51
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:14.50
2 . Modic Aleš
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:27.47 00:59:03.98 13:39.90 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1:27.47
Čas Vožnje: 00:59:03.98
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:39.90
3 . Belak Jure
BREZ BREMZ 2SIMP
Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 2:32.01 01:00:08.52 13:36.46 >
Klub BREZ BREMZ 2SIMP
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2:32.01
Čas Vožnje: 01:00:08.52
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:36.46
4 . Rogina Domen
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 6:41.29 01:04:17.80 14:37.62 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 6:41.29
Čas Vožnje: 01:04:17.80
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 14:37.62
5 . Korošec Martin
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 8:23.87 01:06:00.38 15:35.42 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 8:23.87
Čas Vožnje: 01:06:00.38
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 15:35.42
6 . Podgornik Tadej
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 9:39.49 01:07:16.00 15:21.74 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 9:39.49
Čas Vožnje: 01:07:16.00
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 15:21.74
7 . Haberman Blaž
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 13:57.22 01:11:33.73 16:12.45 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 13:57.22
Čas Vožnje: 01:11:33.73
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 16:12.45
8 . Poljanec Dejan
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 17:03.47 01:14:39.98 17:44.05 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 17:03.47
Čas Vožnje: 01:14:39.98
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 17:44.05
9 . Boh Matic
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1Lp. 01:00:05.32 1Lp. 17:44.03 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 01:00:05.32
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 17:44.03
10 . Klančič Borut
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1Lp. 01:12:54.17 1Lp. 21:33.18 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 01:12:54.17
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 21:33.18
DNF11 . Vrhovnik Mohor
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
DNF12 . Pevec Evgen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
DNF13 . Curk Benjamin
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 2Lp. 00:30:15.58 2Lp. 13:32.47 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2Lp.
Čas Vožnje: 00:30:15.58
Zaostanek krogov: 2Lp.
Najhitrejši krog: 13:32.47
DNF14 . Pahor Patrik
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 3Lp. 00:23:48.39 3Lp. 21:31.65 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3Lp.
Čas Vožnje: 00:23:48.39
Zaostanek krogov: 3Lp.
Najhitrejši krog: 21:31.65
DNF15 . Cernatič Nejc
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 4Lp. 00:02:09.76 4Lp. >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 4Lp.
Čas Vožnje: 00:02:09.76
Zaostanek krogov: 4Lp.
Najhitrejši krog:
MASTER 1-M
1 . Tancik Mitja
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 01:10:13.47 13:17.69 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 01:10:13.47
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:17.69
2 . Kukovič Jure
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 27.43 01:10:40.90 13:36.66 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 27.43
Čas Vožnje: 01:10:40.90
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:36.66
3 . Boškin Aleš
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 1:42.92 01:11:56.39 13:27.26 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1:42.92
Čas Vožnje: 01:11:56.39
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:27.26
4 . Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2:44.35 01:12:57.82 13:53.36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2:44.35
Čas Vožnje: 01:12:57.82
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:53.36
5 . Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3:44.34 01:13:57.81 14:06.13 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3:44.34
Čas Vožnje: 01:13:57.81
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 14:06.13
6 . Škarja Marko
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 3:56.64 01:14:10.11 14:15.02 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3:56.64
Čas Vožnje: 01:14:10.11
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 14:15.02
7 . Tancik Jaka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 5:30.30 01:15:43.77 14:09.56 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5:30.30
Čas Vožnje: 01:15:43.77
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 14:09.56
8 . Curk David
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5:37.32 01:15:50.79 14:10.23 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5:37.32
Čas Vožnje: 01:15:50.79
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 14:10.23
9 . Visočnik Matevž
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 8:27.39 01:18:40.86 14:43.85 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 8:27.39
Čas Vožnje: 01:18:40.86
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 14:43.85
10 . Dejak Janez
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 12:57.80 01:23:11.27 14:48.82 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 12:57.80
Čas Vožnje: 01:23:11.27
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 14:48.82
11 . Černe Aljaž
KRK SOVA SCOTT TEAM
Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 1Lp. 01:09:54.17 1Lp. 16:09.75 >
Klub KRK SOVA SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 01:09:54.17
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 16:09.75
12 . Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 01:11:08.54 1Lp. 16:17.97 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 01:11:08.54
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 16:17.97
DNF13 . Čretnik Marko
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
DNF14 . Kučan Tomaž
KD RAJD TREK
Moški SLO KD RAJD TREK >
Klub KD RAJD TREK
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
DNF15 . Verbnik Aleš
KD RAJD TREK
Moški SLO KD RAJD TREK >
Klub KD RAJD TREK
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
DNF16 . Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3Lp. 00:29:41.61 3Lp. 13:39.22 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3Lp.
Čas Vožnje: 00:29:41.61
Zaostanek krogov: 3Lp.
Najhitrejši krog: 13:39.22
DNF17 . Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 4Lp. 00:15:55.61 4Lp. 14:47.26 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 4Lp.
Čas Vožnje: 00:15:55.61
Zaostanek krogov: 4Lp.
Najhitrejši krog: 14:47.26
DNF18 . Blaznik Robert
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5Lp. 00:01:08.21 5Lp. >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5Lp.
Čas Vožnje: 00:01:08.21
Zaostanek krogov: 5Lp.
Najhitrejši krog:
DNF19 . Zajc Uroš
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 5Lp. 00:01:12.44 5Lp. >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5Lp.
Čas Vožnje: 00:01:12.44
Zaostanek krogov: 5Lp.
Najhitrejši krog:
MASTER 2-M
1 . Urbančič Milan
KRK SOVA SCOTT TEAM
Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 01:11:37.77 13:34.44 >
Klub KRK SOVA SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 01:11:37.77
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:34.44
2 . Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5:48.60 01:17:26.37 5:48.60 14:53.29 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5:48.60
Čas Vožnje: 01:17:26.37
Zaostanek krogov: 5:48.60
Najhitrejši krog: 14:53.29
3 . Cornacchini Igor
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 9:18.28 01:20:56.05 9:18.28 14:13.16 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 9:18.28
Čas Vožnje: 01:20:56.05
Zaostanek krogov: 9:18.28
Najhitrejši krog: 14:13.16
4 . Šinigoj Jernej
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1Lp. 01:10:34.54 1Lp. 16:46.83 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 01:10:34.54
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 16:46.83
5 . Setničar Tomaž
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 01:11:14.96 1Lp. 16:09.90 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 01:11:14.96
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 16:09.90
6 . Sušnik Andrej
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 01:12:04.40 1Lp. 16:40.82 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 01:12:04.40
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 16:40.82
DNF7 . Žavbi Iztok
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
DNF8 . Vesel Peter
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 2Lp. 00:44:49.30 2Lp. 13:57.23 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2Lp.
Čas Vožnje: 00:44:49.30
Zaostanek krogov: 2Lp.
Najhitrejši krog: 13:57.23
MASTER 3-M
1 . Zupan Tine
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 01:15:11.32 - 14:22.18 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 01:15:11.32
Zaostanek krogov: -
Najhitrejši krog: 14:22.18
2 . Boben Aleš
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 1 Lp. 01:17:06.25 1 Lp. 18:31.39 >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1 Lp.
Čas Vožnje: 01:17:06.25
Zaostanek krogov: 1 Lp.
Najhitrejši krog: 18:31.39
U17-M
1 . Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:57:04.76 12:55.55 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:57:04.76
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 12:55.55
2 . Naglič Rok
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1:28.71 00:58:33.47 13:34.42 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1:28.71
Čas Vožnje: 00:58:33.47
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:34.42
3 . Berger Matej
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 3:16.84 01:00:21.60 13:46.96 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3:16.84
Čas Vožnje: 01:00:21.60
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 13:46.96
4 . Kristanc Jure
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3:59.09 01:01:03.85 14:05.19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3:59.09
Čas Vožnje: 01:01:03.85
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 14:05.19
5 . Vrankar Matej
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7:26.10 01:04:30.86 14:43.18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 7:26.10
Čas Vožnje: 01:04:30.86
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 14:43.18
6 . Žvan Grega
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 10:54.52 01:07:59.28 15:09.95 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 10:54.52
Čas Vožnje: 01:07:59.28
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 15:09.95
7 . Svetek Domen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 11:24.21 01:08:28.97 15:25.44 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 11:24.21
Čas Vožnje: 01:08:28.97
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 15:25.44
DNF8 . Tratnik Bajc Miha
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
DNF9 . Čibej Simon
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U17-Ž
1 . Sitar Tamara
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:57:06.49 18:46.41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:57:06.49
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 18:46.41
U15-M
1 . Govekar Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 00:35:46.41 5:28.06 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:35:46.41
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 5:28.06
2 . Zupan Ciril
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 1:29.09 00:37:15.50 5:50.50 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1:29.09
Čas Vožnje: 00:37:15.50
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 5:50.50
3 . Mrak Nejc
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3:20.61 00:39:07.02 6:15.74 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3:20.61
Čas Vožnje: 00:39:07.02
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 6:15.74
4 . Mihalič Anže
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 4:34.18 00:40:20.59 6:35.31 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 4:34.18
Čas Vožnje: 00:40:20.59
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 6:35.31
5 . Tratnik Aljaž
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6:18.10 00:42:04.51 6:15.24 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 6:18.10
Čas Vožnje: 00:42:04.51
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 6:15.24
6 . Ivartnik david
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 6:23.98 00:42:10.39 6:35.41 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 6:23.98
Čas Vožnje: 00:42:10.39
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 6:35.41
7 . Košir Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1Lp. 00:35:57.33 1Lp. 6:54.57 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:35:57.33
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 6:54.57
8 . Osolnik Matic
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 00:38:02.44 1Lp. 6:55.96 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:38:02.44
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 6:55.96
9 . Nemeček Bine
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 1Lp. 00:39:56.12 1Lp. 7:19.94 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:39:56.12
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 7:19.94
DNF10 . Bosman Luka
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U15-Ž
1 . Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:35:59.03 8:20.50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:35:59.03
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 8:20.50
2 . Kranjec Katja
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4:32.83 00:40:31.86 9:59.11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek: 4:32.83
Čas Vožnje: 00:40:31.86
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 9:59.11
U13-M
1 . Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 00:28:37.37 6:30.06 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:28:37.37
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 6:30.06
2 . Šinigoj Tomaž
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1:18.32 00:29:55.69 6:50.22 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1:18.32
Čas Vožnje: 00:29:55.69
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 6:50.22
3 . Skala Tilen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:52.32 00:30:29.69 7:04.41 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1:52.32
Čas Vožnje: 00:30:29.69
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 7:04.41
4 . Anže Skok
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 2:27.76 00:31:05.13 7:06.17 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2:27.76
Čas Vožnje: 00:31:05.13
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 7:06.17
5 . Lahajnar Matej
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4:02.40 00:32:39.77 7:08.77 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 4:02.40
Čas Vožnje: 00:32:39.77
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 7:08.77
6 . Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6:28.68 00:35:06.05 8:20.62 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 6:28.68
Čas Vožnje: 00:35:06.05
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 8:20.62
7 . Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6:57.73 00:35:35.10 8:22.54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 6:57.73
Čas Vožnje: 00:35:35.10
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 8:22.54
8 . Sladič Kristjan
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 8:34.14 00:37:11.51 8:22.18 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 8:34.14
Čas Vožnje: 00:37:11.51
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 8:22.18
9 . Prelovšek Gašper
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1Lp. 00:28:58.10 1Lp. 9:06.23 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:28:58.10
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 9:06.23
10 . Hvala Mark
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1Lp. 00:29:30.09 1Lp. 8:52.51 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:29:30.09
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 8:52.51
11 . Dimic Matic
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1Lp. 00:29:39.21 1Lp. 8:59.23 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:29:39.21
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 8:59.23
DNF12 . Smolnikar Jakob
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 4Lp. 00:01:16.85 4Lp. >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 4Lp.
Čas Vožnje: 00:01:16.85
Zaostanek krogov: 4Lp.
Najhitrejši krog:
U13-Ž
1 . Lahajnar Klara
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:38:48.58 8:24.53 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:38:48.58
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 8:24.53
2 . Prusnik Lotrič Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 1Lp. 00:31:43.58 1Lp. 9:53.50 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:31:43.58
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 9:53.50
3 . Murovec Polona
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1Lp. 00:34:00.98 1Lp. 9:47.10 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:34:00.98
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 9:47.10
4 . Janežič Šana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 1Lp. 00:36:34.57 1Lp. 10:57.53 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:36:34.57
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 10:57.53
5 . Čibej Barbara
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1Lp. 00:39:11.95 1Lp. 11:55.15 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:39:11.95
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 11:55.15
6 . Zorjan Špela
PEDAL CULT TEAM
Ženski SLO PEDAL CULT TEAM 3Lp. 00:11:03.74 3Lp. 9:48.09 >
Klub PEDAL CULT TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3Lp.
Čas Vožnje: 00:11:03.74
Zaostanek krogov: 3Lp.
Najhitrejši krog: 9:48.09
U11-M
1 . Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT - 00:16:49.68 7:02.42 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: -
Čas Vožnje: 00:16:49.68
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 7:02.42
2 . Svetličič Peter
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5.92 00:16:55.60 7:10.47 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5.92
Čas Vožnje: 00:16:55.60
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 7:10.47
3 . Pečnik Teo
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1:32.08 00:18:21.76 7:57.90 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1:32.08
Čas Vožnje: 00:18:21.76
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 7:57.90
4 . Tratnik Jakob
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3:44.95 00:20:34.63 8:54.25 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3:44.95
Čas Vožnje: 00:20:34.63
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 8:54.25
5 . Govekar Martin
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 4:06.73 00:20:56.41 8:49.46 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 4:06.73
Čas Vožnje: 00:20:56.41
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 8:49.46
6 . Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 4:51.16 00:21:40.84 9:29.91 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 4:51.16
Čas Vožnje: 00:21:40.84
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 9:29.91
7 . Felc Maj
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5:13.72 00:22:03.40 9:54.95 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5:13.72
Čas Vožnje: 00:22:03.40
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 9:54.95
8 . Gnezda Nace
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5:15.18 00:22:04.86 9:55.23 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 5:15.18
Čas Vožnje: 00:22:04.86
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 9:55.23
9 . Koncilja Urban
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6:24.57 00:23:14.25 10:16.04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 6:24.57
Čas Vožnje: 00:23:14.25
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 10:16.04
10 . Prelovšek Jure
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 6:45.12 00:23:34.80 10:13.77 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 6:45.12
Čas Vožnje: 00:23:34.80
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 10:13.77
11 . Skok Aleš
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 8:27.37 00:25:17.05 11:21.68 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 8:27.37
Čas Vožnje: 00:25:17.05
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 11:21.68
12 . Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 9:47.10 00:26:36.78 11:31.39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 9:47.10
Čas Vožnje: 00:26:36.78
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 11:31.39
DNF13 . Dolenšek Anže
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U9-M
1 . Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:10:51.35 1:12.40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:10:51.35
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 1:12.40
2 . Smrdel Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 1:06.83 00:11:58.18 1:13.74 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1:06.83
Čas Vožnje: 00:11:58.18
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 1:13.74
3 . Svetličič Jošt
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1Lp. 00:11:59.56 1Lp. 1:34.31 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:11:59.56
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 1:34.31
4 . Kerec Matej
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 1Lp. 00:12:11.53 1Lp. 1:32.94 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:12:11.53
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 1:32.94
5 . Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 00:12:24.16 1Lp. 1:39.36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1Lp.
Čas Vožnje: 00:12:24.16
Zaostanek krogov: 1Lp.
Najhitrejši krog: 1:39.36
6 . Felc Vit
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 2Lp. 00:11:37.32 2Lp. 1:47.14 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2Lp.
Čas Vožnje: 00:11:37.32
Zaostanek krogov: 2Lp.
Najhitrejši krog: 1:47.14
7 . Babnik Gašper
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2Lp. 00:11:45.21 2Lp. 1:48.15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2Lp.
Čas Vožnje: 00:11:45.21
Zaostanek krogov: 2Lp.
Najhitrejši krog: 1:48.15
8 . Skok Marcel
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 2Lp. 00:12:01.63 2Lp. 1:46.89 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2Lp.
Čas Vožnje: 00:12:01.63
Zaostanek krogov: 2Lp.
Najhitrejši krog: 1:46.89
9 . Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2Lp. 00:12:36.59 2Lp. 1:54.49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2Lp.
Čas Vožnje: 00:12:36.59
Zaostanek krogov: 2Lp.
Najhitrejši krog: 1:54.49
10 . Čibej Jure
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 2Lp. 00:12:46.17 2Lp. 1:53.64 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 2Lp.
Čas Vožnje: 00:12:46.17
Zaostanek krogov: 2Lp.
Najhitrejši krog: 1:53.64
11 . Svit Sušnik
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3Lp. 00:11:06.78 3Lp. 2:04.02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3Lp.
Čas Vožnje: 00:11:06.78
Zaostanek krogov: 3Lp.
Najhitrejši krog: 2:04.02
12 . Aleks Kavčič
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3Lp. 00:12:46.28 3Lp. 2:15.28 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 3Lp.
Čas Vožnje: 00:12:46.28
Zaostanek krogov: 3Lp.
Najhitrejši krog: 2:15.28
U9-Ž
1 . Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:11:12.32 1:36.06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:11:12.32
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 1:36.06
2 . Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 36.88 00:11:49.20 1:44.39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek: 36.88
Čas Vožnje: 00:11:49.20
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 1:44.39
3 . Škarja Eva
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 1 Lp. 00:12:56.95 1 Lp. 2:06.86 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1 Lp.
Čas Vožnje: 00:12:56.95
Zaostanek krogov: 1 Lp.
Najhitrejši krog: 2:06.86
U7-M
1 . Boltar Jan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:11:18.88 1:54.37 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:11:18.88
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 1:54.37
2 . Gnezda Žan
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 21.63 00:11:40.51 1:59.94 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 21.63
Čas Vožnje: 00:11:40.51
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 1:59.94
3 . Bor Kavčič
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 1 Lp. 00:12:48.17 1 Lp. 2:39.70 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov:
Zaostanek: 1 Lp.
Čas Vožnje: 00:12:48.17
Zaostanek krogov: 1 Lp.
Najhitrejši krog: 2:39.70
U7-Ž
1 . Novak Ivana Rosa
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:34.89 3:16.74 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Število Krogov:
Zaostanek:
Čas Vožnje: 00:12:34.89
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog: 3:16.74

Komentarji

 

Mobile content