Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Javornik - DP

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Javornik - DP Datum:22.07.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Zaostanek Čas Vožnje Zaostanek krogov Najhitrejši krog
HOBI-M
1 . Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:43:31.65 6:32.61
2 . Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 00:36:29.95 1Lp. 6:57.28
3 . Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 00:39:00.71 1Lp. 7:12.55
4 . Makuc Aleš Moški SLO PEDAL CULT TEAM 1Lp. 00:42:01.72 1Lp. 7:34.99
5 . Jagodič Zoran Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2Lp. 00:40:27.46 2Lp. 9:34.47
DNF6 . Ločnikar Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
HOBI-Ž
1 . Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:37:19.25 8:43.43
ELITE-M
1 . Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 01:26:26.69 11:33.06
2 . Lovše Matej Moški SLO UNI TEAM - CULT 2:00.15 01:28:26.84 11:31.71
3 . Rudolf Borut Moški SLO ORBEA GEAX 2:16.33 01:28:43.02 11:45.23
4 . Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3:46.01 01:30:12.70 11:51.56
5 . Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 5:39.46 01:32:06.15 11:57.98
6 . Černilogar Nejc Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 6:42.92 01:33:09.61 12:43.29
8 . Borut Ramšak Moški SLO Ganesha Team 11:00.39 01:37:27.08 13:27.22
9 . Vogrin David Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 11:59.53 01:38:26.22 12:57.42
10 . Ramšak Borut Moški SLO Ganesha Team 1Lp. 01:27:17.36 1Lp. 13:36.18
11 . Blaž Podričnik Moški SLO ORBEA GEAX 1Lp. 01:30:13.76 1Lp. 14:08.87
12 . Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX 1Lp. 01:30:39.45 1Lp. 14:01.39
13 . Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3Lp. 01:26:30.19 3Lp. 15:47.38
DNF14 . Mlinarič Aleš Moški SLO Energijateam.com 6Lp. 00:19:07.03 6Lp. 18:53.49
DNF15 . Krivonog Nace Moški SLO Kolesarski klub Ravne 7Lp. 00:00:08.86 7Lp.
ELITE-Ž
1 . Pintarič Blaža Ženski SLO FELT OTZTAL X-BIONIC 01:08:44.79 13:03.90
2 . Žakelj Tanja Ženski SLO SALCANO FACTORY Team 5:56.18 01:14:40.97 13:56.82
3 . Tancik Ana Ženski SLO Energijateam.com 16:24.20 01:25:08.99 16:23.24
U23-M
1 . Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 01:30:36.41 11:52.44
2 . Korošec Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4:49.16 01:35:25.57 12:17.53
3 . Uršič Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 9:25.00 01:40:01.41 13:28.56
4 . Vrankar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11:48.66 01:42:25.07 12:56.86
5 . Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 Lp. 01:28:24.23 3 Lp. 13:14.60
6 . Vogrin Domen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 Lp. 01:28:31.85 3 Lp. 13:31.95
7 . Drašler Aleš Moški SLO KD RAJD TREK 3 Lp. 01:36:52.02 3 Lp. 14:20.05
DNF8 . Zelenko Blaž Moški SLO ORBEA GEAX
DNF9 . Gams Primož Moški SLO ORBEA GEAX 4Lp. 00:44:52.78 4Lp. 13:39.98
DNF10 . Šimnovec Klemen Moški SLO Ganesha Team 5Lp. 00:30:50.09 5Lp. 13:03.23
U19-M
1 . Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com 01:09:17.13 12:49.57
2 . Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:43.01 01:11:00.14 12:51.13
3 . Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com 6:00.39 01:15:17.52 13:30.56
4 . Tepina Rok Moški SLO Energijateam.com 11:11.10 01:20:28.23 14:18.12
5 . Mihalič Luka Moški SLO Energijateam.com 3 Lp. 01:10:41.14 3 Lp. 16:42.56
DNF6 . Kotnik Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne
DNF7 . Pušnik Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne
DNF8 . Zorjan Luka Moški SLO PEDAL CULT TEAM
AMATERJI-M
1 . Kukovec Tit Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:57:36.51 13:14.50
2 . Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:27.47 00:59:03.98 13:39.90
3 . Belak Jure Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 2:32.01 01:00:08.52 13:36.46
4 . Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team 6:41.29 01:04:17.80 14:37.62
5 . Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 8:23.87 01:06:00.38 15:35.42
6 . Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 9:39.49 01:07:16.00 15:21.74
7 . Haberman Blaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne 13:57.22 01:11:33.73 16:12.45
8 . Poljanec Dejan Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 17:03.47 01:14:39.98 17:44.05
9 . Boh Matic Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1Lp. 01:00:05.32 1Lp. 17:44.03
10 . Klančič Borut Moški SLO Brez kluba 1Lp. 01:12:54.17 1Lp. 21:33.18
DNF11 . Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
DNF12 . Pevec Evgen Moški SLO Energijateam.com
DNF13 . Curk Benjamin Moški SLO ORBEA GEAX 2Lp. 00:30:15.58 2Lp. 13:32.47
DNF14 . Pahor Patrik Moški SLO Brez kluba 3Lp. 00:23:48.39 3Lp. 21:31.65
DNF15 . Cernatič Nejc Moški SLO DEŠ FLEŠ 4Lp. 00:02:09.76 4Lp.
MASTER 1-M
1 . Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com 01:10:13.47 13:17.69
2 . Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 27.43 01:10:40.90 13:36.66
3 . Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ 1:42.92 01:11:56.39 13:27.26
4 . Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2:44.35 01:12:57.82 13:53.36
5 . Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3:44.34 01:13:57.81 14:06.13
6 . Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com 3:56.64 01:14:10.11 14:15.02
7 . Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com 5:30.30 01:15:43.77 14:09.56
8 . Curk David Moški SLO ORBEA GEAX 5:37.32 01:15:50.79 14:10.23
9 . Visočnik Matevž Moški SLO Ganesha Team 8:27.39 01:18:40.86 14:43.85
10 . Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com 12:57.80 01:23:11.27 14:48.82
11 . Černe Aljaž Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 1Lp. 01:09:54.17 1Lp. 16:09.75
12 . Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 01:11:08.54 1Lp. 16:17.97
DNF13 . Čretnik Marko Moški SLO Ganesha Team
DNF14 . Kučan Tomaž Moški SLO KD RAJD TREK
DNF15 . Verbnik Aleš Moški SLO KD RAJD TREK
DNF16 . Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3Lp. 00:29:41.61 3Lp. 13:39.22
DNF17 . Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 4Lp. 00:15:55.61 4Lp. 14:47.26
DNF18 . Blaznik Robert Moški SLO ORBEA GEAX 5Lp. 00:01:08.21 5Lp.
DNF19 . Zajc Uroš Moški SLO KRK SOVA KRANJ 5Lp. 00:01:12.44 5Lp.
MASTER 2-M
1 . Urbančič Milan Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 01:11:37.77 13:34.44
2 . Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5:48.60 01:17:26.37 5:48.60 14:53.29
3 . Cornacchini Igor Moški SLO KRK SOVA KRANJ 9:18.28 01:20:56.05 9:18.28 14:13.16
4 . Šinigoj Jernej Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1Lp. 01:10:34.54 1Lp. 16:46.83
5 . Setničar Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 01:11:14.96 1Lp. 16:09.90
6 . Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 01:12:04.40 1Lp. 16:40.82
DNF7 . Žavbi Iztok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
DNF8 . Vesel Peter Moški SLO UNI TEAM - CULT 2Lp. 00:44:49.30 2Lp. 13:57.23
MASTER 3-M
1 . Zupan Tine Moški SLO KRK SOVA KRANJ 01:15:11.32 - 14:22.18
2 . Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 1 Lp. 01:17:06.25 1 Lp. 18:31.39
U17-M
1 . Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:57:04.76 12:55.55
2 . Naglič Rok Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1:28.71 00:58:33.47 13:34.42
3 . Berger Matej Moški SLO Energijateam.com 3:16.84 01:00:21.60 13:46.96
4 . Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3:59.09 01:01:03.85 14:05.19
5 . Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7:26.10 01:04:30.86 14:43.18
6 . Žvan Grega Moški SLO Kolesarski klub Završnica 10:54.52 01:07:59.28 15:09.95
7 . Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com 11:24.21 01:08:28.97 15:25.44
DNF8 . Tratnik Bajc Miha Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA
DNF9 . Čibej Simon Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA
U17-Ž
1 . Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:57:06.49 18:46.41
U15-M
1 . Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 00:35:46.41 5:28.06
2 . Zupan Ciril Moški SLO KRK SOVA KRANJ 1:29.09 00:37:15.50 5:50.50
3 . Mrak Nejc Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3:20.61 00:39:07.02 6:15.74
4 . Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 4:34.18 00:40:20.59 6:35.31
5 . Tratnik Aljaž Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6:18.10 00:42:04.51 6:15.24
6 . Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 6:23.98 00:42:10.39 6:35.41
7 . Košir Luka Moški SLO Energijateam.com 1Lp. 00:35:57.33 1Lp. 6:54.57
8 . Osolnik Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 00:38:02.44 1Lp. 6:55.96
9 . Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT 1Lp. 00:39:56.12 1Lp. 7:19.94
DNF10 . Bosman Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne
U15-Ž
1 . Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:35:59.03 8:20.50
2 . Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4:32.83 00:40:31.86 9:59.11
U13-M
1 . Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 00:28:37.37 6:30.06
2 . Šinigoj Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1:18.32 00:29:55.69 6:50.22
3 . Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com 1:52.32 00:30:29.69 7:04.41
4 . Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 2:27.76 00:31:05.13 7:06.17
5 . Lahajnar Matej Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4:02.40 00:32:39.77 7:08.77
6 . Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6:28.68 00:35:06.05 8:20.62
7 . Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6:57.73 00:35:35.10 8:22.54
8 . Sladič Kristjan Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 8:34.14 00:37:11.51 8:22.18
9 . Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com 1Lp. 00:28:58.10 1Lp. 9:06.23
10 . Hvala Mark Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1Lp. 00:29:30.09 1Lp. 8:52.51
11 . Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com 1Lp. 00:29:39.21 1Lp. 8:59.23
DNF12 . Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 4Lp. 00:01:16.85 4Lp.
U13-Ž
1 . Lahajnar Klara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:38:48.58 8:24.53
2 . Prusnik Lotrič Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 1Lp. 00:31:43.58 1Lp. 9:53.50
3 . Murovec Polona Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1Lp. 00:34:00.98 1Lp. 9:47.10
4 . Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com 1Lp. 00:36:34.57 1Lp. 10:57.53
5 . Čibej Barbara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1Lp. 00:39:11.95 1Lp. 11:55.15
6 . Zorjan Špela Ženski SLO PEDAL CULT TEAM 3Lp. 00:11:03.74 3Lp. 9:48.09
U11-M
1 . Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT - 00:16:49.68 7:02.42
2 . Svetličič Peter Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5.92 00:16:55.60 7:10.47
3 . Pečnik Teo Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1:32.08 00:18:21.76 7:57.90
4 . Tratnik Jakob Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3:44.95 00:20:34.63 8:54.25
5 . Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 4:06.73 00:20:56.41 8:49.46
6 . Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 4:51.16 00:21:40.84 9:29.91
7 . Felc Maj Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5:13.72 00:22:03.40 9:54.95
8 . Gnezda Nace Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5:15.18 00:22:04.86 9:55.23
9 . Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6:24.57 00:23:14.25 10:16.04
10 . Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com 6:45.12 00:23:34.80 10:13.77
11 . Skok Aleš Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 8:27.37 00:25:17.05 11:21.68
12 . Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 9:47.10 00:26:36.78 11:31.39
DNF13 . Dolenšek Anže Moški SLO Kolesarski klub Završnica
U9-M
1 . Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:10:51.35 1:12.40
2 . Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 1:06.83 00:11:58.18 1:13.74
3 . Svetličič Jošt Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1Lp. 00:11:59.56 1Lp. 1:34.31
4 . Kerec Matej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 1Lp. 00:12:11.53 1Lp. 1:32.94
5 . Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1Lp. 00:12:24.16 1Lp. 1:39.36
6 . Felc Vit Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 2Lp. 00:11:37.32 2Lp. 1:47.14
7 . Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2Lp. 00:11:45.21 2Lp. 1:48.15
8 . Skok Marcel Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 2Lp. 00:12:01.63 2Lp. 1:46.89
9 . Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2Lp. 00:12:36.59 2Lp. 1:54.49
10 . Čibej Jure Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 2Lp. 00:12:46.17 2Lp. 1:53.64
11 . Sušnik Svit Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3Lp. 00:11:06.78 3Lp. 2:04.02
12 . Aleks Kavčič Moški SLO ORBEA GEAX 3Lp. 00:12:46.28 3Lp. 2:15.28
U9-Ž
1 . Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:11:12.32 1:36.06
2 . Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 36.88 00:11:49.20 1:44.39
3 . Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com 1 Lp. 00:12:56.95 1 Lp. 2:06.86
U7-M
1 . Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:11:18.88 1:54.37
2 . Gnezda Žan Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 21.63 00:11:40.51 1:59.94
3 . Bor Kavčič Moški SLO ORBEA GEAX 1 Lp. 00:12:48.17 1 Lp. 2:39.70
U7-Ž
1 . Novak Ivana Rosa Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:34.89 3:16.74

Komentarji