Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Vzpon na Kal 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Kal Datum:29.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Več
MTB DO 30LET-M
1 . 106 STOJAN TOMAŽ
KK ROGLA SLOVENSKE
Moški SLO KK ROGLA SLOVENSKE 00:34:29 Ne >
Klub KK ROGLA SLOVENSKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:29
: Ne
2 . 101 Vrbnjak Blaž
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:35:32 Da >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:32
: Da
3 . 089 LESKOVŠEK TIMOTEJ
/
Moški SLO / 00:35:45 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:45
: Ne
4 . 114 BREČKO NEJC
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:40:25 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:40:25
: Ne
5 . 045 POBERŽNIK JUŠ
KD ENERGIJA VELENJE
Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE 00:40:45 Ne >
Klub KD ENERGIJA VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:40:45
: Ne
6 . 064 Rupar Žan
/
Moški SLO / 00:42:01 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:42:01
: Ne
7 . 082 MARKOVIČ TOMAŽ
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:50:33 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:50:33
: Ne
8 . 075 GROŠELJ MARKO
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:54:45 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:54:45
: Ne
9 . 079 PETEK MATEJ
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:56:13 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:56:13
: Ne
10 . 086 PICIGA UROŠ
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:59:03 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:59:03
: Ne
MTB NAD 30LET-M
1 . 047 STRNAD SIMON
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:31:35 Ne >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:31:35
: Ne
2 . 017 Nemeček Dejan
KD UNI TEAM
Moški SLO KD UNI TEAM 00:34:24 Da >
Klub KD UNI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:24
: Da
3 . 046 ROŽANC PETER
KD ENERGIJA VELENJE
Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE 00:37:11 Ne >
Klub KD ENERGIJA VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:11
: Ne
4 . 063 RUPAR TOMAŽ
/
Moški SLO / 00:37:38 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:38
: Ne
5 . 088 KREŽE SAMO
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:41:05 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:41:05
: Ne
6 . 081 GORJUP ANDREJ
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:42:44 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:42:44
: Ne
7 . 074 JAZBEC TOMAŽ
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:44:30 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:44:30
: Ne
8 . 076 LEBAN MIRAN
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:46:47 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:46:47
: Ne
9 . 083 MARKOVIČ ANTON
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:48:12 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:48:12
: Ne
10 . 126 TURNŠEK MARJAN
/
Moški SLO / 00:50:47 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:50:47
: Ne
11 . 077 ZUPANC KRIŠTOF
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:54:15 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:54:15
: Ne
12 . 085 BREČKO BOJAN
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:56:10 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:56:10
: Ne
13 . 078 IZGORŠEK TOMAŽ
RUDIS
Moški SLO RUDIS 01:01:59 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 01:01:59
: Ne
14 . 115 VRBEC UROŠ
RUDIS
Moški SLO RUDIS 01:03:38 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 01:03:38
: Ne
MASTER A-M
1 . 119 KITEK SAŠO
BIKE REPUBLIC
Moški SLO BIKE REPUBLIC 00:28:46 Da >
Klub BIKE REPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:28:46
: Da
2 . 120 Poljanec Dejan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:32:44 Da >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:44
: Da
3 . 058 MIHOVEC LUKA
KD CALCIT KAMNIK
Moški SLO KD CALCIT KAMNIK 00:32:50 Ne >
Klub KD CALCIT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:50
: Ne
4 . 125 Kutnar Aleš
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 00:33:14 Da >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:14
: Da
5 . 555 UDOVČ TOMAŽ
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:33:50 Ne >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:50
: Ne
6 . 105 VERDEL ROK
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:34:16 Da >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:16
: Da
7 . 067 Soršak Jaka
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:35:39 Da >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:39
: Da
8 . 039 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:35:52 Da >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:52
: Da
9 . 093 LANGOF LADO
ŠD TURBO M LJUBLJANA
Moški SLO ŠD TURBO M LJUBLJANA 00:38:22 Ne >
Klub ŠD TURBO M LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:22
: Ne
10 . 096 LOBODA PETER
IPA LJUBLJANA
Moški SLO IPA LJUBLJANA 00:39:24 Ne >
Klub IPA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:24
: Ne
11 . 095 LOBODA JANEZ
IPA LJUBLJANA
Moški SLO IPA LJUBLJANA 00:40:32 Ne >
Klub IPA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:40:32
: Ne
12 . 092 GRINDŽAN MARKO
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:44:56 Ne >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:44:56
: Ne
ŽENSKE A-Ž
1 . 061 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 00:42:41 Da >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:42:41
: Da
2 . 020 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 00:45:19 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:45:19
: Da
ŽENSKE B-Ž
1 . 091 Srdoč Nataša
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 00:39:40 Da >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:39:40
: Da
2 . 109 Ceglar Vida
Bicikel.com
Ženski SLO Bicikel.com 00:40:00 Da >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:40:00
: Da
ŽENSKE C-Ž
1 . 024 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 00:39:20 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:39:20
: Da
2 . 030 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 00:44:45 Da >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:44:45
: Da
AMATERJI -M
1 . 029 Sikošek Gregor
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 00:27:20 Da >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:27:20
: Da
2 . 032 Brinc Uroš
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina 00:27:26 Da >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:27:26
: Da
3 . 052 Bošnjak Matic
BIKE REPUBLIC
Moški SLO BIKE REPUBLIC 00:27:32 Da >
Klub BIKE REPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:27:32
: Da
4 . 108 Kimovec Matej
VAŠKA RUNDA
Moški SLO VAŠKA RUNDA 00:28:05 Ne >
Klub VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:28:05
: Ne
5 . 123 Hrovat Jan
KD UNI TEAM
Moški SLO KD UNI TEAM 00:28:43 Da >
Klub KD UNI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:28:43
: Da
6 . 050 Pinter Uroš
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 00:29:01 Da >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:29:01
: Da
7 . 051 Plank Marko
BikeRepublic, kolesarski klub
Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 00:30:35 Da >
Klub BikeRepublic, kolesarski klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:30:35
: Da
8 . 111 ZAKŠEK RINO
/
Moški SLO / 00:31:28 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:31:28
: Ne
9 . 124 Glavič Miha
KD UNI TEAM
Moški SLO KD UNI TEAM 00:32:33 Da >
Klub KD UNI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:33
: Da
10 . 090 FINK MATEJ
KD SEVNICA
Moški SLO KD SEVNICA 00:32:54 Da >
Klub KD SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:54
: Da
11 . 043 ŽUČKO MATEJ
KD ALPE KAMNIK
Moški SLO KD ALPE KAMNIK 00:34:02 Da >
Klub KD ALPE KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:02
: Da
12 . 048 KORINŠEK ŽAN
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 00:34:56 Ne >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:56
: Ne
13 . 070 GROM ANŽE
/
Moški SLO / 00:38:42 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:42
: Ne
14 . 080 POVŠE ERVIN
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:38:54 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:54
: Ne
15 . 102 Potočin Mitja
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:41:07 Da >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:41:07
: Da
16 . 087 JERMAN PRIMOŽ
RUDIS
Moški SLO RUDIS 00:44:04 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:44:04
: Ne
MASTER B-M
1 . 023 Hančič Klemen
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:27:41 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:27:41
: Da
2 . 044 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:28:37 Da >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:28:37
: Da
3 . 097 PLANINŠEK BORUT
Bicikel.com
Moški SLO Bicikel.com 00:29:10 Da >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:29:10
: Da
4 . 099 Pustoslemšek Luka
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:30:16 Da >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:30:16
: Da
5 . 107 KOLENC DAMJAN
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:30:20 Ne >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:30:20
: Ne
6 . 034 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:32:15 Da >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:15
: Da
7 . 068 Primožič Peter
KD ALPE KAMNIK
Moški SLO KD ALPE KAMNIK 00:32:17 Da >
Klub KD ALPE KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:17
: Da
MASTER C-M
1 . 037 Poglavc Alojz
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:29:00 Da >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:29:00
: Da
2 . 036 Košič Vojko
KK BIKE EK-HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE EK-HALOZE 2002 00:30:02 Da >
Klub KK BIKE EK-HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:30:02
: Da
3 . 065 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:30:43 Da >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:30:43
: Da
4 . 066 PEČNIK ERIH
KK BIKE EK-HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE EK-HALOZE 2002 00:31:30 Da >
Klub KK BIKE EK-HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:31:30
: Da
5 . 054 Hafner Ivo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:32:10 Ne >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:10
: Ne
6 . 011 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:32:31 Da >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:31
: Da
7 . 062 LAPORNIK ANDREJ
/
Moški SLO / 00:32:46 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:46
: Ne
8 . 038 CESAR IGOR
KD PAPEŽ - PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ - PODGORJE 00:32:49 Da >
Klub KD PAPEŽ - PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:49
: Da
9 . 071 Setničar Tomaž
IPA LJUBLJANA
Moški SLO IPA LJUBLJANA 00:35:21 Ne >
Klub IPA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:21
: Ne
10 . 098 DOLENC GREGOR
ŠD RIKI TEAM
Moški SLO ŠD RIKI TEAM 00:35:38 Ne >
Klub ŠD RIKI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:38
: Ne
11 . 041 ČEBIN ANDREJ
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:35:48 Ne >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:48
: Ne
12 . 103 BENKO TOMAŽ
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:44:55 Ne >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:44:55
: Ne
MASTER D-M
1 . 056 CVET MIRAN
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:27:05 Da >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:27:05
: Da
2 . 012 ŠIRAJ ANDREJ
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 00:30:09 Da >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:30:09
: Da
3 . 003 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:30:59 Da >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:30:59
: Da
4 . 015 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:31:38 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:31:38
: Da
5 . 057 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:32:37 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:37
: Da
6 . 025 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:35:47 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:47
: Da
7 . 004 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:46 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:46
: Da
8 . 118 FAZLIČ MESUDIN
TRBOVLJE
Moški SLO TRBOVLJE 00:39:50 Ne >
Klub TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:50
: Ne
9 . 084 MOŽIČ TONI -
RUDIS
Moški SLO RUDIS 10:00:00 Ne >
Klub RUDIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:00:00
: Ne
MASTER E-M
1 . 035 Bojanc Branko
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 00:28:58 Da >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:28:58
: Da
2 . 060 Debeljak Janez
ŠD BAM.Bi KRANJ
Moški SLO ŠD BAM.Bi KRANJ 00:30:17 Da >
Klub ŠD BAM.Bi KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:30:17
: Da
3 . 094 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:33:15 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:15
: Da
4 . 059 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:34:29 Ne >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:29
: Ne
5 . 042 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ - PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ - PODGORJE 00:36:21 Da >
Klub KD PAPEŽ - PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:21
: Da
6 . 014 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:34 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:34
: Da
7 . 006 DRAKSLER VIKI
/
Moški SLO / 00:39:58 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:58
: Ne
8 . 110 ŠINKOVEC BORUT
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:44:16 Da >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:44:16
: Da
MASTER F-M
1 . 069 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:33:43 Da >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:43
: Da
2 . 104 Klemenc Tone
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:33:57 Da >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:57
: Da
3 . 001 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:34:50 Da >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:50
: Da
4 . 117 Papič Milivoj
/
Moški SLO / 00:35:12 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:12
: Ne
5 . 005 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:35:37 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:37
:
6 . 040 Dobnik Drago
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:37:45 Da >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:45
: Da
7 . 031 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:40:51 Da >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:40:51
: Da
8 . 122 LOZINŠEK BRANKO
/
Moški SLO / 00:41:09 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:41:09
: Ne
9 . 026 BLAŽIČ JOŽE
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:42:24 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:42:24
: Da
10 . 019 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:44:15 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:44:15
: Da
11 . 112 BURILOV MIHA
IPA LJUBLJANA
Moški SLO IPA LJUBLJANA 00:55:33 Ne >
Klub IPA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:55:33
: Ne
MASTER G-M
1 . 072 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:32:54 Da >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:54
: Da
2 . 053 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:36:15 Da >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:15
: Da
3 . 013 Samokec Miran
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:44 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:44
: Da
4 . 010 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:37:18 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:18
:
5 . 055 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:37:28 Da >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:28
: Da
6 . 027 Govekar Ivan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:41:24 Da >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:41:24
: Da
7 . 018 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:41:43 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:41:43
: Da
8 . 022 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:43:15 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:43:15
: Da
9 . 116 PETERNEL JANEZ
/
Moški SLO / 00:49:57 Ne >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:49:57
: Ne
MASTER H-M
1 . 016 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:35:42 Da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:42
: Da
2 . 073 Lampe Bojan
ŠD TURBO M LJUBLJANA
Moški SLO ŠD TURBO M LJUBLJANA 00:38:06 Da >
Klub ŠD TURBO M LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:06
: Da
3 . 113 Končina Rafael
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 00:40:54 Da >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:40:54
: Da
4 . 049 ŠTRANCAR JOŽE
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 00:43:44 Da >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:43:44
: Da
MASTER I-M
1 . 008 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:39:59 Da >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:59
: Da
2 . 021 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 00:43:27 Da >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:43:27
: Da

Komentarji

 

Mobile content