Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TRIGLAV TRIATLON BLED 2018 - SUPER POKAL

Super pokal Tekma:TRIGLAV TRIATLON BLED 2018 - SUPER POKAL Datum:01.09.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
MOšKI-M
1 . 232 Majdič Jure Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS072 20:33 (0:27) 1:08:15 (0:44) 0:38:15 0.0890625
2 . 198 Dolinar Grega Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS095 22:42 (0:33) 1:09:31 (0:37) 0:36:58 02:10:23
3 . 248 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS233 21:44 (0:22) 1:10:38 (0:32) 0:38:58 02:12:16
4 . 190 Cebin Bojan Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS059 23:39 (0:25) 1:12:08 (0:42) 0:36:24 02:13:20
5 . 213 Klančnik Janez Moški SLO TK OLIMPIJA 2018TZS328 25:27 (0:25) 1:08:58 (0:46) 0:37:43 02:13:21
6 . 274 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS083 22:21 (0:30) 1:09:57 (0:37) 0:42:23 02:15:50
7 . 259 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS229 24:08 (0:24) 1:11:35 (0:35) 0:40:27 02:17:11
8 . 233 Majdič Tomaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS094 20:33 (0:30) 1:17:23 (0:46) 0:39:50 0.0965625
9 . 243 Mramor Veno Moški SLO KCL 24:10 (0:29) 1:13:59 (0:40) 0:40:24 02:19:44
10 . 229 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS227 27:55 (0:36) 1:14:47 (0:40) 0:40:48 02:24:48
11 . 222 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS193 27:42 (0:32) 1:15:03 (0:54) 0:42:38 02:26:50
12 . 254 PICHLER CHRISTIAN Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 28:23 (0:39) 1:14:23 (0:55) 0:42:47 02:27:08
13 . 250 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS217 24:54 (0:29) 1:16:14 (1:06) 0:45:51 02:28:36
14 . 216 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON 2018TZS144 27:55 (0:34) 1:17:22 (0:48) 0:43:08 02:29:49
15 . 294 Stranjak Robert Moški SLO Dnevnik 2018TZS602 32:59 (1:03) 1:13:07 (1:09) 0:41:59 02:30:19
16 . 238 Medessi Stefano Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 32:03 (1:34) 1:17:32 (0:56) 0:39:34 02:31:40
17 . 291 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS198 28:48 (0:41) 1:19:21 (0:46) 0:42:11 02:31:49
18 . 221 Krašovec Beno Moški SLO 27:38 (0:38) 1:18:55 (1:39) 0:43:16 02:32:07
19 . 315 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS173 27:58 (0:28) 1:17:29 (0:36) 0:45:56 02:32:29
20 . 181 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 2018TZS517 33:23 (0:38) 1:17:07 (0:46) 0:42:39 02:34:34
21 . 201 Drobnič Jurij Moški SLO 27:25 (1:32) 1:19:01 (1:54) 0:45:12 02:35:06
22 . 200 Dr Czigány Róbert Moški HUN PSN ZRT. Pécs 25:26 (0:57) 1:28:13 (0:48) 0:39:57 02:35:23
23 . 195 De Cillia Alessandro Moški ITA CUS Udine Triathlon 32:07 (0:36) 1:18:25 (0:50) 0:45:29 02:37:29
24 . 290 Jereb Samo Moški SLO 3K Šport 2018TZS293 36:00 (1:03) 1:17:59 (1:15) 0:42:50 02:39:09
25 . 187 Brumat Fausto Moški ITA Eastside Triathlon Gorizia 33:12 (0:49) 1:19:11 (0:59) 0:45:03 02:39:17
26 . 197 Dolenc Aleš Moški SLO 3K Šport 2018TZS288 29:37 (1:05) 1:19:19 (1:07) 0:49:24 02:40:34
27 . 239 Medvedec Uroš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS476 28:42 (1:10) 1:23:27 (0:56) 0:46:46 02:41:03
28 . 289 MENOTTI MAURO Moški ITA East Side Triathlon 27:23 (0:56) 1:25:49 (1:02) 0:46:00 02:41:11
29 . 257 Plevnik David Moški SLO ŠRK CELJE 2018TZS019 35:26 (1:43) 1:20:58 (1:05) 0:42:10 02:41:24
30 . 209 Hren Marko Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS194 35:34 (1:00) 1:19:02 (1:05) 0:45:29 02:42:11
31 . 228 Libanora Luca Moški ITA A3 ASD 34:34 (0:32) 1:20:06 (0:45) 0:46:50 02:42:50
32 . 202 Fabiani Luka Moški SLO AŠK Žabice 32:08 (0:59) 1:21:31 (1:05) 0:47:30 02:43:15
33 . 226 Lavrič Rok Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 32:37 (0:33) 1:25:26 (0:46) 0:45:41 02:45:03
34 . 227 Leghissa Marco Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 36:08 (1:19) 1:20:38 (1:01) 0:46:20 02:45:28
35 . 237 Markun Tadej Moški SLO Bajsi 35:26 (1:43) 1:18:20 (1:10) 0:49:08 02:45:49
36 . 260 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS218 26:28 (0:35) 1:26:48 (1:21) 0:50:35 02:45:50
37 . 217 Kos Jernej Moški SLO Arnold Profi 33:03 (0:34) 1:21:34 (0:45) 0:49:56 02:45:53
38 . 185 Bratun Tomaž Moški SLO 28:09 (1:09) 1:27:34 (1:19) 0:48:09 02:46:21
39 . 203 Fegac Maurizio Moški ITA 25:46 (0:57) 1:27:30 (1:24) 0:50:54 02:46:33
40 . 275 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2018TZS150 35:28 (0:43) 1:24:28 (1:39) 0:46:15 02:48:35
41 . 244 Mravlje Rok Moški SLO TK Gorenjska 2018TZS128 33:45 (1:20) 1:20:15 (1:29) 0:53:41 02:50:32
42 . 225 Laing Gregor Moški SLO 3K Šport 32:56 (0:52) 1:27:26 (1:20) 0:48:01 02:50:37
43 . 280 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS486 32:09 (0:58) 1:24:00 (0:52) 0:53:08 02:51:10
44 . 211 Kalan Benjamin Moški SLO 38:55 (2:19) 1:22:10 (1:12) 0:47:02 02:51:40
45 . 206 Gulich Danijel Moški ITA ASD Federclub Trieste 32:01 (0:40) 1:23:57 (1:38) 0:53:31 02:51:49
46 . 285 Zotti Massimo Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 27:34 (0:47) 1:32:23 (1:11) 0:52:27 02:54:23
47 . 307 Gabrieli Diego Moški ITA Bardolino team 32:41 (2:17) 1:31:31 (1:20) 0:50:25 02:58:16
48 . 245 MURRAY JONES - Moški SLO 32:15 (1:38) 1:27:43 (1:46) 0:55:00 02:58:23
49 . 220 Krajnc Boštjan Moški SLO TK 3KM 2018TZS453 33:12 (0:49) 1:31:45 (2:00) 0:51:23 02:59:11
50 . 196 dobnik David Moški SLO 36:31 (5:23) 1:25:13 (2:58) 0:50:47 03:00:55
51 . 304 Wohlfahrt Andreas Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit an der Glan 32:19 (0:48) 1:35:24 (1:28) 0:57:14 03:07:15
52 . 192 Cociancich Massimo Moški ITA ASD Federclub Trieste 36:55 (1:42) 1:33:57 (1:26) 0:54:27 03:08:29
53 . 305 WOHLDAHRT MARIO Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit 41:21 (1:02) 1:30:34 (1:34) 0:58:52 03:13:25
54 . 249 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M 39:06 (3:23) 1:35:20 (2:12) 0:57:32 03:17:35
55 . 253 PICHLER Teodor Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 41:44 (1:41) 1:36:39 (0:52) 1:05:35 03:26:34
56 . 276 Valentinčič Aljoša Moški SLO 34:29 (1:41) 1:41:12 (2:04) 1:07:14 03:26:42
57 . 292 Krajnc Davor Moški SLO 43:50 (2:28) 1:30:30 (3:09) 1:07:12 03:27:11
58 . 293 Pirih Luka Moški SLO 44:57 (2:52) 1:39:59 (1:23) 1:00:28 03:29:40
59 . 295 Marter Borut Moški SLO 33:37 (2:38) 1:42:48 (2:43) 1:08:51 03:30:39
60 . 189 Carella Enrico Moški ITA ASD Federclub Trieste 37:41 (1:32) 1:35:37 (2:00) 1:15:38 03:32:30
DNF61 . 306 SCHEIKL ERICH Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit 35:24 (1:49) () DNF
DNF61 . 267 SCHROTTENBACH MANFRED Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 42:40 (2:26) () DNF
DNF61 . 194 Danieli Marco Moški ITA Desenzano Triathlon (0:32) () DNF
DNF61 . 183 Bartenjev Mitja Moški SLO 35:53 (2:42) 1:42:48 (3:14) 1:10:18 DNF
DNF61 . 218 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 2018TZS491 26:52 (0:27) 1:10:28 (1:08) DNF
DNF61 . 219 Koželj Simon Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS226 24:56 (0:42) 1:17:27 (0:53) 1:50:58 DNF
DNF61 . 252 Petelinšek Amadej Moški SLO TK 3KM 2018TZS459 27:16 (0:30) () DNF
DNF61 . 234 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 2018TZS373 20:35 (0:25) 1:13:44 (0:36) 1:59:35 DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 235 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško 2018TZS470 22:21 (0:30) 1:20:49 (0:40) 0:43:37 02:27:58
2 . 208 Hočevar Katja Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS546 23:32 (0:26) 1:22:04 (0:38) 0:42:47 02:29:28
3 . 199 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO Gazelce 2018TZS096 23:37 (0:32) 1:24:39 (0:41) 0:42:50 02:32:21
4 . 258 Pluško Lana Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS584 24:48 (0:41) 1:23:12 (0:40) 0:44:25 02:33:47
5 . 316 Seliškar Ana Ženski SLO TK Novo mesto 2018TZS168 29:52 (0:30) 1:24:41 (1:09) 0:46:48 02:43:01
6 . 288 Žnidar Tjaša Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS220 26:25 (0:31) 1:27:01 (0:48) 0:49:12 02:43:58
7 . 308 Montagnoli Lorenza Ženski ITA Bardolino team 25:24 (1:28) 1:38:14 (1:08) 0:46:56 02:53:12
8 . 246 Najvirt Ines Ženski SLO 32:52 (0:34) 1:34:14 (1:34) 0:46:24 02:55:40
9 . 270 Stopar Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS505 32:53 (1:15) 1:39:09 (0:49) 0:52:03 03:06:11
10 . 325 CASTELLAN SILVIA Ženski ITA East Side Triathlon 28:43 (0:51) 1:49:21 (1:09) 0:52:17 03:12:23
11 . 184 Bertoncelj Helena Ženski SLO TK Gorenjska 2018TZS117 33:18 (1:15) 1:39:00 (1:12) 0:57:38 03:12:25
12 . 236 Marega Daniela Ženski ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 40:43 (0:53) 1:37:26 (1:07) 0:53:32 03:13:43
13 . 284 Vukadinovič Nataša Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 37:29 (1:28) 1:48:53 (1:46) 0:53:20 03:22:58
14 . 193 colla cristina Ženski ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 35:10 (0:58) 1:41:45 (1:22) 1:03:59 03:23:16

Komentarji