Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 Datum:19.06.2019 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca TeamCode Čas Gap
ELITE M-M
1 . 1 ACKERMANN Pascal Moški BORA - HANSGROHE 10007738055 BOH 04:04:58 --
2 . 42 NIZZOLO Giacomo Moški TEAM DIMENSION DATA 10005876160 TDD -- +0:00:00
3 . 32 CONSONNI Simone Moški UAE TEAM EMIRATES 10007890730 UAD -- +0:00:00
4 . 11 Mezgec Luka Moški MITCHELTON – SCOTT 10005560710 MTS -- +0:00:00
5 . 51 VENDRAME Andrea Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10009392412 ANS -- +0:00:00
6 . 33 OLIVEIRA Rui Moški UAE TEAM EMIRATES 10009191136 UAD -- +0:00:00
7 . 25 Bole Grega Moški BAHRAIN – MERIDA 10002833188 TBM -- +0:00:00
8 . 76 LEVEAU JĂ©rĂ©my Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10009646733 DMP -- +0:00:00
9 . 107 SBARAGLI Kristian Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10006467961 ICA -- +0:00:00
10 . 123 MARENGO Umberto Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10011972309 NSK -- +0:00:00
11 . 131 Kump Marko Moški ADRIA MOBIL 10004611726 ADR -- +0:00:00
12 . 61 ALBANESE Vincenzo Moški BARDIANI CSF 10009505475 BRD -- +0:00:00
13 . 151 Bajc Andi Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004610312 RSW -- +0:00:00
14 . 75 FILOSI Iuri Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10009362908 DMP -- +0:00:00
15 . 104 HERMANS Ben Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10003085994 ICA -- +0:00:00
16 . 85 ROVNY Ivan Moški GAZPROM – RUSVELO 10003270904 GAZ -- +0:00:00
17 . 34 POGAÄŚAR Tadej Moški UAE TEAM EMIRATES 10014972740 UAD -- +0:00:00
18 . 82 VLASOV Aleksandr Moški GAZPROM – RUSVELO 10009728070 GAZ -- +0:00:00
19 . 126 VELASCO Simone Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10008018850 NSK -- +0:00:00
20 . 35 Polanc Jan Moški UAE TEAM EMIRATES 10050785746 UAD -- +0:00:00
21 . 132 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL 10001299174 ADR -- +0:00:00
22 . 153 KRIZEK Matthias Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004635166 RSW -- +0:00:00
23 . 163 KALOJĂŤROS Tomáš Moški AC SPARTA PRAHA 10007650048 ACS -- +0:00:00
24 . 92 LOZANO David Moški TEAM NOVO NORDISK 10004864532 TNN -- +0:00:00
25 . 93 KUSZTOR PĂ©ter Moški TEAM NOVO NORDISK 10003214724 TNN -- +0:00:00
26 . 37 ULISSI Diego Moški UAE TEAM EMIRATES 10005467952 UAD -- +0:00:00
27 . 67 SAVINI Daniel Moški BARDIANI CSF 10014429843 BRD -- +0:00:00
28 . 156 RABITSCH Stephan Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007168684 RSW -- +0:00:00
29 . 17 CHAVES JHOAN RUBIO Moški MITCHELTON – SCOTT 10007587303 MTS -- +0:00:00
30 . 54 SPREAFICO Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10008198201 ANS -- +0:00:00
31 . 14 HAMILTON Lucas Moški MITCHELTON – SCOTT 10009497593 MTS -- +0:00:00
32 . 121 VISCONTI Giovanni Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10003105600 NSK -- +0:00:00
33 . 86 RYBALKIN Aleksei Moški GAZPROM – RUSVELO 10007727042 GAZ -- +0:00:00
34 . 81 ARSLANOV Ildar Moški GAZPROM – RUSVELO 10008661272 GAZ -- +0:00:00
35 . 56 MONTAGUTI Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10002844710 ANS -- +0:00:00
36 . 91 PLANET Charles Moški TEAM NOVO NORDISK 10007659243 TNN -- +0:00:00
37 . 125 SCHĂ–NBERGER Sebastian Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10008653087 NSK -- +0:00:00
38 . 66 ROTA Lorenzo Moški BARDIANI CSF 10009393523 BRD -- +0:00:00
39 . 52 BUSATO Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10004509470 ANS -- +0:00:00
40 . 171 REBELLIN Davide Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10000991808 MKT -- +0:00:00
41 . 73 FEDELI Alessandro Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10010166186 DMP -- +0:00:00
42 . 15 MEYER Cameron Moški MITCHELTON – SCOTT 10004595558 MTS -- +0:00:00
43 . 106 SAGIV Guy Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10008682995 ICA -- +0:00:00
44 . 134 GROĹ ELJ Ĺ˝iga Moški ADRIA MOBIL 10007973178 ADR -- +0:00:00
45 . 55 MASNADA Fausto Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10008912563 ANS -- +0:00:00
46 . 137 JARC AljaĹľ Moški ADRIA MOBIL 10015327293 ADR -- +0:00:00
47 . 5 MC JAY CARTHY Moški BORA - HANSGROHE 10006874553 BOH -- +0:00:00
48 . 45 GASPAROTTO Enrico Moški TEAM DIMENSION DATA 10002350414 TDD -- +0:00:00
49 . 127 ZARDINI Edoardo Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10005658114 NSK -- +0:00:00
50 . 122 BONGIORNO MANUEL Francesco Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10006569611 NSK -- +0:00:00
51 . 105 PLAZA Ruben Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10001457610 ICA -- +0:00:00
52 . 146 RUÄŚIGAJ Ĺ˝iga Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10008693507 LGS -- +0:00:00
53 . 84 CHERKASOV Nikolai Moški GAZPROM – RUSVELO 10009986334 GAZ -- +0:00:00
54 . 13 SMITH Dion Moški MITCHELTON – SCOTT 10008695729 MTS -- +0:00:14
55 . 22 HAUSSLER Heinrich Moški BAHRAIN – MERIDA 10002711435 TBM -- +0:00:27
56 . 133 Per David Moški ADRIA MOBIL 10008689766 ADR -- +0:00:32
57 . 31 MARCATO Marco Moški UAE TEAM EMIRATES 10003383159 UAD -- +0:00:55
58 . 102 DUNNE Conor Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10008670669 ICA -- +0:00:58
59 . 101 CIMOLAI Davide Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10028417041 ICA -- +0:00:58
60 . 7 SCHWARZMANN Michael Moški BORA - HANSGROHE 10006670954 BOH -- +0:02:16
61 . 2 ARCHBOLD Shane Moški BORA - HANSGROHE 10005506651 BOH -- +0:04:18
62 . 43 RENSHAW Mark Moški TEAM DIMENSION DATA 10002259777 TDD -- +0:05:45
63 . 185 LAVRIÄŚ Martin Moški SLOVENIA 10015081662 SLO -- +0:06:24
64 . 95 PERON Andrea Moški TEAM NOVO NORDISK 10005660336 TNN -- +0:06:24
65 . 186 HOÄŚEVAR Kristjan Moški SLOVENIA 10017629025 SLO -- +0:06:24
66 . 74 FINETTO Mauro Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10002926552 DMP -- +0:06:24
67 . 24 Novak Domen Moški BAHRAIN – MERIDA 10009372406 TBM -- +0:06:24
68 . 124 FORTUNATO Lorenzo Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10011235008 NSK -- +0:06:24
69 . 57 Rumac Josip Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10007822729 ANS -- +0:06:24
70 . 53 FRAPPORTI Marco Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10004501891 ANS -- +0:08:05
71 . 12 AFFINI Edoardo Moški MITCHELTON – SCOTT 10009501233 MTS -- +0:08:05
72 . 87 STASH Mamyr Moški GAZPROM – RUSVELO 10008705227 GAZ -- +0:08:05
73 . 96 KAMSTRA Brian Moški TEAM NOVO NORDISK 10010029881 TNN -- +0:08:05
74 . 145 PRAH AljaĹľ Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017647112 LGS -- +0:08:05
75 . 141 KOROĹ EC Rok Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007386128 LGS -- +0:08:05
76 . 147 Hill Benjamin Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007745634 LGS -- +0:08:05
77 . 187 Veber Matic Moški SLOVENIA 10013807023 SLO -- +0:08:05
78 . 136 KATRAĹ NIK Gašper Moški ADRIA MOBIL 10008678349 ADR -- +0:08:05
79 . 183 Lakota Luka Moški SLOVENIA 10015720246 SLO -- +0:08:05
80 . 114 SANTAROMITA Ivan Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10002711940 NIP -- +0:08:05
81 . 115 CIMA Imerio Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10009974715 NIP -- +0:08:05
82 . 155 MANGERTSEDER Matthias Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10015767029 RSW -- +0:08:05
83 . 154 LEHNER Daniel Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10008653188 RSW -- +0:08:05
84 . 83 BOEV Igor Moški GAZPROM – RUSVELO 10005914758 GAZ -- +0:08:05
85 . 64 MARONESE Marco Moški BARDIANI CSF 10010084344 BRD -- +0:08:05
86 . 63 MAESTRI Mirco Moški BARDIANI CSF 10006684896 BRD -- +0:08:05
87 . 71 KASPERKIEWICZ Przemyslaw Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10007892245 DMP -- +0:08:05
88 . 181 Drinovec Matej Moški SLOVENIA 10010968862 SLO -- +0:08:05
89 . 3 BASKA Erik Moški BORA - HANSGROHE 10008662282 BOH -- +0:08:05
90 . 182 ÄŚOTAR Luka Moški SLOVENIA 10013815713 SLO -- +0:08:05
91 . 21 BAUHAUS Phil Moški BAHRAIN – MERIDA 10008662484 TBM -- +0:08:05
92 . 23 ARASHIRO Yukiya Moški BAHRAIN – MERIDA 10004556253 TBM -- +0:08:05
93 . 16 SCOTSON Callum Moški MITCHELTON – SCOTT 10009115556 MTS -- +0:08:05
94 . 161 STĂ–HR Jan Moški AC SPARTA PRAHA 10008707449 ACS -- +0:10:08
95 . 26 SIEBERG Marcel Moški BAHRAIN – MERIDA 10002427913 TBM -- +0:10:08
96 . 4 GATTO Oscar Moški BORA - HANSGROHE 10004693568 BOH -- +0:10:08
97 . 41 CAVENDISH Mark Moški TEAM DIMENSION DATA 10003292324 TDD -- +0:10:08
98 . 142 FINKĹ T Tilen Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468 LGS -- +0:10:08
99 . 144 Guy Timothy Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10005971443 LGS -- +0:10:08
100 . 116 CIMA Damiano Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10008924384 NIP -- +0:10:08
101 . 173 RABOTTINI Matteo Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10006919013 MKT -- +0:10:08
102 . 62 GUARDINI Andrea Moški BARDIANI CSF 10005503217 BRD -- +0:10:08
103 . 44 EISEL Bernhard Moški TEAM DIMENSION DATA 10001546324 TDD -- +0:10:08
104 . 175 KIĹ ERLOVSKI Emanuel Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10002725579 MKT -- +0:10:08
105 . 65 PESSOT Alessandro Moški BARDIANI CSF 10013373149 BRD -- +0:10:08
106 . 111 LONARDI Giovanni Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10014704978 NIP -- +0:10:08
107 . 113 Company Company Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10014739940 NIP -- +0:10:08
108 . 46 BAK LARS YTTING Moški TEAM DIMENSION DATA 10034996267 TDD -- +0:10:08
109 . 94 POLI Umberto Moški TEAM NOVO NORDISK 10013880882 TNN -- +0:10:08
110 . 157 KIERNER Florian Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10015765110 RSW -- +0:10:08
111 . 47 TILLER FOSSUM Rasmus Moški TEAM DIMENSION DATA 10019889226 TDD -- +0:10:08
112 . 97 HENTTALA Joonas Moški TEAM NOVO NORDISK 10007189195 TNN -- +0:10:08
113 . 166 SCHĂŚHLER Tomáš Moški AC SPARTA PRAHA 10015224334 ACS -- +0:10:08
114 . 103 GOLDSTEIN Omer Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10009246710 ICA -- +0:10:08
115 . 167 SCHURAN Michal Moški AC SPARTA PRAHA 10009220438 ACS -- +0:10:08
116 . 165 HONSA František Moški AC SPARTA PRAHA 10047236051 ACS -- +0:10:08
117 . 6 SAGAN Juraj Moški BORA - HANSGROHE 10004572724 BOH -- +0:10:08
118 . 143 GROĹ ELJ Matic Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10014881602 LGS -- +0:10:08
119 . 72 SCHMIDT Fabien Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10007855869 DMP -- +0:10:08
120 . 77 TRARIEUX Julien Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10006804330 DMP -- +0:10:08
121 . 172 EVRARD Laurent Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10006454120 MKT -- +0:10:08
122 . 112 ACOSTA RUBEN OSPINA Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10035520976 NIP -- +0:10:08
123 . 174 PUGLIESE SCHILLACI Antonino Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10013834709 MKT -- +0:18:16
124 . 135 HORVAT Ĺ˝iga Moški ADRIA MOBIL 10014992140 ADR -- +0:18:16
DNF 162 MALÁN Petr Moški AC SPARTA PRAHA 10009435858 ACS -- DNF
DNF 164 RAJCHART Jan Moški AC SPARTA PRAHA 10008820213 ACS -- DNF
DNF 184 PIRIH Aleš Moški SLOVENIA 10017589013 SLO -- DNF
DNF 152 Steininger Fabian Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10035027185 RSW -- DNF
DNF 176 Marenzi Lorenzo Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10015259696 MKT -- DNF
Cestno kolesarstvo Tekma:Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 Datum:20.06.2019 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca TeamCode Čas Gap
1 . 11 Mezgec Luka Moški MITCHELTON – SCOTT 10005560710 MTS 03:35:55 --
2 . 25 Bole Grega Moški BAHRAIN – MERIDA 10002833188 TBM -- +0:00:00
3 . 51 VENDRAME Andrea Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10009392412 ANS -- +0:00:00
4 . 121 VISCONTI Giovanni Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10003105600 NSK -- +0:00:00
5 . 37 ULISSI Diego Moški UAE TEAM EMIRATES 10005467952 UAD -- +0:00:00
6 . 82 VLASOV Aleksandr Moški GAZPROM – RUSVELO 10009728070 GAZ -- +0:00:00
7 . 104 HERMANS Ben Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10003085994 ICA -- +0:00:00
8 . 85 ROVNY Ivan Moški GAZPROM – RUSVELO 10003270904 GAZ -- +0:00:00
9 . 34 POGAÄŚAR Tadej Moški UAE TEAM EMIRATES 10014972740 UAD -- +0:00:00
10 . 5 MC JAY CARTHY Moški BORA - HANSGROHE 10006874553 BOH -- +0:00:00
11 . 17 CHAVES JHOAN RUBIO Moški MITCHELTON – SCOTT 10007587303 MTS -- +0:00:00
12 . 35 Polanc Jan Moški UAE TEAM EMIRATES 10050785746 UAD -- +0:00:00
13 . 132 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL 10001299174 ADR -- +0:00:00
14 . 66 ROTA Lorenzo Moški BARDIANI CSF 10009393523 BRD -- +0:00:00
15 . 67 SAVINI Daniel Moški BARDIANI CSF 10014429843 BRD -- +0:00:00
16 . 125 SCHĂ–NBERGER Sebastian Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10008653087 NSK -- +0:00:00
17 . 75 FILOSI Iuri Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10009362908 DMP -- +0:00:00
18 . 171 REBELLIN Davide Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10000991808 MKT -- +0:00:00
19 . 86 RYBALKIN Aleksei Moški GAZPROM – RUSVELO 10007727042 GAZ -- +0:00:00
20 . 55 MASNADA Fausto Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10008912563 ANS -- +0:00:04
21 . 127 ZARDINI Edoardo Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10005658114 NSK -- +0:00:04
22 . 52 BUSATO Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10004509470 ANS -- +0:00:09
23 . 163 KALOJĂŤROS Tomáš Moški AC SPARTA PRAHA 10007650048 ACS -- +0:01:38
24 . 186 HOÄŚEVAR Kristjan Moški SLOVENIA 10017629025 SLO -- +0:01:38
25 . 122 BONGIORNO MANUEL Francesco Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10006569611 NSK -- +0:01:38
26 . 107 SBARAGLI Kristian Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10006467961 ICA -- +0:01:38
27 . 81 ARSLANOV Ildar Moški GAZPROM – RUSVELO 10008661272 GAZ -- +0:01:38
28 . 113 Company Company Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10014739940 NIP -- +0:01:38
29 . 92 LOZANO David Moški TEAM NOVO NORDISK 10004864532 TNN -- +0:03:07
30 . 151 Bajc Andi Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004610312 RSW -- +0:03:07
31 . 134 GROĹ ELJ Ĺ˝iga Moški ADRIA MOBIL 10007973178 ADR -- +0:03:07
32 . 46 BAK LARS YTTING Moški TEAM DIMENSION DATA 10034996267 TDD -- +0:03:07
33 . 93 KUSZTOR PĂ©ter Moški TEAM NOVO NORDISK 10003214724 TNN -- +0:03:07
34 . 123 MARENGO Umberto Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10011972309 NSK -- +0:03:07
35 . 105 PLAZA Ruben Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10001457610 ICA -- +0:03:07
36 . 47 TILLER FOSSUM Rasmus Moški TEAM DIMENSION DATA 10019889226 TDD -- +0:03:07
37 . 145 PRAH AljaĹľ Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017647112 LGS -- +0:03:07
38 . 24 Novak Domen Moški BAHRAIN – MERIDA 10009372406 TBM -- +0:03:07
39 . 22 HAUSSLER Heinrich Moški BAHRAIN – MERIDA 10002711435 TBM -- +0:03:07
40 . 56 MONTAGUTI Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10002844710 ANS -- +0:03:26
41 . 142 FINKĹ T Tilen Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468 LGS -- +0:05:11
42 . 185 LAVRIÄŚ Martin Moški SLOVENIA 10015081662 SLO -- +0:05:11
43 . 126 VELASCO Simone Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10008018850 NSK -- +0:08:00
44 . 76 LEVEAU JĂ©rĂ©my Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10009646733 DMP -- +0:08:00
45 . 187 Veber Matic Moški SLOVENIA 10013807023 SLO -- +0:08:00
46 . 103 GOLDSTEIN Omer Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10009246710 ICA -- +0:08:00
47 . 161 STĂ–HR Jan Moški AC SPARTA PRAHA 10008707449 ACS -- +0:09:09
48 . 96 KAMSTRA Brian Moški TEAM NOVO NORDISK 10010029881 TNN -- +0:09:09
49 . 97 HENTTALA Joonas Moški TEAM NOVO NORDISK 10007189195 TNN -- +0:09:09
50 . 15 MEYER Cameron Moški MITCHELTON – SCOTT 10004595558 MTS -- +0:11:45
51 . 114 SANTAROMITA Ivan Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10002711940 NIP -- +0:11:45
52 . 91 PLANET Charles Moški TEAM NOVO NORDISK 10007659243 TNN -- +0:11:45
53 . 146 RUÄŚIGAJ Ĺ˝iga Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10008693507 LGS -- +0:11:45
54 . 173 RABOTTINI Matteo Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10006919013 MKT -- +0:11:45
55 . 112 ACOSTA RUBEN OSPINA Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10035520976 NIP -- +0:11:45
56 . 166 SCHĂŚHLER Tomáš Moški AC SPARTA PRAHA 10015224334 ACS -- +0:13:38
57 . 165 HONSA František Moški AC SPARTA PRAHA 10047236051 ACS -- +0:13:38
58 . 43 RENSHAW Mark Moški TEAM DIMENSION DATA 10002259777 TDD -- +0:13:38
59 . 116 CIMA Damiano Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10008924384 NIP -- +0:13:38
60 . 182 ÄŚOTAR Luka Moški SLOVENIA 10013815713 SLO -- +0:13:38
61 . 87 STASH Mamyr Moški GAZPROM – RUSVELO 10008705227 GAZ -- +0:13:38
62 . 62 GUARDINI Andrea Moški BARDIANI CSF 10005503217 BRD -- +0:13:38
63 . 44 EISEL Bernhard Moški TEAM DIMENSION DATA 10001546324 TDD -- +0:13:38
64 . 175 KIĹ ERLOVSKI Emanuel Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10002725579 MKT -- +0:13:38
65 . 137 JARC AljaĹľ Moški ADRIA MOBIL 10015327293 ADR -- +0:13:38
66 . 64 MARONESE Marco Moški BARDIANI CSF 10010084344 BRD -- +0:13:38
67 . 63 MAESTRI Mirco Moški BARDIANI CSF 10006684896 BRD -- +0:13:38
68 . 115 CIMA Imerio Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10009974715 NIP -- +0:13:38
69 . 33 OLIVEIRA Rui Moški UAE TEAM EMIRATES 10009191136 UAD -- +0:13:38
70 . 61 ALBANESE Vincenzo Moški BARDIANI CSF 10009505475 BRD -- +0:13:38
71 . 21 BAUHAUS Phil Moški BAHRAIN – MERIDA 10008662484 TBM -- +0:13:38
72 . 23 ARASHIRO Yukiya Moški BAHRAIN – MERIDA 10004556253 TBM -- +0:13:38
73 . 106 SAGIV Guy Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10008682995 ICA -- +0:13:38
74 . 111 LONARDI Giovanni Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10014704978 NIP -- +0:13:38
75 . 183 Lakota Luka Moški SLOVENIA 10015720246 SLO -- +0:13:38
76 . 143 GROĹ ELJ Matic Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10014881602 LGS -- +0:13:38
77 . 84 CHERKASOV Nikolai Moški GAZPROM – RUSVELO 10009986334 GAZ -- +0:13:38
78 . 57 Rumac Josip Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10007822729 ANS -- +0:13:38
79 . 167 SCHURAN Michal Moški AC SPARTA PRAHA 10009220438 ACS -- +0:13:38
80 . 141 KOROĹ EC Rok Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007386128 LGS -- +0:13:38
81 . 4 GATTO Oscar Moški BORA - HANSGROHE 10004693568 BOH -- +0:13:38
82 . 83 BOEV Igor Moški GAZPROM – RUSVELO 10005914758 GAZ -- +0:13:38
83 . 136 KATRAĹ NIK Gašper Moški ADRIA MOBIL 10008678349 ADR -- +0:13:38
84 . 65 PESSOT Alessandro Moški BARDIANI CSF 10013373149 BRD -- +0:13:38
85 . 95 PERON Andrea Moški TEAM NOVO NORDISK 10005660336 TNN -- +0:13:38
86 . 1 ACKERMANN Pascal Moški BORA - HANSGROHE 10007738055 BOH -- +0:13:45
87 . 6 SAGAN Juraj Moški BORA - HANSGROHE 10004572724 BOH -- +0:13:45
88 . 147 Hill Benjamin Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007745634 LGS -- +0:13:45
89 . 133 Per David Moški ADRIA MOBIL 10008689766 ADR -- +0:13:45
90 . 131 Kump Marko Moški ADRIA MOBIL 10004611726 ADR -- +0:13:45
91 . 181 Drinovec Matej Moški SLOVENIA 10010968862 SLO -- +0:13:45
92 . 13 SMITH Dion Moški MITCHELTON – SCOTT 10008695729 MTS -- +0:13:45
93 . 144 Guy Timothy Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10005971443 LGS -- +0:13:45
94 . 31 MARCATO Marco Moški UAE TEAM EMIRATES 10003383159 UAD -- +0:13:45
95 . 74 FINETTO Mauro Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10002926552 DMP -- +0:13:45
96 . 53 FRAPPORTI Marco Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10004501891 ANS -- +0:13:45
97 . 101 CIMOLAI Davide Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10028417041 ICA -- +0:13:45
98 . 32 CONSONNI Simone Moški UAE TEAM EMIRATES 10007890730 UAD -- +0:13:45
99 . 45 GASPAROTTO Enrico Moški TEAM DIMENSION DATA 10002350414 TDD -- +0:13:45
100 . 72 SCHMIDT Fabien Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10007855869 DMP -- +0:13:45
101 . 77 TRARIEUX Julien Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10006804330 DMP -- +0:13:45
102 . 94 POLI Umberto Moški TEAM NOVO NORDISK 10013880882 TNN -- +0:13:45
103 . 12 AFFINI Edoardo Moški MITCHELTON – SCOTT 10009501233 MTS -- +0:13:45
104 . 42 NIZZOLO Giacomo Moški TEAM DIMENSION DATA 10005876160 TDD -- +0:14:04
105 . 156 RABITSCH Stephan Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007168684 RSW -- +0:14:25
106 . 153 KRIZEK Matthias Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004635166 RSW -- +0:14:25
107 . 3 BASKA Erik Moški BORA - HANSGROHE 10008662282 BOH -- +0:14:29
108 . 41 CAVENDISH Mark Moški TEAM DIMENSION DATA 10003292324 TDD -- +0:14:29
109 . 174 PUGLIESE SCHILLACI Antonino Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10013834709 MKT -- +0:14:43
110 . 26 SIEBERG Marcel Moški BAHRAIN – MERIDA 10002427913 TBM -- +0:14:44
111 . 54 SPREAFICO Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10008198201 ANS -- +0:14:46
112 . 124 FORTUNATO Lorenzo Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10011235008 NSK -- +0:14:46
113 . 155 MANGERTSEDER Matthias Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10015767029 RSW -- +0:14:49
114 . 71 KASPERKIEWICZ Przemyslaw Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10007892245 DMP -- +0:14:49
115 . 135 HORVAT Ĺ˝iga Moški ADRIA MOBIL 10014992140 ADR -- +0:14:49
116 . 172 EVRARD Laurent Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10006454120 MKT -- +0:14:52
117 . 102 DUNNE Conor Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10008670669 ICA -- +0:14:55
118 . 7 SCHWARZMANN Michael Moški BORA - HANSGROHE 10006670954 BOH -- +0:15:36
119 . 2 ARCHBOLD Shane Moški BORA - HANSGROHE 10005506651 BOH -- +0:15:36
120 . 157 KIERNER Florian Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10015765110 RSW -- +0:15:45
121 . 14 HAMILTON Lucas Moški MITCHELTON – SCOTT 10009497593 MTS -- +0:16:44
122 . 16 SCOTSON Callum Moški MITCHELTON – SCOTT 10009115556 MTS -- +0:16:44
123 . 73 FEDELI Alessandro Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10010166186 DMP -- +0:17:16
DNS 154 LEHNER Daniel Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10008653188 RSW -- DNS
Cestno kolesarstvo Tekma:Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 Datum:21.06.2019 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca TeamCode Čas Gap
1 . 37 ULISSI Diego Moški UAE TEAM EMIRATES 10005467952 UAD 03:58:01 --
2 . 82 VLASOV Aleksandr Moški GAZPROM – RUSVELO 10009728070 GAZ -- +0:00:12
3 . 121 VISCONTI Giovanni Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10003105600 NSK -- +0:00:17
4 . 51 VENDRAME Andrea Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10009392412 ANS -- +0:00:17
5 . 34 POGAÄŚAR Tadej Moški UAE TEAM EMIRATES 10014972740 UAD -- +0:00:17
6 . 35 Polanc Jan Moški UAE TEAM EMIRATES 10050785746 UAD -- +0:00:17
7 . 17 CHAVES JHOAN RUBIO Moški MITCHELTON – SCOTT 10007587303 MTS -- +0:00:17
8 . 104 HERMANS Ben Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10003085994 ICA -- +0:00:17
9 . 55 MASNADA Fausto Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10008912563 ANS -- +0:00:19
10 . 11 Mezgec Luka Moški MITCHELTON – SCOTT 10005560710 MTS -- +0:02:08
11 . 25 Bole Grega Moški BAHRAIN – MERIDA 10002833188 TBM -- +0:02:08
12 . 5 MC JAY CARTHY Moški BORA - HANSGROHE 10006874553 BOH -- +0:02:08
13 . 52 BUSATO Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10004509470 ANS -- +0:02:08
14 . 107 SBARAGLI Kristian Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10006467961 ICA -- +0:02:08
15 . 66 ROTA Lorenzo Moški BARDIANI CSF 10009393523 BRD -- +0:02:08
16 . 85 ROVNY Ivan Moški GAZPROM – RUSVELO 10003270904 GAZ -- +0:02:08
17 . 146 RUÄŚIGAJ Ĺ˝iga Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10008693507 LGS -- +0:02:08
18 . 126 VELASCO Simone Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10008018850 NSK -- +0:02:08
19 . 67 SAVINI Daniel Moški BARDIANI CSF 10014429843 BRD -- +0:02:08
20 . 114 SANTAROMITA Ivan Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10002711940 NIP -- +0:02:08
21 . 113 Company Company Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10014739940 NIP -- +0:02:08
22 . 132 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL 10001299174 ADR -- +0:02:08
23 . 15 MEYER Cameron Moški MITCHELTON – SCOTT 10004595558 MTS -- +0:02:08
24 . 46 BAK LARS YTTING Moški TEAM DIMENSION DATA 10034996267 TDD -- +0:02:08
25 . 92 LOZANO David Moški TEAM NOVO NORDISK 10004864532 TNN -- +0:02:08
26 . 125 SCHĂ–NBERGER Sebastian Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10008653087 NSK -- +0:02:08
27 . 171 REBELLIN Davide Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10000991808 MKT -- +0:02:08
28 . 93 KUSZTOR PĂ©ter Moški TEAM NOVO NORDISK 10003214724 TNN -- +0:02:08
29 . 86 RYBALKIN Aleksei Moški GAZPROM – RUSVELO 10007727042 GAZ -- +0:02:08
30 . 84 CHERKASOV Nikolai Moški GAZPROM – RUSVELO 10009986334 GAZ -- +0:02:08
31 . 105 PLAZA Ruben Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10001457610 ICA -- +0:02:08
32 . 122 BONGIORNO MANUEL Francesco Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10006569611 NSK -- +0:02:08
33 . 186 HOÄŚEVAR Kristjan Moški SLOVENIA 10017629025 SLO -- +0:02:08
34 . 127 ZARDINI Edoardo Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10005658114 NSK -- +0:02:08
35 . 81 ARSLANOV Ildar Moški GAZPROM – RUSVELO 10008661272 GAZ -- +0:02:08
36 . 24 Novak Domen Moški BAHRAIN – MERIDA 10009372406 TBM -- +0:02:20
37 . 185 LAVRIÄŚ Martin Moški SLOVENIA 10015081662 SLO -- +0:04:23
38 . 142 FINKĹ T Tilen Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468 LGS -- +0:04:23
39 . 163 KALOJĂŤROS Tomáš Moški AC SPARTA PRAHA 10007650048 ACS -- +0:05:42
40 . 116 CIMA Damiano Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10008924384 NIP -- +0:06:14
41 . 72 SCHMIDT Fabien Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10007855869 DMP -- +0:06:14
42 . 173 RABOTTINI Matteo Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10006919013 MKT -- +0:06:14
43 . 134 GROĹ ELJ Ĺ˝iga Moški ADRIA MOBIL 10007973178 ADR -- +0:07:52
44 . 151 Bajc Andi Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004610312 RSW -- +0:07:52
45 . 145 PRAH AljaĹľ Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017647112 LGS -- +0:07:52
46 . 124 FORTUNATO Lorenzo Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10011235008 NSK -- +0:07:52
47 . 45 GASPAROTTO Enrico Moški TEAM DIMENSION DATA 10002350414 TDD -- +0:07:52
48 . 156 RABITSCH Stephan Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007168684 RSW -- +0:07:52
49 . 22 HAUSSLER Heinrich Moški BAHRAIN – MERIDA 10002711435 TBM -- +0:07:52
50 . 131 Kump Marko Moški ADRIA MOBIL 10004611726 ADR -- +0:07:52
51 . 137 JARC AljaĹľ Moški ADRIA MOBIL 10015327293 ADR -- +0:07:52
52 . 31 MARCATO Marco Moški UAE TEAM EMIRATES 10003383159 UAD -- +0:07:52
53 . 181 Drinovec Matej Moški SLOVENIA 10010968862 SLO -- +0:08:10
54 . 56 MONTAGUTI Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10002844710 ANS -- +0:08:12
55 . 91 PLANET Charles Moški TEAM NOVO NORDISK 10007659243 TNN -- +0:08:12
56 . 63 MAESTRI Mirco Moški BARDIANI CSF 10006684896 BRD -- +0:08:12
57 . 61 ALBANESE Vincenzo Moški BARDIANI CSF 10009505475 BRD -- +0:08:12
58 . 75 FILOSI Iuri Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10009362908 DMP -- +0:08:12
59 . 103 GOLDSTEIN Omer Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10009246710 ICA -- +0:08:12
60 . 53 FRAPPORTI Marco Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10004501891 ANS -- +0:08:12
61 . 76 LEVEAU JĂ©rĂ©my Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10009646733 DMP -- +0:08:12
62 . 165 HONSA František Moški AC SPARTA PRAHA 10047236051 ACS -- +0:11:16
63 . 187 Veber Matic Moški SLOVENIA 10013807023 SLO -- +0:11:16
64 . 13 SMITH Dion Moški MITCHELTON – SCOTT 10008695729 MTS -- +0:12:00
65 . 12 AFFINI Edoardo Moški MITCHELTON – SCOTT 10009501233 MTS -- +0:12:00
66 . 161 STĂ–HR Jan Moški AC SPARTA PRAHA 10008707449 ACS -- +0:12:00
67 . 64 MARONESE Marco Moški BARDIANI CSF 10010084344 BRD -- +0:12:00
68 . 42 NIZZOLO Giacomo Moški TEAM DIMENSION DATA 10005876160 TDD -- +0:12:00
69 . 1 ACKERMANN Pascal Moški BORA - HANSGROHE 10007738055 BOH -- +0:12:00
70 . 43 RENSHAW Mark Moški TEAM DIMENSION DATA 10002259777 TDD -- +0:12:00
71 . 7 SCHWARZMANN Michael Moški BORA - HANSGROHE 10006670954 BOH -- +0:12:00
72 . 111 LONARDI Giovanni Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10014704978 NIP -- +0:12:00
73 . 123 MARENGO Umberto Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10011972309 NSK -- +0:12:00
74 . 106 SAGIV Guy Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10008682995 ICA -- +0:12:00
75 . 143 GROĹ ELJ Matic Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10014881602 LGS -- +0:12:00
76 . 83 BOEV Igor Moški GAZPROM – RUSVELO 10005914758 GAZ -- +0:12:00
77 . 135 HORVAT Ĺ˝iga Moški ADRIA MOBIL 10014992140 ADR -- +0:12:00
78 . 133 Per David Moški ADRIA MOBIL 10008689766 ADR -- +0:12:00
79 . 77 TRARIEUX Julien Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10006804330 DMP -- +0:12:00
80 . 115 CIMA Imerio Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10009974715 NIP -- +0:14:08
81 . 6 SAGAN Juraj Moški BORA - HANSGROHE 10004572724 BOH -- +0:15:16
82 . 41 CAVENDISH Mark Moški TEAM DIMENSION DATA 10003292324 TDD -- +0:15:16
83 . 57 Rumac Josip Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10007822729 ANS -- +0:15:16
84 . 95 PERON Andrea Moški TEAM NOVO NORDISK 10005660336 TNN -- +0:15:16
85 . 47 TILLER FOSSUM Rasmus Moški TEAM DIMENSION DATA 10019889226 TDD -- +0:15:16
86 . 54 SPREAFICO Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10008198201 ANS -- +0:15:16
87 . 175 KIĹ ERLOVSKI Emanuel Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10002725579 MKT -- +0:15:16
88 . 87 STASH Mamyr Moški GAZPROM – RUSVELO 10008705227 GAZ -- +0:15:16
89 . 3 BASKA Erik Moški BORA - HANSGROHE 10008662282 BOH -- +0:15:16
90 . 71 KASPERKIEWICZ Przemyslaw Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10007892245 DMP -- +0:15:16
91 . 141 KOROĹ EC Rok Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007386128 LGS -- +0:15:16
92 . 26 SIEBERG Marcel Moški BAHRAIN – MERIDA 10002427913 TBM -- +0:15:16
93 . 44 EISEL Bernhard Moški TEAM DIMENSION DATA 10001546324 TDD -- +0:15:16
94 . 172 EVRARD Laurent Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10006454120 MKT -- +0:15:16
95 . 97 HENTTALA Joonas Moški TEAM NOVO NORDISK 10007189195 TNN -- +0:15:16
96 . 21 BAUHAUS Phil Moški BAHRAIN – MERIDA 10008662484 TBM -- +0:15:16
97 . 62 GUARDINI Andrea Moški BARDIANI CSF 10005503217 BRD -- +0:15:16
98 . 96 KAMSTRA Brian Moški TEAM NOVO NORDISK 10010029881 TNN -- +0:15:16
99 . 94 POLI Umberto Moški TEAM NOVO NORDISK 10013880882 TNN -- +0:15:16
100 . 144 Guy Timothy Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10005971443 LGS -- +0:15:16
101 . 147 Hill Benjamin Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007745634 LGS -- +0:15:16
102 . 166 SCHĂŚHLER Tomáš Moški AC SPARTA PRAHA 10015224334 ACS -- +0:15:16
103 . 182 ÄŚOTAR Luka Moški SLOVENIA 10013815713 SLO -- +0:15:16
104 . 136 KATRAĹ NIK Gašper Moški ADRIA MOBIL 10008678349 ADR -- +0:15:16
105 . 183 Lakota Luka Moški SLOVENIA 10015720246 SLO -- +0:15:16
106 . 4 GATTO Oscar Moški BORA - HANSGROHE 10004693568 BOH -- +0:15:16
107 . 101 CIMOLAI Davide Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10028417041 ICA -- +0:15:16
108 . 153 KRIZEK Matthias Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004635166 RSW -- +0:15:16
109 . 74 FINETTO Mauro Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10002926552 DMP -- +0:15:16
110 . 155 MANGERTSEDER Matthias Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10015767029 RSW -- +0:15:16
111 . 157 KIERNER Florian Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10015765110 RSW -- +0:15:16
112 . 167 SCHURAN Michal Moški AC SPARTA PRAHA 10009220438 ACS -- +0:15:16
113 . 32 CONSONNI Simone Moški UAE TEAM EMIRATES 10007890730 UAD -- +0:15:16
114 . 33 OLIVEIRA Rui Moški UAE TEAM EMIRATES 10009191136 UAD -- +0:15:16
115 . 23 ARASHIRO Yukiya Moški BAHRAIN – MERIDA 10004556253 TBM -- +0:15:16
116 . 102 DUNNE Conor Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10008670669 ICA -- +0:15:16
117 . 112 ACOSTA RUBEN OSPINA Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10035520976 NIP -- +0:15:16
118 . 65 PESSOT Alessandro Moški BARDIANI CSF 10013373149 BRD -- +0:15:16
119 . 2 ARCHBOLD Shane Moški BORA - HANSGROHE 10005506651 BOH -- +0:15:16
120 . 16 SCOTSON Callum Moški MITCHELTON – SCOTT 10009115556 MTS -- +0:15:16
121 . 14 HAMILTON Lucas Moški MITCHELTON – SCOTT 10009497593 MTS -- +0:18:53
122 . 73 FEDELI Alessandro Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10010166186 DMP -- +0:18:53
DNF 174 PUGLIESE SCHILLACI Antonino Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10013834709 MKT -- DNF
Cestno kolesarstvo Tekma:Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 Datum:01.01.1970 etapa 4
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca TeamCode Čas Gap
1 . 121 VISCONTI Giovanni Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10003105600 NSK 04:00:53 --
2 . 37 ULISSI Diego Moški UAE TEAM EMIRATES 10005467952 UAD -- +0:00:00
3 . 34 POGAÄŚAR Tadej Moški UAE TEAM EMIRATES 10014972740 UAD -- +0:00:00
4 . 82 VLASOV Aleksandr Moški GAZPROM – RUSVELO 10009728070 GAZ -- +0:00:00
5 . 51 VENDRAME Andrea Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10009392412 ANS -- +0:00:32
6 . 17 CHAVES JHOAN RUBIO Moški MITCHELTON – SCOTT 10007587303 MTS -- +0:00:32
7 . 55 MASNADA Fausto Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10008912563 ANS -- +0:00:32
8 . 104 HERMANS Ben Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10003085994 ICA -- +0:01:38
9 . 15 MEYER Cameron Moški MITCHELTON – SCOTT 10004595558 MTS -- +0:02:22
10 . 66 ROTA Lorenzo Moški BARDIANI CSF 10009393523 BRD -- +0:02:22
11 . 107 SBARAGLI Kristian Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10006467961 ICA -- +0:02:22
12 . 113 Company Company Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10014739940 NIP -- +0:02:22
13 . 132 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL 10001299174 ADR -- +0:02:22
14 . 52 BUSATO Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10004509470 ANS -- +0:02:22
15 . 35 Polanc Jan Moški UAE TEAM EMIRATES 10050785746 UAD -- +0:02:22
16 . 86 RYBALKIN Aleksei Moški GAZPROM – RUSVELO 10007727042 GAZ -- +0:02:22
17 . 25 Bole Grega Moški BAHRAIN – MERIDA 10002833188 TBM -- +0:03:19
18 . 5 MC JAY CARTHY Moški BORA - HANSGROHE 10006874553 BOH -- +0:03:19
19 . 125 SCHĂ–NBERGER Sebastian Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10008653087 NSK -- +0:03:19
20 . 92 LOZANO David Moški TEAM NOVO NORDISK 10004864532 TNN -- +0:03:19
21 . 24 Novak Domen Moški BAHRAIN – MERIDA 10009372406 TBM -- +0:04:14
22 . 114 SANTAROMITA Ivan Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10002711940 NIP -- +0:04:14
23 . 127 ZARDINI Edoardo Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10005658114 NSK -- +0:06:32
24 . 53 FRAPPORTI Marco Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10004501891 ANS -- +0:06:32
25 . 67 SAVINI Daniel Moški BARDIANI CSF 10014429843 BRD -- +0:06:32
26 . 186 HOÄŚEVAR Kristjan Moški SLOVENIA 10017629025 SLO -- +0:06:32
27 . 171 REBELLIN Davide Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10000991808 MKT -- +0:06:32
28 . 46 BAK LARS YTTING Moški TEAM DIMENSION DATA 10034996267 TDD -- +0:06:32
29 . 185 LAVRIÄŚ Martin Moški SLOVENIA 10015081662 SLO -- +0:06:32
30 . 122 BONGIORNO MANUEL Francesco Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10006569611 NSK -- +0:06:32
31 . 103 GOLDSTEIN Omer Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10009246710 ICA -- +0:06:32
32 . 105 PLAZA Ruben Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10001457610 ICA -- +0:06:32
33 . 181 Drinovec Matej Moški SLOVENIA 10010968862 SLO -- +0:09:47
34 . 56 MONTAGUTI Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10002844710 ANS -- +0:09:54
35 . 63 MAESTRI Mirco Moški BARDIANI CSF 10006684896 BRD -- +0:09:54
36 . 123 MARENGO Umberto Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10011972309 NSK -- +0:09:54
37 . 54 SPREAFICO Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10008198201 ANS -- +0:12:12
38 . 91 PLANET Charles Moški TEAM NOVO NORDISK 10007659243 TNN -- +0:12:12
39 . 76 LEVEAU JĂ©rĂ©my Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10009646733 DMP -- +0:12:12
40 . 84 CHERKASOV Nikolai Moški GAZPROM – RUSVELO 10009986334 GAZ -- +0:12:12
41 . 93 KUSZTOR PĂ©ter Moški TEAM NOVO NORDISK 10003214724 TNN -- +0:12:12
42 . 81 ARSLANOV Ildar Moški GAZPROM – RUSVELO 10008661272 GAZ -- +0:12:12
43 . 23 ARASHIRO Yukiya Moški BAHRAIN – MERIDA 10004556253 TBM -- +0:12:12
44 . 85 ROVNY Ivan Moški GAZPROM – RUSVELO 10003270904 GAZ -- +0:12:12
45 . 31 MARCATO Marco Moški UAE TEAM EMIRATES 10003383159 UAD -- +0:12:12
46 . 57 Rumac Josip Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10007822729 ANS -- +0:13:35
47 . 101 CIMOLAI Davide Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10028417041 ICA -- +0:14:25
48 . 64 MARONESE Marco Moški BARDIANI CSF 10010084344 BRD -- +0:14:50
49 . 151 Bajc Andi Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004610312 RSW -- +0:14:50
50 . 111 LONARDI Giovanni Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10014704978 NIP -- +0:16:46
51 . 126 VELASCO Simone Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10008018850 NSK -- +0:16:46
52 . 12 AFFINI Edoardo Moški MITCHELTON – SCOTT 10009501233 MTS -- +0:16:46
53 . 161 STĂ–HR Jan Moški AC SPARTA PRAHA 10008707449 ACS -- +0:16:46
54 . 61 ALBANESE Vincenzo Moški BARDIANI CSF 10009505475 BRD -- +0:16:46
55 . 124 FORTUNATO Lorenzo Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10011235008 NSK -- +0:16:46
56 . 95 PERON Andrea Moški TEAM NOVO NORDISK 10005660336 TNN -- +0:16:46
57 . 13 SMITH Dion Moški MITCHELTON – SCOTT 10008695729 MTS -- +0:16:46
58 . 16 SCOTSON Callum Moški MITCHELTON – SCOTT 10009115556 MTS -- +0:16:57
59 . 74 FINETTO Mauro Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10002926552 DMP -- +0:17:41
60 . 3 BASKA Erik Moški BORA - HANSGROHE 10008662282 BOH -- +0:18:41
61 . 41 CAVENDISH Mark Moški TEAM DIMENSION DATA 10003292324 TDD -- +0:18:42
62 . 21 BAUHAUS Phil Moški BAHRAIN – MERIDA 10008662484 TBM -- +0:18:42
63 . 116 CIMA Damiano Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10008924384 NIP -- +0:18:42
64 . 87 STASH Mamyr Moški GAZPROM – RUSVELO 10008705227 GAZ -- +0:18:42
65 . 131 Kump Marko Moški ADRIA MOBIL 10004611726 ADR -- +0:18:42
66 . 26 SIEBERG Marcel Moški BAHRAIN – MERIDA 10002427913 TBM -- +0:18:42
67 . 141 KOROĹ EC Rok Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007386128 LGS -- +0:18:42
68 . 182 ÄŚOTAR Luka Moški SLOVENIA 10013815713 SLO -- +0:18:42
69 . 137 JARC AljaĹľ Moški ADRIA MOBIL 10015327293 ADR -- +0:18:42
70 . 42 NIZZOLO Giacomo Moški TEAM DIMENSION DATA 10005876160 TDD -- +0:18:42
71 . 115 CIMA Imerio Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10009974715 NIP -- +0:18:42
72 . 144 Guy Timothy Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10005971443 LGS -- +0:18:42
73 . 106 SAGIV Guy Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10008682995 ICA -- +0:18:42
74 . 47 TILLER FOSSUM Rasmus Moški TEAM DIMENSION DATA 10019889226 TDD -- +0:18:42
75 . 44 EISEL Bernhard Moški TEAM DIMENSION DATA 10001546324 TDD -- +0:18:42
76 . 187 Veber Matic Moški SLOVENIA 10013807023 SLO -- +0:18:42
77 . 133 Per David Moški ADRIA MOBIL 10008689766 ADR -- +0:18:42
78 . 11 Mezgec Luka Moški MITCHELTON – SCOTT 10005560710 MTS -- +0:18:42
79 . 71 KASPERKIEWICZ Przemyslaw Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10007892245 DMP -- +0:18:42
80 . 142 FINKĹ T Tilen Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468 LGS -- +0:18:42
81 . 145 PRAH AljaĹľ Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017647112 LGS -- +0:18:42
82 . 136 KATRAĹ NIK Gašper Moški ADRIA MOBIL 10008678349 ADR -- +0:18:42
83 . 97 HENTTALA Joonas Moški TEAM NOVO NORDISK 10007189195 TNN -- +0:18:42
84 . 45 GASPAROTTO Enrico Moški TEAM DIMENSION DATA 10002350414 TDD -- +0:18:42
85 . 165 HONSA František Moški AC SPARTA PRAHA 10047236051 ACS -- +0:18:42
86 . 7 SCHWARZMANN Michael Moški BORA - HANSGROHE 10006670954 BOH -- +0:18:42
87 . 134 GROĹ ELJ Ĺ˝iga Moški ADRIA MOBIL 10007973178 ADR -- +0:18:42
88 . 43 RENSHAW Mark Moški TEAM DIMENSION DATA 10002259777 TDD -- +0:18:42
89 . 143 GROĹ ELJ Matic Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10014881602 LGS -- +0:18:42
90 . 4 GATTO Oscar Moški BORA - HANSGROHE 10004693568 BOH -- +0:18:42
91 . 96 KAMSTRA Brian Moški TEAM NOVO NORDISK 10010029881 TNN -- +0:18:42
92 . 1 ACKERMANN Pascal Moški BORA - HANSGROHE 10007738055 BOH -- +0:18:42
93 . 22 HAUSSLER Heinrich Moški BAHRAIN – MERIDA 10002711435 TBM -- +0:18:42
94 . 62 GUARDINI Andrea Moški BARDIANI CSF 10005503217 BRD -- +0:18:42
95 . 157 KIERNER Florian Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10015765110 RSW -- +0:18:42
96 . 75 FILOSI Iuri Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10009362908 DMP -- +0:18:42
97 . 6 SAGAN Juraj Moški BORA - HANSGROHE 10004572724 BOH -- +0:18:51
98 . 65 PESSOT Alessandro Moški BARDIANI CSF 10013373149 BRD -- +0:18:51
99 . 147 Hill Benjamin Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007745634 LGS -- +0:18:51
100 . 94 POLI Umberto Moški TEAM NOVO NORDISK 10013880882 TNN -- +0:18:51
101 . 83 BOEV Igor Moški GAZPROM – RUSVELO 10005914758 GAZ -- +0:18:51
102 . 172 EVRARD Laurent Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10006454120 MKT -- +0:18:51
103 . 102 DUNNE Conor Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10008670669 ICA -- +0:18:51
104 . 135 HORVAT Ĺ˝iga Moški ADRIA MOBIL 10014992140 ADR -- +0:18:51
105 . 163 KALOJĂŤROS Tomáš Moški AC SPARTA PRAHA 10007650048 ACS -- +0:18:51
106 . 173 RABOTTINI Matteo Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10006919013 MKT -- +0:18:51
107 . 77 TRARIEUX Julien Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10006804330 DMP -- +0:18:51
108 . 72 SCHMIDT Fabien Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10007855869 DMP -- +0:18:51
109 . 2 ARCHBOLD Shane Moški BORA - HANSGROHE 10005506651 BOH -- +0:18:51
110 . 33 OLIVEIRA Rui Moški UAE TEAM EMIRATES 10009191136 UAD -- +0:18:51
111 . 32 CONSONNI Simone Moški UAE TEAM EMIRATES 10007890730 UAD -- +0:18:51
112 . 183 Lakota Luka Moški SLOVENIA 10015720246 SLO -- +0:19:13
DNF 112 ACOSTA RUBEN OSPINA Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10035520976 NIP -- DNF
DNF 155 MANGERTSEDER Matthias Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10015767029 RSW -- DNF
DNF 146 RUÄŚIGAJ Ĺ˝iga Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10008693507 LGS -- DNF
DNF 166 SCHĂŚHLER Tomáš Moški AC SPARTA PRAHA 10015224334 ACS -- DNF
DNF 167 SCHURAN Michal Moški AC SPARTA PRAHA 10009220438 ACS -- DNF
DNF 175 KIĹ ERLOVSKI Emanuel Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10002725579 MKT -- DNF
DNF 73 FEDELI Alessandro Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10010166186 DMP -- DNF
DNS 153 KRIZEK Matthias Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004635166 RSW -- DNS
DNS 156 RABITSCH Stephan Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007168684 RSW -- DNS
DNS 14 HAMILTON Lucas Moški MITCHELTON – SCOTT 10009497593 MTS -- DNS
Cestno kolesarstvo Tekma:Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 Datum:23.06.2019 etapa 5
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca TeamCode Čas Gap
1 . 42 NIZZOLO Giacomo Moški TEAM DIMENSION DATA 10005876160 TDD 04:01:55 --
2 . 11 Mezgec Luka Moški MITCHELTON – SCOTT 10005560710 MTS -- +0:00:00
3 . 2 ARCHBOLD Shane Moški BORA - HANSGROHE 10005506651 BOH -- +0:00:00
4 . 51 VENDRAME Andrea Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10009392412 ANS -- +0:00:00
5 . 101 CIMOLAI Davide Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10028417041 ICA -- +0:00:00
6 . 61 ALBANESE Vincenzo Moški BARDIANI CSF 10009505475 BRD -- +0:00:00
7 . 123 MARENGO Umberto Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10011972309 NSK -- +0:00:00
8 . 34 POGAÄŚAR Tadej Moški UAE TEAM EMIRATES 10014972740 UAD -- +0:00:00
9 . 126 VELASCO Simone Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10008018850 NSK -- +0:00:00
10 . 121 VISCONTI Giovanni Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10003105600 NSK -- +0:00:00
11 . 37 ULISSI Diego Moški UAE TEAM EMIRATES 10005467952 UAD -- +0:00:00
12 . 31 MARCATO Marco Moški UAE TEAM EMIRATES 10003383159 UAD -- +0:00:00
13 . 82 VLASOV Aleksandr Moški GAZPROM – RUSVELO 10009728070 GAZ -- +0:00:00
14 . 56 MONTAGUTI Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10002844710 ANS -- +0:00:00
15 . 17 CHAVES JHOAN RUBIO Moški MITCHELTON – SCOTT 10007587303 MTS -- +0:00:00
16 . 66 ROTA Lorenzo Moški BARDIANI CSF 10009393523 BRD -- +0:00:00
17 . 15 MEYER Cameron Moški MITCHELTON – SCOTT 10004595558 MTS -- +0:00:00
18 . 127 ZARDINI Edoardo Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10005658114 NSK -- +0:00:00
19 . 86 RYBALKIN Aleksei Moški GAZPROM – RUSVELO 10007727042 GAZ -- +0:00:07
20 . 104 HERMANS Ben Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10003085994 ICA -- +0:00:07
21 . 55 MASNADA Fausto Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10008912563 ANS -- +0:00:07
22 . 24 Novak Domen Moški BAHRAIN – MERIDA 10009372406 TBM -- +0:00:12
23 . 35 Polanc Jan Moški UAE TEAM EMIRATES 10050785746 UAD -- +0:00:19
24 . 4 GATTO Oscar Moški BORA - HANSGROHE 10004693568 BOH -- +0:00:25
25 . 103 GOLDSTEIN Omer Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10009246710 ICA -- +0:00:30
26 . 16 SCOTSON Callum Moški MITCHELTON – SCOTT 10009115556 MTS -- +0:00:32
27 . 105 PLAZA Ruben Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10001457610 ICA -- +0:00:35
28 . 12 AFFINI Edoardo Moški MITCHELTON – SCOTT 10009501233 MTS -- +0:01:34
29 . 181 Drinovec Matej Moški SLOVENIA 10010968862 SLO -- +0:02:23
30 . 76 LEVEAU JĂ©rĂ©my Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10009646733 DMP -- +0:02:23
31 . 26 SIEBERG Marcel Moški BAHRAIN – MERIDA 10002427913 TBM -- +0:02:23
32 . 25 Bole Grega Moški BAHRAIN – MERIDA 10002833188 TBM -- +0:02:23
33 . 125 SCHĂ–NBERGER Sebastian Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10008653087 NSK -- +0:02:23
34 . 141 KOROĹ EC Rok Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007386128 LGS -- +0:02:23
35 . 67 SAVINI Daniel Moški BARDIANI CSF 10014429843 BRD -- +0:02:23
36 . 21 BAUHAUS Phil Moški BAHRAIN – MERIDA 10008662484 TBM -- +0:02:23
37 . 22 HAUSSLER Heinrich Moški BAHRAIN – MERIDA 10002711435 TBM -- +0:02:23
38 . 92 LOZANO David Moški TEAM NOVO NORDISK 10004864532 TNN -- +0:02:23
39 . 187 Veber Matic Moški SLOVENIA 10013807023 SLO -- +0:02:23
40 . 6 SAGAN Juraj Moški BORA - HANSGROHE 10004572724 BOH -- +0:02:23
41 . 124 FORTUNATO Lorenzo Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10011235008 NSK -- +0:02:23
42 . 3 BASKA Erik Moški BORA - HANSGROHE 10008662282 BOH -- +0:02:23
43 . 23 ARASHIRO Yukiya Moški BAHRAIN – MERIDA 10004556253 TBM -- +0:02:23
44 . 157 KIERNER Florian Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10015765110 RSW -- +0:02:23
45 . 5 MC JAY CARTHY Moški BORA - HANSGROHE 10006874553 BOH -- +0:02:23
46 . 116 CIMA Damiano Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10008924384 NIP -- +0:02:23
47 . 107 SBARAGLI Kristian Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10006467961 ICA -- +0:02:23
48 . 137 JARC AljaĹľ Moški ADRIA MOBIL 10015327293 ADR -- +0:02:23
49 . 77 TRARIEUX Julien Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10006804330 DMP -- +0:02:23
50 . 132 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL 10001299174 ADR -- +0:02:23
51 . 63 MAESTRI Mirco Moški BARDIANI CSF 10006684896 BRD -- +0:02:23
52 . 143 GROĹ ELJ Matic Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10014881602 LGS -- +0:02:23
53 . 185 LAVRIÄŚ Martin Moški SLOVENIA 10015081662 SLO -- +0:02:23
54 . 46 BAK LARS YTTING Moški TEAM DIMENSION DATA 10034996267 TDD -- +0:02:23
55 . 41 CAVENDISH Mark Moški TEAM DIMENSION DATA 10003292324 TDD -- +0:02:23
56 . 171 REBELLIN Davide Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10000991808 MKT -- +0:02:23
57 . 151 Bajc Andi Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004610312 RSW -- +0:02:23
58 . 113 Company Company Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10014739940 NIP -- +0:02:23
59 . 133 Per David Moški ADRIA MOBIL 10008689766 ADR -- +0:02:23
60 . 134 GROĹ ELJ Ĺ˝iga Moški ADRIA MOBIL 10007973178 ADR -- +0:02:23
61 . 95 PERON Andrea Moški TEAM NOVO NORDISK 10005660336 TNN -- +0:02:23
62 . 13 SMITH Dion Moški MITCHELTON – SCOTT 10008695729 MTS -- +0:02:30
63 . 186 HOÄŚEVAR Kristjan Moški SLOVENIA 10017629025 SLO -- +0:02:30
64 . 131 Kump Marko Moški ADRIA MOBIL 10004611726 ADR -- +0:02:32
65 . 47 TILLER FOSSUM Rasmus Moški TEAM DIMENSION DATA 10019889226 TDD -- +0:02:32
66 . 45 GASPAROTTO Enrico Moški TEAM DIMENSION DATA 10002350414 TDD -- +0:02:32
67 . 114 SANTAROMITA Ivan Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10002711940 NIP -- +0:02:32
68 . 84 CHERKASOV Nikolai Moški GAZPROM – RUSVELO 10009986334 GAZ -- +0:02:32
69 . 81 ARSLANOV Ildar Moški GAZPROM – RUSVELO 10008661272 GAZ -- +0:02:32
70 . 85 ROVNY Ivan Moški GAZPROM – RUSVELO 10003270904 GAZ -- +0:02:32
71 . 53 FRAPPORTI Marco Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10004501891 ANS -- +0:02:32
72 . 74 FINETTO Mauro Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10002926552 DMP -- +0:02:32
73 . 75 FILOSI Iuri Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10009362908 DMP -- +0:02:35
74 . 32 CONSONNI Simone Moški UAE TEAM EMIRATES 10007890730 UAD -- +0:02:35
75 . 111 LONARDI Giovanni Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10014704978 NIP -- +0:07:28
76 . 97 HENTTALA Joonas Moški TEAM NOVO NORDISK 10007189195 TNN -- +0:07:28
77 . 52 BUSATO Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10004509470 ANS -- +0:08:20
78 . 64 MARONESE Marco Moški BARDIANI CSF 10010084344 BRD -- +0:08:20
79 . 147 Hill Benjamin Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007745634 LGS -- +0:11:03
80 . 96 KAMSTRA Brian Moški TEAM NOVO NORDISK 10010029881 TNN -- +0:11:03
81 . 144 Guy Timothy Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10005971443 LGS -- +0:11:03
82 . 165 HONSA František Moški AC SPARTA PRAHA 10047236051 ACS -- +0:11:03
83 . 183 Lakota Luka Moški SLOVENIA 10015720246 SLO -- +0:11:03
84 . 93 KUSZTOR PĂ©ter Moški TEAM NOVO NORDISK 10003214724 TNN -- +0:11:03
85 . 142 FINKĹ T Tilen Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468 LGS -- +0:11:03
86 . 145 PRAH AljaĹľ Moški LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017647112 LGS -- +0:11:03
87 . 54 SPREAFICO Matteo Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10008198201 ANS -- +0:11:03
88 . 115 CIMA Imerio Moški NIPPO - VINI FANTINI – FAIZANE 10009974715 NIP -- +0:11:03
89 . 57 Rumac Josip Moški ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 10007822729 ANS -- +0:11:03
90 . 122 BONGIORNO MANUEL Francesco Moški NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 10006569611 NSK -- +0:11:03
91 . 161 STĂ–HR Jan Moški AC SPARTA PRAHA 10008707449 ACS -- +0:11:03
92 . 136 KATRAĹ NIK Gašper Moški ADRIA MOBIL 10008678349 ADR -- +0:11:03
93 . 135 HORVAT Ĺ˝iga Moški ADRIA MOBIL 10014992140 ADR -- +0:11:03
94 . 44 EISEL Bernhard Moški TEAM DIMENSION DATA 10001546324 TDD -- +0:11:03
95 . 172 EVRARD Laurent Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10006454120 MKT -- +0:11:03
96 . 62 GUARDINI Andrea Moški BARDIANI CSF 10005503217 BRD -- +0:11:03
97 . 182 ÄŚOTAR Luka Moški SLOVENIA 10013815713 SLO -- +0:11:03
98 . 87 STASH Mamyr Moški GAZPROM – RUSVELO 10008705227 GAZ -- +0:11:03
99 . 91 PLANET Charles Moški TEAM NOVO NORDISK 10007659243 TNN -- +0:11:03
100 . 43 RENSHAW Mark Moški TEAM DIMENSION DATA 10002259777 TDD -- +0:11:03
101 . 33 OLIVEIRA Rui Moški UAE TEAM EMIRATES 10009191136 UAD -- +0:11:03
102 . 173 RABOTTINI Matteo Moški MERIDIANA KAMEN TEAM 10006919013 MKT -- +0:11:03
103 . 83 BOEV Igor Moški GAZPROM – RUSVELO 10005914758 GAZ -- +0:11:03
104 . 163 KALOJĂŤROS Tomáš Moški AC SPARTA PRAHA 10007650048 ACS -- +0:11:03
105 . 94 POLI Umberto Moški TEAM NOVO NORDISK 10013880882 TNN -- +0:11:03
106 . 65 PESSOT Alessandro Moški BARDIANI CSF 10013373149 BRD -- +0:11:03
107 . 71 KASPERKIEWICZ Przemyslaw Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10007892245 DMP -- +0:11:03
108 . 72 SCHMIDT Fabien Moški DELKO MARSEILLE PROVENCE 10007855869 DMP -- +0:11:13
109 . 102 DUNNE Conor Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10008670669 ICA -- +0:11:13
DNF 106 SAGIV Guy Moški ISRAEL CYCLING ACADEMY 10008682995 ICA -- DNF
DNS 7 SCHWARZMANN Michael Moški BORA - HANSGROHE 10006670954 BOH -- DNF
DNS 1 ACKERMANN Pascal Moški BORA - HANSGROHE 10007738055 BOH -- DNS

Komentarji