Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Ciklokros črne njive 2018/2019 PSLO

Ciklokros Tekma:Ciklokros črne njive 2018/2019 Datum:10.11.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap Tip kolesa Več
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
1 . 3 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 087 450 37 00:52:56 11 -- 00:04:26 CX >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 087 450 37
Čas vožnje: 00:52:56
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:04:26
Tip kolesa: CX
2 . 1 Jenko Robi
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 100 066 867 18 00:52:02 10 -1 00:04:47 CX 2X >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 066 867 18
Čas vožnje: 00:52:02
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:04:47
Tip kolesa: CX 2X
3 . 4 Skok Anže
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 537 78 00:52:21 10 -1 00:04:48 CX >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 537 78
Čas vožnje: 00:52:21
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:04:48
Tip kolesa: CX
4 . 2 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 644 58 00:52:59 10 -1 00:04:31 CX >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 644 58
Čas vožnje: 00:52:59
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:04:31
Tip kolesa: CX
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 22 Chiandussi Michele
A.S.D. G.S. DONI 2004
Moški ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10029981468 00:39:16 8 -- 00:04:37 CX 2X >
Klub A.S.D. G.S. DONI 2004
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029981468
Čas vožnje: 00:39:16
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:04:37
Tip kolesa: CX 2X
2 . 21 Kovač Štefan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 1001176089918 00:44:21 8 00:05:05 00:05:15 CX >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1001176089918
Čas vožnje: 00:44:21
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:05:05
Best lap: 00:05:15
Tip kolesa: CX
3 . 24 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 545 56 00:44:50 8 00:05:34 00:05:18 CX >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 545 56
Čas vožnje: 00:44:50
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:05:34
Best lap: 00:05:18
Tip kolesa: CX
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 33 Rus Jure
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017582848 00:42:34 8 -- 00:04:52 CX >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582848
Čas vožnje: 00:42:34
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:04:52
Tip kolesa: CX
2 . 29 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 00:43:54 8 00:01:20 00:05:17 CX >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 030 56
Čas vožnje: 00:43:54
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:01:20
Best lap: 00:05:17
Tip kolesa: CX
3 . 30 Kralj Fabijan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 620 112 72 00:40:50 7 -1 00:05:00 CX >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 620 112 72
Čas vožnje: 00:40:50
No. Laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:05:00
Tip kolesa: CX
4 . 32 Cvjetičanin Maks
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 797 458 05 00:42:28 7 -1 00:05:14 CX >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 797 458 05
Čas vožnje: 00:42:28
No. Laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:05:14
Tip kolesa: CX
5 . 108 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 00:40:53 6 -2 00:06:01 CX >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017653879
Čas vožnje: 00:40:53
No. Laps: 6
Zaostanek: -2
Best lap: 00:06:01
Tip kolesa: CX
ŽENSKE-Ž
1 . 10 Žavbi Kunaver Saša
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 156 632 58 00:39:29 6 -- 00:06:08 CX >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 156 632 58
Čas vožnje: 00:39:29
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:06:08
Tip kolesa: CX
MASTERS 1-M
1 . 78 Rimahazi Matija
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 00:51:02 11 -- 00:04:32 CX >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:51:02
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:04:32
Tip kolesa: CX
2 . 50 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 778 95 00:52:55 11 00:01:53 00:04:38 CX 2X >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 778 95
Čas vožnje: 00:52:55
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:01:53
Best lap: 00:04:38
Tip kolesa: CX 2X
3 . 79 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 175 99 117 00:55:04 11 00:04:02 00:04:38 CX >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 99 117
Čas vožnje: 00:55:04
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:04:02
Best lap: 00:04:38
Tip kolesa: CX
4 . 81 Udovic Ales
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 00:55:16 11 00:04:14 00:04:40 CX >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:55:16
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:04:14
Best lap: 00:04:40
Tip kolesa: CX
5 . 105 Ropas Nejc
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 00:55:45 11 00:04:43 00:04:52 CX >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:55:45
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:04:43
Best lap: 00:04:52
Tip kolesa: CX
6 . 54 Kerkez Vladimir
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 100 028 517 80 00:56:02 11 00:05:00 00:04:59 CX 2X >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 028 517 80
Čas vožnje: 00:56:02
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:05:00
Best lap: 00:04:59
Tip kolesa: CX 2X
7 . 51 Bitenc Jure
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 00:56:26 11 00:05:24 00:04:59 CX >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:26
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:05:24
Best lap: 00:04:59
Tip kolesa: CX
8 . 58 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 1000 766 22 73 00:52:13 10 -1 00:05:07 CX >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1000 766 22 73
Čas vožnje: 00:52:13
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:05:07
Tip kolesa: CX
9 . 72 Erjavec Simon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 146 926 52 00:53:08 10 -1 00:05:13 CX >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 146 926 52
Čas vožnje: 00:53:08
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:05:13
Tip kolesa: CX
10 . 66 Grušovnik Matjaž
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 516 164 11 00:53:29 10 -1 00:05:09 CX >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 516 164 11
Čas vožnje: 00:53:29
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:05:09
Tip kolesa: CX
11 . 71 Grbec Gašper
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 698 15 00:55:24 10 -1 00:05:24 CX >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 698 15
Čas vožnje: 00:55:24
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:05:24
Tip kolesa: CX
12 . 76 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 856 76 00:56:14 10 -1 00:05:12 CX >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 856 76
Čas vožnje: 00:56:14
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:05:12
Tip kolesa: CX
13 . 60 Sušnik Blaž
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 00:51:15 9 -2 00:05:33 CX >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:51:15
No. Laps: 9
Zaostanek: -2
Best lap: 00:05:33
Tip kolesa: CX
14 . 55 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:51:44 9 -2 00:05:09 CX >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Čas vožnje: 00:51:44
No. Laps: 9
Zaostanek: -2
Best lap: 00:05:09
Tip kolesa: CX
15 . 70 Krebelj Matej
FAKTUJETU MTB
Moški SLO FAKTUJETU MTB 100 630 257 32 00:52:24 9 -2 00:05:18 CX >
Klub FAKTUJETU MTB
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 630 257 32
Čas vožnje: 00:52:24
No. Laps: 9
Zaostanek: -2
Best lap: 00:05:18
Tip kolesa: CX
16 . 62 Jančar Željko
Moški SLO 00:53:43 9 -2 00:05:41 CX >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:53:43
No. Laps: 9
Zaostanek: -2
Best lap: 00:05:41
Tip kolesa: CX
17 . 56 Čeh Bor
PICIBICI
Moški SLO PICIBICI 100 175 891 14 00:54:33 9 -2 00:05:53 CX >
Klub PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 891 14
Čas vožnje: 00:54:33
No. Laps: 9
Zaostanek: -2
Best lap: 00:05:53
Tip kolesa: CX
18 . 101 Persoglia Manuel
U.C.CAPRIVESI
Moški ITA U.C.CAPRIVESI 100 549 123 87 00:56:11 9 -2 00:05:41 CX >
Klub U.C.CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100 549 123 87
Čas vožnje: 00:56:11
No. Laps: 9
Zaostanek: -2
Best lap: 00:05:41
Tip kolesa: CX
19 . 59 Šajn Marko
KK PICI BICI
Moški SLO KK PICI BICI 100 790 528 59 00:51:12 8 -3 00:05:48 CX >
Klub KK PICI BICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 790 528 59
Čas vožnje: 00:51:12
No. Laps: 8
Zaostanek: -3
Best lap: 00:05:48
Tip kolesa: CX
20 . 57 Vogrin Aljoša
T - 2
Moški SLO T - 2 00:57:22 8 -3 00:06:22 CX >
Klub T - 2
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:57:22
No. Laps: 8
Zaostanek: -3
Best lap: 00:06:22
Tip kolesa: CX
21 . 80 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:28:47 5 -6 00:05:37 CX >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 512 661 00
Čas vožnje: 00:28:47
No. Laps: 5
Zaostanek: -6
Best lap: 00:05:37
Tip kolesa: CX
22 . 63 Nerad Primož
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 00:16:05 3 -8 00:05:19 CX >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:16:05
No. Laps: 3
Zaostanek: -8
Best lap: 00:05:19
Tip kolesa: CX
DNF 68 Oman Matic
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 100 613 439 92 00:11:09 2 -9 00:05:28 CX >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 613 439 92
Čas vožnje: 00:11:09
No. Laps: 2
Zaostanek: -9
Best lap: 00:05:28
Tip kolesa: CX
DNF 73 PERIC MARKO
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 522 33 00:12:32 2 -9 00:05:46 CX >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 522 33
Čas vožnje: 00:12:32
No. Laps: 2
Zaostanek: -9
Best lap: 00:05:46
Tip kolesa: CX
DNF 74 Zajc Robert
Moški SLO 00:49:02 8 -3 00:05:06 CX >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:49:02
No. Laps: 8
Zaostanek: -3
Best lap: 00:05:06
Tip kolesa: CX
DNF 67 Kalan Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 00:49:11 6 -5 00:05:54 CX >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:49:11
No. Laps: 6
Zaostanek: -5
Best lap: 00:05:54
Tip kolesa: CX
DNF 77 Lazar Aleš
CYCLING UNITED LJUBLJANA
Moški SLO CYCLING UNITED LJUBLJANA 00:29:12 4 -7 00:05:12 CX >
Klub CYCLING UNITED LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:29:12
No. Laps: 4
Zaostanek: -7
Best lap: 00:05:12
Tip kolesa: CX
MASTERS 2-M
1 . 89 Kovač Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 936 59 00:55:34 11 -- 00:04:58 CX >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 936 59
Čas vožnje: 00:55:34
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:04:58
Tip kolesa: CX
2 . 94 Mori Mitja
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 100 712 751 76 00:51:32 10 -1 00:04:57 CX >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 712 751 76
Čas vožnje: 00:51:32
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:04:57
Tip kolesa: CX
3 . 88 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 866 86 00:51:39 10 -1 00:05:07 CX 2X >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 866 86
Čas vožnje: 00:51:39
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:05:07
Tip kolesa: CX 2X
4 . 93 Gajser Leon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 636 215 73 00:54:52 10 -1 00:05:12 CX >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 636 215 73
Čas vožnje: 00:54:52
No. Laps: 10
Zaostanek: -1
Best lap: 00:05:12
Tip kolesa: CX
5 . 91 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 100 176 478 19 00:51:45 9 -2 00:05:34 CX >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 478 19
Čas vožnje: 00:51:45
No. Laps: 9
Zaostanek: -2
Best lap: 00:05:34
Tip kolesa: CX
6 . 90 Slejko Simon
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 100 175 608 22 00:52:51 9 -2 00:05:38 CX >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 608 22
Čas vožnje: 00:52:51
No. Laps: 9
Zaostanek: -2
Best lap: 00:05:38
Tip kolesa: CX
7 . 97 Kovač Klemen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2018TZS123 00:53:07 9 -2 00:05:31 CX >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS123
Čas vožnje: 00:53:07
No. Laps: 9
Zaostanek: -2
Best lap: 00:05:31
Tip kolesa: CX
8 . 98 Vadnov Axle
Moški SLO 00:52:16 7 -4 00:06:57 CX >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:52:16
No. Laps: 7
Zaostanek: -4
Best lap: 00:06:57
Tip kolesa: CX
DNF 95 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:16:45 3 -8 00:05:30 CX 2X >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 779 96
Čas vožnje: 00:16:45
No. Laps: 3
Zaostanek: -8
Best lap: 00:05:30
Tip kolesa: CX 2X
DNF 96 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 00:37:14 5 -6 00:06:12 CX >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 691 08
Čas vožnje: 00:37:14
No. Laps: 5
Zaostanek: -6
Best lap: 00:06:12
Tip kolesa: CX
DEČKI-M
1 . 43 Gladek Marcel
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 888 11 00:22:56 8 -- 00:02:38 CX >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 888 11
Čas vožnje: 00:22:56
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:38
Tip kolesa: CX
2 . 41 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:25:24 8 00:02:28 00:02:38 CX >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017653677
Čas vožnje: 00:25:24
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:02:28
Best lap: 00:02:38
Tip kolesa: CX
3 . 42 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:25:37 8 00:02:41 00:03:04 CX >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017615180
Čas vožnje: 00:25:37
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:02:41
Best lap: 00:03:04
Tip kolesa: CX
4 . 44 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 00:26:27 8 00:03:31 00:03:01 CX >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 152 81
Čas vožnje: 00:26:27
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:03:31
Best lap: 00:03:01
Tip kolesa: CX
5 . 106 Kovač Pij
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073867100 00:25:55 7 -1 00:03:09 CX >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073867100
Čas vožnje: 00:25:55
No. Laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:03:09
Tip kolesa: CX
DEKLICE-Ž
1 . 16 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 544 55 00:25:59 8 -- 00:02:52 CX >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 544 55
Čas vožnje: 00:25:59
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:52
Tip kolesa: CX

Komentarji

 

Mobile content