Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TEK NA ŠMARNO GORO 2018 - PSLO, SP - ABSOLUTNO

Tek - gorski Tekma:TEK NA ŠMARNO GORO 2018 - PSLO, SP - ABSOLUTNO Datum:06.10.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K1 Čas
ABSOLUTNO M-M
1 . 1 BUGGE Johan Moški 00:26:31 00:42:33
2 . 40 DEMATTEIS Bernard Moški ITA 00:26:11 00:42:43
3 . 20 NDUNGU GIKUNI Geoffrey Moški 00:26:12 00:42:47
4 . 19 JANU Jan Moški CZE 00:26:23 00:42:51
5 . 5 ABRAHAM Filimon Moški 00:26:15 00:42:56
6 . 11 DOUGLAS Andrew Moški 00:26:57 00:43:30
7 . 96 Bečan Timotej Moški SLO KGT Papež 00:26:59 00:44:23
8 . 21 KIRUI KIMUTAI Timothy Moški 00:26:58 00:44:37
9 . 98 Cvet Miran Moški SLO KGT Papež 00:27:35 00:45:07
10 . 9 ARTHUR Chris Moški 00:27:41 00:45:12
11 . 41 DEMATTEIS Martin Moški ITA 00:28:06 00:45:18
12 . 4 TEKLAY Azarya Moški 00:28:22 00:45:59
13 . 13 GOLLAN Ross Moški 00:28:22 00:46:02
14 . 10 Hanna Zak Moški 00:28:26 00:46:06
15 . 22 KOECH Benard Moški 00:27:16 00:46:32
16 . 52 Raschupkin Sergii Moški Ukraine national team 00:28:23 00:46:55
17 . 94 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 00:28:24 00:47:03
18 . 32 LEONI Marco Moški ITA GS CSI Morbegno 00:29:04 00:47:14
19 . 39 COSTA Isacco Moški ITA G.S. Quantin 00:28:55 00:47:16
20 . 38 COSTA Elia Moški ITA G.S. Quantin 0.0203125 00:47:35
21 . 12 ESPIE James Moški 00:29:10 00:47:41
22 . 6 DOMVILLE Rory Moški 00:29:10 00:47:51
23 . 42 CAGNATI Luca Moški ITA 00:28:46 00:47:58
24 . 66 Plaznik Matic Moški SLO TK Šm. Naveza 00:29:12 00:47:59
25 . 7 DAVIDSON Callum Moški 0.0203125 00:48:14
26 . 34 ROVEDATTI Guido Moški ITA GS CSI Morbegno 00:30:15 00:49:23
27 . 62 Rezai Bashir Moški SLO TK Šm. Naveza 00:30:06 00:49:35
28 . 14 PRIESTLEY Gary Moški 00:30:16 00:49:41
29 . 26 MICALLEF Luke Moški Malta team 00:30:04 00:49:54
30 . 107 Alič Simon Moški SLO ŠD Nanos 00:30:15 00:50:05
31 . 36 DELLA DAVIDE MINA Moški ITA Team Valtellina 00:30:38 00:50:15
32 . 50 VASILEV Aleksandar Moški 00:30:52 00:50:30
33 . 30 TACCHINI Giovanni Moški ITA GS CSI Morbegno 00:30:24 00:50:41
34 . 147 Rakovec Mark Moški SLO AD Olimpik 00:31:16 00:51:24
35 . 175 Ambrožič Bojan Moški SLO Grmada 0.0225 00:51:45
36 . 59 SPANRING Klemen Moški SLO AD Slovenska Bistrica 00:30:39 00:52:01
37 . 192 ŠALL JIRI Moški CZE Eleven Run Team 00:31:47 00:52:17
38 . 174 Duka Marinko Moški CRO AK Solin 0.0228125 00:52:34
39 . 187 Žitnik Urban Moški SLO 00:32:25 00:52:35
40 . 57 Strnad Simon Moški SLO ŠD Nanos 00:32:47 00:52:42
41 . 35 BONGIO Fabio Moški ITA GS CSI Morbegno 00:31:53 00:52:44
42 . 158 Vivod Milan Moški SLO 00:32:12 00:52:53
43 . 27 AZZOPARDI Stefan Moški Malta team 00:32:14 00:52:54
44 . 162 Rak Gašper Moški SLO 00:32:10 00:53:10
45 . 95 Božič Aljaž Moški SLO KGT Papež 00:31:48 00:53:14
46 . 28 Miyachi Fujio Moški 00:33:29 00:53:54
47 . 82 Hren Tine Moški SLO TK Šm. Naveza 00:32:17 00:54:03
48 . 33 MANENTI Mauro Moški ITA GS CSI Morbegno 00:32:46 00:54:08
48 . 31 BULANTI Fabio Moški ITA GS CSI Morbegno 00:32:46 00:54:08
50 . 138 Matija Gregor Moški SLO KK Bled 00:33:47 00:54:11
51 . 198 Juvan Miha Moški SLO ŠD Metek 00:32:56 00:54:29
52 . 60 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD Tabor Žiri 00:32:48 00:54:54
53 . 167 Trpin Sindi Moški SLO AD Olimpik 00:33:20 00:54:56
54 . 161 Bregar Metod Moški SLO KGT Papež 00:32:58 00:55:09
55 . 3 Stitz Andreas Moški AUT 00:34:23 00:55:21
56 . 88 Sušnik Rok Moški SLO KGT Papež 00:33:34 00:55:57
57 . 89 Avbelj Domen Moški SLO KGT Papež 00:33:36 00:56:10
58 . 78 Trontelj Luka Moški SLO TK Šm. Naveza 00:34:16 00:56:26
59 . 87 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež 0.0234375 00:56:48
60 . 73 Krnc Matjaž Moški SLO TK Šm. Naveza 00:34:19 00:56:51
61 . 173 Maretić Marijan Moški CRO AK Solin 00:33:09 00:57:26
62 . 183 Kocjančič Primož Moški SLO 00:34:37 00:57:33
63 . 54 Mraz Zdenko Moški SLO 00:34:18 00:57:36
64 . 151 Štiglic Boštjan Moški SLO 00:35:04 00:57:41
65 . 37 RUFFONI Amos Moški ITA GP Santi Nuova Olonio 00:35:37 00:58:02
66 . 125 Krasovec Dusan Moški SLO AK Sevnica 00:35:22 00:58:06
67 . 179 TROBIŠ BOŠTJAN Moški SLO Gednep d.o.o. 00:36:04 00:58:40
68 . 144 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD Mekinje 00:36:09 00:59:00
69 . 191 Gorenc Aleš Moški SLO 00:35:59 00:59:03
70 . 157 Vivod Jernej Moški SLO 00:34:54 00:59:15
71 . 90 Razpotnik Simon Moški SLO KGT Papež 00:35:59 00:59:19
72 . 116 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD Mekinje 00:35:55 00:59:50
73 . 108 Bergant Matic Moški SLO ŠD Koloka 00:36:55 01:01:18
74 . 170 Napast Frančišek Moški SLO 00:37:45 01:01:20
75 . 180 Simoncic Simon Moški SLO 00:37:40 01:01:53
76 . 178 Mihelič Blaž Moški SLO Pub Crawlers 00:37:04 01:02:26
77 . 182 MOČIVNIK JURE Moški SLO Ljubljana 00:37:38 01:02:56
78 . 171 šebenik Marjan Moški SLO Team Grmada 00:39:01 01:03:22
79 . 181 Belec Nejc Moški SLO Poljčane 00:39:27 01:03:53
80 . 195 Bitenc Jure Moški SLO Mezare 00:38:43 01:04:07
81 . 203 Zoubek Blaž Moški SLO 00:39:26 01:05:09
82 . 111 Černe Andrej Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 00:39:46 01:05:16
83 . 120 Jercic Vasja Moški SLO 00:40:11 01:05:50
84 . 193 Hočevar Primož Moški SLO Meg d.o.o. 00:40:07 01:06:03
85 . 155 Trobec Marjan Moški SLO ŠD Divji zajci 00:40:54 01:06:33
86 . 130 Kutoša David Moški SLO 00:41:20 0.04625
87 . 141 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 00:40:33 01:06:47
88 . 201 Zoubek Miha Moški SLO 00:39:58 01:07:10
89 . 74 Vrečar Branko Moški SLO TK Šm. Naveza 00:41:29 01:07:53
90 . 153 Tacar Pino Moški SLO 0.0290625 01:08:34
91 . 200 Macuh Peter Moški SLO Team Grmada 00:41:48 01:08:51
92 . 97 Sršen Rajko Moški SLO KGT Papež 00:40:52 01:09:16
93 . 117 Glogovšek Robert Moški SLO 00:42:00 01:09:37
94 . 186 MARSIMOVIĆ VITOMIR Moški SLO Adria Transport 00:43:25 01:11:57
95 . 150 Šipec Robert Moški SLO 00:42:02 01:12:16
96 . 196 Keršmanc Jernej Moški SLO Formatisk 00:43:57 01:12:49
97 . 194 Cvelbar Igor Moški SLO Akademski alpinistični odsek 00:41:42 01:13:04
98 . 127 Kutnjak Leon Moški SLO 00:44:28 01:13:20
99 . 123 Knavs Anton Moški SLO Kljuka 00:44:37 01:13:37
100 . 176 Derganc Anton Moški SLO RK Revoz NM 00:44:42 01:13:57
101 . 102 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK Domžale 00:45:05 01:14:24
102 . 205 Ferlež Danilo Moški SLO Grmada Team 00:45:03 01:14:39
103 . 142 Pirc Franci Moški SLO TF 00:45:48 01:15:40
104 . 93 Dolinšek David Moški SLO KGT Papež 00:47:09 0.05375
105 . 119 Hrabar Tomaž Moški SLO ŠD AS Inštrukcije 00:47:36 01:18:09
106 . 124 Kos Boštjan Moški SLO ŠD Sij 0.0334375 01:20:33
107 . 199 POTOČNIK PETER Moški SLO 00:51:20 01:23:21
108 . 51 KOEV Darin Moški 00:50:16 01:23:46
109 . 204 ZOUBEK JURE Moški SLO 00:53:26 01:30:16
DNF110 . 202 LE NICOLAS BIHAN Moški FRA DNF
DSQ 189 Florjančič Ivan Moški SLO ŠD Medicus --
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 23 MURIGI WAMBUI Lucy Ženski 00:29:13 00:47:51
2 . 2 MAYR Andrea Ženski AUT 00:29:19 00:48:02
3 . 8 MCCORMACK Sarah Ženski 00:31:37 00:51:48
4 . 18 SHORNA PAVLA Matyasova Ženski CZE 00:32:36 00:53:03
5 . 164 Trunkelj Barbara Ženski SLO 00:32:54 00:53:19
6 . 17 MARŠANOVA Lucie Ženski CZE 00:33:47 00:54:38
7 . 55 Gonza Špela Ženski SLO 00:36:02 00:58:16
8 . 67 Kozjek Tina Ženski SLO TK Šm. Naveza 00:35:25 00:58:41
9 . 56 Mali Nuša Ženski SLO AK Domžale 00:36:08 01:00:08
10 . 58 Klinar Tina Ženski SLO 00:37:04 01:01:35
11 . 24 BEZZINA Lisa Ženski Malta team 00:40:51 01:03:26
12 . 48 MIHAYLOVA Milka Ženski 00:40:35 01:04:09
13 . 70 Trontelj Marija Ženski SLO TK Šm. Naveza 00:41:28 01:07:53
14 . 25 HIL Carmen Ženski Malta team 00:42:08 01:08:53
15 . 160 žlogar Ivica Ženski SLO Ljubljana 00:43:25 01:11:35
16 . 113 Dolinar Ana Meta Ženski SLO AD MASS LJ 00:44:27 01:12:40
17 . 197 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠD Metek 00:45:30 01:14:11
18 . 140 Meža Boža Ženski SLO TopAtlet 00:45:28 01:14:29
19 . 137 Mali Maja Ženski SLO 00:47:50 01:17:43
20 . 135 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO 00:49:27 01:20:48
21 . 133 Lenaršič Irena Ženski SLO / 00:53:34 01:30:28
22 . 128 Kutnjak Tina Ženski SLO 01:03:47 01:49:11

Komentarji