Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon za pokal Istre 2018 - CICI - TRIATLON

Cici Tekma:Triatlon za pokal Istre 2018 - cici Datum:02.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Rezultat Licenca Več
CICIBANI-M
1 . 10 FINK Aleksej
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport -- 0:04:39 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:04:39
Licenca:
2 . 23 Seliškar Lovro
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:04:40 2018TZS185 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:04:40
Licenca: 2018TZS185
3 . 42 Mandič Maj
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip -- 0:04:55 2018TZS371 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:04:55
Licenca: 2018TZS371
4 . 51 Brecelj Brin
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:05:10 2018TZS506 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:10
Licenca: 2018TZS506
5 . 1 UKMAR Žan
Ekipca
Moški SLO Ekipca -- 0:05:11 >
Klub Ekipca
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:11
Licenca:
6 . 20 Lovrenčič Marko
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:05:16 2018TZS190 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:16
Licenca: 2018TZS190
7 . 32 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:05:18 2018TZS273 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:18
Licenca: 2018TZS273
8 . 14 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:05:24 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:24
Licenca:
9 . 63 CASAGRANDE Tommaso
Moški ITA -- 0:05:32 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:32
Licenca:
10 . 396 COLJ Erazem
Moški SLO -- 0:05:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:40
Licenca:
11 . 59 Rihar Val
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 0:05:52 2018TZS589 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:52
Licenca: 2018TZS589
12 . 50 Vidmar Maks
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:05:57 2018TZS487 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:57
Licenca: 2018TZS487
13 . 19 Seliškar Rok
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:06:05 2018TZS191 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:05
Licenca: 2018TZS191
14 . 40 Smole Martin
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:06:07 2018TZS275 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:07
Licenca: 2018TZS275
15 . 22 Zupan Čanč Luka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:06:34 2018TZS187 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:34
Licenca: 2018TZS187
16 . 16 Dolinar Urban
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana -- 0:06:38 2018TZS533 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:38
Licenca: 2018TZS533
17 . 21 Šepec Jaka
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:06:42 2018TZS189 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:42
Licenca: 2018TZS189
18 . 38 Rok Uršič
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:06:45 2018TZS281 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:45
Licenca: 2018TZS281
19 . 393 VIDMAR Mik
Moški SLO -- 0:06:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:46
Licenca:
20 . 3 TRBIŽAN Luka
PK Ilirija
Moški SLO PK Ilirija -- 0:06:48 >
Klub PK Ilirija
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:48
Licenca:
CICIBANKE-Ž
1 . 31 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:05:11 2018TZS274 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:11
Licenca: 2018TZS274
2 . 12 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:05:30 2018TZS070 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:30
Licenca: 2018TZS070
3 . 58 Lulik Mei
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:05:33 2018TZS499 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:33
Licenca: 2018TZS499
4 . 15 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana -- 0:05:44 2018TZS568 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:44
Licenca: 2018TZS568
5 . 54 Kerševan Sara
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:06:13 2018TZS504 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:13
Licenca: 2018TZS504
6 . 9 KATERN Katarina
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport -- 0:06:26 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:26
Licenca:
7 . 39 Jokič Tija Atalija
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:07:09 2018TZS276 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:07:09
Licenca: 2018TZS276
8 . 395 škrlj Vida
Ženski SLO -- 0:07:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:07:42
Licenca:
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 43 Pavlin Marcel
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip -- 0:08:26 2018TZS396 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:08:26
Licenca: 2018TZS396
2 . 33 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:08:37 2018TZS271 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:08:37
Licenca: 2018TZS271
3 . 37 Hudovornik Erik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:08:58 2018TZS265 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:08:58
Licenca: 2018TZS265
4 . 24 Špoljar Marko
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:09:06 2018TZS183 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:06
Licenca: 2018TZS183
5 . 26 Strniša Lovro
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:09:09 2018TZS178 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:09
Licenca: 2018TZS178
6 . 34 Šporn Mark
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:09:13 2018TZS269 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:13
Licenca: 2018TZS269
7 . 18 Bregar Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana -- 0:09:26 2018TZS521 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:26
Licenca: 2018TZS521
8 . 49 Vidmar Adam
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:09:29 2018TZS488 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:29
Licenca: 2018TZS488
9 . 53 Krapež Lovro
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:09:33 2018TZS495 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:33
Licenca: 2018TZS495
10 . 17 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana -- 0:10:05 2018TZS569 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:05
Licenca: 2018TZS569
11 . 35 Zupančič Izak
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:10:11 2018TZS268 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:11
Licenca: 2018TZS268
12 . 27 Lovrenčič Jurij
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:10:33 2018TZS176 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:33
Licenca: 2018TZS176
13 . 25 Zamida Mark
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:10:38 2018TZS516 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:38
Licenca: 2018TZS516
14 . 48 Medvedec Matija Stefan
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:11:14 2018TZS477 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:11:14
Licenca: 2018TZS477
15 . 397 COLJA Oskar
Moški SLO -- 0:11:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:11:15
Licenca:
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 13 PRELESNIK Tinakra
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:09:40 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:40
Licenca:
2 . 55 Kovač Kim
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:09:52 2018TZS508 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:52
Licenca: 2018TZS508
3 . 46 VOHAR Ela
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM -- 0:10:35 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:35
Licenca:
4 . 41 Bela Kočar Lina
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip -- 0:10:47 2018TZS366 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:47
Licenca: 2018TZS366
5 . 52 Valič Isa
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:11:16 2018TZS509 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:11:16
Licenca: 2018TZS509

Komentarji

 

Mobile content