Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon za pokal Istre 2018 - CICI - TRIATLON

Cici Tekma:Triatlon za pokal Istre 2018 - cici Datum:02.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Rezultat Licenca
CICIBANI-M
1 . 10 FINK Aleksej Moški SLO ŠD 3Šport -- 0:04:39
2 . 23 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo mesto -- 0:04:40 2018TZS185
3 . 42 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip -- 0:04:55 2018TZS371
4 . 51 Brecelj Brin Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:05:10 2018TZS506
5 . 1 UKMAR Žan Moški SLO Ekipca -- 0:05:11
6 . 20 Lovrenčič Marko Moški SLO TK Novo mesto -- 0:05:16 2018TZS190
7 . 32 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:05:18 2018TZS273
8 . 14 Prelesnik France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:05:24
9 . 63 CASAGRANDE Tommaso Moški ITA -- 0:05:32
10 . 396 COLJ Erazem Moški SLO -- 0:05:40
11 . 59 Rihar Val Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 0:05:52 2018TZS589
12 . 50 Vidmar Maks Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:05:57 2018TZS487
13 . 19 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo mesto -- 0:06:05 2018TZS191
14 . 40 Smole Martin Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:06:07 2018TZS275
15 . 22 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:06:34 2018TZS187
16 . 16 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana -- 0:06:38 2018TZS533
17 . 21 Šepec Jaka Moški SLO TK Novo mesto -- 0:06:42 2018TZS189
18 . 38 Rok Uršič Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:06:45 2018TZS281
19 . 393 VIDMAR Mik Moški SLO -- 0:06:46
20 . 3 TRBIŽAN Luka Moški SLO PK Ilirija -- 0:06:48
CICIBANKE-Ž
1 . 31 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:05:11 2018TZS274
2 . 12 Kromar Urša Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:05:30 2018TZS070
3 . 58 Lulik Mei Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:05:33 2018TZS499
4 . 15 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana -- 0:05:44 2018TZS568
5 . 54 Kerševan Sara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:06:13 2018TZS504
6 . 9 KATERN Katarina Ženski SLO ŠD 3Šport -- 0:06:26
7 . 39 Jokič Tija Atalija Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:07:09 2018TZS276
8 . 395 škrlj Vida Ženski SLO -- 0:07:42
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 43 Pavlin Marcel Moški SLO TK Utrip -- 0:08:26 2018TZS396
2 . 33 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:08:37 2018TZS271
3 . 37 Hudovornik Erik Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:08:58 2018TZS265
4 . 24 Špoljar Marko Moški SLO TK Novo mesto -- 0:09:06 2018TZS183
5 . 26 Strniša Lovro Moški SLO TK Novo mesto -- 0:09:09 2018TZS178
6 . 34 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:09:13 2018TZS269
7 . 18 Bregar Jakob Moški SLO TK Ljubljana -- 0:09:26 2018TZS521
8 . 49 Vidmar Adam Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:09:29 2018TZS488
9 . 53 Krapež Lovro Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:09:33 2018TZS495
10 . 17 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana -- 0:10:05 2018TZS569
11 . 35 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:10:11 2018TZS268
12 . 27 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK Novo mesto -- 0:10:33 2018TZS176
13 . 25 Zamida Mark Moški SLO TK Novo mesto -- 0:10:38 2018TZS516
14 . 48 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:11:14 2018TZS477
15 . 397 COLJA Oskar Moški SLO -- 0:11:15
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 13 PRELESNIK Tinakra Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:09:40
2 . 55 Kovač Kim Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:09:52 2018TZS508
3 . 46 VOHAR Ela Ženski SLO TK 3KM -- 0:10:35
4 . 41 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK Utrip -- 0:10:47 2018TZS366
5 . 52 Valič Isa Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:11:16 2018TZS509

Komentarji