Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019 Datum:13.01.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek Več
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 325 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10 9:44,6 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 10
Čas vožnje: 9:44,6
Zaostanek: -
2 . 310 Bruni Christian
Trieste
Moški ITA Trieste 10 10:55,5 +01:10.9 >
Klub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 10
Čas vožnje: 10:55,5
Zaostanek: +01:10.9
3 . 302 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 9 10:39,5 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 9
Čas vožnje: 10:39,5
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 326 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10 8:13,3 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 10
Čas vožnje: 8:13,3
Zaostanek: -
2 . 330 Hlabian Erik
Cycling team Friuli
Moški ITA Cycling team Friuli 10 9:05,4 +00:52.1 >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 10
Čas vožnje: 9:05,4
Zaostanek: +00:52.1
3 . 309 Bruni Matteo
Trieste
Moški ITA Trieste 10 9:27,8 +01:14.5 >
Klub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 10
Čas vožnje: 9:27,8
Zaostanek: +01:14.5
4 . 304 Ban Adrien
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 10 9:52,4 +01:39.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 10
Čas vožnje: 9:52,4
Zaostanek: +01:39.0
5 . 315 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 10 10:12,1 +01:58.8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 10
Čas vožnje: 10:12,1
Zaostanek: +01:58.8
6 . 306 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 10 10:23,7 +02:10.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 10
Čas vožnje: 10:23,7
Zaostanek: +02:10.4
7 . 305 Abramović Pavel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 9 10:01,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 9
Čas vožnje: 10:01,7
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 332 Šenkinc Matea
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 9 10:36,2 - >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 9
Čas vožnje: 10:36,2
Zaostanek: -
2 . 301 Mohorić Lea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 7 10:30,1 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Čas vožnje: 10:30,1
Zaostanek: -2 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 505 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 31:50,5 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 31:50,5
Zaostanek: -
2 . 525 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 48:22,3 +16:31.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 48:22,3
Zaostanek: +16:31.7
3 . 524 Pavušek Bartol
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 51:58,1 +20:07.5 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 51:58,1
Zaostanek: +20:07.5
DNS 520 BURIĆ Kristian
Moški CRO 0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Čas vožnje:
Zaostanek:
DNS 523 Nižić Dorian
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 0 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Čas vožnje:
Zaostanek:
DNS 526 Šenkinc Damjan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 0 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Čas vožnje:
Zaostanek:
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 502 Paškvan Matija
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 33:38,3 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 33:38,3
Zaostanek: -
2 . 503 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 33:52,5 +00:14.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 33:52,5
Zaostanek: +00:14.1
3 . 507 Grubišić Patrik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 51:57,0 +18:18.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 51:57,0
Zaostanek: +18:18.6
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 513 Mlakar Daša
MBK SPORTR.SI
Ženski SLO MBK SPORTR.SI 2 28:30,0 - >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 28:30,0
Zaostanek: -
2 . 519 Mastrangelo Alessia
Cycling Team Friuli
Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 39:19,6 +10:49.5 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 39:19,6
Zaostanek: +10:49.5
3 . 522 HLABIAN Sara
Cycling team Friuli
Ženski ITA Cycling team Friuli 2 41:24,1 +12:54.0 >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 41:24,1
Zaostanek: +12:54.0
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 4 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:14:37,1 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:37,1
Zaostanek: -
2 . 170 Grbac Dominik
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:05:01,5 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:01,5
Zaostanek: -1 LAP
3 . 169 Matejčić Tomislav
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:06:28,1 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:28,1
Zaostanek: -1 LAP
4 . 150 Hrabar Sandro
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 35:55,4 -3 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 35:55,4
Zaostanek: -3 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 23 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 6 1:10:51,9 - >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:10:51,9
Zaostanek: -
2 . 168 Sušanj Bojan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:14:41,8 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:41,8
Zaostanek: -1 LAP
3 . 167 Vlah Antonio
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:11:39,5 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:11:39,5
Zaostanek: -2 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 146 Pozzecco Daniel
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 6 1:03:25,1 - >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:03:25,1
Zaostanek: -
2 . 98 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 6 1:11:13,1 +07:47.9 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:11:13,1
Zaostanek: +07:47.9
3 . 37 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:04:56,9 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:56,9
Zaostanek: -1 LAP
4 . 127 Pahljina Dino
B.K. MAG
Moški CRO B.K. MAG 5 1:08:36,8 -1 LAP >
Klub B.K. MAG
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:36,8
Zaostanek: -1 LAP
5 . 9 Albert Stefan
BBK OTOK KRK
Moški CRO BBK OTOK KRK 5 1:10:56,4 -1 LAP >
Klub BBK OTOK KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:56,4
Zaostanek: -1 LAP
6 . 129 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:12:06,8 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:06,8
Zaostanek: -1 LAP
7 . 117 Lučić Hrvoje
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:14:46,3 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:46,3
Zaostanek: -1 LAP
8 . 151 Hodak Antonio
BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 4 1:04:09,1 -2 LAP >
Klub BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:09,1
Zaostanek: -2 LAP
9 . 130 Bratović Ivan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:15:29,3 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:15:29,3
Zaostanek: -2 LAP
DNF 115 Folledore Emanuele
KI.CO.SYS TEAM
Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 0 >
Klub KI.CO.SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 0
Čas vožnje:
Zaostanek:
DNF 143 Margić Marijo
BK Vid Ročić
Moški CRO BK Vid Ročić 2 30:49,8 2 LAP >
Klub BK Vid Ročić
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 30:49,8
Zaostanek: 2 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 6 1:04:07,0 - >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:04:07,0
Zaostanek: -
2 . 147 Čefuta Tomaž
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 6 1:05:50,8 +01:43.7 >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:05:50,8
Zaostanek: +01:43.7
3 . 145 Klavora Mitja
Eppinger Team
Moški SLO Eppinger Team 6 1:08:16,2 +04:09.2 >
Klub Eppinger Team
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:08:16,2
Zaostanek: +04:09.2
4 . 112 Vodopivec Luka
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 6 1:08:50,9 +04:43.8 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:08:50,9
Zaostanek: +04:43.8
5 . 28 Golob Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 6 1:08:53,4 +04:46.3 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:08:53,4
Zaostanek: +04:46.3
6 . 15 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:09:32,3 +05:25.2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:09:32,3
Zaostanek: +05:25.2
7 . 144 RUŽIĆ Davor
BK Vid Ročić
Moški CRO BK Vid Ročić 6 1:12:08,1 +08:01.0 >
Klub BK Vid Ročić
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:12:08,1
Zaostanek: +08:01.0
8 . 162 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:12:52,8 +08:45.7 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:12:52,8
Zaostanek: +08:45.7
9 . 334 Vidovic Sasa
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 1:13:23,7 +09:16.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:13:23,7
Zaostanek: +09:16.6
10 . 47 Dagri Alberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 6 1:16:27,4 +12:20.3 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:16:27,4
Zaostanek: +12:20.3
11 . 121 Ilijević Dimitri
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:03:26,7 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:03:26,7
Zaostanek: -1 LAP
12 . 42 Robek Damjan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:04:20,0 -1 LAP >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:20,0
Zaostanek: -1 LAP
13 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:06:01,9 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:01,9
Zaostanek: -1 LAP
14 . 27 Božić Igor
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 5 1:06:48,3 -1 LAP >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:48,3
Zaostanek: -1 LAP
15 . 3 Radovčić Nikola
BBK OTOK KRK
Moški CRO BBK OTOK KRK 5 1:08:05,1 -1 LAP >
Klub BBK OTOK KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:05,1
Zaostanek: -1 LAP
16 . 111 Vidmar Gregor
KK KM
Moški SLO KK KM 5 1:08:56,2 -1 LAP >
Klub KK KM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:56,2
Zaostanek: -1 LAP
17 . 158 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:10:35,1 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:35,1
Zaostanek: -1 LAP
18 . 171 Grabar Kristian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:14:17,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:17,3
Zaostanek: -1 LAP
19 . 6 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:15:19,0 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:19,0
Zaostanek: -1 LAP
20 . 62 Seccareccia Boris
Moški CRO 5 1:17:37,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:17:37,3
Zaostanek: -1 LAP
21 . 157 Corelli Edi
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 4 1:04:07,9 -2 LAP >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:07,9
Zaostanek: -2 LAP
22 . 65 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:04:27,5 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:27,5
Zaostanek: -2 LAP
23 . 159 Tomljanovic Silvio
Individual
Moški CRO Individual 4 1:07:42,3 -2 LAP >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:42,3
Zaostanek: -2 LAP
24 . 172 Vaška Saša
Moški CRO 4 1:07:50,9 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:50,9
Zaostanek: -2 LAP
25 . 339 TRINAJSTIĆ Danko
Ind
Moški CRO Ind 4 1:10:09,4 -2 LAP >
Klub Ind
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:09,4
Zaostanek: -2 LAP
26 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:10:51,4 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:51,4
Zaostanek: -2 LAP
27 . 164 Kladić Slaven
BK MAG-RAB
Moški CRO BK MAG-RAB 4 1:18:42,3 -2 LAP >
Klub BK MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:18:42,3
Zaostanek: -2 LAP
28 . 149 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 3 50:01,9 -3 LAP >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 50:01,9
Zaostanek: -3 LAP
29 . 163 Senkić Danijel
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 3 1:03:05,4 -3 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:03:05,4
Zaostanek: -3 LAP
30 . 166 Perkić Franjo
BK MAG-RAB
Moški CRO BK MAG-RAB 3 1:10:04,9 -3 LAP >
Klub BK MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:10:04,9
Zaostanek: -3 LAP
31 . 152 špehar Damir
BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 3 1:10:54,0 -3 LAP >
Klub BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:10:54,0
Zaostanek: -3 LAP
DNF 57 Đurđević Andrea
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 1 16:11,4 1 LAP >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 16:11,4
Zaostanek: 1 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 18 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 6 1:08:24,8 - >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:08:24,8
Zaostanek: -
2 . 44 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 6 1:09:01,9 +00:37.0 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:09:01,9
Zaostanek: +00:37.0
3 . 17 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:09:51,2 +01:26.3 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:09:51,2
Zaostanek: +01:26.3
4 . 38 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 1:03:57,2 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:03:57,2
Zaostanek: -1 LAP
5 . 100 Vukmir Roberto
Moški CRO 5 1:05:05,8 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:05,8
Zaostanek: -1 LAP
6 . 60 Perica Ante
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:06:11,7 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:11,7
Zaostanek: -1 LAP
7 . 120 Vidmar Kristijan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:06:57,9 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:57,9
Zaostanek: -1 LAP
8 . 336 Vižin Boštjan
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf 5 1:09:49,8 -1 LAP >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:49,8
Zaostanek: -1 LAP
9 . 333 Ružić Igor
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:11:22,0 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:22,0
Zaostanek: -1 LAP
10 . 72 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:11:54,7 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:54,7
Zaostanek: -1 LAP
11 . 126 Peran Jadran
B.K. MAG
Moški CRO B.K. MAG 5 1:12:53,3 -1 LAP >
Klub B.K. MAG
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:53,3
Zaostanek: -1 LAP
12 . 335 BENIC ALFREDO
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:13:25,0 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:25,0
Zaostanek: -1 LAP
13 . 337 Penko Peter
Ind
Moški SLO Ind 5 1:15:37,6 -1 LAP >
Klub Ind
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:37,6
Zaostanek: -1 LAP
14 . 94 Ugrin Dražen
Moški CRO 5 1:15:47,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:47,3
Zaostanek: -1 LAP
15 . 91 Tončić Marko
Moški CRO 5 1:15:53,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:53,1
Zaostanek: -1 LAP
16 . 71 Tramišak Tibor
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 5 1:15:55,3 -1 LAP >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:55,3
Zaostanek: -1 LAP
17 . 154 MINATELLI Maurizio
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:05:23,7 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:23,7
Zaostanek: -2 LAP
18 . 73 Galić Siniša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:05:59,7 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:59,7
Zaostanek: -2 LAP
19 . 148 Vidrajz Boštjan
FLEX-TOOLS.SI
Moški SLO FLEX-TOOLS.SI 4 1:06:46,7 -2 LAP >
Klub FLEX-TOOLS.SI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:46,7
Zaostanek: -2 LAP
20 . 56 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:07:22,1 -2 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:22,1
Zaostanek: -2 LAP
21 . 161 Dizdar Petar
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:09:48,8 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:48,8
Zaostanek: -2 LAP
22 . 338 Biondić Ivica
Ind
Moški CRO Ind 4 1:23:11,0 -2 LAP >
Klub Ind
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:23:11,0
Zaostanek: -2 LAP
23 . 155 GAĆINA Kristijan
K1 Bikesport
Moški CRO K1 Bikesport 4 1:23:58,4 -2 LAP >
Klub K1 Bikesport
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:23:58,4
Zaostanek: -2 LAP
24 . 30 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 4 1:25:18,0 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:25:18,0
Zaostanek: -2 LAP
25 . 2 živković Dalibor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:05:20,6 -3 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:05:20,6
Zaostanek: -3 LAP
26 . 49 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:06:37,5 -3 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:06:37,5
Zaostanek: -3 LAP
27 . 165 Beg Zlatko
BK Mag
Moški CRO BK Mag 3 1:07:05,7 -3 LAP >
Klub BK Mag
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:07:05,7
Zaostanek: -3 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 153 INGUSCIO Maurizio
G.S. Azzida Valli del Natisone
Moški ITA G.S. Azzida Valli del Natisone 6 1:14:38,8 - >
Klub G.S. Azzida Valli del Natisone
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:14:38,8
Zaostanek: -
2 . 12 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:07:08,3 -1 LAP >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:08,3
Zaostanek: -1 LAP
3 . 103 Udović Denis
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:09:16,0 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:16,0
Zaostanek: -1 LAP
4 . 105 Milocco Giancarlo
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:09:57,4 -1 LAP >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:57,4
Zaostanek: -1 LAP
5 . 160 Vrban Milan
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 5 1:12:06,4 -1 LAP >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:06,4
Zaostanek: -1 LAP
6 . 36 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:16:32,6 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:16:32,6
Zaostanek: -1 LAP
7 . 54 Gomojić Ćiro
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:17:10,3 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:17:10,3
Zaostanek: -1 LAP
8 . 156 Petropoli Željko
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:18:34,8 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:18:34,8
Zaostanek: -1 LAP
9 . 25 CAPUTO Stefano
Gruppo Bastioni Bike ASD
Moški ITA Gruppo Bastioni Bike ASD 4 1:09:04,6 -2 LAP >
Klub Gruppo Bastioni Bike ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:04,6
Zaostanek: -2 LAP
10 . 39 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:17:54,2 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:17:54,2
Zaostanek: -2 LAP
11 . 22 Berton Massimo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:12:04,6 -3 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:12:04,6
Zaostanek: -3 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 35 Cosliani Donatella
SC COTTUR
Ženski ITA SC COTTUR 4 1:08:22,5 - >
Klub SC COTTUR
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:22,5
Zaostanek: -
2 . 53 Kuhar Barbara
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 4 1:09:35,0 +01:12.5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:35,0
Zaostanek: +01:12.5
3 . 21 Botter Fiorella
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 4 1:13:03,7 +04:41.1 >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:13:03,7
Zaostanek: +04:41.1
4 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:18:22,1 +09:59.6 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:18:22,1
Zaostanek: +09:59.6
5 . 40 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:19:26,4 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:19:26,4
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 8 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:13:46,7 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:13:46,7
Zaostanek: -
2 . 7 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:18:51,3 +05:04.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:18:51,3
Zaostanek: +05:04.6

Komentarji

 

Mobile content