Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019 Datum:27.01.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 344 BOBOLANOVIĆ Timon
Pula
Moški CRO Pula 6 11:42,1 - >
Klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 11:42,1
Zaostanek: -
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 302 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 8 12:03,5 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 12:03,5
Zaostanek: -
2 . 345 BARTOLIĆ Anteo
Ind
Moški CRO Ind 6 11:18,9 -2 LAP >
Klub Ind
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 11:18,9
Zaostanek: -2 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 330 Hlabian Erik
Cycling team Friuli
Moški ITA Cycling team Friuli 10 10:50,2 - >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 10
Čas vožnje: 10:50,2
Zaostanek: -
2 . 307 Jugović Dominik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 10 10:52,0 +00:01.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 10
Čas vožnje: 10:52,0
Zaostanek: +00:01.7
3 . 315 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 9 10:46,3 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 9
Čas vožnje: 10:46,3
Zaostanek: -1 LAP
4 . 341 Ban Adrien
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 9 11:29,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 9
Čas vožnje: 11:29,7
Zaostanek: -1 LAP
5 . 306 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 9 11:40,4 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 9
Čas vožnje: 11:40,4
Zaostanek: -1 LAP
6 . 305 Abramović Pavel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 8 11:11,6 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 11:11,6
Zaostanek: -2 LAP
7 . 342 Sabadin Ivor
Moški CRO 6 13:03,5 -4 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13:03,5
Zaostanek: -4 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 343 KIŠ Hana
BK Poreč
Ženski CRO BK Poreč 8 12:08,0 - >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 8
Čas vožnje: 12:08,0
Zaostanek: -
2 . 332 Šenkinc Matea
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 8 12:15,7 +00:07.6 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 8
Čas vožnje: 12:15,7
Zaostanek: +00:07.6
3 . 340 Marchesic Linda
Ind
Ženski ITA Ind 5 11:35,2 -3 LAP >
Klub Ind
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 11:35,2
Zaostanek: -3 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 517 RENCEL Filip
Moški SLO 2 34:38,8 - >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 34:38,8
Zaostanek: -
2 . 505 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 34:43,6 +00:04.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 34:43,6
Zaostanek: +00:04.8
3 . 508 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 36:57,7 +02:18.8 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 36:57,7
Zaostanek: +02:18.8
4 . 506 Ivanović Neo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 39:42,8 +05:04.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 39:42,8
Zaostanek: +05:04.0
5 . 524 Pavušek Bartol
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 45:03,9 +10:25.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 45:03,9
Zaostanek: +10:25.0
6 . 526 Šenkinc Damjan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 49:12,7 +14:33.9 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 49:12,7
Zaostanek: +14:33.9
7 . 525 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 50:27,3 +15:48.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 50:27,3
Zaostanek: +15:48.5
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 527 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 27:09,5 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 27:09,5
Zaostanek: -
2 . 503 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 36:29,6 +09:20.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 36:29,6
Zaostanek: +09:20.1
3 . 507 Grubišić Patrik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 27:25,9 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 27:25,9
Zaostanek: -1 LAP
4 . 502 Paškvan Matija
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 41:58,2 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 41:58,2
Zaostanek: -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 519 Mastrangelo Alessia
Cycling Team Friuli
Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 42:09,0 - >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 42:09,0
Zaostanek: -
2 . 522 HLABIAN Sara
Cycling team Friuli
Ženski ITA Cycling team Friuli 2 45:43,1 +03:34.0 >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 45:43,1
Zaostanek: +03:34.0
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 191 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:09:02,1 - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:02,1
Zaostanek: -
2 . 96 Ruba Marko
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:11:28,0 +02:25.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:28,0
Zaostanek: +02:25.9
3 . 4 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:08:55,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:55,3
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 184 Chiumenti Giacomo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:00:14,1 - >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:00:14,1
Zaostanek: -
2 . 23 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:05:38,0 +05:23.8 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:38,0
Zaostanek: +05:23.8
3 . 66 Baldas Paolo
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 59:11,0 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 59:11,0
Zaostanek: -1 LAP
4 . 192 Bertović Noa
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:00:35,6 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:00:35,6
Zaostanek: -1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 146 Pozzecco Daniel
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 5 58:24,1 - >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 58:24,1
Zaostanek: -
2 . 98 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:03:53,4 +05:29.3 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:03:53,4
Zaostanek: +05:29.3
3 . 173 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:09:08,1 +10:44.0 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:08,1
Zaostanek: +10:44.0
4 . 189 Sulini Diego
SC Cottur A.S.D.
Moški ITA SC Cottur A.S.D. 5 1:09:33,6 +11:09.5 >
Klub SC Cottur A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:33,6
Zaostanek: +11:09.5
5 . 129 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:01:13,9 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:13,9
Zaostanek: -1 LAP
6 . 117 Lučić Hrvoje
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:06:57,5 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:57,5
Zaostanek: -1 LAP
DNF 37 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 57:12,7 4 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 57:12,7
Zaostanek: 4 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:00:12,2 - >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:00:12,2
Zaostanek: -
2 . 186 Bole Miran
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 5 1:02:24,7 +02:12.5 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:02:24,7
Zaostanek: +02:12.5
3 . 187 Sandri Simone
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 5 1:03:54,9 +03:42.6 >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:03:54,9
Zaostanek: +03:42.6
4 . 57 Đurđević Andrea
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 5 1:04:37,0 +04:24.7 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:37,0
Zaostanek: +04:24.7
5 . 112 Vodopivec Luka
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 5 1:04:56,3 +04:44.1 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:56,3
Zaostanek: +04:44.1
6 . 28 Golob Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:05:16,5 +05:04.2 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:16,5
Zaostanek: +05:04.2
7 . 162 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:05:35,3 +05:23.0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:35,3
Zaostanek: +05:23.0
8 . 47 Dagri Alberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:11:43,7 +11:31.4 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:43,7
Zaostanek: +11:31.4
9 . 42 Robek Damjan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:11:47,8 +11:35.5 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:47,8
Zaostanek: +11:35.5
10 . 145 Klavora Mitja
Eppinger Team
Moški SLO Eppinger Team 4 58:34,4 -1 LAP >
Klub Eppinger Team
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 58:34,4
Zaostanek: -1 LAP
11 . 14 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:03:15,0 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:15,0
Zaostanek: -1 LAP
12 . 180 Halović Ivan
BBK TEAM RODEO
Moški SLO BBK TEAM RODEO 4 1:06:38,1 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:38,1
Zaostanek: -1 LAP
13 . 6 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:08:55,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:55,3
Zaostanek: -1 LAP
14 . 65 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:11:41,8 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:11:41,8
Zaostanek: -1 LAP
15 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:12:01,0 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:12:01,0
Zaostanek: -1 LAP
16 . 185 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 58:32,9 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 58:32,9
Zaostanek: -2 LAP
DNF 59 Peteh Emil
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 1 19:04,4 1 LAP >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 19:04,4
Zaostanek: 1 LAP
DNF 193 Vrhovnik Mohor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1 14:12,8 1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 14:12,8
Zaostanek: 1 LAP
DNF 147 Čefuta Tomaž
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 2 24:10,0 2 LAP >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 24:10,0
Zaostanek: 2 LAP
DNS 27 Božić Igor
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 0 >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Čas vožnje:
Zaostanek:
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 44 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:04:19,7 - >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:19,7
Zaostanek: -
2 . 178 Marchesic Alessandro
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 1:05:51,4 +01:31.7 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:51,4
Zaostanek: +01:31.7
3 . 179 Ločnikar Bojan
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 5 1:07:22,5 +03:02.8 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:22,5
Zaostanek: +03:02.8
4 . 190 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:12:15,1 +07:55.4 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:15,1
Zaostanek: +07:55.4
5 . 100 Vukmir Roberto
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 5 1:12:57,9 +08:38.2 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:57,9
Zaostanek: +08:38.2
6 . 175 PAVUŠEK Davor
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 5 1:14:16,1 +09:56.4 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:16,1
Zaostanek: +09:56.4
7 . 188 BIZZOTTO Alessandro
SC Cottur A.S.D.
Moški ITA SC Cottur A.S.D. 4 1:00:15,8 -1 LAP >
Klub SC Cottur A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:00:15,8
Zaostanek: -1 LAP
8 . 176 Brezar Edoardo
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 4 1:00:34,4 -1 LAP >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:00:34,4
Zaostanek: -1 LAP
9 . 181 Vidmar Kristijan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:01:07,3 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:07,3
Zaostanek: -1 LAP
10 . 60 Perica Ante
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:01:09,9 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:09,9
Zaostanek: -1 LAP
11 . 74 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:01:51,3 -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:51,3
Zaostanek: -1 LAP
12 . 99 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški SLO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:02:17,5 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:17,5
Zaostanek: -1 LAP
13 . 72 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:04:30,4 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:30,4
Zaostanek: -1 LAP
14 . 87 Bilić Loris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:05:06,0 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:06,0
Zaostanek: -1 LAP
15 . 139 Stojišić Danijel
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:05:47,2 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:47,2
Zaostanek: -1 LAP
16 . 24 Zupančič Rok
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 4 1:06:46,0 -1 LAP >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:46,0
Zaostanek: -1 LAP
17 . 91 Tončić Marko
Moški CRO 4 1:09:19,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:19,1
Zaostanek: -1 LAP
18 . 182 Šenkinc Bojan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:14:11,8 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:14:11,8
Zaostanek: -1 LAP
19 . 56 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:16:07,2 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:16:07,2
Zaostanek: -1 LAP
20 . 30 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 3 58:36,6 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 58:36,6
Zaostanek: -2 LAP
21 . 199 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 3 1:00:30,4 -2 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:00:30,4
Zaostanek: -2 LAP
22 . 2 živković Dalibor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:11:56,2 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:11:56,2
Zaostanek: -2 LAP
23 . 49 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:13:18,1 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:13:18,1
Zaostanek: -2 LAP
DNF 183 PREKALJ Klaudio
Ind
Moški CRO Ind 1 24:22,2 1 LAP >
Klub Ind
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 24:22,2
Zaostanek: 1 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 153 INGUSCIO Maurizio
G.S. Azzida Valli del Natisone
Moški ITA G.S. Azzida Valli del Natisone 5 1:10:28,9 - >
Klub G.S. Azzida Valli del Natisone
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:28,9
Zaostanek: -
2 . 105 Milocco Giancarlo
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:11:55,1 +01:26.2 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:55,1
Zaostanek: +01:26.2
3 . 12 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 59:33,2 -1 LAP >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 59:33,2
Zaostanek: -1 LAP
4 . 174 Tiefengraber Igor
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 4 1:05:22,0 -1 LAP >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:22,0
Zaostanek: -1 LAP
5 . 36 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:07:53,3 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:53,3
Zaostanek: -1 LAP
6 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:08:03,9 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:03,9
Zaostanek: -1 LAP
7 . 25 CAPUTO Stefano
Gruppo Bastioni Bike ASD
Moški ITA Gruppo Bastioni Bike ASD 4 1:14:50,4 -1 LAP >
Klub Gruppo Bastioni Bike ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:14:50,4
Zaostanek: -1 LAP
8 . 39 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:05:16,8 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:05:16,8
Zaostanek: -2 LAP
9 . 22 Berton Massimo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:18:47,7 -2 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:18:47,7
Zaostanek: -2 LAP
DNS 84 Pušić Željko
Pula
Moški CRO Pula 0 >
Klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Čas vožnje:
Zaostanek:
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 177 Capon Roberta
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 4 1:09:17,2 - >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:17,2
Zaostanek: -
2 . 35 Cosliani Donatella
SC COTTUR
Ženski ITA SC COTTUR 4 1:12:11,0 +02:53.7 >
Klub SC COTTUR
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:12:11,0
Zaostanek: +02:53.7
3 . 53 Kuhar Barbara
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 3 58:35,2 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 58:35,2
Zaostanek: -1 LAP
4 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 3 1:00:25,5 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:00:25,5
Zaostanek: -1 LAP
5 . 21 Botter Fiorella
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:03:49,7 -1 LAP >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:03:49,7
Zaostanek: -1 LAP
6 . 40 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:22:27,5 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:22:27,5
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 194 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 1:08:31,6 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:31,6
Zaostanek: -
2 . 8 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:01:37,4 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:01:37,4
Zaostanek: -1 LAP
3 . 7 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:03:51,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:03:51,3
Zaostanek: -1 LAP

Komentarji

Roberto

Bok , ima li negdje da se vide rezultati po bodovima  i kategorijama za sve utrke koje su u zimskoj ligi  bile 
objavil Roberto, 4 let

 

Mobile content