Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019 Datum:10.02.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek Licenca Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 348 Lampe Ožbej
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 7 11:08,2 - 100 839 519 65 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 11:08,2
Zaostanek: -
Licenca: 100 839 519 65
2 . 350 SAVIĆ David
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 10:58,1 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 10:58,1
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 349 Lampe Urban
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 8 10:19,7 - 100 504 534 21 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 10:19,7
Zaostanek: -
Licenca: 100 504 534 21
2 . 325 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 8 11:07,0 +00:47.3 100 590 163 96 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 11:07,0
Zaostanek: +00:47.3
Licenca: 100 590 163 96
3 . 515 Mlakar Tine
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 7 10:51,8 -1 LAP 100 175 887 10 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 10:51,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 100 175 887 10
4 . 302 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 7 11:27,6 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 11:27,6
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
5 . 352 CEROVINA Mateo
Moški CRO 6 10:41,1 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 10:41,1
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
6 . 308 Turčić Dino
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 11:12,2 -2 LAP CRO20101031 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 11:12,2
Zaostanek: -2 LAP
Licenca: CRO20101031
7 . 351 ADAMOVIĆ Alex
Moški CRO 6 11:35,8 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 11:35,8
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
8 . 345 BARTOLIĆ Anteo
Ind
Moški CRO Ind 6 11:46,6 -2 LAP >
Klub Ind
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 11:46,6
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 326 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 9 10:19,1 - 100 176 142 71 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 9
Čas vožnje: 10:19,1
Zaostanek: -
Licenca: 100 176 142 71
2 . 330 Hlabian Erik
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 9 11:03,8 +00:44.6 10034712543 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 9
Čas vožnje: 11:03,8
Zaostanek: +00:44.6
Licenca: 10034712543
3 . 315 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 9 11:12,2 +00:53.0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 9
Čas vožnje: 11:12,2
Zaostanek: +00:53.0
Licenca:
4 . 516 Mlakar Jakob
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 8 10:15,8 -1 LAP 100 175 786 06 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 10:15,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 100 175 786 06
5 . 306 Bozanić Ivano
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 8 11:13,0 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 11:13,0
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
6 . 305 Abramović Pavel
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 7 10:30,8 -2 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 10:30,8
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
DNF 342 Sabadin Ivor
Moški CRO 5 9:57,0 5 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 9:57,0
Zaostanek: 5 LAP
Licenca:
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 346 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 8 11:04,2 - 100 175 667 81 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 8
Čas vožnje: 11:04,2
Zaostanek: -
Licenca: 100 175 667 81
2 . 347 Pevec Kaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 8 11:25,5 +00:21.2 100 616 375 21 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 8
Čas vožnje: 11:25,5
Zaostanek: +00:21.2
Licenca: 100 616 375 21
3 . 343 KIŠ Hana
BK POREČ
Ženski CRO BK POREČ 6 10:38,6 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Čas vožnje: 10:38,6
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
4 . 340 Marchesic Linda
Ind
Ženski ITA Ind 5 11:47,4 -3 LAP >
Klub Ind
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 11:47,4
Zaostanek: -3 LAP
Licenca:
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 505 Vorkapić Erik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 33:26,8 - CRO20060914 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 33:26,8
Zaostanek: -
Licenca: CRO20060914
2 . 506 Ivanović Neo
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 33:27,5 +00:00.7 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 33:27,5
Zaostanek: +00:00.7
Licenca:
3 . 529 Keržan Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 35:43,9 +02:17.0 100 176 484 25 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 35:43,9
Zaostanek: +02:17.0
Licenca: 100 176 484 25
4 . 508 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 36:25,8 +02:58.9 10028439067 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 36:25,8
Zaostanek: +02:58.9
Licenca: 10028439067
5 . 525 Mikuličić Nikola
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 1 30:58,4 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 30:58,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 527 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 26:38,7 - 100 176 492 33 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 26:38,7
Zaostanek: -
Licenca: 100 176 492 33
2 . 510 Ivančić Giani
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 2 27:25,6 +00:46.8 100 284 262 36 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 27:25,6
Zaostanek: +00:46.8
Licenca: 100 284 262 36
3 . 503 Margetić Matko
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 33:27,5 +06:48.7 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 33:27,5
Zaostanek: +06:48.7
Licenca:
4 . 502 Paškvan Matija
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 34:39,2 +08:00.4 10079892416 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 34:39,2
Zaostanek: +08:00.4
Licenca: 10079892416
5 . 518 Budiselić Sandro
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 43:55,3 +17:16.5 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 43:55,3
Zaostanek: +17:16.5
Licenca:
6 . 507 Grubišić Patrik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 43:58,5 +17:19.7 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 43:58,5
Zaostanek: +17:19.7
Licenca:
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 513 Mlakar Daša
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 2 30:07,6 - 100 175 829 49 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 30:07,6
Zaostanek: -
Licenca: 100 175 829 49
2 . 528 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 33:11,3 +03:03.6 100 176 441 79 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 33:11,3
Zaostanek: +03:03.6
Licenca: 100 176 441 79
3 . 519 Mastrangelo Alessia
Cycling Team Friuli
Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 38:23,3 +08:15.6 ITA2004 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 38:23,3
Zaostanek: +08:15.6
Licenca: ITA2004
4 . 522 HLABIAN Sara
Cycling Team Friuli
Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 38:50,1 +08:42.4 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 38:50,1
Zaostanek: +08:42.4
Licenca:
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 191 Golmajer Ažbe
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 1:06:59,0 - 100 175 647 61 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:59,0
Zaostanek: -
Licenca: 100 175 647 61
2 . 206 Pistolato Luca
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:07:08,3 +00:09.2 10031587527 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:08,3
Zaostanek: +00:09.2
Licenca: 10031587527
3 . 96 Ruba Marko
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:07:42,0 +00:43.0 100 284 142 13 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:42,0
Zaostanek: +00:43.0
Licenca: 100 284 142 13
4 . 50 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:08:42,3 +01:43.2 100 284 534 17 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:42,3
Zaostanek: +01:43.2
Licenca: 100 284 534 17
5 . 227 Kernjus Deni
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 5 1:10:53,0 +03:53.9 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:53,0
Zaostanek: +03:53.9
Licenca:
6 . 4 Živković Sebastian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 1:03:58,4 -1 LAP 10028451696 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:58,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10028451696
7 . 226 LUCA Pettarini
collio bike team
Moški ITA collio bike team 4 1:07:09,0 -1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:09,0
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
8 . 225 FLAVIO Flora
collio bike team
Moški ITA collio bike team 4 1:16:01,4 -1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:16:01,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 184 Chiumenti Giacomo
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 5 1:00:52,5 - >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:00:52,5
Zaostanek: -
Licenca:
2 . 205 VANTAGGIATO Ramon
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 5 1:01:04,6 +00:12.0 10030362091 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:01:04,6
Zaostanek: +00:12.0
Licenca: 10030362091
3 . 196 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:14,3 +04:21.7 100 176 493 34 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:14,3
Zaostanek: +04:21.7
Licenca: 100 176 493 34
4 . 23 Berton Alessandro
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 5 1:06:50,0 +05:57.5 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:50,0
Zaostanek: +05:57.5
Licenca:
5 . 66 Baldas Paolo
BK POREČ
Moški ITA BK POREČ 5 1:12:51,0 +11:58.4 100 884 226 55 >
Klub BK POREČ
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:51,0
Zaostanek: +11:58.4
Licenca: 100 884 226 55
6 . 353 Abbrescia Matteo
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 4 1:00:56,4 -1 LAP >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:00:56,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
7 . 58 Peteh Sven
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 4 1:07:25,1 -1 LAP >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:25,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 195 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:01:01,8 - 100 109 041 94 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:01:01,8
Zaostanek: -
Licenca: 100 109 041 94
2 . 173 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:04:44,8 +03:42.9 / >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:44,8
Zaostanek: +03:42.9
Licenca: /
3 . 37 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:07:28,8 +06:27.0 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:28,8
Zaostanek: +06:27.0
Licenca:
4 . 220 ANDREA Lucioli
collio bike team
Moški ITA collio bike team 5 1:07:34,0 +06:32.1 >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:34,0
Zaostanek: +06:32.1
Licenca:
5 . 189 Sulini Diego
SC Cottur A.S.D.
Moški ITA SC Cottur A.S.D. 5 1:07:57,2 +06:55.4 10053719085 >
Klub SC Cottur A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:57,2
Zaostanek: +06:55.4
Licenca: 10053719085
6 . 129 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:11:50,7 +10:48.9 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:50,7
Zaostanek: +10:48.9
Licenca:
7 . 130 Bratović Ivan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:04:13,6 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:13,6
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:00:48,7 - 100 175 899 22 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:00:48,7
Zaostanek: -
Licenca: 100 175 899 22
2 . 201 Cucinotta Claudio
Sportway cycling team
Moški ITA Sportway cycling team 5 1:00:54,3 +00:05.6 10002349000 >
Klub Sportway cycling team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:00:54,3
Zaostanek: +00:05.6
Licenca: 10002349000
3 . 15 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:03:11,6 +02:22.9 100 176 141 70 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:03:11,6
Zaostanek: +02:22.9
Licenca: 100 176 141 70
4 . 57 Đurđević Andrea
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:03:21,7 +02:32.9 CRO19870503 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:03:21,7
Zaostanek: +02:32.9
Licenca: CRO19870503
5 . 28 Golob Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:04:49,2 +04:00.5 100 176 529 70 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:49,2
Zaostanek: +04:00.5
Licenca: 100 176 529 70
6 . 112 Vodopivec Luka
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 5 1:05:00,8 +04:12.1 100 069 553 85 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:00,8
Zaostanek: +04:12.1
Licenca: 100 069 553 85
7 . 214 Vidovic Sasa
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 5 1:06:34,9 +05:46.2 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:34,9
Zaostanek: +05:46.2
Licenca:
8 . 162 Dundović Saša
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:06:49,1 +06:00.3 CRO19821022 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:49,1
Zaostanek: +06:00.3
Licenca: CRO19821022
9 . 123 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:07:06,2 +06:17.5 10028408452 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:06,2
Zaostanek: +06:17.5
Licenca: 10028408452
10 . 47 Dagri Alberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:07:33,7 +06:44.9 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:33,7
Zaostanek: +06:44.9
Licenca:
11 . 42 Robek Damjan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:08:45,5 +07:56.8 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:45,5
Zaostanek: +07:56.8
Licenca:
12 . 16 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:03,8 +08:15.0 100 176 122 51 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:03,8
Zaostanek: +08:15.0
Licenca: 100 176 122 51
13 . 137 Milosevic Manuel
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:09:03,9 +08:15.1 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:03,9
Zaostanek: +08:15.1
Licenca:
14 . 193 Vrhovnik Mohor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:32,3 +08:43.5 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:32,3
Zaostanek: +08:43.5
Licenca:
15 . 27 Božić Igor
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 5 1:10:16,2 +09:27.4 >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:16,2
Zaostanek: +09:27.4
Licenca:
16 . 14 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:15:11,0 +14:22.3 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:11,0
Zaostanek: +14:22.3
Licenca:
17 . 180 Halović Ivan
BBK TEAM RODEO
Moški SLO BBK TEAM RODEO 4 1:00:57,1 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:00:57,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
18 . 59 Peteh Emil
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 4 1:02:27,9 -1 LAP >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:27,9
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
19 . 6 Pilčić Ivica
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 1:02:57,4 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:57,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
20 . 62 Seccareccia Boris
Moški CRO 4 1:03:16,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:16,5
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
21 . 10 Sobot Filip
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 1:04:07,4 -1 LAP >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:07,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
22 . 13 Brnelić Hrvoje
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 1:04:33,8 -1 LAP 10028421788 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:33,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10028421788
23 . 185 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:05:23,4 -1 LAP 10028442303 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:23,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10028442303
24 . 65 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:08:32,3 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:32,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
DNF 223 Hrlić Nenad
Moški CRO 1 18:24,6 1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 18:24,6
Zaostanek: 1 LAP
Licenca:
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 200 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 1:02:36,2 - 10014497238 >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:02:36,2
Zaostanek: -
Licenca: 10014497238
2 . 202 Del Piccolo Andrea
Sportway cycling team
Moški ITA Sportway cycling team 5 1:03:16,3 +00:40.0 >
Klub Sportway cycling team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:03:16,3
Zaostanek: +00:40.0
Licenca:
3 . 198 Ovan Francesco
Sportway cycling team
Moški ITA Sportway cycling team 5 1:04:12,7 +01:36.5 10033304023 >
Klub Sportway cycling team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:12,7
Zaostanek: +01:36.5
Licenca: 10033304023
4 . 356 Roset Pavao
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 5 1:04:46,5 +02:10.2 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:46,5
Zaostanek: +02:10.2
Licenca:
5 . 178 Marchesic Alessandro
ASD Gruppo Generali Trieste
Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 5 1:05:07,4 +02:31.2 05p0763 >
Klub ASD Gruppo Generali Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:07,4
Zaostanek: +02:31.2
Licenca: 05p0763
6 . 207 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:14,2 +02:37.9 100 176 425 63 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:14,2
Zaostanek: +02:37.9
Licenca: 100 176 425 63
7 . 203 Coceano Lorenzo
Valchiaro
Moški ITA Valchiaro 5 1:06:22,4 +03:46.2 >
Klub Valchiaro
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:22,4
Zaostanek: +03:46.2
Licenca:
8 . 204 Zossi Fabrizio
Sportway cycling team
Moški ITA Sportway cycling team 5 1:06:42,1 +04:05.9 >
Klub Sportway cycling team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:42,1
Zaostanek: +04:05.9
Licenca:
9 . 17 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:06:55,4 +04:19.1 100 176 143 72 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:55,4
Zaostanek: +04:19.1
Licenca: 100 176 143 72
10 . 217 Nemeček Dejan
ZipVit
Moški SLO ZipVit 5 1:07:25,9 +04:49.7 100 176 065 91 >
Klub ZipVit
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:25,9
Zaostanek: +04:49.7
Licenca: 100 176 065 91
11 . 190 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:07:43,6 +05:07.4 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:43,6
Zaostanek: +05:07.4
Licenca:
12 . 354 Kralj Dean
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:08:43,9 +06:07.7 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:43,9
Zaostanek: +06:07.7
Licenca:
13 . 99 Pustijanac Mario
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:09:28,3 +06:52.1 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:28,3
Zaostanek: +06:52.1
Licenca:
14 . 100 Vukmir Roberto
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 5 1:10:00,3 +07:24.1 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:00,3
Zaostanek: +07:24.1
Licenca:
15 . 197 KUDER Aleš
BL SPORT
Moški SLO BL SPORT 5 1:10:07,3 +07:31.1 >
Klub BL SPORT
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:07,3
Zaostanek: +07:31.1
Licenca:
16 . 120 Vidmar Kristijan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:11:03,4 +08:27.2 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:03,4
Zaostanek: +08:27.2
Licenca:
17 . 188 BIZZOTTO Alessandro
S.C. COTTUR ASD
Moški ITA S.C. COTTUR ASD 5 1:11:18,4 +08:42.1 05V0015 >
Klub S.C. COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:18,4
Zaostanek: +08:42.1
Licenca: 05V0015
18 . 210 IGOR Medeot
Moški ITA 5 1:11:27,3 +08:51.1 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:27,3
Zaostanek: +08:51.1
Licenca:
19 . 60 Perica Ante
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:12:52,1 +10:15.9 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:52,1
Zaostanek: +10:15.9
Licenca:
20 . 33 Crljenica Manuel
Moški CRO 5 1:13:04,9 +10:28.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:04,9
Zaostanek: +10:28.7
Licenca:
21 . 74 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:13:14,2 +10:38.0 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:14,2
Zaostanek: +10:38.0
Licenca:
22 . 359 Brezar Edoardo
ASD Gruppo Generali Trieste
Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 5 1:13:39,2 +11:03.0 10030075236 >
Klub ASD Gruppo Generali Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:39,2
Zaostanek: +11:03.0
Licenca: 10030075236
23 . 215 Tečić Ivan
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:14:03,0 +11:26.8 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:03,0
Zaostanek: +11:26.8
Licenca:
24 . 72 ŽUFIĆ Alen
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:01:10,8 -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:10,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
25 . 216 Keržan Peter
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:02:46,1 -1 LAP 100 176 433 71 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:46,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 100 176 433 71
26 . 91 Tončić Marko
Moški CRO 4 1:04:49,7 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:49,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
27 . 56 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:08:02,7 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:02,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
28 . 221 ROBERTO Lucioli
collio bike team
Moški ITA collio bike team 4 1:08:48,0 -1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:48,0
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
29 . 213 ŠIFNER Ronaldo
Moški CRO 4 1:09:13,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:13,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
30 . 208 BON DEL ADRIANO
collio bike team
Moški ITA collio bike team 4 1:10:24,0 -1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:24,0
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
31 . 228 Turčić Denis
Individual
Moški CRO Individual 4 1:11:40,3 -1 LAP >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:11:40,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
32 . 211 IPAVEC Roberto
collio bike team
Moški ITA collio bike team 4 1:11:53,1 -1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:11:53,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
33 . 30 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 4 1:18:16,9 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:18:16,9
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
34 . 2 živković Dalibor
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 3 1:07:30,0 -2 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:07:30,0
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
35 . 135 Davide Davor
Moški CRO 3 1:11:18,4 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:11:18,4
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
DNF 179 Ločnikar Bojan
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 2 26:24,6 2 LAP 100 175 860 80 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 26:24,6
Zaostanek: 2 LAP
Licenca: 100 175 860 80
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 219 Vesel Peter
UNI team
Moški SLO UNI team 5 1:03:17,9 - >
Klub UNI team
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:03:17,9
Zaostanek: -
Licenca:
2 . 153 INGUSCIO Maurizio
G.S. Azzida Valli del Natisone
Moški ITA G.S. Azzida Valli del Natisone 5 1:07:29,2 +04:11.3 >
Klub G.S. Azzida Valli del Natisone
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:29,2
Zaostanek: +04:11.3
Licenca:
3 . 105 Milocco Giancarlo
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:09:32,8 +06:14.9 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:32,8
Zaostanek: +06:14.9
Licenca:
4 . 212 PALADINO Gianfranco
collio bike team
Moški ITA collio bike team 5 1:10:21,8 +07:03.8 >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:21,8
Zaostanek: +07:03.8
Licenca:
5 . 12 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:10:54,1 +07:36.2 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:54,1
Zaostanek: +07:36.2
Licenca:
6 . 218 Boben Aleš
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 5 1:14:14,3 +10:56.3 100 161 975 66 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:14,3
Zaostanek: +10:56.3
Licenca: 100 161 975 66
7 . 209 ALESSANDRO Sfiligoj
collio bike team
Moški ITA collio bike team 5 1:15:32,2 +12:14.2 >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:32,2
Zaostanek: +12:14.2
Licenca:
8 . 174 Tiefengraber Igor
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 5 1:15:33,7 +12:15.8 100 731 387 88 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:33,7
Zaostanek: +12:15.8
Licenca: 100 731 387 88
9 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:01:30,3 -1 LAP 10028430882 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:30,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10028430882
10 . 11 Brozic Matteo
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 4 1:01:40,0 -1 LAP 10028506967 >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:40,0
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10028506967
12 . 36 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:02:40,3 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:40,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
13 . 222 MARCO Don
collio bike team
Moški ITA collio bike team 4 1:07:14,3 -1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:14,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
14 . 39 Rosini Giuliano
XC TEAM Trieste
Moški ITA XC TEAM Trieste 4 1:10:35,7 -1 LAP 10032185085 >
Klub XC TEAM Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:35,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10032185085
15 . 84 Pušić Željko
Pula
Moški CRO Pula 4 1:15:38,2 -1 LAP >
Klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:15:38,2
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
16 . 224 MAURIZIO Moschion
collio bike team
Moški ITA collio bike team 4 1:17:11,2 -1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:17:11,2
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
17 . 22 Berton Massimo
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 3 1:07:04,4 -2 LAP >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:07:04,4
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
DNF 93 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1 19:49,7 1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 19:49,7
Zaostanek: 1 LAP
Licenca:
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-Ž
11 . 52 HEK MAURO
BK MTB ISTRA - PAZIN
Ženski CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 4 1:02:01,8 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:01,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 355 Kiršić Andrea
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 5 1:13:39,8 - >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:39,8
Zaostanek: -
Licenca:
2 . 358 Capon Roberta
ASD Gruppo Generali Trieste
Ženski ITA ASD Gruppo Generali Trieste 4 1:03:01,3 -1 LAP 10030075337 >
Klub ASD Gruppo Generali Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:01,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10030075337
3 . 35 Cosliani Donatella
SC Cottur ASD
Ženski ITA SC Cottur ASD 4 1:08:56,7 -1 LAP 942132N >
Klub SC Cottur ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:56,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 942132N
4 . 357 FERRI Tea
Ženski CRO 4 1:09:50,6 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:50,6
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
5 . 21 Botter Fiorella
A.S.D. Team Velociraptors
Ženski ITA A.S.D. Team Velociraptors 4 1:11:08,7 -1 LAP >
Klub A.S.D. Team Velociraptors
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:11:08,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
6 . 53 Kuhar Barbara
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 4 1:12:06,5 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:12:06,5
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
7 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:16:03,8 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:16:03,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
8 . 40 Cherin Silvana
XC TEAM Trieste
Ženski ITA XC TEAM Trieste 3 1:07:24,0 -2 LAP 999999 >
Klub XC TEAM Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:07:24,0
Zaostanek: -2 LAP
Licenca: 999999
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 194 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 1:04:17,8 - 100 175 727 44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:17,8
Zaostanek: -
Licenca: 100 175 727 44
2 . 7 Pilčić Valentina
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 3 1:00:58,0 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:00:58,0
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content