Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019 Datum:17.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 348 Lampe Ožbej
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 5 12:31,9 -- >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 12:31,9
Zaostanek: 00:00:00
2 . 360 BOBOLANOVIĆ Timon
Pula
Moški CRO Pula 4 13:51,7 -- >
Klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 13:51,7
Zaostanek: 00:00:00
3 . 361 COLNAR Frano
Moški CRO 4 15:25,9 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15:25,9
Zaostanek: 00:00:00
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 349 Lampe Urban
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 6 13:05,2 -- >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13:05,2
Zaostanek: 00:00:00
2 . 325 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 11:54,1 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 11:54,1
Zaostanek: 00:00:00
3 . 302 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 13:15,9 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 13:15,9
Zaostanek: 00:00:00
4 . 310 Bruni Christian
Trieste
Moški ITA Trieste 4 11:44,0 -- >
Klub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 11:44,0
Zaostanek: 00:00:00
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 326 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 11:43,2 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 11:43,2
Zaostanek: 00:00:00
2 . 341 Ban Adrien
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 13:37,3 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13:37,3
Zaostanek: 00:00:00
3 . 307 Jugović Dominik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 13:38,2 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13:38,2
Zaostanek: 00:00:00
4 . 306 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 14:07,4 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14:07,4
Zaostanek: 00:00:00
5 . 315 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 11:47,8 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 11:47,8
Zaostanek: 00:00:00
6 . 309 Bruni Matteo
Trieste
Moški ITA Trieste 5 12:30,9 -- >
Klub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 12:30,9
Zaostanek: 00:00:00
7 . 303 Radetić Franko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 12:55,9 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 12:55,9
Zaostanek: 00:00:00
8 . 305 Abramović Pavel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 13:31,1 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 13:31,1
Zaostanek: 00:00:00
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 332 Šenkinc Matea
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 4 12:11,8 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 12:11,8
Zaostanek: 00:00:00
2 . 301 Mohorić Lea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 15:01,6 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15:01,6
Zaostanek: 00:00:00
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 506 Ivanović Neo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 35:36,3 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 35:36,3
Zaostanek: 00:00:00
2 . 505 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 35:38,3 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 35:38,3
Zaostanek: 00:00:00
3 . 534 Broznić Antonio
Moški CRO 3 37:23,5 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 37:23,5
Zaostanek: 00:00:00
4 . 508 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 38:14,6 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 38:14,6
Zaostanek: 00:00:00
5 . 525 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 32:40,1 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 32:40,1
Zaostanek: 00:00:00
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 533 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 31:08,3 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 31:08,3
Zaostanek: 00:00:00
2 . 530 Medić Frane
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 3 32:56,5 -- >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 32:56,5
Zaostanek: 00:00:00
3 . 503 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 37:18,9 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 37:18,9
Zaostanek: 00:00:00
4 . 502 Paškvan Matija
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 29:13,4 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 29:13,4
Zaostanek: 00:00:00
5 . 518 Budiselić Sandro
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 32:34,2 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 32:34,2
Zaostanek: 00:00:00
6 . 507 Grubišić Patrik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 48:46,6 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 48:46,6
Zaostanek: 00:00:00
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 522 HLABIAN Sara
Cycling team Friuli
Ženski ITA Cycling team Friuli 2 37:29,4 -- >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 37:29,4
Zaostanek: 00:00:00
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 4 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 58:43,8 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 58:43,8
Zaostanek: 00:00:00
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 118 Matek Lovro
BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 7 -- -- >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 23 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 7 -- -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 98 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 7 -- -- >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 46 Pajek Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 6 58:01,5 -- >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 58:01,5
Zaostanek: 00:00:00
3 . 129 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 6 -- -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 127 Pahljina Dino
B.K. MAG
Moški CRO B.K. MAG 5 57:12,8 -- >
Klub B.K. MAG
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 57:12,8
Zaostanek: 00:00:00
5 . 247 Bubaš Mario
Moški CRO 3 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 151 Hodak Antonio
BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 1 13:35,1 -- >
Klub BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 13:35,1
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 237 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 57:04,2 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 57:04,2
Zaostanek: 00:00:00
2 . 236 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 57:09,6 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 57:09,6
Zaostanek: 00:00:00
3 . 28 Golob Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 7 -- -- >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 1 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 7 -- -- >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 90 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 15 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 -- -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 112 Vodopivec Luka
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 7 -- -- >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 162 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 244 Svitić Dean
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 16 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 57:41,1 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 57:41,1
Zaostanek: 00:00:00
11 . 27 Božić Igor
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 6 57:43,3 -- >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 57:43,3
Zaostanek: 00:00:00
12 . 248 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 3 Radovčić Nikola
BBK OTOK KRK
Moški CRO BBK OTOK KRK 6 -- -- >
Klub BBK OTOK KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 180 Halović Ivan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 -- -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 6 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 59:09,6 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:09,6
Zaostanek: 00:00:00
16 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 59:19,0 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:19,0
Zaostanek: 00:00:00
17 . 62 Seccareccia Boris
Moški CRO 5 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 171 Grabar Kristian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 240 Ribarić Slavko
BK MAG-RAB
Moški CRO BK MAG-RAB 5 -- -- >
Klub BK MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 164 Kladić Slaven
BK MAG-RAB
Moški CRO BK MAG-RAB 5 -- -- >
Klub BK MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 239 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 -- -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 245 špehar Stjepan
BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 5 -- -- >
Klub BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
23 . 241 Lo Balbo Antonio Alfio
Moški ITA 4 59:12,6 -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 59:12,6
Zaostanek: 00:00:00
24 . 152 špehar Damir
BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 4 -- -- >
Klub BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 85 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 53:17,7 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 53:17,7
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 17 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 -- -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 38 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 6 58:11,1 -- >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 58:11,1
Zaostanek: 00:00:00
3 . 100 Vukmir Roberto
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 6 -- -- >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 94 Ugrin Dražen
Moški CRO 6 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 234 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 188 BIZZOTTO Alessandro
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 6 -- -- >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 120 Vidmar Kristijan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 -- -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 71 Tramišak Tibor
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 6 -- -- >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 101 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 5 58:11,1 -- >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 58:11,1
Zaostanek: 00:00:00
10 . 51 Balenović Goran
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 5 58:30,4 -- >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 58:30,4
Zaostanek: 00:00:00
11 . 56 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 73 Galić Siniša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 -- -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 91 Tončić Marko
Moški CRO 5 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 30 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 4 -- -- >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 49 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 105 Milocco Giancarlo
GS Azzida
Moški ITA GS Azzida 6 57:46,4 -- >
Klub GS Azzida
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 57:46,4
Zaostanek: 00:00:00
2 . 12 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 6 -- -- >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 160 Vrban Milan
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 6 -- -- >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 6 -- -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 243 Moškun Zdravko
Moški SLO 5 59:18,5 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:18,5
Zaostanek: 00:00:00
6 . 242 ZANIN Roberto
ASD SAGITTA BIKE
Moški ITA ASD SAGITTA BIKE 5 -- -- >
Klub ASD SAGITTA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 238 Petropoli Željko
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 -- -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 246 Bubaš Robertino
Moški CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 22 Berton Massimo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 2 42:48,6 -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 42:48,6
Zaostanek: 00:00:00
DNF 39 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 48:41,0 -- >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 48:41,0
Zaostanek: 00:00:00
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 5 -- -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 21 Botter Fiorella
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 4 -- -- >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 40 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 56:50,0 -- >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 56:50,0
Zaostanek: 00:00:00
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 8 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 5 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 7 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content