Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Maraton MTB Slavnik 2019

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:Maraton MTB Slavnik 2019 Datum:16.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
29KM E-MTB BIKE/M-M
1 . 185 dorsi luca
ATALA E-BIKES TRIESTE
Moški ITA ATALA E-BIKES TRIESTE 01:14:31 -- >
Klub ATALA E-BIKES TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:14:31
Zaostanek: 00:00:00
2 . 186 Cecchini Stefano
ATALA E-BIKES TRIESTE
Moški ITA ATALA E-BIKES TRIESTE 01:15:51 00:01:20 >
Klub ATALA E-BIKES TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:15:51
Zaostanek: 00:01:20
3 . 195 Lunder Dario
Moški ITA 01:20:49 00:06:18 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:20:49
Zaostanek: 00:06:18
29KM MLADI-M
1 . 182 Parovel Maj
/
Moški SLO / 01:32:46 -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:32:46
Zaostanek: 00:00:00
2 . 183 Radovini Enrico
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 01:35:27 00:02:41 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:35:27
Zaostanek: 00:02:41
3 . 193 Zec Simon
Moški SLO 01:36:49 00:04:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:36:49
Zaostanek: 00:04:03
4 . 205 MEGLIČ Matic
TSK Triglav
Moški SLO TSK Triglav 01:38:07 00:05:21 >
Klub TSK Triglav
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:38:07
Zaostanek: 00:05:21
5 . 175 Slavec Teo
Moški SLO 01:39:18 00:06:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:18
Zaostanek: 00:06:32
6 . 204 POGAČNIK Žan
TSK Triglav
Moški SLO TSK Triglav 01:44:39 00:11:53 >
Klub TSK Triglav
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:44:39
Zaostanek: 00:11:53
7 . 180 Gombač Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:51:12 00:18:26 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:51:12
Zaostanek: 00:18:26
8 . 200 EINHAUER Nejc
TSK Triglav
Moški SLO TSK Triglav 02:03:09 00:30:23 >
Klub TSK Triglav
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:03:09
Zaostanek: 00:30:23
9 . 207 MEGLIČ Drejc
TSK Triglav
Moški SLO TSK Triglav 02:04:16 00:31:30 >
Klub TSK Triglav
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:04:16
Zaostanek: 00:31:30
10 . 179 Brezigar Aljaž
Moški SLO 02:16:18 00:43:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:16:18
Zaostanek: 00:43:32
11 . 235 PALISKA Liam
Moški SLO 02:19:24 00:46:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:19:24
Zaostanek: 00:46:38
DNF 187 PILAR JAka
BK Triglav Kranj
Moški SLO BK Triglav Kranj 01:19:05 00:13:41 >
Klub BK Triglav Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:19:05
Zaostanek: 00:13:41
29KM MLADI Ž-Ž
1 . 201 ŠEPIČ Zala
TSK Triglav
Ženski SLO TSK Triglav 01:36:29 -- >
Klub TSK Triglav
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:36:29
Zaostanek: 00:00:00
29KM MOšKI 1969 IN MANJ-M
1 . 225 Zupan Tine
Moški SLO 01:15:32 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:15:32
Zaostanek: 00:00:00
2 . 166 Margiotta Remo
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 01:20:31 00:04:59 >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:20:31
Zaostanek: 00:04:59
3 . 134 Germani Roberto
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 01:35:53 00:20:21 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:35:53
Zaostanek: 00:20:21
4 . 154 Pauri Alessandro
Moški ITA 01:37:58 00:22:26 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:37:58
Zaostanek: 00:22:26
5 . 111 Cadel Roberto
BICISTI
Moški ITA BICISTI 01:40:23 00:24:51 >
Klub BICISTI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:40:23
Zaostanek: 00:24:51
6 . 198 rossi paolo
Moški ITA 01:41:46 00:26:14 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:41:46
Zaostanek: 00:26:14
7 . 160 Giurgevich Bruno
ASD XC TEAM TRIESTE
Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 01:42:52 00:27:20 >
Klub ASD XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:42:52
Zaostanek: 00:27:20
8 . 211 PIBER Ivan
ZUPAN SPORT
Moški SLO ZUPAN SPORT 01:46:16 00:30:44 >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:46:16
Zaostanek: 00:30:44
9 . 140 Blažič Matjaž
CUBE TEAM
Moški SLO CUBE TEAM 01:49:57 00:34:25 >
Klub CUBE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:49:57
Zaostanek: 00:34:25
10 . 153 persi marko
Moški SLO 01:53:17 00:37:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:53:17
Zaostanek: 00:37:45
11 . 172 ZAMATTIO Alberto
Moški ITA 01:57:45 00:42:13 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:57:45
Zaostanek: 00:42:13
12 . 155 Nardini Mauro
Moški ITA 02:00:10 00:44:38 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:00:10
Zaostanek: 00:44:38
13 . 238 Kosir Matija
Moški SLO 02:00:15 00:44:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:00:15
Zaostanek: 00:44:43
14 . 168 Costanzo Maurizio
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 02:00:46 00:45:14 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:00:46
Zaostanek: 00:45:14
15 . 112 Frumen Stanko
Moški SLO 02:02:49 00:47:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:02:49
Zaostanek: 00:47:17
16 . 227 BEŠTER Boštjan
Moški SLO 02:03:50 00:48:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:03:50
Zaostanek: 00:48:18
17 . 159 Gombač Peter
Moški SLO 02:04:48 00:49:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:04:48
Zaostanek: 00:49:16
18 . 158 IERACI Giuseppe
Moški SLO 02:05:24 00:49:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:05:24
Zaostanek: 00:49:52
19 . 216 RAZINGER Slavko
ZUPAN SPORT
Moški SLO ZUPAN SPORT 02:12:16 00:56:44 >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:12:16
Zaostanek: 00:56:44
20 . 232 TIUNOV Vladimir
Moški SLO 02:26:00 01:10:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:26:00
Zaostanek: 01:10:28
21 . 214 ŠEPIČ Dejan
ZUPAN SPORT
Moški SLO ZUPAN SPORT 02:26:53 01:11:21 >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:26:53
Zaostanek: 01:11:21
22 . 218 MANDELJC Dušan
ZUPAN SPORT
Moški SLO ZUPAN SPORT 02:30:10 01:14:38 >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:30:10
Zaostanek: 01:14:38
23 . 165 Kobal Igor
Moški SLO 02:44:03 01:28:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:44:03
Zaostanek: 01:28:31
24 . 161 Zorč Valter
HITRI IN DRZNE
Moški SLO HITRI IN DRZNE 03:09:00 01:53:28 >
Klub HITRI IN DRZNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:09:00
Zaostanek: 01:53:28
25 . 163 calcina fabrizio
Moški ITA 03:12:32 01:57:00 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:12:32
Zaostanek: 01:57:00
26 . 196 Resinovič Zmago
Moški SLO 03:20:41 02:05:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:20:41
Zaostanek: 02:05:09
29KM MOšKI 1979-1970-M
1 . 191 Pinosa Matej
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 01:21:07 -- >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:21:07
Zaostanek: 00:00:00
2 . 184 Novel Davide
Moški ITA 01:21:08 00:00:01 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:21:08
Zaostanek: 00:00:01
3 . 229 Volf Tomaž
Moški SLO 01:22:24 00:01:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:22:24
Zaostanek: 00:01:17
4 . 123 Širca Klemen
Moški SLO 01:29:48 00:08:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:29:48
Zaostanek: 00:08:41
5 . 148 Crismanich Gian Andrea
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 01:32:49 00:11:42 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:32:49
Zaostanek: 00:11:42
6 . 147 Radovini Renato
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 01:35:28 00:14:21 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:35:28
Zaostanek: 00:14:21
7 . 127 Morgante Andrea
Moški ITA 01:37:21 00:16:14 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:37:21
Zaostanek: 00:16:14
8 . 125 Pascut Luca
Moški ITA 01:37:47 00:16:40 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:37:47
Zaostanek: 00:16:40
9 . 128 Minatelli Maurizio
Moški ITA 01:37:57 00:16:50 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:37:57
Zaostanek: 00:16:50
10 . 119 Sterle Bojan
Moški SLO 01:38:34 00:17:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:38:34
Zaostanek: 00:17:27
11 . 142 Zennaro Davide
BICISTI
Moški ITA BICISTI 01:40:23 00:19:16 >
Klub BICISTI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:40:23
Zaostanek: 00:19:16
12 . 131 Klemse Marco
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 01:41:32 00:20:25 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:41:32
Zaostanek: 00:20:25
13 . 138 Babič Mavricijo
-
Moški SLO - 01:43:41 00:22:34 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:43:41
Zaostanek: 00:22:34
14 . 116 Karapandžić Darko
Moški SLO 01:48:06 00:26:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:48:06
Zaostanek: 00:26:59
15 . 144 Broznić Ivo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 01:51:39 00:30:32 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:51:39
Zaostanek: 00:30:32
16 . 223 Kovačič Rok
GAMSI CC
Moški SLO GAMSI CC 01:51:39 00:30:32 >
Klub GAMSI CC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:51:39
Zaostanek: 00:30:32
17 . 215 BOGATAJ Primož
ZUPAN SPORT
Moški SLO ZUPAN SPORT 01:52:07 00:31:00 >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:52:07
Zaostanek: 00:31:00
18 . 122 Šironjič Darko
ROCKY MOUNTAIN MTB TEAM
Moški SLO ROCKY MOUNTAIN MTB TEAM 01:58:33 00:37:26 >
Klub ROCKY MOUNTAIN MTB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:58:33
Zaostanek: 00:37:26
19 . 149 Rajić Jaroslav
Moški SLO 01:59:44 00:38:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:59:44
Zaostanek: 00:38:37
20 . 121 Slavec Igor
Moški SLO 01:59:59 00:38:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:59:59
Zaostanek: 00:38:52
21 . 212 KLEMENČIČ Jani
ZUPAN SPORT
Moški SLO ZUPAN SPORT 02:02:15 00:41:08 >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:02:15
Zaostanek: 00:41:08
22 . 231 EINHAUER Miha
TSK Triglav
Moški SLO TSK Triglav 02:03:13 00:42:06 >
Klub TSK Triglav
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:03:13
Zaostanek: 00:42:06
23 . 203 POGACNIK Igor
TSK Triglav
Moški SLO TSK Triglav 02:03:15 00:42:08 >
Klub TSK Triglav
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:03:15
Zaostanek: 00:42:08
24 . 120 Starman Marko
Moški SLO 02:03:26 00:42:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:03:26
Zaostanek: 00:42:19
25 . 130 Kogej Tomaž
Moški SLO 02:03:59 00:42:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:03:59
Zaostanek: 00:42:52
26 . 228 Remec Marjan
Moški SLO 02:05:08 00:44:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:05:08
Zaostanek: 00:44:01
27 . 146 Vuk Edvard
/
Moški SLO / 02:14:29 00:53:22 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:14:29
Zaostanek: 00:53:22
28 . 135 Haber Peter
KREPAT, MA NE MOLAT...
Moški SLO KREPAT, MA NE MOLAT... 02:14:30 00:53:23 >
Klub KREPAT, MA NE MOLAT...
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:14:30
Zaostanek: 00:53:23
29 . 129 Malič Dalibor
Moški SLO 02:14:30 00:53:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:14:30
Zaostanek: 00:53:23
30 . 222 Mihelič Denis
Moški SLO 02:14:33 00:53:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:14:33
Zaostanek: 00:53:26
31 . 219 ŠEPIČ Sandi
Moški SLO 02:19:27 00:58:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:19:27
Zaostanek: 00:58:20
33 . 152 Počkaj Miloš
SMUčARSKI KLUB SEžANA
Moški SLO SMUčARSKI KLUB SEžANA 02:26:52 01:05:45 >
Klub SMUčARSKI KLUB SEžANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:26:52
Zaostanek: 01:05:45
34 . 143 černeka Denis
Moški SLO 03:08:59 01:47:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:08:59
Zaostanek: 01:47:52
29KM MOšKI 2001-1980-M
1 . 221 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 01:16:17 -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:16:17
Zaostanek: 00:00:00
2 . 100 Vitasovič Aleš
KK LAšKO
Moški SLO KK LAšKO 01:19:43 00:03:26 >
Klub KK LAšKO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:19:43
Zaostanek: 00:03:26
3 . 102 Todaro Emanuele
BANDO CYCLING TEAM
Moški ITA BANDO CYCLING TEAM 01:22:15 00:05:58 >
Klub BANDO CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:22:15
Zaostanek: 00:05:58
4 . 230 Mihelj Rok
Moški SLO 01:24:14 00:07:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:24:14
Zaostanek: 00:07:57
5 . 177 Čeček Blaž
/
Moški SLO / 01:24:47 00:08:30 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:24:47
Zaostanek: 00:08:30
6 . 115 Arh Kristijan
Moški SLO 01:31:43 00:15:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:31:43
Zaostanek: 00:15:26
7 . 226 MALI Andraž
Moški SLO 01:35:13 00:18:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:35:13
Zaostanek: 00:18:56
8 . 157 Markuža Artur
Moški SLO 01:36:29 00:20:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:36:29
Zaostanek: 00:20:12
9 . 113 forzale luca
Moški ITA 01:36:49 00:20:32 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:36:49
Zaostanek: 00:20:32
10 . 174 Martinčić Kristijan
/
Moški SLO / 01:42:17 00:26:00 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:42:17
Zaostanek: 00:26:00
11 . 156 Voršnik Matej
Moški SLO 01:42:22 00:26:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:42:22
Zaostanek: 00:26:05
12 . 118 Blokar Boštjan
Moški SLO 01:42:23 00:26:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:42:23
Zaostanek: 00:26:06
13 . 103 Tavželj Tomaj
Moški SLO 01:44:38 00:28:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:44:38
Zaostanek: 00:28:21
14 . 239 KLJAJIĆ Dejan
Moški SLO 01:47:51 00:31:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:47:51
Zaostanek: 00:31:34
15 . 224 Podlesnik Blaz
Moški SLO 01:51:31 00:35:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:51:31
Zaostanek: 00:35:14
16 . 133 Adlešič Jure
Moški SLO 01:52:59 00:36:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:52:59
Zaostanek: 00:36:42
17 . 110 Lo Balbo Antonio Alfio
Moški ITA 01:56:40 00:40:23 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:56:40
Zaostanek: 00:40:23
18 . 194 Štepic Boštjan
Moški SLO 01:57:51 00:41:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:57:51
Zaostanek: 00:41:34
19 . 117 Valenčič Tilen
/
Moški SLO / 01:58:21 00:42:04 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:58:21
Zaostanek: 00:42:04
20 . 236 RASPET Miloš
Moški SLO 02:01:10 00:44:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:01:10
Zaostanek: 00:44:53
21 . 101 Viler Rok
Moški SLO 02:07:27 00:51:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:07:27
Zaostanek: 00:51:10
22 . 105 Skrt Matej
Moški SLO 02:13:33 00:57:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:13:33
Zaostanek: 00:57:16
23 . 141 bordon david
Moški SLO 02:15:31 00:59:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:15:31
Zaostanek: 00:59:14
24 . 108 Pahor Simon
Moški SLO 02:17:17 01:01:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:17:17
Zaostanek: 01:01:00
25 . 104 sukič tine
Moški SLO 02:24:15 01:07:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:24:15
Zaostanek: 01:07:58
26 . 114 Butkovič Andrej
Moški SLO 03:16:11 01:59:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:16:11
Zaostanek: 01:59:54
27 . 136 košir rok
PGD TRATA
Moški SLO PGD TRATA 03:16:56 02:00:39 >
Klub PGD TRATA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:16:56
Zaostanek: 02:00:39
29KM ŽENSKE 1979 IN MANJ-Ž
1 . 210 PIBER Vanja
ZUPAN SPORT
Ženski SLO ZUPAN SPORT 01:55:34 -- >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:55:34
Zaostanek: 00:00:00
2 . 213 TUŠ Tanja
ZUPAN SPORT
Ženski SLO ZUPAN SPORT 02:02:15 00:06:41 >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:02:15
Zaostanek: 00:06:41
3 . 206 MEGLIČ Meta
TSK Triglav
Ženski SLO TSK Triglav 02:04:08 00:08:34 >
Klub TSK Triglav
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:04:08
Zaostanek: 00:08:34
4 . 209 JANŠA Lili
ZUPAN SPORT
Ženski SLO ZUPAN SPORT 02:14:28 00:18:54 >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:14:28
Zaostanek: 00:18:54
5 . 178 BRUSEGHINI Irene
Ženski ITA 02:15:58 00:20:24 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:15:58
Zaostanek: 00:20:24
6 . 167 Trampuš irena
Ženski SLO 02:24:46 00:29:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:24:46
Zaostanek: 00:29:12
7 . 217 RAZINGER Minka
ZUPAN SPORT
Ženski SLO ZUPAN SPORT 02:26:49 00:31:15 >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:26:49
Zaostanek: 00:31:15
8 . 173 HRUSTL Mateja
Ženski SLO 02:38:27 00:42:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:38:27
Zaostanek: 00:42:53
29KM ŽENSKE 2001-1980-Ž
1 . 170 Erjavec Martina
Ženski SLO 01:35:28 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:35:28
Zaostanek: 00:00:00
2 . 181 FABJAN ANDREJA PODOBNIK
Ženski SLO 01:42:03 00:06:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:42:03
Zaostanek: 00:06:35
3 . 199 EINHAUER Lucija
TSK Triglav
Ženski SLO TSK Triglav 02:03:10 00:27:42 >
Klub TSK Triglav
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:03:10
Zaostanek: 00:27:42
4 . 169 Faganelj Neža
Ženski SLO 02:17:01 00:41:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:17:01
Zaostanek: 00:41:33
5 . 162 Leskovšek Maruša
Ženski SLO 02:24:47 00:49:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:24:47
Zaostanek: 00:49:19
6 . 233 MUBI Marija
Ženski SLO 02:25:56 00:50:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:25:56
Zaostanek: 00:50:28
7 . 237 RASPET Karla
Ženski SLO 02:26:50 00:51:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:26:50
Zaostanek: 00:51:22
50KM E-MTB BIKE/M-M
1 . 473 Tronu Luca
Moški ITA 02:00:52 -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:00:52
Zaostanek: 00:00:00
2 . 354 Dilič David
Moški SLO 02:41:42 00:40:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:41:42
Zaostanek: 00:40:50
50KM E-MTB BIKE/W-Ž
1 . 474 Bojanc Nika
KD SPRINT NOVO MESTO
Ženski SLO KD SPRINT NOVO MESTO 02:44:44 -- >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:44:44
Zaostanek: 00:00:00
50KM MOšKI 1969 IN MANJ-M
1 . 532 Premuzic Boris
Moški SLO 02:38:13 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:38:13
Zaostanek: 00:00:00
2 . 538 Robič Iztok
Moški SLO 02:41:54 00:03:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:41:54
Zaostanek: 00:03:41
3 . 518 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 02:44:43 00:06:30 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:44:43
Zaostanek: 00:06:30
4 . 493 Boben Aleš
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 02:51:39 00:13:26 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:51:39
Zaostanek: 00:13:26
5 . 508 DI ENRICO RAGOGNA
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 02:54:42 00:16:29 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:54:42
Zaostanek: 00:16:29
6 . 479 DELGIUSTO Paolo
Moški ITA 02:54:47 00:16:34 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:54:47
Zaostanek: 00:16:34
7 . 449 WATZAK Aleš
POLSKIWACO
Moški SLO POLSKIWACO 02:54:49 00:16:36 >
Klub POLSKIWACO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:54:49
Zaostanek: 00:16:36
8 . 495 Hirci Uroš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 02:56:09 00:17:56 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:56:09
Zaostanek: 00:17:56
9 . 436 Stein Fabrizio
Moški ITA 02:59:44 00:21:31 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:59:44
Zaostanek: 00:21:31
10 . 440 SAVIANO GIACOMO
A.S.D. FEDERCLUB-TECNOEDILE TRIESTE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB-TECNOEDILE TRIESTE 03:01:04 00:22:51 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB-TECNOEDILE TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:01:04
Zaostanek: 00:22:51
11 . 523 Leghissa Silvano
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 03:03:48 00:25:35 >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:03:48
Zaostanek: 00:25:35
12 . 445 Kalčič Andrej
Moški SLO 03:08:44 00:30:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:08:44
Zaostanek: 00:30:31
13 . 463 NOVAK Gorazd
CRK - CERKNICA
Moški SLO CRK - CERKNICA 03:11:18 00:33:05 >
Klub CRK - CERKNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:11:18
Zaostanek: 00:33:05
14 . 460 Ticich Sergio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 03:13:37 00:35:24 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:13:37
Zaostanek: 00:35:24
15 . 470 apollonio lucio
ASD BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA ASD BORA MULTISPORTRIESTE 03:16:38 00:38:25 >
Klub ASD BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:16:38
Zaostanek: 00:38:25
16 . 472 VITTORI Mario
Moški ITA 03:16:44 00:38:31 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:16:44
Zaostanek: 00:38:31
17 . 454 Kerpan Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 03:17:52 00:39:39 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:17:52
Zaostanek: 00:39:39
18 . 443 Otoničar Janez
KOLESARSKI KLUB POSTOJNA
Moški SLO KOLESARSKI KLUB POSTOJNA 03:19:19 00:41:06 >
Klub KOLESARSKI KLUB POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:19:19
Zaostanek: 00:41:06
19 . 451 Čretnik Ivan
Moški SLO 03:23:22 00:45:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:23:22
Zaostanek: 00:45:09
20 . 447 Gregorio Massimo
CADENABIKE
Moški ITA CADENABIKE 03:27:08 00:48:55 >
Klub CADENABIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:27:08
Zaostanek: 00:48:55
21 . 497 Bernetič Mirjan
Moški SLO 03:31:49 00:53:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:31:49
Zaostanek: 00:53:36
22 . 459 Santini Paolo
PORZEI ON BIKE
Moški ITA PORZEI ON BIKE 03:34:29 00:56:16 >
Klub PORZEI ON BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:34:29
Zaostanek: 00:56:16
23 . 434 zuzek robis
Moški ITA 03:34:48 00:56:35 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:34:48
Zaostanek: 00:56:35
24 . 439 Škvarča Srečko
MTB ČRNI VRH
Moški SLO MTB ČRNI VRH 03:37:03 00:58:50 >
Klub MTB ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:37:03
Zaostanek: 00:58:50
25 . 446 Hrovatin Branko
KRANJ
Moški SLO KRANJ 03:38:41 01:00:28 >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:38:41
Zaostanek: 01:00:28
26 . 442 Piletič Roman
CRK
Moški SLO CRK 03:39:54 01:01:41 >
Klub CRK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:39:54
Zaostanek: 01:01:41
27 . 318 Tanghetti Marco
Moški ITA 03:40:39 01:02:26 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:40:39
Zaostanek: 01:02:26
28 . 438 SLOKAR TOMI
TRIXIN
Moški SLO TRIXIN 03:41:33 01:03:20 >
Klub TRIXIN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:41:33
Zaostanek: 01:03:20
29 . 448 Erjavec Albert
Moški SLO 03:45:04 01:06:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:45:04
Zaostanek: 01:06:51
30 . 529 CIMAROSTI Stefano
Moški ITA 03:45:13 01:07:00 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:45:13
Zaostanek: 01:07:00
31 . 528 Moimas Stefano
Moški ITA 03:47:01 01:08:48 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:47:01
Zaostanek: 01:08:48
32 . 384 Scarabat Andrea
TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 03:47:39 01:09:26 >
Klub TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:47:39
Zaostanek: 01:09:26
33 . 457 Gnezda Renato
TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Moški SLO TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 03:58:54 01:20:41 >
Klub TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:58:54
Zaostanek: 01:20:41
34 . 458 Pušnik Bogdan
DENIS PALISKA FAN CLUB
Moški SLO DENIS PALISKA FAN CLUB 04:03:00 01:24:47 >
Klub DENIS PALISKA FAN CLUB
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:03:00
Zaostanek: 01:24:47
35 . 464 železnik Robert
ŠRD OMEGA AIR
Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 04:07:46 01:29:33 >
Klub ŠRD OMEGA AIR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:07:46
Zaostanek: 01:29:33
36 . 546 PIVK Andrej
Moški SLO 04:14:38 01:36:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:14:38
Zaostanek: 01:36:25
37 . 344 Trampuš Marko
Moški SLO 04:29:37 01:51:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:29:37
Zaostanek: 01:51:24
38 . 548 POLJŠAK ANDREJ
Moški SLO 04:29:56 01:51:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:29:56
Zaostanek: 01:51:43
39 . 320 Vilfan Marko
Moški SLO 04:41:56 02:03:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:41:56
Zaostanek: 02:03:43
40 . 425 Zabav Tomi
Moški SLO 04:53:50 02:15:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:53:50
Zaostanek: 02:15:37
41 . 512 BONGIORNO Sandro
Moški ITA 04:59:17 02:21:04 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:59:17
Zaostanek: 02:21:04
42 . 651 Papež Miran
DRUšTVO LGP
Moški SLO DRUšTVO LGP 05:31:46 02:53:33 >
Klub DRUšTVO LGP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:31:46
Zaostanek: 02:53:33
43 . 441 Šalej Matjaž
LGP VELENJE
Moški SLO LGP VELENJE 05:31:49 02:53:36 >
Klub LGP VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:31:49
Zaostanek: 02:53:36
44 . 450 Depase Massimo
PORZEI ON BIKE
Moški ITA PORZEI ON BIKE 05:37:47 02:59:34 >
Klub PORZEI ON BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:37:47
Zaostanek: 02:59:34
50KM MOšKI 1979-1970-M
1 . 516 FABRIS Michele
Moški ITA 02:25:01 -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:25:01
Zaostanek: 00:00:00
2 . 502 Del Piccolo Andrea
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 02:27:46 00:02:45 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:27:46
Zaostanek: 00:02:45
3 . 419 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 02:28:17 00:03:16 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:28:17
Zaostanek: 00:03:16
4 . 415 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 02:28:24 00:03:23 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:28:24
Zaostanek: 00:03:23
5 . 420 Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 02:29:45 00:04:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:29:45
Zaostanek: 00:04:44
6 . 501 Formelli Michele
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 02:29:48 00:04:47 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:29:48
Zaostanek: 00:04:47
7 . 385 purinani andrea
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 02:29:52 00:04:51 >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:29:52
Zaostanek: 00:04:51
8 . 421 Nemeček Dejan
ZIPVIT
Moški SLO ZIPVIT 02:31:04 00:06:03 >
Klub ZIPVIT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:31:04
Zaostanek: 00:06:03
9 . 551 Konič Sebastjan
Moški SLO 02:34:07 00:09:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:34:07
Zaostanek: 00:09:06
10 . 422 Budimir David
POHORC-UFA.SI
Moški SLO POHORC-UFA.SI 02:36:32 00:11:31 >
Klub POHORC-UFA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:36:32
Zaostanek: 00:11:31
11 . 535 SCLIP Gianni
Moški ITA 02:36:37 00:11:36 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:36:37
Zaostanek: 00:11:36
12 . 424 Zvonar Rajko
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 02:36:54 00:11:53 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:36:54
Zaostanek: 00:11:53
13 . 431 Bartolich Alessandro
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 02:37:32 00:12:31 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:37:32
Zaostanek: 00:12:31
14 . 489 Otoničar Domen
KK POSTOJNA
Moški SLO KK POSTOJNA 02:40:51 00:15:50 >
Klub KK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:40:51
Zaostanek: 00:15:50
15 . 487 Klančič Borut
Moški SLO 02:42:27 00:17:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:42:27
Zaostanek: 00:17:26
16 . 407 Gaio Giulio
ASD SINCROTRONE TRIESTE
Moški ITA ASD SINCROTRONE TRIESTE 02:43:15 00:18:14 >
Klub ASD SINCROTRONE TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:43:15
Zaostanek: 00:18:14
17 . 517 Horvat Mitja
Moški SLO 02:44:00 00:18:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:44:00
Zaostanek: 00:18:59
18 . 514 PETTIROSSO Davide
Moški ITA 02:44:43 00:19:42 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:44:43
Zaostanek: 00:19:42
19 . 430 Della Marna Licio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 02:45:29 00:20:28 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:45:29
Zaostanek: 00:20:28
20 . 513 SCHUMED Edo
Moški SLO 02:45:40 00:20:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:45:40
Zaostanek: 00:20:39
21 . 542 Pregrad Boštjan
KK MTB Koroška
Moški SLO KK MTB Koroška 02:45:49 00:20:48 >
Klub KK MTB Koroška
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:45:49
Zaostanek: 00:20:48
22 . 534 PERESSIN Fulvio
Moški ITA 02:54:29 00:29:28 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:54:29
Zaostanek: 00:29:28
23 . 409 Fazzini Massimiliano
A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE 02:55:13 00:30:12 >
Klub A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:55:13
Zaostanek: 00:30:12
24 . 402 Hmelak Boštjan
Moški SLO 02:55:15 00:30:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:55:15
Zaostanek: 00:30:14
25 . 533 Todorovič Darko
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK 02:57:38 00:32:37 >
Klub ŠD METEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:57:38
Zaostanek: 00:32:37
26 . 427 Erce Rok
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK 02:57:39 00:32:38 >
Klub ŠD METEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:57:39
Zaostanek: 00:32:38
27 . 531 Crljenica Manuel
Moški CRO 03:01:55 00:36:54 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:01:55
Zaostanek: 00:36:54
28 . 530 Vukmir Roberto
Moški CRO 03:01:55 00:36:54 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:01:55
Zaostanek: 00:36:54
29 . 376 Tossutti Marco
ASD BORAMULTISPORT TRIESTE
Moški ITA ASD BORAMULTISPORT TRIESTE 03:02:06 00:37:05 >
Klub ASD BORAMULTISPORT TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:02:06
Zaostanek: 00:37:05
30 . 368 Paliska Dejan
Moški SLO 03:02:22 00:37:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:02:22
Zaostanek: 00:37:21
31 . 381 Šijanec Robert
MTB SLO TEAM
Moški SLO MTB SLO TEAM 03:03:09 00:38:08 >
Klub MTB SLO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:03:09
Zaostanek: 00:38:08
32 . 398 Kogal Aleksander
MTB SLO TEAM
Moški SLO MTB SLO TEAM 03:03:10 00:38:09 >
Klub MTB SLO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:03:10
Zaostanek: 00:38:09
33 . 379 Sodin Rok
Moški SLO 03:03:16 00:38:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:03:16
Zaostanek: 00:38:15
34 . 537 Kliba Kristian
Adrenalina MTB Team
Moški SLO Adrenalina MTB Team 03:03:52 00:38:51 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:03:52
Zaostanek: 00:38:51
35 . 536 Bilić Loris
Adrenalina MTB Team
Moški SLO Adrenalina MTB Team 03:03:53 00:38:52 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:03:53
Zaostanek: 00:38:52
36 . 400 Jerina Peter
Moški SLO 03:06:45 00:41:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:06:45
Zaostanek: 00:41:44
37 . 426 costanzo fabio
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 03:07:38 00:42:37 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:07:38
Zaostanek: 00:42:37
38 . 365 hiti franc
Moški SLO 03:07:38 00:42:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:07:38
Zaostanek: 00:42:37
39 . 378 Stein Daniele
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 03:10:07 00:45:06 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:10:07
Zaostanek: 00:45:06
40 . 406 Giorgi Daniele
Moški ITA 03:14:57 00:49:56 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:14:57
Zaostanek: 00:49:56
41 . 397 Kosmac Teodor
Moški SLO 03:15:38 00:50:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:15:38
Zaostanek: 00:50:37
42 . 334 PERIC MARKO
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 03:16:34 00:51:33 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:16:34
Zaostanek: 00:51:33
43 . 369 Vukič Dejan
Moški SLO 03:19:21 00:54:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:19:21
Zaostanek: 00:54:20
44 . 432 Smrekar Bernard
ŠRD OMEGA AIR
Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 03:19:29 00:54:28 >
Klub ŠRD OMEGA AIR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:19:29
Zaostanek: 00:54:28
45 . 391 Miloš Kokole
Moški SLO 03:21:02 00:56:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:21:02
Zaostanek: 00:56:01
46 . 539 Kiš Albert
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 03:23:36 00:58:35 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:23:36
Zaostanek: 00:58:35
47 . 382 Senica Miloš
Moški SLO 03:26:17 01:01:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:26:17
Zaostanek: 01:01:16
48 . 316 Bortolussi Helmut
Moški ITA 03:27:08 01:02:07 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:27:08
Zaostanek: 01:02:07
49 . 410 Faganel David
Moški SLO 03:28:08 01:03:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:28:08
Zaostanek: 01:03:07
50 . 370 vidmar primož
/
Moški SLO / 03:28:40 01:03:39 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:28:40
Zaostanek: 01:03:39
51 . 550 Topić Vladimir
Moški SLO 03:28:49 01:03:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:28:49
Zaostanek: 01:03:48
52 . 545 Buh Uroš
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM 03:29:19 01:04:18 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:29:19
Zaostanek: 01:04:18
53 . 524 Tommasi Mauro
Laško pivo trajl race team
Moški ITA Laško pivo trajl race team 03:34:28 01:09:27 >
Klub Laško pivo trajl race team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:34:28
Zaostanek: 01:09:27
54 . 403 Gruden Massimiliano
Moški ITA 03:36:31 01:11:30 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:36:31
Zaostanek: 01:11:30
55 . 396 Kotnik Primož
Moški SLO 03:36:44 01:11:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:36:44
Zaostanek: 01:11:43
56 . 392 Miklobušec Tomica
Moški SLO 03:39:40 01:14:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:39:40
Zaostanek: 01:14:39
57 . 413 bozic marko
BMK
Moški SLO BMK 03:40:21 01:15:20 >
Klub BMK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:40:21
Zaostanek: 01:15:20
58 . 372 Verh Claudio
Moški ITA 03:41:19 01:16:18 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:41:19
Zaostanek: 01:16:18
59 . 525 Cechet Paolo
Moški ITA 03:44:02 01:19:01 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:44:02
Zaostanek: 01:19:01
60 . 433 Bokavšek Dejan
ŠRD OMEGA AIR
Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 03:47:20 01:22:19 >
Klub ŠRD OMEGA AIR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:47:20
Zaostanek: 01:22:19
61 . 423 Zvonar Miran
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 03:49:17 01:24:16 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:49:17
Zaostanek: 01:24:16
62 . 494 POLJANŠEK Sandro
Moški SLO 03:51:24 01:26:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:51:24
Zaostanek: 01:26:23
63 . 405 Gomboc Samo
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 03:56:18 01:31:17 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:56:18
Zaostanek: 01:31:17
64 . 428 Filipčič Jernej
DENIS PALISKA FAN CLUB
Moški SLO DENIS PALISKA FAN CLUB 04:02:57 01:37:56 >
Klub DENIS PALISKA FAN CLUB
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:02:57
Zaostanek: 01:37:56
65 . 544 Baloh Franjo
Moški SLO 04:04:26 01:39:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:04:26
Zaostanek: 01:39:25
66 . 380 Žerjal Martin
Moški SLO 04:06:27 01:41:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:06:27
Zaostanek: 01:41:26
67 . 404 GORJUP Andrej
Moški SLO 04:09:53 01:44:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:09:53
Zaostanek: 01:44:52
68 . 387 Podgornik Jure
Moški SLO 04:10:37 01:45:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:10:37
Zaostanek: 01:45:36
69 . 549 LEVIĆ FARUK
Moški SLO 04:15:50 01:50:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:15:50
Zaostanek: 01:50:49
70 . 515 Cherin Paolo
A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE - TECNOEDILE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE - TECNOEDILE 04:24:08 01:59:07 >
Klub A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE - TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:24:08
Zaostanek: 01:59:07
71 . 511 Teršek Andraž
Moški SLO 04:37:07 02:12:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:37:07
Zaostanek: 02:12:06
72 . 510 MEZEK Peter
Moški SLO 04:37:36 02:12:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:37:36
Zaostanek: 02:12:35
73 . 540 Peršič Viktor
Moški SLO 04:40:41 02:15:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:40:41
Zaostanek: 02:15:40
74 . 375 Trobec Andrej
Moški SLO 04:51:42 02:26:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:51:42
Zaostanek: 02:26:41
75 . 367 Zaverla Sebastjan
DRUšTVO LGP
Moški SLO DRUšTVO LGP 05:31:47 03:06:46 >
Klub DRUšTVO LGP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:31:47
Zaostanek: 03:06:46
76 . 343 ALT ALJOŠA
Moški SLO 05:31:48 03:06:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:31:48
Zaostanek: 03:06:47
DNF 388 Nježič Aleksander
ROCKY MOUNTAIN GOAT TEAM
Moški SLO ROCKY MOUNTAIN GOAT TEAM 01:49:04 00:35:57 >
Klub ROCKY MOUNTAIN GOAT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:49:04
Zaostanek: 00:35:57
DNF 500 Zossi Fabrizio
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 02:19:50 00:05:11 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:19:50
Zaostanek: 00:05:11
DNF 498 Erjavec Rok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 02:21:22 00:03:39 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:21:22
Zaostanek: 00:03:39
50KM MOšKI 2001-1980-M
1 . 503 Čefuta Tomaž
EPPINGER TEAM
Moški ITA EPPINGER TEAM 02:11:52 -- >
Klub EPPINGER TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:11:52
Zaostanek: 00:00:00
2 . 482 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 02:13:24 00:01:32 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:13:24
Zaostanek: 00:01:32
3 . 480 Logar Tadej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 02:15:49 00:03:57 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:15:49
Zaostanek: 00:03:57
4 . 374 Cucinotta Claudio
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 02:18:28 00:06:36 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:18:28
Zaostanek: 00:06:36
5 . 325 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 02:21:21 00:09:29 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:21:21
Zaostanek: 00:09:29
6 . 506 ŠOLAR Rok
TSK Triglav
Moški SLO TSK Triglav 02:24:44 00:12:52 >
Klub TSK Triglav
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:24:44
Zaostanek: 00:12:52
7 . 547 Sandri Simone
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 02:26:24 00:14:32 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:26:24
Zaostanek: 00:14:32
8 . 348 Pahor Sebastjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 02:26:25 00:14:33 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:26:25
Zaostanek: 00:14:33
9 . 357 Lupše Blaž
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 02:33:22 00:21:30 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:33:22
Zaostanek: 00:21:30
10 . 319 Korat Matej
ŠPORTNO DRUšTVO VIč
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO VIč 02:37:18 00:25:26 >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO VIč
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:37:18
Zaostanek: 00:25:26
11 . 337 Bitenc Janez
ŠD 2SIMPL
Moški SLO ŠD 2SIMPL 02:37:19 00:25:27 >
Klub ŠD 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:37:19
Zaostanek: 00:25:27
12 . 313 Miko Dejan
ŠKD AJM
Moški SLO ŠKD AJM 02:38:25 00:26:33 >
Klub ŠKD AJM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:38:25
Zaostanek: 00:26:33
13 . 330 Grudina Jan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 02:38:26 00:26:34 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:38:26
Zaostanek: 00:26:34
14 . 499 Presello Stefano
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 02:39:46 00:27:54 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:39:46
Zaostanek: 00:27:54
15 . 345 Slabanja Matic
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 02:39:53 00:28:01 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:39:53
Zaostanek: 00:28:01
16 . 346 Čučič Martin
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 02:43:09 00:31:17 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:43:09
Zaostanek: 00:31:17
17 . 527 BUDNIČ Dario
Moški CRO 02:44:24 00:32:32 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:44:24
Zaostanek: 00:32:32
18 . 553 šurk Matej
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 02:44:35 00:32:43 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:44:35
Zaostanek: 00:32:43
19 . 349 Brovč Peter
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 02:44:39 00:32:47 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:44:39
Zaostanek: 00:32:47
20 . 541 Marot Blaž
Moški SLO 02:44:40 00:32:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:44:40
Zaostanek: 00:32:48
21 . 309 Poklukar Erik
Moški SLO 02:49:26 00:37:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:49:26
Zaostanek: 00:37:34
22 . 476 Mezgec Mitja
MTB SLAVNIK
Moški SLO MTB SLAVNIK 02:53:52 00:42:00 >
Klub MTB SLAVNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:53:52
Zaostanek: 00:42:00
23 . 321 Knez Darko
MTB SLO TEAM
Moški SLO MTB SLO TEAM 03:03:09 00:51:17 >
Klub MTB SLO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:03:09
Zaostanek: 00:51:17
24 . 465 Keše Gorazd
Moški SLO 03:04:24 00:52:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:04:24
Zaostanek: 00:52:32
25 . 332 Dobovišek Martin
SLIVNIšKA RUNDA
Moški SLO SLIVNIšKA RUNDA 03:04:44 00:52:52 >
Klub SLIVNIšKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:04:44
Zaostanek: 00:52:52
26 . 338 Belec Matej
Moški SLO 03:06:05 00:54:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:06:05
Zaostanek: 00:54:13
27 . 317 Lipaj David
Moški SLO 03:12:57 01:01:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:12:57
Zaostanek: 01:01:05
28 . 310 Plevčak Robert
Moški SLO 03:14:44 01:02:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:14:44
Zaostanek: 01:02:52
29 . 356 Atanasić Andrej
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 03:15:30 01:03:38 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:15:30
Zaostanek: 01:03:38
30 . 361 Šubic Klemen
PGD TRATA
Moški SLO PGD TRATA 03:16:03 01:04:11 >
Klub PGD TRATA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:16:03
Zaostanek: 01:04:11
31 . 475 Šmid Miran
Moški SLO 03:16:36 01:04:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:16:36
Zaostanek: 01:04:44
32 . 331 Fras Tadej
Moški SLO 03:17:01 01:05:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:17:01
Zaostanek: 01:05:09
33 . 359 Coradazzi Fabio
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 03:19:56 01:08:04 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:19:56
Zaostanek: 01:08:04
34 . 340 Barbiani Enrico
Moški ITA 03:23:17 01:11:25 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:23:17
Zaostanek: 01:11:25
35 . 315 Mamilli Luigi
Moški ITA 03:24:13 01:12:21 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:24:13
Zaostanek: 01:12:21
36 . 351 Barbato Marco
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 03:24:14 01:12:22 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:24:14
Zaostanek: 01:12:22
37 . 302 VIRANT GAŠPER
Moški SLO 03:24:30 01:12:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:24:30
Zaostanek: 01:12:38
38 . 322 Kernulc Matic
Moški SLO 03:28:13 01:16:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:28:13
Zaostanek: 01:16:21
39 . 311 Pečar Borut
Moški SLO 03:29:30 01:17:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:29:30
Zaostanek: 01:17:38
40 . 358 Cesar Igor
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 03:31:07 01:19:15 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:31:07
Zaostanek: 01:19:15
41 . 339 Bavcon Nejc
Moški SLO 03:37:11 01:25:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:37:11
Zaostanek: 01:25:19
42 . 353 Judež Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 03:38:30 01:26:38 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:38:30
Zaostanek: 01:26:38
43 . 364 škulj Marko
ŠRD OMEGA AIR
Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 03:44:10 01:32:18 >
Klub ŠRD OMEGA AIR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:44:10
Zaostanek: 01:32:18
44 . 303 Trojner Tadej
Moški SLO 03:48:29 01:36:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:48:29
Zaostanek: 01:36:37
45 . 342 Gomišček Gaber
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 03:50:06 01:38:14 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:50:06
Zaostanek: 01:38:14
46 . 323 Kerin Tomaž
Moški SLO 04:00:18 01:48:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:00:18
Zaostanek: 01:48:26
47 . 328 Gregl Filip
Moški SLO 04:00:29 01:48:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:00:29
Zaostanek: 01:48:37
48 . 324 Balant Jernej
Moški SLO 04:03:19 01:51:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:03:19
Zaostanek: 01:51:27
49 . 543 KODRIŠ Dejan
Moški SLO 04:04:26 01:52:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:04:26
Zaostanek: 01:52:34
50 . 347 Kramberger Matej
KD RAKETA
Moški SLO KD RAKETA 04:06:27 01:54:35 >
Klub KD RAKETA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:06:27
Zaostanek: 01:54:35
51 . 300 Zorec Danijel
Moški SLO 04:06:46 01:54:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:06:46
Zaostanek: 01:54:54
52 . 308 Potočnik Nejc
VATERPOLO KLUB KOPER 1958
Moški SLO VATERPOLO KLUB KOPER 1958 04:09:16 01:57:24 >
Klub VATERPOLO KLUB KOPER 1958
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:09:16
Zaostanek: 01:57:24
53 . 552 Emeršič Leon
Moški SLO 04:09:20 01:57:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:09:20
Zaostanek: 01:57:28
54 . 335 Kukec Matej
FEENSTRA FELT P/B KENDA
Moški SLO FEENSTRA FELT P/B KENDA 04:14:44 02:02:52 >
Klub FEENSTRA FELT P/B KENDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:14:44
Zaostanek: 02:02:52
55 . 307 Repič Matej
Moški SLO 04:16:11 02:04:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:16:11
Zaostanek: 02:04:19
56 . 306 Ribič Blaž
Moški SLO 04:17:47 02:05:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:17:47
Zaostanek: 02:05:55
57 . 314 Matijevič Aleš
Moški SLO 04:41:13 02:29:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:41:13
Zaostanek: 02:29:21
58 . 520 RIHTER Primož
Moški SLO 04:47:52 02:36:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:47:52
Zaostanek: 02:36:00
59 . 333 Delak Rok
Moški SLO 04:51:33 02:39:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:51:33
Zaostanek: 02:39:41
60 . 363 Zabav Marko
Moški SLO 04:53:50 02:41:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:53:50
Zaostanek: 02:41:58
61 . 341 Borota Šraj Martin
Moški SLO 04:55:22 02:43:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:55:22
Zaostanek: 02:43:30
62 . 456 Fink David
Moški SLO 05:17:53 03:06:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:17:53
Zaostanek: 03:06:01
63 . 519 FABJAN Matej
Moški SLO 05:38:38 03:26:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:38:38
Zaostanek: 03:26:46
DNF 390 Trampuš Luka
Moški SLO 04:13:50 02:01:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:13:50
Zaostanek: 02:01:58
50KM ŽENSKE 1979 IN MANJ-Ž
1 . 526 ROMANELLO Patrizia
TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM
Ženski ITA TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM 02:46:03 -- >
Klub TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:46:03
Zaostanek: 00:00:00
2 . 491 Kerpan Dunja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 03:05:34 00:19:31 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:05:34
Zaostanek: 00:19:31
3 . 408 Podpečan Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 03:10:34 00:24:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:10:34
Zaostanek: 00:24:31
4 . 411 Vilfan Ani
Ženski SLO 04:41:59 01:55:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 04:41:59
Zaostanek: 01:55:56
50KM ŽENSKE 2001-1980-Ž
1 . 507 Perše Tina
ZUPAN SPORT
Ženski SLO ZUPAN SPORT 02:48:38 -- >
Klub ZUPAN SPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:48:38
Zaostanek: 00:00:00
2 . 509 UKOVICH Laura
Ženski SLO 03:01:48 00:13:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:01:48
Zaostanek: 00:13:10
3 . 469 Frece Sara
ŠENTJUR POWER
Ženski SLO ŠENTJUR POWER 03:13:14 00:24:36 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:13:14
Zaostanek: 00:24:36
4 . 416 ŠPACAPAN META
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 03:16:33 00:27:55 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:16:33
Zaostanek: 00:27:55
5 . 417 OZBIČ IRENA
Ženski SLO 03:28:44 00:40:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:28:44
Zaostanek: 00:40:06
81KM E-MTB BIKE/M-M
1 . 679 PAGANI Ugo
Moški ITA 05:13:53 -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:13:53
Zaostanek: 00:00:00
81KM MOšKI 1969 IN MANJ-M
1 . 663 Brelih Boštjan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 04:04:28 -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:04:28
Zaostanek: 00:00:00
2 . 630 Loenzon Gianni
ASD CHIARCOSSO HELP HAITI
Moški ITA ASD CHIARCOSSO HELP HAITI 04:24:37 00:20:09 >
Klub ASD CHIARCOSSO HELP HAITI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:24:37
Zaostanek: 00:20:09
3 . 602 Laurencic Paolo
ASD CHIARCOSSO HELP HAITI
Moški ITA ASD CHIARCOSSO HELP HAITI 04:30:55 00:26:27 >
Klub ASD CHIARCOSSO HELP HAITI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:30:55
Zaostanek: 00:26:27
4 . 666 turitto livio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 04:48:26 00:43:58 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:48:26
Zaostanek: 00:43:58
5 . 659 Legiša Grega
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 04:48:57 00:44:29 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:48:57
Zaostanek: 00:44:29
6 . 657 Bahar Milan sr.
Moški SLO 04:56:45 00:52:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:56:45
Zaostanek: 00:52:17
7 . 652 Germani Maurizio
Moški ITA 04:58:04 00:53:36 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:58:04
Zaostanek: 00:53:36
8 . 638 Hartman Matej
Moški SLO 05:02:46 00:58:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:02:46
Zaostanek: 00:58:18
9 . 658 Fabro Mauro
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 05:02:47 00:58:19 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:02:47
Zaostanek: 00:58:19
10 . 633 Boštic Ljubo
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 05:15:34 01:11:06 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:15:34
Zaostanek: 01:11:06
11 . 667 Gorella Ezio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 05:17:46 01:13:18 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:17:46
Zaostanek: 01:13:18
12 . 686 MARCHETTO Michele
Zerobike
Moški ITA Zerobike 05:54:59 01:50:31 >
Klub Zerobike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:54:59
Zaostanek: 01:50:31
13 . 688 LORENZON FRANCO Gian
Zerobike
Moški ITA Zerobike 06:02:36 01:58:08 >
Klub Zerobike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:02:36
Zaostanek: 01:58:08
14 . 661 Majerle Dušan
KK ČRNOMELJ
Moški SLO KK ČRNOMELJ 06:04:44 02:00:16 >
Klub KK ČRNOMELJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:04:44
Zaostanek: 02:00:16
15 . 690 NOSE Roman
Moški SLO 06:10:55 02:06:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:10:55
Zaostanek: 02:06:27
16 . 653 DE ROSSI CARLO
ASD BIKE TEAM 53.3
Moški ITA ASD BIKE TEAM 53.3 06:12:38 02:08:10 >
Klub ASD BIKE TEAM 53.3
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:12:38
Zaostanek: 02:08:10
DNF 696 BRENELLI Carlo
Moški ITA 04:34:33 00:30:05 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:34:33
Zaostanek: 00:30:05
81KM MOšKI 1979-1970-M
1 . 618 Poberai Cristian
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 03:49:52 -- >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:49:52
Zaostanek: 00:00:00
2 . 672 Breški Uroš
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 04:03:00 00:13:08 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:03:00
Zaostanek: 00:13:08
3 . 664 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 04:11:37 00:21:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:11:37
Zaostanek: 00:21:45
4 . 693 Mesić Milan
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 04:24:14 00:34:22 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:24:14
Zaostanek: 00:34:22
5 . 641 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 04:30:04 00:40:12 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:30:04
Zaostanek: 00:40:12
6 . 627 Pilar Franci
Moški SLO 04:33:23 00:43:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:33:23
Zaostanek: 00:43:31
7 . 671 Kralj Dean
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 04:42:57 00:53:05 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:42:57
Zaostanek: 00:53:05
8 . 647 boldrini piero
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 04:50:34 01:00:42 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:50:34
Zaostanek: 01:00:42
9 . 662 Kukovič Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 04:54:39 01:04:47 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:54:39
Zaostanek: 01:04:47
10 . 642 Prosen Marko
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 04:55:07 01:05:15 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:55:07
Zaostanek: 01:05:15
11 . 685 ANGELI Andrea
Zerobike
Moški ITA Zerobike 04:57:40 01:07:48 >
Klub Zerobike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:57:40
Zaostanek: 01:07:48
12 . 689 PIZZONI Alessio
Moški ITA 04:57:55 01:08:03 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:57:55
Zaostanek: 01:08:03
13 . 639 Ažman Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 04:58:50 01:08:58 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:58:50
Zaostanek: 01:08:58
14 . 644 Micoli Andrea
KI.CO.SYS TEAM
Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 05:01:36 01:11:44 >
Klub KI.CO.SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:01:36
Zaostanek: 01:11:44
15 . 624 Studen Jurij
Moški SLO 05:01:50 01:11:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:01:50
Zaostanek: 01:11:58
16 . 629 Lombardi Massimiliano
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 05:02:44 01:12:52 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:02:44
Zaostanek: 01:12:52
17 . 607 Verbič Roman
KD LPP
Moški SLO KD LPP 05:20:19 01:30:27 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:20:19
Zaostanek: 01:30:27
18 . 702 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 05:21:27 01:31:35 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:21:27
Zaostanek: 01:31:35
19 . 684 Ivanič Tomaž
Moški SLO 05:21:54 01:32:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:21:54
Zaostanek: 01:32:02
20 . 617 Redivo Daniele
Moški ITA 05:22:42 01:32:50 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:22:42
Zaostanek: 01:32:50
21 . 635 Butkovič Goran
Moški SLO 05:36:38 01:46:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:36:38
Zaostanek: 01:46:46
22 . 625 Sorgo Edi
ISTRSKI TOVAR
Moški SLO ISTRSKI TOVAR 05:58:58 02:09:06 >
Klub ISTRSKI TOVAR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:58:58
Zaostanek: 02:09:06
23 . 626 Slivečka Damjan
Moški SLO 06:08:42 02:18:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:08:42
Zaostanek: 02:18:50
24 . 645 Pittao Fulvio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 06:27:07 02:37:15 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:27:07
Zaostanek: 02:37:15
25 . 674 PERIN Cristiano
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 06:49:34 02:59:42 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:49:34
Zaostanek: 02:59:42
DNF 692 Franić Krešimir
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 04:22:32 00:32:40 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:22:32
Zaostanek: 00:32:40
DNF 622 Simonič Erik
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 04:16:56 00:27:04 >