Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 - zimska liga

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 - zimska liga Datum:01.12.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. Krog. Zaostanek Best lap time Tip kolesa
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
1 . 218 Pogačar Tadej Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014972740 00:51:09 11 -- 00:04:33 CX
2 . 206 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 00:51:11 11 00:00:02 00:04:30 CX
3 . 215 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 00:51:25 11 00:00:16 00:04:36 Ostali tipi koles
4 . 213 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.Si 10017582444 00:51:44 11 00:00:35 00:04:30 CX
5 . 225 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017578000 00:52:09 11 00:01:00 00:04:35 Ostali tipi koles
6 . 224 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 00:52:45 11 00:01:36 00:04:41 Ostali tipi koles
7 . 211 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 00:52:46 11 00:01:37 00:04:42 CX
8 . 202 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 00:53:36 11 00:02:27 00:04:29 CX
9 . 201 Jenko Robi Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10006686718 00:53:50 11 00:02:41 00:04:46 CX
10 . 207 Skok Anže Moški SLO Rog AS 10017653778 00:53:51 11 00:02:42 00:04:40 CX
11 . 221 Lakota Luka Moški SLO KK KRANJ 10015720246 00:53:57 11 00:02:48 00:04:42 Ostali tipi koles
12 . 222 Skuk Luka Moški SLO KK KRANJ 10017581939 00:53:59 11 00:02:50 00:04:43 Ostali tipi koles
13 . 219 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 10017589013 00:55:03 11 00:03:54 00:04:50 Ostali tipi koles
14 . 217 Kostelec Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10059835038 00:53:46 10 -1 00:05:05 CX
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 161 Chiandussi Michele Moški ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10029981468 00:33:49 7 -- 00:04:28 CX
2 . 173 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017582545 00:34:08 7 00:00:19 00:04:44 Ostali tipi koles
3 . 167 Avbelj Blaž Moški SLO Rog AS 10017563448 00:34:15 7 00:00:26 00:04:30 CX
4 . 169 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629126 00:34:34 7 00:00:45 00:04:46 CX
5 . 162 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:35:24 7 00:01:35 00:04:48 CX
6 . 170 Medved Jakob Moški SLO Športno društvo Tek je lek 10086226213 00:36:48 7 00:02:59 00:05:05 CX
DNF 172 Dragar Luka Moški SLO Rog AS 10050149687 00:20:28 3 -4 00:05:13 Ostali tipi koles
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 141 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.Si 10017582848 00:34:39 7 -- 00:04:38 CX
2 . 142 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:34:51 7 00:00:12 00:04:49 CX
3 . 149 Chiandussi Alessandro Moški ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10030448381 00:35:46 7 00:01:07 00:04:50 CX
4 . 143 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 00:36:26 7 00:01:47 00:05:00 CX
5 . 146 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017582747 00:37:01 7 00:02:22 00:04:57 CX
6 . 148 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 00:37:01 7 00:02:22 00:05:04 CX
7 . 285 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 1007974580505 00:37:54 7 00:03:15 00:05:03 CX
8 . 144 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 00:34:29 6 -1 00:05:12 CX
9 . 147 Gregorčič Natan Moški SLO Rog AS 10050151812 00:36:26 6 -1 00:05:49 CX
10 . 150 šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613564 00:39:30 6 -1 00:05:51 Ostali tipi koles
ŽENSKE-Ž
1 . 186 Berto Antonia Ženski ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10030119086 00:34:11 6 -- 00:05:20 CX
2 . 188 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 10017612453 00:35:17 6 00:01:06 00:05:46 Ostali tipi koles
3 . 185 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10015663258 00:36:38 6 00:02:27 00:05:51 CX
4 . 187 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572845 00:39:00 6 00:04:49 00:06:07 Ostali tipi koles
5 . 283 Vidovič Silva Ženski SLO CRK 00:39:58 6 00:05:47 00:06:33 CX
DNF 189 Markič Urška Ženski SLO 00:20:04 3 -3 00:05:50 Ostali tipi koles
MASTERS 1-M
1 . 230 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 00:50:54 11 -- 00:04:29 CX
2 . 232 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 10017599117 00:52:32 11 00:01:38 00:04:38 CX
3 . 136 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003894431 00:52:42 11 00:01:48 00:04:39 CX
4 . 260 Campagnolo Marcello Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10030823348 00:53:05 11 00:02:11 00:04:35 CX
5 . 246 Bitenc Jure Moški SLO KD ŠENČUR 00:53:08 11 00:02:14 00:04:45 CX
6 . 248 Ropas Nejc Moški SLO BikeRepublic 00:54:19 11 00:03:25 00:04:48 CX
7 . 233 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 00:54:19 11 00:03:25 00:04:52 CX
8 . 235 Erjavec Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 00:54:48 11 00:03:54 00:04:53 CX
9 . 261 Mahne Rok Moški SLO CRK 00:55:28 11 00:04:34 00:04:51 CX
10 . 245 Kerkez Vladimir Moški SLO KD ŠENČUR 00:55:39 11 00:04:45 00:04:48 CX
11 . 290 Furlani Gianluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10015635572 00:55:43 11 00:04:49 00:04:54 CX
12 . 262 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:56:02 11 00:05:08 00:04:55 Ostali tipi koles
13 . 244 Udovic Ales Moški SLO 00:51:21 10 -1 00:04:50 CX
14 . 237 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 00:51:36 10 -1 00:04:58 CX
15 . 239 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:51:46 10 -1 00:05:02 CX
16 . 249 Nerad Primož Moški SLO TK OLIMPIJA 00:51:52 10 -1 00:05:06 CX
17 . 238 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 00:52:58 10 -1 00:05:11 CX
18 . 258 Mazgon Stefano Moški ITA BEERBANTY FACTORY RACING 10006251834 00:53:10 10 -1 00:05:13 CX
19 . 243 PERIC MARKO Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552233 00:53:43 10 -1 00:05:14 CX
20 . 240 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:54:04 10 -1 00:05:13 CX
21 . 255 Kalan Luka Moški SLO KK KRANJ 00:55:07 10 -1 00:05:14 CX
22 . 242 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:55:10 10 -1 00:05:24 CX
23 . 256 Šajn Marko Moški SLO 10079052859 00:55:58 10 -1 00:05:27 CX
24 . 250 Jančar Željko Moški SLO 00:56:16 10 -1 00:05:27 CX
25 . 254 Omahen Blaž Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017598006 00:56:17 10 -1 00:05:25 CX
26 . 253 Čeh Bor Moški SLO PICIBICI 10017589114 00:52:34 9 -2 00:05:38 CX
27 . 289 PRIMOŽIČ Alan Moški SLO KK KRANJ 00:52:39 9 -2 00:05:40 Ostali tipi koles
28 . 259 Rozman Marko Moški SLO TK Ljubljana 00:53:16 9 -2 00:05:40 CX
29 . 251 Vogrin Aljoša Moški SLO T - 2 00:52:47 8 -3 00:06:08 CX
MASTERS 2-M
1 . 277 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:53:07 11 -- 00:04:43 CX
2 . 265 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:53:08 11 00:00:01 00:04:39 CX
3 . 267 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 00:53:42 11 00:00:35 00:04:47 CX
4 . 276 Ločnikar Bojan Moški SLO BikeRepublic 10017586080 00:54:22 11 00:01:15 00:04:49 CX
5 . 278 Maniacco Renzo Moški ITA BEERBANTY FACTORY RACING 10029093516 00:54:42 11 00:01:35 00:04:53 CX
6 . 270 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 00:50:19 10 -1 00:04:57 CX
7 . 266 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:50:42 10 -1 00:04:46 CX
8 . 280 Bastiani Mauro Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10028528993 00:52:40 10 -1 00:04:55 CX
9 . 269 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:53:19 10 -1 00:05:01 CX
10 . 272 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:53:23 10 -1 00:05:04 CX
11 . 284 Žnidaršič Anton Moški SLO CRK 10064765264 00:54:38 10 -1 00:05:22 CX
12 . 268 Slejko Simon Moški SLO Rajd Ljubljana 10017560822 00:54:55 10 -1 00:05:25 CX
13 . 279 Seno Marco Moški ITA S.C.ROVEREDO IN PIANO 10013217141 00:50:01 9 -2 00:05:22 CX
14 . 282 Breznik Edvin Moški SLO Brez kluba 00:50:37 9 -2 00:05:31 Ostali tipi koles
15 . 273 Muhič Zvone Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10017644987 00:51:04 9 -2 00:05:27 CX
16 . 274 Kovač Klemen Moški SLO TK Gorenjska 00:52:57 9 -2 00:05:41 CX
17 . 275 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 10017569108 00:53:34 9 -2 00:05:48 CX
18 . 281 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:51:17 8 -3 00:05:47 Ostali tipi koles
19 . 288 ŠTAJNAR Primož Moški SLO Brez kluba 00:52:05 8 -3 00:05:53 Ostali tipi koles
DEČKI-M
1 . 122 Da Parè Alessandro Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10032262786 00:26:33 5 -- 00:05:05 CX
2 . 113 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:26:34 5 00:00:01 00:05:07 CX
3 . 114 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:27:44 5 00:01:11 00:05:24 CX
4 . 115 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:27:53 5 00:01:20 00:05:25 CX
5 . 117 Kovač Pij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073867100 00:30:09 5 00:03:36 00:05:33 CX
6 . 287 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:33:03 5 00:06:30 00:05:51 Ostali tipi koles
7 . 124 Furlan Nerad Jure Moški SLO AK OLIMPIJA 00:27:35 4 -1 00:06:31 Ostali tipi koles
8 . 220 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 00:27:44 4 -1 00:06:28 Ostali tipi koles
9 . 119 Furlan Nerad Jaka Moški SLO AK OLIMPIJA 00:32:56 4 -1 00:07:46 CX
DNF 111 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.Si 10017588811 00:11:17 2 -3 00:05:24 CX
DNS 123 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:29:44 1 -4 00:29:44 Ostali tipi koles
DEKLICE-Ž
1 . 286 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:28:45 5 -- 00:05:31 Ostali tipi koles
2 . 125 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:28:49 5 00:00:04 00:05:31 CX
3 . 126 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 10017612655 00:30:45 5 00:02:00 00:05:36 Ostali tipi koles
4 . 128 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582646 00:31:24 5 00:02:39 00:05:37 Ostali tipi koles
5 . 127 Sušnik Tjaša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258846 00:33:29 4 -1 00:07:32 Ostali tipi koles

Komentarji