Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Cycling united ciklokros 2018/2019 - zimska liga

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Cycling united ciklokros 2018/2019 - zimska liga Datum:08.12.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Number of laps Gap Best lap time Tip kolesa
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
1 . 158 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 00:49:32 7 -- 00:06:33 CX
2 . 157 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 00:50:00 7 00:00:28 00:06:40 CX
3 . 155 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 00:50:47 7 00:01:15 00:06:33 CX
4 . 154 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 00:54:26 7 00:04:54 00:06:59 CX
5 . 209 Kostelec Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10059835038 00:55:32 7 00:06:00 00:07:32 CX
6 . 156 Skok Anže Moški SLO ROG AS 10017653778 00:49:17 6 -1 00:07:20 CX
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 143 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629126 00:35:51 5 -- 00:06:55 CX
2 . 141 Avbelj Blaž Moški SLO ROG AS 10017563448 00:36:43 5 00:00:52 00:06:54 CX
3 . 211 Dragar Luka Moški SLO ROG AS 10050149687 00:36:58 5 00:01:07 00:07:16 Ostali tipi koles
4 . 140 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:37:34 5 00:01:43 00:07:23 CX
5 . 147 Škrlec Erik Moški SLO KK KRANJ 10064555908 00:39:53 5 00:04:02 00:07:47 Ostali tipi koles
6 . 144 Medved Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10086226213 00:40:02 5 00:04:11 00:07:34 CX
7 . 146 Kovač Štefan Moški SLO KK KRANJ 10017608918 00:41:55 5 00:06:04 00:07:47 CX
8 . 148 Maček Matic Moški SLO KK KRANJ 10017620739 00:43:05 5 00:07:14 00:07:44 Ostali tipi koles
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 131 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:36:21 5 -- 00:06:57 CX
2 . 133 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 00:36:34 5 00:00:13 00:07:05 CX
3 . 130 Rus Jure Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582848 00:38:02 5 00:01:41 00:07:04 CX
4 . 134 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 00:39:10 5 00:02:49 00:07:11 CX
5 . 136 Dolinšek Jaka Moški SLO KK KRANJ 10017603157 00:38:08 4 -1 00:09:09 Ostali tipi koles
6 . 138 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 00:38:27 4 -1 00:08:51 Ostali tipi koles
7 . 202 Jeromel Vid Moški SLO KK PERUTNINA PTUJ 10017580626 00:38:49 4 -1 00:08:20 CX
8 . 207 KOVAČ Janez Moški SLO KK KRANJ 00:41:54 4 -1 00:09:36 Ostali tipi koles
ŽENSKE-Ž
1 . 128 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 10017612453 00:44:10 5 -- 00:08:23 Ostali tipi koles
2 . 127 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10015663258 00:35:52 4 -1 00:08:38 CX
3 . 208 Mohorič Tajda Ženski SLO KK KRANJ 10080446629 00:40:08 4 -1 00:09:07 Ostali tipi koles
4 . 126 Batkovič Tanja Ženski SLO 00:49:59 3 -2 00:15:34 CX
MASTERS 1-M
1 . 161 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 00:48:43 7 -- 00:06:21 CX
2 . 180 Kerkez Vladimir Moški SLO KD ŠENČUR 00:50:21 7 00:01:38 00:06:57 CX
3 . 162 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 10017599117 00:50:44 7 00:02:01 00:06:46 CX
4 . 190 Bitenc Jure Moški SLO KD ŠENČUR 00:51:00 7 00:02:17 00:06:53 CX
5 . 167 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 00:53:22 7 00:04:39 00:07:20 CX
6 . 172 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA 10017585676 00:55:29 7 00:06:46 00:07:16 CX
7 . 169 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 00:56:02 7 00:07:19 00:07:24 CX
8 . 181 Nerad Primož Moški SLO TK OLIMPIJA 00:56:11 7 00:07:28 00:07:48 CX
9 . 173 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:48:50 6 -1 00:07:23 CX
10 . 177 PERIC MARKO Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552233 00:49:37 6 -1 00:07:50 CX
11 . 187 Sušnik Blaž Moški SLO KD ŠENČUR 00:50:23 6 -1 00:07:51 CX
12 . 200 Čeh Bor Moški SLO PICI BICI 10017589114 00:50:27 6 -1 00:08:03 CX
13 . 183 Jančar Željko Moški SLO 00:51:14 6 -1 00:08:05 CX
14 . 204 Kalan Luka Moški SLO KK KRANJ 00:52:16 6 -1 00:08:03 CX
15 . 206 Kogovšek Matic Moški SLO CYCLING UNITED LJUBLJANA 00:58:40 6 -1 00:08:58 CX
16 . 186 Vogrin Aljoša Moški SLO T - 2 00:58:41 5 -2 00:10:14 CX
DNF 179 Udovic Ales Moški SLO CX
MASTERS 2-M
1 . 192 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 00:50:24 7 -- 00:06:51 CX
2 . 191 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:52:09 7 00:01:45 00:07:08 CX
3 . 193 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:52:25 7 00:02:01 00:07:06 CX
4 . 196 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:54:27 7 00:04:03 00:07:25 CX
5 . 194 Slejko Simon Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017560822 00:50:59 6 -1 00:08:18 CX
6 . 199 Breznik Edvin Moški SLO BREZ KLUBA 00:51:20 6 -1 00:08:16 Ostali tipi koles
7 . 198 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:53:17 6 -1 00:08:09 Ostali tipi koles
DEČKI-M
1 . 120 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:32:14 4 -- 00:07:30 Ostali tipi koles
2 . 113 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:32:30 4 00:00:16 00:07:54 CX
3 . 122 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:32:31 4 00:00:17 00:07:58 Ostali tipi koles
4 . 115 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:34:04 4 00:01:50 00:07:53 CX
5 . 123 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 10051411495 00:35:59 4 00:03:45 00:08:22 Ostali tipi koles
6 . 117 Kovač Pij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073867100 00:36:45 4 00:04:31 00:08:26 CX
7 . 125 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:37:12 4 00:04:58 00:08:38 Ostali tipi koles
8 . 119 Furlan Nerad Jure Moški SLO AK OLIMPIJA 00:40:17 4 00:08:03 00:09:24 Ostali tipi koles
9 . 124 Uvodič Jan Moški SLO KK KRANJ 10017615584 00:40:25 4 00:08:11 00:09:23 Ostali tipi koles
10 . 118 Furlan Nerad Jaka Moški SLO AK OLIMPIJA 00:37:10 3 -1 00:11:30 CX
DEKLICE-Ž
1 . 205 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:32:51 4 -- 00:08:04 Ostali tipi koles
2 . 108 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:33:58 4 00:01:07 00:08:24 CX
3 . 109 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:39:04 4 00:06:13 00:09:11 Ostali tipi koles
4 . 212 Kovač Lia Ženski SLO TK AJDOVŠČINA 00:41:25 4 00:08:34 00:09:29 CX
5 . 201 Jeromel Hana Ženski SLO KK PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:34:22 3 -1 00:10:24 Ostali tipi koles
6 . 111 Sušnik Tjaša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258846 00:35:42 3 -1 00:11:10 Ostali tipi koles

Komentarji