Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Gorski maraton Podbrdo GM4O 2019

Tek - gorski Tekma:Gorski maraton Podbrdo GMO 2019 Datum:15.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Licenca
Z1-Ž
1 . 1019 Blatnik Kiara Ženski SLO Oš Blanca 00:01:52
2 . 1014 leban jež VITA Ženski SLO AD POSOČJE 00:01:57
3 . 1037 Radej Nika Ženski SLO OŠ Blanca 00:02:02
4 . 1020 HRAST SAŠA Ženski SLO PD PODBRDO 00:02:09
5 . 1035 BURGAR IRIS Ženski SLO AD Posočje 00:02:11
6 . 1036 BURGAR GAJA Ženski SLO AD Posočje 00:02:23
7 . 1006 BATULKOVÁ ELIŠKA Ženski SLO PunkTrail 00:02:37
8 . 1045 JOVANOVČ KAROLINA Ženski SLO 00:02:39
9 . 1027 ŽERJAV SARA Ženski SLO 00:02:41
10 . 1044 JOVANOVČ HANA Ženski SLO 00:03:02
Z2-Ž
1 . 1013 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOČJE 00:05:29
2 . 1007 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:35
3 . 1002 Bilban Sara Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 00:05:37
4 . 1038 Mlekuž Manca Ženski SLO Tekaško društvo Bovec 00:05:51
5 . 1028 ŽERJAV LAURA Ženski SLO 00:07:44
Z3-Ž
1 . 1012 Medja Lucija Ženski SLO AK Radovljica 00:07:03
2 . 1046 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 00:07:24
Z4-Ž
1 . 1040 Gonza Špela Ženski SLO AD Štajerska 00:25:32
2 . 1021 Intihar Marulc Ana Ženski SLO 00:36:08
3 . 1024 Levec Zoja Ženski SLO AK Postojna 07:23:30
4 . 1001 MOČNIK MAJA Ženski SLO 07:23:31
M1-M
1 . 1017 MLEKUŽ MATHIAS Moški SLO TD Bovec 00:01:44
2 . 1003 Močnik Luka Moški SLO 00:01:50
3 . 1015 LEBAN JEŽ SVIT Moški SLO AD POSOČJE 00:02:01
4 . 1030 KONC ROŽLE Moški SLO AK Špela 00:02:03
5 . 1031 KONC OŽBEJ Moški SLO AK Špela 00:02:15
6 . 1005 DROLE STAŠ Moški SLO PD Podbrdo 00:02:17
M2-M
1 . 1025 Fatur Tanej Moški SLO AK Postojna 00:04:41
2 . 1032 Šubic Žan Moški SLO Šd Tabor Žiri 00:04:48
3 . 1034 Pritržnik Jon Moški SLO TSK LiMa 00:05:06
4 . 1026 žerjav Domen Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:05:25
5 . 1029 Trček Luka Moški SLO Šd Tabor Žiri 00:05:28
6 . 1009 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:33
7 . 1018 Češnovar Jure Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:05:34
8 . 1010 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:33
M3-M
1 . 1033 Pritržnik Maj Moški SLO TSK LiMa 00:06:58
2 . 1008 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:18
M4-M
1 . 1023 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:37
2 . 1022 Luznar Aljaž Moški SLO Šd Tabor Žiri 00:22:40
3 . 1011 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:31

Komentarji