Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019

Tek - gorski Tekma:20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 Datum:28.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
METLA-M
1 . 500 Urh Ivan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:29:54 1 -- 01:29:54
Z1-Ž
1 . 454 Blatnik Kiara Ženski SLO OŠ BLANCA 00:03:36 1 -- 02.06.1780 11:49:14
2 . 453 leban jež VITA Ženski SLO AD POSOčJE 00:03:48 1 00:00:12 02.06.1780 11:49:02
3 . 451 Radej Nika Ženski SLO OŠ BLANCA 00:03:58 1 00:00:22 02.06.1780 11:48:52
4 . 452 Močnik Neja Ženski SLO 00:04:19 1 00:00:43 02.06.1780 11:48:31
5 . 413 KULSTRUNK Zora Ženski SLO TK MAKSIMIN 00:04:26 1 00:00:50 02.06.1780 11:48:24
Z2-Ž
1 . 456 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOčJE 00:07:20 1 -- 02.06.1780 11:45:30
2 . 458 Bilban Sara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:07:57 1 00:00:37 02.06.1780 11:44:53
3 . 457 Rotar Nina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:08:10 1 00:00:50 02.06.1780 11:44:40
4 . 464 LOČNIKAR ANA JARC Ženski SLO AK DOMŽALE 00:09:14 1 00:01:54 02.06.1780 11:43:36
5 . 459 Dolgan Tajda Ženski SLO AK PIVKA 00:10:20 1 00:03:00 02.06.1780 11:42:30
6 . 465 Podbevšek Sabina Ženski SLO OŠ DOBROVA 00:11:08 1 00:03:48 02.06.1780 11:41:42
DNF 455 Souidi Kristina Ženski SLO 28.07.2019 10:28:55 1 28.07.2019 10:21:35 01:23:55
Z3-Ž
1 . 463 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:11:38 1 -- 02.06.1780 11:41:12
2 . 414 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:12:28 1 00:00:50 02.06.1780 11:40:22
3 . 461 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:16:57 1 00:05:19 02.06.1780 11:35:53
DNF 460 Souidi Katarina Ženski SLO 28.07.2019 10:56:28 1 28.07.2019 10:44:50 00:56:22
Z4-Ž
1 . 409 Gonza Špela Ženski SLO 00:27:17 1 -- 02.06.1780 11:25:33
2 . 407 Levec Zoja Ženski SLO AK POSTOJNA 00:30:43 1 00:03:26 02.06.1780 11:22:07
3 . 412 Bohinc Ana Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:32:24 1 00:05:07 02.06.1780 11:20:26
DNF 408 Intihar Marulc Ana Ženski SLO AD KLADIVAR 28.07.2019 10:08:56 1 28.07.2019 09:41:39 01:43:54
DNF 411 Videčnik Valentina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 28.07.2019 10:09:01 1 28.07.2019 09:41:44 01:43:49
Z5-Ž
1 . 284 Koligar Mojca Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:55:26 1 -- 00:55:26
2 . 285 Klinar Tina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:59:14 1 00:03:48 00:59:14
3 . 269 Trunkelj Barbara Ženski SLO OLIMPIJA 01:00:52 1 00:05:26 01:00:52
4 . 410 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE 01:04:01 1 00:08:35 01:04:01
5 . 286 Kompan Tanja Ženski SLO / 01:04:45 1 00:09:19 01:04:45
6 . 275 Marukić Maja Ženski CRO AK DUBROVNIK 01:08:01 1 00:12:35 01:08:01
7 . 278 Kegl Vencelj Katja Ženski SLO KGT PAPEž, TEAM RAIDLIGHT 01:08:56 1 00:13:30 01:08:56
8 . 274 Mazi Nika Ženski SLO 01:12:11 1 00:16:45 01:12:11
9 . 288 Vrčkovnik Maja Ženski SLO TEK.SI 01:19:22 1 00:23:56 01:19:22
10 . 282 Belović Valentina Ženski CRO AK VARAžDIN 01:21:06 1 00:25:40 01:21:06
11 . 277 Kovač Mišela Ženski CRO TK MARATHON 95 VARAžDIN 01:25:09 1 00:29:43 01:25:09
12 . 272 Presečnik Darinka Ženski SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEAM 01:25:42 1 00:30:16 01:25:42
13 . 273 Novak Sara Ženski SLO 01:26:35 1 00:31:09 01:26:35
Z6-Ž
1 . 299 Jurišić Veronika Ženski CRO AK SLJEME 01:03:02 1 -- 01:03:02
2 . 291 Modrijan Viktorija Ženski SLO 01:10:15 1 00:07:13 01:10:15
3 . 293 Kavčič Petra Ženski SLO FIT KLUB NM 01:15:35 1 00:12:33 01:15:35
4 . 294 Jerala Marjeta Ženski SLO LET'S DANCE 01:15:51 1 00:12:49 01:15:51
5 . 296 Dolinšek Maja Ženski SLO 01:19:20 1 00:16:18 01:19:20
6 . 298 škec Lidija Ženski CRO AK SLJEME 01:21:31 1 00:18:29 01:21:31
7 . 292 MATTIELLO EUGENIA Ženski ITA A.S.D.VAL ROSANDRA 01:25:25 1 00:22:23 01:25:25
8 . 295 Jan Čufer Maja Ženski SLO 01:27:50 1 00:24:48 01:27:50
Z7-Ž
1 . 306 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:06:10 1 -- 01:06:10
2 . 300 Zdouc Zala Ženski AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR 01:07:52 1 00:01:42 01:07:52
3 . 308 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:09:36 1 00:03:26 01:09:36
4 . 305 Jelovčan Ana Ženski SLO 01:12:07 1 00:05:57 01:12:07
5 . 309 Trontelj Marija Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:15:04 1 00:08:54 01:15:04
6 . 312 žlogar Ivica Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 01:15:49 1 00:09:39 01:15:49
7 . 303 Krašovec Bogdana Ženski SLO 01:18:30 1 00:12:20 01:18:30
8 . 310 šimić Adrijana Ženski CRO AK SLJEME 01:18:57 1 00:12:47 01:18:57
9 . 302 Malovrh Špela Ženski SLO PGT 01:21:55 1 00:15:45 01:21:55
10 . 301 Plahuta Marta Ženski SLO G - FIT 01:25:48 1 00:19:38 01:25:48
M1-M
1 . 431 Močnik Luka Moški SLO 00:03:22 1 -- 02.06.1780 11:49:28
2 . 432 LEBAN JEŽ SVIT Moški SLO AD POSOčJE 00:03:45 1 00:00:23 02.06.1780 11:49:05
3 . 435 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:53 1 00:00:31 02.06.1780 11:48:57
4 . 436 Pavlin Filip Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:04:03 1 00:00:41 02.06.1780 11:48:47
5 . 466 Pavlin Ažbe Moški SLO 00:04:36 1 00:01:14 02.06.1780 11:48:14
6 . 434 Podjed Žiga Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:04:50 1 00:01:28 02.06.1780 11:48:00
7 . 433 Zamljen Tim Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:52 1 00:02:30 02.06.1780 11:46:58
M2-M
1 . 438 Fatur Tanej Moški SLO AK POSTOJNA 00:06:28 1 -- 02.06.1780 11:46:22
2 . 440 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:06:40 1 00:00:12 02.06.1780 11:46:10
3 . 437 Gonza Žiga Moški SLO 00:06:51 1 00:00:23 02.06.1780 11:45:59
4 . 439 Trček Luka Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:07:00 1 00:00:32 02.06.1780 11:45:50
5 . 446 Krašovec Timotej Moški SLO AK SEVNICA 00:07:27 1 00:00:59 02.06.1780 11:45:23
6 . 441 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:39 1 00:01:11 02.06.1780 11:45:11
7 . 445 češnovar Jure Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:07:54 1 00:01:26 02.06.1780 11:44:56
8 . 443 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:04 1 00:01:36 02.06.1780 11:44:46
9 . 444 Rotar Grega Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:08:15 1 00:01:47 02.06.1780 11:44:35
10 . 442 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:44 1 00:02:16 02.06.1780 11:44:06
M3-M
1 . 449 Pritržnik Maj Moški SLO TSK LIMA 00:09:56 1 -- 02.06.1780 11:42:54
2 . 447 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:11:04 1 00:01:08 02.06.1780 11:41:46
3 . 450 Dolgan Tjaž Moški SLO AK PIVKA 00:11:38 1 00:01:42 02.06.1780 11:41:12
4 . 448 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:12:06 1 00:02:10 02.06.1780 11:40:44
M4-M
1 . 401 ŠPANRING Klemen Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA 00:23:22 1 -- 02.06.1780 11:29:28
2 . 405 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:25:42 1 00:02:20 02.06.1780 11:27:08
3 . 403 Jerala Filip Moški SLO LET'S DANCE 00:26:00 1 00:02:38 02.06.1780 11:26:50
4 . 404 Dacar Luka Moški SLO AK DOMŽALE 00:26:25 1 00:03:03 02.06.1780 11:26:25
5 . 406 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:28:51 1 00:05:29 02.06.1780 11:23:59
M5-M
1 . 47 Kovačič Luka Moški SLO KGT PAPEž - DYNAFIT / HRANILNICA LON 00:46:51 1 -- 00:46:51
2 . 107 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:20 1 00:02:29 00:49:20
3 . 104 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:30 1 00:02:39 00:49:30
4 . 3 Zewe Philipp Moški HUN 00:50:27 1 00:03:36 00:50:27
5 . 99 Novak Simon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:50:53 1 00:04:02 00:50:53
6 . 92 Njoroge Francis Maina Moški KEN RUN2GETHER 00:51:40 1 00:04:49 00:51:40
7 . 112 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:52:05 1 00:05:14 00:52:05
8 . 85 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:53:02 1 00:06:11 00:53:02
9 . 69 David Vogrin Moški SLO 00:53:44 1 00:06:53 00:53:44
10 . 17 Samide Jan Moški SLO FIZIOTERAPIJA RUDOLFOVO 00:54:08 1 00:07:17 00:54:08
11 . 64 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:54:11 1 00:07:20 00:54:11
12 . 119 Kolar Aljaž Moški SLO TSK LIMA 00:54:17 1 00:07:26 00:54:17
13 . 36 Letojne Matej Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE 00:54:35 1 00:07:44 00:54:35
14 . 87 Žontar Aleš Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:54:55 1 00:08:04 00:54:55
15 . 317 Delavec Primož Moški SLO / 00:54:59 1 00:08:08 00:54:59
16 . 32 Markuš Klemen Moški SLO 00:55:08 1 00:08:17 00:55:08
17 . 45 Kramarič Luka Moški SLO B3SERVIS-ADIDAS TERREX 00:55:11 1 00:08:20 00:55:11
18 . 46 Koželj Martin Moški SLO 00:55:13 1 00:08:22 00:55:13
19 . 96 Žitnik Urban Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:55:17 1 00:08:26 00:55:17
20 . 98 Potočnik Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:55:40 1 00:08:49 00:55:40
21 . 54 Kersnik Matevž Moški SLO AO RADOVLJICA 00:55:41 1 00:08:50 00:55:41
22 . 95 Porenta Primož Moški SLO AD OLIMPIK 00:55:57 1 00:09:06 00:55:57
23 . 110 Ulbl Denis Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:56:25 1 00:09:34 00:56:25
24 . 105 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:56:47 1 00:09:56 00:56:47
25 . 122 Žlogar Jure Moški SLO AAK SLOVAN - TEK.SI 00:56:51 1 00:10:00 00:56:51
26 . 6 Wendt Florian Moški AUT RUNNING GRAZ 00:58:01 1 00:11:10 00:58:01
27 . 2 žnidaršič Jernej Moški SLO 00:58:11 1 00:11:20 00:58:11
28 . 86 Erjavšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:58:17 1 00:11:26 00:58:17
29 . 111 Trontelj Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:58:17 1 00:11:26 00:58:17
30 . 29 Mlaker Boštjan Moški SLO 00:58:18 1 00:11:27 00:58:18
31 . 48 Kovač Marko Moški SLO 00:58:33 1 00:11:42 00:58:33
32 . 100 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:59:08 1 00:12:17 00:59:08
33 . 55 Kelemen Mitja Moški SLO 00:59:39 1 00:12:48 00:59:39
34 . 44 Kranjc Aleksander Moški SLO 00:59:40 1 00:12:49 00:59:40
35 . 220 Rudan Igor Moški CRO 01:00:12 1 00:13:21 01:00:12
36 . 5 Wendt Manuel Moški AUT RUNNING GRAZ 01:00:34 1 00:13:43 01:00:34
37 . 102 Grmšek Jure Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:01:11 1 00:14:20 01:01:11
38 . 73 Cebin Bojan Moški SLO ŠD PRIPRAVE 01:01:36 1 00:14:45 01:01:36
39 . 88 Saksida Marko Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:01:41 1 00:14:50 01:01:41
40 . 94 Macedoni Žiga Moški SLO GIBIT 01:01:44 1 00:14:53 01:01:44
41 . 118 Hafner Boris Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA 01:01:52 1 00:15:01 01:01:52
42 . 114 Stipčević Josip Moški CRO AK SLJEME 01:01:54 1 00:15:03 01:01:54
43 . 51 Kosi Marko Moški SLO 01:02:00 1 00:15:09 01:02:00
44 . 7 Vrhunc Matjaž Moški SLO VEGAN.SI 01:02:27 1 00:15:36 01:02:27
45 . 113 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:02:33 1 00:15:42 01:02:33
46 . 318 NEVREDEN Dani Moški SLO TEK JE KUL 01:03:08 1 00:16:17 01:03:08
47 . 120 Strmšek Tilen Moški SLO CANIFIT TEAM 01:03:14 1 00:16:23 01:03:14
48 . 21 Rozman Anže Moški SLO 01:03:30 1 00:16:39 01:03:30
49 . 321 Bohinc Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:03:40 1 00:16:49 01:03:40
50 . 93 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 01:03:46 1 00:16:55 01:03:46
51 . 117 Golob Nejc Moški SLO TEK.SI 01:03:51 1 00:17:00 01:03:51
52 . 41 Kulstrunk Matthias Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR 01:04:04 1 00:17:13 01:04:04
53 . 31 Matjaž Tilen Moški SLO 01:04:32 1 00:17:41 01:04:32
54 . 18 Sajovic Blaz Moški SLO PROTEUSLAB.COM 01:05:21 1 00:18:30 01:05:21
55 . 75 Bolka Matej Moški SLO 01:05:22 1 00:18:31 01:05:22
56 . 89 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:05:34 1 00:18:43 01:05:34
57 . 109 Sladič Matej Moški SLO / 01:06:05 1 00:19:14 01:06:05
58 . 316 Vuković Ante Moški CRO 01:06:09 1 00:19:18 01:06:09
59 . 90 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:06:27 1 00:19:36 01:06:27
60 . 16 Serdinšek Tadej Moški SLO 01:06:34 1 00:19:43 01:06:34
61 . 91 Bajde Matej Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 01:06:38 1 00:19:47 01:06:38
62 . 320 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEž 01:06:47 1 00:19:56 01:06:47
63 . 24 Perme Matevž Moški SLO 01:06:54 1 00:20:03 01:06:54
64 . 124 Božič Anže Moški SLO KGT PAPEž 01:06:55 1 00:20:04 01:06:55
65 . 33 Maraž žiga Moški SLO TEAM GRMADA! 01:07:02 1 00:20:11 01:07:02
66 . 59 Horvat Žarko Moški CRO TK MARATHON 95 VARAžDIN 01:07:04 1 00:20:13 01:07:04
67 . 70 Ćurić Jura Moški CRO 01:07:09 1 00:20:18 01:07:09
68 . 19 Sagadin Christan Moški DEU BERGFUCHS 01:07:40 1 00:20:49 01:07:40
69 . 25 Perko Jernej Moški SLO AD OLIMPIK 01:07:53 1 00:21:02 01:07:53
70 . 80 Benčina Boštjan Moški SLO 01:08:39 1 00:21:48 01:08:39
71 . 101 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:09:20 1 00:22:29 01:09:20
72 . 53 Kočevar Janko Moški SLO šPORTNO DRUšTVO GRADAC 01:09:35 1 00:22:44 01:09:35
73 . 74 Brnot Luka Moški SLO 01:09:37 1 00:22:46 01:09:37
74 . 42 Kukolj Tine Moški SLO FLYING LIZARDS 01:09:53 1 00:23:02 01:09:53
75 . 27 Pahor Tomaž Moški SLO 01:10:40 1 00:23:49 01:10:40
76 . 52 Kocjančič Jure Moški SLO 01:11:00 1 00:24:09 01:11:00
77 . 9 Višnjar Matej Moški SLO 01:11:26 1 00:24:35 01:11:26
78 . 126 Kapušin Jani Moški SLO TK BELA KRAJNA 01:11:56 1 00:25:05 01:11:56
79 . 67 Dovjak Denis Moški SLO 01:12:44 1 00:25:53 01:12:44
80 . 63 Grabec Aljoša Moški SLO 01:12:44 1 00:25:53 01:12:44
81 . 402 Mihelič Nitja Moški SLO HARE KRIŠNA 01:13:20 1 00:26:29 01:13:20
82 . 115 šoić Nikola Moški CRO AK SLJEME 01:15:07 1 00:28:16 01:15:07
83 . 121 Šadl Matej Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK 01:15:14 1 00:28:23 01:15:14
84 . 37 Letnar Grega Moški SLO 01:15:49 1 00:28:58 01:15:49
85 . 26 Pečar Anže Moški SLO 01:19:02 1 00:32:11 01:19:02
86 . 49 Kotnik Gašper Moški SLO 01:19:38 1 00:32:47 01:19:38
87 . 78 Bohak Gregor Moški SLO INOVA FIT 01:19:58 1 00:33:07 01:19:58
88 . 13 špacapan Marko Moški SLO 01:20:38 1 00:33:47 01:20:38
89 . 8 Vogrinec Boris Moški SLO 01:20:52 1 00:34:01 01:20:52
90 . 35 Lisjak Lovro Moški CRO - 01:21:05 1 00:34:14 01:21:05
91 . 66 Ferčič Srečko Moški SLO 01:21:37 1 00:34:46 01:21:37
92 . 4 Zajc Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:21:48 1 00:34:57 01:21:48
93 . 82 Batagelj Luka Moški SLO 01:23:35 1 00:36:44 01:23:35
94 . 116 Bernat Robert Moški CRO AK SLJEME 01:23:54 1 00:37:03 01:23:54
M6-M
1 . 179 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:50:15 1 -- 00:50:15
2 . 198 Miklosa Matjaz Moški SLO KGT PAPEž 00:50:36 1 00:00:21 00:50:36
3 . 189 Globočnik Dušan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:52:40 1 00:02:25 00:52:40
4 . 160 Janžekovič Stanko Moški SLO AD ŽELEZNIKI 00:53:27 1 00:03:12 00:53:27
5 . 174 Pintar Boštjan Moški SLO BREZ KLUBA 00:58:52 1 00:08:37 00:58:52
6 . 1 Zupančič Marjan Moški SLO KGT PAPEž 00:59:26 1 00:09:11 00:59:26
7 . 148 Miyachi Fujio Moški JPN RUNNING ZUSHI 00:59:35 1 00:09:20 00:59:35
8 . 188 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:00:54 1 00:10:39 01:00:54
9 . 185 Krašovec Davor Moški SLO GIBIT 01:00:55 1 00:10:40 01:00:55
10 . 319 Martinjaš Aljoša Moški SLO KD CALCIT 01:00:58 1 00:10:43 01:00:58
11 . 146 Močnik Gregor Moški SLO 01:01:39 1 00:11:24 01:01:39
12 . 182 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:02:01 1 00:11:46 01:02:01
13 . 176 Plevnik David Moški SLO ŠRK CELJE 01:02:23 1 00:12:08 01:02:23
14 . 159 Jerala Borut Moški SLO LET'S DANCE 01:02:50 1 00:12:35 01:02:50
15 . 180 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:03:03 1 00:12:48 01:03:03
16 . 131 Thaler Matjaž Moški SLO 01:03:19 1 00:13:04 01:03:19
17 . 170 Bencek Primož Moški SLO 01:03:39 1 00:13:24 01:03:39
18 . 181 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:05:53 1 00:15:38 01:05:53
19 . 175 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA 01:06:06 1 00:15:51 01:06:06
20 . 128 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML TEAM 01:06:09 1 00:15:54 01:06:09
21 . 130 Vindiš Robert Moški SLO 01:06:21 1 00:16:06 01:06:21
22 . 166 Drassich Tibor Moški ITA 01:06:33 1 00:16:18 01:06:33
23 . 168 Celarc Matjaz Moški SLO 01:06:50 1 00:16:35 01:06:50
24 . 165 Ferbežar Gregor Moški SLO MM TEAM 01:06:55 1 00:16:40 01:06:55
25 . 136 Slunjski Vladimir Moški CRO AK VARAžDIN 01:07:30 1 00:17:15 01:07:30
26 . 171 Arnuš Matej Moški SLO POTPODNOGE 01:07:37 1 00:17:22 01:07:37
27 . 155 Kozjek Domen Moški SLO 01:07:41 1 00:17:26 01:07:41
28 . 134 Šporar Primož Moški SLO 01:08:23 1 00:18:08 01:08:23
29 . 142 Poropat Miloš Moški SLO MP ZONE 01:08:58 1 00:18:43 01:08:58
30 . 186 Čuček Matjaž Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA 01:09:11 1 00:18:56 01:09:11
31 . 127 Zupančič Luis Moški SLO TRžIč 01:09:40 1 00:19:25 01:09:40
32 . 129 Weiss Aleks Moški SLO TKD BELA KRAJINA 01:09:47 1 00:19:32 01:09:47
33 . 138 šaljaj Adi Moški SLO 01:10:28 1 00:20:13 01:10:28
34 . 149 Matic Toni Moški CRO AK SLJEME 01:10:37 1 00:20:22 01:10:37
35 . 163 Hočevar Primož Moški SLO MEG DOO 01:11:25 1 00:21:10 01:11:25
36 . 167 Cuderman Jure Moški SLO ASEA RUN4FUN 01:11:46 1 00:21:31 01:11:46
37 . 153 Ladinek Rajko Moški SLO 01:12:02 1 00:21:47 01:12:02
38 . 152 Lah Peter Moški SLO ŠD TINJE KOšTRUNI 01:12:09 1 00:21:54 01:12:09
39 . 158 Jercic Vasja Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 01:12:24 1 00:22:09 01:12:24
40 . 200 Romano Rocco Moški SLO TEAM ALDO MORO PALUZZA 01:13:25 1 00:23:10 01:13:25
41 . 199 Krajnc Boštjan Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 01:14:20 1 00:24:05 01:14:20
42 . 144 Plazovnik Mitja Moški SLO FLYING LIZARDS 01:14:36 1 00:24:21 01:14:36
43 . 150 Ličen Viktor Moški SLO 01:15:48 1 00:25:33 01:15:48
44 . 172 ANTON MALI Moški SLO 01:15:56 1 00:25:41 01:15:56
45 . 183 Hočevar Milan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:18:01 1 00:27:46 01:18:01
46 . 161 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 01:18:14 1 00:27:59 01:18:14
47 . 133 Špunt Marjan Moški SLO 01:18:48 1 00:28:33 01:18:48
48 . 145 Pečjak Vinko Moški SLO 01:18:54 1 00:28:39 01:18:54
49 . 177 Frlan Rok Moški SLO ŠD POLJANE 01:20:06 1 00:29:51 01:20:06
50 . 178 Kutnjak Leon Moški SLO KK KRANJ 01:21:21 1 00:31:06 01:21:21
51 . 139 šalić Uroš Moški SLO 01:22:35 1 00:32:20 01:22:35
52 . 195 Polanec Primož Moški SLO TRENERT ŠD 01:25:17 1 00:35:02 01:25:17
53 . 196 Špehar Marko Moški CRO ZAGREBAčKA TREKING šKOLA 01:25:39 1 00:35:24 01:25:39
54 . 143 Podviz Gregor Moški SLO GREGO 01:28:01 1 00:37:46 01:28:01
M7-M
1 . 243 Kozak Erwin Moški AUT KELAG ENERGY RUNNING TEAM 00:57:12 1 -- 00:57:12
2 . 240 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:57:25 1 00:00:13 00:57:25
3 . 204 Vivod Milan Moški SLO TEAM MOZIRJE 00:57:37 1 00:00:25 00:57:37
4 . 252 Močnik Metod Moški SLO KGT PAPEž 00:59:13 1 00:02:01 00:59:13
5 . 249 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:59:38 1 00:02:26 00:59:38
6 . 202 Zdouc Max Moški AUT LG SUEDKAERNTEN 01:00:53 1 00:03:41 01:00:53
7 . 214 Pospisil Vitek Moški CZE SK PRAGA PRAHA 01:01:14 1 00:04:02 01:01:14
8 . 251 Krasovec Dusan Moški SLO AK SEVNICA 01:01:27 1 00:04:15 01:01:27
9 . 248 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:02:30 1 00:05:18 01:02:30
10 . 20 Mihelič Blaž Moški SLO HARE KRIŠNA 01:02:43 1 00:05:31 01:02:43
11 . 215 Podlogar Dušan Moški SLO Š.D.POKLJUKA 01:02:56 1 00:05:44 01:02:56
12 . 225 Leban Marko Moški SLO HIPLEX TEAM 01:04:43 1 00:07:31 01:04:43
13 . 210 šebenik Marjan Moški SLO TEAM GRMADA 01:04:59 1 00:07:47 01:04:59
14 . 253 Lotrič Stane Moški SLO PD KRANJ 01:05:08 1 00:07:56 01:05:08
15 . 217 Oblak Franci Moški SLO SVIZ 01:06:14 1 00:09:02 01:06:14
16 . 232 Ernestl Dejan Moški 01:06:15 1 00:09:03 01:06:15
17 . 230 Jež Roman Moški SLO TRAIL RAšICA 01:07:02 1 00:09:50 01:07:02
18 . 213 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUF INSULATION 01:07:41 1 00:10:29 01:07:41
19 . 205 Uršnik Viki Moški SLO APARTMAJI WELNES KOROšEC 01:07:50 1 00:10:38 01:07:50
20 . 247 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:09:03 1 00:11:51 01:09:03
21 . 201 Zrimšek Robert Moški SLO TSK LOGATEC 01:09:46 1 00:12:34 01:09:46
22 . 250 Košir Jože Moški SLO BIOTEHNIšKI CENTER NAKLO 01:10:49 1 00:13:37 01:10:49
23 . 212 Rozman Aleš Moški SLO ŠDLOM 01:10:57 1 00:13:45 01:10:57
24 . 203 Zalar Milan Moški SLO IZISPORT 01:13:51 1 00:16:39 01:13:51
25 . 223 Macuh Peter Moški SLO TEAM GRMADA 01:15:05 1 00:17:53 01:15:05
26 . 245 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:15:45 1 00:18:33 01:15:45
27 . 233 Dovjak Jože Moški SLO 01:15:46 1 00:18:34 01:15:46
28 . 244 Bartelj Dušan Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA 01:16:05 1 00:18:53 01:16:05
29 . 231 Gostečnik Marko Moški SLO MLEKO BREZ GSO 01:16:45 1 00:19:33 01:16:45
30 . 222 Maraž Klavdij Moški SLO 01:17:10 1 00:19:58 01:17:10
31 . 221 Marinko Štefan Moški SLO ŠTEFAN MARIMKO 01:17:24 1 00:20:12 01:17:24
32 . 209 Stefanciosa Tone Moški SLO 01:19:00 1 00:21:48 01:19:00
33 . 241 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:20:33 1 00:23:21 01:20:33
34 . 224 Lemark Ervin Moški SLO ACTIFIT.IO 01:21:12 1 00:24:00 01:21:12
35 . 238 Mederal Andrej Moški SLO ŠD AGONIJA 01:23:41 1 00:26:29 01:23:41
36 . 235 Čadež Milan Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN 01:25:49 1 00:28:37 01:25:49
37 . 246 Kramar Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:26:52 1 00:29:40 01:26:52
38 . 229 Kolman Boris Moški SLO PGD STARA LOKA - SAMOSTOJNI 01:27:42 1 00:30:30 01:27:42
39 . 218 Mrak Dušan Moški SLO AD BLED 01:27:52 1 00:30:40 01:27:52
40 . 237 Becht Lothar Moški DEU 01:27:53 1 00:30:41 01:27:53
41 . 239 Čufer Damijan Moški SLO TD BURJA VIPAVA 01:27:59 1 00:30:47 01:27:59
42 . 236 Blažević Ferid Moški SLO 01:29:50 1 00:32:38 01:29:50
M8-M
1 . 265 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:03:25 1 -- 01:03:25
2 . 259 Čufer Stanko Moški SLO PGT 01:04:06 1 00:00:41 01:04:06
3 . 255 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO 01:08:54 1 00:05:29 01:08:54
4 . 258 Drole Boris Moški SLO 01:09:25 1 00:06:00 01:09:25
5 . 263 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE 01:14:35 1 00:11:10 01:14:35
6 . 261 Papič Milivoj Moški SLO BREZ KLUBA 01:16:46 1 00:13:21 01:16:46
7 . 264 Pudgar Danilo Moški SLO TD BURJA VIPAVA 01:17:02 1 00:13:37 01:17:02
8 . 254 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 01:18:58 1 00:15:33 01:18:58
9 . 267 Mali Karol Moški SLO KGT PAPEž 01:19:37 1 00:16:12 01:19:37
10 . 257 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 01:22:04 1 00:18:39 01:22:04
11 . 262 Alič Anton Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 01:22:53 1 00:19:28 01:22:53
12 . 266 Kogovšek Stane Moški SLO ARTSTONE 01:25:35 1 00:22:10 01:25:35
13 . 260 Burilov Mihael Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA 01:25:45 1 00:22:20 01:25:45
Z8-Ž
1 . 313 Grm Olga Ženski SLO LESCE 01:21:29 1 -- 01:21:29
2 . 315 Meža Boža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:25:41 1 00:04:12 01:25:41

Komentarji