Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: KOTREDEŽ TRAIL 2019

Tek - gorski Tekma:KOTREDEŽ TRAIL 2019 Datum:15.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub REZULTAT Licenca Več
Z1-Ž
1 . 240 Radej Tjaša
OŠ Blanca
Ženski SLO OŠ Blanca 0:04:58 >
Klub OŠ Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:04:58
Licenca:
2 . 283 Blatnik Kiara
BLANCA
Ženski SLO BLANCA 0:05:08 >
Klub BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:05:08
Licenca:
3 . 239 Radej Nika
BLANCA
Ženski SLO BLANCA 0:05:12 >
Klub BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:05:12
Licenca:
4 . 236 Leban Jež VITA
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE 0:05:45 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:05:45
Licenca:
5 . 232 DORNIK Hana
Šd Kotredež
Ženski SLO Šd Kotredež 0:05:56 >
Klub Šd Kotredež
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:05:56
Licenca:
6 . 273 CIRAR Nika
Ženski SLO 0:07:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:07:51
Licenca:
7 . 271 GRABNAR Anja
Ženski SLO 0:07:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:07:59
Licenca:
8 . 287 RAZPOTNIK Tia
Ženski SLO 0:08:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:08:11
Licenca:
Z2-Ž
1 . 241 Bilban Sara
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:08:44 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:08:44
Licenca:
2 . 251 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:08:54 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:08:54
Licenca:
3 . 243 Leban Jež Gaja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE 0:09:17 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:09:17
Licenca:
4 . 285 Rotar Nina
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:09:55 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:09:55
Licenca:
5 . 275 PRAŠNIKAR Neža
Ženski SLO 0:16:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:16:11
Licenca:
6 . 281 ŽIGON Jašoda
Ženski SLO 0:18:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:18:24
Licenca:
Z3-Ž
1 . 248 Zupanc Korošec Klara
Šmarnogorska naveza
Ženski SLO Šmarnogorska naveza 0:12:49 >
Klub Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:12:49
Licenca:
Z4-Ž
1 . 259 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:32:35 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:32:35
Licenca:
2 . 254 Gonza Špela
AD Štajerska
Ženski SLO AD Štajerska 0:32:48 >
Klub AD Štajerska
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:32:48
Licenca:
3 . 257 Levec Zoja
AK Postojna
Ženski SLO AK Postojna 0:36:03 >
Klub AK Postojna
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:36:03
Licenca:
4 . 255 Intihar Marulc Ana
AD Kladivar
Ženski SLO AD Kladivar 0:41:30 >
Klub AD Kladivar
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:41:30
Licenca:
5 . 262 STEGENŠEK Živa
Šd Kotredež
Ženski SLO Šd Kotredež 0:42:05 >
Klub Šd Kotredež
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 0:42:05
Licenca:
Z5-Ž
1 . 35 Čufer Ana
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1:05:52 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:05:52
Licenca:
2 . 51 Trunkelj Barbara
KinVital
Ženski SLO KinVital 1:09:39 >
Klub KinVital
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:09:39
Licenca:
3 . 18 Kozjek Tina
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 1:11:07 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:11:07
Licenca:
4 . 36 Klinar Tina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1:13:11 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:13:11
Licenca:
5 . 48 Zupančič Valant Dominika
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:14:53 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:14:53
Licenca:
6 . 47 Knez Melani
AK Sevnica
Ženski SLO AK Sevnica 1:17:05 >
Klub AK Sevnica
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:17:05
Licenca:
7 . 21 Mazi Nika
AD Mass
Ženski SLO AD Mass 1:29:16 >
Klub AD Mass
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:29:16
Licenca:
8 . 2 BAŠ Mateja
Ženski SLO 1:34:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:34:15
Licenca:
Z6-Ž
2 . 31 Vetrih Renata
AD Štajerska
Ženski SLO AD Štajerska 1:21:35 >
Klub AD Štajerska
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:21:35
Licenca:
3 . 13 Jerala Marjeta
Let's dance
Ženski SLO Let's dance 1:26:41 >
Klub Let's dance
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:26:41
Licenca:
Z7-Ž
1 . 43 TROBEC Urška
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1:19:50 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:19:50
Licenca:
4 . 33 Žlogar Ivica
Pulse performance
Ženski SLO Pulse performance 1:30:09 >
Klub Pulse performance
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:30:09
Licenca:
5 . 24 Plahuta Marta
G -fit
Ženski SLO G -fit 1:30:48 >
Klub G -fit
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:30:48
Licenca:
6 . 6 KOKOLE ROZALIJA
ŠD Kotredež
Ženski SLO ŠD Kotredež 1:46:32 >
Klub ŠD Kotredež
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:46:32
Licenca:
M1-M
1 . 238 Močnik Luka
Tolmin
Moški SLO Tolmin 0:04:36 >
Klub Tolmin
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:04:36
Licenca:
2 . 235 KOSAR Luka
OŠ Blanca
Moški SLO OŠ Blanca 0:04:41 >
Klub OŠ Blanca
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:04:41
Licenca:
3 . 237 LEBAN JEŽ SVIT
AD POSOČJE
Moški SLO AD POSOČJE 0:05:05 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:05:05
Licenca:
4 . 233 KONC Rožle
AK Špela
Moški SLO AK Špela 0:05:06 >
Klub AK Špela
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:05:06
Licenca:
5 . 276 TIMON NEJ Podkrajšek
Moški SLO 0:05:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:05:43
Licenca:
6 . 234 KONC Ožbej
AK Špela
Moški SLO AK Špela 0:06:27 >
Klub AK Špela
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:06:27
Licenca:
7 . 279 LAZAR Aleksej
Moški SLO 0:06:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:06:31
Licenca:
8 . 280 LAZAR Filip
Moški SLO 0:08:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:08:08
Licenca:
M2-M
1 . 242 Fatur Tanej
AK Postojna
Moški SLO AK Postojna 0:07:42 >
Klub AK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:07:42
Licenca:
2 . 245 Šubic Žan
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri 0:07:55 >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:07:55
Licenca:
3 . 244 Medved Jure
Športno društvo Tek je lek
Moški SLO Športno društvo Tek je lek 0:08:08 >
Klub Športno društvo Tek je lek
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:08:08
Licenca:
4 . 246 Trček Luka
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri 0:08:24 >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:08:24
Licenca:
5 . 250 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:08:52 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:08:52
Licenca:
6 . 284 češnovar Jure
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 0:09:03 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:09:03
Licenca:
M3-M
1 . 286 Pritržnik Maj
TSK LiMa
Moški SLO TSK LiMa 0:10:35 >
Klub TSK LiMa
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:10:35
Licenca:
2 . 282 Klanjšček Gašper
Tk. Šmarnogorska naveza
Moški SLO Tk. Šmarnogorska naveza 0:10:35 >
Klub Tk. Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:10:35
Licenca:
3 . 247 Velkavrh Jon
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri 0:11:49 >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:11:49
Licenca:
4 . 252 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:12:18 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:12:18
Licenca:
M4-M
1 . 263 ŠPANRING Klemen
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 0:23:51 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:23:51
Licenca:
2 . 260 Medved Jakob
Športno društvo Tek je lek
Moški SLO Športno društvo Tek je lek 0:25:12 >
Klub Športno društvo Tek je lek
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:25:12
Licenca:
3 . 265 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:25:50 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:25:50
Licenca:
4 . 258 Luznar Aljaž
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri 0:26:00 >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:26:00
Licenca:
5 . 256 Jerala Filip
Let's dance
Moški SLO Let's dance 0:28:24 >
Klub Let's dance
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:28:24
Licenca:
6 . 264 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:31:28 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:31:28
Licenca:
7 . 261 PRAŠNIKAR Anže
Šd Kotredež
Moški SLO Šd Kotredež 0:35:30 >
Klub Šd Kotredež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:35:30
Licenca:
M5-M
1 . 37 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:57:30 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:57:30
Licenca:
2 . 25 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:59:40 100 175 556 67 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:59:40
Licenca: 100 175 556 67
3 . 53 Kramarič Luka
Moški SLO 1:03:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:03:30
Licenca:
4 . 3 DRNOVŠEK Domen
Šd Kotredež
Moški SLO Šd Kotredež 1:07:25 >
Klub Šd Kotredež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:07:25
Licenca:
5 . 55 DOLANC Nejc
Moški SLO 1:07:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:07:38
Licenca:
6 . 38 Žitnik Urban
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1:08:40 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:08:40
Licenca:
7 . 27 Puš Sebastjan
AK Krka Novo mesto
Moški SLO AK Krka Novo mesto 1:10:28 >
Klub AK Krka Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:10:28
Licenca:
8 . 52 Perko Tomaž
Moški SLO 1:13:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:13:00
Licenca:
9 . 16 Kolenc Samo
Šd Kotredež
Moški SLO Šd Kotredež 1:21:56 >
Klub Šd Kotredež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:21:56
Licenca:
10 . 41 Dolinšek David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1:48:21 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:48:21
Licenca:
11 . 50 VIDIC Denis
Moški SLO 1:55:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:55:01
Licenca:
M6-M
1 . 12 Jerala Borut
Let's dance
Moški SLO Let's dance 1:08:02 >
Klub Let's dance
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:08:02
Licenca:
2 . 4 Pintar Boštjan
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1:09:07 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:09:07
Licenca:
3 . 82 Smodič Aleš
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 1:15:21 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:15:21
Licenca:
4 . 19 LIKAR Tomas
Kolesarski Klub Zagorska Dolina
Moški SLO Kolesarski Klub Zagorska Dolina 1:21:51 >
Klub Kolesarski Klub Zagorska Dolina
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:21:51
Licenca:
5 . 14 Jercic Vasja
Pustolovec Rajd
Moški SLO Pustolovec Rajd 1:21:56 >
Klub Pustolovec Rajd
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:21:56
Licenca:
6 . 28 Senica Matjaž
Moški SLO 1:24:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:24:59
Licenca:
7 . 30 VETERNIK Tomaž
Moški SLO 1:29:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:29:56
Licenca:
8 . 46 MARN Marko
Moški SLO 1:36:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:36:37
Licenca:
9 . 1 BANTAN Danilo
Moški SLO 1:36:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:36:37
Licenca:
10 . 15 JUŽINA Rudi
Moški SLO 1:38:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:38:24
Licenca:
M7-M
1 . 42 Cvet Miran
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:56:01 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:56:01
Licenca:
2 . 49 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:05:07 SLO19670520 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:05:07
Licenca: SLO19670520
3 . 10 Bregar Metod
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1:07:51 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:07:51
Licenca:
4 . 32 Vivod Milan
ŠD TEAM Mozirje
Moški SLO ŠD TEAM Mozirje 1:08:30 >
Klub ŠD TEAM Mozirje
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:08:30
Licenca:
5 . 7 ZUPANC Igor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 1:20:35 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:20:35
Licenca:
6 . 11 Cvelbar Igor
Akademski alpinistični odsek
Moški SLO Akademski alpinistični odsek 1:26:01 >
Klub Akademski alpinistični odsek
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:26:01
Licenca:
7 . 44 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1:30:01 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:30:01
Licenca:
8 . 23 PLAHUTA Jože
G -fit
Moški SLO G -fit 1:30:48 >
Klub G -fit
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:30:48
Licenca:
M8-M
1 . 5 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:14:16 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:14:16
Licenca:
2 . 54 draksler viki
Moški SLO 1:18:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:18:20
Licenca:
Z8-Ž
1 . 45 Meža Boža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1:38:49 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:38:49
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content