Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: KOTREDEŽ TRAIL 2019

Tek - gorski Tekma:KOTREDEŽ TRAIL 2019 Datum:15.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub REZULTAT
Z1-Ž
1 . 240 Radej Tjaša Ženski SLO OŠ Blanca 0:04:58
2 . 283 Blatnik Kiara Ženski SLO BLANCA 0:05:08
3 . 239 Radej Nika Ženski SLO BLANCA 0:05:12
4 . 236 Leban Jež VITA Ženski SLO AD Posočje 0:05:45
5 . 232 DORNIK Hana Ženski SLO ŠD KOTREDEŽ 0:05:56
6 . 273 CIRAR Nika Ženski SLO 0:07:51
7 . 271 GRABNAR Anja Ženski SLO 0:07:59
8 . 287 RAZPOTNIK Tia Ženski SLO 0:08:11
Z2-Ž
1 . 241 Bilban Sara Ženski SLO Šmarngorska naveza 0:08:44
2 . 251 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT Papež 0:08:54
3 . 243 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD Posočje 0:09:17
4 . 285 Rotar Nina Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:09:55
5 . 275 PRAŠNIKAR Neža Ženski SLO 0:16:11
6 . 281 ŽIGON Jašoda Ženski SLO 0:18:24
Z3-Ž
1 . 248 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO Šmarnogorska naveza 0:12:49
Z4-Ž
1 . 259 Mali Nuša Ženski SLO AK Domžale 0:32:35
2 . 254 Gonza Špela Ženski SLO AD Štajerska 0:32:48
3 . 257 Levec Zoja Ženski SLO AK Postojna 0:36:03
4 . 255 Intihar Marulc Ana Ženski SLO AD Kladivar 0:41:30
5 . 262 STEGENŠEK Živa Ženski SLO ŠD Kotredež 0:42:05
Z5-Ž
1 . 35 Čufer Ana Ženski SLO KGT Papež 1:05:52
2 . 51 Trunkelj Barbara Ženski SLO 1:09:39
3 . 18 Kozjek Tina Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 1:11:07
4 . 36 Klinar Tina Ženski SLO KGT Papež 1:13:11
5 . 48 Zupančič Valant Dominika Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 1:14:53
6 . 47 Knez Melani Ženski SLO AK Sevnica 1:17:05
7 . 21 Mazi Nika Ženski SLO AD Mass 1:29:16
8 . 2 BAŠ Mateja Ženski SLO 1:34:15
Z6-Ž
2 . 31 Vetrih Renata Ženski SLO AD Štajerska 1:21:35
3 . 13 Jerala Marjeta Ženski SLO Let's dance 1:26:41
Z7-Ž
1 . 43 Trobec Urša Ženski SLO KGT Papež 1:19:50
4 . 33 Žlogar Ivica Ženski SLO Pulse Performance 1:30:09
5 . 24 Plahuta Marta Ženski SLO G -fit 1:30:48
6 . 6 KOKOLE ROZALIJA Ženski SLO ŠD Kotredež 1:46:32
M1-M
1 . 238 Močnik Luka Moški SLO Tolmin 0:04:36
2 . 235 KOSAR Luka Moški SLO OŠ Blanca 0:04:41
3 . 237 LEBAN JEŽ SVIT Moški SLO AD Posočje 0:05:05
4 . 233 KONC Rožle Moški SLO AK Špela 0:05:06
5 . 276 TIMON NEJ Podkrajšek Moški SLO 0:05:43
6 . 234 KONC Ožbej Moški SLO AK Špela 0:06:27
7 . 279 LAZAR Aleksej Moški SLO 0:06:31
8 . 280 LAZAR Filip Moški SLO 0:08:08
M2-M
1 . 242 Fatur Tanej Moški SLO AK Postojna 0:07:42
2 . 245 Šubic Žan Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:07:55
3 . 244 Medved Jure Moški SLO Športno društvo Tek je lek 0:08:08
4 . 246 Trček Luka Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:08:24
5 . 250 Romšak Nik Moški SLO KGT Papež 0:08:52
6 . 284 češnovar Jure Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 0:09:03
M3-M
1 . 286 Pritržnik Maj Moški SLO TSK LiMa 0:10:35
2 . 282 Klanjšček Gašper Moški SLO 0:10:35
3 . 247 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:11:49
4 . 252 Poljanšek Izak Moški SLO KGT Papež 0:12:18
M4-M
1 . 263 ŠPANRING Klemen Moški SLO Ad Slovenska Bistrica 0:23:51
2 . 260 Medved Jakob Moški SLO Športno društvo Tek je lek 0:25:12
3 . 265 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež 0:25:50
4 . 258 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:26:00
5 . 256 Jerala Filip Moški SLO Let\'s dance 0:28:24
6 . 264 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež 0:31:28
7 . 261 PRAŠNIKAR Anže Moški SLO ŠD Kotredež 0:35:30
M5-M
1 . 37 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 0:57:30
2 . 25 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:59:40
3 . 53 Kramarič Luka Moški SLO 1:03:30
4 . 3 DRNOVŠEK Domen Moški SLO ŠD Kotredež 1:07:25
5 . 55 Dolanc Nejc Moški SLO 1:07:38
6 . 38 Žitnik Urban Moški SLO KGT Papež 1:08:40
7 . 27 Puš Sebastjan Moški SLO Atletski klub Krka Novo mesto 1:10:28
8 . 52 Perko Tomaž Moški SLO 1:13:00
9 . 16 Kolenc Samo Moški SLO Šd Kotredež 1:21:56
10 . 41 Dolinšek David Moški SLO KGT Papež 1:48:21
11 . 50 VIDIC Denis Moški SLO 1:55:01
M6-M
1 . 12 Jerala Borut Moški SLO Let\'s dance 1:08:02
2 . 4 Pintar Boštjan Moški SLO ŠD Kotredež 1:09:07
3 . 82 Smodič Aleš Moški SLO KD Hrastnik 1:15:21
4 . 19 LIKAR Tomas Moški SLO Kolesarski Klub Zagorska Dolina 1:21:51
5 . 14 Jercic Vasja Moški SLO Pustolovec Rajd 1:21:56
6 . 28 Senica Matjaž Moški SLO 1:24:59
7 . 30 VETERNIK Tomaž Moški SLO 1:29:56
8 . 46 MARN Marko Moški SLO 1:36:37
9 . 1 BANTAN Danilo Moški SLO 1:36:37
10 . 15 JUŽINA Rudi Moški SLO 1:38:24
M7-M
1 . 42 Cvet Miran Moški SLO KGT Papež 0:56:01
2 . 49 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:05:07
3 . 10 Bregar Metod Moški SLO KGT-Papež 1:07:51
4 . 32 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM Mozirje 1:08:30
5 . 7 ZUPANC Igor Moški SLO KD Hrastnik 1:20:35
6 . 11 Cvelbar Igor Moški SLO Akademski alpinistični odsek 1:26:01
7 . 44 Sršen Rajko Moški SLO KGT Papež 1:30:01
8 . 23 PLAHUTA Jože Moški SLO G -fit 1:30:48
M8-M
1 . 5 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:14:16
2 . 54 draksler viki Moški SLO 1:18:20
Z8-Ž
1 . 45 Meža Boža Ženski SLO KGT Papež 1:38:49

Komentarji