Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 40. tek na Šmarno goro 2019

Tek - gorski Tekma:40. tek na Šmarno goro 2019 Datum:12.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K1 K2 Čas Več
Z1-Ž
1 . 192 Radej Tjaša
Oš Blanca
Ženski SLO Oš Blanca 0:04:13 >
Klub Oš Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:13
2 . 111 Kopatin Sara
ŠD Nanos Podnanos
Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos 0:04:25 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:25
3 . 118 Blatnik Kiara
OŠ Blanca
Ženski SLO OŠ Blanca 0:04:28 >
Klub OŠ Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:28
4 . 168 Radej Nika
OŠ Blanca
Ženski SLO OŠ Blanca 0:04:37 >
Klub OŠ Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:37
5 . 202 Gorenčič Mirjam
TK Šmarnogorska Naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska Naveza 0:04:45 >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:45
6 . 149 Leban Jež VITA
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE 0:04:48 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:48
7 . 23 Novak Lena
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:05:48 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:05:48
8 . 201 Gorenčič Rozalina
TK Šmarnogorska Naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska Naveza 0:05:51 >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:05:51
9 . 110 Kerševan Sara
ŠD Nanos Podnanos
Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos 0:06:21 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:06:21
Z2-Ž
1 . 147 Leban Jež Gaja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE 0:04:07 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:07
2 . 5 Bilban Sara
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:09 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:09
3 . 172 Slapšak Živa
AK Sevnica
Ženski SLO AK Sevnica 0:04:15 >
Klub AK Sevnica
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:15
4 . 187 Mlekuž Manca
Tekaško društvo Bovec
Ženski SLO Tekaško društvo Bovec 0:04:20 >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:20
5 . 204 Rotar Nina
TK Šmarnogorska Naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska Naveza 0:04:25 >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:25
6 . 195 MAVRIČ Sara
TK Šmarnogorska Naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska Naveza 0:04:41 >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:04:41
Z3-M
7 . 112 čehovin Ema
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:17:09 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:17:09
Z3-Ž
1 . 151 Medja Lucija
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica 0:13:44 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:13:44
2 . 203 Rotar Loti
TK Šmarnogorska Naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska Naveza 0:13:52 >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:13:52
3 . 153 Mihevc Lara
Ljubljana
Ženski SLO Ljubljana 0:14:49 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:14:49
4 . 17 Zupanc Korošec Klara
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:15:27 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:15:27
5 . 233 Suljanović Dora
Ženski SLO 0:16:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:16:50
6 . 78 COSTIUC IONELA Claudia
Ženski 0:17:00 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:17:00
8 . 135 Ivanušič Katarina
AK Škofja Loka
Ženski SLO AK Škofja Loka 0:17:41 >
Klub AK Škofja Loka
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:17:41
9 . 128 Eržen Pia
Slap ob Idrijci
Ženski SLO Slap ob Idrijci 0:24:04 >
Klub Slap ob Idrijci
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 0:24:04
Z4-Ž
1 . 32 DICKINSON Lauren
SCO
Ženski SCO 0:25:31 0:33:38 0:55:46 >
Klub SCO
Država
Spol: Ženski
K1: 0:25:31
K2: 0:33:38
Čas: 0:55:46
2 . 133 Gonza Špela
Pernica
Ženski SLO Pernica 0:27:10 0:35:42 0:58:08 >
Klub Pernica
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:27:10
K2: 0:35:42
Čas: 0:58:08
3 . 100 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:27:34 0:36:01 0:59:47 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:27:34
K2: 0:36:01
Čas: 0:59:47
4 . 71 CSISZAR Vivien
Ženski HUN 0:29:41 0:39:07 1:04:26 >
Klub
Država HUN
Spol: Ženski
K1: 0:29:41
K2: 0:39:07
Čas: 1:04:26
5 . 85 Bohinc Ana
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 0:30:42 0:41:58 1:09:20 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:30:42
K2: 0:41:58
Čas: 1:09:20
6 . 211 TODOROVA Victoria
Ženski 0:32:13 0:41:01 1:09:49 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:32:13
K2: 0:41:01
Čas: 1:09:49
7 . 157 Močnik Eva
Slo Maraton
Ženski SLO Slo Maraton 0:34:47 0:47:03 1:16:25 >
Klub Slo Maraton
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:34:47
K2: 0:47:03
Čas: 1:16:25
Z5-Ž
1 . 24 MURIGI WAMBUI Lucy
Run2gether
Ženski Run2gether 0:23:43 0:31:28 0:50:55 >
Klub Run2gether
Država
Spol: Ženski
K1: 0:23:43
K2: 0:31:28
Čas: 0:50:55
2 . 37 MCCORMACK Sarah
Ženski 0:24:10 0:31:29 0:51:51 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:24:10
K2: 0:31:29
Čas: 0:51:51
3 . 47 MARŠANOVA Lucie
Ženski CZE 0:24:07 0:32:14 0:52:20 >
Klub
Država CZE
Spol: Ženski
K1: 0:24:07
K2: 0:32:14
Čas: 0:52:20
4 . 55 GAGGI Alice
La Recastello Radici Gr.
Ženski ITA La Recastello Radici Gr. 0:25:13 0:32:54 0:53:58 >
Klub La Recastello Radici Gr.
Država ITA
Spol: Ženski
K1: 0:25:13
K2: 0:32:54
Čas: 0:53:58
5 . 36 CLAYTON Emma
ENG
Ženski ENG 0:25:07 0:33:10 0:54:19 >
Klub ENG
Država
Spol: Ženski
K1: 0:25:07
K2: 0:33:10
Čas: 0:54:19
6 . 29 ELGOOD Jemina
GBR U23
Ženski GBR U23 0:24:39 0:32:26 0:54:34 >
Klub GBR U23
Država
Spol: Ženski
K1: 0:24:39
K2: 0:32:26
Čas: 0:54:34
7 . 30 RUSSEL Hannah
GBR U23
Ženski GBR U23 0:25:50 0:33:38 0:55:54 >
Klub GBR U23
Država
Spol: Ženski
K1: 0:25:50
K2: 0:33:38
Čas: 0:55:54
8 . 218 Trunkelj Barbara
Ženski SLO 0:26:17 0:34:23 0:56:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:26:17
K2: 0:34:23
Čas: 0:56:27
9 . 31 THRONHILL Helen
GBR U23
Ženski GBR U23 0:26:32 0:34:55 0:56:53 >
Klub GBR U23
Država
Spol: Ženski
K1: 0:26:32
K2: 0:34:55
Čas: 0:56:53
10 . 6 Drašler Varineja
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:27:49 0:36:01 0:57:34 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:27:49
K2: 0:36:01
Čas: 0:57:34
11 . 87 Klinar Tina
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 0:26:52 0:35:29 0:57:38 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:26:52
K2: 0:35:29
Čas: 0:57:38
12 . 25 COTTON Charlotte
Ženski 0:27:14 0:36:09 0:59:05 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:27:14
K2: 0:36:09
Čas: 0:59:05
13 . 4 Kozjek Tina
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:28:31 0:36:43 1:01:01 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:28:31
K2: 0:36:43
Čas: 1:01:01
14 . 33 BUCHNAN Catriona
SCO
Ženski SCO 0:27:15 0:37:31 1:01:09 >
Klub SCO
Država
Spol: Ženski
K1: 0:27:15
K2: 0:37:31
Čas: 1:01:09
15 . 183 Zupančič Valant Dominika
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:28:36 0:37:20 1:01:18 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:28:36
K2: 0:37:20
Čas: 1:01:18
16 . 34 MERCER Louise
SCO
Ženski SCO 0:28:25 0:37:19 1:01:57 >
Klub SCO
Država
Spol: Ženski
K1: 0:28:25
K2: 0:37:19
Čas: 1:01:57
17 . 2 Mazi Nika
Ženski SLO 0:30:43 0:39:31 1:05:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:30:43
K2: 0:39:31
Čas: 1:05:38
18 . 92 Jelovšek Jasmina
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 0:30:05 0:40:03 1:05:53 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:30:05
K2: 0:40:03
Čas: 1:05:53
Z6-Ž
1 . 69 Merényi Tímea
Salomon Hungary
Ženski HUN Salomon Hungary 0:26:25 0:36:36 0:58:06 >
Klub Salomon Hungary
Država HUN
Spol: Ženski
K1: 0:26:25
K2: 0:36:36
Čas: 0:58:06
2 . 3 Pavlovič Vesna
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:31:01 0:42:49 1:09:07 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:31:01
K2: 0:42:49
Čas: 1:09:07
3 . 179 Tominec Masa
Ljubljana
Ženski SLO Ljubljana 0:40:44 0:52:38 1:28:04 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:40:44
K2: 0:52:38
Čas: 1:28:04
4 . 127 Eržen Marija
Slap ob Idrijci
Ženski SLO Slap ob Idrijci 0:39:45 0:54:21 1:28:57 >
Klub Slap ob Idrijci
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:39:45
K2: 0:54:21
Čas: 1:28:57
DSQ 141 Karlatec Jasna
Rossi Sport
Ženski SLO Rossi Sport 0:43:33 -- >
Klub Rossi Sport
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:43:33
K2:
Čas: 00:00:00
Z7-Ž
1 . 95 TROBEC Urška
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 0:30:17 0:40:37 1:04:59 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:30:17
K2: 0:40:37
Čas: 1:04:59
2 . 8 Trontelj Marija
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:31:09 0:41:00 1:07:36 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:31:09
K2: 0:41:00
Čas: 1:07:36
3 . 184 Žlogar Ivica
Pulse Performance
Ženski SLO Pulse Performance 0:32:25 0:42:51 1:10:11 >
Klub Pulse Performance
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:32:25
K2: 0:42:51
Čas: 1:10:11
4 . 206 Plahuta Marta
G-FIT
Ženski SLO G-FIT 0:37:01 0:47:11 1:18:56 >
Klub G-FIT
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:37:01
K2: 0:47:11
Čas: 1:18:56
M1-M
1 . 186 REPOVŽ Maj
Moški SLO 0:03:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:42
2 . 155 Mlekuž Mathias
TD Bovec
Moški SLO TD Bovec 0:03:50 >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:50
3 . 108 RODMAN Luka
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:03:59 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:59
4 . 197 Laharnar Ian
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:04:01 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:04:01
5 . 165 Pritržnik Bor
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 0:04:21 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:04:21
6 . 124 Černe David
Grosuplje
Moški SLO Grosuplje 0:04:23 >
Klub Grosuplje
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:04:23
7 . 148 LEBAN JEŽ SVIT
AD Posočje
Moški SLO AD Posočje 0:04:31 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:04:31
8 . 119 Bregar šipek Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:04:35 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:04:35
9 . 158 Mučić Maksimiljan
TK Šm. Naveza
Moški SLO TK Šm. Naveza 0:05:12 >
Klub TK Šm. Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:05:12
10 . 15 Mekinc Nejc
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:05:24 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:05:24
11 . 107 Kerševan Matic
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:05:43 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:05:43
12 . 106 Kerševan Matija
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:05:44 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:05:44
13 . 229 ERŽEN Ruben
Moški SLO 0:06:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:06:04
M2-M
1 . 109 Mikuž Jure
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:03:21 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:21
2 . 166 Pritržnik Jon
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 0:03:24 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:24
3 . 129 Fatur Tanej
AK Postojna
Moški SLO AK Postojna 0:03:25 >
Klub AK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:25
4 . 79 PRESNEAC Alexandru
Moški 0:03:34 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:34
5 . 177 Šubic Žan
ŠD Tabor Žiri
Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:03:42 >
Klub ŠD Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:42
6 . 180 Trček Luka
ŠD Tabor Žiri
Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:03:51 >
Klub ŠD Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:51
7 . 14 žerjav Domen
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:03:54 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:54
8 . 20 češnovar Jure
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:03:59 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:03:59
9 . 99 Romšak Nik
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:04:04 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:04:04
10 . 143 Klemenc Karel
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 0:04:20 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:04:20
11 . 105 Kerševan Aljaž
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:04:28 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:04:28
M3-M
1 . 167 Pritržnik Maj
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 0:12:14 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:12:14
2 . 7 Klanjšček Gašper
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:12:27 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:12:27
3 . 104 Velkavrh Jon
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:13:19 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 0:13:19
M4-M
1 . 59 ZANI Manuel
GS Orobie
Moški ITA GS Orobie 0:23:01 0:30:27 0:49:56 >
Klub GS Orobie
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:23:01
K2: 0:30:27
Čas: 0:49:56
2 . 49 ANASTASIJEVIĆ Nikola
Moški SRB 0:23:41 0:31:28 0:52:28 >
Klub
Država SRB
Spol: Moški
K1: 0:23:41
K2: 0:31:28
Čas: 0:52:28
3 . 72 JUHASZ Patrick
Moški HUN 0:24:53 0:32:42 0:52:42 >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
K1: 0:24:53
K2: 0:32:42
Čas: 0:52:42
4 . 84 Uršič Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:24:50 0:32:52 0:53:37 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:24:50
K2: 0:32:52
Čas: 0:53:37
5 . 223 PERDEI Constantin
Moški ROU 0:24:08 0:31:57 0:53:49 >
Klub
Država ROU
Spol: Moški
K1: 0:24:08
K2: 0:31:57
Čas: 0:53:49
6 . 101 Luznar Aljaž
ŠD Tabor Žiri
Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:25:34 0:33:17 0:54:52 >
Klub ŠD Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:34
K2: 0:33:17
Čas: 0:54:52
7 . 77 IHNATIUC Andrei
Moški 0:24:41 0:31:58 0:55:02 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:24:41
K2: 0:31:58
Čas: 0:55:02
8 . 75 POP Iulian
Moški 0:26:12 0:34:34 0:57:28 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:26:12
K2: 0:34:34
Čas: 0:57:28
9 . 22 Cedilnik Andraž
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:26:01 0:35:02 0:57:48 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:01
K2: 0:35:02
Čas: 0:57:48
10 . 74 ILUCA Valentin
Moški 0:27:00 0:35:18 0:58:35 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:27:00
K2: 0:35:18
Čas: 0:58:35
11 . 137 Jerala Filip
Let'S Dance
Moški SLO Let'S Dance 0:26:28 0:34:29 0:58:54 >
Klub Let'S Dance
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:28
K2: 0:34:29
Čas: 0:58:54
12 . 83 Prelovšek Aleš
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:28:19 0:36:51 1:03:13 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:19
K2: 0:36:51
Čas: 1:03:13
13 . 76 MOROSAN ALEXANDRU M.
Moški 0:29:43 0:39:13 1:03:28 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:29:43
K2: 0:39:13
Čas: 1:03:28
14 . 120 Cunder Martin
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 0:32:45 0:43:42 1:15:43 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:45
K2: 0:43:42
Čas: 1:15:43
15 . 217 TROBIŠ Gašper
Moški SLO 0:32:35 0:44:41 1:15:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:35
K2: 0:44:41
Čas: 1:15:55
M5-M
1 . 41 MAMU Petro
Moški 0:20:00 0:26:23 0:42:17 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:20:00
K2: 0:26:23
Čas: 0:42:17
2 . 40 ABRAHAM Filimon
Moški 0:19:39 0:25:48 0:42:21 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:19:39
K2: 0:25:48
Čas: 0:42:21
3 . 86 Bečan Timotej
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:20:16 0:26:31 0:43:19 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:20:16
K2: 0:26:31
Čas: 0:43:19
4 . 35 DOUGLAS Andrew
SCO
Moški SCO 0:20:22 0:26:49 0:43:23 >
Klub SCO
Država
Spol: Moški
K1: 0:20:22
K2: 0:26:49
Čas: 0:43:23
5 . 57 VENDER Alberto
Salomon - Sa Valchiese
Moški ITA Salomon - Sa Valchiese 0:20:47 0:27:03 0:43:58 >
Klub Salomon - Sa Valchiese
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:20:47
K2: 0:27:03
Čas: 0:43:58
6 . 50 DEMATTEIS Bernard
Moški ITA 0:20:46 0:27:04 0:44:09 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:20:46
K2: 0:27:04
Čas: 0:44:09
7 . 70 Szabó Sandor
Sashegyi Gepárdok
Moški HUN Sashegyi Gepárdok 0:20:43 0:27:06 0:44:16 >
Klub Sashegyi Gepárdok
Država HUN
Spol: Moški
K1: 0:20:43
K2: 0:27:06
Čas: 0:44:16
8 . 56 BALDACCINI Alex
Atl. Valle Brembana
Moški ITA Atl. Valle Brembana 0:20:38 0:27:06 0:44:29 >
Klub Atl. Valle Brembana
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:20:38
K2: 0:27:06
Čas: 0:44:29
9 . 38 Hanna Zak
Moški 0:20:39 0:27:27 0:44:51 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:20:39
K2: 0:27:27
Čas: 0:44:51
10 . 44 INNERHOFER PETER Hans
Moški AUT 0:20:42 0:27:12 0:45:11 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
K1: 0:20:42
K2: 0:27:12
Čas: 0:45:11
11 . 185 SIMONETTI Giulio
Corrintime
Moški ITA Corrintime 0:21:32 0:28:03 0:45:57 >
Klub Corrintime
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:21:32
K2: 0:28:03
Čas: 0:45:57
12 . 53 GALASSI Michael
Timaucleulis
Moški ITA Timaucleulis 0:21:46 0:28:29 0:46:41 >
Klub Timaucleulis
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:21:46
K2: 0:28:29
Čas: 0:46:41
13 . 191 TRATNIK Marko
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:22:15 0:28:28 0:47:21 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:22:15
K2: 0:28:28
Čas: 0:47:21
14 . 27 WAINWRIGHT Max
GBR U23
Moški GBR U23 0:22:14 0:28:22 0:47:32 >
Klub GBR U23
Država
Spol: Moški
K1: 0:22:14
K2: 0:28:22
Čas: 0:47:32
15 . 88 Bregar Gašper
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:21:51 0:28:22 0:47:42 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:21:51
K2: 0:28:22
Čas: 0:47:42
16 . 26 RICHARDS Christopher
GBR U23
Moški GBR U23 0:21:47 0:28:36 0:47:50 >
Klub GBR U23
Država
Spol: Moški
K1: 0:21:47
K2: 0:28:36
Čas: 0:47:50
17 . 1 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:22:45 0:29:20 0:48:29 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:22:45
K2: 0:29:20
Čas: 0:48:29
18 . 54 TACCHINI Giovanni
GS CSI Morbegno
Moški ITA GS CSI Morbegno 0:22:46 0:29:39 0:49:18 >
Klub GS CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:22:46
K2: 0:29:39
Čas: 0:49:18
19 . 58 BONZI Matteo
Atl. Valle Brembana
Moški ITA Atl. Valle Brembana 0:22:57 0:30:19 0:49:38 >
Klub Atl. Valle Brembana
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:22:57
K2: 0:30:19
Čas: 0:49:38
20 . 210 šacl Jiří
Moški CZE 0:23:14 0:30:48 0:50:08 >
Klub
Država CZE
Spol: Moški
K1: 0:23:14
K2: 0:30:48
Čas: 0:50:08
21 . 60 LEONI Marco
GS CSI Morbegno
Moški ITA GS CSI Morbegno 0:23:26 0:30:23 0:50:23 >
Klub GS CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:23:26
K2: 0:30:23
Čas: 0:50:23
22 . 102 Kramarič Luka
Moški SLO 0:24:00 0:30:56 0:51:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:24:00
K2: 0:30:56
Čas: 0:51:11
23 . 28 MARSHALL William
GBR U23
Moški GBR U23 0:23:46 0:31:18 0:51:40 >
Klub GBR U23
Država
Spol: Moški
K1: 0:23:46
K2: 0:31:18
Čas: 0:51:40
24 . 46 LOUFEKIS Giorgos
Moški 0:24:06 0:32:02 0:52:16 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:24:06
K2: 0:32:02
Čas: 0:52:16
25 . 68 DELLA DAVIDE MINA
Team Valtellina
Moški ITA Team Valtellina 0:24:04 0:31:43 0:52:48 >
Klub Team Valtellina
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:24:04
K2: 0:31:43
Čas: 0:52:48
26 . 176 Štenkler Denis
Tk Šm. Naveza
Moški SLO Tk Šm. Naveza 0:24:29 0:32:12 0:52:54 >
Klub Tk Šm. Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:24:29
K2: 0:32:12
Čas: 0:52:54
27 . 45 PROTOPAPAS Christoforos
Moški 0:24:17 0:32:15 0:52:56 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:24:17
K2: 0:32:15
Čas: 0:52:56
28 . 209 Zavodnik Boris
Moški SLO 0:24:36 0:33:07 0:54:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:24:36
K2: 0:33:07
Čas: 0:54:48
29 . 154 Milinkovic Luka
Boh.Bistrica
Moški SLO Boh.Bistrica 0:25:54 0:33:38 0:55:48 >
Klub Boh.Bistrica
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:54
K2: 0:33:38
Čas: 0:55:48
30 . 91 Žitnik Urban
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:25:47 0:34:11 0:55:49 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:47
K2: 0:34:11
Čas: 0:55:49
31 . 48 ŽIVKOVIČ Nenad
Moški SRB 0:23:28 0:33:52 0:55:58 >
Klub
Država SRB
Spol: Moški
K1: 0:23:28
K2: 0:33:52
Čas: 0:55:58
32 . 126 DOLANC Nejc
AK Kladivar
Moški SLO AK Kladivar 0:25:39 0:33:44 0:56:06 >
Klub AK Kladivar
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:39
K2: 0:33:44
Čas: 0:56:06
33 . 9 Trontelj Luka
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:27:02 0:34:49 0:56:55 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:02
K2: 0:34:49
Čas: 0:56:55
34 . 18 Smrke Vid
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:26:36 0:35:00 0:58:42 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:36
K2: 0:35:00
Čas: 0:58:42
35 . 199 Mihelič Blaž
HARE KRIŠNA
Moški SLO HARE KRIŠNA 0:27:59 0:36:23 1:00:08 >
Klub HARE KRIŠNA
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:59
K2: 0:36:23
Čas: 1:00:08
36 . 181 Vivod Jernej
ŠD Team Mozirje
Moški SLO ŠD Team Mozirje 0:28:29 0:36:59 1:00:34 >
Klub ŠD Team Mozirje
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:29
K2: 0:36:59
Čas: 1:00:34
37 . 61 BULANTI Fabio
GS CSI Morbegno
Moški ITA GS CSI Morbegno 0:28:27 0:36:32 1:00:46 >
Klub GS CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:28:27
K2: 0:36:32
Čas: 1:00:46
38 . 134 Hren Tine
TK Šm. Naveza
Moški SLO TK Šm. Naveza 0:27:38 0:35:36 1:00:56 >
Klub TK Šm. Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:38
K2: 0:35:36
Čas: 1:00:56
39 . 171 Simoncic Simon
Smlednik
Moški SLO Smlednik 0:28:12 0:36:53 1:01:17 >
Klub Smlednik
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:12
K2: 0:36:53
Čas: 1:01:17
40 . 117 Bitenc Jure
Mezare
Moški SLO Mezare 0:28:02 0:36:40 1:01:49 >
Klub Mezare
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:02
K2: 0:36:40
Čas: 1:01:49
41 . 221 Gorišek Nik
Moški SLO 0:27:58 0:37:27 1:01:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:58
K2: 0:37:27
Čas: 1:01:58
42 . 227 NEVREDEN ani
Moški SLO 0:29:26 0:39:09 1:03:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:26
K2: 0:39:09
Čas: 1:03:58
43 . 42 CALDERON Xuan
Moški 0:24:34 0:42:44 1:04:03 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:24:34
K2: 0:42:44
Čas: 1:04:03
44 . 215 Vodopivec Luka
Moški SLO 0:29:56 0:39:13 1:05:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:56
K2: 0:39:13
Čas: 1:05:12
45 . 170 Schaffer Miha
Šentvid
Moški SLO Šentvid 0:29:28 0:39:13 1:06:26 >
Klub Šentvid
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:28
K2: 0:39:13
Čas: 1:06:26
46 . 208 Župevc Milan
Moški SLO 0:31:11 0:41:15 1:08:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:31:11
K2: 0:41:15
Čas: 1:08:34
47 . 226 Batagelj Luka
Moški SLO 0:31:16 0:40:58 1:09:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:31:16
K2: 0:40:58
Čas: 1:09:33
48 . 90 Petrić Vidak
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:32:07 0:43:12 1:10:25 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:07
K2: 0:43:12
Čas: 1:10:25
50 . 142 Keršmanc Jernej
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 0:34:31 0:45:23 1:16:24 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:34:31
K2: 0:45:23
Čas: 1:16:24
51 . 115 Barbo Sebastjan
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 0:37:33 0:51:45 1:23:00 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:37:33
K2: 0:51:45
Čas: 1:23:00
52 . 228 gorenc jernej
Moški SLO 0:41:04 0:52:36 1:27:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:41:04
K2: 0:52:36
Čas: 1:27:58
M5-Ž
49 . 169 Sadowska Gosia
Acer
Ženski POL Acer 0:32:57 0:44:30 1:14:07 >
Klub Acer
Država POL
Spol: Ženski
K1: 0:32:57
K2: 0:44:30
Čas: 1:14:07
M6-M
1 . 113 Alič Simon
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:22:36 0:29:35 0:49:02 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:22:36
K2: 0:29:35
Čas: 0:49:02
2 . 64 GUSMEROLI Alessandro
GS CSI Morbegno
Moški ITA GS CSI Morbegno 0:23:57 0:30:34 0:50:44 >
Klub GS CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:23:57
K2: 0:30:34
Čas: 0:50:44
3 . 16 Rak Gašper
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:23:39 0:31:18 0:52:01 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:23:39
K2: 0:31:18
Čas: 0:52:01
4 . 63 BONGIO Sergio
GS CSI Morbegno
Moški ITA GS CSI Morbegno 0:24:37 0:31:56 0:52:59 >
Klub GS CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:24:37
K2: 0:31:56
Čas: 0:52:59
5 . 67 MANENTI Mauro
GS CSI Morbegno
Moški ITA GS CSI Morbegno 0:25:06 0:32:40 0:54:10 >
Klub GS CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:25:06
K2: 0:32:40
Čas: 0:54:10
6 . 62 BONGIO Fabio
GS CSI Morbegno
Moški ITA GS CSI Morbegno 0:25:08 0:32:40 0:54:13 >
Klub GS CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:25:08
K2: 0:32:40
Čas: 0:54:13
7 . 136 Jerala Borut
Let'S Dance
Moški SLO Let'S Dance 0:26:23 0:34:23 0:56:14 >
Klub Let'S Dance
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:23
K2: 0:34:23
Čas: 0:56:14
8 . 66 FUMELLI Roberto
GS CSI Morbegno
Moški ITA GS CSI Morbegno 0:26:18 0:34:21 0:56:19 >
Klub GS CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:26:18
K2: 0:34:21
Čas: 0:56:19
9 . 39 Miyachi Fujio
Moški 0:26:14 0:34:42 0:56:32 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:26:14
K2: 0:34:42
Čas: 0:56:32
10 . 125 Debeljak Aleš
ŠD Ljubljanske Mlekarne
Moški SLO ŠD Ljubljanske Mlekarne 0:26:34 0:34:11 0:56:44 >
Klub ŠD Ljubljanske Mlekarne
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:34
K2: 0:34:11
Čas: 0:56:44
11 . 19 Krnc Matjaž
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:26:30 0:34:28 0:57:07 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:30
K2: 0:34:28
Čas: 0:57:07
12 . 21 Kosec Sebastjan
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:27:16 0:35:32 0:58:20 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:16
K2: 0:35:32
Čas: 0:58:20
13 . 65 GUSMEROLI Egidio
GS CSI Morbegno
Moški ITA GS CSI Morbegno 0:27:23 0:35:41 0:58:52 >
Klub GS CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:27:23
K2: 0:35:41
Čas: 0:58:52
14 . 173 Strmšek Roman
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 0:27:54 0:36:10 1:00:30 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:54
K2: 0:36:10
Čas: 1:00:30
15 . 216 TROBIŠ Boštjan
Moški SLO 0:28:22 0:37:52 1:01:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:22
K2: 0:37:52
Čas: 1:01:40
16 . 162 Pavlovič David
GRS Ljubljana
Moški SLO GRS Ljubljana 0:28:07 0:36:22 1:01:51 >
Klub GRS Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:07
K2: 0:36:22
Čas: 1:01:51
17 . 219 VELŠE Peter
Moški SLO 0:28:09 0:37:05 1:02:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:09
K2: 0:37:05
Čas: 1:02:46
18 . 212 KISYOV Kostadin
Moški 0:29:45 0:38:30 1:03:07 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:29:45
K2: 0:38:30
Čas: 1:03:07
19 . 198 Drašler Boris
TK Šmarnogorska Naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska Naveza 0:29:59 0:39:20 1:04:10 >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:59
K2: 0:39:20
Čas: 1:04:10
20 . 220 Hočevar Primož
Moški SLO 0:29:50 0:39:03 1:04:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:50
K2: 0:39:03
Čas: 1:04:29
21 . 193 Ivošević Bojan
Brez kluba
Moški CRO Brez kluba 0:28:49 0:39:10 1:04:50 >
Klub Brez kluba
Država CRO
Spol: Moški
K1: 0:28:49
K2: 0:39:10
Čas: 1:04:50
22 . 214 Zor Borut
GiBit
Moški SLO GiBit 0:29:23 0:38:16 1:04:52 >
Klub GiBit
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:23
K2: 0:38:16
Čas: 1:04:52
23 . 138 Jercic Vasja
Pustolovec Rajd
Moški SLO Pustolovec Rajd 0:31:20 0:41:01 1:06:40 >
Klub Pustolovec Rajd
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:31:20
K2: 0:41:01
Čas: 1:06:40
24 . 196 KOGELJ Renato
MAVERITREJAK
Moški SLO MAVERITREJAK 0:32:01 0:41:17 1:06:51 >
Klub MAVERITREJAK
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:01
K2: 0:41:17
Čas: 1:06:51
25 . 130 Furst Igor
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 0:31:59 0:42:37 1:08:43 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:31:59
K2: 0:42:37
Čas: 1:08:43
26 . 224 Špunt Marjan
Moški SLO 0:32:39 0:44:09 1:13:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:39
K2: 0:44:09
Čas: 1:13:18
27 . 189 Cedilnik Aleš
Moški SLO 0:32:15 0:43:28 1:13:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:15
K2: 0:43:28
Čas: 1:13:43
28 . 114 BabŠek Peter
BTC City Ljubljana
Moški SLO BTC City Ljubljana 0:32:20 0:46:19 1:14:32 >
Klub BTC City Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:20
K2: 0:46:19
Čas: 1:14:32
29 . 205 LOKI Lajos
Moški HUN 0:34:10 0:44:32 1:14:33 >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
K1: 0:34:10
K2: 0:44:32
Čas: 1:14:33
30 . 145 Kozmus Klemen
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 0:33:26 0:45:07 1:14:52 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:33:26
K2: 0:45:07
Čas: 1:14:52
31 . 207 Ferlež Danilo
TEAM GRMADA
Moški SLO TEAM GRMADA 0:34:21 0:45:46 1:16:19 >
Klub TEAM GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:34:21
K2: 0:45:46
Čas: 1:16:19
32 . 213 KOEV Darin
Moški 0:36:03 0:46:21 1:16:43 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:36:03
K2: 0:46:21
Čas: 1:16:43
33 . 146 Kutnjak Leon
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 0:35:03 0:48:37 1:20:10 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:35:03
K2: 0:48:37
Čas: 1:20:10
34 . 232 POTOČNIK Peter
Moški SLO 0:36:19 0:50:36 1:20:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:36:19
K2: 0:50:36
Čas: 1:20:11
35 . 164 Podviz Gregor
Medvode
Moški SLO Medvode 0:39:11 0:51:07 1:23:33 >
Klub Medvode
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:39:11
K2: 0:51:07
Čas: 1:23:33
M7-M
1 . 94 Cvet Miran
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:20:57 0:27:41 0:45:30 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:20:57
K2: 0:27:41
Čas: 0:45:30
2 . 174 Strnad Simon
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:25:11 0:32:41 0:53:23 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:11
K2: 0:32:41
Čas: 0:53:23
3 . 89 Bregar Metod
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:25:57 0:33:49 0:56:04 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:57
K2: 0:33:49
Čas: 0:56:04
4 . 182 Vivod Milan
ŠD Team Mozirje
Moški SLO ŠD Team Mozirje 0:25:59 0:34:19 0:56:24 >
Klub ŠD Team Mozirje
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:59
K2: 0:34:19
Čas: 0:56:24
5 . 188 Šebenik Marjan
Team Grmada
Moški SLO Team Grmada 0:27:47 0:36:19 0:59:01 >
Klub Team Grmada
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:47
K2: 0:36:19
Čas: 0:59:01
6 . 140 Jež Roman
Trail Rašica
Moški SLO Trail Rašica 0:29:30 0:37:49 1:03:02 >
Klub Trail Rašica
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:30
K2: 0:37:49
Čas: 1:03:02
7 . 97 Kožuh Bojan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:29:58 0:38:13 1:04:06 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:58
K2: 0:38:13
Čas: 1:04:06
8 . 123 Černe Andrej
ŠRD Zajci
Moški SLO ŠRD Zajci 0:29:32 0:39:38 1:04:38 >
Klub ŠRD Zajci
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:32
K2: 0:39:38
Čas: 1:04:38
9 . 194 Podlogar Dušan
ŠD Pokljuka
Moški SLO ŠD Pokljuka 0:28:57 0:38:12 1:04:58 >
Klub ŠD Pokljuka
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:57
K2: 0:38:12
Čas: 1:04:58
10 . 160 Napast Frančišek
Team Grmada
Moški SLO Team Grmada 0:30:50 0:40:59 1:06:22 >
Klub Team Grmada
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:30:50
K2: 0:40:59
Čas: 1:06:22
11 . 230 Bečan Tomaž
Moški SLO 0:31:05 0:40:32 1:06:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:31:05
K2: 0:40:32
Čas: 1:06:32
12 . 200 Alymov Vladimir
Moški 0:30:40 0:42:50 1:09:34 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:30:40
K2: 0:42:50
Čas: 1:09:34
13 . 116 Bartelj Dušan
ŠD Partizan Dolsko
Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 0:32:11 0:42:23 1:11:04 >
Klub ŠD Partizan Dolsko
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:11
K2: 0:42:23
Čas: 1:11:04
14 . 121 Cvelbar Igor
Akademski AO
Moški SLO Akademski AO 0:33:12 0:42:00 1:11:31 >
Klub Akademski AO
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:33:12
K2: 0:42:00
Čas: 1:11:31
15 . 225 Vrtačnik Jože
Moški SLO 0:33:58 0:44:21 1:13:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:33:58
K2: 0:44:21
Čas: 1:13:01
16 . 163 Pirc Franci
Tekaški Forum
Moški SLO Tekaški Forum 0:35:51 0:47:43 1:16:36 >
Klub Tekaški Forum
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:35:51
K2: 0:47:43
Čas: 1:16:36
17 . 132 Hrabar Tomaž
TK As Inštrukcije
Moški SLO TK As Inštrukcije 0:35:27 0:47:40 1:18:53 >
Klub TK As Inštrukcije
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:35:27
K2: 0:47:40
Čas: 1:18:53
18 . 159 Oset Jure
Torpedo Celje
Moški SLO Torpedo Celje 0:36:27 0:48:07 1:20:04 >
Klub Torpedo Celje
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:36:27
K2: 0:48:07
Čas: 1:20:04
19 . 144 Kotar Dušan
Pustolovec Rajd
Moški SLO Pustolovec Rajd 0:39:32 0:48:42 1:24:37 >
Klub Pustolovec Rajd
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:39:32
K2: 0:48:42
Čas: 1:24:37
DNF20 . 10 Vrečar Branko
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza DNF >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: DNF
M8-M
1 . 131 GALIN Bojan
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 0:28:28 0:36:44 1:00:44 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:28
K2: 0:36:44
Čas: 1:00:44
2 . 190 Maksimović Vitomir
Varuh zdravja
Moški SLO Varuh zdravja 0:34:17 0:43:46 1:14:06 >
Klub Varuh zdravja
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:34:17
K2: 0:43:46
Čas: 1:14:06
3 . 231 Knavs Anton
Moški SLO 0:38:12 0:47:19 1:17:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:38:12
K2: 0:47:19
Čas: 1:17:21
4 . 139 Jerman Riko
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 0:37:42 0:50:28 1:20:40 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:37:42
K2: 0:50:28
Čas: 1:20:40
5 . 161 Papič Milivoj
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 0:33:45 0:52:28 1:23:27 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:33:45
K2: 0:52:28
Čas: 1:23:27
Z8-Ž
1 . 122 Cvišič Dragica
Ljubljana
Ženski SLO Ljubljana 0:38:38 0:50:27 1:24:32 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:38:38
K2: 0:50:27
Čas: 1:24:32

Komentarji

 

Mobile content