Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: VIPAVA – NANOS 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:VIPAVA – NANOS 2013 Datum:14.09.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Zaostanek Več
MASTER A-M
1 . 150 Dogša Iztok
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team SLO19790605 0:31.14 00:00:00.00 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790605
Čas Vožnje: 0:31.14
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 69 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 114 0:32.02 00:00:48.23 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 114
Čas Vožnje: 0:32.02
Zaostanek: 00:00:48.23
3 . 97 DAVOR MLEKUŠ
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19820923 0:32.32 00:01:18.75 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820923
Čas Vožnje: 0:32.32
Zaostanek: 00:01:18.75
4 . 61 SAŠO KITEK
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19790220 0:33.04 00:01:50.68 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790220
Čas Vožnje: 0:33.04
Zaostanek: 00:01:50.68
5 . 33 Visočnik Matevž
GANESHIA
Moški SLO GANESHIA 283 0:33.50 00:02:36.26 >
Klub GANESHIA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 283
Čas Vožnje: 0:33.50
Zaostanek: 00:02:36.26
6 . 63 MATEVŽ MELINC
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19800608 0:34.06 00:02:51.88 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800608
Čas Vožnje: 0:34.06
Zaostanek: 00:02:51.88
7 . 144 TOMI CURK
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19800818 0:34.51 00:03:37.43 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800818
Čas Vožnje: 0:34.51
Zaostanek: 00:03:37.43
8 . 330 Stubelj Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 0:35.49 00:04:35.71 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830618
Čas Vožnje: 0:35.49
Zaostanek: 00:04:35.71
9 . 318 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 0:38.06 00:06:52.45 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830108
Čas Vožnje: 0:38.06
Zaostanek: 00:06:52.45
10 . 323 Klanjšček Erik
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19811026 0:39.47 00:08:33.38 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19811026
Čas Vožnje: 0:39.47
Zaostanek: 00:08:33.38
11 . 135 SAŠO MIKLAVIČ
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19811024 0:39.55 00:08:40.96 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19811024
Čas Vožnje: 0:39.55
Zaostanek: 00:08:40.96
ŽENSKE A-Ž
1 . 245 Voglar Irena
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19820704 0:41.45 00:00:00.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19820704
Čas Vožnje: 0:41.45
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 59 Mermal Nina
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE SLO19900117 0:41.47 00:00:01.58 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19900117
Čas Vožnje: 0:41.47
Zaostanek: 00:00:01.58
3 . 68 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 0:50.23 00:08:37.17 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19840410
Čas Vožnje: 0:50.23
Zaostanek: 00:08:37.17
ŽENSKE B-Ž
1 . 151 Škrajnar Špela
Ganesha Team
Ženski SLO Ganesha Team SLO19780327 0:37.33 00:00:00.00 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19780327
Čas Vožnje: 0:37.33
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 310 NATAŠA SRDOČ
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 2829 0:44.57 00:07:24.34 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2829
Čas Vožnje: 0:44.57
Zaostanek: 00:07:24.34
3 . 152 Ceglar Vida
Bicikel.com
Ženski SLO Bicikel.com SLO19640328 0:46.06 00:08:33.33 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19640328
Čas Vožnje: 0:46.06
Zaostanek: 00:08:33.33
ŽENSKE C-Ž
1 . 43 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 0:45.18 00:00:00.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19630428
Čas Vožnje: 0:45.18
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 98 BOŽA TORKAR
KK GREGA BOLE BLED
Ženski SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19560924 0:47.08 00:01:49.58 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19560924
Čas Vožnje: 0:47.08
Zaostanek: 00:01:49.58
3 . 80 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:47.38 00:02:19.19 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19600514
Čas Vožnje: 0:47.38
Zaostanek: 00:02:19.19
AMATERJI -M
1 . 86 Sikošek Gregor
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19841117 0:30.53 00:00:00.00 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841117
Čas Vožnje: 0:30.53
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 18 Brinc Uroš
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina SLO19881016 0:31.08 00:00:15.34 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881016
Čas Vožnje: 0:31.08
Zaostanek: 00:00:15.34
3 . 287 Bošnjak Matic
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19920929 0:32.03 00:01:10.73 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19920929
Čas Vožnje: 0:32.03
Zaostanek: 00:01:10.73
4 . 117 Pinter Uroš
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19890720 0:32.35 00:01:42.85 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890720
Čas Vožnje: 0:32.35
Zaostanek: 00:01:42.85
5 . 62 Cvajnar Urban
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19891001 0:33.49 00:02:56.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19891001
Čas Vožnje: 0:33.49
Zaostanek: 00:02:56.00
6 . 309 Modic Aleš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 973 0:34.38 00:03:45.25 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 973
Čas Vožnje: 0:34.38
Zaostanek: 00:03:45.25
7 . 85 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19850428 0:34.43 00:03:50.06 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850428
Čas Vožnje: 0:34.43
Zaostanek: 00:03:50.06
8 . 116 MIHA KVAS
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE SLO19940320 0:34.49 00:03:56.32 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940320
Čas Vožnje: 0:34.49
Zaostanek: 00:03:56.32
9 . 3 Česen Luka
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19910611 0:35.17 00:04:24.74 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910611
Čas Vožnje: 0:35.17
Zaostanek: 00:04:24.74
10 . 125 Kurent Simon
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19940301 0:36.17 00:05:24.52 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940301
Čas Vožnje: 0:36.17
Zaostanek: 00:05:24.52
11 . 45 MATEJ ŽUČKO
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19881009 0:37.36 00:06:43.54 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881009
Čas Vožnje: 0:37.36
Zaostanek: 00:06:43.54
12 . 124 Kravos Matej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19880813 0:38.56 00:08:03.87 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880813
Čas Vožnje: 0:38.56
Zaostanek: 00:08:03.87
13 . 118 NEJC ERŽEN
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19840505 0:39.00 00:08:07.26 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840505
Čas Vožnje: 0:39.00
Zaostanek: 00:08:07.26
14 . 24 Hiršman Gregor
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19870806 0:40.52 00:09:59.16 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870806
Čas Vožnje: 0:40.52
Zaostanek: 00:09:59.16
15 . 28 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 0:42.26 00:11:33.12 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841214
Čas Vožnje: 0:42.26
Zaostanek: 00:11:33.12
16 . 159 VASJA KOREN
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19910115 0:46.23 00:15:30.24 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910115
Čas Vožnje: 0:46.23
Zaostanek: 00:15:30.24
MASTER B-M
1 . 89 Hančič Klemen
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19751029 0:31.23 00:00:00.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19751029
Čas Vožnje: 0:31.23
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 108 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19761119 0:32.09 00:00:45.69 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761119
Čas Vožnje: 0:32.09
Zaostanek: 00:00:45.69
3 . 74 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 0:32.20 00:00:56.29 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760802
Čas Vožnje: 0:32.20
Zaostanek: 00:00:56.29
4 . 7 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 0:32.25 00:01:01.46 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19750517
Čas Vožnje: 0:32.25
Zaostanek: 00:01:01.46
5 . 107 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19760201 0:33.22 00:01:58.56 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760201
Čas Vožnje: 0:33.22
Zaostanek: 00:01:58.56
6 . 329 Pustoslemšek Luka
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19780319 0:33.46 00:02:22.96 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780319
Čas Vožnje: 0:33.46
Zaostanek: 00:02:22.96
7 . 127 BORUT PLANINŠEK
Bicikel.com
Moški SLO Bicikel.com SLO19740806 0:34.39 00:03:15.91 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740806
Čas Vožnje: 0:34.39
Zaostanek: 00:03:15.91
8 . 4 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19740709 0:35.52 00:04:28.73 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740709
Čas Vožnje: 0:35.52
Zaostanek: 00:04:28.73
9 . 56 Primožič Peter
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19780124 0:36.52 00:05:28.85 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780124
Čas Vožnje: 0:36.52
Zaostanek: 00:05:28.85
10 . 142 Prosen Marko
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 716 0:39.26 00:08:03.01 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 716
Čas Vožnje: 0:39.26
Zaostanek: 00:08:03.01
11 . 163 TADEJ PODPEČAN
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19770706 0:46.57 00:15:34.03 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19770706
Čas Vožnje: 0:46.57
Zaostanek: 00:15:34.03
MASTER C-M
1 . 32 Jauk Marjan
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM SLO19690515 0:31.11 00:00:00.00 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690515
Čas Vožnje: 0:31.11
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 95 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19710209 0:32.16 00:01:05.29 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710209
Čas Vožnje: 0:32.16
Zaostanek: 00:01:05.29
3 . 103 Poglavc Alojz
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 0:32.49 00:01:38.70 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710915
Čas Vožnje: 0:32.49
Zaostanek: 00:01:38.70
4 . 112 Košič Vojko
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19720907 0:33.53 00:02:42.10 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720907
Čas Vožnje: 0:33.53
Zaostanek: 00:02:42.10
5 . 208 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 0:34.46 00:03:35.72 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690616
Čas Vožnje: 0:34.46
Zaostanek: 00:03:35.72
6 . 9 ERIH PEČNIK
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19730419 0:34.55 00:03:44.56 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730419
Čas Vožnje: 0:34.55
Zaostanek: 00:03:44.56
7 . 119 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 0:35.19 00:04:07.86 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690511
Čas Vožnje: 0:35.19
Zaostanek: 00:04:07.86
8 . 99 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 0:35.28 00:04:17.54 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720512
Čas Vožnje: 0:35.28
Zaostanek: 00:04:17.54
9 . 106 IGOR CESAR
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 0:38.15 00:07:04.16 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700127
Čas Vožnje: 0:38.15
Zaostanek: 00:07:04.16
10 . 73 Ukmar Aleš
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19701204 0:38.44 00:07:33.27 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19701204
Čas Vožnje: 0:38.44
Zaostanek: 00:07:33.27
11 . 289 BENJAMIN PLESNIČAR
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19700414 0:40.04 00:08:53.19 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700414
Čas Vožnje: 0:40.04
Zaostanek: 00:08:53.19
12 . 291 More Boštjan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19710809 0:40.19 00:09:07.95 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710809
Čas Vožnje: 0:40.19
Zaostanek: 00:09:07.95
MASTER D-M
1 . 302 Bonča Valter
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19680317 0:32.12 00:00:00.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19680317
Čas Vožnje: 0:32.12
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 284 Brelih Branko
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19671124 0:32.44 00:00:32.38 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19671124
Čas Vožnje: 0:32.44
Zaostanek: 00:00:32.38
3 . 8 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19670428 0:33.42 00:01:30.54 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670428
Čas Vožnje: 0:33.42
Zaostanek: 00:01:30.54
4 . 16 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:33.55 00:01:42.69 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650712
Čas Vožnje: 0:33.55
Zaostanek: 00:01:42.69
5 . 40 ANDREJ ŠIRAJ
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19680511 0:33.56 00:01:44.46 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19680511
Čas Vožnje: 0:33.56
Zaostanek: 00:01:44.46
6 . 12 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 0:34.45 00:02:32.92 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660129
Čas Vožnje: 0:34.45
Zaostanek: 00:02:32.92
7 . 52 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 0:35.38 00:03:26.07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660606
Čas Vožnje: 0:35.38
Zaostanek: 00:03:26.07
8 . 30 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19641226 0:36.23 00:04:10.97 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19641226
Čas Vožnje: 0:36.23
Zaostanek: 00:04:10.97
9 . 129 SuliČ Andrej
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19650507 0:39.10 00:06:58.43 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650507
Čas Vožnje: 0:39.10
Zaostanek: 00:06:58.43
10 . 36 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 0:40.46 00:08:33.63 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640821
Čas Vožnje: 0:40.46
Zaostanek: 00:08:33.63
11 . 44 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 0:40.57 00:08:45.33 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640406
Čas Vožnje: 0:40.57
Zaostanek: 00:08:45.33
12 . 87 FRANC BAJEC
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19660530 0:43.17 00:11:04.92 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660530
Čas Vožnje: 0:43.17
Zaostanek: 00:11:04.92
13 . 325 GREGOR GRUDEN
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 0:44.11 00:11:58.98 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19680208
Čas Vožnje: 0:44.11
Zaostanek: 00:11:58.98
14 . 128 Trampuž Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660220 0:49.13 00:17:01.51 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660220
Čas Vožnje: 0:49.13
Zaostanek: 00:17:01.51
MASTER E-M
1 . 77 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 0:33.24 00:00:00.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620908
Čas Vožnje: 0:33.24
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 110 BRANKO BOJANC
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19630708 0:34.35 00:01:11.10 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19630708
Čas Vožnje: 0:34.35
Zaostanek: 00:01:11.10
3 . 145 Brecelj Miloš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19590302 0:36.57 00:03:33.60 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590302
Čas Vožnje: 0:36.57
Zaostanek: 00:03:33.60
4 . 65 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19610608 0:37.23 00:03:58.68 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19610608
Čas Vožnje: 0:37.23
Zaostanek: 00:03:58.68
5 . 23 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 0:37.26 00:04:01.78 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19600123
Čas Vožnje: 0:37.26
Zaostanek: 00:04:01.78
6 . 47 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:42.09 00:08:44.97 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590313
Čas Vožnje: 0:42.09
Zaostanek: 00:08:44.97
7 . 147 SERGEJ JUG
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK SLO19631102 0:48.56 00:15:32.62 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19631102
Čas Vožnje: 0:48.56
Zaostanek: 00:15:32.62
MASTER F-M
1 . 132 Slak Boštjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19580214 0:36.15 00:00:00.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19580214
Čas Vožnje: 0:36.15
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 78 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:37.34 00:01:18.97 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19581024
Čas Vožnje: 0:37.34
Zaostanek: 00:01:18.97
3 . 19 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:38.51 00:02:36.00 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570501
Čas Vožnje: 0:38.51
Zaostanek: 00:02:36.00
4 . 90 Klemenc Tone
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19550614 0:40.21 00:04:06.35 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550614
Čas Vožnje: 0:40.21
Zaostanek: 00:04:06.35
5 . 42 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:40.34 00:04:19.29 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570402
Čas Vožnje: 0:40.34
Zaostanek: 00:04:19.29
6 . 113 Dobnik Drago
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19580516 0:40.36 00:04:20.63 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19580516
Čas Vožnje: 0:40.36
Zaostanek: 00:04:20.63
7 . 6 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19571120 0:41.55 00:05:40.13 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19571120
Čas Vožnje: 0:41.55
Zaostanek: 00:05:40.13
8 . 308 Clemente Artur
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19560820 0:41.58 00:05:43.41 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560820
Čas Vožnje: 0:41.58
Zaostanek: 00:05:43.41
9 . 79 DRAGAN RAKOŠ
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:47.32 00:11:16.97 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560417
Čas Vožnje: 0:47.32
Zaostanek: 00:11:16.97
10 . 39 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:49.43 00:13:28.10 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540714
Čas Vožnje: 0:49.43
Zaostanek: 00:13:28.10
11 . 67 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:51.49 00:15:33.53 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19561215
Čas Vožnje: 0:51.49
Zaostanek: 00:15:33.53
MASTER G-M
1 . 76 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:38.19 00:00:00.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19511103
Čas Vožnje: 0:38.19
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 75 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19530130 0:39.07 00:00:48.35 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19530130
Čas Vožnje: 0:39.07
Zaostanek: 00:00:48.35
3 . 138 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:41.41 00:03:21.93 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490923
Čas Vožnje: 0:41.41
Zaostanek: 00:03:21.93
4 . 326 Samokec Miran
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530909 0:41.52 00:03:32.53 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19530909
Čas Vožnje: 0:41.52
Zaostanek: 00:03:32.53
5 . 96 BORUT TORKAR
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19530309 0:44.14 00:05:55.06 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19530309
Čas Vožnje: 0:44.14
Zaostanek: 00:05:55.06
6 . 38 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 0:46.29 00:08:09.60 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19500403
Čas Vožnje: 0:46.29
Zaostanek: 00:08:09.60
7 . 320 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19510709 0:49.59 00:11:39.79 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19510709
Čas Vožnje: 0:49.59
Zaostanek: 00:11:39.79
MASTER H-M
1 . 91 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:41.26 00:00:00.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19481206
Čas Vožnje: 0:41.26
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 1 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:43.54 00:02:27.71 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470823
Čas Vožnje: 0:43.54
Zaostanek: 00:02:27.71
3 . 143 Končina Rafael
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO19450917 0:45.10 00:03:43.56 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19450917
Čas Vožnje: 0:45.10
Zaostanek: 00:03:43.56
4 . 328 JANEZ OTONIČAR
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19480309 0:45.13 00:03:47.01 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19480309
Čas Vožnje: 0:45.13
Zaostanek: 00:03:47.01
5 . 139 ALOJZ OBLAK
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 0:45.40 00:04:13.88 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470621
Čas Vožnje: 0:45.40
Zaostanek: 00:04:13.88
6 . 41 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 0:47.46 00:06:19.13 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470629
Čas Vožnje: 0:47.46
Zaostanek: 00:06:19.13
7 . 146 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:48.44 00:07:17.83 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19471107
Čas Vožnje: 0:48.44
Zaostanek: 00:07:17.83
MASTER I-M
1 . 2 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:47.27 00:00:00.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430801
Čas Vožnje: 0:47.27
Zaostanek: 00:00:00.00
2 . 82 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19380218 0:47.44 00:00:16.26 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19380218
Čas Vožnje: 0:47.44
Zaostanek: 00:00:16.26
3 . 153 EDVARD UČANJŠEK
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 1:03.21 00:15:53.35 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19340512
Čas Vožnje: 1:03.21
Zaostanek: 00:15:53.35

Komentarji

 

Mobile content