Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon na Kuhinjo 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Kuhinjo 2019 Datum:25.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 71 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 10009781725 00:38:06 --
2 . 87 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10013465200 00:52:13 00:14:07
3 . 72 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:58:28 00:20:22
ŽENSKE B-Ž
1 . 101 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:41:15 --
2 . 73 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 00:45:09 00:03:54
3 . 81 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 01:00:21 00:19:06
4 . 74 Saksida Katarina Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10052342493 01:10:22 00:29:07
ŽENSKE C-Ž
1 . 75 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:55:26 --
2 . 84 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 10083649346 01:06:03 00:10:37
AMATERJI -M
1 . 1 Žumer Matic Moški SLO KD Rog 10060749767 00:32:17 --
2 . 12 Mihelič Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:32:26 00:00:09
3 . 11 Šetrajčič Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10079792180 00:32:32 00:00:15
4 . 2 Peternelj žan Moški SLO 00:33:55 00:01:38
5 . 3 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 100 620 112 72 00:34:23 00:02:06
6 . 4 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:34:59 00:02:42
7 . 15 Likar Anej Moški SLO IZVIR VIPAVA 10094558412 00:36:31 00:04:14
8 . 14 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 00:36:40 00:04:23
9 . 8 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 00:37:04 00:04:47
10 . 5 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:37:15 00:04:58
11 . 82 žagar Nejc Moški SLO Ljubljana Migimigi 10063221449 00:37:48 00:05:31
12 . 6 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:37:56 00:05:39
13 . 13 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 10073137980 00:40:22 00:08:05
14 . 7 Kravanja Jan Moški SLO KK SOČA 10017568603 00:41:56 00:09:39
15 . 79 Bergant Matic Moški SLO ŠD Koloka 00:42:46 00:10:29
16 . 9 Juvančič Jure Moški SLO 00:42:57 00:10:40
17 . 99 Mugerli Aljaž Moški SLO KK SOČA SLO19980923 00:46:39 00:14:22
MASTER A-M
1 . 78 Ejup Damir Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060658124 00:33:14 --
2 . 21 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:33:55 00:00:41
3 . 18 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 00:34:01 00:00:47
4 . 93 Ljubič Luka Moški SLO AD HITROST 00:34:26 00:01:12
5 . 94 Štucin Alen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017591235 00:34:40 00:01:26
6 . 17 Kosmač Miha Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091541510 00:36:20 00:03:06
7 . 16 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:36:35 00:03:21
8 . 19 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:37:55 00:04:41
9 . 20 Kramar Miha Moški SLO BK Umag 10017586484 00:38:15 00:05:01
10 . 96 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS 00:48:23 00:15:09
11 . 97 JUG Dean Moški SLO KZS 100 484 069 23 01:02:44 00:29:30
MASTER B-M
1 . 22 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 00:32:06 --
2 . 23 Melinc Matevž Moški SLO KK SOČA 10089995368 00:39:20 00:07:14
3 . 26 Mihovec Luka Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:40:22 00:08:16
4 . 83 ERŽEN Nejc Moški SLO KK SOČA 00:46:07 00:14:01
MASTER C-M
1 . 28 Vidoni Roberto Moški ITA SC COTTUR ASD 10074364628 00:31:49 --
2 . 34 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:32:02 00:00:13
3 . 100 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 097 26 00:33:31 00:01:42
4 . 30 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:34:57 00:03:08
5 . 29 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:35:18 00:03:29
6 . 33 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:37:42 00:05:53
7 . 31 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:37:57 00:06:08
8 . 27 Jerončič Bojan Moški SLO KK PANTAL 10017590326 00:38:40 00:06:51
9 . 92 ENEA ANTONIO Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:44:20 00:12:31
10 . 32 štok Leon Moški SLO 01:07:00 00:35:11
MASTER D-M
1 . 36 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 00:35:55 --
2 . 77 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA SLO19700119 00:36:57 00:01:02
3 . 35 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:38:04 00:02:09
4 . 37 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:38:33 00:02:38
5 . 89 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 10088990208 00:40:48 00:04:53
6 . 38 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 10017568094 00:50:53 00:14:58
7 . 98 MUGERLI Aleš Moški SLO 00:51:43 00:15:48
MASTER E-M
1 . 45 Pertl Gebhard Moški AUT ARBÖ ASKÖ RAIFF. RC FELD AM SEE 10035080032 00:33:30 --
2 . 41 Brelih Boštjan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003500872 00:34:48 00:01:18
3 . 39 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:36:45 00:03:15
4 . 44 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:37:22 00:03:52
5 . 40 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:37:41 00:04:11
6 . 46 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:38:26 00:04:56
7 . 42 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:39:28 00:05:58
8 . 47 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:55:19 00:21:49
MASTER F-M
1 . 88 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10002576847 00:38:03 --
2 . 50 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:39:13 00:01:10
3 . 52 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:39:37 00:01:34
4 . 86 PERTL Gerhard Moški AUT ARBö RC 10084908953 00:40:31 00:02:28
5 . 80 COMAR Roberto Moški ITA CANESIN 00:43:34 00:05:31
6 . 51 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:44:05 00:06:02
7 . 49 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 10017593457 00:48:05 00:10:02
8 . 85 GODEASSI Silvano Moški ITA GIRO DEL FRIULI V.G. 00:56:20 00:18:17
MASTER G-M
1 . 54 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:41:58 --
2 . 90 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10088451048 00:42:04 00:00:06
3 . 58 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 00:44:45 00:02:47
4 . 55 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 00:45:12 00:03:14
5 . 60 prešeren branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:45:34 00:03:36
6 . 59 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:46:54 00:04:56
7 . 76 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:48:52 00:06:54
8 . 61 Papič Milivoj Moški SLO Brez kluba 10017632156 00:50:31 00:08:33
9 . 57 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:53:13 00:11:15
10 . 62 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:58:54 00:16:56
MASTER H-M
1 . 66 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 00:42:16 --
2 . 64 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:45:41 00:03:25
3 . 65 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 00:49:11 00:06:55
4 . 91 Peternel Franc Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 00:51:57 00:09:41
5 . 63 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 00:55:05 00:12:49
MASTER I-M
1 . 67 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:46:07 --
2 . 70 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:48:52 00:02:45
3 . 68 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:50:12 00:04:05
4 . 69 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:53:20 00:07:13
5 . 95 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO 01:04:31 00:18:24

Komentarji