Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Dirka na Kranjski rak 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:Dirka na Kranjski rak 2013 Datum:10.08.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Zaostanek Več
REKREATIVCI C-M
1 . 97 Strnad Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:39.3 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:39.3
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 42 Martinjak Jože
Bexel Komenda
Moški SLO Bexel Komenda 00:37:36.7 00:57.4 >
Klub Bexel Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:36.7
Zaostanek: 00:57.4
:
3 . 123 Skala Reche
Domžale
Moški SLO Domžale 00:40:39.1 03:59.8 >
Klub Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:40:39.1
Zaostanek: 03:59.8
:
DNF 105 Horvat Alojz
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI ODST 00:00.0 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: ODST
Zaostanek: 00:00.0
:
REKREATIVCI D-M
1 . 59 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:37:32.1 00:00.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:32.1
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 82 Papič Milivoj
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 00:37:40.9 00:08.8 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:40.9
Zaostanek: 00:08.8
:
3 . 40 Hren Marko
Dana
Moški SLO Dana 00:38:04.4 00:32.3 >
Klub Dana
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:04.4
Zaostanek: 00:32.3
:
4 . 117 Juvan Miran
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 00:39:37.2 02:05.1 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:37.2
Zaostanek: 02:05.1
:
MASTER A-M
1 . 66 Mlekuţ Davor
KK Soča Kobarid
Moški SLO KK Soča Kobarid 00:32:46.1 00:00.0 >
Klub KK Soča Kobarid
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:46.1
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 127 Dogša Iztok
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 00:32:52.3 00:06.2 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:52.3
Zaostanek: 00:06.2
:
3 . 81 Melinc Matevţ
KK Soča Kobarid
Moški SLO KK Soča Kobarid 00:34:53.6 02:07.5 >
Klub KK Soča Kobarid
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:53.6
Zaostanek: 02:07.5
:
4 . 19 Ribič Zoran
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:35:18.3 02:32.2 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:18.3
Zaostanek: 02:32.2
:
5 . 115 Poljanec Dejan
KD Sloga 1902 Idrija
Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 00:35:33.2 02:47.1 >
Klub KD Sloga 1902 Idrija
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:33.2
Zaostanek: 02:47.1
:
6 . 99 Kutnar Aleš
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 00:36:05.3 03:19.2 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:05.3
Zaostanek: 03:19.2
:
7 . 13 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:37:35.8 04:49.7 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:35.8
Zaostanek: 04:49.7
:
8 . 125 Soršak Jaka
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:39:01.6 06:15.5 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:01.6
Zaostanek: 06:15.5
:
9 . 17 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 07:43.3 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
Zaostanek: 07:43.3
:
DEčKI DO 16 LET-M
1 . 69 Glinšek Tilen
Radenska KD Rog
Moški SLO Radenska KD Rog 00:35:34.1 00:00.0 >
Klub Radenska KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:34.1
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 39 Ostervuh Jan
Florjan
Moški SLO Florjan 00:37:11.5 01:37.4 >
Klub Florjan
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:11.5
Zaostanek: 01:37.4
:
3 . 75 Marot Tilen
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ 00:39:31.0 03:56.9 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:31.0
Zaostanek: 03:56.9
:
4 . 106 Horvat žiga
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 00:41:59.2 06:25.1 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:41:59.2
Zaostanek: 06:25.1
:
ŽENSKE A-Ž
1 . 100 Voglar Irena
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 00:40:44.9 00:00.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:40:44.9
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 4 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 00:45:59.6 05:14.7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:45:59.6
Zaostanek: 05:14.7
:
ŽENSKE B-Ž
1 . 126 Škrajnar Špela
Ganesha Team
Ženski SLO Ganesha Team 00:36:17.0 00:00.0 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:36:17.0
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 58 Jagodic Andreja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 00:37:14.2 00:57.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:37:14.2
Zaostanek: 00:57.2
:
3 . 112 Srdoč Nataša
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 00:43:17.8 07:00.8 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:43:17.8
Zaostanek: 07:00.8
:
4 . 86 Ceglar Vida
Bicikel.com
Ženski SLO Bicikel.com 00:44:35.5 08:18.5 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:44:35.5
Zaostanek: 08:18.5
:
ŽENSKE C-Ž
1 . 24 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 00:42:42.2 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:42:42.2
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 38 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 00:44:36.1 01:53.9 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:44:36.1
Zaostanek: 01:53.9
:
3 . 47 Trojar Andreja
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 00:46:06.4 03:24.2 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 00:46:06.4
Zaostanek: 03:24.2
:
AMATERJI -M
1 . 76 Pinter Uroš
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 00:32:45.8 00:00.0 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:45.8
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 85 Hrovat Jan
UNI Team - CULT
Moški SLO UNI Team - CULT 00:32:46.6 00:00.8 >
Klub UNI Team - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:46.6
Zaostanek: 00:00.8
:
3 . 93 Porenta Primoţ
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:32:47.7 00:01.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:47.7
Zaostanek: 00:01.9
:
4 . 73 Bošnjak Matic
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 00:32:48.3 00:02.5 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:48.3
Zaostanek: 00:02.5
:
5 . 77 Plank Marko
BikeRepublic, kolesarski klub
Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 00:33:36.2 00:50.4 >
Klub BikeRepublic, kolesarski klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:36.2
Zaostanek: 00:50.4
:
6 . 80 Cvajnar Urban
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:34:48.1 02:02.3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:48.1
Zaostanek: 02:02.3
:
7 . 104 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:35:04.5 02:18.7 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:04.5
Zaostanek: 02:18.7
:
8 . 78 Kurent Simon
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:35:17.0 02:31.2 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:17.0
Zaostanek: 02:31.2
:
9 . 57 Ţučko Matej
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:35:38.4 02:52.6 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:38.4
Zaostanek: 02:52.6
:
10 . 109 Petovar Jernej
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:36:10.9 03:25.1 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:10.9
Zaostanek: 03:25.1
:
11 . 96 Novak Simon
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:39:33.2 06:47.4 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:33.2
Zaostanek: 06:47.4
:
12 . 14 Hiršman Gregor
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:41:45.5 08:59.7 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:41:45.5
Zaostanek: 08:59.7
:
MASTER B-M
1 . 52 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:00.0 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 67 Hančič Klemen
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:32:47.2 00:01.9 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:47.2
Zaostanek: 00:01.9
:
3 . 56 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:32:48.1 00:02.8 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:48.1
Zaostanek: 00:02.8
:
4 . 49 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:32:51.2 00:05.9 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:51.2
Zaostanek: 00:05.9
:
5 . 18 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:33:02.4 00:17.1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:02.4
Zaostanek: 00:17.1
:
6 . 101 Planinšek Borut
Bicikel.com
Moški SLO Bicikel.com 00:33:38.5 00:53.2 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:38.5
Zaostanek: 00:53.2
:
7 . 63 Primoţič Peter
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:35:17.8 02:32.5 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:17.8
Zaostanek: 02:32.5
:
8 . 50 Vesel Joţe
KD Papeţ Podgorje
Moški SLO KD Papeţ Podgorje 00:35:26.7 02:41.4 >
Klub KD Papeţ Podgorje
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:26.7
Zaostanek: 02:41.4
:
9 . 87 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 00:36:01.1 03:15.8 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:01.1
Zaostanek: 03:15.8
:
DNF 113 Pustoslemšek Luka
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE ODST 00:00.0 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: ODST
Zaostanek: 00:00.0
:
MASTER C-M
1 . 114 Poglavc Alojz
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:33:36.6 00:00.0 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:36.6
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 11 Košič Vojko
KK Bike-Ek Haloze 2002
Moški SLO KK Bike-Ek Haloze 2002 00:34:01.6 00:25.0 >
Klub KK Bike-Ek Haloze 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:01.6
Zaostanek: 00:25.0
:
3 . 10 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:34:01.9 00:25.3 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:01.9
Zaostanek: 00:25.3
:
4 . 90 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:34:17.0 00:40.4 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:17.0
Zaostanek: 00:40.4
:
5 . 29 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:34:20.2 00:43.6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:20.2
Zaostanek: 00:43.6
:
6 . 65 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:34:47.1 01:10.5 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:47.1
Zaostanek: 01:10.5
:
7 . 108 Temlin Matej
ŠD Team Turbo Tropovci
Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci 00:36:42.7 03:06.1 >
Klub ŠD Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:42.7
Zaostanek: 03:06.1
:
8 . 121 Jeraj Sebastijan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:37:10.1 03:33.5 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:10.1
Zaostanek: 03:33.5
:
9 . 74 Marolt Andrej
KK ZAPRAVLJIVČEK
Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 00:39:36.2 05:59.6 >
Klub KK ZAPRAVLJIVČEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:36.2
Zaostanek: 05:59.6
:
MASTER D-M
1 . 54 Melanšek Iztok
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 00:32:48.8 00:00.0 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:32:48.8
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 9 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:33:37.2 00:48.4 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:37.2
Zaostanek: 00:48.4
:
3 . 6 Širaj Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 00:33:39.3 00:50.5 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:39.3
Zaostanek: 00:50.5
:
4 . 64 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:34:19.0 01:30.2 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:19.0
Zaostanek: 01:30.2
:
5 . 23 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:35:18.6 02:29.8 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:18.6
Zaostanek: 02:29.8
:
6 . 103 Donša Janez
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 00:36:43.1 03:54.3 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:43.1
Zaostanek: 03:54.3
:
7 . 51 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 00:38:59.4 06:10.6 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:59.4
Zaostanek: 06:10.6
:
8 . 1 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:39:27.5 06:38.7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:27.5
Zaostanek: 06:38.7
:
9 . 20 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:43:09.6 10:20.8 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:43:09.6
Zaostanek: 10:20.8
:
MASTER E-M
1 . 116 Debeljak Janez
ŠD Bam.Bi
Moški SLO ŠD Bam.Bi 00:33:38.2 00:00.0 >
Klub ŠD Bam.Bi
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:38.2
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 43 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:03.0 02:24.8 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:03.0
Zaostanek: 02:24.8
:
3 . 48 Brvar Jože
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 00:37:32.8 03:54.6 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:32.8
Zaostanek: 03:54.6
:
4 . 53 Detiček Edvard
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 00:38:03.6 04:25.4 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:03.6
Zaostanek: 04:25.4
:
5 . 28 Rožič Darko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:39:01.1 05:22.9 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:01.1
Zaostanek: 05:22.9
:
6 . 62 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:39:01.9 05:23.7 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:01.9
Zaostanek: 05:23.7
:
MASTER F-M
1 . 68 Slak Boštjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:27.5 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:27.5
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 91 Klemenc Tone
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:37:13.3 00:45.8 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:13.3
Zaostanek: 00:45.8
:
3 . 15 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:37:14.9 00:47.4 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:14.9
Zaostanek: 00:47.4
:
4 . 71 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:38:00.2 01:32.7 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:00.2
Zaostanek: 01:32.7
:
5 . 7 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:38:01.6 01:34.1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:01.6
Zaostanek: 01:34.1
:
6 . 2 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:38:06.5 01:39.0 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:06.5
Zaostanek: 01:39.0
:
7 . 16 Dobnik Drago
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:38:11.3 01:43.8 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:11.3
Zaostanek: 01:43.8
:
8 . 46 Colnarič Slavko
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 00:39:00.0 02:32.5 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:00.0
Zaostanek: 02:32.5
:
9 . 37 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:42:46.6 06:19.1 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:42:46.6
Zaostanek: 06:19.1
:
10 . 26 Blažič Jože
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:44:39.2 08:11.7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:44:39.2
Zaostanek: 08:11.7
:
11 . 3 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:45:36.5 09:09.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:45:36.5
Zaostanek: 09:09.0
:
12 . 60 Avbar Franci
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:57:37.9 21:10.4 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:57:37.9
Zaostanek: 21:10.4
:
MASTER G-M
1 . 36 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:36:06.4 00:00.0 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:06.4
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 45 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:36:09.7 00:03.3 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:09.7
Zaostanek: 00:03.3
:
3 . 33 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:39:04.4 02:58.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:04.4
Zaostanek: 02:58.0
:
4 . 41 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:40:37.3 04:30.9 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:40:37.3
Zaostanek: 04:30.9
:
5 . 61 Stojanović Mile
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:43:00.0 06:53.6 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:43:00.0
Zaostanek: 06:53.6
:
6 . 44 Govekar Ivan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:43:13.0 07:06.6 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:43:13.0
Zaostanek: 07:06.6
:
7 . 30 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:44:43.2 08:36.8 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:44:43.2
Zaostanek: 08:36.8
:
8 . 5 Prešeren Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:44:59.2 08:52.8 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:44:59.2
Zaostanek: 08:52.8
:
MASTER H-M
1 . 25 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:38:34.5 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:38:34.5
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 55 Lampe Bojan
ŠD Turbo M Ljubljana
Moški SLO ŠD Turbo M Ljubljana 00:39:09.4 00:34.9 >
Klub ŠD Turbo M Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:09.4
Zaostanek: 00:34.9
:
3 . 32 Oblak Lojze
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:40:38.6 02:04.1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:40:38.6
Zaostanek: 02:04.1
:
4 . 89 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 00:41:44.5 03:10.0 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:41:44.5
Zaostanek: 03:10.0
:
5 . 21 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:47:13.4 08:38.9 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:47:13.4
Zaostanek: 08:38.9
:
6 . 22 Čopi Miran
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:49:42.8 11:08.3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:49:42.8
Zaostanek: 11:08.3
:
MASTER I-M
1 . 34 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:41:47.6 00:00.0 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:41:47.6
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 12 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:42:48.8 01:01.2 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:42:48.8
Zaostanek: 01:01.2
:
3 . 8 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 00:43:48.0 02:00.4 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:43:48.0
Zaostanek: 02:00.4
:
4 . 72 Hafner Jože
ŠD Kondor Godešič
Moški SLO ŠD Kondor Godešič 00:45:38.8 03:51.2 >
Klub ŠD Kondor Godešič
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:45:38.8
Zaostanek: 03:51.2
:
5 . 79 Učanjšek Edvard
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:54:43.9 12:56.3 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:54:43.9
Zaostanek: 12:56.3
:
6 . 27 Danevčič Anton
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 01:00:11.5 18:23.9 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 01:00:11.5
Zaostanek: 18:23.9
:
REKREATIVCI A-M
1 . 124 Potisk Tilen
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:33:36.9 00:00.0 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:33:36.9
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 70 Finkšt Tilen
Radenska KD Rog
Moški SLO Radenska KD Rog 00:34:43.7 01:06.8 >
Klub Radenska KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:43.7
Zaostanek: 01:06.8
:
3 . 88 Pajek Rok
BMC
Moški SLO BMC 00:34:44.6 01:07.7 >
Klub BMC
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:44.6
Zaostanek: 01:07.7
:
4 . 92 Berlec Matej
Moški SLO 00:36:06.0 02:29.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:06.0
Zaostanek: 02:29.1
:
5 . 95 Primožič Alan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ 00:36:15.0 02:38.1 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:15.0
Zaostanek: 02:38.1
:
6 . 111 Plevel Robert
Koektor
Moški SLO Koektor 00:36:33.3 02:56.4 >
Klub Koektor
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:33.3
Zaostanek: 02:56.4
:
7 . 107 Škafar Matej
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 00:37:52.4 04:15.5 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:52.4
Zaostanek: 04:15.5
:
8 . 35 Urbanc Rok
Moški SLO 00:44:31.7 10:54.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:44:31.7
Zaostanek: 10:54.8
:
REKREATIVCI B-M
1 . 94 Bregar Miha
Moški SLO 00:34:01.2 00:00.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:34:01.2
Zaostanek: 00:00.0
:
2 . 31 Kurnik Gašper
Freestyle
Moški SLO Freestyle 00:35:06.4 01:05.2 >
Klub Freestyle
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:06.4
Zaostanek: 01:05.2
:
3 . 98 Moretti Andrej
Golo Brdo
Moški SLO Golo Brdo 00:35:40.9 01:39.7 >
Klub Golo Brdo
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:35:40.9
Zaostanek: 01:39.7
:
4 . 118 Nadvešnik Tadej
Moški SLO 00:36:29.2 02:28.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:36:29.2
Zaostanek: 02:28.0
:
5 . 102 Uršič Matjaž
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:37:30.9 03:29.7 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:30.9
Zaostanek: 03:29.7
:
6 . 110 Velkovrh Vili
Podgora
Moški SLO Podgora 00:37:45.1 03:43.9 >
Klub Podgora
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:45.1
Zaostanek: 03:43.9
:
7 . 120 Kitin Marko
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 00:37:54.4 03:53.2 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:37:54.4
Zaostanek: 03:53.2
:
8 . 83 Loboda Jani
PRO M TEAM racing
Moški SLO PRO M TEAM racing 00:39:11.9 05:10.7 >
Klub PRO M TEAM racing
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:11.9
Zaostanek: 05:10.7
:
9 . 84 Loboda Peter
PRO M TEAM racing
Moški SLO PRO M TEAM racing 00:39:18.6 05:17.4 >
Klub PRO M TEAM racing
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:39:18.6
Zaostanek: 05:17.4
:
10 . 119 Tambolaš Dean
Utrgane ketne
Moški SLO Utrgane ketne 00:41:45.2 07:44.0 >
Klub Utrgane ketne
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:41:45.2
Zaostanek: 07:44.0
:
11 . 122 Košir Tomaž
Domžale
Moški SLO Domžale 00:42:38.9 08:37.7 >
Klub Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 00:42:38.9
Zaostanek: 08:37.7
:

Komentarji

 

Mobile content