Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 Datum:25.08.2019 Polfinale
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Zaostanek Licenca
ELITE M-M
1 . 1 Pintar Rudi Moški SINTER BRAKES TEAM 00:02:47 -- 100
2 . 17 Kokelj Matic Moški WOLF RACING TEAM 00:02:50 00:00:03 100
3 . 2 Berginc Luka Moški KK ČRN TRN 00:02:53 00:00:05 100
4 . 3 Ivančič Miha Moški ŠKTD AVČE 00:02:56 00:00:09 100
5 . 7 Ferk Tilen Moški BATT TEAM 00:02:57 00:00:10 100
6 . 4 Rotnik Urban Moški KK ČRN TRN 00:02:58 00:00:11 100
7 . 23 Habjan Matic Moški ŠPORTNO DRUšTVO BATT 00:02:58 00:00:11 100
8 . 16 Cindro Jure Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:00 00:00:13 100
9 . 10 Radolovic Noa Moški BK TNT PAZIN 00:03:01 00:00:14 100
10 . 22 Oražem Tomaž Moški ŠPORTNO DRUšTVO BATT 00:03:02 00:00:14 100
11 . 5 Teskač Žan Moški ŠD SUPERSNURF 00:03:02 00:00:15 100
12 . 12 Scheriau Marco Moški A.S.D. 360 MTB 00:03:02 00:00:15 100
13 . 6 Leban Tilen Moški KD DEŠ FLEŠ 00:03:03 00:00:16 100
14 . 13 Tunič Jure Moški WOLF RT 00:03:04 00:00:16 100
15 . 9 Štrancar Jure Moški KK ČRN TRN 00:03:07 00:00:20 100
16 . 25 Vunjak Filip Moški BK Opušteno 00:03:11 00:00:24 100
17 . 11 vicenzino marco Moški SPS TEAM MAGLIA NERA 00:03:12 00:00:25 100
18 . 8 Turk Janez Moški KK ČRN TRN 00:03:12 00:00:25 100
20 . 26 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVČE 00:03:16 00:00:29 100
22 . 15 Malovrh Miha Moški WOLF RACING TEAM 00:03:20 00:00:33 100
23 . 14 Lemut Primož Moški KK ČRN TRN 00:03:21 00:00:34 100
24 . 24 Barbalić Edi Moški BBK Mirakul 00:03:22 00:00:35 100
25 . 18 Kohek Tancar Valentin Moški RAJD LJUBLJANA 00:04:52 00:02:05 100
DNS 20 Zlatnar Luka Moški ŠPORTNO DRUšTVO BATT DNS -- 100
VETERANI-M
1 . 81 Volf Bostjan Moški WOLF RT 00:03:01 -- 100
2 . 85 Napotnik Urban Moški KD LIGNIT 00:03:05 00:00:04 100
3 . 80 Jereb Gašper Moški ŠKTD AVČE 00:03:08 00:00:07 100
4 . 84 Garbelotto Daniele Moški ASD X TEAM PIERO BICYA 00:03:11 00:00:11 100
5 . 83 Bavdaž Robert Moški KD DEŠ FLEŠ 00:03:22 00:00:21 100
6 . 88 Rupar Matjaž Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:33 00:00:32 100
7 . 82 Kodric Gasper Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:58 00:00:57 100
8 . 86 Košir Dejan Moški RAJD LJUBLJANA 0.00279375 00:01:01 100
AMATERJI-M
1 . 112 Kokl Matic Moški MTB KLUB KRANJ 00:03:07 -- 100
2 . 110 Vidovič Andreas Moški DH VISIT POHORJE 00:03:20 00:00:13 100
DNS 111 Cankar Anže Moški MTB ŽELEZNIKI DNS -- 100
DNS 116 Kemperl Gabrijel Moški ŠD SUPERSNURF DNS -- 100
U15 M-M
73 Kuhar Maj Moški ŠD SUPERSNURF DNS -- 100
1 . 78 Celestina Val Moški KK ČRN TRN 00:03:29 -- 100
2 . 72 Medić Frane Moški BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 00:03:32 00:00:03 100
3 . 70 Joksimović Terpin Tomo Moški SINTER BRAKES TEAM 00:03:36 00:00:07 100
4 . 71 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:41 00:00:12 100
5 . 77 Fendre Jakob Moški ŠD SUPERSNURF 00:04:17 00:00:48 100
6 . 75 Koren Andraž Moški KK ČRN TRN 00:04:28 00:00:59 100
7 . 74 špacapan Nal Moški KK ČRN TRN 00:04:43 00:01:14 100
U17 M-M
1 . 61 KOKELJ Nace Moški WOLF RACING TEAM 00:02:59 -- 100
2 . 60 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 00:03:21 00:00:22 100
3 . 64 Sirk Žan Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:22 00:00:23 100
4 . 62 Jevšenak Kodrič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:28 00:00:30 100
5 . 67 Savarin Andrej Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:36 00:00:37 100
6 . 66 Koren Matej Moški KK ČRN TRN 00:03:39 00:00:40 100
7 . 63 Ipavec Aljaž Moški ŠKTD AVČE 00:03:43 00:00:44 100
8 . 68 Zupan Jan Moški ŠD SUPERSNURF 0.00260625 00:00:47 100
9 . 65 štekar Jan Moški ŠKTD AVČE 00:04:43 00:01:44 100
U19 M-M
1 . 40 Niemiz Marko Moški SINTER BRAKES TEAM 00:02:49 -- 100
2 . 41 Pirš Žan Moški SINTER BRAKES TEAM 00:02:54 00:00:05 100
3 . 42 Jurečič Gašper Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:01 00:00:12 100
4 . 44 Zalokar Kristjan Moški ŠKD PANK KURA 00:03:18 00:00:29 100
5 . 43 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:23 00:00:34 100
6 . 45 Lipar Miha Moški RAJD LJUBLJANA 00:04:03 00:01:14 100
ŽENSKE-Ž
1 . 100 Stipanič Naja Ženski KK ČRN TRN 00:04:06 -- 100
DNF 101 Primožič Katarina Ženski ŠPORTNO DRUšTVO BATT DNF -- 100 160 182 19
HOBBY-TOURIST-M
1 . 118 Stegovec Rok Moški KD DEŠ FLEŠ 00:03:25 00:00:18
2 . 125 Eržen Blaž Moški 00:03:31 00:00:24
3 . 124 Kerec Matej Moški MTB KRANJ 0.00244375 00:00:24 100 564 784 34
4 . 119 Winkler Blaž Moški KD DEŠ FLEŠ 00:03:34 00:00:27
5 . 123 Filipović David Moški 00:03:42 00:00:34
6 . 117 Ćosibegović Dino Moški 00:03:54 00:00:47
7 . 122 Močnik Matija Moški 00:03:54 00:00:47 /
Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 Datum:25.08.2019 Finale
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Zaostanek Licenca
ELITE M-M
1 . 1 Pintar Rudi Moški SINTER BRAKES TEAM 00:02:42 -- 100
2 . 2 Berginc Luka Moški KK ČRN TRN 00:02:43 00:00:01 100
3 . 17 Kokelj Matic Moški WOLF RACING TEAM 00:02:47 00:00:05 100
4 . 3 Ivančič Miha Moški ŠKTD AVČE 00:02:49 00:00:07 100
5 . 12 Scheriau Marco Moški A.S.D. 360 MTB 00:02:49 00:00:07 100
6 . 4 Rotnik Urban Moški KK ČRN TRN 00:02:50 00:00:08 100
7 . 13 Tunič Jure Moški WOLF RT 00:02:50 00:00:08 100
8 . 22 Oražem Tomaž Moški ŠPORTNO DRUšTVO BATT 00:02:51 00:00:09 100
9 . 23 Habjan Matic Moški ŠPORTNO DRUšTVO BATT 00:02:53 00:00:11 100
10 . 7 Ferk Tilen Moški BATT TEAM 00:02:54 00:00:13 100
11 . 16 Cindro Jure Moški RAJD LJUBLJANA 00:02:56 00:00:14 100
12 . 6 Leban Tilen Moški KD DEŠ FLEŠ 00:02:59 00:00:18 100
13 . 9 Štrancar Jure Moški KK ČRN TRN 00:03:02 00:00:20 100
14 . 25 Vunjak Filip Moški BK Opušteno 00:03:06 00:00:25 100
15 . 11 vicenzino marco Moški SPS TEAM MAGLIA NERA 00:03:08 00:00:26 100
16 . 8 Turk Janez Moški KK ČRN TRN 00:03:08 00:00:26 100
17 . 26 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVČE 00:03:09 00:00:27 100
18 . 15 Malovrh Miha Moški WOLF RACING TEAM 00:03:11 00:00:29 100
19 . 14 Lemut Primož Moški KK ČRN TRN 00:03:12 00:00:30 100
20 . 24 Barbalić Edi Moški BBK Mirakul 00:03:15 00:00:33 100
21 . 18 Kohek Tancar Valentin Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:25 00:00:44 100
22 . 10 Radolovic Noa Moški BK TNT PAZIN 00:03:34 00:00:52 100
DNF 5 Teskač Žan Moški ŠD SUPERSNURF DNF -- 100
VETERANI-M
1 . 81 Volf Bostjan Moški WOLF RT 00:02:55 -- 100
2 . 80 Jereb Gašper Moški ŠKTD AVČE 00:03:00 00:00:04 100
3 . 85 Napotnik Urban Moški KD LIGNIT 00:03:01 00:00:06 100
4 . 84 Garbelotto Daniele Moški ASD X TEAM PIERO BICYA 00:03:07 00:00:12 100
5 . 83 Bavdaž Robert Moški KD DEŠ FLEŠ 00:03:11 00:00:16 100
6 . 88 Rupar Matjaž Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:23 00:00:28 100
7 . 82 Kodric Gasper Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:41 00:00:46 100
8 . 86 Košir Dejan Moški RAJD LJUBLJANA 00:04:05 00:01:10 100
AMATERJI-M
1 . 112 Kokl Matic Moški MTB KLUB KRANJ 00:03:10 -- 100
2 . 110 Vidovič Andreas Moški DH VISIT POHORJE 00:03:14 00:00:04 100
U15 M-M
1 . 78 Celestina Val Moški KK ČRN TRN 00:03:09 -- 100
2 . 72 Medić Frane Moški BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 00:03:18 00:00:09 100
3 . 70 Joksimović Terpin Tomo Moški SINTER BRAKES TEAM 00:03:36 00:00:27 100
4 . 71 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:53 00:00:44 100
5 . 75 Koren Andraž Moški KK ČRN TRN 00:04:18 00:01:09 100
6 . 74 špacapan Nal Moški KK ČRN TRN 00:04:25 00:01:16 100
7 . 77 Fendre Jakob Moški ŠD SUPERSNURF 00:04:33 00:01:24 100
U17 M-M
1 . 61 KOKELJ Nace Moški WOLF RACING TEAM 00:02:55 -- 100
2 . 60 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 00:03:15 00:00:20 100
3 . 64 Sirk Žan Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:15 00:00:21 100
4 . 62 Jevšenak Kodrič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:18 00:00:23 100
5 . 67 Savarin Andrej Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:28 00:00:33 100
6 . 68 Zupan Jan Moški ŠD SUPERSNURF 00:03:37 00:00:42 100
7 . 63 Ipavec Aljaž Moški ŠKTD AVČE 00:03:41 00:00:47 100
8 . 66 Koren Matej Moški KK ČRN TRN 00:03:42 00:00:48 100
9 . 65 štekar Jan Moški ŠKTD AVČE 00:04:18 00:01:23 100
U19 M-M
1 . 40 Niemiz Marko Moški SINTER BRAKES TEAM 00:02:45 -- 100
2 . 41 Pirš Žan Moški SINTER BRAKES TEAM 00:02:52 00:00:07 100
3 . 42 Jurečič Gašper Moški RAJD LJUBLJANA 00:02:57 00:00:12 100
4 . 44 Zalokar Kristjan Moški ŠKD PANK KURA 00:03:16 00:00:31 100
5 . 43 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:17 00:00:33 100
6 . 45 Lipar Miha Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:40 00:00:55 100
ŽENSKE-Ž
1 . 101 Primožič Katarina Ženski ŠPORTNO DRUšTVO BATT 00:03:38 -- 100
2 . 100 Stipanič Naja Ženski KK ČRN TRN -- 00:00:21 100
HOBBY-TOURIST-M
1 . 125 Eržen Blaž Moški 00:03:15 00:00:05
2 . 118 Stegovec Rok Moški KD DEŠ FLEŠ 00:03:18 00:00:07
3 . 119 Winkler Blaž Moški KD DEŠ FLEŠ 00:03:27 00:00:17
4 . 124 Kerec Matej Moški MTB KRANJ 00:03:28 00:00:17 100 564 784 34
5 . 123 Filipović David Moški 00:03:36 00:00:26
6 . 117 Ćosibegović Dino Moški 00:03:38 00:00:27
DNF 122 Močnik Matija Moški DNF -- /

Komentarji