Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 13. Miklavžev tek

Tek Tekma:13. Miklavžev tek Datum:01.12.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Letnik Čas Zaostanek Več
Z2 DEKLICE-Ž
1 . 58 Milović Ana
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2001 06:40.1 00:00.0 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2001
Čas : 06:40.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 353 Per Maja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2002 07:30.1 00:50.0 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2002
Čas : 07:30.1
Zaostanek: 00:50.0
3 . 358 Čirovič Tjaša
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2002 07:43.7 01:03.6 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2002
Čas : 07:43.7
Zaostanek: 01:03.6
4 . 52 Dobovšek Hana
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2002 08:10.1 01:30.0 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2002
Čas : 08:10.1
Zaostanek: 01:30.0
5 . 356 Medja Lucija
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica 2004 08:18.4 01:38.3 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2004
Čas : 08:18.4
Zaostanek: 01:38.3
6 . 69 Uršič Tjaša
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2003 08:40.7 02:00.6 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2003
Čas : 08:40.7
Zaostanek: 02:00.6
7 . 22 Štrekelj Eva
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2001 08:46.5 02:06.4 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2001
Čas : 08:46.5
Zaostanek: 02:06.4
8 . 310 Šinkovec Eva
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2004 09:03.6 02:23.5 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2004
Čas : 09:03.6
Zaostanek: 02:23.5
9 . 122 Žibert Klara
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2004 09:16.7 02:36.6 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2004
Čas : 09:16.7
Zaostanek: 02:36.6
10 . 16 Cetin Taja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2001 09:33.7 02:53.6 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2001
Čas : 09:33.7
Zaostanek: 02:53.6
11 . 15 Alič Kaja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2001 09:39.2 02:59.1 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2001
Čas : 09:39.2
Zaostanek: 02:59.1
12 . 67 Škrtič Iza
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2004 09:40.5 03:00.4 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2004
Čas : 09:40.5
Zaostanek: 03:00.4
13 . 20 Lopatič Lana
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2004 09:55.0 03:14.9 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2004
Čas : 09:55.0
Zaostanek: 03:14.9
14 . 283 Mocnik Eva
Radomlje
Ženski SLO Radomlje 2003 10:08.5 03:28.4 >
Klub Radomlje
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2003
Čas : 10:08.5
Zaostanek: 03:28.4
15 . 21 Melkič Sitar Inja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2002 10:20.9 03:40.8 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2002
Čas : 10:20.9
Zaostanek: 03:40.8
16 . 77 Bajde Tinkara
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2004 10:30.5 03:50.4 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2004
Čas : 10:30.5
Zaostanek: 03:50.4
17 . 126 Grudnik Majča
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2003 10:42.1 04:02.0 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2003
Čas : 10:42.1
Zaostanek: 04:02.0
18 . 17 Janežič Daša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2001 10:45.0 04:04.9 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2001
Čas : 10:45.0
Zaostanek: 04:04.9
19 . 134 Maurič Tina
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2001 10:45.5 04:05.4 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2001
Čas : 10:45.5
Zaostanek: 04:05.4
20 . 117 Zdovc Kralj Hana
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2004 10:47.3 04:07.2 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2004
Čas : 10:47.3
Zaostanek: 04:07.2
21 . 128 Košar Enja
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 10:58.1 04:18.0 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2004
Čas : 10:58.1
Zaostanek: 04:18.0
22 . 136 Presečnik Iza
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2002 11:55.7 05:15.6 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2002
Čas : 11:55.7
Zaostanek: 05:15.6
23 . 130 Krajnc Aneja
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2003 11:55.9 05:15.8 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2003
Čas : 11:55.9
Zaostanek: 05:15.8
24 . 140 Purnat Jasna
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 11:58.4 05:18.3 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2004
Čas : 11:58.4
Zaostanek: 05:18.3
25 . 151 Vertot Nika
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2003 11:59.1 05:19.0 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2003
Čas : 11:59.1
Zaostanek: 05:19.0
26 . 149 Šinkovec Teja
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2001 12:14.6 05:34.5 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2001
Čas : 12:14.6
Zaostanek: 05:34.5
27 . 153 Zagradišnik Zoja
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2001 13:01.3 06:21.2 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2001
Čas : 13:01.3
Zaostanek: 06:21.2
28 . 137 Presečnik Katarina
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2001 13:03.1 06:23.0 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2001
Čas : 13:03.1
Zaostanek: 06:23.0
29 . 74 Bajde Erika
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2004 13:12.0 06:31.9 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2004
Čas : 13:12.0
Zaostanek: 06:31.9
30 . 107 Poljanšek Zala
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2003 13:21.4 06:41.3 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2003
Čas : 13:21.4
Zaostanek: 06:41.3
31 . 109 Pungartnik Lara
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2003 13:30.5 06:50.4 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2003
Čas : 13:30.5
Zaostanek: 06:50.4
32 . 95 Kadunc Klara
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2003 13:35.6 06:55.5 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2003
Čas : 13:35.6
Zaostanek: 06:55.5
33 . 148 Suhoveršnik Hana
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2002 15:36.8 08:56.7 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2002
Čas : 15:36.8
Zaostanek: 08:56.7
Z1 MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 72 Viriant Maša
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2005 08:00.8 00:00.0 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2005
Čas : 08:00.8
Zaostanek: 00:00.0
2 . 384 Špegelj Špela
ŠD Socka
Ženski SLO ŠD Socka 2006 08:45.5 00:44.7 >
Klub ŠD Socka
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 08:45.5
Zaostanek: 00:44.7
3 . 71 Vidovič Tija
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2005 08:58.7 00:57.9 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2005
Čas : 08:58.7
Zaostanek: 00:57.9
4 . 267 Uršič Greta
Nevlje
Ženski SLO Nevlje 2006 09:43.2 01:42.4 >
Klub Nevlje
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 09:43.2
Zaostanek: 01:42.4
5 . 55 Grabnar Lana
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2005 09:47.0 01:46.2 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2005
Čas : 09:47.0
Zaostanek: 01:46.2
6 . 99 Lipovšek Laura
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 10:21.7 02:20.9 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 10:21.7
Zaostanek: 02:20.9
7 . 26 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2005 10:23.7 02:22.9 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2005
Čas : 10:23.7
Zaostanek: 02:22.9
8 . 75 Bajde Lucija
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 10:24.5 02:23.7 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 10:24.5
Zaostanek: 02:23.7
9 . 131 Krašovic Nika
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2005 10:53.9 02:53.1 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2005
Čas : 10:53.9
Zaostanek: 02:53.1
10 . 129 Košar Romi
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2006 11:50.4 03:49.6 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 11:50.4
Zaostanek: 03:49.6
11 . 102 Pančur Zarja
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 11:59.4 03:58.6 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 11:59.4
Zaostanek: 03:58.6
12 . 114 Sadar Katja
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 12:25.4 04:24.6 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 12:25.4
Zaostanek: 04:24.6
13 . 82 Burkeljca Maja
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 12:59.9 04:59.1 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 12:59.9
Zaostanek: 04:59.1
14 . 123 Benda Zoja
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2007 13:00.3 04:59.5 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2007
Čas : 13:00.3
Zaostanek: 04:59.5
15 . 143 Remic Naja
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2006 13:00.6 04:59.8 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 13:00.6
Zaostanek: 04:59.8
16 . 96 Kadunc Marija
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 13:05.2 05:04.4 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 13:05.2
Zaostanek: 05:04.4
17 . 108 Pungartnik Eva
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2005 13:19.8 05:19.0 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2005
Čas : 13:19.8
Zaostanek: 05:19.0
18 . 87 Drolec Eva
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 13:26.4 05:25.6 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 13:26.4
Zaostanek: 05:25.6
19 . 111 Rajgelj Tiana
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 13:27.8 05:27.0 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 13:27.8
Zaostanek: 05:27.0
20 . 93 Jerič Manja
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 13:29.0 05:28.2 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 13:29.0
Zaostanek: 05:28.2
21 . 106 Poljanšek Laura
Osnovna šola Šmartno
Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2007 13:30.2 05:29.4 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2007
Čas : 13:30.2
Zaostanek: 05:29.4
22 . 159 Veninšek Ana
Team Korak Naprej
Ženski SLO Team Korak Naprej 2007 14:12.0 06:11.2 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2007
Čas : 14:12.0
Zaostanek: 06:11.2
23 . 124 Benda Živa
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2005 15:50.3 07:49.5 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2005
Čas : 15:50.3
Zaostanek: 07:49.5
24 . 334 Mehle Taja
Ženski SLO 2007 16:48.0 08:47.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2007
Čas : 16:48.0
Zaostanek: 08:47.2
25 . 141 Purnat Vita
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2006 17:08.2 09:07.4 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2006
Čas : 17:08.2
Zaostanek: 09:07.4
26 . 275 Vrankar Zala
Kamnik
Ženski SLO Kamnik 2008 17:15.8 09:15.0 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2008
Čas : 17:15.8
Zaostanek: 09:15.0
27 . 155 Lončar Stela
Team Korak Naprej
Ženski SLO Team Korak Naprej 2008 17:19.4 09:18.6 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2008
Čas : 17:19.4
Zaostanek: 09:18.6
28 . 139 Purnat Ema
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2009 17:48.4 09:47.6 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2009
Čas : 17:48.4
Zaostanek: 09:47.6
29 . 335 Mehle Lina
Ženski SLO 2009 22:05.5 14:04.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2009
Čas : 22:05.5
Zaostanek: 14:04.7
Z3 STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 307 Perko Gaja
TK TRISPORT ALPREM
Ženski SLO TK TRISPORT ALPREM 2000 07:16.3 00:00.0 >
Klub TK TRISPORT ALPREM
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 2000
Čas : 07:16.3
Zaostanek: 00:00.0
2 . 298 Pevec Lucija
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 1998 07:19.0 00:02.7 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1998
Čas : 07:19.0
Zaostanek: 00:02.7
3 . 391 Skok Ana
Calcit bike team
Ženski SLO Calcit bike team 1998 09:08.2 01:51.9 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1998
Čas : 09:08.2
Zaostanek: 01:51.9
4 . 362 Jagodič Eva
Calcit bike team
Ženski SLO Calcit bike team 1998 09:12.8 01:56.5 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1998
Čas : 09:12.8
Zaostanek: 01:56.5
5 . 156 Mlinar Patricija
Team Korak Naprej
Ženski SLO Team Korak Naprej 1998 10:56.1 03:39.8 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1998
Čas : 10:56.1
Zaostanek: 03:39.8
Z4 MLADINKE-Ž
1 . 7 Orehek Karmen
KGT Papež Kamnik
Ženski SLO KGT Papež Kamnik 1997 31:41.6 00:00.0 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1997
Čas : 31:41.6
Zaostanek: 00:00.0
2 . 38 Jeretina Katja
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 1997 34:43.1 03:01.5 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1997
Čas : 34:43.1
Zaostanek: 03:01.5
3 . 299 Pevec Polona
Ženski SLO 1994 38:58.7 07:17.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1994
Čas : 38:58.7
Zaostanek: 07:17.1
4 . 341 Veršnik Tjaša
Izletniška kmetija Toman
Ženski SLO Izletniška kmetija Toman 1995 52:19.1 20:37.5 >
Klub Izletniška kmetija Toman
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1995
Čas : 52:19.1
Zaostanek: 20:37.5
Z5 čLANICE-Ž
1 . 200 Klančnik Karmen
ŠD NAKLO
Ženski SLO ŠD NAKLO 1990 27:24.8 00:00.0 >
Klub ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1990
Čas : 27:24.8
Zaostanek: 00:00.0
2 . 6 Kosmatin Katja
TKD Rova
Ženski SLO TKD Rova 1989 28:32.8 01:08.0 >
Klub TKD Rova
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1989
Čas : 28:32.8
Zaostanek: 01:08.0
3 . 214 Lipovšek Saša
Nožice
Ženski SLO Nožice 1991 29:29.3 02:04.5 >
Klub Nožice
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1991
Čas : 29:29.3
Zaostanek: 02:04.5
4 . 44 Koncilija Tanja
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 1984 33:12.8 05:48.0 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1984
Čas : 33:12.8
Zaostanek: 05:48.0
5 . 172 Bučar Maja
Dolenjske Toplice
Ženski SLO Dolenjske Toplice 1986 34:55.6 07:30.8 >
Klub Dolenjske Toplice
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1986
Čas : 34:55.6
Zaostanek: 07:30.8
6 . 227 Nastran Urša
Vzajemna
Ženski SLO Vzajemna 1985 36:12.9 08:48.1 >
Klub Vzajemna
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1985
Čas : 36:12.9
Zaostanek: 08:48.1
7 . 287 Dobničar Špela
Ženski SLO 1985 36:41.0 09:16.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1985
Čas : 36:41.0
Zaostanek: 09:16.2
8 . 218 Mali Špela
Snovik
Ženski SLO Snovik 1989 37:26.4 10:01.6 >
Klub Snovik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1989
Čas : 37:26.4
Zaostanek: 10:01.6
9 . 188 Hribar Barbara
Mali Hrib
Ženski SLO Mali Hrib 1989 38:54.0 11:29.2 >
Klub Mali Hrib
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1989
Čas : 38:54.0
Zaostanek: 11:29.2
10 . 204 Korošec Maja
TD Gora Sv. Miklavž
Ženski SLO TD Gora Sv. Miklavž 1992 41:04.3 13:39.5 >
Klub TD Gora Sv. Miklavž
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1992
Čas : 41:04.3
Zaostanek: 13:39.5
11 . 226 Nastran Špela
Vzajemna
Ženski SLO Vzajemna 1986 42:43.4 15:18.6 >
Klub Vzajemna
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1986
Čas : 42:43.4
Zaostanek: 15:18.6
12 . 196 Jeras Nina
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1985 50:06.9 22:42.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1985
Čas : 50:06.9
Zaostanek: 22:42.1
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 2 Godec Andreja
AD Štajerska
Ženski SLO AD Štajerska 1977 27:28.7 00:00.0 >
Klub AD Štajerska
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1977
Čas : 27:28.7
Zaostanek: 00:00.0
2 . 164 Berlec Barbara
Srednja vas
Ženski SLO Srednja vas 1983 32:17.8 04:49.1 >
Klub Srednja vas
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1983
Čas : 32:17.8
Zaostanek: 04:49.1
3 . 230 Oblak Darja
Kamnik
Ženski SLO Kamnik 1977 33:06.5 05:37.8 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1977
Čas : 33:06.5
Zaostanek: 05:37.8
4 . 360 Novak Špela
Tekaški forum
Ženski SLO Tekaški forum 1978 34:50.9 07:22.2 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1978
Čas : 34:50.9
Zaostanek: 07:22.2
5 . 41 Jeretina Saša
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 1974 36:39.0 09:10.3 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1974
Čas : 36:39.0
Zaostanek: 09:10.3
6 . 167 Božičnik Petra
Rožično
Ženski SLO Rožično 1975 38:21.0 10:52.3 >
Klub Rožično
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1975
Čas : 38:21.0
Zaostanek: 10:52.3
7 . 333 Mehle Urša
Ženski SLO 1979 41:20.9 13:52.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1979
Čas : 41:20.9
Zaostanek: 13:52.2
8 . 352 Alič Irena
Ženski SLO 1976 43:50.8 16:22.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1976
Čas : 43:50.8
Zaostanek: 16:22.1
9 . 158 Osolnik-košar Barbara
Team Korak Naprej
Ženski SLO Team Korak Naprej 1974 44:48.1 17:19.4 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1974
Čas : 44:48.1
Zaostanek: 17:19.4
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 390 Trobec Urška
ŠD Setnik
Ženski SLO ŠD Setnik 1967 30:00.9 00:00.0 >
Klub ŠD Setnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1967
Čas : 30:00.9
Zaostanek: 00:00.0
2 . 12 Galjot Barbara
Torkova tekaška druženja
Ženski SLO Torkova tekaška druženja 1971 30:25.0 00:24.1 >
Klub Torkova tekaška druženja
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1971
Čas : 30:25.0
Zaostanek: 00:24.1
3 . 8 Planko Nataša
TK Trisport
Ženski SLO TK Trisport 1971 32:28.0 02:27.1 >
Klub TK Trisport
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1971
Čas : 32:28.0
Zaostanek: 02:27.1
4 . 304 Žbontar Draga
Tekaška skupina Jesenice
Ženski SLO Tekaška skupina Jesenice 1967 36:10.1 06:09.2 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1967
Čas : 36:10.1
Zaostanek: 06:09.2
5 . 322 Kalan Maja
Žabnica
Ženski SLO Žabnica 1965 37:48.3 07:47.4 >
Klub Žabnica
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1965
Čas : 37:48.3
Zaostanek: 07:47.4
6 . 211 Kušar Andreja
GSŠRM
Ženski SLO GSŠRM 1964 38:14.3 08:13.4 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1964
Čas : 38:14.3
Zaostanek: 08:13.4
7 . 205 Korošec Nežka
TD Gora Sv. Miklavž
Ženski SLO TD Gora Sv. Miklavž 1968 39:55.3 09:54.4 >
Klub TD Gora Sv. Miklavž
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1968
Čas : 39:55.3
Zaostanek: 09:54.4
8 . 379 Novak Mateja
Ženski SLO 1969 41:27.6 11:26.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1969
Čas : 41:27.6
Zaostanek: 11:26.7
9 . 303 Stevanovič Gorica
Tekaška skupina Jesenice
Ženski SLO Tekaška skupina Jesenice 1969 41:29.1 11:28.2 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1969
Čas : 41:29.1
Zaostanek: 11:28.2
10 . 258 Škrbinc Štefka
Stebljevek
Ženski SLO Stebljevek 1964 44:30.4 14:29.5 >
Klub Stebljevek
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1964
Čas : 44:30.4
Zaostanek: 14:29.5
11 . 347 Mavec Barbara
Ženski SLO 1973 46:39.4 16:38.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1973
Čas : 46:39.4
Zaostanek: 16:38.5
12 . 380 Dovjak Lidija
ŠD Selca
Ženski SLO ŠD Selca 1968 47:01.6 17:00.7 >
Klub ŠD Selca
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1968
Čas : 47:01.6
Zaostanek: 17:00.7
13 . 340 Veršnik Erika
Izletniška kmetija Toman
Ženski SLO Izletniška kmetija Toman 1968 47:07.8 17:06.9 >
Klub Izletniška kmetija Toman
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1968
Čas : 47:07.8
Zaostanek: 17:06.9
14 . 389 Poljanšek Nežka
Ženski SLO 1972 47:24.6 17:23.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1972
Čas : 47:24.6
Zaostanek: 17:23.7
15 . 236 Poljanšek Marija
Mali Hrib
Ženski SLO Mali Hrib 1965 47:43.0 17:42.1 >
Klub Mali Hrib
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1965
Čas : 47:43.0
Zaostanek: 17:42.1
Z8-Ž
1 . 278 Zvir Bernarda
Šentjanž
Ženski SLO Šentjanž 1958 33:29.3 00:00.0 >
Klub Šentjanž
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1958
Čas : 33:29.3
Zaostanek: 00:00.0
2 . 249 Slapar Slavka
Komenda
Ženski SLO Komenda 1960 34:41.2 01:11.9 >
Klub Komenda
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1960
Čas : 34:41.2
Zaostanek: 01:11.9
3 . 260 Štupar Ema
Bizgeci Kamnik
Ženski SLO Bizgeci Kamnik 1962 34:45.4 01:16.1 >
Klub Bizgeci Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1962
Čas : 34:45.4
Zaostanek: 01:16.1
4 . 222 Milič Marinka
TD Gora Sv. Miklavž
Ženski SLO TD Gora Sv. Miklavž 1961 34:58.5 01:29.2 >
Klub TD Gora Sv. Miklavž
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1961
Čas : 34:58.5
Zaostanek: 01:29.2
5 . 264 Udovič Vida
Odolini Ljubljana
Ženski SLO Odolini Ljubljana 1957 39:03.2 05:33.9 >
Klub Odolini Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1957
Čas : 39:03.2
Zaostanek: 05:33.9
6 . 339 Purnat Zvonka
Izletniška kmetija Toman
Ženski SLO Izletniška kmetija Toman 1961 41:23.2 07:53.9 >
Klub Izletniška kmetija Toman
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1961
Čas : 41:23.2
Zaostanek: 07:53.9
7 . 238 Ravnikar Jelka
TD Gora Sv. Miklavž
Ženski SLO TD Gora Sv. Miklavž 1959 41:32.0 08:02.7 >
Klub TD Gora Sv. Miklavž
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1959
Čas : 41:32.0
Zaostanek: 08:02.7
8 . 382 Meglič Jana
Tržič
Ženski SLO Tržič 1962 42:44.9 09:15.6 >
Klub Tržič
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1962
Čas : 42:44.9
Zaostanek: 09:15.6
9 . 263 Udovič Mojca
Odolini Ljubljana
Ženski SLO Odolini Ljubljana 1961 43:08.0 09:38.7 >
Klub Odolini Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1961
Čas : 43:08.0
Zaostanek: 09:38.7
10 . 228 Nastran Vida
Vzajemna
Ženski SLO Vzajemna 1960 45:31.3 12:02.0 >
Klub Vzajemna
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1960
Čas : 45:31.3
Zaostanek: 12:02.0
11 . 375 Ogurevc Alenka
Urbani tekači
Ženski SLO Urbani tekači 1954 47:02.0 13:32.7 >
Klub Urbani tekači
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1954
Čas : 47:02.0
Zaostanek: 13:32.7
12 . 385 Grašič Stanka
Vzajemna
Ženski SLO Vzajemna 1954 50:06.4 16:37.1 >
Klub Vzajemna
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1954
Čas : 50:06.4
Zaostanek: 16:37.1
13 . 386 Podbregar Sonja
Ženski SLO 1960 54:58.9 21:29.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1960
Čas : 54:58.9
Zaostanek: 21:29.6
Z9-Ž
1 . 208 Kotar Hedvika
Maraton Trbovlje
Ženski SLO Maraton Trbovlje 1948 36:03.5 00:00.0 >
Klub Maraton Trbovlje
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1948
Čas : 36:03.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 203 Koprivšek Justina
TF
Ženski SLO TF 1953 38:15.1 02:11.6 >
Klub TF
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1953
Čas : 38:15.1
Zaostanek: 02:11.6
3 . 157 Osolnik Marija
Team Korak Naprej
Ženski SLO Team Korak Naprej 1952 47:10.3 11:06.8 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Ženski
Letnik: 1952
Čas : 47:10.3
Zaostanek: 11:06.8
M1 MLAJšI DEčKI-M
1 . 160 Bajc Tomi
HOP 2 Krško
Moški SLO HOP 2 Krško 2005 07:49.4 00:00.0 >
Klub HOP 2 Krško
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 07:49.4
Zaostanek: 00:00.0
2 . 36 Vovk Ambrož
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 2005 08:30.5 00:41.1 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 08:30.5
Zaostanek: 00:41.1
3 . 50 Cipot Aljaž
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2005 09:06.3 01:16.9 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 09:06.3
Zaostanek: 01:16.9
4 . 49 Cipot Aleks
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2005 09:29.9 01:40.5 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 09:29.9
Zaostanek: 01:40.5
5 . 251 Sporiš Blaž
ŠD Homec
Moški SLO ŠD Homec 2006 09:31.0 01:41.6 >
Klub ŠD Homec
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 09:31.0
Zaostanek: 01:41.6
6 . 78 Belaj Nik
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 09:50.2 02:00.8 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 09:50.2
Zaostanek: 02:00.8
7 . 89 Gorjan Bor
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2005 09:54.3 02:04.9 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 09:54.3
Zaostanek: 02:04.9
8 . 84 Dežman Miha
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2005 09:55.4 02:06.0 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 09:55.4
Zaostanek: 02:06.0
9 . 351 Alič Timotej
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 2006 09:55.7 02:06.3 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 09:55.7
Zaostanek: 02:06.3
10 . 118 Zdovc Kralj Nejc
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 09:56.7 02:07.3 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 09:56.7
Zaostanek: 02:07.3
11 . 103 Pestotnik Matija
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2005 09:57.3 02:07.9 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 09:57.3
Zaostanek: 02:07.9
12 . 119 Zore Maks
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 10:05.7 02:16.3 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 10:05.7
Zaostanek: 02:16.3
13 . 104 Petek Jošt
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 10:16.4 02:27.0 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 10:16.4
Zaostanek: 02:27.0
14 . 94 Kadunc Jan
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2005 10:19.4 02:30.0 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 10:19.4
Zaostanek: 02:30.0
15 . 83 Cevec Tadej
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2005 10:22.5 02:33.1 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 10:22.5
Zaostanek: 02:33.1
16 . 138 Presečnik Matic
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2005 11:03.0 03:13.6 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 11:03.0
Zaostanek: 03:13.6
17 . 91 Husič Enej
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 11:18.6 03:29.2 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 11:18.6
Zaostanek: 03:29.2
18 . 105 Pišek Rene
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 11:34.7 03:45.3 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 11:34.7
Zaostanek: 03:45.3
19 . 66 Strniša Drejc
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2007 11:48.9 03:59.5 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2007
Čas : 11:48.9
Zaostanek: 03:59.5
20 . 64 Potokar Nik
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2007 12:07.0 04:17.6 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2007
Čas : 12:07.0
Zaostanek: 04:17.6
21 . 147 Rop Matevž
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2007 12:10.1 04:20.7 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2007
Čas : 12:10.1
Zaostanek: 04:20.7
22 . 90 Sadar Tilen
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 12:19.6 04:30.2 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 12:19.6
Zaostanek: 04:30.2
23 . 113 Rifel Nejc
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 12:26.9 04:37.5 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 12:26.9
Zaostanek: 04:37.5
24 . 80 Borštnar Gal
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 12:32.4 04:43.0 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 12:32.4
Zaostanek: 04:43.0
25 . 132 Lončar Rok
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2006 12:33.5 04:44.1 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 12:33.5
Zaostanek: 04:44.1
26 . 142 Rajter Krebs Tilen
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2005 12:34.5 04:45.1 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 12:34.5
Zaostanek: 04:45.1
27 . 47 Bičanič Domen
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2007 12:56.0 05:06.6 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2007
Čas : 12:56.0
Zaostanek: 05:06.6
28 . 145 Rezoničnik Ožbej
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2008 12:57.9 05:08.5 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2008
Čas : 12:57.9
Zaostanek: 05:08.5
29 . 110 Pungartnik Miha
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 13:06.0 05:16.6 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 13:06.0
Zaostanek: 05:16.6
30 . 54 Grabnar Domen
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2006 13:48.3 05:58.9 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 13:48.3
Zaostanek: 05:58.9
31 . 127 Kočnar Matija
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2005 15:36.2 07:46.8 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2005
Čas : 15:36.2
Zaostanek: 07:46.8
32 . 125 Golob Patrik
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2007 17:48.4 09:59.0 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2007
Čas : 17:48.4
Zaostanek: 09:59.0
33 . 97 Klemen Amadej
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 18:18.2 10:28.8 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 18:18.2
Zaostanek: 10:28.8
34 . 121 Železnik Domen
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 18:18.3 10:28.9 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2006
Čas : 18:18.3
Zaostanek: 10:28.9
35 . 48 Bičanič Tilen
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2007 19:42.3 11:52.9 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2007
Čas : 19:42.3
Zaostanek: 11:52.9
M2 DEčKI-M
1 . 284 Mocnik Martin
Radomlje
Moški SLO Radomlje 2003 07:07.6 00:00.0 >
Klub Radomlje
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 07:07.6
Zaostanek: 00:00.0
2 . 63 Podbregar Rok
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2002 07:10.7 00:03.1 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2002
Čas : 07:10.7
Zaostanek: 00:03.1
3 . 68 Uršič Nejc
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2001 07:13.4 00:05.8 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2001
Čas : 07:13.4
Zaostanek: 00:05.8
4 . 318 Prelovšek Aleš
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2003 07:13.7 00:06.1 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 07:13.7
Zaostanek: 00:06.1
5 . 51 Ćosić Igor
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2002 07:26.6 00:19.0 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2002
Čas : 07:26.6
Zaostanek: 00:19.0
6 . 62 Podbregar Miha
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2003 07:35.4 00:27.8 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 07:35.4
Zaostanek: 00:27.8
7 . 56 Grčar Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2004 07:58.4 00:50.8 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 07:58.4
Zaostanek: 00:50.8
8 . 37 Vovk Peter
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 2002 08:07.2 00:59.6 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2002
Čas : 08:07.2
Zaostanek: 00:59.6
9 . 19 Lapajne Črt
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 2003 08:11.5 01:03.9 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 08:11.5
Zaostanek: 01:03.9
10 . 39 Jeretina Marko
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 2001 08:21.9 01:14.3 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2001
Čas : 08:21.9
Zaostanek: 01:14.3
11 . 100 Lipovšek Simon
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 08:24.8 01:17.2 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 08:24.8
Zaostanek: 01:17.2
12 . 27 Kranjec Žan
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 2001 08:37.5 01:29.9 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2001
Čas : 08:37.5
Zaostanek: 01:29.9
13 . 101 Osolnik Boštjan
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 08:44.1 01:36.5 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 08:44.1
Zaostanek: 01:36.5
14 . 33 Starman Jaka
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 2002 08:49.4 01:41.8 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2002
Čas : 08:49.4
Zaostanek: 01:41.8
15 . 98 Koncilja Urban
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 08:50.3 01:42.7 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 08:50.3
Zaostanek: 01:42.7
16 . 112 Poljanšek Ambrož
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 08:51.5 01:43.9 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 08:51.5
Zaostanek: 01:43.9
17 . 313 Šimenc Luka
Sam
Moški SLO Sam 2001 08:52.1 01:44.5 >
Klub Sam
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2001
Čas : 08:52.1
Zaostanek: 01:44.5
18 . 86 Drolc Matic
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 08:56.2 01:48.6 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 08:56.2
Zaostanek: 01:48.6
19 . 70 Uršič Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2003 09:10.8 02:03.2 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 09:10.8
Zaostanek: 02:03.2
20 . 92 Jerič Luka
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 09:15.6 02:08.0 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 09:15.6
Zaostanek: 02:08.0
21 . 394 Balažic Taj
Moški SLO 2004 09:29.7 02:22.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 09:29.7
Zaostanek: 02:22.1
22 . 133 Maurič Matevž
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 09:30.1 02:22.5 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 09:30.1
Zaostanek: 02:22.5
22 . 152 Vincek Nik
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 09:30.1 02:22.5 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 09:30.1
Zaostanek: 02:22.5
24 . 88 Drolec Jan
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 09:38.7 02:31.1 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 09:38.7
Zaostanek: 02:31.1
25 . 46 Bencek Nik
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2001 09:40.1 02:32.5 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2001
Čas : 09:40.1
Zaostanek: 02:32.5
26 . 76 Bajde Samo
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 09:54.9 02:47.3 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 09:54.9
Zaostanek: 02:47.3
27 . 120 Žebaljec Andraž
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 10:11.9 03:04.3 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 10:11.9
Zaostanek: 03:04.3
28 . 85 Drolc Matej
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 10:13.6 03:06.0 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 10:13.6
Zaostanek: 03:06.0
29 . 361 Jagodič David
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 2004 10:19.2 03:11.6 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 10:19.2
Zaostanek: 03:11.6
30 . 79 Bergant Miha
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 11:04.6 03:57.0 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 11:04.6
Zaostanek: 03:57.0
31 . 81 Burkeljca Jure
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 11:06.7 03:59.1 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 11:06.7
Zaostanek: 03:59.1
32 . 18 Kocjančič Jaka
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 2003 11:25.1 04:17.5 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2003
Čas : 11:25.1
Zaostanek: 04:17.5
33 . 115 Sadar Tomaž
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 12:19.7 05:12.1 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 12:19.7
Zaostanek: 05:12.1
34 . 135 Mlinar Primož
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2001 12:33.6 05:26.0 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2001
Čas : 12:33.6
Zaostanek: 05:26.0
35 . 150 Tevž Aleksej
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 12:35.6 05:28.0 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 12:35.6
Zaostanek: 05:28.0
36 . 146 Rezoničnik Urh
OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 15:36.8 08:29.2 >
Klub OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 15:36.8
Zaostanek: 08:29.2
37 . 116 Zalaznik Andraž
Osnovna šola Šmartno
Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 18:18.5 11:10.9 >
Klub Osnovna šola Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2004
Čas : 18:18.5
Zaostanek: 11:10.9
M3 STAREJšI DEčKI-M
1 . 59 Oražem Miha
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2000 06:41.3 00:00.0 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2000
Čas : 06:41.3
Zaostanek: 00:00.0
2 . 296 Mali Jakob
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 2000 06:42.8 00:01.5 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2000
Čas : 06:42.8
Zaostanek: 00:01.5
3 . 291 Mekiš Marino
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1998 06:47.3 00:06.0 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1998
Čas : 06:47.3
Zaostanek: 00:06.0
4 . 73 Zagorc Grega
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 2000 07:05.2 00:23.9 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2000
Čas : 07:05.2
Zaostanek: 00:23.9
5 . 302 Hribar Grega
ŠD Zlato polje
Moški SLO ŠD Zlato polje 2000 07:45.0 01:03.7 >
Klub ŠD Zlato polje
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2000
Čas : 07:45.0
Zaostanek: 01:03.7
6 . 357 Medja Krištof
AK Radovljica
Moški SLO AK Radovljica 2000 07:52.9 01:11.6 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2000
Čas : 07:52.9
Zaostanek: 01:11.6
7 . 252 Sporiš Jan
ŠD Homec
Moški SLO ŠD Homec 2000 08:01.7 01:20.4 >
Klub ŠD Homec
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2000
Čas : 08:01.7
Zaostanek: 01:20.4
8 . 306 Kralj Serša Erik
Moški SLO 2000 08:14.9 01:33.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2000
Čas : 08:14.9
Zaostanek: 01:33.6
9 . 363 Jagodič Tilen
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 2000 08:42.4 02:01.1 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2000
Čas : 08:42.4
Zaostanek: 02:01.1
10 . 354 Per Luka
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 1999 08:45.4 02:04.1 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1999
Čas : 08:45.4
Zaostanek: 02:04.1
M4 MLADINCI U20-M
1 . 321 Planko Matevž
TK Trisport
Moški SLO TK Trisport 1998 23:02.5 00:00.0 >
Klub TK Trisport
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1998
Čas : 23:02.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 4 Bratina Rok
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1994 24:06.0 01:03.5 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1994
Čas : 24:06.0
Zaostanek: 01:03.5
3 . 370 Rezai Mohammad Bashir
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1995 24:06.6 01:04.1 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1995
Čas : 24:06.6
Zaostanek: 01:04.1
4 . 10 Golja Janez
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 1997 25:38.9 02:36.4 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1997
Čas : 25:38.9
Zaostanek: 02:36.4
5 . 381 Abunar Martin
Črnivec
Moški SLO Črnivec 1994 26:07.8 03:05.3 >
Klub Črnivec
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1994
Čas : 26:07.8
Zaostanek: 03:05.3
6 . 177 Dovjak Dejan
PD Gore
Moški SLO PD Gore 1996 27:07.6 04:05.1 >
Klub PD Gore
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1996
Čas : 27:07.6
Zaostanek: 04:05.1
7 . 346 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1997 27:13.2 04:10.7 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1997
Čas : 27:13.2
Zaostanek: 04:10.7
8 . 175 Čemažar Luka
Trstenik
Moški SLO Trstenik 1995 27:48.8 04:46.3 >
Klub Trstenik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1995
Čas : 27:48.8
Zaostanek: 04:46.3
9 . 376 Osolnik Matic
Moški SLO 1998 27:51.3 04:48.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1998
Čas : 27:51.3
Zaostanek: 04:48.8
10 . 338 Hostnik Lan
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1997 28:05.1 05:02.6 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1997
Čas : 28:05.1
Zaostanek: 05:02.6
11 . 320 Planko Lovro
SK Ihan
Moški SLO SK Ihan 2001 28:30.0 05:27.5 >
Klub SK Ihan
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 2001
Čas : 28:30.0
Zaostanek: 05:27.5
12 . 305 Vidergar Domen
SŠ Domžale
Moški SLO SŠ Domžale 1997 28:54.1 05:51.6 >
Klub SŠ Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1997
Čas : 28:54.1
Zaostanek: 05:51.6
13 . 309 Dolar Žan Ticijan
MS Feniks
Moški SLO MS Feniks 1997 29:09.4 06:06.9 >
Klub MS Feniks
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1997
Čas : 29:09.4
Zaostanek: 06:06.9
14 . 269 Verbič Boštjan
SD Strahovica, Vodice
Moški SLO SD Strahovica, Vodice 1994 30:44.0 07:41.5 >
Klub SD Strahovica, Vodice
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1994
Čas : 30:44.0
Zaostanek: 07:41.5
15 . 256 Stepančič Miha
ŠD Strahovica
Moški SLO ŠD Strahovica 1994 31:12.6 08:10.1 >
Klub ŠD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1994
Čas : 31:12.6
Zaostanek: 08:10.1
16 . 311 Vrankar Matej
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 1996 31:38.3 08:35.8 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1996
Čas : 31:38.3
Zaostanek: 08:35.8
17 . 185 Grčar Matej
Domžale
Moški SLO Domžale 1996 32:39.8 09:37.3 >
Klub Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1996
Čas : 32:39.8
Zaostanek: 09:37.3
18 . 308 Dolar Andraž
MS Feniks
Moški SLO MS Feniks 1994 34:36.9 11:34.4 >
Klub MS Feniks
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1994
Čas : 34:36.9
Zaostanek: 11:34.4
19 . 328 Pestotnik Tine
ŠD Tuhinj
Moški SLO ŠD Tuhinj 1996 39:21.4 16:18.9 >
Klub ŠD Tuhinj
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1996
Čas : 39:21.4
Zaostanek: 16:18.9
M5 čLANI-M
1 . 1 Bregar Gašper
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1990 22:25.9 00:00.0 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1990
Čas : 22:25.9
Zaostanek: 00:00.0
2 . 317 Mlakar Grega
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1988 24:05.9 01:40.0 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1988
Čas : 24:05.9
Zaostanek: 01:40.0
3 . 232 Petač Primož
Hella Saturnus
Moški SLO Hella Saturnus 1988 25:16.0 02:50.1 >
Klub Hella Saturnus
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1988
Čas : 25:16.0
Zaostanek: 02:50.1
4 . 170 Breznik Miha
Rafolče
Moški SLO Rafolče 1992 25:33.2 03:07.3 >
Klub Rafolče
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1992
Čas : 25:33.2
Zaostanek: 03:07.3
5 . 388 Korošec Rok
TD Gora Sv. Miklavž
Moški SLO TD Gora Sv. Miklavž 1993 25:37.2 03:11.3 >
Klub TD Gora Sv. Miklavž
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1993
Čas : 25:37.2
Zaostanek: 03:11.3
6 . 23 Razpotnik Simon
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 1986 26:17.8 03:51.9 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1986
Čas : 26:17.8
Zaostanek: 03:51.9
7 . 280 Žitnik Urban
Tržič
Moški SLO Tržič 1986 26:32.5 04:06.6 >
Klub Tržič
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1986
Čas : 26:32.5
Zaostanek: 04:06.6
8 . 35 Valentinčič Nejc
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 1990 27:31.0 05:05.1 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1990
Čas : 27:31.0
Zaostanek: 05:05.1
9 . 223 Modrijan Ambrož
Sidol
Moški SLO Sidol 1991 28:07.9 05:42.0 >
Klub Sidol
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1991
Čas : 28:07.9
Zaostanek: 05:42.0
10 . 221 Miko Dejan
Ločica ob Saviji
Moški SLO Ločica ob Saviji 1988 28:14.4 05:48.5 >
Klub Ločica ob Saviji
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1988
Čas : 28:14.4
Zaostanek: 05:48.5
11 . 337 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1985 28:48.5 06:22.6 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1985
Čas : 28:48.5
Zaostanek: 06:22.6
12 . 24 Korošec Martin
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 1985 28:59.4 06:33.5 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1985
Čas : 28:59.4
Zaostanek: 06:33.5
13 . 399 Koželj Rok
Moški SLO 1987 29:23.0 06:57.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1987
Čas : 29:23.0
Zaostanek: 06:57.1
14 . 344 Veršnik Anže
Izletniška kmetija Toman
Moški SLO Izletniška kmetija Toman 1985 29:36.0 07:10.1 >
Klub Izletniška kmetija Toman
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1985
Čas : 29:36.0
Zaostanek: 07:10.1
15 . 190 Hribar Metod
Špitalič
Moški SLO Špitalič 1990 30:11.1 07:45.2 >
Klub Špitalič
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1990
Čas : 30:11.1
Zaostanek: 07:45.2
16 . 250 Slapnik Andrej
ŠD Tuhinj
Moški SLO ŠD Tuhinj 1987 30:22.5 07:56.6 >
Klub ŠD Tuhinj
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1987
Čas : 30:22.5
Zaostanek: 07:56.6
17 . 395 Volkar Danilo
Moški SLO 1988 30:50.2 08:24.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1988
Čas : 30:50.2
Zaostanek: 08:24.3
18 . 181 Galin Rok
Sidol
Moški SLO Sidol 1984 31:28.5 09:02.6 >
Klub Sidol
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1984
Čas : 31:28.5
Zaostanek: 09:02.6
19 . 327 Pestotnik Rok
ŠD Tuhinj
Moški SLO ŠD Tuhinj 1985 33:10.5 10:44.6 >
Klub ŠD Tuhinj
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1985
Čas : 33:10.5
Zaostanek: 10:44.6
20 . 330 Hribar Miha
ŠD Tuhinj
Moški SLO ŠD Tuhinj 1989 33:56.6 11:30.7 >
Klub ŠD Tuhinj
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1989
Čas : 33:56.6
Zaostanek: 11:30.7
21 . 239 Rems Mitja
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1986 35:22.8 12:56.9 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1986
Čas : 35:22.8
Zaostanek: 12:56.9
22 . 325 Povše Brane
DU KAMNIK
Moški SLO DU KAMNIK 1992 36:11.1 13:45.2 >
Klub DU KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1992
Čas : 36:11.1
Zaostanek: 13:45.2
23 . 387 Klemenc Miro
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1990 37:02.9 14:37.0 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1990
Čas : 37:02.9
Zaostanek: 14:37.0
24 . 288 Smeunovič Gašper
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1986 37:15.7 14:49.8 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1986
Čas : 37:15.7
Zaostanek: 14:49.8
25 . 329 Klopčič Matej
ŠD Tuhinj
Moški SLO ŠD Tuhinj 1990 39:24.8 16:58.9 >
Klub ŠD Tuhinj
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1990
Čas : 39:24.8
Zaostanek: 16:58.9
26 . 343 Veršnik Andraž
Izletniška kmetija Toman
Moški SLO Izletniška kmetija Toman 1992 45:23.7 22:57.8 >
Klub Izletniška kmetija Toman
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1992
Čas : 45:23.7
Zaostanek: 22:57.8
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 3 Slapar Bojan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1977 23:24.9 00:00.0 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas : 23:24.9
Zaostanek: 00:00.0
2 . 53 Erjavšek Boštjan
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1982 24:06.1 00:41.2 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1982
Čas : 24:06.1
Zaostanek: 00:41.2
3 . 43 Koncilija Miha
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 1981 24:10.4 00:45.5 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1981
Čas : 24:10.4
Zaostanek: 00:45.5
4 . 28 Kukovič Jure
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 1975 24:49.1 01:24.2 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1975
Čas : 24:49.1
Zaostanek: 01:24.2
5 . 29 Miklič Gregor
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 1976 26:20.6 02:55.7 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1976
Čas : 26:20.6
Zaostanek: 02:55.7
6 . 245 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1978 26:31.7 03:06.8 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas : 26:31.7
Zaostanek: 03:06.8
7 . 262 Thaler Matjaž
Karantanija
Moški SLO Karantanija 1978 27:33.6 04:08.7 >
Klub Karantanija
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas : 27:33.6
Zaostanek: 04:08.7
8 . 365 Juvan Miha
ZG Kašelj
Moški SLO ZG Kašelj 1975 27:51.4 04:26.5 >
Klub ZG Kašelj
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1975
Čas : 27:51.4
Zaostanek: 04:26.5
9 . 163 Bencek Primož
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1977 27:53.3 04:28.4 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas : 27:53.3
Zaostanek: 04:28.4
10 . 286 Vidmar Blaž
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1982 28:07.5 04:42.6 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1982
Čas : 28:07.5
Zaostanek: 04:42.6
11 . 246 Skalar Simon
Kamnik
Moški SLO Kamnik 1982 28:15.8 04:50.9 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1982
Čas : 28:15.8
Zaostanek: 04:50.9
12 . 5 Mulej Janez
Tekaška skupina Jesenice
Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1981 28:48.9 05:24.0 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1981
Čas : 28:48.9
Zaostanek: 05:24.0
13 . 393 Nježič Aleksander
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 1974 28:56.3 05:31.4 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas : 28:56.3
Zaostanek: 05:31.4
14 . 331 Mehle Jure
Moški SLO 1980 29:01.7 05:36.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1980
Čas : 29:01.7
Zaostanek: 05:36.8
15 . 235 Pobežin Janez
ŠD NAKLO
Moški SLO ŠD NAKLO 1978 29:13.0 05:48.1 >
Klub ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas : 29:13.0
Zaostanek: 05:48.1
16 . 332 Jovičič Dejan
Moški SLO 1979 29:30.8 06:05.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1979
Čas : 29:30.8
Zaostanek: 06:05.9
17 . 173 Cevec Mirko
Buč
Moški SLO Buč 1979 29:49.3 06:24.4 >
Klub Buč
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1979
Čas : 29:49.3
Zaostanek: 06:24.4
18 . 289 Erzar Peter
Moški SLO 1980 30:31.8 07:06.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1980
Čas : 30:31.8
Zaostanek: 07:06.9
19 . 266 Urh Marjan
Zalog
Moški SLO Zalog 1980 30:41.7 07:16.8 >
Klub Zalog
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1980
Čas : 30:41.7
Zaostanek: 07:16.8
20 . 165 Bizjak Miha
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 1975 30:54.3 07:29.4 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1975
Čas : 30:54.3
Zaostanek: 07:29.4
21 . 240 Rifl Damijan
Gorenjska Banka
Moški SLO Gorenjska Banka 1976 31:28.1 08:03.2 >
Klub Gorenjska Banka
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1976
Čas : 31:28.1
Zaostanek: 08:03.2
22 . 371 Lorinšek Uroš
Hitre želve Komenda
Moški SLO Hitre želve Komenda 1981 31:28.8 08:03.9 >
Klub Hitre želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1981
Čas : 31:28.8
Zaostanek: 08:03.9
23 . 259 Štritof David
Kamniška bistrica
Moški SLO Kamniška bistrica 1980 31:54.0 08:29.1 >
Klub Kamniška bistrica
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1980
Čas : 31:54.0
Zaostanek: 08:29.1
24 . 398 Mitič Bojan
Moški SLO 1982 32:09.0 08:44.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1982
Čas : 32:09.0
Zaostanek: 08:44.1
25 . 248 Skvarča Samo
Kamniške novice
Moški SLO Kamniške novice 1977 32:17.5 08:52.6 >
Klub Kamniške novice
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas : 32:17.5
Zaostanek: 08:52.6
26 . 171 Brovč Primož
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 1975 32:51.8 09:26.9 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1975
Čas : 32:51.8
Zaostanek: 09:26.9
27 . 364 Logožar Sašo
ŠKD A,ENI
Moški SLO ŠKD A,ENI 1976 34:36.4 11:11.5 >
Klub ŠKD A,ENI
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1976
Čas : 34:36.4
Zaostanek: 11:11.5
28 . 198 Jeseničnik Antonio
Kamnik
Moški SLO Kamnik 1978 35:36.9 12:12.0 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas : 35:36.9
Zaostanek: 12:12.0
29 . 233 Petek Matjaž
ŠD Šmartno - Turbinski
Moški SLO ŠD Šmartno - Turbinski 1975 35:48.5 12:23.6 >
Klub ŠD Šmartno - Turbinski
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1975
Čas : 35:48.5
Zaostanek: 12:23.6
30 . 301 Erman Klemen
Tekaška skupina Jesenice
Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1974 36:43.2 13:18.3 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas : 36:43.2
Zaostanek: 13:18.3
31 . 197 Jerič Janez
Šmartno
Moški SLO Šmartno 1976 37:40.6 14:15.7 >
Klub Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1976
Čas : 37:40.6
Zaostanek: 14:15.7
32 . 201 Klemen Damjan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1978 38:17.7 14:52.8 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas : 38:17.7
Zaostanek: 14:52.8
33 . 189 Hribar Janez
ŠD Tuhinj
Moški SLO ŠD Tuhinj 1974 39:18.7 15:53.8 >
Klub ŠD Tuhinj
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas : 39:18.7
Zaostanek: 15:53.8
34 . 13 Hribernik Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1983 40:26.3 17:01.4 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1983
Čas : 40:26.3
Zaostanek: 17:01.4
35 . 182 Galin Tanja
ŠD Tuhinj
Moški SLO ŠD Tuhinj 1975 40:34.6 17:09.7 >
Klub ŠD Tuhinj
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1975
Čas : 40:34.6
Zaostanek: 17:09.7
36 . 369 Potočnik Miha
Torkova tekaška druženja
Moški SLO Torkova tekaška druženja 1978 54:42.5 31:17.6 >
Klub Torkova tekaška druženja
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas : 54:42.5
Zaostanek: 31:17.6
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 345 Trojer Andrej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1971 24:05.0 00:00.0 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas : 24:05.0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 293 Janjatovič Mirko
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1971 24:15.9 00:10.9 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas : 24:15.9
Zaostanek: 00:10.9
3 . 14 Bregar Metod
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1969 24:48.9 00:43.9 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas : 24:48.9
Zaostanek: 00:43.9
4 . 282 Močnik Metod
Radomlje
Moški SLO Radomlje 1968 24:49.9 00:44.9 >
Klub Radomlje
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1968
Čas : 24:49.9
Zaostanek: 00:44.9
5 . 9 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 26:25.8 02:20.8 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1970
Čas : 26:25.8
Zaostanek: 02:20.8
6 . 215 Lušina Andrej
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki 1968 26:50.4 02:45.4 >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1968
Čas : 26:50.4
Zaostanek: 02:45.4
7 . 65 Spruk Marko
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1973 26:58.3 02:53.3 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas : 26:58.3
Zaostanek: 02:53.3
8 . 154 Grudnik Igor
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej 1967 27:09.3 03:04.3 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1967
Čas : 27:09.3
Zaostanek: 03:04.3
9 . 30 Novak Rajko
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 1969 27:17.8 03:12.8 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas : 27:17.8
Zaostanek: 03:12.8
10 . 285 Vrečar Branko
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1966 27:51.0 03:46.0 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1966
Čas : 27:51.0
Zaostanek: 03:46.0
11 . 40 Jeretina Primož
KD Mengeš
Moški SLO KD Mengeš 1969 27:52.4 03:47.4 >
Klub KD Mengeš
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas : 27:52.4
Zaostanek: 03:47.4
12 . 191 Hudmal Roman
Hitre želve Komenda
Moški SLO Hitre želve Komenda 1965 28:21.6 04:16.6 >
Klub Hitre želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1965
Čas : 28:21.6
Zaostanek: 04:16.6
13 . 229 Novak Andrej
ŠD KRAŠNJA
Moški SLO ŠD KRAŠNJA 1965 28:54.4 04:49.4 >
Klub ŠD KRAŠNJA
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1965
Čas : 28:54.4
Zaostanek: 04:49.4
14 . 297 Sušnik Franc
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1964 28:54.5 04:49.5 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1964
Čas : 28:54.5
Zaostanek: 04:49.5
15 . 174 Čemažar Boris
Trstenik
Moški SLO Trstenik 1971 29:00.0 04:55.0 >
Klub Trstenik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas : 29:00.0
Zaostanek: 04:55.0
16 . 184 Grčar Jože
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1969 29:32.5 05:27.5 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas : 29:32.5
Zaostanek: 05:27.5
17 . 268 Uršič Milan
Nevlje
Moški SLO Nevlje 1969 29:52.4 05:47.4 >
Klub Nevlje
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas : 29:52.4
Zaostanek: 05:47.4
18 . 324 Homšak Daniel
Solo
Moški SLO Solo 1973 30:02.8 05:57.8 >
Klub Solo
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas : 30:02.8
Zaostanek: 05:57.8
19 . 178 Dovjak Jože
PD Gore
Moški SLO PD Gore 1966 30:08.8 06:03.8 >
Klub PD Gore
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1966
Čas : 30:08.8
Zaostanek: 06:03.8
20 . 176 Černe Andrej
ŠRD Omega air
Moški SLO ŠRD Omega air 1969 30:13.9 06:08.9 >
Klub ŠRD Omega air
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas : 30:13.9
Zaostanek: 06:08.9
21 . 373 Gril Andrej
Komenda
Moški SLO Komenda 1970 30:42.3 06:37.3 >
Klub Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1970
Čas : 30:42.3
Zaostanek: 06:37.3
22 . 279 Železnik Franci
ŠD Češnjice
Moški SLO ŠD Češnjice 1973 31:05.3 07:00.3 >
Klub ŠD Češnjice
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas : 31:05.3
Zaostanek: 07:00.3
23 . 179 Filipič Roman
Hitre želve Komenda
Moški SLO Hitre želve Komenda 1964 31:13.6 07:08.6 >
Klub Hitre želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1964
Čas : 31:13.6
Zaostanek: 07:08.6
24 . 61 Orehek Franc
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1967 31:41.5 07:36.5 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1967
Čas : 31:41.5
Zaostanek: 07:36.5
25 . 300 Zajc Miran
TF DOMŽALE
Moški SLO TF DOMŽALE 1965 32:03.6 07:58.6 >
Klub TF DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1965
Čas : 32:03.6
Zaostanek: 07:58.6
26 . 187 Hočevar Milan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 32:13.0 08:08.0 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1970
Čas : 32:13.0
Zaostanek: 08:08.0
27 . 253 Sporiš Matjaž
ŠD Homec
Moški SLO ŠD Homec 1973 32:16.4 08:11.4 >
Klub ŠD Homec
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas : 32:16.4
Zaostanek: 08:11.4
28 . 183 Golja Gregor
ŠKD TE-TOL
Moški SLO ŠKD TE-TOL 1967 32:35.7 08:30.7 >
Klub ŠKD TE-TOL
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1967
Čas : 32:35.7
Zaostanek: 08:30.7
29 . 199 Kitak Damir
AK Žalec
Moški SLO AK Žalec 1968 32:54.2 08:49.2 >
Klub AK Žalec
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1968
Čas : 32:54.2
Zaostanek: 08:49.2
30 . 270 Vok Tomaž
Petrovče
Moški SLO Petrovče 1969 32:59.7 08:54.7 >
Klub Petrovče
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas : 32:59.7
Zaostanek: 08:54.7
31 . 276 Vukotič Dejan
Don Andro
Moški SLO Don Andro 1973 33:58.4 09:53.4 >
Klub Don Andro
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas : 33:58.4
Zaostanek: 09:53.4
32 . 292 Lemark Ervin
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 1967 34:10.6 10:05.6 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1967
Čas : 34:10.6
Zaostanek: 10:05.6
33 . 355 Per Stane
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 1973 34:18.7 10:13.7 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas : 34:18.7
Zaostanek: 10:13.7
34 . 281 Pestotnik Franci
Bizgeci Kamnik
Moški SLO Bizgeci Kamnik 1968 34:22.9 10:17.9 >
Klub Bizgeci Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1968
Čas : 34:22.9
Zaostanek: 10:17.9
35 . 312 Šimenc Janko
Moški SLO 1973 34:26.5 10:21.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas : 34:26.5
Zaostanek: 10:21.5
36 . 372 Kepic Rajko
Hitre želve Komenda
Moški SLO Hitre želve Komenda 1964 34:31.4 10:26.4 >
Klub Hitre želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1964
Čas : 34:31.4
Zaostanek: 10:26.4
37 . 195 Jeras Lado
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1965 35:59.3 11:54.3 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1965
Čas : 35:59.3
Zaostanek: 11:54.3
38 . 378 Novak Igor
Moški SLO 1967 38:05.8 14:00.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1967
Čas : 38:05.8
Zaostanek: 14:00.8
39 . 193 Jančar Andrej
AK Radeče
Moški SLO AK Radeče 1969 39:48.7 15:43.7 >
Klub AK Radeče
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas : 39:48.7
Zaostanek: 15:43.7
40 . 396 Staler Vladimir
AK Železniki
Moški SLO AK Železniki 1968 40:09.1 16:04.1 >
Klub AK Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1968
Čas : 40:09.1
Zaostanek: 16:04.1
41 . 25 Kranjec Frane
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 1971 40:46.5 16:41.5 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas : 40:46.5
Zaostanek: 16:41.5
42 . 274 Vrankar Robert
VG Vrankar
Moški SLO VG Vrankar 1968 44:30.1 20:25.1 >
Klub VG Vrankar
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1968
Čas : 44:30.1
Zaostanek: 20:25.1
43 . 359 Josipovič Matko
TF, Riba
Moški SLO TF, Riba 1965 52:14.6 28:09.6 >
Klub TF, Riba
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1965
Čas : 52:14.6
Zaostanek: 28:09.6
M9-M
1 . 319 Lešnik Štefan
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 1951 29:24.2 00:00.0 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1951
Čas : 29:24.2
Zaostanek: 00:00.0
2 . 295 Stevanović Rajko
Avtomehanika Valant
Moški SLO Avtomehanika Valant 1952 29:42.5 00:18.3 >
Klub Avtomehanika Valant
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1952
Čas : 29:42.5
Zaostanek: 00:18.3
3 . 241 Ručigaj Zdravc
Preserje pri Radomljah
Moški SLO Preserje pri Radomljah 1952 31:33.2 02:09.0 >
Klub Preserje pri Radomljah
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1952
Čas : 31:33.2
Zaostanek: 02:09.0
4 . 192 Jakša Alojzij
SM Senčila Logatec
Moški SLO SM Senčila Logatec 1950 34:22.6 04:58.4 >
Klub SM Senčila Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1950
Čas : 34:22.6
Zaostanek: 04:58.4
5 . 315 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 1950 34:31.9 05:07.7 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1950
Čas : 34:31.9
Zaostanek: 05:07.7
6 . 234 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1946 34:40.2 05:16.0 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1946
Čas : 34:40.2
Zaostanek: 05:16.0
7 . 194 Jelenc Ivo Janez
TIVO d.o.o.
Moški SLO TIVO d.o.o. 1948 35:00.8 05:36.6 >
Klub TIVO d.o.o.
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1948
Čas : 35:00.8
Zaostanek: 05:36.6
8 . 261 Švab Vincenc
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 1950 35:11.6 05:47.4 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1950
Čas : 35:11.6
Zaostanek: 05:47.4
9 . 45 Kotnik Herbert
KD Mengeš
Moški SLO KD Mengeš 1943 35:30.1 06:05.9 >
Klub KD Mengeš
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1943
Čas : 35:30.1
Zaostanek: 06:05.9
10 . 350 Rebolj Janez
Moški SLO 1953 35:54.6 06:30.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1953
Čas : 35:54.6
Zaostanek: 06:30.4
11 . 202 Kompan Vladimir
Podkraj pri Velenju
Moški SLO Podkraj pri Velenju 1951 39:21.4 09:57.2 >
Klub Podkraj pri Velenju
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1951
Čas : 39:21.4
Zaostanek: 09:57.2
12 . 326 Horvat Miha
Sulci Kamnik
Moški SLO Sulci Kamnik 1938 39:59.1 10:34.9 >
Klub Sulci Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1938
Čas : 39:59.1
Zaostanek: 10:34.9
13 . 290 Hribar Brane
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1946 40:31.5 11:07.3 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1946
Čas : 40:31.5
Zaostanek: 11:07.3
14 . 206 Košir Anton
Tekaški Forum
Moški SLO Tekaški Forum 1946 44:16.2 14:52.0 >
Klub Tekaški Forum
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1946
Čas : 44:16.2
Zaostanek: 14:52.0
15 . 60 Virijant Branko
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1953 44:36.3 15:12.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1953
Čas : 44:36.3
Zaostanek: 15:12.1
16 . 348 Dobrin Marislav
Celje
Moški SLO Celje 1941 49:46.0 20:21.8 >
Klub Celje
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1941
Čas : 49:46.0
Zaostanek: 20:21.8
K100 >100KG-M
1 . 166 Božičnik Matej
Rožično
Moški SLO Rožično 1975 33:35.0 00:00.0 >
Klub Rožično
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1975
Čas : 33:35.0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 217 Mali Primož
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1982 35:04.6 01:29.6 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1982
Čas : 35:04.6
Zaostanek: 01:29.6
3 . 265 Urbanc Franci
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 1963 35:14.5 01:39.5 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1963
Čas : 35:14.5
Zaostanek: 01:39.5
4 . 277 Založnik Zvone
Kokra
Moški SLO Kokra 1972 36:31.9 02:56.9 >
Klub Kokra
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1972
Čas : 36:31.9
Zaostanek: 02:56.9
5 . 186 Hočevar Marko
Gradišče
Moški SLO Gradišče 1965 37:05.5 03:30.5 >
Klub Gradišče
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1965
Čas : 37:05.5
Zaostanek: 03:30.5
6 . 216 Mali Bojan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1976 37:12.5 03:37.5 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1976
Čas : 37:12.5
Zaostanek: 03:37.5
7 . 247 Skok Borut
Mengeš
Moški SLO Mengeš 1971 38:33.5 04:58.5 >
Klub Mengeš
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas : 38:33.5
Zaostanek: 04:58.5
8 . 272 Vrankar Franci
VG Vrankar
Moški SLO VG Vrankar 1973 41:58.8 08:23.8 >
Klub VG Vrankar
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas : 41:58.8
Zaostanek: 08:23.8
9 . 219 Matoša Dare
Zagorje ob savi
Moški SLO Zagorje ob savi 1963 44:43.8 11:08.8 >
Klub Zagorje ob savi
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1963
Čas : 44:43.8
Zaostanek: 11:08.8
M8-M
1 . 294 Teraž Franci
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1962 24:42.7 00:00.0 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1962
Čas : 24:42.7
Zaostanek: 00:00.0
2 . 11 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1963 25:21.3 00:38.6 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1963
Čas : 25:21.3
Zaostanek: 00:38.6
3 . 323 Kalan Tomaž
Tomas šport 2
Moški SLO Tomas šport 2 1958 25:48.3 01:05.6 >
Klub Tomas šport 2
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1958
Čas : 25:48.3
Zaostanek: 01:05.6
4 . 383 Vesenko Andrej
Moški SLO 1957 26:18.3 01:35.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1957
Čas : 26:18.3
Zaostanek: 01:35.6
5 . 57 Kožuh Bojan
KGT Papež Kamnik
Moški SLO KGT Papež Kamnik 1962 27:21.4 02:38.7 >
Klub KGT Papež Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1962
Čas : 27:21.4
Zaostanek: 02:38.7
6 . 180 Galin Bojan
ŠD Suhadole
Moški SLO ŠD Suhadole 1958 27:23.2 02:40.5 >
Klub ŠD Suhadole
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1958
Čas : 27:23.2
Zaostanek: 02:40.5
7 . 349 Cvelbar Igor
Akademski AO
Moški SLO Akademski AO 1963 28:52.9 04:10.2 >
Klub Akademski AO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1963
Čas : 28:52.9
Zaostanek: 04:10.2
8 . 374 Papič Milivoj
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 1956 29:02.7 04:20.0 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1956
Čas : 29:02.7
Zaostanek: 04:20.0
9 . 207 Kotar Bojan
Maraton Trbovlje
Moški SLO Maraton Trbovlje 1955 29:20.4 04:37.7 >
Klub Maraton Trbovlje
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1955
Čas : 29:20.4
Zaostanek: 04:37.7
10 . 257 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1960 30:12.6 05:29.9 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1960
Čas : 30:12.6
Zaostanek: 05:29.9
11 . 242 Savić Miro
Acroni team
Moški SLO Acroni team 1960 30:29.5 05:46.8 >
Klub Acroni team
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1960
Čas : 30:29.5
Zaostanek: 05:46.8
12 . 168 Bregar Drago
Lyoness - Terme Snovik
Moški SLO Lyoness - Terme Snovik 1961 30:44.2 06:01.5 >
Klub Lyoness - Terme Snovik
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1961
Čas : 30:44.2
Zaostanek: 06:01.5
13 . 368 Vodnik Franci
Moški SLO 1961 30:45.3 06:02.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1961
Čas : 30:45.3
Zaostanek: 06:02.6
14 . 254 Sršen Rajko
Komenda - Moste
Moški SLO Komenda - Moste 1962 30:59.2 06:16.5 >
Klub Komenda - Moste
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1962
Čas : 30:59.2
Zaostanek: 06:16.5
15 . 366 Markuta Janez
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 1963 31:05.0 06:22.3 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1963
Čas : 31:05.0
Zaostanek: 06:22.3
16 . 342 Veršnik Marjan
Izletniška kmetija Toman
Moški SLO Izletniška kmetija Toman 1959 31:26.9 06:44.2 >
Klub Izletniška kmetija Toman
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1959
Čas : 31:26.9
Zaostanek: 06:44.2
17 . 367 Kemperl Zvonko
PD Komenda
Moški SLO PD Komenda 1957 31:58.3 07:15.6 >
Klub PD Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1957
Čas : 31:58.3
Zaostanek: 07:15.6
18 . 220 Miko Danijel
Ločica ob Saviji
Moški SLO Ločica ob Saviji 1961 32:05.9 07:23.2 >
Klub Ločica ob Saviji
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1961
Čas : 32:05.9
Zaostanek: 07:23.2
19 . 377 Kevin
Moški SLO 1957 32:19.3 07:36.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Letnik: 1957
Čas : 32:19.3
Zaostanek: 07:36.6