Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: POKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP Datum:29.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 146 Šimenc Laura
BK Umag
Ženski SLO BK Umag 10009781725 01:44:18 5 -- 00:19:57 >
Klub BK Umag
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10009781725
Čas vožnje: 01:44:18
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:19:57
2 . 144 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 01:44:20 5 00:00:02 00:19:58 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Čas vožnje: 01:44:20
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:02
Best lap: 00:19:58
3 . 143 Selan Dunja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10017602753 01:44:26 5 00:00:08 00:20:03 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017602753
Čas vožnje: 01:44:26
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:08
Best lap: 00:20:03
4 . 142 Žavbi Kunaver Saša
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10015663258 01:59:57 5 00:15:39 00:21:28 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10015663258
Čas vožnje: 01:59:57
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:15:39
Best lap: 00:21:28
5 . 145 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 02:00:03 5 00:15:45 00:23:24 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017636503
Čas vožnje: 02:00:03
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:15:45
Best lap: 00:23:24
ŽENSKE B-Ž
1 . 148 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 01:44:18 5 -- 00:19:55 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017557687
Čas vožnje: 01:44:18
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:19:55
2 . 149 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:44:19 5 00:00:01 00:19:57 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Čas vožnje: 01:44:19
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:19:57
3 . 151 Mohorič Matejka
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10052471627 01:45:53 5 00:01:35 00:20:30 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10052471627
Čas vožnje: 01:45:53
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:35
Best lap: 00:20:30
4 . 150 Nastran Brank Joži
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:50:51 5 00:06:33 00:21:09 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10091210090
Čas vožnje: 01:50:51
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:06:33
Best lap: 00:21:09
5 . 147 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 02:04:35 5 00:20:17 00:22:21 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10063461424
Čas vožnje: 02:04:35
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:20:17
Best lap: 00:22:21
DNF 152 Vidovič Silva
CRK - Cerknica
Ženski SLO CRK - Cerknica 10092749865 00:21:29 1 -4 00:21:29 >
Klub CRK - Cerknica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10092749865
Čas vožnje: 00:21:29
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 00:21:29
ŽENSKE C-Ž
1 . 153 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 02:00:00 5 -- 00:23:25 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas vožnje: 02:00:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:23:25
2 . 155 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 02:00:02 5 00:00:02 00:23:25 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas vožnje: 02:00:02
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:02
Best lap: 00:23:25
3 . 154 Veršnik Zdenka
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 01:55:28 3 -2 00:36:55 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017563549
Čas vožnje: 01:55:28
No. Laps: 3
Zaostanek: -2
Best lap: 00:36:55
AMATERJI -M
1 . 7 Obal Primož
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10015547565 02:34:24 8 -- 00:18:11 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015547565
Čas vožnje: 02:34:24
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:18:11
2 . 10 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 02:34:25 8 00:00:01 00:18:12 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077887142
Čas vožnje: 02:34:25
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:18:12
3 . 17 Murko Vid
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10079880490 02:34:25 8 00:00:01 00:18:10 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079880490
Čas vožnje: 02:34:25
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:18:10
4 . 11 Kos Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10059008316 02:34:25 8 00:00:01 00:18:11 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059008316
Čas vožnje: 02:34:25
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:18:11
5 . 9 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10092039543 02:34:26 8 00:00:02 00:18:11 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092039543
Čas vožnje: 02:34:26
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:02
Best lap: 00:18:11
6 . 6 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 02:34:26 8 00:00:02 00:18:48 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas vožnje: 02:34:26
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:02
Best lap: 00:18:48
7 . 8 šarc Leon
KK Nova Gorica
Moški SLO KK Nova Gorica 10091545752 02:34:29 8 00:00:05 00:15:57 >
Klub KK Nova Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091545752
Čas vožnje: 02:34:29
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:05
Best lap: 00:15:57
8 . 4 Petelin Karli
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10052449294 02:34:29 8 00:00:05 00:18:11 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052449294
Čas vožnje: 02:34:29
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:05
Best lap: 00:18:11
9 . 5 Karba Žan
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10073908223 02:34:31 8 00:00:07 00:18:11 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073908223
Čas vožnje: 02:34:31
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:07
Best lap: 00:18:11
10 . 1 Pajek Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 02:34:33 8 00:00:09 00:18:12 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017646001
Čas vožnje: 02:34:33
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:09
Best lap: 00:18:12
11 . 13 Galun Dejan
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 02:36:35 8 00:02:11 00:18:03 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622557
Čas vožnje: 02:36:35
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:02:11
Best lap: 00:18:03
12 . 2 Grbec Gašper
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569815 02:38:36 8 00:04:12 00:18:11 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569815
Čas vožnje: 02:38:36
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:04:12
Best lap: 00:18:11
13 . 3 Šetrajčič Grega
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10079792180 02:38:38 8 00:04:14 00:18:11 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079792180
Čas vožnje: 02:38:38
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:04:14
Best lap: 00:18:11
14 . 18 Klobasa Darjan
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10050211729 02:41:03 8 00:06:39 00:18:11 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050211729
Čas vožnje: 02:41:03
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:06:39
Best lap: 00:18:11
15 . 19 BERLIČ Blaž
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10049110070 02:41:03 8 00:06:39 00:18:13 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049110070
Čas vožnje: 02:41:03
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:06:39
Best lap: 00:18:13
16 . 16 Zolar Gregor
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10094983592 02:49:54 8 00:15:30 00:18:12 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10094983592
Čas vožnje: 02:49:54
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:15:30
Best lap: 00:18:12
MASTER A-M
1 . 21 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 02:34:22 8 -- 00:18:10 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574966
Čas vožnje: 02:34:22
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:18:10
2 . 22 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 02:34:22 8 -- 00:18:11 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577895
Čas vožnje: 02:34:22
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:18:11
3 . 30 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 02:34:25 8 00:00:03 00:18:11 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058635470
Čas vožnje: 02:34:25
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:03
Best lap: 00:18:11
4 . 25 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 02:34:29 8 00:00:07 00:18:12 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058893734
Čas vožnje: 02:34:29
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:07
Best lap: 00:18:12
5 . 32 Kočnik Simon
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10017612958 02:34:29 8 00:00:07 00:18:13 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612958
Čas vožnje: 02:34:29
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:07
Best lap: 00:18:13
6 . 27 Žnidarič Luka
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584565 02:34:34 8 00:00:12 00:18:11 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017584565
Čas vožnje: 02:34:34
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:12
Best lap: 00:18:11
7 . 24 Grbec Gregor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10082216776 02:38:37 8 00:04:15 00:18:11 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082216776
Čas vožnje: 02:38:37
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:04:15
Best lap: 00:18:11
8 . 35 Bukvič Davorin
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10092972157 02:41:03 8 00:06:41 00:18:48 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092972157
Čas vožnje: 02:41:03
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:06:41
Best lap: 00:18:48
9 . 34 Javornik Gašper
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10092287501 02:41:03 8 00:06:41 00:18:12 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092287501
Čas vožnje: 02:41:03
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:06:41
Best lap: 00:18:12
10 . 37 ADEMOVIĆ Tadej
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10017575067 02:41:03 8 00:06:41 00:18:11 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575067
Čas vožnje: 02:41:03
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:06:41
Best lap: 00:18:11
11 . 29 Marič Robi
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 02:15:22 7 -1 00:18:10 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562640
Čas vožnje: 02:15:22
No. Laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:18:10
DNF 28 Petovar Jernej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017601642 00:24:21 1 -7 00:24:21 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017601642
Čas vožnje: 00:24:21
No. Laps: 1
Zaostanek: -7
Best lap: 00:24:21
DNF 31 Grušovnik Matjaž
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 01:18:12 4 -4 00:18:09 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051616411
Čas vožnje: 01:18:12
No. Laps: 4
Zaostanek: -4
Best lap: 00:18:09
MASTER B-M
1 . 46 Bogša Uroš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017622052 02:34:22 8 -- 00:18:13 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622052
Čas vožnje: 02:34:22
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:18:13
2 . 40 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 02:34:24 8 00:00:02 00:18:11 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564054
Čas vožnje: 02:34:24
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:02
Best lap: 00:18:11
3 . 45 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017589922 02:34:25 8 00:00:03 00:13:07 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017589922
Čas vožnje: 02:34:25
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:03
Best lap: 00:13:07
4 . 48 Polak Marko
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10077289984 02:34:25 8 00:00:03 00:18:11 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077289984
Čas vožnje: 02:34:25
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:03
Best lap: 00:18:11
5 . 47 Ribič Zoran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 02:34:26 8 00:00:04 00:18:09 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745011
Čas vožnje: 02:34:26
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:04
Best lap: 00:18:09
6 . 44 Bergant Rok
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10060377935 02:40:51 8 00:06:29 00:18:11 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060377935
Čas vožnje: 02:40:51
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:06:29
Best lap: 00:18:11
7 . 43 Hrašovec Simon
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 02:51:21 8 00:16:59 00:18:11 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075466384
Čas vožnje: 02:51:21
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:16:59
Best lap: 00:18:11
DNF 42 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584767 02:34:30 7 -1 00:10:09 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017584767
Čas vožnje: 02:34:30
No. Laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:09
MASTER C-M
1 . 53 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 02:30:26 8 -- 00:18:11 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017561832
Čas vožnje: 02:30:26
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:18:11
2 . 51 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017585676 02:30:27 8 00:00:01 00:17:54 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585676
Čas vožnje: 02:30:27
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:17:54
3 . 57 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 02:30:37 8 00:00:11 00:17:55 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas vožnje: 02:30:37
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:11
Best lap: 00:17:55
4 . 52 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 02:34:23 8 00:03:57 00:18:11 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Čas vožnje: 02:34:23
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:03:57
Best lap: 00:18:11
5 . 59 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 02:34:26 8 00:04:00 00:18:11 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049223238
Čas vožnje: 02:34:26
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:04:00
Best lap: 00:18:11
6 . 50 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 02:34:27 8 00:04:01 00:18:47 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Čas vožnje: 02:34:27
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:04:01
Best lap: 00:18:47
7 . 54 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 02:34:28 8 00:04:02 00:18:12 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563953
Čas vožnje: 02:34:28
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:04:02
Best lap: 00:18:12
8 . 55 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 02:34:32 8 00:04:06 00:18:08 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Čas vožnje: 02:34:32
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:04:06
Best lap: 00:18:08
9 . 56 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 02:40:51 8 00:10:25 00:18:11 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049222935
Čas vožnje: 02:40:51
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:10:25
Best lap: 00:18:11
10 . 58 Melihen Miha
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 02:20:04 7 -1 00:18:11 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080410354
Čas vožnje: 02:20:04
No. Laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:18:11
DNF 49 Mahorič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001464377 01:55:20 6 -2 00:18:11 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10001464377
Čas vožnje: 01:55:20
No. Laps: 6
Zaostanek: -2
Best lap: 00:18:11
MASTER D-M
1 . 68 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017617709 02:29:47 8 -- 00:17:54 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017617709
Čas vožnje: 02:29:47
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:17:54
2 . 60 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 02:30:04 8 00:00:17 00:17:51 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003788943
Čas vožnje: 02:30:04
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:17
Best lap: 00:17:51
3 . 63 Kovač Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 02:31:05 8 00:01:18 00:18:11 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017593659
Čas vožnje: 02:31:05
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:01:18
Best lap: 00:18:11
4 . 66 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 02:31:33 8 00:01:46 00:17:53 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016009024
Čas vožnje: 02:31:33
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:01:46
Best lap: 00:17:53
5 . 65 Ketiš Dominik
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10062970158 02:34:27 8 00:04:40 00:18:49 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062970158
Čas vožnje: 02:34:27
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:04:40
Best lap: 00:18:49
6 . 61 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 02:35:23 8 00:05:36 00:18:09 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563650
Čas vožnje: 02:35:23
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:05:36
Best lap: 00:18:09
7 . 62 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638018 02:41:03 8 00:11:16 00:18:11 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638018
Čas vožnje: 02:41:03
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:11:16
Best lap: 00:18:11
8 . 69 Pukšič Franc
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10080020839 02:34:00 7 -1 00:18:11 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080020839
Čas vožnje: 02:34:00
No. Laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:18:11
DNF 67 Bernard Omar
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 01:02:48 3 -5 00:19:40 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585878
Čas vožnje: 01:02:48
No. Laps: 3
Zaostanek: -5
Best lap: 00:19:40
MASTER E-M
1 . 106 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:42:37 5 -- 00:19:23 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas vožnje: 01:42:37
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:19:23
2 . 101 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:42:38 5 00:00:01 00:19:24 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577693
Čas vožnje: 01:42:38
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:19:24
3 . 102 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:44:17 5 00:01:40 00:19:54 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10001189848
Čas vožnje: 01:44:17
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:40
Best lap: 00:19:54
4 . 107 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 01:44:17 5 00:01:40 00:19:54 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586686
Čas vožnje: 01:44:17
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:40
Best lap: 00:19:54
5 . 104 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 01:44:17 5 00:01:40 00:19:54 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554152
Čas vožnje: 01:44:17
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:40
Best lap: 00:19:54
6 . 112 Škerget Lovrenc
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10017574865 01:44:17 5 00:01:40 00:19:55 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574865
Čas vožnje: 01:44:17
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:40
Best lap: 00:19:55
7 . 108 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 01:44:18 5 00:01:41 00:19:57 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas vožnje: 01:44:18
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:41
Best lap: 00:19:57
8 . 109 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 01:44:20 5 00:01:43 00:19:59 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas vožnje: 01:44:20
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:43
Best lap: 00:19:59
9 . 103 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569108 01:45:21 5 00:02:44 00:20:28 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569108
Čas vožnje: 01:45:21
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:02:44
Best lap: 00:20:28
10 . 111 ŠPANDL Mirko
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10017575572 01:45:53 5 00:03:16 00:20:27 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575572
Čas vožnje: 01:45:53
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:03:16
Best lap: 00:20:27
11 . 113 Žnidaršič Anton
CRK - Cerknica
Moški SLO CRK - Cerknica 10064765264 01:55:14 5 00:12:37 00:21:28 >
Klub CRK - Cerknica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10064765264
Čas vožnje: 01:55:14
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:12:37
Best lap: 00:21:28
12 . 110 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 02:00:13 5 00:17:36 00:21:28 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas vožnje: 02:00:13
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:17:36
Best lap: 00:21:28
MASTER F-M
1 . 114 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:44:17 5 -- 00:19:55 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas vožnje: 01:44:17
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:19:55
2 . 117 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 01:44:19 5 00:00:02 00:19:56 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638523
Čas vožnje: 01:44:19
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:02
Best lap: 00:19:56
3 . 116 Kutnar Frančišek Brane
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635489 01:45:20 5 00:01:03 00:20:30 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635489
Čas vožnje: 01:45:20
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:03
Best lap: 00:20:30
4 . 118 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 01:45:21 5 00:01:04 00:20:27 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas vožnje: 01:45:21
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:04
Best lap: 00:20:27
5 . 119 Bogataj Igor
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017592548 01:45:24 5 00:01:07 00:20:27 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592548
Čas vožnje: 01:45:24
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:07
Best lap: 00:20:27
6 . 120 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611645 01:50:51 5 00:06:34 00:21:06 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611645
Čas vožnje: 01:50:51
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:06:34
Best lap: 00:21:06
7 . 115 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 02:00:00 5 00:15:43 00:23:04 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017637917
Čas vožnje: 02:00:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:15:43
Best lap: 00:23:04
MASTER G-M
1 . 128 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017635186 01:44:18 5 -- 00:19:55 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635186
Čas vožnje: 01:44:18
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:19:55
2 . 130 Stankovič Dragan
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088451048 01:44:19 5 00:00:01 00:19:58 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088451048
Čas vožnje: 01:44:19
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:19:58
3 . 129 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632257 01:44:19 5 00:00:01 00:19:58 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Čas vožnje: 01:44:19
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:19:58
4 . 125 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 01:45:20 5 00:01:02 00:20:27 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587696
Čas vožnje: 01:45:20
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:02
Best lap: 00:20:27
5 . 127 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:45:21 5 00:01:03 00:20:27 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas vožnje: 01:45:21
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:03
Best lap: 00:20:27
6 . 124 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 01:48:33 5 00:04:15 00:21:08 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Čas vožnje: 01:48:33
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:04:15
Best lap: 00:21:08
7 . 132 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 01:49:31 5 00:05:13 00:21:10 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633469
Čas vožnje: 01:49:31
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:13
Best lap: 00:21:10
8 . 131 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:55:06 5 00:10:48 00:22:21 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas vožnje: 01:55:06
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:10:48
Best lap: 00:22:21
9 . 122 Kozjek Anton
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 01:56:10 5 00:11:52 00:21:09 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611746
Čas vožnje: 01:56:10
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:11:52
Best lap: 00:21:09
10 . 126 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 02:00:00 5 00:15:42 00:22:21 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Čas vožnje: 02:00:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:15:42
Best lap: 00:22:21
11 . 123 Mikuletič Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10078233817 01:45:37 4 -1 00:26:04 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078233817
Čas vožnje: 01:45:37
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:26:04
MASTER H-M
1 . 134 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:44:18 5 -- 00:19:55 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553445
Čas vožnje: 01:44:18
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:19:55
2 . 133 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 01:45:22 5 00:01:04 00:20:28 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553647
Čas vožnje: 01:45:22
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:04
Best lap: 00:20:28
3 . 137 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 01:45:54 5 00:01:36 00:20:28 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633368
Čas vožnje: 01:45:54
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:36
Best lap: 00:20:28
4 . 135 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:55:13 5 00:10:55 00:22:20 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas vožnje: 01:55:13
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:10:55
Best lap: 00:22:20
5 . 136 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 02:00:00 5 00:15:42 00:23:25 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558394
Čas vožnje: 02:00:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:15:42
Best lap: 00:23:25
MASTER I-M
1 . 140 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:47:18 5 -- 00:20:26 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas vožnje: 01:47:18
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:20:26
2 . 141 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:50:53 5 00:03:35 00:21:09 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631247
Čas vožnje: 01:50:53
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:03:35
Best lap: 00:21:09
3 . 138 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:55:09 5 00:07:51 00:22:20 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Čas vožnje: 01:55:09
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:51
Best lap: 00:22:20
4 . 139 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:59:58 5 00:12:40 00:23:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas vožnje: 01:59:58
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:12:40
Best lap: 00:23:24
DEČKI C (U13)-M
1 . 71 Prevejšek Mai
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:23:40 1 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052982087
Čas vožnje: 00:23:40
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:00:00
2 . 73 Novak Maj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:23:40 1 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063706550
Čas vožnje: 00:23:40
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:00:00
3 . 79 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:23:40 1 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050016719
Čas vožnje: 00:23:40
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:00:00
4 . 97 Gonza Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 00:23:40 1 -- -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060325492
Čas vožnje: 00:23:40
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:00:00
5 . 78 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:23:40 1 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050015810
Čas vožnje: 00:23:40
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:00:00
6 . 91 Križnar Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092332361 00:23:40 1 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092332361
Čas vožnje: 00:23:40
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:00:00
7 . 77 Avsec Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 00:23:40 1 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092945178
Čas vožnje: 00:23:40
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:00:00
8 . 88 Gregorčič Filip
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090684977 00:24:17 1 00:00:37 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10090684977
Čas vožnje: 00:24:17
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:37
Best lap: 00:00:00
9 . 94 Muhič Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:24:56 1 00:01:16 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077874715
Čas vožnje: 00:24:56
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:16
Best lap: 00:00:00
10 . 82 Bender Daniel Josia
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10088267859 00:24:56 1 00:01:16 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088267859
Čas vožnje: 00:24:56
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:16
Best lap: 00:00:00
11 . 86 Križman Miha
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073389473 00:24:56 1 00:01:16 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073389473
Čas vožnje: 00:24:56
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:16
Best lap: 00:00:00
12 . 87 Juvan Domen
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089389019 00:25:42 1 00:02:02 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10089389019
Čas vožnje: 00:25:42
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:02:02
Best lap: 00:00:00
13 . 96 Pondelak Dino
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 10083394419 00:26:23 1 00:02:43 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083394419
Čas vožnje: 00:26:23
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:02:43
Best lap: 00:00:00
14 . 92 Kalan Urban
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10080441575 00:26:34 1 00:02:54 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080441575
Čas vožnje: 00:26:34
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:02:54
Best lap: 00:00:00
15 . 90 Ličar Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092328321 00:27:09 1 00:03:29 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092328321
Čas vožnje: 00:27:09
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:03:29
Best lap: 00:00:00
16 . 93 Gašperlin Tine
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:30:28 1 00:06:48 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092750370
Čas vožnje: 00:30:28
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:06:48
Best lap: 00:00:00
DNS 89 Prevc Oto
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092257387 29.06.2019 10:46:31 1 29.06.2019 10:22:51 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092257387
Čas vožnje: 29.06.2019 10:46:31
No. Laps: 1
Zaostanek: 29.06.2019 10:22:51
Best lap: 00:00:00
DNS 85 Kuntarič Žibert Vanja
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090859173 29.06.2019 10:46:26 1 29.06.2019 10:22:46 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10090859173
Čas vožnje: 29.06.2019 10:46:26
No. Laps: 1
Zaostanek: 29.06.2019 10:22:46
Best lap: 00:00:00
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 173 Mernik Sven Aleksander
KD KNEžJEGA MESTA CELJE
Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 00:42:58 1 -- 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KD KNEžJEGA MESTA CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10061206879
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
2 . 159 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 00:42:58 1 -- 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556475
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
3 . 167 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:42:58 1 -- 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017620537
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
4 . 172 Škornik Aljaž
KD KNEžJEGA MESTA CELJE
Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 00:43:58 1 00:01:00 01.07.1780 11:56:23 >
Klub KD KNEžJEGA MESTA CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091508265
Čas vožnje: 00:43:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:00
Best lap: 01.07.1780 11:56:23
5 . 168 Soklič Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092285376 00:45:06 1 00:02:08 01.07.1780 11:55:15 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092285376
Čas vožnje: 00:45:06
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:02:08
Best lap: 01.07.1780 11:55:15
6 . 158 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 00:45:06 1 00:02:08 01.07.1780 11:55:15 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017557485
Čas vožnje: 00:45:06
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:02:08
Best lap: 01.07.1780 11:55:15
7 . 169 Žido Gal
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10088803514 00:45:19 1 00:02:21 01.07.1780 11:55:02 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088803514
Čas vožnje: 00:45:19
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:02:21
Best lap: 01.07.1780 11:55:02
8 . 160 Pritržnik Jon
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 00:45:21 1 00:02:23 01.07.1780 11:55:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10090627888
Čas vožnje: 00:45:21
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:02:23
Best lap: 01.07.1780 11:55:00
9 . 166 Gregorčič Luka
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050150394 00:47:22 1 00:04:24 01.07.1780 11:52:59 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050150394
Čas vožnje: 00:47:22
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:04:24
Best lap: 01.07.1780 11:52:59
10 . 157 Rozman Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 00:51:54 1 00:08:56 01.07.1780 11:48:27 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052956425
Čas vožnje: 00:51:54
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:08:56
Best lap: 01.07.1780 11:48:27
11 . 161 Pečnik Rene
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 00:53:54 1 00:10:56 01.07.1780 11:46:27 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017596285
Čas vožnje: 00:53:54
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:10:56
Best lap: 01.07.1780 11:46:27
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 176 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:41:19 1 -- 01.07.1780 11:59:02 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556374
Čas vožnje: 00:41:19
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 01.07.1780 11:59:02
2 . 180 Eržen Žak
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017621749
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
3 . 195 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051409273
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
4 . 197 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017615281
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
5 . 174 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017653677
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
6 . 182 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017591841
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
7 . 200 Krevs Marcel
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017624880
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
8 . 179 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556273
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
9 . 188 Oblak Domen
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049257590
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
10 . 181 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 10017599521 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017599521
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
11 . 178 Omrzel Jurij
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063188915
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
12 . 187 Vidrih Teodor
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073876392 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073876392
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
13 . 190 ČUK Enej
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564256
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
14 . 183 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050015507
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
15 . 177 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554960
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
16 . 156 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059733388
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
17 . 196 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:44:52 1 00:03:33 01.07.1780 11:55:29 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017615180
Čas vožnje: 00:44:52
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:03:33
Best lap: 01.07.1780 11:55:29
18 . 189 Juvan Jakob
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582 00:47:22 1 00:06:03 01.07.1780 11:52:59 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080723582
Čas vožnje: 00:47:22
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:06:03
Best lap: 01.07.1780 11:52:59
19 . 184 Erjavec Matic
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 00:47:22 1 00:06:03 01.07.1780 11:52:59 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092289016
Čas vožnje: 00:47:22
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:06:03
Best lap: 01.07.1780 11:52:59
20 . 194 Uvodič Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017615584 00:48:42 1 00:07:23 01.07.1780 11:51:39 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017615584
Čas vožnje: 00:48:42
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:07:23
Best lap: 01.07.1780 11:51:39
21 . 175 Tepavčević Nikola
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093149383 00:48:59 1 00:07:40 01.07.1780 11:51:22 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093149383
Čas vožnje: 00:48:59
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:07:40
Best lap: 01.07.1780 11:51:22
22 . 199 Moharič Dino
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 10059605571 00:54:25 1 00:13:06 01.07.1780 11:45:56 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059605571
Čas vožnje: 00:54:25
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:13:06
Best lap: 01.07.1780 11:45:56
DNF 193 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10051411495 29.06.2019 12:04:11 1 29.06.2019 11:22:52 00:36:10 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051411495
Čas vožnje: 29.06.2019 12:04:11
No. Laps: 1
Zaostanek: 29.06.2019 11:22:52
Best lap: 00:36:10
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 202 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:23:40 1 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10050014190
Čas vožnje: 00:23:40
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:00:00
2 . 203 Potočnik Vesna
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 00:25:48 1 00:02:08 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10092424917
Čas vožnje: 00:25:48
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:02:08
Best lap: 00:00:00
3 . 207 Tompa Julija
KK TBP Lenart
Ženski SLO KK TBP Lenart 10060325900 00:30:56 1 00:07:16 -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10060325900
Čas vožnje: 00:30:56
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:07:16
Best lap: 00:00:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 211 Hočevar Lucija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10082368946 00:47:22 1 -- 01.07.1780 11:52:59 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10082368946
Čas vožnje: 00:47:22
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 01.07.1780 11:52:59
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 219 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017573552 00:42:58 1 -- 01.07.1780 11:57:23 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017573552
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
2 . 212 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:42:58 1 -- 01.07.1780 11:57:23 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017653273
Čas vožnje: 00:42:58
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 01.07.1780 11:57:23
3 . 217 Pilih Vita
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10091219386 00:44:31 1 00:01:33 01.07.1780 11:55:50 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10091219386
Čas vožnje: 00:44:31
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:33
Best lap: 01.07.1780 11:55:50
4 . 214 Rotar Rebeka
KK Bled
Ženski SLO KK Bled 10075095865 00:44:47 1 00:01:49 01.07.1780 11:55:34 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075095865
Čas vožnje: 00:44:47
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:01:49
Best lap: 01.07.1780 11:55:34
5 . 215 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10017607605 00:47:22 1 00:04:24 01.07.1780 11:52:59 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017607605
Čas vožnje: 00:47:22
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:04:24
Best lap: 01.07.1780 11:52:59
6 . 213 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 00:47:22 1 00:04:24 01.07.1780 11:52:59 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017654687
Čas vožnje: 00:47:22
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:04:24
Best lap: 01.07.1780 11:52:59
7 . 216 Kostelec Tina
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 00:51:54 1 00:08:56 01.07.1780 11:48:27 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10080446023
Čas vožnje: 00:51:54
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:08:56
Best lap: 01.07.1780 11:48:27
8 . 218 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10050456855 00:52:34 1 00:09:36 01.07.1780 11:47:47 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10050456855
Čas vožnje: 00:52:34
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:09:36
Best lap: 01.07.1780 11:47:47

Komentarji

 

Mobile content