Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP Datum:29.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
ŽENSKE A-Ž
1 . 146 Šimenc Laura Ženski SLO BK UMAG 10009781725 01:44:18 5 -- 00:19:57
2 . 144 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 10059932139 01:44:20 5 00:00:02 00:19:58
3 . 143 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10017602753 01:44:26 5 00:00:08 00:20:03
4 . 142 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10015663258 01:59:57 5 00:15:39 00:21:28
5 . 145 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 02:00:03 5 00:15:45 00:23:24
ŽENSKE B-Ž
1 . 148 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SIS 10017557687 01:44:18 5 -- 00:19:55
2 . 149 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:44:19 5 00:00:01 00:19:57
3 . 151 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 10052471627 01:45:53 5 00:01:35 00:20:30
4 . 150 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:50:51 5 00:06:33 00:21:09
5 . 147 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SIS 10063461424 02:04:35 5 00:20:17 00:22:21
DNF 152 Vidovič Silva Ženski SLO CRK - CERKNICA 10092749865 00:21:29 1 -4 00:21:29
ŽENSKE C-Ž
1 . 153 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 02:00:00 5 -- 00:23:25
2 . 155 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 02:00:02 5 00:00:02 00:23:25
3 . 154 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 01:55:28 3 -2 00:36:55
AMATERJI -M
1 . 7 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10015547565 02:34:24 8 -- 00:18:11
2 . 10 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 02:34:25 8 00:00:01 00:18:12
3 . 17 Murko Vid Moški SLO ARCONT SELCE 10079880490 02:34:25 8 00:00:01 00:18:10
4 . 11 Kos Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10059008316 02:34:25 8 00:00:01 00:18:11
5 . 9 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10092039543 02:34:26 8 00:00:02 00:18:11
6 . 6 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 02:34:26 8 00:00:02 00:18:48
7 . 8 Šarc Leon Moški SLO KK NOVA GORICA 10091545752 02:34:29 8 00:00:05 00:15:57
8 . 4 Petelin Karli Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10052449294 02:34:29 8 00:00:05 00:18:11
9 . 5 Karba Žan Moški SLO KK TROPOVCI 10073908223 02:34:31 8 00:00:07 00:18:11
10 . 1 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 02:34:33 8 00:00:09 00:18:12
11 . 13 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 02:36:35 8 00:02:11 00:18:03
12 . 2 Grbec Gašper Moški SLO KK POSTOJNA 10017569815 02:38:36 8 00:04:12 00:18:11
13 . 3 Šetrajčič Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10079792180 02:38:38 8 00:04:14 00:18:11
14 . 18 Klobasa Darjan Moški SLO ARCONT SELCE 10050211729 02:41:03 8 00:06:39 00:18:11
15 . 19 BERLIČ Blaž Moški SLO ARCONT SELCE 10049110070 02:41:03 8 00:06:39 00:18:13
16 . 16 Zolar Gregor Moški SLO ARCONT SELCE 10094983592 02:49:54 8 00:15:30 00:18:12
MASTER A-M
1 . 21 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 02:34:22 8 -- 00:18:10
2 . 22 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 02:34:22 8 -- 00:18:11
3 . 30 Draksler Andrej Moški SLO ŠD KOLOKA 10058635470 02:34:25 8 00:00:03 00:18:11
4 . 25 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 10058893734 02:34:29 8 00:00:07 00:18:12
5 . 32 Kočnik Simon Moški SLO ARCONT SELCE 10017612958 02:34:29 8 00:00:07 00:18:13
6 . 27 Žnidarič Luka Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584565 02:34:34 8 00:00:12 00:18:11
7 . 24 Grbec Gregor Moški SLO KK POSTOJNA 10082216776 02:38:37 8 00:04:15 00:18:11
8 . 35 Bukvič Davorin Moški SLO ARCONT SELCE 10092972157 02:41:03 8 00:06:41 00:18:48
9 . 34 Javornik Gašper Moški SLO ARCONT SELCE 10092287501 02:41:03 8 00:06:41 00:18:12
10 . 37 ADEMOVIĆ Tadej Moški SLO ARCONT SELCE 10017575067 02:41:03 8 00:06:41 00:18:11
11 . 29 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 02:15:22 7 -1 00:18:10
DNF 28 Petovar Jernej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017601642 00:24:21 1 -7 00:24:21
DNF 31 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 01:18:12 4 -4 00:18:09
MASTER B-M
1 . 46 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 02:34:22 8 -- 00:18:13
2 . 40 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 02:34:24 8 00:00:02 00:18:11
3 . 45 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017589922 02:34:25 8 00:00:03 00:13:07
4 . 48 Polak Marko Moški SLO ARCONT SELCE 10077289984 02:34:25 8 00:00:03 00:18:11
5 . 47 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 02:34:26 8 00:00:04 00:18:09
6 . 44 Bergant Rok Moški SLO ŠD KOLOKA 10060377935 02:40:51 8 00:06:29 00:18:11
7 . 43 Hrašovec Simon Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 02:51:21 8 00:16:59 00:18:11
DNF 42 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584767 02:34:30 7 -1 00:10:09
MASTER C-M
1 . 53 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 02:30:26 8 -- 00:18:11
2 . 51 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA 10017585676 02:30:27 8 00:00:01 00:17:54
3 . 57 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 02:30:37 8 00:00:11 00:17:55
4 . 52 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 02:34:23 8 00:03:57 00:18:11
5 . 59 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 02:34:26 8 00:04:00 00:18:11
6 . 50 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 02:34:27 8 00:04:01 00:18:47
7 . 54 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 02:34:28 8 00:04:02 00:18:12
8 . 55 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 10017560721 02:34:32 8 00:04:06 00:18:08
9 . 56 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 02:40:51 8 00:10:25 00:18:11
10 . 58 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 02:20:04 7 -1 00:18:11
DNF 49 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001464377 01:55:20 6 -2 00:18:11
MASTER D-M
1 . 68 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 02:29:47 8 -- 00:17:54
2 . 60 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 02:30:04 8 00:00:17 00:17:51
3 . 63 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 02:31:05 8 00:01:18 00:18:11
4 . 66 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 02:31:33 8 00:01:46 00:17:53
5 . 65 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10062970158 02:34:27 8 00:04:40 00:18:49
6 . 61 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 02:35:23 8 00:05:36 00:18:09
7 . 62 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638018 02:41:03 8 00:11:16 00:18:11
8 . 69 Pukšič Franc Moški SLO ARCONT SELCE 10080020839 02:34:00 7 -1 00:18:11
DNF 67 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 01:02:48 3 -5 00:19:40
MASTER E-M
1 . 106 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:42:37 5 -- 00:19:23
2 . 101 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:42:38 5 00:00:01 00:19:24
3 . 102 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:44:17 5 00:01:40 00:19:54
4 . 107 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 01:44:17 5 00:01:40 00:19:54
5 . 104 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 01:44:17 5 00:01:40 00:19:54
6 . 112 Škerget Lovrenc Moški SLO ARCONT SELCE 10017574865 01:44:17 5 00:01:40 00:19:55
7 . 108 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 01:44:18 5 00:01:41 00:19:57
8 . 109 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 01:44:20 5 00:01:43 00:19:59
9 . 103 Bajec Franc Moški SLO KK POSTOJNA 10017569108 01:45:21 5 00:02:44 00:20:28
10 . 111 ŠPANDL Mirko Moški SLO ARCONT SELCE 10017575572 01:45:53 5 00:03:16 00:20:27
11 . 113 Žnidaršič Anton Moški SLO CRK - CERKNICA 10064765264 01:55:14 5 00:12:37 00:21:28
12 . 110 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 02:00:13 5 00:17:36 00:21:28
MASTER F-M
1 . 114 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:44:17 5 -- 00:19:55
2 . 117 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 01:44:19 5 00:00:02 00:19:56
3 . 116 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635489 01:45:20 5 00:01:03 00:20:30
4 . 118 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 01:45:21 5 00:01:04 00:20:27
5 . 119 Bogataj Igor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017592548 01:45:24 5 00:01:07 00:20:27
6 . 120 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 01:50:51 5 00:06:34 00:21:06
7 . 115 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 02:00:00 5 00:15:43 00:23:04
MASTER G-M
1 . 128 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017635186 01:44:18 5 -- 00:19:55
2 . 130 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10088451048 01:44:19 5 00:00:01 00:19:58
3 . 129 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 01:44:19 5 00:00:01 00:19:58
4 . 125 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 01:45:20 5 00:01:02 00:20:27
5 . 127 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:45:21 5 00:01:03 00:20:27
6 . 124 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 01:48:33 5 00:04:15 00:21:08
7 . 132 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 01:49:31 5 00:05:13 00:21:10
8 . 131 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:55:06 5 00:10:48 00:22:21
9 . 122 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BA.MBI 10017611746 01:56:10 5 00:11:52 00:21:09
10 . 126 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 02:00:00 5 00:15:42 00:22:21
11 . 123 Mikuletič Andrej Moški SLO KK POSTOJNA 10078233817 01:45:37 4 -1 00:26:04
MASTER H-M
1 . 134 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:44:18 5 -- 00:19:55
2 . 133 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 01:45:22 5 00:01:04 00:20:28
3 . 137 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 01:45:54 5 00:01:36 00:20:28
4 . 135 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:55:13 5 00:10:55 00:22:20
5 . 136 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 02:00:00 5 00:15:42 00:23:25
MASTER I-M
1 . 140 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:47:18 5 -- 00:20:26
2 . 141 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:50:53 5 00:03:35 00:21:09
3 . 138 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:55:09 5 00:07:51 00:22:20
4 . 139 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:59:58 5 00:12:40 00:23:24
DEČKI C (U13)-M
1 . 71 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:23:40 1 -- --
2 . 73 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:23:40 1 -- --
3 . 79 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:23:40 1 -- --
4 . 97 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 00:23:40 1 -- --
5 . 78 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:23:40 1 -- --
6 . 91 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 10092332361 00:23:40 1 -- --
7 . 77 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 00:23:40 1 -- --
8 . 88 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090684977 00:24:17 1 00:00:37 --
9 . 94 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:24:56 1 00:01:16 --
10 . 82 Bender Josia Daniel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10088267859 00:24:56 1 00:01:16 --
11 . 86 Križman Miha Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073389473 00:24:56 1 00:01:16 --
12 . 87 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089389019 00:25:42 1 00:02:02 --
13 . 96 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP LENART 10083394419 00:26:23 1 00:02:43 --
14 . 92 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 00:26:34 1 00:02:54 --
15 . 90 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 10092328321 00:27:09 1 00:03:29 --
16 . 93 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:30:28 1 00:06:48 --
DNS 89 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 29.06.2019 10:46:31 1 29.06.2019 10:22:51 --
DNS 85 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090859173 29.06.2019 10:46:26 1 29.06.2019 10:22:46 --
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 173 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 00:42:58 1 -- 01.07.1780 11:57:23
2 . 159 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 00:42:58 1 -- 01.07.1780 11:57:23
3 . 167 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:42:58 1 -- 01.07.1780 11:57:23
4 . 172 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 00:43:58 1 00:01:00 01.07.1780 11:56:23
5 . 168 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 00:45:06 1 00:02:08 01.07.1780 11:55:15
6 . 158 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 00:45:06 1 00:02:08 01.07.1780 11:55:15
7 . 169 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088803514 00:45:19 1 00:02:21 01.07.1780 11:55:02
8 . 160 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 00:45:21 1 00:02:23 01.07.1780 11:55:00
9 . 166 Gregorčič Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050150394 00:47:22 1 00:04:24 01.07.1780 11:52:59
10 . 157 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 00:51:54 1 00:08:56 01.07.1780 11:48:27
11 . 161 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 00:53:54 1 00:10:56 01.07.1780 11:46:27
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 176 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:41:19 1 -- 01.07.1780 11:59:02
2 . 180 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
3 . 195 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
4 . 197 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
5 . 174 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
6 . 182 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
7 . 200 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
8 . 179 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
9 . 188 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
10 . 181 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
11 . 178 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
12 . 187 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073876392 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
13 . 190 Čuk Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
14 . 183 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
15 . 177 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
16 . 156 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 00:42:58 1 00:01:39 01.07.1780 11:57:23
17 . 196 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:44:52 1 00:03:33 01.07.1780 11:55:29
18 . 189 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582 00:47:22 1 00:06:03 01.07.1780 11:52:59
19 . 184 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 00:47:22 1 00:06:03 01.07.1780 11:52:59
20 . 194 Uvodič Jan Moški SLO KK KRANJ 10017615584 00:48:42 1 00:07:23 01.07.1780 11:51:39
21 . 175 Tepavčević Nikola Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093149383 00:48:59 1 00:07:40 01.07.1780 11:51:22
22 . 199 Moharič Dino Moški SLO KK TBP LENART 10059605571 00:54:25 1 00:13:06 01.07.1780 11:45:56
DNF 193 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 10051411495 29.06.2019 12:04:11 1 29.06.2019 11:22:52 00:36:10
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 202 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:23:40 1 -- --
2 . 203 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 00:25:48 1 00:02:08 --
3 . 207 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 00:30:56 1 00:07:16 --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 211 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10082368946 00:47:22 1 -- 01.07.1780 11:52:59
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 219 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017573552 00:42:58 1 -- 01.07.1780 11:57:23
2 . 212 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:42:58 1 -- 01.07.1780 11:57:23
3 . 217 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10091219386 00:44:31 1 00:01:33 01.07.1780 11:55:50
4 . 214 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 00:44:47 1 00:01:49 01.07.1780 11:55:34
5 . 215 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 10017607605 00:47:22 1 00:04:24 01.07.1780 11:52:59
6 . 213 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 00:47:22 1 00:04:24 01.07.1780 11:52:59
7 . 216 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 00:51:54 1 00:08:56 01.07.1780 11:48:27
8 . 218 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10050456855 00:52:34 1 00:09:36 01.07.1780 11:47:47

Komentarji