Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: PO DOLENJSKI - etapna dirka 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:PO DOLENJSKI - etapna dirka 2019 Datum:05.07.2019 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
DEČKI C (U13)-M
1 . 140 Avsec Aljaž Moški KK Adria Mobil 10092945178 00:12:54
2 . 175 Lukić Leon Moški BK Rijeka 10058286270 00:13:03 0.00010416666666667
3 . 142 JAKŠE Žiga Moški KK Adria Mobil 10076944626 00:13:18 0.00027777777777778
4 . 174 Pečnjak Fran Moški BGK Tuškanac 10028430074 00:13:28 0.00039351851851852
5 . 167 Kirbiš Jan Moški Perutnina Ptuj 10050016719 '' - '' 0.00039351851851852
6 . 148 Prevejšek Mai Moški KK Adria Mobil 10052982087 00:13:32 0.00043981481481481
7 . 169 Wrolich Santiago Moški Rc-Kac 10083523643 00:13:35 0.00047453703703704
8 . 170 FUGGER Heimo Moški Sport Am Woerthersee 10078822988 00:13:44 0.0005787037037037
9 . 141 Bevc Žan Moški KK Adria Mobil 10017555162 00:14:15 0.0009375
10 . 149 Seliškar Lovro Moški KK Adria Mobil 10092945784 00:14:27 0.0010763888888889
11 . 145 Novak Janez Moški KK Adria Mobil 10082790692 00:14:47 0.0013078703703704
12 . 171 ILLGOUTZ Moritz Moški Sport Am Woerthersee 10078823695 '' - '' 0.0013078703703704
13 . 144 Novak Maj Moški KK Adria Mobil 10063706550 00:15:09 0.0015625
14 . 168 Muršec Nik Moški Perutnina Ptuj 10050015810 '' - '' 0.0015625
15 . 157 Gonza Tomaž Moški KK TBP Lenart 10060325492 00:15:12 0.0015972222222222
16 . 160 Križman Miha Moški Ljubljana Migimigi 10073389473 00:15:37 0.0018865740740741
17 . 165 Gradišnik Jošt Moški Perutnina Ptuj 10092287703 '' - '' 0.0018865740740741
18 . 159 Juvan Domen Moški Ljubljana Migimigi 10089389019 00:15:43 0.0019560185185185
19 . 151 Vidnar Žanej Moški KK Adria Mobil 10092944471 00:15:45 0.0019791666666667
20 . 173 Muhič Grega Moški Tanin Sevnica 10077874715 00:16:20 0.0023842592592593
21 . 150 ŠKRBEC Lukas Moški KK Adria Mobil 10076939370 00:17:13 0.0029976851851852
22 . 143 Kovačič Urban Moški KK Adria Mobil 10076940582 00:17:15 0.0030208333333333
23 . 158 Gregorčič Filip Moški Ljubljana Migimigi 10090684977 00:19:22 0.0044907407407407
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 135 Škara Luka Moški Biciklistički Klub Zadar 10058286169 00:20:12
2 . 136 Mernik Sven Aleksander Moški KD Knežjega Mesta Celje 10061206879 00:20:13 1.1574074074074E-5
3 . 130 Wrolich Manolo Moški Rc-Kac 10060818576 00:20:17 5.7870370370373E-5
4 . 118 Valjavec Erazem Moški KK Kranj 10017620537 00:20:19 8.1018518518517E-5
5 . 138 CSAKI Szabolcs Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10059270418 00:21:42 0.0010416666666667
6 . 120 Eder Nicolas Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035077608 00:22:07 0.0013310185185185
7 . 131 ANGELOVSKI  Bogdan Moški Srbija 10081601939 '' - '' 0.0013310185185185
8 . 121 PREYLER Gabriel Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10051116859 00:22:18 0.0014583333333333
9 . 122 VIEHBERGER Clemens Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035066086 '' - '' 0.0014583333333333
10 . 112 Omrzel Jakob Moški KK Adria Mobil 10017556475 00:22:20 0.0014814814814815
11 . 117 Soklič Maj Moški KK Kranj 10092285376 '' - '' 0.0014814814814815
12 . 119 Žido Gal Moški KK Tropovci 10088803514 00:23:44 0.0024537037037037
13 . 137 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega Mesta Celje 10091508265 '' - '' 0.0024537037037037
14 . 129 Pritržnik Jon Moški Perutnina Ptuj 10090627888 '' - '' 0.0024537037037037
15 . 134 Pečnjak Filip Moški BGK Tuškanac 10044106284 00:24:18 0.0028472222222222
16 . 132 MANIC Viktor Moški Srbija 10079061044 '' - '' 0.0028472222222222
17 . 126 Zajc Matevž Moški Ljubljana Migimigi 10049254661 00:24:50 0.0032175925925926
18 . 114 Pšeničnik Matic Moški KK Adria Mobil 10017557485 00:25:05 0.0033912037037037
19 . 113 Peterlin Nejc Moški KK Adria Mobil 10017556172 00:26:08 0.0041203703703704
20 . 123 Gregorčič Luka Moški Ljubljana Migimigi 10050150394 '' - '' 0.0043171296296296
21 . 125 Vidic Luka Moški Ljubljana Migimigi 10073740289 '' - '' 0.0043171296296296
22 . 115 Rozman Nik Moški KK Adria Mobil 10052956425 00:26:52 0.0046296296296296
23 . 116 Tisovec Kristian Moški KK Adria Mobil 10017556071 00:28:26 0.0057175925925926
24 . 133 Mavrović Mirko Moški BGK Tuškanac 10059089552 00:30:39 0.0072569444444444
25 . 110 Murn Vid Moški KK Adria Mobil 10093948221 00:31:50 0.0080787037037037
DNF26 . 111 Omahen Miha Moški KK Adria Mobil 10092944269 -- DNF
DNF27 . 124 Kredar Rok Moški Ljubljana Migimigi 10084801121 -- DNF
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 108 Skok Marcel Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017653677 00:20:18
2 . 75 Ravbar Anže Moški KK Adria Mobil 10017556374 00:20:20 2.3148148148147E-5
3 . 70 Eržen Žak Moški KK Adria Mobil 10017621749 00:20:25 8.101851851852E-5
4 . 101 Stocker Marco Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10064192156 '' - '' 8.101851851852E-5
5 . 99 VELICIC Boško Moški Srbija 10055098004 '' - '' 8.101851851852E-5
6 . 73 Omrzel Jurij Moški KK Adria Mobil 10063188915 '' - '' 8.101851851852E-5
7 . 97 Majnik Jure Moški Perutnina Ptuj 10017591841 '' - '' 8.101851851852E-5
8 . 98 CIGIC PARCETIC - Moški Srbija 10049849694 00:20:41 0.0002662037037037
9 . 90 Oblak Domen Moški Ljubljana Migimigi 10049257590 00:20:48 0.00034722222222222
10 . 106 SERTIC Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064324825 00:21:01 0.00049768518518518
11 . 88 Čuk Enej Moški Ljubljana Migimigi 10017564256 00:21:17 0.00068287037037037
12 . 77 Božnar Prosen Enej Moški KK Kranj 10017615281 '' - '' 0.00068287037037037
13 . 79 Lešnik Jan Moški KK Kranj 10051409273 '' - '' 0.00068287037037037
14 . 91 Vidrih Teodor Moški Ljubljana Migimigi 10073876392 '' - '' 0.00068287037037037
15 . 100 Sarwari Shayan Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10062276206 '' - '' 0.00068287037037037
16 . 104 Tisaj Jan Moški BK Rotor Koprivnica 10079968295 00:21:53 0.001099537037037
17 . 105 SCHÖNHERR Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10063329260 00:21:56 0.0011342592592593
18 . 82 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 10017624880 '' - '' 0.0011342592592593
19 . 96 Kelner Žiga Moški Perutnina Ptuj 10050015507 '' - '' 0.0011342592592593
20 . 71 Kaferle Gaj Moški KK Adria Mobil 10017556273 '' - '' 0.0011342592592593
21 . 74 Peterlin Luka Moški KK Adria Mobil 10017554960 '' - '' 0.0011342592592593
22 . 109 Černe Ožbej Moški KK Gorje 10017599521 '' - '' 0.0011342592592593
23 . 85 Sužnik Julijan Moški KK TBP Lenart 10059603652 00:22:38 0.0016203703703704
24 . 78 Flajs Maj Moški KK Kranj 10017615180 00:23:06 0.0019444444444444
25 . 72 Novak Črt Moški KK Adria Mobil 10059733388 00:23:57 0.0025347222222222
26 . 107 WALCHER Georg Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064119206 00:23:59 0.0025578703703704
27 . 102 BUDIMIR DANIEL Moški BK Fortica 10079308493 00:24:37 0.0029976851851852
28 . 95 Erjavec Matic Moški Perutnina Ptuj 10092289016 00:25:42 0.00375
29 . 157 JENEI SABA Daniel Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10095693211 00:25:48 0.0038194444444444
30 . 89 Juvan Jakob Moški Ljubljana Migimigi 10080723582 00:26:52 0.0045601851851852
31 . 92 Zupan Luka Moški Ljubljana Migimigi 10064820535 00:27:05 0.0047106481481481
32 . 83 Meglič Glynn Moški KK TBP Lenart 10096296429 '' - '' 0.0047106481481481
33 . 103 Vukušić Nikola Moški BK Fortica 10095697554 00:29:14 0.0062037037037037
34 . 84 Moharič Dino Moški KK TBP Lenart 10059605571 00:30:55 0.0073726851851852
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 51 HAJEK Alexander Moški Austria National Team 10035025771 00:17:08
2 . 55 SCHRETTL Marco Moški Austria National Team 10053690086 '' - '' --
3 . 15 Petek Aljaž Moški KK Kranj 10017603056 '' - '' --
4 . 17 Jablanovec Luka Moški KK Tropovci 10017585070 '' - '' --
5 . 16 Kralj Fabijan Moški KK Pantal 10062011272 '' - '' --
6 . 62 ÁRVAI Kristóf  Moški Hungary National Team 10023604427 '' - '' --
7 . 38 Jeromel Vid Moški Perutnina Ptuj 10017580626 '' - '' --
8 . 52 HÖRANDTNER Moritz Moški Austria National Team 10077251184 '' - '' --
9 . 3 Polovič Nino Moški KK Adria Mobil 10017556879 00:17:19 0.00012731481481481
10 . 66 SZIJÁRTÓ Zétény Moški Hungary National Team 10023649893 00:17:31 0.0002662037037037
11 . 65 MÉSZÁROS Bence Moški Hungary National Team 10023628877 '' - '' 0.0002662037037037
12 . 30 Muha Luka Moški Ljubljana Migimigi 10017646405 '' - '' 0.0002662037037037
13 . 5 Špoljar Jaka Moški KK Adria Mobil 10017585373 '' - '' 0.0002662037037037
14 . 53 Kerschbaumer Leo Moški Austria National Team 10035076796 00:17:50 0.00048611111111111
15 . 1 Gregorič David Moški KK Adria Mobil 10017557283 '' - '' 0.00048611111111111
16 . 54 PAUMANN David Moški Austria National Team 10035036582 '' - '' 0.00048611111111111
17 . 21 PREYLER David Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035036885 00:18:15 0.00077546296296296
18 . 2 Jordan Adam Moški KK Adria Mobil 10017585272 00:18:21 0.00084490740740741
19 . 33 Tomšič Dan Andrej Moški Ljubljana Migimigi 10017572138 00:18:27 0.00091435185185185
20 . 56 STIEGER Adrian Moški Austria National Team 10092209392 00:18:36 0.0010185185185185
21 . 4 Sluga Matevž Moški KK Adria Mobil 10077873402 '' - '' 0.0010185185185185
22 . 46 Stolic Mihajlo Moški Srbija 10049840604 '' - '' 0.0010185185185185
23 . 25 Gregorčič Natan Moški Ljubljana Migimigi 10050151812 '' - '' 0.0010185185185185
24 . 8 Kenda Jan Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017654384 00:18:42 0.001087962962963
25 . 60 okmažić ivan Moški Croatia National Team 10028417849 00:18:48 0.0011574074074074
26 . 50 Schachner Alexander Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10035085688 00:18:50 0.0011805555555556
27 . 49 Podlesnik Grega Moški Tanin Sevnica 10017647718 00:18:57 0.0012615740740741
28 . 10 Cvjetičanin Maks Moški KK Kranj 10079745805 00:19:18 0.0015046296296296
29 . 43 COGOLJEVIC Dejan  Moški Srbija 10049849896 '' - '' 0.0015046296296296
30 . 64 MAGYAR Gergő Moški Hungary National Team 10023626756 00:19:24 0.0015740740740741
31 . 20 DORNIK Elias Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035041030 00:19:27 0.0016087962962963
32 . 19 OROSZ Balint Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10095848108 '' - '' 0.0016087962962963
33 . 40 Majnik Andrej Moški Perutnina Ptuj 10017580525 '' - '' 0.0016087962962963
34 . 58 Gojković Nicolas Moški Croatia National Team 10028438259 '' - '' 0.0016087962962963
35 . 6 Turk Aljaž Moški KK Adria Mobil 10017556576 00:19:30 0.0016435185185185
36 . 45 Nadoveza Igor Moški Srbija 10049827466 00:19:59 0.0019791666666667
37 . 34 žagar Nejc Moški Ljubljana Migimigi 10063221449 '' - '' 0.0019791666666667
38 . 36 Poberaj Mark Moški Meblojogi Pro- Concrete 10082985100 '' - '' 0.0019791666666667
39 . 23 Copot Luka Moški Ljubljana Migimigi 10073390079 '' - '' 0.0019791666666667
40 . 47 Jančič KLemen Moški Tanin Sevnica 10092053687 '' - '' 0.0019791666666667
41 . 13 Kalan Žiga Moški KK Kranj 10017612150 '' - '' 0.0019791666666667
42 . 48 Klopčič Leon Moški Tanin Sevnica 10017646809 '' - '' 0.0019791666666667
43 . 59 Juras Josip Moški Croatia National Team 10051925902 00:20:17 0.0021875
44 . 39 Kirbiš Primož Moški Perutnina Ptuj 10017580727 00:20:23 0.0022569444444444
45 . 41 Svenšek Jan Moški Perutnina Ptuj 10017614877 00:20:33 0.0023726851851852
46 . 42 Valenko Lovro Moški Perutnina Ptuj 10017614675 00:20:38 0.0024305555555556
47 . 24 Debevec Jakob Moški Ljubljana Migimigi 10017573451 '' - '' 0.0024305555555556
48 . 61 Trstenjak Matija Moški Croatia National Team 10028452306 '' - '' 0.0024305555555556
49 . 44 Markovic Nemanja Moški Srbija 10092755525 00:20:48 0.0025462962962963
50 . 28 Levstik Kristjan Moški Ljubljana Migimigi 10017573855 '' - '' 0.0025462962962963
51 . 11 Eržen Martin Moški KK Kranj 10017614776 00:20:59 0.0026736111111111
52 . 57 Greiner Ivan Moški BGK Tuškanac 10073725845 00:21:05 0.0027430555555556
53 . 35 Dolgan Tjaž Moški Meblojogi Pro- Concrete 10094885380 00:21:20 0.0029166666666667
54 . 14 Košir Vid Moški KK Kranj 10017615786 00:21:25 0.002974537037037
55 . 18 HOLCZER Peter Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10092953464 00:21:32 0.0030555555555556
56 . 26 Jagarinec Žan Moški Ljubljana Migimigi 10073984914 00:21:38 0.003125
57 . 67 DIMITRIJOSKI Luka Moški Reprezentanca Makedonija 10060097241 00:21:40 0.0031481481481481
58 . 29 Manfreda Golob Lovro Moški Ljubljana Migimigi 10091392875 00:22:06 0.0034490740740741
59 . 63 FÁBIÁN Zalán Moški Hungary National Team 10023601393 00:22:10 0.0034953703703704
60 . 9 Skok Aleš Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017653879 00:25:00 0.005462962962963
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 123 Jeromel Hana Ženski Perutnina Ptuj 10050014190 00:13:58 0.00074074074074074
2 . 119 Potočnik Vesna Ženski KK Kranj 10092424917 00:16:03 0.0021875
3 . 118 Peterlin Laura Ženski KK Adria Mobil 10060158269 00:17:46 0.0033796296296296
4 . 112 Mehle Taja Ženski BTC City Ljubljana 10089842996 00:19:58 0.0049074074074074
5 . 121 Tompa Julija Ženski KK TBP Lenart 10060325900 00:21:28 0.0059490740740741
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 110 COBANOVIC Dunja Ženski Srbija 10075752233 00:22:38 0.0067592592592593
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 171 Barešić Slavka Ženski Biciklistički Klub Zadar 10058279095 00:26:25 0.0043171296296296
2 . 170 Hočevar Lucija Ženski BTC City Ljubljana 10082368946 '' - '' 0.0043171296296296
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 159 KOGELBAUE Hannah Ženski Landesradsportverband Niederösterreich 10079893123 00:22:05 0.0012384259259259
2 . 151 WALCHER Viktoria Ženski Austria National Team 10035085587 00:22:59 0.0018634259259259
3 . 154 Moroz Nuša Ženski KD Sloga 1902 Idrija 10017653273 00:23:25 0.0021643518518519
4 . 152 Kurtin Rea Ženski Biciklistički Klub Zadar 10088288370 00:23:27 0.0021875
5 . 164 Čemažar Klara Ženski BTC City Ljubljana 10017573552 '' - '' 0.0025578703703704
6 . 162 Galof Pija Ženski BTC City Ljubljana 10063967339 00:24:18 0.0027777777777778
7 . 161 Vujasinovic Bojana Ženski Srbija 10049847270 00:24:40 0.0030324074074074
8 . 163 Horvat Lea Ženski BTC City Ljubljana 10050456855 00:25:07 0.0033449074074074
9 . 160 Martini Johanna Ženski Rlm Omya Villach 10035120751 00:25:27 0.0035763888888889
10 . 158 BADER Selina Ženski Landesradsportverband Niederösterreich 10058795825 00:25:40 0.0037268518518519
11 . 150 KLICNIK Verrena Ženski Austria National Team 10035039212 00:27:14 0.0048148148148148
12 . 155 Kostelec Tina Ženski KK Kranj 10080446023 00:28:22 0.0056018518518519
13 . 156 Prevc Eva Ženski KK Kranj 10017607605 00:29:25 0.0063310185185185
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 102 Sušnik Tjaša Ženski KK Kranj 10017612453 '' - '' 0.0024305555555556
Cestno kolesarstvo Tekma:PO DOLENJSKI - etapna dirka 2019 Datum:06.07.2019 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
DEČKI C (U13)-M
1 . 148 Prevejšek Mai Moški KK Adria Mobil 10052982087 -8 00:13:43 3.4722222222222E-5
2 . 141 Bevc Žan Moški KK Adria Mobil 10017555162 -5 00:13:46 6.9444444444445E-5
3 . 160 Križman Miha Moški Ljubljana Migimigi 10073389473 '' - '' 6.9444444444445E-5
4 . 167 Kirbiš Jan Moški Perutnina Ptuj 10050016719 '' - '' 6.9444444444445E-5
5 . 171 ILLGOUTZ Moritz Moški Sport Am Woerthersee 10078823695 '' - '' 6.9444444444445E-5
6 . 169 Wrolich Santiago Moški Rc-Kac 10083523643 '' - '' 6.9444444444445E-5
7 . 175 Lukić Leon Moški BK Rijeka 10058286270 '' - '' 6.9444444444445E-5
8 . 157 Gonza Tomaž Moški KK TBP Lenart 10060325492 '' - '' 6.9444444444445E-5
9 . 140 Avsec Aljaž Moški KK Adria Mobil 10092945178 '' - '' 6.9444444444445E-5
10 . 170 FUGGER Heimo Moški Sport Am Woerthersee 10078822988 '' - '' 6.9444444444445E-5
11 . 144 Novak Maj Moški KK Adria Mobil 10063706550 '' - '' 6.9444444444445E-5
12 . 142 JAKŠE Žiga Moški KK Adria Mobil 10076944626 '' - '' 6.9444444444445E-5
13 . 168 Muršec Nik Moški Perutnina Ptuj 10050015810 00:13:50 0.00011574074074074
14 . 158 Gregorčič Filip Moški Ljubljana Migimigi 10090684977 '' - '' 0.00011574074074074
15 . 174 Pečnjak Fran Moški BGK Tuškanac 10028430074 00:14:08 0.00032407407407407
16 . 150 ŠKRBEC Lukas Moški KK Adria Mobil 10076939370 00:14:11 0.0003587962962963
17 . 159 Juvan Domen Moški Ljubljana Migimigi 10089389019 '' - '' 0.00037037037037037
18 . 151 Vidnar Žanej Moški KK Adria Mobil 10092944471 '' - '' 0.00037037037037037
19 . 145 Novak Janez Moški KK Adria Mobil 10082790692 '' - '' 0.00037037037037037
20 . 165 Gradišnik Jošt Moški Perutnina Ptuj 10092287703 00:14:20 0.00046296296296296
21 . 173 Muhič Grega Moški Tanin Sevnica 10077874715 00:14:29 0.00056712962962963
22 . 149 Seliškar Lovro Moški KK Adria Mobil 10092945784 00:15:10 0.0010416666666667
23 . 143 Kovačič Urban Moški KK Adria Mobil 10076940582 00:18:10 0.003125
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 120 Eder Nicolas Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035077608 -10 0.01375
2 . 132 MANIC Viktor Moški Srbija 10079061044 -6 00:19:49 1.1574074074074E-5
3 . 136 Mernik Sven Aleksander Moški KD Knežjega Mesta Celje 10061206879 -5 '' - '' 1.1574074074074E-5
4 . 131 ANGELOVSKI  Bogdan Moški Srbija 10081601939 '' - '' 1.1574074074074E-5
5 . 135 Škara Luka Moški Biciklistički Klub Zadar 10058286169 '' - '' 1.1574074074074E-5
6 . 113 Peterlin Nejc Moški KK Adria Mobil 10017556172 '' - '' 1.1574074074074E-5
7 . 130 Wrolich Manolo Moški Rc-Kac 10060818576 -3 '' - '' 1.1574074074074E-5
8 . 114 Pšeničnik Matic Moški KK Adria Mobil 10017557485 '' - '' 1.1574074074074E-5
9 . 118 Valjavec Erazem Moški KK Kranj 10017620537 '' - '' 1.1574074074074E-5
10 . 121 PREYLER Gabriel Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10051116859 '' - '' 1.1574074074074E-5
11 . 129 Pritržnik Jon Moški Perutnina Ptuj 10090627888 '' - '' 1.1574074074074E-5
12 . 137 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega Mesta Celje 10091508265 '' - '' 1.1574074074074E-5
13 . 119 Žido Gal Moški KK Tropovci 10088803514 '' - '' 1.1574074074074E-5
14 . 126 Zajc Matevž Moški Ljubljana Migimigi 10049254661 '' - '' 1.1574074074074E-5
15 . 134 Pečnjak Filip Moški BGK Tuškanac 10044106284 '' - '' 1.1574074074074E-5
16 . 138 CSAKI Szabolcs Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10059270418 '' - '' 1.1574074074074E-5
17 . 123 Gregorčič Luka Moški Ljubljana Migimigi 10050150394 '' - '' 1.1574074074074E-5
18 . 122 VIEHBERGER Clemens Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035066086 -2 00:19:55 8.101851851852E-5
19 . 117 Soklič Maj Moški KK Kranj 10092285376 00:19:58 0.00011574074074074
20 . 112 Omrzel Jakob Moški KK Adria Mobil 10017556475 00:20:03 0.00017361111111111
21 . 115 Rozman Nik Moški KK Adria Mobil 10052956425 '' - '' 0.00017361111111111
22 . 116 Tisovec Kristian Moški KK Adria Mobil 10017556071 00:20:10 0.00025462962962963
23 . 125 Vidic Luka Moški Ljubljana Migimigi 10073740289 00:20:41 0.00061342592592593
24 . 110 Murn Vid Moški KK Adria Mobil 10093948221 '' - '' 0.00061342592592593
25 . 133 Mavrović Mirko Moški BGK Tuškanac 10059089552 00:25:43 0.0041087962962963
26 . 111 Omahen Miha Moški KK Adria Mobil 10092944269 --
27 . 124 Kredar Rok Moški Ljubljana Migimigi 10084801121 --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 75 Ravbar Anže Moški KK Adria Mobil 10017556374 -12 00:44:34
2 . 70 Eržen Žak Moški KK Adria Mobil 10017621749 -9 00:44:54 0.000231481481481
3 . 71 Kaferle Gaj Moški KK Adria Mobil 10017556273 -4 00:44:59 0.000289351851851
4 . 108 Skok Marcel Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017653677 -1 00:45:12 0.000439814814814
5 . 101 Stocker Marco Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10064192156 00:45:12 0.000439814814814
6 . 97 Majnik Jure Moški Perutnina Ptuj 10017591841 00:45:12 0.000439814814814
7 . 106 SERTIC Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064324825 00:45:28 0.000625
8 . 105 SCHÖNHERR Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10063329260 00:45:35 0.000706018518518
9 . 79 Lešnik Jan Moški KK Kranj 10051409273 00:45:48 0.000856481481481
10 . 99 VELICIC Boško Moški Srbija 10055098004 00:46:04 0.001041666666666
11 . 77 Božnar Prosen Enej Moški KK Kranj 10017615281 00:46:04 0.001041666666666
12 . 90 Oblak Domen Moški Ljubljana Migimigi 10049257590 00:46:04 0.001041666666666
13 . 98 CIGIC PARCETIC - Moški Srbija 10049849694 00:46:04 0.001041666666666
14 . 82 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 10017624880 00:46:39 0.001446759259259
15 . 91 Vidrih Teodor Moški Ljubljana Migimigi 10073876392 00:46:43 0.001493055555555
16 . 104 Tisaj Jan Moški BK Rotor Koprivnica 10079968295 00:46:43 0.001493055555555
17 . 85 Sužnik Julijan Moški KK TBP Lenart 10059603652 00:46:51 0.001585648148148
18 . 73 Omrzel Jurij Moški KK Adria Mobil 10063188915 00:46:59 0.00167824074074
19 . 78 Flajs Maj Moški KK Kranj 10017615180 00:47:46 0.002222222222222
20 . 88 Čuk Enej Moški Ljubljana Migimigi 10017564256 00:47:53 0.00230324074074
21 . 109 Černe Ožbej Moški KK Gorje 10017599521 00:48:12 0.002523148148148
22 . 96 Kelner Žiga Moški Perutnina Ptuj 10050015507 00:48:46 0.002916666666666
23 . 100 Sarwari Shayan Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10062276206 00:49:27 0.003391203703703
24 . 157 JENEI SABA Daniel Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10095693211 00:49:28 0.003402777777777
25 . 102 BUDIMIR DANIEL Moški BK Fortica 10079308493 00:52:50 0.00574074074074
26 . 72 Novak Črt Moški KK Adria Mobil 10059733388 00:53:03 0.005891203703703
27 . 107 WALCHER Georg Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064119206 00:56:22 0.008194444444444
28 . 74 Peterlin Luka Moški KK Adria Mobil 10017554960 00:57:19 0.008854166666666
29 . 93 Žagar Matic Moški Ljubljana Migimigi 10049256782 01:00:30 0.011064814814814
30 . 89 Juvan Jakob Moški Ljubljana Migimigi 10080723582 01:04:05 0.01355324074074
31 . 103 Vukušić Nikola Moški BK Fortica 10095697554 01:05:37 0.014618055555555
32 . 83 Meglič Glynn Moški KK TBP Lenart 10096296429 01:05:48 0.01474537037037
33 . 84 Moharič Dino Moški KK TBP Lenart 10059605571 01:06:28 0.015208333333333
34 . 95 Erjavec Matic Moški Perutnina Ptuj 10092289016 01:06:45 0.015405092592592
35 . 92 Zupan Luka Moški Ljubljana Migimigi 10064820535 01:11:18 0.018564814814814
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 46 Stolic Mihajlo Moški Srbija 10049840604 -10 00:36:57
2 . 5 Špoljar Jaka Moški KK Adria Mobil 10017585373 -6 '' - '' --
3 . 51 HAJEK Alexander Moški Austria National Team 10035025771 -4 '' - '' --
4 . 55 SCHRETTL Marco Moški Austria National Team 10053690086 '' - '' --
5 . 56 STIEGER Adrian Moški Austria National Team 10092209392 '' - '' --
6 . 58 Gojković Nicolas Moški Croatia National Team 10028438259 '' - '' --
7 . 54 PAUMANN David Moški Austria National Team 10035036582 '' - '' --
8 . 16 Kralj Fabijan Moški KK Pantal 10062011272 -3 '' - '' --
9 . 60 okmažić ivan Moški Croatia National Team 10028417849 '' - '' --
10 . 17 Jablanovec Luka Moški KK Tropovci 10017585070 '' - '' --
11 . 36 Poberaj Mark Moški Meblojogi Pro- Concrete 10082985100 '' - '' --
12 . 40 Majnik Andrej Moški Perutnina Ptuj 10017580525 '' - '' --
13 . 66 SZIJÁRTÓ Zétény Moški Hungary National Team 10023649893 -1 '' - '' --
14 . 65 MÉSZÁROS Bence Moški Hungary National Team 10023628877 '' - '' --
15 . 38 Jeromel Vid Moški Perutnina Ptuj 10017580626 '' - '' --
16 . 43 COGOLJEVIC Dejan  Moški Srbija 10049849896 '' - '' --
17 . 52 HÖRANDTNER Moritz Moški Austria National Team 10077251184 -2 '' - '' --
18 . 45 Nadoveza Igor Moški Srbija 10049827466 '' - '' --
19 . 53 Kerschbaumer Leo Moški Austria National Team 10035076796 '' - '' --
20 . 8 Kenda Jan Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017654384 '' - '' --
21 . 33 Tomšič Dan Andrej Moški Ljubljana Migimigi 10017572138 '' - '' --
22 . 10 Cvjetičanin Maks Moški KK Kranj 10079745805 '' - '' --
23 . 49 Podlesnik Grega Moški Tanin Sevnica 10017647718 '' - '' --
24 . 20 DORNIK Elias Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035041030 '' - '' --
25 . 64 MAGYAR Gergő Moški Hungary National Team 10023626756 '' - '' --
26 . 30 Muha Luka Moški Ljubljana Migimigi 10017646405 '' - '' --
27 . 6 Turk Aljaž Moški KK Adria Mobil 10017556576 '' - '' --
28 . 4 Sluga Matevž Moški KK Adria Mobil 10077873402 00:37:05 9.2592592592592E-5
29 . 3 Polovič Nino Moški KK Adria Mobil 10017556879 '' - '' 9.2592592592592E-5
30 . 48 Klopčič Leon Moški Tanin Sevnica 10017646809 '' - '' 9.2592592592592E-5
31 . 59 Juras Josip Moški Croatia National Team 10051925902 00:37:09 0.00013888888888889
32 . 13 Kalan Žiga Moški KK Kranj 10017612150 00:37:10 0.00015046296296296
33 . 2 Jordan Adam Moški KK Adria Mobil 10017585272 00:37:12 0.00017361111111111
34 . 63 FÁBIÁN Zalán Moški Hungary National Team 10023601393 '' - '' 0.00017361111111111
35 . 1 Gregorič David Moški KK Adria Mobil 10017557283 00:37:21 0.00027777777777778
36 . 19 OROSZ Balint Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10095848108 00:37:26 0.00033564814814814
37 . 34 žagar Nejc Moški Ljubljana Migimigi 10063221449 00:37:28 0.0003587962962963
38 . 28 Levstik Kristjan Moški Ljubljana Migimigi 10017573855 00:40:28 0.0024421296296296
39 . 21 PREYLER David Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035036885 00:47:28 0.0073032407407407
40 . 41 Svenšek Jan Moški Perutnina Ptuj 10017614877 '' - '' 0.0073032407407407
41 . 61 Trstenjak Matija Moški Croatia National Team 10028452306 '' - '' 0.0073032407407407
42 . 39 Kirbiš Primož Moški Perutnina Ptuj 10017580727 '' - '' 0.0073032407407407
43 . 42 Valenko Lovro Moški Perutnina Ptuj 10017614675 00:52:28 0.010775462962963
44 . 11 Eržen Martin Moški KK Kranj 10017614776 '' - '' 0.010775462962963
45 . 26 Jagarinec Žan Moški Ljubljana Migimigi 10073984914 '' - '' 0.010775462962963
46 . 29 Manfreda Golob Lovro Moški Ljubljana Migimigi 10091392875 00:53:28 0.011469907407407
47 . 15 Petek Aljaž Moški KK Kranj 10017603056 '' - '' 0.011469907407407
48 . 35 Dolgan Tjaž Moški Meblojogi Pro- Concrete 10094885380 '' - '' 0.011469907407407
49 . 18 HOLCZER Peter Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10092953464 '' - '' 0.011469907407407
50 . 23 Copot Luka Moški Ljubljana Migimigi 10073390079 '' - '' 0.011469907407407
51 . 25 Gregorčič Natan Moški Ljubljana Migimigi 10050151812 '' - '' 0.011469907407407
52 . 44 Markovic Nemanja Moški Srbija 10092755525 00:55:28 0.012858796296296
53 . 50 Schachner Alexander Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10035085688 00:56:28 0.013553240740741
54 . 57 Greiner Ivan Moški BGK Tuškanac 10073725845 '' - '' 0.013553240740741
55 . 47 Jančič KLemen Moški Tanin Sevnica 10092053687 '' - '' 0.013553240740741
56 . 24 Debevec Jakob Moški Ljubljana Migimigi 10017573451 01:00:28 0.016331018518519
57 . 14 Košir Vid Moški KK Kranj 10017615786 01:04:28 0.019108796296296
58 . 67 DIMITRIJOSKI Luka Moški Reprezentanca Makedonija 10060097241 01:05:28 0.019803240740741
59 . 62 ÁRVAI Kristóf  Moški Hungary National Team 10023604427 01:07:28 0.02119212962963
60 . 9 Skok Aleš Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017653879 01:12:28 0.024664351851852
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 123 Jeromel Hana Ženski Perutnina Ptuj 10050014190 '' - '' 0.00011574074074074
2 . 112 Mehle Taja Ženski BTC City Ljubljana 10089842996 00:14:02 0.00025462962962963
3 . 119 Potočnik Vesna Ženski KK Kranj 10092424917 00:14:12 0.00037037037037037
4 . 118 Peterlin Laura Ženski KK Adria Mobil 10060158269 '' - '' 0.00037037037037037
5 . 121 Tompa Julija Ženski KK TBP Lenart 10060325900 00:21:10 0.0052083333333333
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 110 COBANOVIC Dunja Ženski Srbija 10075752233 -13 00:13:40
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 171 Barešić Slavka Ženski Biciklistički Klub Zadar 10058279095 00:19:57 0.00010416666666667
2 . 170 Hočevar Lucija Ženski BTC City Ljubljana 10082368946 00:20:43 0.00063657407407407
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 154 Moroz Nuša Ženski KD Sloga 1902 Idrija 10017653273 00:45:12 0.000439814814814
2 . 164 Čemažar Klara Ženski BTC City Ljubljana 10017573552 00:46:35 0.001400462962963
3 . 151 WALCHER Viktoria Ženski Austria National Team 10035085587 00:46:40 0.001458333333333
4 . 161 Vujasinovic Bojana Ženski Srbija 10049847270 00:47:25 0.001979166666666
5 . 158 BADER Selina Ženski Landesradsportverband Niederösterreich 10058795825 00:51:11 0.004594907407407
6 . 159 KOGELBAUE Hannah Ženski Landesradsportverband Niederösterreich 10079893123 00:51:20 0.004699074074074
7 . 160 Martini Johanna Ženski Rlm Omya Villach 10035120751 00:52:00 0.005162037037037
8 . 152 Kurtin Rea Ženski Biciklistički Klub Zadar 10088288370 00:54:50 0.007129629629629
9 . 163 Horvat Lea Ženski BTC City Ljubljana 10050456855 00:59:41 0.010497685185185
10 . 162 Galof Pija Ženski BTC City Ljubljana 10063967339 01:02:15 0.012280092592592
11 . 150 KLICNIK Verrena Ženski Austria National Team 10035039212 01:02:37 0.012534722222222
12 . 156 Prevc Eva Ženski KK Kranj 10017607605 01:04:28 0.013819444444444
13 . 155 Kostelec Tina Ženski KK Kranj 10080446023 01:08:18 0.016481481481481
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 102 Sušnik Tjaša Ženski KK Kranj 10017612453 01:01:28 0.017025462962963
Cestno kolesarstvo Tekma:PO DOLENJSKI - etapna dirka 2019 Datum:07.07.2019 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap + / -
DEČKI C (U13)-M
1 . 167 Kirbiš Jan Moški Perutnina Ptuj 10050016719 00:20:52 0.00011574074074074 -7
2 . 140 Avsec Aljaž Moški KK Adria Mobil 10092945178 00:21:00 0.00020833333333333 -4
3 . 142 JAKŠE Žiga Moški KK Adria Mobil 10076944626 '' - '' 0.00020833333333333
4 . 175 Lukić Leon Moški BK Rijeka 10058286270 00:21:17 0.0004050925925926
5 . 169 Wrolich Santiago Moški Rc-Kac 10083523643 '' - '' 0.0004050925925926
6 . 148 Prevejšek Mai Moški KK Adria Mobil 10052982087 00:21:22 0.00046296296296296 -2
7 . 174 Pečnjak Fran Moški BGK Tuškanac 10028430074 '' - '' 0.00046296296296296
8 . 171 ILLGOUTZ Moritz Moški Sport Am Woerthersee 10078823695 00:21:33 0.00059027777777778
9 . 170 FUGGER Heimo Moški Sport Am Woerthersee 10078822988 '' - '' 0.00059027777777778
10 . 149 Seliškar Lovro Moški KK Adria Mobil 10092945784 00:21:41 0.00068287037037037
11 . 158 Gregorčič Filip Moški Ljubljana Migimigi 10090684977 00:21:42 0.00069444444444444
12 . 141 Bevc Žan Moški KK Adria Mobil 10017555162 00:21:51 0.00079861111111111
13 . 145 Novak Janez Moški KK Adria Mobil 10082790692 00:22:05 0.00096064814814815
14 . 168 Muršec Nik Moški Perutnina Ptuj 10050015810 00:22:12 0.0010416666666667
15 . 160 Križman Miha Moški Ljubljana Migimigi 10073389473 00:22:17 0.001099537037037
16 . 157 Gonza Tomaž Moški KK TBP Lenart 10060325492 00:22:20 0.0011342592592593
17 . 159 Juvan Domen Moški Ljubljana Migimigi 10089389019 00:22:27 0.0012152777777778
18 . 165 Gradišnik Jošt Moški Perutnina Ptuj 10092287703 00:22:39 0.0013541666666667
19 . 150 ŠKRBEC Lukas Moški KK Adria Mobil 10076939370 '' - '' 0.0013541666666667
20 . 173 Muhič Grega Moški Tanin Sevnica 10077874715 '' - '' 0.0013541666666667
21 . 144 Novak Maj Moški KK Adria Mobil 10063706550 00:23:36 0.0020138888888889
22 . 151 Vidnar Žanej Moški KK Adria Mobil 10092944471 00:24:06 0.0023611111111111
23 . 143 Kovačič Urban Moški KK Adria Mobil 10076940582 00:24:25 0.0025810185185185
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 120 Eder Nicolas Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035077608 00:32:55 -11
2 . 136 Mernik Sven Aleksander Moški KD Knežjega Mesta Celje 10061206879 '' - '' -- -9
3 . 130 Wrolich Manolo Moški Rc-Kac 10060818576 '' - '' -- -4
4 . 122 VIEHBERGER Clemens Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035066086 '' - '' --
5 . 135 Škara Luka Moški Biciklistički Klub Zadar 10058286169 '' - '' -- -2
6 . 121 PREYLER Gabriel Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10051116859 '' - '' --
7 . 118 Valjavec Erazem Moški KK Kranj 10017620537 '' - '' --
8 . 131 ANGELOVSKI  Bogdan Moški Srbija 10081601939 00:33:01 6.9444444444445E-5
9 . 132 MANIC Viktor Moški Srbija 10079061044 '' - '' 6.9444444444445E-5
10 . 138 CSAKI Szabolcs Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10059270418 '' - '' 6.9444444444445E-5
11 . 112 Omrzel Jakob Moški KK Adria Mobil 10017556475 '' - '' 6.9444444444445E-5
12 . 126 Zajc Matevž Moški Ljubljana Migimigi 10049254661 00:33:06 0.00012731481481482
13 . 117 Soklič Maj Moški KK Kranj 10092285376 00:33:10 0.00017361111111111
14 . 114 Pšeničnik Matic Moški KK Adria Mobil 10017557485 00:33:11 0.00018518518518519
15 . 134 Pečnjak Filip Moški BGK Tuškanac 10044106284 00:34:05 0.00081018518518519
16 . 137 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega Mesta Celje 10091508265 '' - '' 0.00081018518518519
17 . 113 Peterlin Nejc Moški KK Adria Mobil 10017556172 00:34:27 0.0010648148148148
18 . 119 Žido Gal Moški KK Tropovci 10088803514 00:34:58 0.0014236111111111
19 . 125 Vidic Luka Moški Ljubljana Migimigi 10073740289 00:37:55 0.0034722222222222
20 . 115 Rozman Nik Moški KK Adria Mobil 10052956425 00:38:54 0.0041550925925926
21 . 123 Gregorčič Luka Moški Ljubljana Migimigi 10050150394 00:39:53 0.004837962962963
22 . 110 Murn Vid Moški KK Adria Mobil 10093948221 00:40:20 0.005150462962963
DNF23 . 129 Pritržnik Jon Moški Perutnina Ptuj 10090627888 -- DNF
DNS24 . 133 Mavrović Mirko Moški BGK Tuškanac 10059089552 -- DNS
DNS25 . 116 Tisovec Kristian Moški KK Adria Mobil 10017556071 -- DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 70 Eržen Žak Moški KK Adria Mobil 10017621749 00:52:13 -16
2 . 101 Stocker Marco Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10064192156 '' - '' -- -6
3 . 99 VELICIC Boško Moški Srbija 10055098004 '' - '' -- -4
4 . 79 Lešnik Jan Moški KK Kranj 10051409273 '' - '' --
5 . 97 Majnik Jure Moški Perutnina Ptuj 10017591841 '' - '' -- -1
6 . 73 Omrzel Jurij Moški KK Adria Mobil 10063188915 '' - '' --
7 . 75 Ravbar Anže Moški KK Adria Mobil 10017556374 '' - '' -- -4
8 . 88 Čuk Enej Moški Ljubljana Migimigi 10017564256 '' - '' --
9 . 106 SERTIC Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064324825 '' - '' --
10 . 108 Skok Marcel Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017653677 '' - '' -- -1
11 . 105 SCHÖNHERR Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10063329260 00:52:19 6.9444444444441E-5
12 . 90 Oblak Domen Moški Ljubljana Migimigi 10049257590 00:52:21 9.2592592592589E-5
13 . 109 Černe Ožbej Moški KK Gorje 10017599521 '' - '' 9.2592592592589E-5
14 . 98 CIGIC PARCETIC - Moški Srbija 10049849694 00:52:32 0.0002199074074074
15 . 78 Flajs Maj Moški KK Kranj 10017615180 '' - '' 0.0002199074074074
16 . 77 Božnar Prosen Enej Moški KK Kranj 10017615281 00:52:47 0.00039351851851852
17 . 100 Sarwari Shayan Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10062276206 00:53:56 0.0011921296296296
18 . 104 Tisaj Jan Moški BK Rotor Koprivnica 10079968295 '' - '' 0.0011921296296296
19 . 74 Peterlin Luka Moški KK Adria Mobil 10017554960 '' - '' 0.0011921296296296
20 . 82 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 10017624880 00:54:01 0.00125
21 . 96 Kelner Žiga Moški Perutnina Ptuj 10050015507 00:54:04 0.0012847222222222
22 . 91 Vidrih Teodor Moški Ljubljana Migimigi 10073876392 '' - '' 0.0012847222222222
23 . 85 Sužnik Julijan Moški KK TBP Lenart 10059603652 00:56:10 0.0027430555555556
24 . 93 Žagar Matic Moški Ljubljana Migimigi 10049256782 00:57:11 0.0034490740740741
25 . 102 BUDIMIR DANIEL Moški BK Fortica 10079308493 00:57:13 0.0034722222222222
26 . 71 Kaferle Gaj Moški KK Adria Mobil 10017556273 00:59:37 0.0051388888888889
27 . 107 WALCHER Georg Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064119206 '' - '' 0.0051388888888889
28 . 95 Erjavec Matic Moški Perutnina Ptuj 10092289016 '' - '' 0.0051388888888889
29 . 157 JENEI SABA Daniel Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10095693211 '' - '' 0.0051388888888889
30 . 72 Novak Črt Moški KK Adria Mobil 10059733388 01:03:37 0.0079166666666667
31 . 83 Meglič Glynn Moški KK TBP Lenart 10096296429 '' - '' 0.0079166666666667
32 . 92 Zupan Luka Moški Ljubljana Migimigi 10064820535 '' - '' 0.0079166666666667
33 . 84 Moharič Dino Moški KK TBP Lenart 10059605571 01:05:37 0.0093055555555556
34 . 89 Juvan Jakob Moški Ljubljana Migimigi 10080723582 '' - '' 0.0093055555555556
DNF35 . 103 Vukušić Nikola Moški BK Fortica 10095697554 -- DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 53 Kerschbaumer Leo Moški Austria National Team 10035076796 01:22:26 -13
2 . 46 Stolic Mihajlo Moški Srbija 10049840604 01:23:11 0.00052083333333333 -6
3 . 55 SCHRETTL Marco Moški Austria National Team 10053690086 '' - '' 0.00052083333333333 -7
4 . 60 okmažić ivan Moški Croatia National Team 10028417849 '' - '' 0.00052083333333333
5 . 16 Kralj Fabijan Moški KK Pantal 10062011272 '' - '' 0.00052083333333333 -4
6 . 5 Špoljar Jaka Moški KK Adria Mobil 10017585373 '' - '' 0.00052083333333333
7 . 52 HÖRANDTNER Moritz Moški Austria National Team 10077251184 '' - '' 0.00052083333333333
8 . 58 Gojković Nicolas Moški Croatia National Team 10028438259 '' - '' 0.00052083333333333
9 . 38 Jeromel Vid Moški Perutnina Ptuj 10017580626 '' - '' 0.00052083333333333
10 . 66 SZIJÁRTÓ Zétény Moški Hungary National Team 10023649893 '' - '' 0.00052083333333333
11 . 17 Jablanovec Luka Moški KK Tropovci 10017585070 '' - '' 0.00052083333333333 -2
12 . 21 PREYLER David Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035036885 01:23:14 0.00055555555555556
13 . 3 Polovič Nino Moški KK Adria Mobil 10017556879 '' - '' 0.00055555555555556
14 . 25 Gregorčič Natan Moški Ljubljana Migimigi 10050151812 01:23:17 0.00059027777777778
15 . 15 Petek Aljaž Moški KK Kranj 10017603056 '' - '' 0.00059027777777778
16 . 54 PAUMANN David Moški Austria National Team 10035036582 '' - '' 0.00059027777777778
17 . 62 ÁRVAI Kristóf  Moški Hungary National Team 10023604427 '' - '' 0.00059027777777778
18 . 56 STIEGER Adrian Moški Austria National Team 10092209392 01:23:21 0.00063657407407407
19 . 50 Schachner Alexander Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10035085688 '' - '' 0.00063657407407407
20 . 43 COGOLJEVIC Dejan  Moški Srbija 10049849896 01:23:26 0.00069444444444444
21 . 4 Sluga Matevž Moški KK Adria Mobil 10077873402 01:23:27 0.00070601851851852
22 . 45 Nadoveza Igor Moški Srbija 10049827466 01:23:57 0.0010532407407407
23 . 65 MÉSZÁROS Bence Moški Hungary National Team 10023628877 01:24:38 0.0015277777777778
24 . 40 Majnik Andrej Moški Perutnina Ptuj 10017580525 01:26:53 0.0030902777777778
25 . 30 Muha Luka Moški Ljubljana Migimigi 10017646405 '' - '' 0.0030902777777778
26 . 48 Klopčič Leon Moški Tanin Sevnica 10017646809 01:27:01 0.0031828703703704
27 . 6 Turk Aljaž Moški KK Adria Mobil 10017556576 '' - '' 0.0031828703703704
28 . 33 Tomšič Dan Andrej Moški Ljubljana Migimigi 10017572138 01:27:08 0.0032638888888889
29 . 49 Podlesnik Grega Moški Tanin Sevnica 10017647718 '' - '' 0.0032638888888889
30 . 8 Kenda Jan Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017654384 '' - '' 0.0032638888888889
31 . 2 Jordan Adam Moški KK Adria Mobil 10017585272 '' - '' 0.0032638888888889
32 . 20 DORNIK Elias Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035041030 01:27:16 0.0033564814814815
33 . 26 Jagarinec Žan Moški Ljubljana Migimigi 10073984914 0.06125 0.0040046296296296
34 . 36 Poberaj Mark Moški Meblojogi Pro- Concrete 10082985100 01:29:12 0.0046990740740741
35 . 1 Gregorič David Moški KK Adria Mobil 10017557283 01:33:12 0.0074768518518519
36 . 34 žagar Nejc Moški Ljubljana Migimigi 10063221449 '' - '' 0.0074768518518519
37 . 23 Copot Luka Moški Ljubljana Migimigi 10073390079 01:35:12 0.0088657407407407
38 . 39 Kirbiš Primož Moški Perutnina Ptuj 10017580727 '' - '' 0.0088657407407407
39 . 41 Svenšek Jan Moški Perutnina Ptuj 10017614877 '' - '' 0.0088657407407407
40 . 44 Markovic Nemanja Moški Srbija 10092755525 01:37:12 0.01025462962963
41 . 18 HOLCZER Peter Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10092953464 '' - '' 0.01025462962963
42 . 61 Trstenjak Matija Moški Croatia National Team 10028452306 '' - '' 0.01025462962963
43 . 59 Juras Josip Moški Croatia National Team 10051925902 '' - '' 0.01025462962963
44 . 13 Kalan Žiga Moški KK Kranj 10017612150 '' - '' 0.01025462962963
45 . 11 Eržen Martin Moški KK Kranj 10017614776 '' - '' 0.01025462962963
46 . 42 Valenko Lovro Moški Perutnina Ptuj 10017614675 '' - '' 0.01025462962963
47 . 19 OROSZ Balint Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10095848108 '' - '' 0.01025462962963
48 . 28 Levstik Kristjan Moški Ljubljana Migimigi 10017573855 '' - '' 0.01025462962963
49 . 29 Manfreda Golob Lovro Moški Ljubljana Migimigi 10091392875 01:39:12 0.011643518518519
50 . 57 Greiner Ivan Moški BGK Tuškanac 10073725845 01:41:12 0.013032407407407
51 . 63 FÁBIÁN Zalán Moški Hungary National Team 10023601393 '' - '' 0.013032407407407
52 . 64 MAGYAR Gergő Moški Hungary National Team 10023626756 '' - '' 0.013032407407407
53 . 10 Cvjetičanin Maks Moški KK Kranj 10079745805 01:43:12 0.014421296296296
54 . 24 Debevec Jakob Moški Ljubljana Migimigi 10017573451 '' - '' 0.014421296296296
55 . 14 Košir Vid Moški KK Kranj 10017615786 '' - '' 0.014421296296296
56 . 9 Skok Aleš Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017653879 '' - '' 0.014421296296296
57 . 47 Jančič KLemen Moški Tanin Sevnica 10092053687 '' - '' 0.014421296296296
DNS58 . 67 DIMITRIJOSKI Luka Moški Reprezentanca Makedonija 10060097241 -- DNS
DNS59 . 51 HAJEK Alexander Moški Austria National Team 10035025771 -- DNS
DNS60 . 35 Dolgan Tjaž Moški Meblojogi Pro- Concrete 10094885380 -- DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 123 Jeromel Hana Ženski Perutnina Ptuj 10050014190 '' - '' 0.00046296296296296
2 . 119 Potočnik Vesna Ženski KK Kranj 10092424917 '' - '' 0.0013541666666667
3 . 112 Mehle Taja Ženski BTC City Ljubljana 10089842996 00:25:03 0.0030208333333333
4 . 118 Peterlin Laura Ženski KK Adria Mobil 10060158269 00:25:57 0.0036458333333333
5 . 121 Tompa Julija Ženski KK TBP Lenart 10060325900 00:27:58 0.0050462962962963
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 110 COBANOVIC Dunja Ženski Srbija 10075752233 00:20:42 -13
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 171 Barešić Slavka Ženski Biciklistički Klub Zadar 10058279095 00:35:07 0.0015277777777778
2 . 170 Hočevar Lucija Ženski BTC City Ljubljana 10082368946 '' - '' 0.0041550925925926
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 154 Moroz Nuša Ženski KD Sloga 1902 Idrija 10017653273 00:52:52 0.00045138888888888
2 . 151 WALCHER Viktoria Ženski Austria National Team 10035085587 '' - '' 0.0011921296296296
3 . 159 KOGELBAUE Hannah Ženski Landesradsportverband Niederösterreich 10079893123 '' - '' 0.0011921296296296
4 . 164 Čemažar Klara Ženski BTC City Ljubljana 10017573552 '' - '' 0.0012847222222222
5 . 161 Vujasinovic Bojana Ženski Srbija 10049847270 00:56:19 0.0028472222222222
6 . 152 Kurtin Rea Ženski Biciklistički Klub Zadar 10088288370 00:56:21 0.0028703703703704
7 . 163 Horvat Lea Ženski BTC City Ljubljana 10050456855 00:56:54 0.0032523148148148
8 . 162 Galof Pija Ženski BTC City Ljubljana 10063967339 00:57:01 0.0033333333333333
9 . 160 Martini Johanna Ženski Rlm Omya Villach 10035120751 00:57:37 0.00375
10 . 150 KLICNIK Verrena Ženski Austria National Team 10035039212 '' - '' 0.00375
11 . 158 BADER Selina Ženski Landesradsportverband Niederösterreich 10058795825 01:01:37 0.0065277777777778
12 . 155 Kostelec Tina Ženski KK Kranj 10080446023 '' - '' 0.0079166666666667
13 . 156 Prevc Eva Ženski KK Kranj 10017607605 01:07:37 0.010694444444444
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 102 Sušnik Tjaša Ženski KK Kranj 10017612453 '' - '' 0.01025462962963
Cestno kolesarstvo Tekma:PO DOLENJSKI - etapna dirka 2019 Datum:07.07.2019 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
DEČKI C (U13)-M
1 . 140 Avsec Aljaž Moški KK Adria Mobil 10092945178 00:47:26
2 . 167 Kirbiš Jan Moški Perutnina Ptuj 10050016719 00:47:59 0.000381944444445
3 . 175 Lukić Leon Moški BK Rijeka 10058286270 00:48:00 0.000393518518519
4 . 142 JAKŠE Žiga Moški KK Adria Mobil 10076944626 00:48:00 0.000393518518519
5 . 148 Prevejšek Mai Moški KK Adria Mobil 10052982087 00:48:27 0.000706018518519
6 . 169 Wrolich Santiago Moški Rc-Kac 10083523643 00:48:38 0.000833333333334
7 . 174 Pečnjak Fran Moški BGK Tuškanac 10028430074 00:48:58 0.001064814814815
8 . 170 FUGGER Heimo Moški Sport Am Woerthersee 10078822988 00:49:03 0.001122685185186
10 . 141 Bevc Žan Moški KK Adria Mobil 10017555162 00:49:47 0.001631944444445
11 . 171 ILLGOUTZ Moritz Moški Sport Am Woerthersee 10078823695 00:50:06 0.001851851851852
12 . 145 Novak Janez Moški KK Adria Mobil 10082790692 00:51:04 0.002523148148149
13 . 168 Muršec Nik Moški Perutnina Ptuj 10050015810 00:51:11 0.002604166666667
14 . 157 Gonza Tomaž Moški KK TBP Lenart 10060325492 00:51:18 0.002685185185186
15 . 149 Seliškar Lovro Moški KK Adria Mobil 10092945784 00:51:18 0.002685185185186
16 . 160 Križman Miha Moški Ljubljana Migimigi 10073389473 00:51:40 0.002939814814815
17 . 159 Juvan Domen Moški Ljubljana Migimigi 10089389019 00:52:22 0.003425925925926
18 . 144 Novak Maj Moški KK Adria Mobil 10063706550 00:52:31 0.003530092592593
19 . 165 Gradišnik Jošt Moški Perutnina Ptuj 10092287703 00:52:36 0.003587962962963
21 . 173 Muhič Grega Moški Tanin Sevnica 10077874715 00:53:28 0.004189814814815
22 . 150 ŠKRBEC Lukas Moški KK Adria Mobil 10076939370 00:54:03 0.004594907407408
23 . 151 Vidnar Žanej Moški KK Adria Mobil 10092944471 00:54:03 0.004594907407408
24 . 158 Gregorčič Filip Moški Ljubljana Migimigi 10090684977 00:54:54 0.005185185185186
28 . 143 Kovačič Urban Moški KK Adria Mobil 10076940582 00:59:50 0.008611111111111
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 136 Mernik Sven Aleksander Moški KD Knežjega Mesta Celje 10061206879 01:12:37
2 . 135 Škara Luka Moški Biciklistički Klub Zadar 10058286169 01:12:44 8.1018518518994E-5
3 . 130 Wrolich Manolo Moški Rc-Kac 10060818576 01:12:50 0.000150462962963
4 . 118 Valjavec Erazem Moški KK Kranj 10017620537 01:13:03 0.000300925925926
5 . 120 Eder Nicolas Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035077608 01:14:29 0.001296296296297
6 . 138 CSAKI Szabolcs Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10059270418 01:14:32 0.001331018518519
7 . 131 ANGELOVSKI  Bogdan Moški Srbija 10081601939 01:14:57 0.001620370370371
8 . 121 PREYLER Gabriel Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10051116859 01:15:02 0.001678240740741
9 . 122 VIEHBERGER Clemens Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035066086 01:15:06 0.001724537037037
10 . 112 Omrzel Jakob Moški KK Adria Mobil 10017556475 01:15:24 0.001932870370371
11 . 117 Soklič Maj Moški KK Kranj 10092285376 01:15:28 0.001979166666667
12 . 132 MANIC Viktor Moški Srbija 10079061044 01:17:02 0.00306712962963
13 . 137 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega Mesta Celje 10091508265 01:17:38 0.003483796296297
14 . 126 Zajc Matevž Moški Ljubljana Migimigi 10049254661 01:17:45 0.003564814814815
15 . 114 Pšeničnik Matic Moški KK Adria Mobil 10017557485 01:18:05 0.003796296296297
16 . 134 Pečnjak Filip Moški BGK Tuškanac 10044106284 01:18:12 0.003877314814815
17 . 119 Žido Gal Moški KK Tropovci 10088803514 01:18:31 0.004097222222223
18 . 113 Peterlin Nejc Moški KK Adria Mobil 10017556172 01:20:24 0.005405092592593
20 . 125 Vidic Luka Moški Ljubljana Migimigi 10073740289 01:25:01 0.008611111111111
21 . 115 Rozman Nik Moški KK Adria Mobil 10052956425 01:25:49 0.009166666666667
23 . 123 Gregorčič Luka Moški Ljubljana Migimigi 10050150394 01:26:07 0.009375
24 . 110 Murn Vid Moški KK Adria Mobil 10093948221 01:32:51 0.014050925925926
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 75 Ravbar Anže Moški KK Adria Mobil 10017556374 01:36:43
2 . 70 Eržen Žak Moški KK Adria Mobil 10017621749 01:36:56 0.00015046296296299
3 . 108 Skok Marcel Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017653677 01:37:06 0.00026620370370399
4 . 101 Stocker Marco Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10064192156 01:37:19 0.000416666666667
5 . 99 VELICIC Boško Moški Srbija 10055098004 01:37:21 0.00043981481481499
6 . 97 Majnik Jure Moški Perutnina Ptuj 10017591841 01:37:24 0.000474537037037
7 . 73 Omrzel Jurij Moški KK Adria Mobil 10063188915 01:37:25 0.00048611111111199
8 . 90 Oblak Domen Moški Ljubljana Migimigi 10049257590 01:37:56 0.000844907407408
9 . 98 CIGIC PARCETIC - Moški Srbija 10049849694 01:38:00 0.00089120370370399
10 . 106 SERTIC Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064324825 01:38:01 0.000902777777778
11 . 79 Lešnik Jan Moški KK Kranj 10051409273 01:38:17 0.001087962962963
12 . 88 Čuk Enej Moški Ljubljana Migimigi 10017564256 01:38:17 0.001087962962963
13 . 77 Božnar Prosen Enej Moški KK Kranj 10017615281 01:38:51 0.001481481481482
14 . 105 SCHÖNHERR Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10063329260 01:39:02 0.001608796296297
15 . 109 Černe Ožbej Moški KK Gorje 10017599521 01:39:12 0.001724537037037
16 . 91 Vidrih Teodor Moški Ljubljana Migimigi 10073876392 01:40:08 0.002372685185186
17 . 78 Flajs Maj Moški KK Kranj 10017615180 01:40:25 0.002569444444445
18 . 100 Sarwari Shayan Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10062276206 01:40:31 0.002638888888889
19 . 104 Tisaj Jan Moški BK Rotor Koprivnica 10079968295 01:40:36 0.00269675925926
20 . 82 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 10017624880 01:40:44 0.002789351851852
21 . 96 Kelner Žiga Moški Perutnina Ptuj 10050015507 01:41:03 0.00300925925926
22 . 85 Sužnik Julijan Moški KK TBP Lenart 10059603652 01:43:35 0.004768518518519
23 . 71 Kaferle Gaj Moški KK Adria Mobil 10017556273 01:46:16 0.006631944444445
24 . 102 BUDIMIR DANIEL Moški BK Fortica 10079308493 01:49:13 0.008680555555556
25 . 157 JENEI SABA Daniel Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10095693211 01:50:48 0.009780092592593
26 . 74 Peterlin Luka Moški KK Adria Mobil 10017554960 01:51:15 0.010092592592593
27 . 72 Novak Črt Moški KK Adria Mobil 10059733388 01:54:57 0.012662037037037
28 . 107 WALCHER Georg Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064119206 01:55:59 0.01337962962963
29 . 95 Erjavec Matic Moški Perutnina Ptuj 10092289016 02:03:42 0.018738425925926
30 . 89 Juvan Jakob Moški Ljubljana Migimigi 10080723582 02:07:52 0.021631944444445
31 . 83 Meglič Glynn Moški KK TBP Lenart 10096296429 02:08:05 0.021782407407408
32 . 93 Žagar Matic Moški Ljubljana Migimigi 10049256782 02:08:29 0.022060185185186
33 . 92 Zupan Luka Moški Ljubljana Migimigi 10064820535 02:10:05 0.023171296296297
34 . 84 Moharič Dino Moški KK TBP Lenart 10059605571 02:13:55 0.025833333333334
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 53 Kerschbaumer Leo Moški Austria National Team 10035076796 02:17:00
2 . 55 SCHRETTL Marco Moški Austria National Team 10053690086 02:17:03 3.4722222223005E-5
3 . 16 Kralj Fabijan Moški KK Pantal 10062011272 02:17:09 0.000104166666667
4 . 17 Jablanovec Luka Moški KK Tropovci 10017585070 02:17:14 0.000162037037037
5 . 52 HÖRANDTNER Moritz Moški Austria National Team 10077251184 02:17:14 0.000162037037037
6 . 38 Jeromel Vid Moški Perutnina Ptuj 10017580626 02:17:16 0.00018518518518601
7 . 5 Špoljar Jaka Moški KK Adria Mobil 10017585373 02:17:33 0.000381944444445
8 . 66 SZIJÁRTÓ Zétény Moški Hungary National Team 10023649893 02:17:38 0.000439814814815
9 . 3 Polovič Nino Moški KK Adria Mobil 10017556879 02:17:38 0.000439814814815
10 . 54 PAUMANN David Moški Austria National Team 10035036582 02:18:04 0.000740740740741
11 . 46 Stolic Mihajlo Moški Srbija 10049840604 02:18:28 0.001018518518519
12 . 56 STIEGER Adrian Moški Austria National Team 10092209392 02:18:54 0.001319444444445
13 . 60 okmažić ivan Moški Croatia National Team 10028417849 02:18:56 0.001342592592593
14 . 65 MÉSZÁROS Bence Moški Hungary National Team 10023628877 02:19:06 0.001458333333334
15 . 4 Sluga Matevž Moški KK Adria Mobil 10077873402 02:19:08 0.001481481481482
16 . 58 Gojković Nicolas Moški Croatia National Team 10028438259 02:19:35 0.001793981481482
17 . 43 COGOLJEVIC Dejan  Moški Srbija 10049849896 02:19:41 0.001863425925926
18 . 45 Nadoveza Igor Moški Srbija 10049827466 02:20:53 0.00269675925926
19 . 30 Muha Luka Moški Ljubljana Migimigi 10017646405 02:21:21 0.003020833333334
20 . 33 Tomšič Dan Andrej Moški Ljubljana Migimigi 10017572138 02:22:32 0.003842592592593
21 . 2 Jordan Adam Moški KK Adria Mobil 10017585272 02:22:41 0.00394675925926
22 . 8 Kenda Jan Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017654384 02:22:47 0.004016203703704
23 . 49 Podlesnik Grega Moški Tanin Sevnica 10017647718 02:23:02 0.004189814814815
24 . 40 Majnik Andrej Moški Perutnina Ptuj 10017580525 02:23:17 0.004363425925926
25 . 6 Turk Aljaž Moški KK Adria Mobil 10017556576 02:23:28 0.004490740740741
26 . 20 DORNIK Elias Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035041030 02:23:40 0.00462962962963
27 . 48 Klopčič Leon Moški Tanin Sevnica 10017646809 02:24:05 0.004918981481482
28 . 36 Poberaj Mark Moški Meblojogi Pro- Concrete 10082985100 02:26:08 0.006342592592593
29 . 1 Gregorič David Moški KK Adria Mobil 10017557283 02:28:23 0.007905092592593
30 . 21 PREYLER David Moški Landesradsportverband Niederösterreich 10035036885 02:28:57 0.008298611111112
31 . 34 žagar Nejc Moški Ljubljana Migimigi 10063221449 02:30:39 0.009479166666668
32 . 15 Petek Aljaž Moški KK Kranj 10017603056 02:33:49 0.011678240740742
33 . 19 OROSZ Balint Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10095848108 02:34:05 0.011863425925927
34 . 13 Kalan Žiga Moški KK Kranj 10017612150 02:34:21 0.012048611111112
35 . 59 Juras Josip Moški Croatia National Team 10051925902 02:34:38 0.012245370370371
36 . 25 Gregorčič Natan Moški Ljubljana Migimigi 10050151812 02:35:21 0.012743055555556
37 . 64 MAGYAR Gergő Moški Hungary National Team 10023626756 02:37:33 0.014270833333334
38 . 28 Levstik Kristjan Moški Ljubljana Migimigi 10017573855 02:38:28 0.014907407407408
39 . 50 Schachner Alexander Moški Arbö Rapso Knittelfeld 10035085688 02:38:39 0.015034722222223
40 . 10 Cvjetičanin Maks Moški KK Kranj 10079745805 02:39:27 0.015590277777779
41 . 63 FÁBIÁN Zalán Moški Hungary National Team 10023601393 02:40:34 0.016365740740742
42 . 26 Jagarinec Žan Moški Ljubljana Migimigi 10073984914 02:42:18 0.017569444444445
43 . 39 Kirbiš Primož Moški Perutnina Ptuj 10017580727 02:43:03 0.018090277777779
44 . 41 Svenšek Jan Moški Perutnina Ptuj 10017614877 02:43:13 0.018206018518519
45 . 61 Trstenjak Matija Moški Croatia National Team 10028452306 02:45:18 0.019652777777779
46 . 62 ÁRVAI Kristóf  Moški Hungary National Team 10023604427 02:47:53 0.02144675925926
47 . 23 Copot Luka Moški Ljubljana Migimigi 10073390079 02:48:39 0.021979166666668
48 . 42 Valenko Lovro Moški Perutnina Ptuj 10017614675 02:50:18 0.023125000000001
49 . 11 Eržen Martin Moški KK Kranj 10017614776 02:50:39 0.023368055555556
50 . 18 HOLCZER Peter Moški Kontent-Dksi Cycling Team 10092953464 02:52:12 0.024444444444445
51 . 44 Markovic Nemanja Moški Srbija 10092755525 02:53:28 0.025324074074075
52 . 29 Manfreda Golob Lovro Moški Ljubljana Migimigi 10091392875 02:54:46 0.026226851851853
53 . 57 Greiner Ivan Moški BGK Tuškanac 10073725845 02:58:45 0.028993055555556
54 . 47 Jančič KLemen Moški Tanin Sevnica 10092053687 02:59:39 0.029618055555556
55 . 24 Debevec Jakob Moški Ljubljana Migimigi 10017573451 03:04:18 0.032847222222223
58 . 14 Košir Vid Moški KK Kranj 10017615786 01:25:53 0.02224537037037
59 . 67 DIMITRIJOSKI Luka Moški Reprezentanca Makedonija 10060097241 01:27:08 0.023113425925926
60 . 9 Skok Aleš Moški KD Sloga 1902 Idrija 10017653879 01:37:28 0.030289351851852
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 123 Jeromel Hana Ženski Perutnina Ptuj 10050014190 00:49:10 0.001203703703704
2 . 119 Potočnik Vesna Ženski KK Kranj 10092424917 00:52:54 0.003796296296297
3 . 118 Peterlin Laura Ženski KK Adria Mobil 10060158269 00:57:55 0.007280092592593
4 . 112 Mehle Taja Ženski BTC City Ljubljana 10089842996 00:59:03 0.00806712962963
5 . 121 Tompa Julija Ženski KK TBP Lenart 10060325900 01:10:36 0.016087962962963
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 110 COBANOVIC Dunja Ženski Srbija 10075752233 00:56:34 0.006342592592593
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
19 . 171 Barešić Slavka Ženski Biciklistički Klub Zadar 10058279095 01:21:29 0.006157407407408
22 . 170 Hočevar Lucija Ženski BTC City Ljubljana 10082368946 01:26:02 0.00931712962963
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 154 Moroz Nuša Ženski KD Sloga 1902 Idrija 10017653273 01:41:04 0.003020833333334
2 . 151 WALCHER Viktoria Ženski Austria National Team 10035085587 01:41:42 0.003460648148149
3 . 164 Čemažar Klara Ženski BTC City Ljubljana 10017573552 01:42:50 0.004247685185186
4 . 159 KOGELBAUE Hannah Ženski Landesradsportverband Niederösterreich 10079893123 01:43:24 0.004641203703704
5 . 161 Vujasinovic Bojana Ženski Srbija 10049847270 01:45:46 0.006284722222223
6 . 160 Martini Johanna Ženski Rlm Omya Villach 10035120751 01:50:27 0.009537037037037
7 . 152 Kurtin Rea Ženski Biciklistički Klub Zadar 10088288370 01:51:11 0.010046296296297
8 . 158 BADER Selina Ženski Landesradsportverband Niederösterreich 10058795825 01:54:40 0.012465277777778
9 . 162 Galof Pija Ženski BTC City Ljubljana 10063967339 01:56:42 0.013877314814815
10 . 163 Horvat Lea Ženski BTC City Ljubljana 10050456855 01:57:24 0.014363425925926
11 . 150 KLICNIK Verrena Ženski Austria National Team 10035039212 02:00:14 0.016331018518519
12 . 155 Kostelec Tina Ženski KK Kranj 10080446023 02:10:22 0.023368055555556
13 . 156 Prevc Eva Ženski KK Kranj 10017607605 02:13:25 0.025486111111112
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 102 Sušnik Tjaša Ženski KK Kranj 10017612453 02:59:18 0.029375000000001

Komentarji