Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) Datum:04.08.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Več
ELITE-M
1 . 7 Kump Marko
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10004611726 3:30:05 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004611726
Čas vožnje: 3:30:05
2 . 66 TOTÒ Paolo
SAN
Moški ITA SAN 10009318549 3:30:05 >
Klub SAN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009318549
Čas vožnje: 3:30:05
3 . 61 CECCHINI Marco
SAN
Moški ITA SAN 10015395092 3:30:05 >
Klub SAN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015395092
Čas vožnje: 3:30:05
4 . 172 SALVADOR Enrico
OE9
Moški ITA OE9 10008950050 3:30:05 >
Klub OE9
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008950050
Čas vožnje: 3:30:05
5 . 104 Primožič Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10014992241 3:30:05 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014992241
Čas vožnje: 3:30:05
6 . 31 Korošec Rok
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10007386128 3:30:05 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007386128
Čas vožnje: 3:30:05
7 . 81 Bajc Andi
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški SLO Team Felbermayr Simplon Wels 10004610312 3:30:05 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004610312
Čas vožnje: 3:30:05
8 . 36 Potočki Viktor
Ljubljana Gusto Santic
Moški CRO Ljubljana Gusto Santic 10015338007 3:30:05 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015338007
Čas vožnje: 3:30:05
9 . 102 Čotar Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10013815713 3:30:05 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013815713
Čas vožnje: 3:30:05
10 . 171 FAVERO Emanuel
OE9
Moški ITA OE9 10010600262 3:30:05 >
Klub OE9
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010600262
Čas vožnje: 3:30:05
11 . 133 BAIS Mattia
CTF
Moški ITA CTF 10013879771 3:30:05 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013879771
Čas vožnje: 3:30:05
12 . 11 BURCHIO Federico
D Amico UM Tools
Moški ITA D Amico UM Tools 10010971185 3:30:05 >
Klub D Amico UM Tools
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010971185
Čas vožnje: 3:30:05
13 . 62 ZANA Filippo
SAN
Moški ITA SAN 10015829370 3:30:05 >
Klub SAN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015829370
Čas vožnje: 3:30:05
14 . 193 VERMEULEN Moran
O11
Moški AUT O11 10035085284 3:30:05 >
Klub O11
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035085284
Čas vožnje: 3:30:05
15 . 84 KIERNER Florian
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10015765110 3:30:05 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015765110
Čas vožnje: 3:30:05
16 . 65 SALVIETTI Niccolo'
SAN
Moški ITA SAN 10010970579 3:30:05 >
Klub SAN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010970579
Čas vožnje: 3:30:05
17 . 156 GÖNCZY Gergő
OE7
Moški HUN OE7 10009802943 3:30:05 >
Klub OE7
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009802943
Čas vožnje: 3:30:05
18 . 26 LODERER Timon
Hrinkov Advarics Cycleang
Moški DEU Hrinkov Advarics Cycleang 10011724957 3:30:05 >
Klub Hrinkov Advarics Cycleang
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011724957
Čas vožnje: 3:30:05
19 . 137 VENCHIARUTTI Nicola
CTF
Moški ITA CTF 10015083177 3:30:12 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015083177
Čas vožnje: 3:30:12
20 . 64 PUCCIONI Dario
SAN
Moški ITA SAN 10014033456 3:30:12 >
Klub SAN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014033456
Čas vožnje: 3:30:12
21 . 72 BARTA Tomas
SKC
Moški CZE SKC 10051673294 3:30:12 >
Klub SKC
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10051673294
Čas vožnje: 3:30:12
22 . 91 Brajkovic Jani
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10002731845 3:30:12 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10002731845
Čas vožnje: 3:30:12
23 . 147 PORTA Gabriele
OE6
Moški ITA OE6 10030154452 3:30:12 >
Klub OE6
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030154452
Čas vožnje: 3:30:12
24 . 35 Ručigaj Žiga
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10008693507 3:30:12 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008693507
Čas vožnje: 3:30:12
25 . 143 GANDIN Stefano
OE6
Moški ITA OE6 10013819450 3:30:12 >
Klub OE6
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013819450
Čas vožnje: 3:30:12
26 . 12 GHIGINO Valter
D Amico UM Tools
Moški ITA D Amico UM Tools 10028789580 3:30:12 >
Klub D Amico UM Tools
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028789580
Čas vožnje: 3:30:12
27 . 93 Repse Uros
KK BLED
Moški SLO KK BLED 10008692190 3:30:12 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008692190
Čas vožnje: 3:30:12
28 . 73 TYRPEKL Karel
SKC
Moški CZE SKC 10047918081 3:30:12 >
Klub SKC
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047918081
Čas vožnje: 3:30:12
29 . 154 SOLYMOSI Márton
OE7
Moški HUN OE7 10006066524 3:30:12 >
Klub OE7
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10006066524
Čas vožnje: 3:30:12
30 . 63 MAZZUCCO Fabio
SAN
Moški ITA SAN 10015827451 3:30:12 >
Klub SAN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015827451
Čas vožnje: 3:30:12
31 . 117 Jenko Robi
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10006686718 3:30:12 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006686718
Čas vožnje: 3:30:12
32 . 32 Finkšt Tilen
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10010969468 3:30:12 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010969468
Čas vožnje: 3:30:12
33 . 155 SZARKA Gergely
OE7
Moški HUN OE7 10011151950 3:30:12 >
Klub OE7
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10011151950
Čas vožnje: 3:30:12
34 . 112 Čibej Simon
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10010186802 3:30:12 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
Čas vožnje: 3:30:12
35 . 21 HRINKOW Dominik
Hrinkov Advarics Cycleang
Moški AUT Hrinkov Advarics Cycleang 10005722778 3:30:12 >
Klub Hrinkov Advarics Cycleang
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10005722778
Čas vožnje: 3:30:12
36 . 101 Drinovec Matej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10010968862 3:30:12 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010968862
Čas vožnje: 3:30:12
37 . 105 Lakota Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10015720246 3:30:17 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015720246
Čas vožnje: 3:30:17
38 . 33 Grošelj Matic
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10014881602 3:30:17 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014881602
Čas vožnje: 3:30:17
39 . 14 OROCITO GABRIEL Franco
D Amico UM Tools
Moški D Amico UM Tools 10058990128 3:30:17 >
Klub D Amico UM Tools
Država
Spol: Moški
Licenca: 10058990128
Čas vožnje: 3:30:17
40 . 145 INNOCENTI Simone
OE6
Moški ITA OE6 10015841090 3:30:17 >
Klub OE6
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015841090
Čas vožnje: 3:30:17
41 . 173 SCANDIUZZI Davide
OE9
Moški ITA OE9 10029859816 3:30:17 >
Klub OE9
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029859816
Čas vožnje: 3:30:17
42 . 146 BAUCE Davide
OE6
Moški ITA OE6 10015827047 3:30:17 >
Klub OE6
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015827047
Čas vožnje: 3:30:17
43 . 5 Per David
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008689766 3:30:17 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008689766
Čas vožnje: 3:30:17
44 . 15 PITZANTI Orlando
D Amico UM Tools
Moški ITA D Amico UM Tools 10031354121 3:30:17 >
Klub D Amico UM Tools
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031354121
Čas vožnje: 3:30:17
45 . 27 RAPP Jonas
Hrinkov Advarics Cycleang
Moški DEU Hrinkov Advarics Cycleang 10009404233 3:30:17 >
Klub Hrinkov Advarics Cycleang
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009404233
Čas vožnje: 3:30:17
46 . 23 EICHINGER Daniel
Hrinkov Advarics Cycleang
Moški AUT Hrinkov Advarics Cycleang 10015603442 3:30:22 >
Klub Hrinkov Advarics Cycleang
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015603442
Čas vožnje: 3:30:22
47 . 13 MARTINELLI Ivan
D Amico UM Tools
Moški ITA D Amico UM Tools 10011811853 3:30:22 >
Klub D Amico UM Tools
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011811853
Čas vožnje: 3:30:22
48 . 85 Steininger Fabian
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10035027185 3:30:22 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035027185
Čas vožnje: 3:30:22
49 . 116 Hočevar Kristjan
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10017629025 3:30:22 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017629025
Čas vožnje: 3:30:22
50 . 106 Kvasina Filip
KK KRANJ
Moški CRO KK KRANJ 10009979260 3:30:22 >
Klub KK KRANJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009979260
Čas vožnje: 3:30:22
51 . 191 PÖLL Stefan
O11
Moški AUT O11 10005862824 3:30:22 >
Klub O11
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10005862824
Čas vožnje: 3:30:22
52 . 144 SALI Edoardo
OE6
Moški ITA OE6 10014860279 3:30:30 >
Klub OE6
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014860279
Čas vožnje: 3:30:30
53 . 2 Rajović Dušan
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SRB ADRIA MOBIL (ADR) 10009436262 3:30:30 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10009436262
Čas vožnje: 3:30:30
54 . 114 Gorjanc Tevž
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10080185032 3:30:30 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080185032
Čas vožnje: 3:30:30
55 . 74 RUGOVAC Denis
SKC
Moški CZE SKC 10007503336 3:30:30 >
Klub SKC
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007503336
Čas vožnje: 3:30:30
56 . 103 Čemažar Nik
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10015332246 3:30:30 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015332246
Čas vožnje: 3:30:30
57 . 194 Köck Daniel
O11
Moški AUT O11 10015730148 3:30:30 >
Klub O11
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015730148
Čas vožnje: 3:30:30
58 . 41 Kišerlovski Emanuel
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 3:30:30 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10002725579
Čas vožnje: 3:30:30
59 . 131 AMADIO Emanuele
CTF
Moški ITA CTF 10015722973 3:30:30 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015722973
Čas vožnje: 3:30:30
60 . 135 DONEGA Matteo
CTF
Moški ITA CTF 10010185889 3:30:30 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010185889
Čas vožnje: 3:30:30
61 . 136 PETRELLI Gabriele
CTF
Moški ITA CTF 10029878408 3:30:30 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029878408
Čas vožnje: 3:30:30
62 . 134 BAIS Davide
CTF
Moški ITA CTF 10015131879 3:30:30 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015131879
Čas vožnje: 3:30:30
63 . 83 LEHNER Daniel
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008653188 3:30:30 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008653188
Čas vožnje: 3:30:30
64 . 176 ZANANDREA Simone
OE9
Moški ITA OE9 10030352088 3:30:46 >
Klub OE9
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030352088
Čas vožnje: 3:30:46
65 . 175 TREVISOL Marco
OE9
Moški ITA OE9 10033064755 3:30:46 >
Klub OE9
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033064755
Čas vožnje: 3:30:46
66 . 24 HOFER Andreas
Hrinkov Advarics Cycleang
Moški AUT Hrinkov Advarics Cycleang 10006824336 3:30:46 >
Klub Hrinkov Advarics Cycleang
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006824336
Čas vožnje: 3:30:46
67 . 4 Jarc Aljaž
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10015327293 3:30:52 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015327293
Čas vožnje: 3:30:52
68 . 152 KISS Gergely
OE7
Moški HUN OE7 10002083662 3:30:52 >
Klub OE7
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10002083662
Čas vožnje: 3:30:52
69 . 37 Hill Benjamin
Ljubljana Gusto Santic
Moški AUT Ljubljana Gusto Santic 10007745634 3:31:25 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10007745634
Čas vožnje: 3:31:25
70 . 1 Katrašnik Gašper
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 3:31:25 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008678349
Čas vožnje: 3:31:25
71 . 3 Rogina Radoslav
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 3:31:25 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10001299174
Čas vožnje: 3:31:25
72 . 142 PEGORARO GINO Matteo
OE6
Moški ITA OE6 10015831188 3:31:22 >
Klub OE6
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015831188
Čas vožnje: 3:31:22
73 . 141 MENEGALE Elia
OE6
Moški ITA OE6 10015724084 3:31:22 >
Klub OE6
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015724084
Čas vožnje: 3:31:22
74 . 42 Barac Antonio
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009544174 3:32:45 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009544174
Čas vožnje: 3:32:45
75 . 6 Horvat Žiga
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10014992140 3:32:45 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014992140
Čas vožnje: 3:32:45
76 . 75 LICHNOVSKÝ Luděk
SKC
Moški CZE SKC 10008993193 3:45:16 >
Klub SKC
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008993193
Čas vožnje: 3:45:16
DNF 174 LEONI Alberto
OE9
Moški ITA OE9 10029911851 DNF >
Klub OE9
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029911851
Čas vožnje: DNF
DNF 183 NARUMI Soh
O10
Moški O10 10053239139 DNF >
Klub O10
Država
Spol: Moški
Licenca: 10053239139
Čas vožnje: DNF
DNF 123 BRATIĆ Mateo
OE4
Moški CRO OE4 10028417142 DNF >
Klub OE4
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028417142
Čas vožnje: DNF
DNF 182 ROGNONI Jacopo
O10
Moški ITA O10 10033089815 DNF >
Klub O10
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033089815
Čas vožnje: DNF
DNF 185 GARDINI Lorenzo
O10
Moški ITA O10 10016297495 DNF >
Klub O10
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016297495
Čas vožnje: DNF
DNF 186 BERTRAND Matteo
O10
Moški ITA O10 10056553408 DNF >
Klub O10
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10056553408
Čas vožnje: DNF
DNF 17 TAPIA GABRIEL Yamil
D Amico UM Tools
Moški D Amico UM Tools 10083986119 DNF >
Klub D Amico UM Tools
Država
Spol: Moški
Licenca: 10083986119
Čas vožnje: DNF
DNF 25 GRAF Andreas
Hrinkov Advarics Cycleang
Moški AUT Hrinkov Advarics Cycleang 10002931606 DNF >
Klub Hrinkov Advarics Cycleang
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10002931606
Čas vožnje: DNF
DNF 34 Guy Timothy
Ljubljana Gusto Santic
Moški AUT Ljubljana Gusto Santic 10005971443 DNF >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10005971443
Čas vožnje: DNF
DNF 44 Budimir Kristijan
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10011204692 DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011204692
Čas vožnje: DNF
DNF 82 BLEYER Paul
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10035038606 DNF >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035038606
Čas vožnje: DNF
DNF 95 Šmid Jakob
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014431560 DNF >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014431560
Čas vožnje: DNF
DNF 111 Govekar Matevž
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10017582444 DNF >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582444
Čas vožnje: DNF
DNF 113 Naglič Rok
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10009079180 DNF >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Čas vožnje: DNF
DNF 115 Roškar Tim
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10015084793 DNF >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015084793
Čas vožnje: DNF
DNF 132 FERRONATO Filippo
CTF
Moški ITA CTF 10015004567 DNF >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015004567
Čas vožnje: DNF
DNF 157 Dolleschall Patrick
OE7
Moški AUT OE7 10012631707 DNF >
Klub OE7
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10012631707
Čas vožnje: DNF
DNF 151 LOVASSY Krisztián
OE7
Moški HUN OE7 10004610413 DNF >
Klub OE7
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10004610413
Čas vožnje: DNF
DNF 43 Marenzi Lorenzo
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10015259696 DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015259696
Čas vožnje: DNF
DNF 71 DOLNÍČEK Marek
SKC
Moški CZE SKC 10015528771 DNF >
Klub SKC
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10015528771
Čas vožnje: DNF
DNF 92 Veber Matic
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013807023 DNF >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013807023
Čas vožnje: DNF
DNF 94 Homan Gregor
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013966970 DNF >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013966970
Čas vožnje: DNF
DNF 96 Kranjc Martin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013819854 DNF >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013819854
Čas vožnje: DNF
DNF 107 Pirih Aleš
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017589013 DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017589013
Čas vožnje: DNF
DNF 121 Gunjevic Bojan
OE4
Moški CRO OE4 10010087273 DNF >
Klub OE4
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010087273
Čas vožnje: DNF
DNF 122 Benger Janko
OE4
Moški CRO OE4 10007058449 DNF >
Klub OE4
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10007058449
Čas vožnje: DNF
DNF 126 Dovranić Dario
OE4
Moški CRO OE4 10016289415 DNF >
Klub OE4
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10016289415
Čas vožnje: DNF
DNF 181 PASI-PUTTINI Roberto
O10
Moški O10 10010003209 DNF >
Klub O10
Država
Spol: Moški
Licenca: 10010003209
Čas vožnje: DNF
DNF 192 TAFERNER Stefan
O11
Moški AUT O11 10009783442 DNF >
Klub O11
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10009783442
Čas vožnje: DNF
DNF 45 Frankovic Mateo
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009065642 DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009065642
Čas vožnje: DNF
DNF 76 BABOR Daniel
SKC
Moški CZE SKC 10015327903 DNF >
Klub SKC
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10015327903
Čas vožnje: DNF
DNF 124 BRBOT Branimir
OE4
Moški CRO OE4 10014062960 DNF >
Klub OE4
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10014062960
Čas vožnje: DNF
DNF 125 PUŠIĆ Tomislav
OE4
Moški CRO OE4 10028405119 DNF >
Klub OE4
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028405119
Čas vožnje: DNF
DNF 153 ZATHURECZKY Márk
OE7
Moški HUN OE7 10009825676 DNF >
Klub OE7
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009825676
Čas vožnje: DNF
DNF 196 Polzer David
O11
Moški AUT O11 10055885926 DNF >
Klub O11
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10055885926
Čas vožnje: DNF
DNS 46 Matek Lovro
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10058277176 DNS >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058277176
Čas vožnje: DNS

Komentarji

 

Mobile content