Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Maraton Franja 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:Maraton Franja 2019 Datum:09.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 180 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 282 4:03:00.2 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 282
Čas: 4:03:00.2
2 . 55 Selan Dunja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 323 4:06:11.5 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 323
Čas: 4:06:11.5
3 . 22 Maretič Lara
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 910 107 37 4:08:58.6 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 910 107 37
Čas: 4:08:58.6
4 . 208 Rotar Rebeka
KK Bled
Ženski SLO KK Bled 100 750 958 65 5:37:19.3 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 750 958 65
Čas: 5:37:19.3
ŽENSKE B-Ž
1 . 1133 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 160 4:02:57.8 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 160
Čas: 4:02:57.8
2 . 1101 Mohorič Matejka
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 1087 4:06:08.9 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1087
Čas: 4:06:08.9
3 . 1602 Meško Matejka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 722 4:14:12.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 722
Čas: 4:14:12.0
4 . 1225 Nastran Brank Joži
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 1002 4:15:08.4 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1002
Čas: 4:15:08.4
5 . 1236 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 218 4:20:13.2 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 218
Čas: 4:20:13.2
6 . 1164 Dobrotinšek Anita
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 1486 4:24:48.9 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1486
Čas: 4:24:48.9
7 . 1768 Vidovič Silva
KZS
Ženski SLO KZS 1262 4:29:00.5 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1262
Čas: 4:29:00.5
8 . 610 ŠPACAPAN META
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 122 4:37:12.1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 122
Čas: 4:37:12.1
9 . 1137 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 158 4:37:25.9 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 158
Čas: 4:37:25.9
ŽENSKE C-Ž
1 . 6316 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 742 2:57:30.8 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 742
Čas: 2:57:30.8
2 . 6363 Švab Lilijana
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 720 2:57:41.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 720
Čas: 2:57:41.2
3 . 6823 Anžel Jožefa
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 717 3:12:05.8 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 717
Čas: 3:12:05.8
4 . 5965 Mesojedec Vesna
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 365 3:19:12.7 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 365
Čas: 3:19:12.7
5 . 7341 Ušeničnik Tina
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 718 3:20:55.8 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 718
Čas: 3:20:55.8
6 . 6852 OVEN MAJA
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1144 3:53:45.4 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1144
Čas: 3:53:45.4
7 . 6872 Veršnik Zdenka
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 369 5:12:56.9 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 369
Čas: 5:12:56.9
AMATERJI -M
1 . 69 Murko Vid
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 1426 3:43:47.6 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1426
Čas: 3:43:47.6
2 . 282 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 74 3:43:48.9 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 74
Čas: 3:43:48.9
3 . 214 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1147 3:43:49.5 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1147
Čas: 3:43:49.5
4 . 290 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1329 3:43:53.0 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1329
Čas: 3:43:53.0
5 . 262 Galun Dejan
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 561 3:44:18.5 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 561
Čas: 3:44:18.5
6 . 287 Grošelj Matic
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 100 148 816 02 3:45:08.3 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 148 816 02
Čas: 3:45:08.3
7 . 302 Jančar Žiga
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 835 55 3:45:08.5 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 835 55
Čas: 3:45:08.5
8 . 275 Pekovšek Aljaž
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 756 971 64 3:45:09.3 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 756 971 64
Čas: 3:45:09.3
9 . 278 Zalar Gašper
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 816 36 3:45:09.6 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 816 36
Čas: 3:45:09.6
10 . 333 Čibej Simon
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 100 101 868 02 3:54:15.5 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 101 868 02
Čas: 3:54:15.5
11 . 71 Homan Gregor
KK Bled
Moški SLO KK Bled 3:56:24.1 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 3:56:24.1
12 . 227 šarc Leon
KK Nova Gorica
Moški SLO KK Nova Gorica 1110 3:56:51.1 >
Klub KK Nova Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1110
Čas: 3:56:51.1
13 . 288 Kovačič Miran
KD LPP
Moški SLO KD LPP 1471 3:57:54.9 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1471
Čas: 3:57:54.9
14 . 72 Golob Urban
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 172 3:57:55.7 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 172
Čas: 3:57:55.7
15 . 274 PAULIČ GAŠPER
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 714 31 3:57:56.8 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 714 31
Čas: 3:57:56.8
16 . 65 BERLIČ Blaž
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 1184 3:57:57.4 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1184
Čas: 3:57:57.4
17 . 42 Hribljan Matjaž
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1288 3:57:59.2 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1288
Čas: 3:57:59.2
18 . 68 Klobasa Darjan
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 1260 3:57:59.4 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1260
Čas: 3:57:59.4
19 . 291 Pajek Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1327 3:58:00.4 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1327
Čas: 3:58:00.4
20 . 73 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 152 3:58:11.2 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 152
Čas: 3:58:11.2
21 . 293 Petelin Karli
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1237 3:59:42.6 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1237
Čas: 3:59:42.6
22 . 140 Kos Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1324 4:01:32.5 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1324
Čas: 4:01:32.5
23 . 273 Oven Jaka
BTC CITY LJUBLJANA
Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 1083 4:02:54.9 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1083
Čas: 4:02:54.9
24 . 283 Copot David
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 411 4:02:56.0 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 411
Čas: 4:02:56.0
25 . 87 Bevc Gašper
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 1090 4:03:01.4 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1090
Čas: 4:03:01.4
26 . 191 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 424 4:06:00.7 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 424
Čas: 4:06:00.7
27 . 212 Ruperčič Rok
BTC CITY LJUBLJANA
Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 1480 4:06:09.6 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1480
Čas: 4:06:09.6
28 . 70 Zolar Gregor
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 1506 4:08:42.7 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1506
Čas: 4:08:42.7
29 . 260 DRAŠLER ANŽE
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 732 49 4:09:51.0 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 732 49
Čas: 4:09:51.0
30 . 294 Sanković Alex
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 160 091 25 4:16:04.4 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 160 091 25
Čas: 4:16:04.4
31 . 323 Kogovšek Kancijan
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 815 35 4:31:05.7 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 815 35
Čas: 4:31:05.7
32 . 3798 Roškar Lev
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 910 740 88 4:37:38.1 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 910 740 88
Čas: 4:37:38.1
33 . 26 BEVK KLEMEN
KOLEKTOR
Moški SLO KOLEKTOR 1523 4:37:38.5 >
Klub KOLEKTOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1523
Čas: 4:37:38.5
DNF34 . 259 Dragar Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 501 496 87 DNF >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 496 87
Čas: DNF
DNF34 . 257 Čemažar Jaka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 817 37 DNF >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 817 37
Čas: DNF
MASTER A-M
1 . 53 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 56 3:39:42.7 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 56
Čas: 3:39:42.7
2 . 18 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 262 3:39:44.5 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 262
Čas: 3:39:44.5
3 . 54 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 318 3:43:47.9 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 318
Čas: 3:43:47.9
4 . 38 Štucin Alen
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 672 3:43:48.1 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 672
Čas: 3:43:48.1
5 . 270 Marič Robi
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 425 3:44:18.8 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 425
Čas: 3:44:18.8
6 . 66 Bukvič Davorin
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 1385 3:55:08.2 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1385
Čas: 3:55:08.2
7 . 169 Modic Aleš
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 880 3:56:18.7 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 880
Čas: 3:56:18.7
8 . 88 Blenkuš Domen
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1323 3:57:56.0 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1323
Čas: 3:57:56.0
8 . 74 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 155 3:57:56.0 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 155
Čas: 3:57:56.0
10 . 64 ADEMOVIĆ Tadej
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 1195 3:57:56.2 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1195
Čas: 3:57:56.2
11 . 6378 BABIC GASPER
KZS
Moški SLO KZS 1446 3:57:57.2 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1446
Čas: 3:57:57.2
12 . 67 Javornik Gašper
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 1204 3:57:57.3 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1204
Čas: 3:57:57.3
13 . 252 Žnidarič Luka
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 414 3:58:02.8 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 414
Čas: 3:58:02.8
14 . 43 Račečič Ožbej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1149 4:02:55.0 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1149
Čas: 4:02:55.0
15 . 23 Maretič Žiga
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 260 4:20:01.4 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 260
Čas: 4:20:01.4
MASTER B-M
1 . 640 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 159 3:39:45.5 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 159
Čas: 3:39:45.5
2 . 751 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 314 3:43:46.6 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 314
Čas: 3:43:46.6
3 . 768 Klavora Mitja
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 905 3:43:48.3 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 905
Čas: 3:43:48.3
4 . 731 Ribič Zoran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 562 3:43:49.4 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 562
Čas: 3:43:49.4
5 . 628 Maček Marjan
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 278 3:43:50.1 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 278
Čas: 3:43:50.1
6 . 629 Bogša Uroš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 998 3:43:53.8 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 998
Čas: 3:43:53.8
7 . 633 Kranjec Robert
KD LPP
Moški SLO KD LPP 1422 3:56:24.0 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1422
Čas: 3:56:24.0
8 . 804 Pahor Sebastjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 82 3:57:56.7 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 82
Čas: 3:57:56.7
9 . 603 Bergant Rok
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 263 3:57:57.4 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 263
Čas: 3:57:57.4
10 . 630 Jackson Simon Peter
KD LPP
Moški SLO KD LPP 810 3:57:59.5 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 810
Čas: 3:57:59.5
11 . 766 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 221 4:02:55.6 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 221
Čas: 4:02:55.6
12 . 631 Jamnik Matej
KD LPP
Moški SLO KD LPP 1037 4:02:57.7 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1037
Čas: 4:02:57.7
13 . 648 Beč Boris
KD LPP
Moški SLO KD LPP 999 4:03:07.2 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 999
Čas: 4:03:07.2
14 . 726 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 473 4:08:44.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 473
Čas: 4:08:44.9
15 . 668 Dolenc Marko
KZS
Moški SLO KZS 1287 4:10:00.5 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1287
Čas: 4:10:00.5
16 . 714 Mikuš Tomaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 928 4:15:21.8 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 928
Čas: 4:15:21.8
17 . 784 ŠILAR UROŠ
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1003 4:50:33.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1003
Čas: 4:50:33.0
18 . 608 Poljanec Dejan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 1502 5:19:14.7 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1502
Čas: 5:19:14.7
DNF19 . 719 Novak Simon
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE DNF >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: DNF
MASTER C-M
1 . 1123 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 320 3:39:38.6 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 320
Čas: 3:39:38.6
2 . 1180 Guček Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 280 3:43:47.1 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 280
Čas: 3:43:47.1
3 . 1118 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 785 3:43:48.1 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 785
Čas: 3:43:48.1
4 . 1114 Habič Boštjan
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 258 3:43:49.6 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 258
Čas: 3:43:49.6
5 . 1135 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 157 3:43:49.7 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 157
Čas: 3:43:49.7
6 . 1253 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 559 3:55:05.5 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 559
Čas: 3:55:05.5
7 . 1110 Melihen Miha
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 119 3:57:54.7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 119
Čas: 3:57:54.7
8 . 1116 Todorovič Darko
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 259 3:57:55.7 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 259
Čas: 3:57:55.7
9 . 1171 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 69 3:58:01.5 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 69
Čas: 3:58:01.5
10 . 1200 Konič Sebastjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 545 4:01:36.2 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 545
Čas: 4:01:36.2
11 . 1126 Jeram Damjan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 664 4:01:39.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 664
Čas: 4:01:39.3
12 . 1273 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 729 4:01:42.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 729
Čas: 4:01:42.2
13 . 1127 Petrič Dejan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 666 4:02:57.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 666
Čas: 4:02:57.3
14 . 1204 KRAJC DAMJAN
KZS
Moški SLO KZS 1491 4:02:59.3 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1491
Čas: 4:02:59.3
15 . 1242 PIKL GREGOR
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 831 4:05:57.9 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 831
Čas: 4:05:57.9
16 . 1166 DRAGAR ALEŠ
KZS
Moški SLO KZS 472 4:08:44.8 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 472
Čas: 4:08:44.8
17 . 1189 Juvančič Gregor
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 779 4:09:32.3 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 779
Čas: 4:09:32.3
18 . 1138 SODNIK SIMON
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 945 4:24:31.9 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 945
Čas: 4:24:31.9
19 . 1111 PERIC MARKO
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 123 4:39:32.3 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 123
Čas: 4:39:32.3
MASTER D-M
1 . 1629 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 996 3:39:43.4 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 996
Čas: 3:39:43.4
2 . 1624 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 322 3:43:48.0 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 322
Čas: 3:43:48.0
3 . 1641 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 163 3:55:04.9 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 163
Čas: 3:55:04.9
4 . 1681 Ketiš Dominik
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 422 3:57:57.0 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 422
Čas: 3:57:57.0
5 . 1604 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 1079 3:57:59.2 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1079
Čas: 3:57:59.2
6 . 1619 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 953 4:01:38.0 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 953
Čas: 4:01:38.0
7 . 1787 SAJOVEC ANDREJ
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1270 4:02:54.3 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1270
Čas: 4:02:54.3
8 . 1715 Bernard Omar
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 415 4:02:59.8 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 415
Čas: 4:02:59.8
9 . 1618 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 310 4:03:00.6 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 310
Čas: 4:03:00.6
10 . 1639 Pukšič Franc
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 1217 4:05:57.3 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1217
Čas: 4:05:57.3
11 . 1613 Groznik Franci
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 1360 4:05:58.3 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1360
Čas: 4:05:58.3
12 . 1605 Gnezda Miran
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1522 4:05:58.6 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1522
Čas: 4:05:58.6
13 . 1709 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 737 4:06:09.8 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 737
Čas: 4:06:09.8
14 . 1692 Kovač Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 54 4:08:34.9 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 54
Čas: 4:08:34.9
15 . 1776 Zemljič Damjan
KZS
Moški SLO KZS 97 4:08:38.3 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 97
Čas: 4:08:38.3
16 . 1608 Mrak Borut
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 671 4:15:05.8 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 671
Čas: 4:15:05.8
17 . 1786 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 418 4:15:13.4 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 418
Čas: 4:15:13.4
18 . 1647 BAGON IGOR
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 574 4:28:57.9 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 574
Čas: 4:28:57.9
19 . 1742 Slejko Simon
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 683 4:32:04.6 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 683
Čas: 4:32:04.6
20 . 1640 Kuster David
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 469 5:22:28.7 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 469
Čas: 5:22:28.7
MASTER E-M
1 . 2221 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 324 3:43:45.3 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 324
Čas: 3:43:45.3
2 . 2212 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 120 3:43:47.3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 120
Čas: 3:43:47.3
3 . 2213 Golob Grega
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 257 3:43:47.6 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 257
Čas: 3:43:47.6
4 . 2260 Brelih Boštjan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 663 3:43:48.5 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 663
Čas: 3:43:48.5
5 . 2324 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 53 3:57:54.0 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 53
Čas: 3:57:54.0
6 . 2222 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 325 3:57:54.7 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 325
Čas: 3:57:54.7
7 . 2363 Kogler Saša
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 220 4:06:00.3 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 220
Čas: 4:06:00.3
8 . 2243 ŠPANDL Mirko
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 1192 4:06:00.4 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1192
Čas: 4:06:00.4
9 . 2338 Škrinjar Aleksander
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 235 4:08:43.8 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 235
Čas: 4:08:43.8
10 . 2351 Žnidaršič Anton
CRK - Cerknica
Moški SLO CRK - Cerknica 1261 4:29:00.8 >
Klub CRK - Cerknica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1261
Čas: 4:29:00.8
11 . 2244 Perše Boris
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 166 4:29:33.4 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 166
Čas: 4:29:33.4
12 . 2347 Zalesjak Dean
KZS
Moški SLO KZS 1509 4:33:47.4 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1509
Čas: 4:33:47.4
DNF13 . 2249 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 309 DNF >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 309
Čas: DNF
DNF13 . 2242 Škerget Lovrenc
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 1185 DNF >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1185
Čas: DNF
MASTER F-M
1 . 2615 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 319 3:43:45.4 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 319
Čas: 3:43:45.4
2 . 2649 Kutnar Frančišek Brane
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 728 4:08:44.6 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 728
Čas: 4:08:44.6
3 . 2603 Pograjc Zvone
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 1283 4:09:05.9 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1283
Čas: 4:09:05.9
4 . 2627 Bogataj Igor
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 964 4:09:08.8 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 964
Čas: 4:09:08.8
5 . 2602 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 360 4:15:09.6 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 360
Čas: 4:15:09.6
6 . 2601 Detiček Edvard
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 358 4:28:57.2 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 358
Čas: 4:28:57.2
7 . 2605 BAJT RAJKO
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1245 4:57:09.0 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1245
Čas: 4:57:09.0
MASTER G-M
1 . 6862 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 995 2:28:37.1 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 995
Čas: 2:28:37.1
2 . 6864 Stankovič Dragan
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 271 2:28:40.5 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 271
Čas: 2:28:40.5
3 . 6827 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 219 2:35:08.9 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 219
Čas: 2:35:08.9
4 . 6863 Slak Boštjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 103 2:35:09.5 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 103
Čas: 2:35:09.5
5 . 6806 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 115 2:35:11.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 115
Čas: 2:35:11.0
6 . 6834 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1138 2:42:44.9 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1138
Čas: 2:42:44.9
7 . 6843 KOS ANDREAS
KZS
Moški SLO KZS 150 2:52:09.9 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 150
Čas: 2:52:09.9
8 . 6855 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 713 2:52:11.7 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 713
Čas: 2:52:11.7
9 . 6807 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 121 2:52:26.3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 121
Čas: 2:52:26.3
10 . 6896 Golčman Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 378 2:56:34.4 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 378
Čas: 2:56:34.4
11 . 6811 Mikuletič Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 952 2:57:51.1 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 952
Čas: 2:57:51.1
MASTER H-M
1 . 7350 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 251 2:35:08.6 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 251
Čas: 2:35:08.6
2 . 7334 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 243 2:53:46.7 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 243
Čas: 2:53:46.7
3 . 7304 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 109 2:57:48.6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 109
Čas: 2:57:48.6
MASTER I-M
1 . 7701 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 362 2:45:47.9 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 362
Čas: 2:45:47.9
2 . 7702 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 118 2:45:49.4 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 118
Čas: 2:45:49.4
3 . 7722 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 736 2:52:16.4 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 736
Čas: 2:52:16.4
4 . 7703 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 116 2:57:37.6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 116
Čas: 2:57:37.6
5 . 7704 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1334 3:20:33.5 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1334
Čas: 3:20:33.5
6 . 7710 Božič Rudolf
KD Rog
Moški SLO KD Rog 1214 3:26:23.2 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1214
Čas: 3:26:23.2

Komentarji

 

Mobile content