Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Maraton Franja 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:Maraton Franja 2019 Datum:09.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
ŽENSKE A-Ž
1 . 180 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 282 4:03:00.2
2 . 55 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 323 4:06:11.5
3 . 22 Maretič Lara Ženski SLO KK KRANJ 100 910 107 37 4:08:58.6
4 . 208 Rotar Rebeka Ženski SLO KK Bled 100 750 958 65 5:37:19.3
ŽENSKE B-Ž
1 . 1133 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 160 4:02:57.8
2 . 1101 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 1087 4:06:08.9
3 . 1602 Meško Mateja Ženski SLO ŠD BAM.BI 722 4:14:12.0
4 . 1225 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 1002 4:15:08.4
5 . 1236 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 218 4:20:13.2
6 . 1164 Dobrotinšek Anita Ženski SLO BikeRepublic 1486 4:24:48.9
7 . 1768 Vidovič Silva Ženski SLO KZS 1262 4:29:00.5
8 . 610 ŠPACAPAN META Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 122 4:37:12.1
9 . 1137 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 158 4:37:25.9
ŽENSKE C-Ž
1 . 6316 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 742 2:57:30.8
2 . 6363 Švab Lilijana Ženski SLO ŠD BAM.BI 720 2:57:41.2
3 . 6823 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 717 3:12:05.8
4 . 5965 Mesojedec Vesna Ženski SLO ŠD TURBO M 365 3:19:12.7
5 . 7341 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 718 3:20:55.8
6 . 6852 OVEN MAJA Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1144 3:53:45.4
7 . 6872 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 369 5:12:56.9
AMATERJI -M
1 . 69 Murko Vid Moški SLO Arcont Selce 1426 3:43:47.6
2 . 282 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 74 3:43:48.9
3 . 214 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1147 3:43:49.5
4 . 290 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1329 3:43:53.0
5 . 262 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 561 3:44:18.5
6 . 287 Grošelj Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 100 148 816 02 3:45:08.3
7 . 302 Jančar Žiga Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 835 55 3:45:08.5
8 . 275 Pekovšek Aljaž Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 756 971 64 3:45:09.3
9 . 278 Zalar Gašper Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 816 36 3:45:09.6
10 . 333 Čibej Simon Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 100 101 868 02 3:54:15.5
11 . 71 Homan Gregor Moški SLO KK Bled 3:56:24.1
12 . 227 Šarc Leon Moški SLO KK Nova Gorica 1110 3:56:51.1
13 . 288 Kovačič Miran Moški SLO KD LPP 1471 3:57:54.9
14 . 72 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 172 3:57:55.7
15 . 274 PAULIČ GAŠPER Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 714 31 3:57:56.8
16 . 65 BERLIČ Blaž Moški SLO Arcont Selce 1184 3:57:57.4
17 . 42 Hribljan Matjaž Moški SLO KK Postojna 1288 3:57:59.2
18 . 68 Klobasa Darjan Moški SLO Arcont Selce 1260 3:57:59.4
19 . 291 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1327 3:58:00.4
20 . 73 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 152 3:58:11.2
21 . 293 Petelin Karli Moški SLO ŠD BAM.BI 1237 3:59:42.6
22 . 140 Kos Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1324 4:01:32.5
23 . 273 Oven Jaka Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 1083 4:02:54.9
24 . 283 Copot David Moški SLO KK TROPOVCI 411 4:02:56.0
25 . 87 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM 1090 4:03:01.4
26 . 191 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 424 4:06:00.7
27 . 212 Ruperčič Rok Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 1480 4:06:09.6
28 . 70 Zolar Gregor Moški SLO ŠD TINJE 1506 4:08:42.7
29 . 260 DRAŠLER ANŽE Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 732 49 4:09:51.0
30 . 294 Sanković Alex Moški SLO KK GORJE 100 160 091 25 4:16:04.4
31 . 323 Kogovšek Kancijan Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 815 35 4:31:05.7
32 . 3798 Roškar Lev Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 910 740 88 4:37:38.1
33 . 26 BEVK KLEMEN Moški SLO KOLEKTOR 1523 4:37:38.5
DNF34 . 259 Dragar Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 501 496 87 DNF
DNF34 . 257 Čemažar Jaka Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 817 37 DNF
MASTER A-M
1 . 53 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 56 3:39:42.7
2 . 18 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 262 3:39:44.5
3 . 54 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 318 3:43:47.9
4 . 38 Štucin Alen Moški SLO MBK ČRNI VRH 672 3:43:48.1
5 . 270 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 425 3:44:18.8
6 . 66 Bukvič Davorin Moški SLO Arcont Selce 1385 3:55:08.2
7 . 169 Modic Aleš Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 880 3:56:18.7
8 . 88 Blenkuš Domen Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1323 3:57:56.0
8 . 74 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 155 3:57:56.0
10 . 64 ADEMOVIĆ Tadej Moški SLO Arcont Selce 1195 3:57:56.2
11 . 6378 BABIC GASPER Moški SLO KZS 1446 3:57:57.2
12 . 67 Javornik Gašper Moški SLO Arcont Selce 1204 3:57:57.3
13 . 252 Žnidarič Luka Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 414 3:58:02.8
14 . 43 Račečič Ožbej Moški SLO KK Postojna 1149 4:02:55.0
15 . 23 Maretič Žiga Moški SLO ŠD Koloka 260 4:20:01.4
MASTER B-M
1 . 640 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 159 3:39:45.5
2 . 751 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 314 3:43:46.6
3 . 768 Klavora Mitja Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 905 3:43:48.3
4 . 731 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 562 3:43:49.4
5 . 628 Maček Marjan Moški SLO ŠD Metek 278 3:43:50.1
6 . 629 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 998 3:43:53.8
7 . 633 Kranjec Robert Moški SLO KD LPP 1422 3:56:24.0
8 . 804 Pahor Sebastjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 82 3:57:56.7
9 . 603 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 263 3:57:57.4
10 . 630 Jackson Simon Peter Moški SLO KD LPP 810 3:57:59.5
11 . 766 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 221 4:02:55.6
12 . 631 Jamnik Matej Moški SLO KD LPP 1037 4:02:57.7
13 . 648 Beč Boris Moški SLO KD LPP 999 4:03:07.2
14 . 726 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 473 4:08:44.9
15 . 668 Dolenc Marko Moški SLO KZS 1287 4:10:00.5
16 . 714 Mikuš Tomaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 928 4:15:21.8
17 . 784 ŠILAR UROŠ Moški SLO ŠD BAM.BI 1003 4:50:33.0
18 . 608 Poljanec Dejan Moški SLO MBK ČRNI VRH 1502 5:19:14.7
DNF19 . 719 Novak Simon Moški SLO KK GORJE DNF
MASTER C-M
1 . 1123 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 320 3:39:38.6
2 . 1180 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 280 3:43:47.1
3 . 1118 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 785 3:43:48.1
4 . 1114 Habič Boštjan Moški SLO ŠD Metek 258 3:43:49.6
5 . 1135 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 157 3:43:49.7
6 . 1253 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 559 3:55:05.5
7 . 1110 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 119 3:57:54.7
8 . 1116 Todorovič Darko Moški SLO ŠD Metek 259 3:57:55.7
9 . 1171 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 69 3:58:01.5
10 . 1200 Konič Sebastjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 545 4:01:36.2
11 . 1126 Jeram Damjan Moški SLO MBK ČRNI VRH 664 4:01:39.3
12 . 1273 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 729 4:01:42.2
13 . 1127 Petrič Dejan Moški SLO MBK ČRNI VRH 666 4:02:57.3
14 . 1204 KRAJC DAMJAN Moški SLO KZS 1491 4:02:59.3
15 . 1242 PIKL GREGOR Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 831 4:05:57.9
16 . 1166 DRAGAR ALEŠ Moški SLO KZS 472 4:08:44.8
17 . 1189 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 779 4:09:32.3
18 . 1138 SODNIK SIMON Moški SLO KD ALPE SiS 945 4:24:31.9
19 . 1111 PERIC MARKO Moški SLO KK PANTAL 123 4:39:32.3
MASTER D-M
1 . 1629 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 996 3:39:43.4
2 . 1624 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 322 3:43:48.0
3 . 1641 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 163 3:55:04.9
4 . 1681 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 422 3:57:57.0
5 . 1604 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 1079 3:57:59.2
6 . 1619 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 953 4:01:38.0
7 . 1787 SAJOVEC ANDREJ Moški SLO ŠD BAM.BI 1270 4:02:54.3
8 . 1715 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 415 4:02:59.8
9 . 1618 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 310 4:03:00.6
10 . 1639 Pukšič Franc Moški SLO Arcont Selce 1217 4:05:57.3
11 . 1613 Groznik Franci Moški SLO ŠD Metek 1360 4:05:58.3
12 . 1605 Gnezda Miran Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1522 4:05:58.6
13 . 1709 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 737 4:06:09.8
14 . 1692 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 54 4:08:34.9
15 . 1776 Zemljič Damjan Moški SLO KZS 97 4:08:38.3
16 . 1608 Mrak Borut Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 671 4:15:05.8
17 . 1786 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 418 4:15:13.4
18 . 1647 BAGON IGOR Moški SLO KK DJAK 574 4:28:57.9
19 . 1742 Slejko Simon Moški SLO Rajd Ljubljana 683 4:32:04.6
20 . 1640 Kuster David Moški SLO KD ALPE SiS 469 5:22:28.7
MASTER E-M
1 . 2221 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 324 3:43:45.3
2 . 2212 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 120 3:43:47.3
3 . 2213 Golob Grega Moški SLO ŠD Metek 257 3:43:47.6
4 . 2260 Brelih Boštjan Moški SLO MBK ČRNI VRH 663 3:43:48.5
5 . 2324 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 53 3:57:54.0
6 . 2222 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 325 3:57:54.7
7 . 2363 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 220 4:06:00.3
8 . 2243 ŠPANDL Mirko Moški SLO Arcont Selce 1192 4:06:00.4
9 . 2338 Škrinjar Aleksander Moški SLO KK PANTAL 235 4:08:43.8
10 . 2351 Žnidaršič Anton Moški SLO CRK - Cerknica 1261 4:29:00.8
11 . 2244 Perše Boris Moški SLO KD ALPE SiS 166 4:29:33.4
12 . 2347 Zalesjak Dean Moški SLO KZS 1509 4:33:47.4
DNF13 . 2249 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 309 DNF
DNF13 . 2242 Škerget Lovrenc Moški SLO Arcont Selce 1185 DNF
MASTER F-M
1 . 2615 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 319 3:43:45.4
2 . 2649 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 728 4:08:44.6
3 . 2603 Pograjc Zvone Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 1283 4:09:05.9
4 . 2627 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 964 4:09:08.8
5 . 2602 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 360 4:15:09.6
6 . 2601 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 358 4:28:57.2
7 . 2605 BAJT RAJKO Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1245 4:57:09.0
MASTER G-M
1 . 6862 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 995 2:28:37.1
2 . 6864 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 271 2:28:40.5
3 . 6827 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 219 2:35:08.9
4 . 6863 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 103 2:35:09.5
5 . 6806 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 115 2:35:11.0
6 . 6834 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 1138 2:42:44.9
7 . 6843 KOS ANDREAS Moški SLO KZS 150 2:52:09.9
8 . 6855 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 713 2:52:11.7
9 . 6807 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 121 2:52:26.3
10 . 6896 Golčman Andrej Moški SLO KK GORJE 378 2:56:34.4
11 . 6811 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 952 2:57:51.1
MASTER H-M
1 . 7350 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 251 2:35:08.6
2 . 7334 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 243 2:53:46.7
3 . 7304 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 109 2:57:48.6
MASTER I-M
1 . 7701 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 362 2:45:47.9
2 . 7702 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 118 2:45:49.4
3 . 7722 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 736 2:52:16.4
4 . 7703 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 116 2:57:37.6
5 . 7704 Bahar Milan sr. Moški SLO KK Postojna 1334 3:20:33.5
6 . 7710 Božič Rudolf Moški SLO KD Rog 1214 3:26:23.2

Komentarji