Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 22. kolesarski vzpon na Kal 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:22. kolesarski vzpon na Kal 2019 Datum:22.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
MTB NAD 30 LET-M
1 . 88 Gorenc Aleš
Moški SLO 00:38:04 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:38:04
Zaostanek: 00:00:00
2 . 79 Dolenc Rok
Moški SLO 00:40:13 00:02:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:13
Zaostanek: 00:02:09
3 . 93 DEBELAK Matija
Moški SLO 00:41:41 00:03:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:41:41
Zaostanek: 00:03:37
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Bojanc Nika
KD SPRINT
Ženski SLO KD SPRINT 100 134 652 00 00:40:25 -- >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 134 652 00
Čas vožnje: 00:40:25
Zaostanek: 00:00:00
2 . 1 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:43:42 00:03:17 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 365 03
Čas vožnje: 00:43:42
Zaostanek: 00:03:17
ŽENSKE B-Ž
1 . 94 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:33:37 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 071 444 36
Čas vožnje: 00:33:37
Zaostanek: 00:00:00
2 . 4 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 100 175 576 87 00:35:23 00:01:46 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 576 87
Čas vožnje: 00:35:23
Zaostanek: 00:01:46
3 . 5 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 00:35:35 00:01:58 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 071 383 72
Čas vožnje: 00:35:35
Zaostanek: 00:01:58
4 . 83 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 100 634 614 24 00:43:53 00:10:16 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 634 614 24
Čas vožnje: 00:43:53
Zaostanek: 00:10:16
DNS 6 Saksida Katarina
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 424 93 00:48:58 00:15:21 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 523 424 93
Čas vožnje: 00:48:58
Zaostanek: 00:15:21
ŽENSKE C-Ž
1 . 7 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:43:48 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:48
Zaostanek: 00:00:00
2 . 8 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 252 84 00:44:24 00:00:36 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 252 84
Čas vožnje: 00:44:24
Zaostanek: 00:00:36
3 . 9 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 00:45:44 00:01:56 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 308 43
Čas vožnje: 00:45:44
Zaostanek: 00:01:56
AMATERJI -M
1 . 13 Žumer Matic
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 00:26:12 -- >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:26:12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 11 Frim Davorin
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 100 842 032 56 00:28:08 00:01:56 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 842 032 56
Čas vožnje: 00:28:08
Zaostanek: 00:01:56
3 . 82 Ravnak David
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 00:28:09 00:01:57 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:28:09
Zaostanek: 00:01:57
4 . 12 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:28:11 00:01:59 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 00:28:11
Zaostanek: 00:01:59
5 . 95 Goričar Blaž
Moški SLO 00:28:33 00:02:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:28:33
Zaostanek: 00:02:21
6 . 15 šarc Leon
KK Nova Gorica
Moški SLO KK Nova Gorica 100 915 457 52 00:29:54 00:03:42 >
Klub KK Nova Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 915 457 52
Čas vožnje: 00:29:54
Zaostanek: 00:03:42
7 . 14 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:30:51 00:04:39 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Čas vožnje: 00:30:51
Zaostanek: 00:04:39
8 . 87 Golob Urban
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 731 379 80 00:31:22 00:05:10 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 731 379 80
Čas vožnje: 00:31:22
Zaostanek: 00:05:10
9 . 17 Frlan Antonio
BK Dinamo
Moški CRO BK Dinamo 10091308003 00:32:14 00:06:02 >
Klub BK Dinamo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10091308003
Čas vožnje: 00:32:14
Zaostanek: 00:06:02
10 . 10 Laznik Matej
Moški SLO 00:34:41 00:08:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:34:41
Zaostanek: 00:08:29
11 . 96 ZUPANC Domen
Moški SLO 00:36:41 00:10:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:36:41
Zaostanek: 00:10:29
MASTER A-M
1 . 84 Ejup Damir
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 606 581 24 00:27:45 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 606 581 24
Čas vožnje: 00:27:45
Zaostanek: 00:00:00
2 . 21 Marič Robi
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 626 40 00:28:48 00:01:03 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 626 40
Čas vožnje: 00:28:48
Zaostanek: 00:01:03
3 . 18 Kosmač Miha
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091541510 00:30:22 00:02:37 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091541510
Čas vožnje: 00:30:22
Zaostanek: 00:02:37
4 . 20 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 00:32:28 00:04:43 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 588 937 34
Čas vožnje: 00:32:28
Zaostanek: 00:04:43
5 . 19 Koritnik Žiga
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:35:03 00:07:18 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:35:03
Zaostanek: 00:07:18
MASTER B-M
1 . 27 Stibilj Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 175 870 90 00:28:12 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 870 90
Čas vožnje: 00:28:12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 22 Udovč Tomaž
Moški SLO 00:30:03 00:01:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:30:03
Zaostanek: 00:01:51
3 . 28 Mihovec Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 506 316 57 00:31:59 00:03:47 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 506 316 57
Čas vožnje: 00:31:59
Zaostanek: 00:03:47
4 . 81 Šinkovec Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 176 107 36 00:32:49 00:04:37 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 107 36
Čas vožnje: 00:32:49
Zaostanek: 00:04:37
5 . 26 Hrašovec Simon
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 754 663 84 00:33:12 00:05:00 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 754 663 84
Čas vožnje: 00:33:12
Zaostanek: 00:05:00
DNS 24 Petrović Rajko
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:48:40 00:20:28 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:48:40
Zaostanek: 00:20:28
DNS 25 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 847 67 00:48:42 00:20:30 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 847 67
Čas vožnje: 00:48:42
Zaostanek: 00:20:30
MASTER C-M
1 . 29 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 097 26 00:28:00 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 097 26
Čas vožnje: 00:28:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 33 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 00:28:24 00:00:24 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 363 01
Čas vožnje: 00:28:24
Zaostanek: 00:00:24
3 . 30 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 00:29:08 00:01:08 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 607 21
Čas vožnje: 00:29:08
Zaostanek: 00:01:08
4 . 31 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 00:30:35 00:02:35 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 229 35
Čas vožnje: 00:30:35
Zaostanek: 00:02:35
5 . 90 Kolenc Damjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:33:05 00:05:05 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:33:05
Zaostanek: 00:05:05
MASTER D-M
1 . 41 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 062 407 20 00:28:28 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 062 407 20
Čas vožnje: 00:28:28
Zaostanek: 00:00:00
2 . 37 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 679 93 00:30:42 00:02:14 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 679 93
Čas vožnje: 00:30:42
Zaostanek: 00:02:14
3 . 43 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 00:31:28 00:03:00 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 981 07
Čas vožnje: 00:31:28
Zaostanek: 00:03:00
4 . 40 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 706 23 00:31:38 00:03:10 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 706 23
Čas vožnje: 00:31:38
Zaostanek: 00:03:10
5 . 42 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 00:31:43 00:03:15 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 867 87
Čas vožnje: 00:31:43
Zaostanek: 00:03:15
6 . 86 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10088990208 00:33:04 00:04:36 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088990208
Čas vožnje: 00:33:04
Zaostanek: 00:04:36
7 . 36 Dolenc Gregor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631651 00:35:17 00:06:49 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631651
Čas vožnje: 00:35:17
Zaostanek: 00:06:49
8 . 34 Vovk Janez
Moški SLO 00:36:31 00:08:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:36:31
Zaostanek: 00:08:03
9 . 38 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 680 94 00:39:12 00:10:44 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 680 94
Čas vožnje: 00:39:12
Zaostanek: 00:10:44
10 . 35 Govejšek Erik
Moški SLO 00:42:25 00:13:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:42:25
Zaostanek: 00:13:57
DNS 44 Dovnik Miran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 00:48:48 00:20:20 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:48:48
Zaostanek: 00:20:20
DNS 39 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 00:48:46 00:20:18 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 636 50
Čas vožnje: 00:48:46
Zaostanek: 00:20:18
MASTER E-M
1 . 85 Cvet Miran
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:27:12 -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:27:12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 47 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:30:07 00:02:55 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 909 32
Čas vožnje: 00:30:07
Zaostanek: 00:02:55
3 . 45 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:31:11 00:03:59 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 621 628 36
Čas vožnje: 00:31:11
Zaostanek: 00:03:59
4 . 46 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 00:31:34 00:04:22 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 555 66
Čas vožnje: 00:31:34
Zaostanek: 00:04:22
5 . 48 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:31:58 00:04:46 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 696 13
Čas vožnje: 00:31:58
Zaostanek: 00:04:46
6 . 97 BALOH Tomaž
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 00:40:47 00:13:35 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:47
Zaostanek: 00:13:35
7 . 49 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 00:41:24 00:14:12 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 531 621 45
Čas vožnje: 00:41:24
Zaostanek: 00:14:12
MASTER F-M
1 . 52 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 356 91 00:29:57 -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 356 91
Čas vožnje: 00:29:57
Zaostanek: 00:00:00
2 . 54 Bojanc Branko
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 100 025 768 47 00:30:49 00:00:52 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 025 768 47
Čas vožnje: 00:30:49
Zaostanek: 00:00:52
3 . 51 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:31:45 00:01:48 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 526 37
Čas vožnje: 00:31:45
Zaostanek: 00:01:48
4 . 53 Pinter Andrej
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:32:08 00:02:11 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:32:08
Zaostanek: 00:02:11
5 . 50 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:32:39 00:02:42 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 385 23
Čas vožnje: 00:32:39
Zaostanek: 00:02:42
6 . 80 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:36:52 00:06:55 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 525 36
Čas vožnje: 00:36:52
Zaostanek: 00:06:55
MASTER G-M
1 . 62 Sesar Vlatko
BK Dinamo
Moški CRO BK Dinamo 10028440986 00:33:29 -- >
Klub BK Dinamo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028440986
Čas vožnje: 00:33:29
Zaostanek: 00:00:00
2 . 57 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:33:43 00:00:14 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 532 43
Čas vožnje: 00:33:43
Zaostanek: 00:00:14
3 . 56 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 511 52 00:35:08 00:01:39 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 511 52
Čas vožnje: 00:35:08
Zaostanek: 00:01:39
4 . 58 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 638 52 00:35:25 00:01:56 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 638 52
Čas vožnje: 00:35:25
Zaostanek: 00:01:56
5 . 61 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:36:20 00:02:51 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 521 32
Čas vožnje: 00:36:20
Zaostanek: 00:02:51
6 . 63 Stankovič Dragan
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 100 884 510 48 00:36:44 00:03:15 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 884 510 48
Čas vožnje: 00:36:44
Zaostanek: 00:03:15
7 . 55 Kozjek Anton
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 117 46 00:37:06 00:03:37 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 117 46
Čas vožnje: 00:37:06
Zaostanek: 00:03:37
8 . 64 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:39:23 00:05:54 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 309 44
Čas vožnje: 00:39:23
Zaostanek: 00:05:54
9 . 59 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:39:37 00:06:08 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 362 00
Čas vožnje: 00:39:37
Zaostanek: 00:06:08
10 . 91 Lozinšek Branko
Moški SLO 00:40:25 00:06:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:25
Zaostanek: 00:06:56
11 . 60 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 00:43:19 00:09:50 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 523 34
Čas vožnje: 00:43:19
Zaostanek: 00:09:50
DNS 65 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 334 69 00:48:52 00:15:23 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 334 69
Čas vožnje: 00:48:52
Zaostanek: 00:15:23
MASTER H-M
1 . 67 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:34:59 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 536 47
Čas vožnje: 00:34:59
Zaostanek: 00:00:00
2 . 68 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 00:37:57 00:02:58 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 534 45
Čas vožnje: 00:37:57
Zaostanek: 00:02:58
3 . 66 Peternel Franc
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:40:37 00:05:38 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:37
Zaostanek: 00:05:38
4 . 69 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:41:43 00:06:44 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 524 35
Čas vožnje: 00:41:43
Zaostanek: 00:06:44
5 . 98 Drnovšek Borut
Moški SLO SLO19531209 00:42:21 00:07:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19531209
Čas vožnje: 00:42:21
Zaostanek: 00:07:22
6 . 70 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:44:08 00:09:09 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 583 94
Čas vožnje: 00:44:08
Zaostanek: 00:09:09
MASTER I-M
1 . 76 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:37:33 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Čas vožnje: 00:37:33
Zaostanek: 00:00:00
2 . 74 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 00:39:48 00:02:15 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 358 93
Čas vožnje: 00:39:48
Zaostanek: 00:02:15
3 . 77 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:40:34 00:03:01 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 694 11
Čas vožnje: 00:40:34
Zaostanek: 00:03:01
4 . 78 RAVBAR Rudi
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 100 884 501 39 00:41:07 00:03:34 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 884 501 39
Čas vožnje: 00:41:07
Zaostanek: 00:03:34
5 . 75 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:42:43 00:05:10 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Čas vožnje: 00:42:43
Zaostanek: 00:05:10
6 . 71 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:44:35 00:07:02 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631853
Čas vožnje: 00:44:35
Zaostanek: 00:07:02
DNS 73 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 00:48:55 00:11:22 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 700 17
Čas vožnje: 00:48:55
Zaostanek: 00:11:22

Komentarji

 

Mobile content