Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 22. kolesarski vzpon na Kal 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:22. kolesarski vzpon na Kal 2019 Datum:22.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
MTB NAD 30 LET-M
1 . 88 Gorenc Aleš Moški SLO 00:38:04 --
2 . 79 Dolenc Rok Moški SLO 00:40:13 00:02:09
3 . 93 DEBELAK Matija Moški SLO 00:41:41 00:03:37
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 134 652 00 00:40:25 --
2 . 1 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:43:42 00:03:17
ŽENSKE B-Ž
1 . 94 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:33:37 --
2 . 4 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SIS 100 175 576 87 00:35:23 00:01:46
3 . 5 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 00:35:35 00:01:58
4 . 83 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SIS 100 634 614 24 00:43:53 00:10:16
DNS 6 Saksida Katarina Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 424 93 00:48:58 00:15:21
ŽENSKE C-Ž
1 . 7 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:43:48 --
2 . 8 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 252 84 00:44:24 00:00:36
3 . 9 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 00:45:44 00:01:56
AMATERJI -M
1 . 13 Žumer Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 00:26:12 --
2 . 11 Frim Davorin Moški SLO GANESHA TEAM 100 842 032 56 00:28:08 00:01:56
3 . 82 Ravnak David Moški SLO Bike Republic 00:28:09 00:01:57
4 . 12 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:28:11 00:01:59
5 . 95 Goričar Blaž Moški SLO 00:28:33 00:02:21
6 . 15 Šarc Leon Moški SLO KK NOVA GORICA 100 915 457 52 00:29:54 00:03:42
7 . 14 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:30:51 00:04:39
8 . 87 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SIS 100 731 379 80 00:31:22 00:05:10
9 . 17 Frlan Antonio Moški CRO BK DINAMO 10091308003 00:32:14 00:06:02
10 . 10 Laznik Matej Moški SLO 00:34:41 00:08:29
11 . 96 ZUPANC Domen Moški SLO 00:36:41 00:10:29
MASTER A-M
1 . 84 Ejup Damir Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 606 581 24 00:27:45 --
2 . 21 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 626 40 00:28:48 00:01:03
3 . 18 Kosmač Miha Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091541510 00:30:22 00:02:37
4 . 20 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 100 588 937 34 00:32:28 00:04:43
5 . 19 Koritnik Žiga Moški SLO BREZ KLUBA 00:35:03 00:07:18
MASTER B-M
1 . 27 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 100 175 870 90 00:28:12 --
2 . 22 Udovč Tomaž Moški SLO 00:30:03 00:01:51
3 . 28 Mihovec Luka Moški SLO ŠD TURBO M 100 506 316 57 00:31:59 00:03:47
4 . 81 Šinkovec Andrej Moški SLO JB TEAM 100 176 107 36 00:32:49 00:04:37
5 . 26 Hrašovec Simon Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 754 663 84 00:33:12 00:05:00
DNS 24 Petrović Rajko Moški SLO BREZ KLUBA 00:48:40 00:20:28
DNS 25 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 847 67 00:48:42 00:20:30
MASTER C-M
1 . 29 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 097 26 00:28:00 --
2 . 33 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 00:28:24 00:00:24
3 . 30 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 607 21 00:29:08 00:01:08
4 . 31 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 00:30:35 00:02:35
5 . 90 Kolenc Damjan Moški SLO KD HRASTNIK 00:33:05 00:05:05
MASTER D-M
1 . 41 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 062 407 20 00:28:28 --
2 . 37 Šabec Igor Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 679 93 00:30:42 00:02:14
3 . 43 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 00:31:28 00:03:00
4 . 40 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 706 23 00:31:38 00:03:10
5 . 42 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 00:31:43 00:03:15
6 . 86 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 10088990208 00:33:04 00:04:36
7 . 36 Dolenc Gregor Moški SLO KD HRASTNIK 10017631651 00:35:17 00:06:49
8 . 34 Vovk Janez Moški SLO 00:36:31 00:08:03
9 . 38 Šabec Matej Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 680 94 00:39:12 00:10:44
10 . 35 Govejšek Erik Moški SLO 00:42:25 00:13:57
DNS 44 Dovnik Miran Moški SLO ŠD RIKITEAM 00:48:48 00:20:20
DNS 39 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 00:48:46 00:20:18
MASTER E-M
1 . 85 Cvet Miran Moški SLO KD HRASTNIK 00:27:12 --
2 . 47 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:30:07 00:02:55
3 . 45 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:31:11 00:03:59
4 . 46 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 00:31:34 00:04:22
5 . 48 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:31:58 00:04:46
6 . 97 BALOH Tomaž Moški SLO KK Zagorska dolina 00:40:47 00:13:35
7 . 49 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 00:41:24 00:14:12
MASTER F-M
1 . 52 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 100 176 356 91 00:29:57 --
2 . 54 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 025 768 47 00:30:49 00:00:52
3 . 51 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:31:45 00:01:48
4 . 53 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:32:08 00:02:11
5 . 50 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:32:39 00:02:42
6 . 80 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:36:52 00:06:55
MASTER G-M
1 . 62 Sesar Vlatko Moški CRO BK DINAMO 10028440986 00:33:29 --
2 . 57 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:33:43 00:00:14
3 . 56 prešeren branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 511 52 00:35:08 00:01:39
4 . 58 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 638 52 00:35:25 00:01:56
5 . 61 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:36:20 00:02:51
6 . 63 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 884 510 48 00:36:44 00:03:15
7 . 55 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAMBI 100 176 117 46 00:37:06 00:03:37
8 . 64 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:39:23 00:05:54
9 . 59 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:39:37 00:06:08
10 . 91 Lozinšek Branko Moški SLO 00:40:25 00:06:56
11 . 60 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 00:43:19 00:09:50
DNS 65 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 334 69 00:48:52 00:15:23
MASTER H-M
1 . 67 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:34:59 --
2 . 68 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 00:37:57 00:02:58
3 . 66 Peternel Franc Moški SLO ŠD BELAUNCE 00:40:37 00:05:38
4 . 69 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:41:43 00:06:44
5 . 98 Drnovšek Borut Moški SLO 00:42:21 00:07:22
6 . 70 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:44:08 00:09:09
MASTER I-M
1 . 76 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:37:33 --
2 . 74 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 00:39:48 00:02:15
3 . 77 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:40:34 00:03:01
4 . 78 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 884 501 39 00:41:07 00:03:34
5 . 75 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:42:43 00:05:10
6 . 71 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:44:35 00:07:02
DNS 73 Bahar Milan Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 700 17 00:48:55 00:11:22

Komentarji