Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kronometer Škofljica - Ig 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:Kronometer Škofljica - Ig 2019 Datum:08.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 13 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 100 097 817 25 00:22:21,67 00:00:00,00
2 . 12 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:26:12,51 00:03:50,85
3 . 10 Mezek špela Ženski SLO ŠD Koloka 00:26:40,62 00:04:18,96
ŽENSKE B-Ž
1 . 9 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 100 175 576 87 00:23:48,37 00:00:00,00
2 . 7 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 788 42 00:24:40,75 00:00:52,38
3 . 5 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 00:24:48,68 00:01:00,31
4 . 8 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 100 912 100 90 00:25:44,58 00:01:56,21
5 . 6 Jelovšek Ana Ženski SLO ŠD Koloka 100 884 474 12 00:25:56,57 00:02:08,20
ŽENSKE C-Ž
1 . 4 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 252 84 00:25:32,57 00:00:00,00
2 . 2 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 022 753 39 00:26:51,19 00:01:18,63
3 . 3 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 00:27:32,69 00:02:00,12
4 . 1 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 175 635 49 00:34:26,22 00:08:53,66
AMATERJI -M
1 . 90 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 176 225 57 00:21:05,30 00:00:00,00
2 . 89 Ropas Nejc Moški SLO BikeRepublic 100 884 948 01 00:21:08,88 00:00:03,58
3 . 88 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 100 784 300 39 00:21:39,68 00:00:34,38
4 . 87 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:22:12,42 00:01:07,11
5 . 86 Juroš Bor Moški SLO KD LPP 00:23:04,77 00:01:59,47
6 . 93 Božič Žiga Moški SLO KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 10093623370 00:24:01,02 00:02:55,72
7 . 100 žibert Ažbe Moški SLO 00:24:15,63 00:03:10,33
8 . 85 Rožanec Jan Moški SLO ŠD BAM.BI 00:25:21,19 00:04:15,89
MASTER A-M
1 . 83 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 778 95 00:19:23,16 00:00:00,00
2 . 82 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 00:21:46,39 00:02:23,23
3 . 80 Hrovat Jan Moški SLO GBL 00:21:52,28 00:02:29,12
4 . 79 Vrhovec Filip Moški SLO BK Sokol 1887 00:22:51,21 00:03:28,05
5 . 81 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 337 72 00:23:26,69 00:04:03,53
6 . 96 KREK Klemen Moški SLO 00:25:32,48 00:06:09,32
MASTER B-M
1 . 101 Jackson Simon Peter Moški SLO KD LPP 10060653373 00:19:48,81 00:00:00,00
2 . 76 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 597 450 11 00:20:28,56 00:00:39,75
3 . 75 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 100 175 870 90 00:20:57,26 00:01:08,45
4 . 74 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 175 874 94 00:21:02,00 00:01:13,20
5 . 73 Mihovec Luka Moški SLO ŠD TURBO M 100 506 316 57 00:21:52,36 00:02:03,56
6 . 97 Šinkovec Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017610736 00:23:19,84 00:03:31,03
7 . 78 Karidi Jurij Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 881 349 88 00:23:20,29 00:03:31,49
8 . 72 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 100 603 779 35 00:23:22,35 00:03:33,54
9 . 71 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 176 019 45 00:24:33,91 00:04:45,10
MASTER C-M
1 . 68 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 983 09 00:20:23,88 00:00:00,00
2 . 65 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 100 175 856 76 00:20:35,61 00:00:11,72
3 . 67 VERSTOVŠEK Stanko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 176 166 95 00:20:45,76 00:00:21,88
4 . 66 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 00:21:11,10 00:00:47,22
5 . 62 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 804 103 54 00:21:40,62 00:01:16,74
6 . 95 Paradiž Matej Moški SLO ŠD 3ŠPORT 00:21:44,61 00:01:20,73
7 . 64 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 492 232 38 00:22:04,17 00:01:40,29
8 . 63 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:22:07,85 00:01:43,97
9 . 94 ZALAR Boštjan Moški SLO 00:28:31,25 00:08:07,36
10 . 61 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 00:31:49,68 00:11:25,79
MASTER D-M
1 . 59 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 936 59 00:20:56,53 00:00:00,00
2 . 56 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 00:22:01,46 00:01:04,93
3 . 58 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 100 712 751 76 00:22:06,82 00:01:10,29
4 . 57 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 706 23 00:22:47,70 00:01:51,17
5 . 55 Gašperin Miha Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:27:21,96 00:06:25,43
MASTER E-M
1 . 51 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:21:43,23 00:00:00,00
2 . 54 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 866 86 00:21:44,65 00:00:01,42
3 . 49 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 917 40 00:22:42,69 00:00:59,47
4 . 50 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:22:44,74 00:01:01,51
5 . 48 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 00:22:46,83 00:01:03,60
6 . 52 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 00:23:19,45 00:01:36,22
7 . 53 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 00:23:22,73 00:01:39,50
8 . 46 Krejan Simon Moški SLO KK MASTER TEAM 100 176 035 61 00:23:49,84 00:02:06,61
MASTER F-M
1 . 44 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:21:41,83 00:00:00,00
2 . 41 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 925 48 00:23:19,52 00:01:37,69
3 . 42 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 100 175 934 57 00:23:21,46 00:01:39,63
4 . 40 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:23:54,71 00:02:12,88
5 . 35 Bahar Matjaž Moški SLO 00:29:21,72 00:07:39,89
MASTER G-M
1 . 32 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 100 176 322 57 00:22:46,21 00:00:00,00
2 . 25 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:23:17,74 00:00:31,53
3 . 30 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:24:34,36 00:01:48,15
4 . 91 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:24:46,50 00:02:00,29
5 . 29 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:25:28,47 00:02:42,25
6 . 27 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:25:33,04 00:02:46,83
7 . 28 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 00:25:59,74 00:03:13,52
8 . 98 ŠTAMPOHAR Marjan Moški SLO 00:37:24,80 00:14:38,59
MASTER H-M
1 . 22 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 340 75 00:22:49,21 00:00:00,00
2 . 20 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 333 68 00:23:17,93 00:00:28,72
3 . 19 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:24:17,47 00:01:28,27
4 . 21 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 00:26:54,18 00:04:04,97
MASTER I-M
1 . 18 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 00:23:21,81 00:00:00,00
2 . 17 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 00:24:20,88 00:00:59,07
3 . 16 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:24:35,91 00:01:14,10
4 . 92 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:25:07,48 00:01:45,67
5 . 14 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:26:20,74 00:02:58,93
6 . 15 Bahar Milan sr. Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 00:28:27,01 00:05:05,20

Komentarji