Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 4. vzpon na Areh 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:4. vzpon na Areh 2019 Datum:05.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
NEKATEGORIZIRANI-M
19 Roškar Tim
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10015084793 00:45:48 00:04:31 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015084793
Čas vožnje: 00:45:48
Zaostanek: 00:04:31
18 Sagadin Luka
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10015333963 00:49:07 00:01:12 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015333963
Čas vožnje: 00:49:07
Zaostanek: 00:01:12
1 . 27 Mentes Attila
OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM
Moški HUN OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 00:50:19 -- >
Klub OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:50:19
Zaostanek: 00:00:00
2 . 39 Paher Marko
Moški SLO 00:50:21 00:00:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:50:21
Zaostanek: 00:00:02
3 . 49 Dovnik Miran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 00:51:52 00:01:33 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:51:52
Zaostanek: 00:01:33
4 . 43 Hozjan Robert
OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM
Moški SLO OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 00:54:35 00:04:16 >
Klub OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:35
Zaostanek: 00:04:16
5 . 81 Novoselnik Damjan
Moški SLO 00:55:59 00:05:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:55:59
Zaostanek: 00:05:40
6 . 87 Strmšek Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 00:57:11 00:06:52 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:57:11
Zaostanek: 00:06:52
7 . 79 Ukmar Aleš
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 01:00:37 00:10:18 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:37
Zaostanek: 00:10:18
8 . 38 Zupančič Leon
Moški SLO 01:03:36 00:13:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:03:36
Zaostanek: 00:13:17
9 . 34 Mašič Dejan
OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM
Moški SLO OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 01:03:44 00:13:25 >
Klub OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:03:44
Zaostanek: 00:13:25
10 . 21 Kovač Gregor
KD SEVNICA
Moški SLO KD SEVNICA 01:03:50 00:13:31 >
Klub KD SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:03:50
Zaostanek: 00:13:31
11 . 78 RAZBORNIK Toni
Moški SLO 01:04:57 00:14:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:04:57
Zaostanek: 00:14:38
13 . 56 Cerar Igor
Moški SLO 01:20:11 00:29:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:20:11
Zaostanek: 00:29:52
15 . 88 SRRMŠEK Peter
Moški SLO 01:23:33 00:33:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:23:33
Zaostanek: 00:33:14
NEKATEGORIZIRANI-Ž
12 . 3 Kačičnik Nataša
ANDBYANDRAŽ
Ženski SLO ANDBYANDRAŽ 01:20:10 00:29:51 >
Klub ANDBYANDRAŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:20:10
Zaostanek: 00:29:51
14 . 6 Maček Mateja
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 01:21:20 00:31:01 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:21:20
Zaostanek: 00:31:01
16 . 5 Vrabl Mojca
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM 01:34:53 00:44:34 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:34:53
Zaostanek: 00:44:34
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Bojanc Nika
KD SPRINT
Ženski SLO KD SPRINT 10013465200 01:11:31 -- >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10013465200
Čas vožnje: 01:11:31
Zaostanek: 00:00:00
2 . 1 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:18:40 00:07:09 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017636503
Čas vožnje: 01:18:40
Zaostanek: 00:07:09
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:04:12 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Čas vožnje: 01:04:12
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 9 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:15:49 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas vožnje: 01:15:49
Zaostanek: 00:00:00
AMATERJI -M
1 . 12 Frim Davorin
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10084203256 00:48:08 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084203256
Čas vožnje: 00:48:08
Zaostanek: 00:00:00
2 . 15 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:48:46 00:00:38 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 00:48:46
Zaostanek: 00:00:38
3 . 10 Kurnik Michael
ARBÖ LIENZER SCHWALBEN
Moški AUT ARBÖ LIENZER SCHWALBEN 10014485013 00:49:19 00:01:11 >
Klub ARBÖ LIENZER SCHWALBEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014485013
Čas vožnje: 00:49:19
Zaostanek: 00:01:11
4 . 17 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:51:12 00:03:04 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas vožnje: 00:51:12
Zaostanek: 00:03:04
5 . 14 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 00:53:06 00:04:58 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078036379
Čas vožnje: 00:53:06
Zaostanek: 00:04:58
6 . 13 Grbec Gašper
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569815 01:02:49 00:14:41 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569815
Čas vožnje: 01:02:49
Zaostanek: 00:14:41
MASTER A-M
1 . 26 Marič Robi
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 00:52:39 -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562640
Čas vožnje: 00:52:39
Zaostanek: 00:00:00
2 . 24 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:53:37 00:00:58 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611140
Čas vožnje: 00:53:37
Zaostanek: 00:00:58
3 . 22 Grbec Gregor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10082216776 00:53:54 00:01:15 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082216776
Čas vožnje: 00:53:54
Zaostanek: 00:01:15
4 . 25 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 01:02:35 00:09:56 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058893734
Čas vožnje: 01:02:35
Zaostanek: 00:09:56
MASTER B-M
1 . 36 Stibilj Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:48:22 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587090
Čas vožnje: 00:48:22
Zaostanek: 00:00:00
2 . 29 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584767 00:50:19 00:01:57 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017584767
Čas vožnje: 00:50:19
Zaostanek: 00:01:57
3 . 86 Mihovec Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:56:23 00:08:01 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050631657
Čas vožnje: 00:56:23
Zaostanek: 00:08:01
4 . 35 Bogša Uroš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017622052 00:57:26 00:09:04 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622052
Čas vožnje: 00:57:26
Zaostanek: 00:09:04
5 . 30 Hrašovec Simon
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 00:58:13 00:09:51 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075466384
Čas vožnje: 00:58:13
Zaostanek: 00:09:51
6 . 33 Šinkovec Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017610736 00:59:34 00:11:12 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017610736
Čas vožnje: 00:59:34
Zaostanek: 00:11:12
7 . 31 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 01:01:16 00:12:54 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017601945
Čas vožnje: 01:01:16
Zaostanek: 00:12:54
MASTER C-M
1 . 82 Guček Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017627914 00:46:32 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627914
Čas vožnje: 00:46:32
Zaostanek: 00:00:00
2 . 41 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:47:28 00:00:56 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas vožnje: 00:47:28
Zaostanek: 00:00:56
3 . 40 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:51:31 00:04:59 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049222935
Čas vožnje: 00:51:31
Zaostanek: 00:04:59
4 . 77 Erjavec Rok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 00:51:45 00:05:13 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604773
Čas vožnje: 00:51:45
Zaostanek: 00:05:13
5 . 44 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 00:52:20 00:05:48 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049223238
Čas vožnje: 00:52:20
Zaostanek: 00:05:48
MASTER D-M
1 . 48 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017598107 00:50:37 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598107
Čas vožnje: 00:50:37
Zaostanek: 00:00:00
2 . 46 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017570623 00:52:41 00:02:04 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017570623
Čas vožnje: 00:52:41
Zaostanek: 00:02:04
3 . 47 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:52:46 00:02:09 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586787
Čas vožnje: 00:52:46
Zaostanek: 00:02:09
4 . 50 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10088990208 00:54:37 00:04:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088990208
Čas vožnje: 00:54:37
Zaostanek: 00:04:00
5 . 45 Dolenc Gregor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631651 01:00:14 00:09:37 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631651
Čas vožnje: 01:00:14
Zaostanek: 00:09:37
MASTER E-M
1 . 54 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:50:17 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas vožnje: 00:50:17
Zaostanek: 00:00:00
2 . 51 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:53:19 00:03:02 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062162836
Čas vožnje: 00:53:19
Zaostanek: 00:03:02
3 . 52 Kogler Saša
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 01:04:10 00:13:53 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587595
Čas vožnje: 01:04:10
Zaostanek: 00:13:53
4 . 55 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:18:29 00:28:12 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas vožnje: 01:18:29
Zaostanek: 00:28:12
MASTER F-M
1 . 61 Bojanc Branko
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:52:25 -- >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10002576847
Čas vožnje: 00:52:25
Zaostanek: 00:00:00
2 . 59 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:52:56 00:00:31 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552637
Čas vožnje: 00:52:56
Zaostanek: 00:00:31
3 . 57 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:53:27 00:01:02 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas vožnje: 00:53:27
Zaostanek: 00:01:02
4 . 58 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:55:18 00:02:53 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638523
Čas vožnje: 00:55:18
Zaostanek: 00:02:53
5 . 62 Žbontar Sašo
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017632964 01:03:17 00:10:52 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632964
Čas vožnje: 01:03:17
Zaostanek: 00:10:52
6 . 60 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 01:04:21 00:11:56 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas vožnje: 01:04:21
Zaostanek: 00:11:56
MASTER G-M
1 . 65 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:56:55 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Čas vožnje: 00:56:55
Zaostanek: 00:00:00
2 . 84 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563852 00:59:52 00:02:57 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563852
Čas vožnje: 00:59:52
Zaostanek: 00:02:57
3 . 68 Sesar Vlatko
BK Dinamo
Moški CRO BK Dinamo 10028440986 00:59:54 00:02:59 >
Klub BK Dinamo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028440986
Čas vožnje: 00:59:54
Zaostanek: 00:02:59
4 . 66 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 01:01:48 00:04:53 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587696
Čas vožnje: 01:01:48
Zaostanek: 00:04:53
5 . 67 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:04:09 00:07:14 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas vožnje: 01:04:09
Zaostanek: 00:07:14
6 . 69 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:05:29 00:08:34 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas vožnje: 01:05:29
Zaostanek: 00:08:34
7 . 80 FRANK Franjo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10091215851 01:26:57 00:30:02 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091215851
Čas vožnje: 01:26:57
Zaostanek: 00:30:02
MASTER H-M
1 . 83 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 01:00:07 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553647
Čas vožnje: 01:00:07
Zaostanek: 00:00:00
2 . 85 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 01:06:08 00:06:01 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633368
Čas vožnje: 01:06:08
Zaostanek: 00:06:01
3 . 71 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:14:10 00:14:03 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558394
Čas vožnje: 01:14:10
Zaostanek: 00:14:03
4 . 70 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 01:14:19 00:14:12 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552738
Čas vožnje: 01:14:19
Zaostanek: 00:14:12
MASTER I-M
1 . 74 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:05:12 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas vožnje: 01:05:12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 75 RAVBAR Rudi
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088450139 01:11:30 00:06:18 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088450139
Čas vožnje: 01:11:30
Zaostanek: 00:06:18
3 . 73 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 01:14:40 00:09:28 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631853
Čas vožnje: 01:14:40
Zaostanek: 00:09:28

Komentarji

 

Mobile content