Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 4. vzpon na Areh 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:4. vzpon na Areh 2019 Datum:05.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
NEKATEGORIZIRANI-M
19 Roškar Tim Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10015084793 00:45:48 00:04:31
18 Sagadin Luka Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10015333963 00:49:07 00:01:12
1 . 27 Mentes Attila Moški HUN OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 00:50:19 --
2 . 39 Paher Marko Moški SLO 00:50:21 00:00:02
3 . 49 Dovnik Miran Moški SLO ŠD RIKITEAM 00:51:52 00:01:33
4 . 43 Hozjan Robert Moški SLO OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 00:54:35 00:04:16
5 . 81 Novoselnik Damjan Moški SLO 00:55:59 00:05:40
6 . 87 Strmšek Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 00:57:11 00:06:52
7 . 79 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 01:00:37 00:10:18
8 . 38 Zupančič Leon Moški SLO 01:03:36 00:13:17
9 . 34 Mašič Dejan Moški SLO OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 01:03:44 00:13:25
10 . 21 Kovač Gregor Moški SLO KD SEVNICA 01:03:50 00:13:31
11 . 78 RAZBORNIK Toni Moški SLO 01:04:57 00:14:38
13 . 56 Cerar Igor Moški SLO 01:20:11 00:29:52
15 . 88 SRRMŠEK Peter Moški SLO 01:23:33 00:33:14
NEKATEGORIZIRANI-Ž
12 . 3 Kačičnik Nataša Ženski SLO ANDBYANDRAŽ 01:20:10 00:29:51
14 . 6 Maček Mateja Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 01:21:20 00:31:01
16 . 5 Vrabl Mojca Ženski SLO TK 3KM 01:34:53 00:44:34
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10013465200 01:11:31 --
2 . 1 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:18:40 00:07:09
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:04:12 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 9 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:15:49 --
AMATERJI -M
1 . 12 Frim Davorin Moški SLO GANESHA TEAM 10084203256 00:48:08 --
2 . 15 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:48:46 00:00:38
3 . 10 Kurnik Michael Moški AUT ARBÖ LIENZER SCHWALBEN 10014485013 00:49:19 00:01:11
4 . 17 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:51:12 00:03:04
5 . 14 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 10078036379 00:53:06 00:04:58
6 . 13 Grbec Gašper Moški SLO KK POSTOJNA 10017569815 01:02:49 00:14:41
MASTER A-M
1 . 26 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 00:52:39 --
2 . 24 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:53:37 00:00:58
3 . 22 Grbec Gregor Moški SLO KK POSTOJNA 10082216776 00:53:54 00:01:15
4 . 25 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 10058893734 01:02:35 00:09:56
MASTER B-M
1 . 36 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:48:22 --
2 . 29 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584767 00:50:19 00:01:57
3 . 86 Mihovec Luka Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:56:23 00:08:01
4 . 35 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 00:57:26 00:09:04
5 . 30 Hrašovec Simon Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 00:58:13 00:09:51
6 . 33 Šinkovec Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017610736 00:59:34 00:11:12
7 . 31 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 01:01:16 00:12:54
MASTER C-M
1 . 82 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 10017627914 00:46:32 --
2 . 41 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:47:28 00:00:56
3 . 40 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:51:31 00:04:59
4 . 77 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 00:51:45 00:05:13
5 . 44 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 00:52:20 00:05:48
MASTER D-M
1 . 48 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 00:50:37 --
2 . 46 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SIS 10017570623 00:52:41 00:02:04
3 . 47 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:52:46 00:02:09
4 . 50 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 10088990208 00:54:37 00:04:00
5 . 45 Dolenc Gregor Moški SLO KD HRASTNIK 10017631651 01:00:14 00:09:37
MASTER E-M
1 . 54 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:50:17 --
2 . 51 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:53:19 00:03:02
3 . 52 Kogler Sasa Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 01:04:10 00:13:53
4 . 55 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:18:29 00:28:12
MASTER F-M
1 . 61 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10002576847 00:52:25 --
2 . 59 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:52:56 00:00:31
3 . 57 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:53:27 00:01:02
4 . 58 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:55:18 00:02:53
5 . 62 Žbontar Sašo Moški SLO ŠD TURBO M 10017632964 01:03:17 00:10:52
6 . 60 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 01:04:21 00:11:56
MASTER G-M
1 . 65 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:56:55 --
2 . 84 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563852 00:59:52 00:02:57
3 . 68 Sesar Vlatko Moški CRO BK DINAMO 10028440986 00:59:54 00:02:59
4 . 66 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 01:01:48 00:04:53
5 . 67 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:04:09 00:07:14
6 . 69 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:05:29 00:08:34
7 . 80 FRANK Franjo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10091215851 01:26:57 00:30:02
MASTER H-M
1 . 83 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 01:00:07 --
2 . 85 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 01:06:08 00:06:01
3 . 71 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:14:10 00:14:03
4 . 70 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 01:14:19 00:14:12
MASTER I-M
1 . 74 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:05:12 --
2 . 75 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10088450139 01:11:30 00:06:18
3 . 73 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 01:14:40 00:09:28

Komentarji